סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אפריל 26, 2024 5:24 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 252 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 3:00 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
רק בשביל להביר, אני לא אמרתי שהיה שיפוט מוטה או ביתי כל המשחק. אני אמרתי שחד משמעית השריקה האחרונה היא ביזיון שאין כדוגמתו, גניבה קלאסתי, שריקה שאסור בשום מצב שתישרק. השופטים ניצחו לירושלים ולא בצדק את המשחק בשריקה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 3:09 pm 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

קוף ירוק כתב:
עופר האדום כתב:
אדם אריאל שיחק במשחק הראשון 6 דקות, ובשני 12 דקות. אתמול לאורך משחק צמוד לכל ארכו, כשיש לחץ טבעי לא להפסיד במשחק הבכורה בארנה, כל הרוטציה התקצרה מאוד, והוא אכן לא שיחק. עוד מוקדם קצת לדעתי לקבוע חד משמעית שהוא מיובש העונה.

אני חושב שאפשר לקבוע בבירור שהוא מייובש והיה אפשר לקבוע את זה עוד לפני שהעונה התחילה ברגע שבנו אותה כמו שבנו. בשנה שעברה הוא בקושי שיחק אחרי שרייט הגיע אז השנה עם דונטה ובר טימור ברור שהוא לא ישחק במשחקים למעט במשחקים מול קבוצות חלשות ובגארבג'. צריך להיות נאיבי אם לחשוב אחרת. המטרה של ירושלים העונה הובהרה בצורה ברורה וזה להצליח ולנצח ולא יקריבו דקות של אדם אריאל בשביל זה.

ברור שהוא פחות טוב מהשחקנים האחרים בדיוק כמו שברור שכמעט בכל קבוצה באירופה שיש צעיר אפשר להביא מישהו מנוסה יותר טוב. אבל ההחלטה לקדם שחקן צעיר היא החלטה של מועדון על חשבון שחקנים יותר טובים אולי בשביל שבעתיד יהיה לו ניסיון והוא כבר יהיה מספיק טוב. אני לא חושב שיהיה אסון אם אדם אריאל ישחק 10 דקות במשחק אבל בין כל האגו והאנשים בקבוצה בירושלים זה מאד קשה. זה אומר תכלס לקצץ את הדקות של הלפרין לכיוון ה18-20 דקות כי הדקות האלה חייבות להגיע על חשבונו ודבר כזה יכול לפגוע מאד בביטחון של הלפרין שתצטרך אותו בסופו של דבר.

אני חושב שירושלים היה יותר טוב להשאיל גם את אריאל השנה אבל אז כל הדיבורים של שנה שעברה היו נראים כמו בדיחה אז השאירו אותו כעלה תאנה ככה זה נראה.

ואף אחד עוד לא מדבר על תום מעיין שחזר מהקולג' רק בשביל לנופף מגבות על הספסל של ירושלים. מי שהיה השחקן הכי טוב של נבחרת העתודה בקמפיין בדרג א' לפני שנתיים. חתום על חוזה ייבוש ל5 שנים בירושלים... היה עדיף היה נשאר בקולג' רק ללמוד לפחות היה יוצא עם תואר.

ּּ1+

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 3:09 pm 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

קוף ירוק כתב:
עופר האדום כתב:
אדם אריאל שיחק במשחק הראשון 6 דקות, ובשני 12 דקות. אתמול לאורך משחק צמוד לכל ארכו, כשיש לחץ טבעי לא להפסיד במשחק הבכורה בארנה, כל הרוטציה התקצרה מאוד, והוא אכן לא שיחק. עוד מוקדם קצת לדעתי לקבוע חד משמעית שהוא מיובש העונה.

אני חושב שאפשר לקבוע בבירור שהוא מייובש והיה אפשר לקבוע את זה עוד לפני שהעונה התחילה ברגע שבנו אותה כמו שבנו. בשנה שעברה הוא בקושי שיחק אחרי שרייט הגיע אז השנה עם דונטה ובר טימור ברור שהוא לא ישחק במשחקים למעט במשחקים מול קבוצות חלשות ובגארבג'. צריך להיות נאיבי אם לחשוב אחרת. המטרה של ירושלים העונה הובהרה בצורה ברורה וזה להצליח ולנצח ולא יקריבו דקות של אדם אריאל בשביל זה.

ברור שהוא פחות טוב מהשחקנים האחרים בדיוק כמו שברור שכמעט בכל קבוצה באירופה שיש צעיר אפשר להביא מישהו מנוסה יותר טוב. אבל ההחלטה לקדם שחקן צעיר היא החלטה של מועדון על חשבון שחקנים יותר טובים אולי בשביל שבעתיד יהיה לו ניסיון והוא כבר יהיה מספיק טוב. אני לא חושב שיהיה אסון אם אדם אריאל ישחק 10 דקות במשחק אבל בין כל האגו והאנשים בקבוצה בירושלים זה מאד קשה. זה אומר תכלס לקצץ את הדקות של הלפרין לכיוון ה18-20 דקות כי הדקות האלה חייבות להגיע על חשבונו ודבר כזה יכול לפגוע מאד בביטחון של הלפרין שתצטרך אותו בסופו של דבר.

אני חושב שירושלים היה יותר טוב להשאיל גם את אריאל השנה אבל אז כל הדיבורים של שנה שעברה היו נראים כמו בדיחה אז השאירו אותו כעלה תאנה ככה זה נראה.

ואף אחד עוד לא מדבר על תום מעיין שחזר מהקולג' רק בשביל לנופף מגבות על הספסל של ירושלים. מי שהיה השחקן הכי טוב של נבחרת העתודה בקמפיין בדרג א' לפני שנתיים. חתום על חוזה ייבוש ל5 שנים בירושלים... היה עדיף היה נשאר בקולג' רק ללמוד לפחות היה יוצא עם תואר.

ּּ1+

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 3:11 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

גלעד כתב:
קוף ירוק כתב:
עופר האדום כתב:

ּּ1+

עכשיו כשמדברים על זה, אין למכבי חיפה ישראלים איכותיים ! אולי תזרקו לנו איזה עצם ? אריאל, ברטי, תום מעיין
תהיו גברים נחזיר לכם בחצי גמר :-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 3:12 pm 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
רק בשביל להביר, אני לא אמרתי שהיה שיפוט מוטה או ביתי כל המשחק. אני אמרתי שחד משמעית השריקה האחרונה היא ביזיון שאין כדוגמתו, גניבה קלאסתי, שריקה שאסור בשום מצב שתישרק. השופטים ניצחו לירושלים ולא בצדק את המשחק בשריקה הזאת.

אל תקבע לעצמך מה רצית להגיד. רק הוקיץ' יכול לקבוע את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 3:19 pm 
Hall of Famer

תום מעיין היה חייב להיות מושאל ללאומית (או כרטיס כפול) כבר בעונה שעברה , וכתבתי את זה בעבר. זה באמת טיפשי. לגבי אריאל , עכשיו כשמתחילים לשחק קבוע פעמיים בשבוע , אני מאוד מקווה שהוא יקבל יותר דקות בליגה , כשהגארדים האחרים ינוחו קצת יותר. האמת שלגביו אני כבר בקיץ כתבתי שעדיף שהוא יושאל , ושמנקו יישאר כגיבוי לעמדה 3 על הספסל.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 3:21 pm 
Junior

אורן כתב:
קוף ירוק כתב:

אחלה תרבות דיון, לא דמגוגית בכלל.
לגופו של עניין (כנראה שזה הפך להיות מושג זר כאן), אפשר לעבור שריקה אחר שריקה (וגם התייחסתי ספציפית לחלק מהשריקות בניגוד למה שכתבת) ועדיין סביר להניח שאף צד לא ישתכנע ולכן הדיון קצת מיותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 3:27 pm 
Junior

בישראל היום הכתב רועי כהן (אוהד ירושלים עם יוזר בפורום צ'ה ואולי גם בפורום הזה, מי יודע..) כתב שהשריקה "מוטלת בספק".

נערך לאחרונה על ידי לאומית בתאריך ב' אוקטובר 20, 2014 3:27 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 3:27 pm 
Senior

עופר, אין סיכוי לדעתי. הלוואי ואתה צודק אבל זה לא יקרה אלא אם ירושלים תביס כל משחק. הוא שיחק בנהריה ובחיפה בעיקר כי ירושלים התעללה בגופה ואלו יהיו המשחקים שהוא ישחק. ירושלים מתמודדת (או מנסה לפחות) עם מכבי על המקום הראשון ויתרון ביתיות, אין לה פרווילגיה להפסיד משחקים כאלה ולכן אריאל לא ישחק כל עוד המאבק הזה בחיים במה שיסכן משחקים. גם ביורוקאפ ירושלים חייבת לנצח כל משחק ולכן לא יקבל שם דקות. במשחקים שירושלים תגמור מוקדם כמו נהריה וחיפה אריאל יוכל לשחק 10-15 דקות כשאין חשש להפסד. גם במשחקים מול קבוצות חלשות שדני פרנקו לא חושש להפסיד אני מניח שהוא יזרוק אותו פה ושם. אבל בכל משחק שיסתבך או בכל משחק שיש סיכוי שיהיה קשה אריאל לא ישחק עד שלא יהיה חשש מההפסד לדעתי. לפחות כל עוד המאבק עם מכבי בחיים.

וזה הכי גרוע כי דקות גארבג' לא יקדמו אף אחד. מה שקידם את אריאל שנה שעברה היה דקות אמיתיות שהוא קיבל בתחילת העונה כשהיו פצועים והוא שיחק כשהיה משחק, שהוא שיחק במאני טיים של משחקים והיה צריך להתמודד עם לחץ ומשחק אמיתי. לעלות לשחק ב15+ הפרש לצד קבוצה מוכשרת במקרה הטוב עוזר לך לדרוך במקום.

עכשיו אם בירושלים היו תוכניות לעתיד באמת לתת לו חלק משמעותי בקבוצה הייתי מבין את ההתעקשות להשאיר במקרה הזה. אבל מצבו של אריאל לא ישתפר גם בשנה הבאה כשכל הקו האחורי חתום לעוד עונה. למעשה ירושלים צריכה להשאיל אותו לקבוצה לשנתיים. בעוד שנתיים אם מחליטים לא להמשיך עם הלפרין אז הוא יכול להיות המחליף שלו. אם הלפרין ימשיך מעבר לשנתיים שלו אז גם בעוד 3 שנים אין לאריאל מה לחפש בירושלים (ששוב כל הקו האחורי חתום לשלוש שנים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 3:41 pm 
Hall of Famer

הוקיץ' כתב:
אורן כתב:
קוף ירוק כתב:

אחלה תרבות דיון, לא דמגוגית בכלל.
לגופו של עניין (כנראה שזה הפך להיות מושג זר כאן), אפשר לעבור שריקה אחר שריקה (וגם התייחסתי ספציפית לחלק מהשריקות בניגוד למה שכתבת) ועדיין סביר להניח שאף צד לא ישתכנע ולכן הדיון קצת מיותר.

אני מודה לך על השיעור בתרבות הדיון. כמובן, גמלים שאינם יכולים לראות את דבשתם אינם המורים הטובים ביותר לדיסצפלינה הזו.

נערך לאחרונה על ידי אורן בתאריך ב' אוקטובר 20, 2014 4:11 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 3:56 pm 
Sophomore

כמה נקודות אחרי הניסיונות הלא מוצלחים להתאושש מהשוד:

1. רועי כהן לא כותב כאן
2. עם כל הטעויות המקצועיות שעשינו, היינו שווים ניצחון
3. 500 אוהדי הפועל הגיעו אתמול לארנה, כנראה שהאוהדים של ג'רוז לא ראו אותנו (היה חשוך מאוד למעלה)
4. שינוי גישה מבורך: קטש בחר להתעצבן שלא ניצחנו, ולא להתמקד בשיפוט המביש או מהעובדה שהגענו בלי שני זרים
5. ג'רוז קבוצה מאוד מוגבלת, אבל תמיד יש מי שיוציא אותה מהמשברים אליהם היא נקלעת במהלך משחק
6. הפועל תהיה קבוצה טובה יותר מהעונה שעברה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 4:00 pm 
Sophomore

אורן כתב:
אני מודה לך על השיעור בתרבות הדיון. כמובן, גמלים שאינם יכולים לראות את דבשתם הם אינם המורים הטובים ביותר לדיסצפלינה הזו.

אני לא נכנס להתנגחויות האלה וזו הודעתי האחרונה שלא קשורה לכדורסל בנושא הזה, אבל בן אדם, אתה פשוט גנון.
תתאפס על עצמך, זה פשוט מחרב את האשכול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 4:07 pm 
Hall of Famer

צר לי, לא מקבל. לא יכול להיות שמישהו ידרדר את הדיון לעקיצות מטופשות ("אוהדי ירושלים לא רואים שהשיפוט מוטה. מפתיע") ואז בא בטענות כשמשיבים לו באותו המטבע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 5:12 pm 
Hall of Famer

אמרתי כבר בקיץ שירושלים נבנו בצורה די מוזרה - יש 4 גארדים על הספסל , ואף שחקן מחליף לעמדה מס' 3 .
דווקא בגלל שדונטה הגיע אני חושב שזה אידיאלי לשים מאחוריו שחקן צעיר ( מנקו ) - שמצד אחד ב"ערב יום הדין" אתה יכול לייבש אותו , ומנגד במשחקים ממוצעים ומטה תוכל לתת לו 10-15 דקות , וכך לשמור על דונטה טרי לאורך כל העונה .
תחשבו למשל מה יקרה אם פתאום דונטה מחסיר משחק - זה או אלתור של 40 דקות עם 3 גארדים , או הרכבים ניסיוניים של אליהו וגפני יחדיו בעמדות 3-4.

אגב , זה שהמשחק אתמול הוכרע על הבאזר זה ממש לא תירוץ לגבי שיתופו של אריאל . מול יריבה נחותה מאוד ( בטח עם זר פחות ) , אריאל חייב לקבל דקות כבר במחצית הראשונה ( כ"ברירת מחדל" ) . זה גם לא שאין מצ'-אפ נוח בצד השני , כי אני לא חושב שמישהו יטען שאריאל לא יוכל להסתדר ( משני צידי המגרש ) עם גולן גוט .

קוף , אני לא מסכים שירושלים חייבת לנצח בכל משחק כפי שציינת זאת . ביורוקאפ המיקום בשלב הראשון לא ממש חשוב , וסביר שירושלים תבטיח מעשית עלייה משהו כמו 2-3 משחקים לפני תום הסיבוב . בליגה בכלל אני לא מבין את החשיבות של "יתרון הביתיות" , והיות שירושלים יכולה פחות או יותר לשתף צעירים כרצונה עם ידיעה שהיא לא אמורה ליפול מתחת למקום השני - הרי שזה הקו שאני לפחות הייתי הולך דרכו .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 5:29 pm 
Sophomore

מאחר ודיברו על הלפטופ, השני סנט שלי הם לגבי העבירה של נאור. לא חושב שבמקרה הפוך, או נגד מכבי שורקים שריקה כזו. מצב של נו קול קלאסי (דונטה סתם סיבך את עצמו כשהשאיר 4 שניות לחדירה, היה צריך להתחיל את התנועה 2 שניות לפני).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 5:40 pm 
מנהל פורום

מאוד מסכים עם מה ששמולקי אמר, ממה שאני יודע הסיבה היא שאדם רצה להשאר ולהלחם על המקום ורפי ביקש ללכת לשחק בקבוצה אחרת בליגת העל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 5:52 pm 
Senior

המחשבה שירושלים תטייל לה לעלייה ביורוקאפ לדעתי מופרכת. היא צריכה ותעלה לדעתי אבל היא תזיע הרבה מאד. פרטיזן פתחה את העונה רע מאד ותעשה שינויים ותתחזק, ריטאס טובה, בנוויט בסדר, הרומנים לא פראיירים וגם הרוסים. ירושלים בקלות עם איזה הפסד בית לא מחוייב המציאות מסתבכת בתמונת העלייה בכלל. אני לא חושב שהם יבטיחו עלייה כל כך מהר ואני בטוח שאם יבטיחו אז אריאל יקבל לשחק במשחקים לא חשובים.

אני בטוח שבירושלים לא מסכימים איתך לגביי החשיבות של יתרון ביתיות. קודם כל בשביל לקבל סדרה יותר קלה בחצי בדרך כלל ודבר שני יתרון ביתיות עכשיו בארנה יכול להיות קריטי.

עובדתית גם פרנקו חושב כמוני כנראה כי עובדה שהוא לא נתן לאריאל שנייה אתמול במשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 8:18 pm 
Junior

האח של סומו כתב:
כמה נקודות אחרי הניסיונות הלא מוצלחים להתאושש מהשוד:

1. רועי כהן לא כותב כאן
2. עם כל הטעויות המקצועיות שעשינו, היינו שווים ניצחון
3. 500 אוהדי הפועל הגיעו אתמול לארנה, כנראה שהאוהדים של ג'רוז לא ראו אותנו (היה חשוך מאוד למעלה)
4. שינוי גישה מבורך: קטש בחר להתעצבן שלא ניצחנו, ולא להתמקד בשיפוט המביש או מהעובדה שהגענו בלי שני זרים
5. ג'רוז קבוצה מאוד מוגבלת, אבל תמיד יש מי שיוציא אותה מהמשברים אליהם היא נקלעת במהלך משחק
6. הפועל תהיה קבוצה טובה יותר מהעונה שעברה

ביציע של אוהדי תל אביב לא היו בחיים 500 וגם לא 300 אוהדים. ישבתי מול היציע שלהם ובאיזה שהוא שלב ספרתי כמה היו - בספירה מאוד נדיבה היו שם גג 200 אוהדים, אבל כנראה שמי שתפישת המציאות שלו מעוותת וחושב שאתמול היה שוד ושיפוט מביש גם לא מצליח לספור כמו שצריך.

ובשולי הדברים שלך, אולי כדאי שתלמדו מהמאמן שלכם ותעברו גם אתם שינוי גישה מבורך ותפסיקו רק להאשים אחרים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 8:20 pm 
מנהל פורום

עזבו את המשחק בארנה, יש לחמניות יותר טריות
11 הפרש לאילת סמוך מאוד למחצית, אז מה הפסד ראשון למכבי העונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 8:23 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

uriel17 כתב:
עזבו את המשחק בארנה, יש לחמניות יותר טריות
11 הפרש לאילת סמוך מאוד למחצית, אז מה הפסד ראשון למכבי העונה?

הובילו כבר 30-14! איפה פארגו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 8:27 pm 
Freshman

אותי הרבה יותר מדאיג הסיפור עם תום מעיין, הוא כמעט ולא ראה דקה בשנה שעברה והשנה עוד הביאו לו על הראש את בר טימור אז גם את הדקה הזאת הוא לא יראה. הוא ״כבר״ בן 21 (מבוגר מאריאל וממנקו), חייבים להשאיל אותו לקבוצה אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 8:30 pm 
Hall of Famer

בדיוק.

בנתיים אילת ביתרון למרות שהיא ממש לא מרשימה , וממש לא משחקת נכון , הייתה יכולה להיות ביתרון יותר גדול. חוץ מכדיר לאילת אין בכלל משחק פנים. במכבי מאריץ' פשוט בדיחה עצובה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 8:35 pm 
Junior

מישהו שמע מה רסקין סיפר על המטוס לפני המשחק כי אם כן מה הוא סיפר? נכנסתי בסוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 8:40 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

סתם סיפר שהיתה טיסה קשה ושהמטוס נפל באויר 20 מטר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 8:42 pm 
Junior

בינתיים ריצת 0-11 של מכבי ורק נקודה לאילתים שתי דקות בתוך הרבע השלישי

ועכשיו נגמר הרבע ב 6-27 למכבי. הפתעה כנראה כבר לא תהיה כאן

נערך לאחרונה על ידי מנחם בתאריך ב' אוקטובר 20, 2014 8:59 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 252 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: