סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' מאי 12, 2024 2:11 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

קישור לבלוג

סטטיסטיקת הבלוג
172סך הכל רשימות
28סך הכל תגובות

חיפוש בלוגים

קטגוריה בלוגים 
כדורסל ישראלי

ליגת לוטו, גביע, קבוצות, ליגה לאומית, נבחרות ישראל, וכו'

0

נ.ב.א.

הליגה הטובה בעולם.

0

כדורסל באירופה

כל מה שקשור לכדורסל באירופה: יורוליג, ליגות אחרות, נבחרות, וכו'

0

עוף-טופיק

כל מה שלא קשור לכדורסל...

1

[ 171 רשימות בלוג ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  הבא
הזנה רשימת בלוג אקראית
איך לבחור כותש שום על ידי ELADG2 ב ו' מאי 19, 2023 10:52 am
האם מאסתם בכותש שום שכל הזמן נשבר לכם? כאן תוכלו לקבל טיפים בבחירת כותש השום המתאים עבורכם.

הוא מכונה "האנטיביוטיקה הטבעית" ואין עוררין על יתרונותיו ותרומתו של השום לבריאות. מחקרים של השנים האחרונות מצאו כי השום מוריד את הסתברות למחלות לב, הפרעות ושבץ לב: הוא נמצא כמוריד את רמת הכולסטרול הרע בדם (LDL), מונע הסתיידות עורקים ויעיל להורדת לחץ הדם.

כותש שום
השום מזין מאוד למרות שיש בו מעט קלוריות

שום יכול להילחם במחלות כולל הצטננות.
תרכובות אקטיביות של שום יכולות להפחית את לחץ הדם.
שום מפחית כולסטרול ועשוי להוריד את הסיכון למחלות לב.
שום מכיל חומרים נוגדי חמצון שיכולים לסייע במניעת מחלות.
בהתחשב בהשפעות חיוביות על גורמי סיכון כמו לחץ דם,הגיוני ששום יכול להאריך חיים.
ביצועים אתלטיים גם יכולים להיות משופרים עם תוספת שום-בתרבות העתיקה שימש השום כחומר המפחית עייפות ומשפר את יכולת התפוקה של העובדים.
שום עשוי לשפר את בריאות העצם.

כותש שום איכותי לא חייב להראות מפואר מדי,אבל הוא יכול לכם זמן כבשלנים.
בנוסף,כותש שום בחלקים מושלמים משחרר את הטעם והארומה החזקים.
אם אתם מתכננים לקנות אחד ...

[ התקדם ]

חוק וסדר מס' 6 והפעם - אוקטובר 2014, הנה אנו באים! על ידי ראי שעל הקיר ב ב' אוקטובר 07, 2013 11:06 pm
שלום, מה שלומכם? הכל טוב?
אחרי הפסקה ארוכה אני שב עם עוד מאמר של "חוק וסדר". הפעם, על מנת לפרט שינוים חשובים שעומדים להתרגש עלינו, בהיבט החוקתי של המשחק הזה, באוקטובר 2014 – כלומר, אחרי גביע העולם בספרד ולקראת עונת 2014/15.
חלק מהשינויים אולי נראים לחלקכם מוכרים. אלה שינויים שיול"ב, שמארגנת את היורוליג והיורוקאפ,
ביקשה ליישם בחוקה, ופיב"א קיבלה את חלק מבקשותיה . לא את כולן, לצערי. אפשר גם לראות בהם עוד התקרבות בין חוקי פיב"א לחוקי ה-NBA.
אז מה הולך להיות לנו החל מעוד שנה בערך?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
נתחיל עם שעון ה-24. את הכללים הנוכחיים אתם יודעים: אחרי החטאה שפגעה בטבעת, השעון מתאפס תמיד ל-24. אם המשחק נעצר כאשר הקבוצה המתקיפה כבר עברה את החצי בעצירה שמחייבת איפוס שעון, הרי שבמידה ונשארו יותר מ-14 שניות – השעון נשאר על עומדו. אם נשארו פחות מ-14 – הוא מתאפס ל-14.
איפה השינוי? בחלק הראשון. השינוי בחוק קובע שאחרי ריבאונד התקפה, ממה כמו בעצירת משחק אחרת, השעון ית...

[ התקדם ]

ללמוד לשחק כדורסל בגיל מאוחר יחסית על ידי Maxim_T ב ו' יולי 14, 2017 9:52 am
אוקי אז ככה אני יתחיל בזה שאני לוחם עוד כחודש בן 19 והבנתי שהתשוקה האמיתית שלי היא לכדורסל וזה משהו שאני אוהב כבר זמן רב,
הבנתי שזה משהו שאני רוצה להתעסק איתו אפילו ללמוד לשחק מקצועי אבל גם די הבנתי שזה משהו שמתחילים איתו בגיל צעיר.
במשך הרבה זמן חיפשתי באינטרנט אפשרויות ומועדונים שיוכל להצטרף, גם בנקודה כלשהי בשירות הבנתי שאני אפילו מוכן לרדת מלוחמה כדי להגשים את החלום שלי. עליתי לארץ לפני 11 שנים ולא הייתה לי את האפשרות ללמוד לשחק כדורסל אז שם גם בגלל סיבות כלכליות וגם בגלל שלא נחשפתי לספורט הזה בגלל שהוא לא כלכך פופולרי שם (אוקראינה).
חיפשתי בלוגים ולא מצאתי הרבה בלוגים רציניים עד שראיתי את הבלוג הזה, אנשים שמבינים בכדורסל וכל דבר בוא הוא נטו כדורסל וזה מה שגרם לי לרשום את הבלוג הזה.
אז השאלה שלי היא כזאת אני יודע שזה מאוחר אבל באמת מה הסיכויים שלי ללמוד לשחק מקצועי למרות הגיל המאוחר השמח לתשובות רציניות תודה ממראש.

בחירת מרסס שמן על ידי ELADG2 ב ג' יוני 20, 2023 11:22 am
מהו מרסס שמן

למרסס שמן ישנם שימושים רבים במטבח,השימוש בהם מתאים למגוון סוגי בישול שבהם מדובר בסוגי מאכלים
שהם נדבקים למחבת או לסיר.
בעולם ישנם מגוון זנים של שמן כמו: שמן קנולה,שמן קוקוס,שמן זית,שמן אבוקדו ושמנים בטעם חמאה.
בשוק ניתן למצוא מגוון תרסיסי שמן מוכנים של חברות שונות ממותגים שונים.

איך לבשל עם מרסס שמן לשימוש בכלי נונסטיק

כדי להשתמש בספריי שמן,רססו עם המרסס את המאכל שבתוך המחבת,ישנם סוגי מזון שמומלץ טרם הנחת המאכל
עליו,לרסס את הכלי על מנת למנוע מצב של הידבקות המזון ושליפתו באמצעות תרבד בסיום הבישול או הטיגון.
חסרון אחד של מרסס שמן הוא הצטברות שאריות,מסיבה זו מומלץ מדי פעם לנקות את המרסס.

איך מרגיש הטעם של שמן שרוסס באמצעות ספריי?

הטעם הוא עדין למדי,יש כאלו שטוענים שיש לו טעם שונה.
בכל ריסוס המטרה העיקרית היא למנוע מהאוכל להידבק,חשוב מאוד שלטעם השמן לא תהיה השפעה ממשית על המזון
לאחר שסיימנו עם הבישול.

אחסון מרסס השמן

תרסיסים להתזת שמן יש לשמור במקום קריר וחשוך.אין להשאיר אותם ליד כיריים או ליד מקור חום.

ההבדל בין שמן בישול מבקבוק לבין ...

[ התקדם ]

מתכון לעוגת בראוניז על ידי ELADG2 ב ג' ספטמבר 26, 2023 10:01 am
מרכיבים

400 גרם שוקולד מריר
6 ביצים
כוס סוכר (200 מ"ל)
כוס שמן
2 כפית תמצית וניל
360 גרם קמח

אופן ההכנה

מחממים מראש תנור ל-180 מעלות במשך רבע שעה,לוקחים כלי בית כמו קערת נירוסטה וממיסים
בתוכה את השוקולד והשמן ומערבבים עד לקבלת תערובת אחידה.
בקערה אחרת,שמים את הביצים והסוכר ולאחר מכן יש להוסיף את השוקולד שהמסנו קודם לכן.
מוסיפים את תמצית הוניל,הקמח,ולאחר מכן משטחים את העיסה על תבנית ולא לפני ! ששימנו קודם לכן
את התבנית.
אופים במשך 20 עד 25 דקות,מקררים וחותכים לקוביות.

בתאבון

[ 171 רשימות בלוג ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים רשומים: עופר האדום