סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אפריל 23, 2024 4:15 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 719 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 29  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אוגוסט 29, 2016 9:34 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לארי סנדרס זו לא דמות פיקטיבית של גארי שנדלינג?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 29, 2016 10:20 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

rony כתב:
אגב, מי שעוד מחפש לעשות קאמבק זה לארי סאנדרס, אמנם מדווח שהוא מחפש חוזה למחנה אימונים עם קבוצת NBA, אבל אם אני מכבי, אני מרחרח בכיוון.

גם קוואמה בראון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 30, 2016 6:54 am 
Hall of Famer

קוואמי בראון? מה הקשר? בראון היה שחקן בינוני מינוס כל הקריירה שלו ועכשיו הוא גם שחקן בינוני מינוס וגם זקן (בן 34). לארי סאנדרס רק בן 28, היה מצוין לעונה וקצת, נפצע, איבד קצת כיוון מבחינה נפשית, פרש ועכשיו הוא מנסה לחזור, אמור להיות רעב יחסית. חוץ מזה, הוא אם הוא חוזר לעצמו, הוא בדיוק מה שמכבי צריכה, שחקן הגנה טוב, חוסם מעולה, ריבאונד טוב, סייז מעולה, אתלטיות. אני לא אומר להחתים על עיוור, אבל כן לראות מה קורה איתו ועד כמה ניסיון הקאמבק הזה רציני, אם כן יכול להיות גניבה רצינית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 30, 2016 7:55 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

הקשר הוא שגם בראון רוצה לעשות קאמבק.
ההבדל בינהם (מבחינת מכבי) הוא שאם לסנדרס כל הברגים בראש מחוברים אז הוא ימצא בכיף קבוצה במנש שתרצה אותו (אולי אפילו פיינליסטית העונה שעברה) כך שלמכבי יש יותר סיכוי להחתים את הבחירה הראשונה לשעבר הבינוני והמבוגר מאשר את הקומיקאי שחזר מהמתים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 30, 2016 8:23 am 
Hall of Famer

את בראון לא הייתי מחתים בכלל ולא משנה מה הסיכוי שהוא יסכים.

לגבי סאנדרס, אני בהחלט יכול לראות מצב שבו אף קבוצת NBA לא לוקחת עליו סיכון, למכבי בהחלט שווה לפחות לבדוק אם הוא נמצא בכיוון הנכון מנטאלית, גם אם פוטנציאל הבאסט גבוה, האפסייד מספיק גבוה כדי לפחות לבדוק את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 30, 2016 10:26 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אין ספק שסאנדרס הוא גיים צ׳יינג׳ר ברמה ההגנתית אבל גם אם כל הברגים מחוברים והוא בריא (פספס 177 משחקי עונה רגילה ב5 העונות שלו במנש כולל 114 בשתי העונות האחרונות שלו) השאלה היא אם הוא יסכים לעלות מהספסל, כי צירבס רק סיים עונה אישית מוצלחת ראשונה כשחקן חמישייה ולא הייתי רוצה להרוס לו את הביטחון עם הורדה לספסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 30, 2016 3:08 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בשל ההשעיה: מועמדות לאזמה למכבי ת"א ירדה
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... leApp=true
זה אומר שגם אין סיכוי שיחתימו את רוי טארפלי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 30, 2016 3:18 pm 
Sophomore

sir charles כתב:
בשל ההשעיה: מועמדות לאזמה למכבי ת"א ירדה
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... leApp=true
זה אומר שגם אין סיכוי שיחתימו את רוי טארפלי?

דווקא לאזמה בשיאו הוא בדיוק השחקן שמכבי צריכה, אבל הילד אוטוטו בן 34... (למרות שבעונה שעברה היה טוב)
אבל הבעיה העיקרית עם המחשבה על ההחתמה שלו היא לאו דווקא הגיל או היכולת אלא העובדה שלמכבי לא באמת הפריע שהוא נתפס רק לפני כמה חודשים על סמים אלא עונש ההשעיה הארוך שהוא קיבל, שהרי אם לא היה נענש כנראה שהיה נשאר מועמד למכבי שראשיה "חיכו לראות את העונש שהוא יקבל"...
לא פחות מפריע לי שיש אנשים במכבי שפשוט אף פעם לא לומדים וחשבו על הרעיון המבריק להביא שוב כל מיני אונואקואים בחוזים זמניים. מתי הם יבינו שהשחקנים שמוכנים לבוא בחוזים כאלה הם המיץ של הזבל? מתי הם יבינו שאם ישנו כל הקיץ עם סנטר מחליף והתקמצנו לשלם 500 אלף דולר לשחקן כמו דורסי, אז עכשיו יצטרכו להוציא יותר כסף על שחקן ראוי? או לחילופין יחליטו לחכות לסיום המחנות ולחשוף את הקבוצה לסדרת הפסדים בשבועות הראשונים של היורוליג (ואולי גם לחשוף את צירבס, שבוודאי ישחק הרבה יותר דקות, לפציעה או שחיקה)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 30, 2016 4:44 pm 
Freshman

Dr. J כתב:
רק אני עדיין חושד בטרויקה שהיא מתכננת להתחיל את העונה ולראות איך זה עובד בלי מחליף לזירבס?

טוב אז אני עונה לעצמי. כן. רק אני. אבל הנה שההנהלה חושבת לא רחוק מזה, על כל מיני זמניים.

הערה לגבי אבי אבן. את הבדיחות על הסקאוטינג הוא ומחלקתו הרוויחו ביושר בשנה שעברה , אבל חשוב גם לאמר שסקאוטינג זה לא רק לדעת למצוא שחקנים עם טונה אפסייד במזרח טורקמיניסטן. סקאוטינג טוב, בעיקר באירופה, זה לדעת מתי להחתים שחקנים שכולם מכירים, וכולם רוצים (טוב, לא כולם, אבל הרבה). במובן הזה, הסקאוטינג של מכבי השנה היה קרוב למופתי.

לגבי סנטר מחליף. אני לא לגמרי מבין את הבון טון בפורום האומר שחייבים חוסם טוב. חסימה היא אחת הדרכים האפשריות בהגנה על הסל, אבל לא היחידה. יכולה להיות קבוצה ששומרת מצויין, בלי אף חוסם טוב. אני יכול להבין שחשוב שהסנטר המחליף יהיה שחקן עם יכולות הגנתיות בולטות. אפילו נאמר עם יכולת הגנה קבוצתית גבוהה. נגיד. גם לא בטוח. אבל לאמר שהוא דווקא חייב להיות חוסם מצויין? אתמהה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 30, 2016 5:26 pm 
Sophomore

Dr. J כתב:
Dr. J כתב:
רק אני עדיין חושד בטרויקה שהיא מתכננת להתחיל את העונה ולראות איך זה עובד בלי מחליף לזירבס?

טוב אז אני עונה לעצמי. כן. רק אני. אבל הנה שההנהלה חושבת לא רחוק מזה, על כל מיני זמניים.

הערה לגבי אבי אבן. את הבדיחות על הסקאוטינג הוא ומחלקתו הרוויחו ביושר בשנה שעברה , אבל חשוב גם לאמר שסקאוטינג זה לא רק לדעת למצוא שחקנים עם טונה אפסייד במזרח טורקמיניסטן. סקאוטינג טוב, בעיקר באירופה, זה לדעת מתי להחתים שחקנים שכולם מכירים, וכולם רוצים (טוב, לא כולם, אבל הרבה). במובן הזה, הסקאוטינג של מכבי השנה היה קרוב למופתי.

לגבי סנטר מחליף. אני לא לגמרי מבין את הבון טון בפורום האומר שחייבים חוסם טוב. חסימה היא אחת הדרכים האפשריות בהגנה על הסל, אבל לא היחידה. יכולה להיות קבוצה ששומרת מצויין, בלי אף חוסם טוב. אני יכול להבין שחשוב שהסנטר המחליף יהיה שחקן עם יכולות הגנתיות בולטות. אפילו נאמר עם יכולת הגנה קבוצתית גבוהה. נגיד. גם לא בטוח. אבל לאמר שהוא דווקא חייב להיות חוסם מצויין? אתמהה.

לא רק אתה חושב כך לגבי הטרויקה. זה הטבע שלהם והמחשבה שלהם היא כזו שהמאמן תמיד מפונק ורוצה הכל וצריך לתת לו קצת פחות ממה שהוא מבקש. הם יעדיפו לנסות ולראות מה קורה עם הסגל הנוכחי ויקוו שאולי בינתיים שגב יתגלה כסנטר מחליף מושלם או משהו בסגנון. רק שעם השיטה החדשה ביורוליג הם עלולים למצוא את עצמם עם כמה הפסדים כבר בהתחלה, מה שעלול לגרום לגיבנת שהקבוצה תמשוך איתה במשך כל העונה, וגרוע מכך - העומס שיוטל על צירבס לאור העובדה שהוא יהיה הסנטר היחיד בסגל, עלול לגרום לו לפציעה או לשחיקה שהמחיר שלה יכול להיות כבד. ברור שהנהלה שחושבת להביא מחליף זמני או אפילו מעלה את זה לדיון אחרי העונה שעברה, לא מתכוונת להביא סנטר רציני ובוודאי שלא יקר. הבעיה היא שהשנה, בניגוד לשנים קודמות, לא ניתן לחכות עד סיום מחנות ה-NBA וגם אם היה ניתן מבחינת הלו"ז אז אתה אף פעם לא יותר מה יהיה אז בשוק, אם בכלל (מזכיר את אונואקו ונואל פליקס).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 30, 2016 5:59 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Dr. J כתב:

ברור שאם יביאו איזה ז׳לוב חסר מושג שרק חוסם אבל לא יודע לשמור פיקנרול, עושה עבירות בקצב או טיפש גמור בהתקפה, זה יהיה בעייתי, אבל כרגע בקבוצה אין אף שחקן שמצטיין בהגנה על הטבעת וקשה לי לחשוב על קבוצת יורוליג אחת שאין לה שחקן אחד כזה לפחות. לא לשכוח שבשנה שעברה היתה טיילת בהגנה של מכבי בגלל חוסר היכולת של הגארדים למנוע חדירות למרות הנוכחות של רנדל ואמבקווה. אז אמנם אין השנה את פארמר ורוצסטי אבל גאודלוק הוא לא גדול השומרים, מקל קצת מתקשה מול גארדים זריזים ואקספלוסיביים ואוחיון לא תמיד בריא, כך שרצוי שיהיה איזשהו שחקן שירתיע גארדים חודרים.

בימים האחרונים קראתי ברשת שפלייס הגרמני שוב מועמד.
מצד אחד הוא שחקן די רך ולא מגן מצטיין אבל מצד שני את הגובה שלו אי אפשר ללמד וגם אם אין לו את האינסטינקטים הכי טובים בחסימה הידיים הארוכות שלו יכולות להפריע להרבה זריקות ובנוסף הוא גם שחקן די מוכשר בהתקפה עם יד רכה וניידות די טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 31, 2016 1:00 pm 
Hall of Famer

פלייס שוחרר רישמית מפילדפיה לפני יומיים ומבין כל המועמדים הוא האופציה הכי נורמלית לדעתי השאלה כמה $ הוא רוצה.............

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 31, 2016 5:12 pm 
Sophomore

RREEDDTT. כתב:
פלייס שוחרר רישמית מפילדפיה לפני יומיים ומבין כל המועמדים הוא האופציה הכי נורמלית לדעתי השאלה כמה $ הוא רוצה.............

אין לי ספק שהוא יהיה יקר מדי בשביל מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 31, 2016 6:09 pm 
מנהל פורום

פלייס שחקן מעולה לאירופה וראוי לתפוס עמדת סנטר ראשון בקבוצות סטייל מלאגה ולנסיה, אנדולו
או סנטר שני אז רק בקבוצת על כמו צסקא, או בארסה, ריאל או פנר
פנר וריאל מסודרות בעמדה הזאת, בארסה עם טומיץ' ממש לא צריכה אותו כי הוא דומי מידי לטומיץ' אולי צסקא שיש לה סנטר גמד צריכה אותו כמחליף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 31, 2016 6:48 pm 
Freshman

קודם כל: פלייש בשי"ן ימנית.

שנית, לא הייתי אומר עליו "שחקן מעולה". הוא שחקן משלים במהות, שהטיקט העיקרי שלו הוא יד רכה וקואורדינציה טובה לבנאדם בגודל 2.21. הבנאדם עושה נקודות ביעילות בצבע ומהקו, אבל הוא לא סקורר, הוא די רך בהגנה והוא לא ממש חוסם. טומיץ' טוב ממנו משמעותית ולא בכדי פלייש היה המחליף של טומיץ' בברצלונה.

זה לא רע שיש לך אחד כמו פלייש בסגל, אבל הוא מסוג השחקנים שלא בנויים להיות כוכבים או להוביל קבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 31, 2016 7:29 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
קודם כל: פלייס בסמ"ך. לא יודע מאיפה הבאת את ה-ש'.

שנית: אני לא יודע אם פלייס זה מה שמכבי צריכה. אבל אולי זו האלרגיה שלי לגבוהים רכים ולא שומרים, אפילו מרציפן עדיף עליהם.
מצד שני זו מכבי, אם יביאו גבוה שיודע ללכת וללעוס מסטיק ביחד ושיש לו יותר מברך אחת זה הישג. אולי עדיף ככה, כי לך תדע עם מי נגמור אם לא פלייס.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 31, 2016 8:24 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

זה נכון שפלייס (נכתב עם Eszett עם או sharp s) לא ממש מנתר מהרצפה, אבל כמה אתה כבר צריך לנתר כשאתה מתקרב ל-2.20 מ׳? הוא חוסם סביר בהחלט בזכות האורך שלו, ריבאונדר לא רע ואם להסתמך על נתוני אתרי הnba והdleague העלה במשקל ונהייה יותר פיזי. בעיקר הוא ייתן למכבי גבוה עם קליעה רכה מחצי מרחק ומהקו וכזה שנע יפה לכיוון הטבעת ומהווה מטרה מספיק גדולה לדאנקים ולובים. גם אאל"ט לא היה למכבי אף 7 פוטר ומעלה מאז ברונו שונדוב. שמירה על הפיקנרול הוא לא ייתן אבל כסנטר מחליף הוא יהיה אחלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 31, 2016 10:31 pm 
Hall of Famer

sir charles כתב:
גם אאל"ט לא היה למכבי אף 7 פוטר ומעלה מאז ברונו שונדוב. שמירה על הפיקנרול הוא לא ייתן אבל כסנטר מחליף הוא יהיה אחלה.

כל כך מהר שכחו כאן את שרמדיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 31, 2016 10:50 pm 
Hall of Famer

אם היה ויכוח על פלייס כסנטר מרכזי שמיועד ל-30 דקות במשחק פעמיים בשבוע - הייתי יכול להבין זאת .
כסנטר מחליף הוא לטעמי בוודאי אחד מהבכירים ביבשת . לפני 3 עונות עשה 12 נק' ו-5.4 ר' ביורוליג במדי לאבורל . גם בברצלונה נתן תפוקה סבירה בדקות ששיחק ( 5.3 נק' ו-3.9 ר' ב-13 דקות ) . תמיד באחוזים טובים מהשדה ( 55% ממוצע קריירה ביורוליג ) ומהקו ( 83% ) , ועם קרוב לחסימה למשחק.
בנוסף כמובן נותן סייז שאין לאף אחד בקבוצה ( ולמעטים מאוד ביבשת בכלל ) . באנקר מבחינתי .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 31, 2016 11:14 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

rony כתב:
sir charles כתב:
גם אאל"ט לא היה למכבי אף 7 פוטר ומעלה מאז ברונו שונדוב. שמירה על הפיקנרול הוא לא ייתן אבל כסנטר מחליף הוא יהיה אחלה.

כל כך מהר שכחו כאן את שרמדיני.

צודק, שכחתי ממנו לגמרי, אבל הוא היה פה כל כך מעט זמן ולמרות הגובה שלו היה כל כך רך ולא משפיע בצד ההגנתי.

אני עדיין זוכר את פלייס חוגג על מכבי במשחקים מול קוצ׳ה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 01, 2016 9:10 am 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
קודם כל: פלייס בסמ"ך. לא יודע מאיפה הבאת את ה-ש'.

sir charles כתב:
זה נכון שפלייס (נכתב עם Eszett עם או sharp s)

צודקים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 01, 2016 10:53 am 
Junior

שודקים

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 01, 2016 2:23 pm 
Sophomore

מדהים שבכלל מתווכחים אם פלייס מתאים או לא, כשברור לכולם כאן שהסיכוי שיגיע סנטר שאפילו קרוב לרמה שלו הוא אפסי. מעבר לכך, פלייס יקר מדי עבור מכבי, בטח כסנטר מחליף. הייתי לוקח את פלייס, על כל מגרעותיו, בשתי ידיים אבל לא רואה שיש סיכוי שזה יקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 01, 2016 3:09 pm 
מנהל פורום

תשמע הם כבר הפתיעו שלוש פעמים
1) ההחתמה המשולשת באמצע העונה שעברה
2) מקל
3) גואדלוק

מדובר המהלכים מאוד יקרים. ככה שרי אפשר כבר להתעלם מהנכונות של החברים ממשפחת פדרמן להכניס יד לכיס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 01, 2016 3:12 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:
תשמע הם כבר הפתיעו שלוש פעמים
1) ההחתמה המשולשת באמצע העונה שעברה
2) מקל
3) גואדלוק

מדובר המהלכים מאוד יקרים. ככה שרי אפשר כבר להתעלם מהנכונות של החברים ממשפחת פדרמן להכניס יד לכיס

מסכים לגמרי, אבל אם היו רוצים להוציא סכום סביר על סנטר מחליף היו מחתימים כבר לפני כמה שבועות את ג'ואי דורסי ב-500-600 אלף דולר. הוא בדיוק מה שמכבי צריכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 719 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 29  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: uriel17, סאבוניס, פוציץ' ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: