סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אפריל 24, 2024 6:30 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 55 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ינואר 27, 2015 5:49 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
הכוונה שלי הייתה של עבירות (שאוטומטית קישרתי לחוק הרוסי בטעות), זאת אומרת קולמן בבעיית עבירות או אריאלי לא דומה לכלום (יכול לקרות) אז זה יכול לגרום לצורך ביותר דקות של רוט. אבל במידה ואין צורך אז הייתי נותן לו דקות להרגיש את המשחק אבל לא יותר מידי, ולאט לאט מעלה במשחקים הבאים.

אני לא חושב שברור שצריך שחקן זר רביעי. לדעתי ברור שלא צריך נכון לעכשיו. לא מקלקלים מה שעובד טוב ולפעמים זר נוסף גם אם טוב פוגע ולא מוסיף, ככה שזה לא קשור לאיכות הזר. אני בהחלט חושב שיש אפשרות שבעתיד נצטרף זר רביעי, רואה מצב שצריך והכל אבל עכשיו זה לא המצב. אם יכנסו למשבר, יהיו פציעות, יהיה צורך אז אפשר להוסיף. כרגע לדעתי זה לא צריך להיות עם הפרק בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 27, 2015 6:00 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

קוף ירוק כתב:
הכוונה שלי הייתה של עבירות (שאוטומטית קישרתי לחוק הרוסי בטעות), זאת אומרת קולמן בבעיית עבירות או אריאלי לא דומה לכלום (יכול לקרות) אז זה יכול לגרום לצורך ביותר דקות של רוט. אבל במידה ואין צורך אז הייתי נותן לו דקות להרגיש את המשחק אבל לא יותר מידי, ולאט לאט מעלה במשחקים הבאים.

אני לא חושב שברור שצריך שחקן זר רביעי. לדעתי ברור שלא צריך נכון לעכשיו. לא מקלקלים מה שעובד טוב ולפעמים זר נוסף גם אם טוב פוגע ולא מוסיף, ככה שזה לא קשור לאיכות הזר. אני בהחלט חושב שיש אפשרות שבעתיד נצטרף זר רביעי, רואה מצב שצריך והכל אבל עכשיו זה לא המצב. אם יכנסו למשבר, יהיו פציעות, יהיה צורך אז אפשר להוסיף. כרגע לדעתי זה לא צריך להיות עם הפרק בכלל.

עם סגל של בערך 6 שחקנים משמעותיים ברוטציה מכבי חיפה עושה נפלאות אבל...
ברגע שאחד מאלה לא מתפקד הקבוצה מאוד נתקעת
בבית מול מכבי תל אביב אופייבו נתקע על 5 נקודות והפסדנו 15 הפרש . בדרייב אין רנה רוז'ו נתקע על 2 נקודות ונקטע לנו רצף נצחונות
נכון להיום מכבי חיפה לא נופלת מאף קבוצה (כמעט), אבל לא יודע איך אנחנו מתמודדים מול קבוצה איכותית כשרונית ועמוקה כמו מכבי תל אביב
בגביע ו/או בפלייאוף אם נגיע לשחק מולם
יש להם הגנה חזקה ואם הם עוצרים אחד משלושת הזרים שלנו או יותר, אנחנו נמצא את עצמנו בבעיה גדולה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 27, 2015 6:18 pm 
Senior

לא היה את רוט. החזרה של רוט אמורה לתת את הערך המוסף לעניין הזה. כמו שאמרתי, אין צורך עכשיו זה לא אומר שאין צורך בעתיד. אם בעתיד הקבוצה לא תמשיך ביכולת הזאת, בנצחונות והכל אז יהיה צורך להוסיף. כרגע אני חושב שזה טעות בכלל לחשוב בכיוון כי לדעתי יש גם סיכוי שזה יעשה יותר רע מטוב ואין צורך לקחת את הסיכון הזה כהולך לך כל כך טוב ואתה כל כך מחובר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 27, 2015 7:33 pm 
Freshman

צריך גם להכניס למשוואה את העובדה ששחקני חיזוק טובים לא ספם מאופסנים על מדפים כך שמתי שאתה רוצה אתה מוריד את המתאים לך.
לכן צריך לסמוך שאם תהיה הזדמנות מתאימה - ג'ף יקח אותה. גמישות הסגל היום היא לא רחבה מספיק.
בכל מקרה, רוזן יעשה את מה שהוא רוצה, וכדאי שנתאפק יותר לפני שאנחנו משמיצים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 28, 2015 1:17 am 
Hall of Famer

את הטוענים בעד הבאת זר לחיפה צריך לשאול - לאיזו עמדה הם מכוונים ?
בהתאם לתשובתם - מה קורה אם חודש לאחר מכן שחקן בכיר ( יבזורי או אחד מהזרים ) מעמדה אחרת לחלוטין נפצע ומסיים את העונה ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 55 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.Grant44 ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה