סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מרץ 28, 2024 11:17 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 93 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ינואר 24, 2017 10:49 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
קורובייב כתב:
גל מקל החליט לתת לדרוקר תחרות על הכסף שלו
"גל מקל הוסיף: “מביש, כלום לא עבד היום. המאמן אמר לנו בסיום כמה מילים, אני בטוח שמחר נקבל הסבר מעמיק על כל מה שקרה לנו. אני לא חושב שאנחנו כל כך גרועים, על אף שהתוצאות שלנו לא מספקות בלשון ההמעטה”.

+1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 24, 2017 11:00 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני דווקא חושב שאסור לשחרר אף שחקן. הם צריכים לשחק את כל המשחקים שנשארו, להיטלטל בטיסות, לחטוף את הבוז מהקהל במשחקי הבית, לאף אחד לא מגיע פטור.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 24, 2017 11:07 pm 
מנהל פורום

פיני גרשון ברפרנס לעבר, על טיוס: "הוא פועל שחור".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 12:22 am 
Junior

Shiver כתב:
פיני גרשון ברפרנס לעבר, על טיוס: "הוא פועל שחור".

בטוח שזה לא היה מכוון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 12:51 am 
Junior

Shiver כתב:
התבוסה הכי גדולה מאז 76. אז ריאל פירקה ב48 הפרש.

47 (78:125).

השלישית אחרי ברנו ב1964(51:96).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 12:54 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
אני דווקא חושב שאסור לשחרר אף שחקן. הם צריכים לשחק את כל המשחקים שנשארו, להיטלטל בטיסות, לחטוף את הבוז מהקהל במשחקי הבית, לאף אחד לא מגיע פטור.

ללכוד אותם בקבוצה.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 1:36 am 
Hall of Famer

יש להם חוזים, לא? אז עד סוף העונה אף אחד לא משוחרר, ואחרי זה נדבר. אין סיבה שמישהו אחר יאכל את מה שהם בישלו.
למעשה, אם זה היה אפשרי בכדורסל, הייתי גם משאיר את כולם ביחד על המגרש 40 דקות בכל משחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 1:58 am 
Junior

זה לא אתה שטוען שזה מה שהם שווים? אז מה פתאום אתה כועס עליהם?
אתה בעצם טוען שהמאמנים לא שווים כלום, השחקנים גרועים וזורקים זין וההנהלה חסרת מושג.
גישה פחדנית משהו הייתי אומר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 2:14 am 
Hall of Famer

לא ראיתי ונראה לי שטוב שכך. תסלחו על הקלישאות, אבל מכבי נראית כמו חבורה של שכירי חרב שכל מה שמעניין אותם זה שהמשכורת נכנסת לבנק. למכבי היו כבר קבוצות חלשות עם השנים, אבל גם השנה וגם שנה שעברה זו קבוצה שפשוט אין לה רוח קרב מינימאלית ומשחק הגנה קבוצתי מתחת לכל רף אפשרי. ונשאלת השאלה איפה הבעל בית שידפוק על השולחן ויבקש תשובות ממי שצריך לענות על שאלות.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 2:22 am 
Hall of Famer

הוקיץ' כתב:
זה לא אתה שטוען שזה מה שהם שווים? אז מה פתאום אתה כועס עליהם?
אתה בעצם טוען שהמאמנים לא שווים כלום, השחקנים גרועים וזורקים זין וההנהלה חסרת מושג.
גישה פחדנית משהו הייתי אומר.

מה פחדני בזה? לא הבנתי.
ובאיזה חלק אני טועה פה? אולי, אולי במאמנים. כי כמה שהם לא באמת שווים משהו, הם עוד החלק הפחות גרוע במשולש הזה כנראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 2:25 am 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
לא ראיתי ונראה לי שטוב שכך. תסלחו על הקלישאות, אבל מכבי נראית כמו חבורה של שכירי חרב שכל מה שמעניין אותם זה שהמשכורת נכנסת לבנק. למכבי היו כבר קבוצות חלשות עם השנים, אבל גם השנה וגם שנה שעברה זו קבוצה שפשוט אין לה רוח קרב מינימאלית ומשחק הגנה קבוצתי מתחת לכל רף אפשרי. ונשאלת השאלה איפה הבעל בית שידפוק על השולחן ויבקש תשובות ממי שצריך לענות על שאלות.

זו בעייה, כי הוא גם יצטרך לענות לעצמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 2:29 am 
מנהל פורום

פיני אמר בחמישיות שחוץ ממזרחי ועמי ביטון כולם צריכים ללכת הביתה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 3:32 am 
Hall of Famer

פלייס וטיוס עם 34 נקודות משותפות ב-17/22 מהשדה - לא יאומן .
הטורקים לא החטיאו הרבה , אז הם לקחו רק 6 ריבאונד התקפה ...
פרט לגאודלוק ( 4/9 מבחוץ ) - מכבי עם 0/11 .

DJ סילי , שדווקא נראה בזמנו כמו גארד חביב למדי , תורם רק 3.6 נק' ב-33% מהשדה בחמשת המשחקים האחרונים .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 7:55 am 
Junior

אז ארז צדק. היה עדיף להם להשיג רכז וגבוהה אז.

למכבי היו שני מאמנים וחצי. אי אפשר לספור את ליובין והדר זה לא מאמן מנוסה אז ניתן לו חצי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 9:01 am 
Junior

uriel17 כתב:

ובתרגום לעברית: ״כולם נכשלו וצריכים ללכת הביתה, חוץ ממי שעדיין מוכן לראות את הפרצוף שלי ולא פוסל על הסף חזרה שלי למכבי...״

האמת שמה שקורה עם פרנקו-דרוקר-שרף, ובמידה מועטה יותר גם עם גרשון, שובר שיאים של פאתטיות. נראה שככל שמכבי גרועה יותר האובססיה שלהם לאמן בעונה הבאה במועדון הכושל הזה רק מתגברת. אפשר להבין אותם - אחרי עונה כזו גם עלייה ממקום שביעי להצלבה תגרום למאמן להיראות כמו פיל ג׳קסון - אבל זה די מביך לראות את האופן שבו שלושתם משתלחים בכל המאמנים, בוויצ׳יץ׳ שלא רוצה אותם ובמטרות קלות כמו ווימס או צירבס; אבל כשמדובר בבעלי הבית האמיתיים, האשמים המרכזיים במצב של מכבי, הם לא מאשימים אותם בכלל, אלא רק מציגים להם בנימוס, כאילו שהטור שלהם הוא מצגת פאוור פוינט בראיון עבודה, את החזון שלהם, שכולל כמובן גם המון אמון בישראלים, שמסריחים את הפרקט ביורוליג לאורך כל העונה, אבל אולי יזרקו מילה טובה להנהלה על מי שאומר שהקבוצה צריכה להיבנות סביבם...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 9:18 am 
Junior

הוקיץ' כתב:
זה לא אתה שטוען שזה מה שהם שווים? אז מה פתאום אתה כועס עליהם? אתה בעצם טוען שהמאמנים לא שווים כלום, השחקנים גרועים וזורקים זין וההנהלה חסרת מושג. גישה פחדנית משהו הייתי אומר.

לא שעו״ד ראי צריך אותי אבל הוא בעצמו כתב שהם לא שווים כלום ולכן הוא חשב שיפסידו סביב ה20-25 כי מולם עומדת הקבוצה החלשה ביורוליג.
ההפסד אתמול אופיין בחוסר אכפתיות מהשניה הראשונה.
ראד לא משקיע גרם ולוקח זריקות הזויות ווימס גם נראה ממורמר.
כתבתי ואכתוב שוב, גאודלוק ואייברסון נראים אכפתיים, ווימס וראד צריכים ללכת הביתה ויפה שנה אחת קודם.
ממילא מה שנשאר זה ליגה וגביע ואפשר להסתדר מצוין בלעדיהם בטח אם מילר יהיה במצב תקין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 10:33 am 
Junior

אם אני הפועל ירושלים אני מתחיל לארגן תחרות סוף שנה עם כמה קבוצות יורוליג.
במיוחד ההשפלה הזו הולכת להיות שנתית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 10:55 am 
Hall of Famer

Dovi כתב:
הוקיץ' כתב:
זה לא אתה שטוען שזה מה שהם שווים? אז מה פתאום אתה כועס עליהם? אתה בעצם טוען שהמאמנים לא שווים כלום, השחקנים גרועים וזורקים זין וההנהלה חסרת מושג. גישה פחדנית משהו הייתי אומר.

לא שעו״ד ראי צריך אותי אבל הוא בעצמו כתב שהם לא שווים כלום ולכן הוא חשב שיפסידו סביב ה20-25 כי מולם עומדת הקבוצה החלשה ביורוליג.
ההפסד אתמול אופיין בחוסר אכפתיות מהשניה הראשונה.
ראד לא משקיע גרם ולוקח זריקות הזויות ווימס גם נראה ממורמר.
כתבתי ואכתוב שוב, גאודלוק ואייברסון נראים אכפתיים, ווימס וראד צריכים ללכת הביתה ויפה שנה אחת קודם.
ממילא מה שנשאר זה ליגה וגביע ואפשר להסתדר מצוין בלעדיהם בטח אם מילר יהיה במצב תקין.

אני לא עו"ד. אבל עדיין לא מבין מה פחדני בגישה שלי.
ולא הייתי משחרר עכשיו אף אחד ובעיקר לא את ווימס וראד. בליגה ממילא אתה מושיב שניים בצד, אז שישבו שניהם בצד. באירופה? מצדי שישחקו 40 דקות ויאכלו את מה שהם מבשלים. או יותר טוב, שישבו על הספסל וייכנסו מדי פעם לכמה שניות כדי לקבל בוז בכל פעם שהם עולים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 11:16 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

stambody כתב:
העתירה לבגאצקיס נכשלה...

:bra_vo: ;;-)))

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 12:11 pm 
Hall of Famer

נביא בעירו כתב:
uriel17 כתב:

ובתרגום לעברית: ״כולם נכשלו וצריכים ללכת הביתה, חוץ ממי שעדיין מוכן לראות את הפרצוף שלי ולא פוסל על הסף חזרה שלי למכבי...״

האמת שמה שקורה עם פרנקו-דרוקר-שרף, ובמידה מועטה יותר גם עם גרשון, שובר שיאים של פאתטיות. נראה שככל שמכבי גרועה יותר האובססיה שלהם לאמן בעונה הבאה במועדון הכושל הזה רק מתגברת. אפשר להבין אותם - אחרי עונה כזו גם עלייה ממקום שביעי להצלבה תגרום למאמן להיראות כמו פיל ג׳קסון - אבל זה די מביך לראות את האופן שבו שלושתם משתלחים בכל המאמנים, בוויצ׳יץ׳ שלא רוצה אותם ובמטרות קלות כמו ווימס או צירבס; אבל כשמדובר בבעלי הבית האמיתיים, האשמים המרכזיים במצב של מכבי, הם לא מאשימים אותם בכלל, אלא רק מציגים להם בנימוס, כאילו שהטור שלהם הוא מצגת פאוור פוינט בראיון עבודה, את החזון שלהם, שכולל כמובן גם המון אמון בישראלים, שמסריחים את הפרקט ביורוליג לאורך כל העונה, אבל אולי יזרקו מילה טובה להנהלה על מי שאומר שהקבוצה צריכה להיבנות סביבם...

יש משהו במה שאתה אומר, והאמת היא שזה די מדהים שמישהו עוד בכלל רוצה לבוא לאמן במועדון הזה. כנראה שזה עניין של אגו מנופח, האלה לא יודעים לאמן ולא יודעים להתמודד עם המנהלים במכבי, אבל אני? אני לא הם, אני אראה להם מה זה, אצלי כולם יתקתקו בשלשות שמאל-ימין, כל הטרויקה, הפדרמנים והרקנאטים, כולם!

האמת, אני מחכה למאמן שיהיה אמיץ דיו להוציא הודעה אמיתית כשהוא עוזב את המועדון הזה. משהו בנוסח "עזבתי כי לא יכלתי להישאר בארגון הזה ולעבוד עם מנהליו אפילו דקה אחת נוספת, וכי השחקנים שבו בלתי ניתנים לאימון. אני ממליץ לכל מאמן שלא להגיע לקבוצה הזו אם שמו הטוב יקר לו, בלתי נמנע שהיא תכתים את הקריירה שלו".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 12:23 pm 
Junior

מדהים מה שעובר על הקבוצה מאז הזכייה בגביע אירופה. שנה ראשונה - עונה סבירה יחסית באירופה אבל כישלון כמעט חסר תקדים בליגה, ואז קיץ מבטיח - פארמר, רוצ'סטי, דוין סמית' לא עוזב אלא מוחתם בחוזה חדש. אני זוכר שהיו דיבורים שזו הקבוצה הכי גדולה מאז ימי פארקר ושאראס, עם כוח אש בלתי נתפס. ההמשך ידוע - עונה בזיונית ביורוליג, ודווקא כשחשבו איזו השפלה יהיו השלבים המתקדמים ביורוקאפ הצליחה הקבוצה לזרוק מאזן של 2:0 ולעוף גם מהמפעל השני, ובסוף גם קיבלה סטירה בליגה. ואז שוב הגיע הקיץ, הצהרות של ההנהלה ונראה היה שבנו קבוצה חזקה - בעיקר עם ההחתמה המוקדמת של ווימס, צירבס ומילר - נראה היה שמכבי חוזרת לעצמה, ושוב ציפיות לעונה גדולה שמתנפצות שבוע אחרי שבוע. אני לא בטוח אם העונה הזו שלא כוללת ירידה ליורוקאפ גרועה יותר מהעונה הקודמת - אז לפחות נגאלה הקבוצה מייסוריה בתחילת פברואר, כשהשנה צפויים עוד חודשיים וחצי של גרבג' טיים.
אני באמת לא מבין את הפער העצום בין הציפיות לבין היישום בפועל. נכון שהיו בעיות בבניית הקבוצה, בעיקר ברמת הרכז, אבל לא משהו שהיה אמור לדעתי להסביר פער כל כך גדול.
לדעתי הטעות העיקרית של ההנהלה היא במאמן - החל ממינוי גודס (בסופו של דבר מאמן עם אפס ניסיון ביורוליג כמאמן ראשי), כמובן שעצם ההשארה שלו לעונה השנייה, המינוי הזמני ההזוי של אבי אבן במשחק שחרץ את גורל העונה, המינוי של ז'אן טבק - שוב מאמן מהדרג השלישי באירופה, השחרור שלו בקיץ רק בשביל להביא עוד מאמן בלי שום ניסיון ביורוליג ועם סימני שאלה על היכולת להתמודד במערכת, השחרור המוקדם מדי לטעמי של אדלשיין (הבאת אותו - תן לו צ'אנס), האמונה שהדר באמת יכול לעשות את קפיצת המדרגה ולבסוף שוב מינוי של מאמן מדרג שלישי לכל היותר. כל החלטה לטעמי גרועה מהקודמת - אני בספק אם אדלשטיין היה משיג כל כך מעט מהקבוצה, אני גם חושב שהדר היה מצליח הרבה יותר מהלטבי.
דווקא ירושלים בולטת פה לטובה - אחרי שנתיים עם מאמן ליגה טוב אבל עם כישלונות באירופה החליטו לשנות קונספציה - היה הרבה טענות על השחרור של פרנקו שהביא אליפות ראשונה, היה קרוב להביא שנייה, שלט בליגה ונתן הרבה בראש למכבי. אבל ירושלים הביאה מאמן מהדרג הכי בכיר שהיא יכלה להביא ליורוקאפ ובעיקר נתנה לו גב כשהקבוצה נראתה רע מאד, כולל בהבאה של שחקנים שהוא רצה (היירסטון) ולפחות למראית עין בלי שום התערבות בהחלטות המקצועיות. עוד נשאר לראות איך תגמר העונה, אבל נכון לעכשיו הפועל בנקודת זינוק מעולה בכל המסגרות, בעיקר באירופה - ואם היעד היה טופ 8, בסבירות גבוהה שהיעד הזה יושג עם סיכוי סביר לעבור אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 1:18 pm 
Hall of Famer

אני חושב שהבעיה במכבי עמוקה יותר ממאמן כזה או אחר או משחקן כזה או אחר, שימו שחקנים כמו ווימס, גאודלוק, ראד, צירבס אפילו מקל, לנדסברג ואוחיון בסיטואציות אחרות והם יכולים לתת יותר, שימו מאמנים כמו בגאצקיס, גודס או אדלשטיין בסיטואציות אחרות והם גם מסוגלים לתת יותר (לא בהכרח מספיק לקבוצה עם שאיפות כמו מכבי, אבל בטח יותר מהזוועה שאנחנו רואים ב-2 העונות האחרונות), מה שקורה במכבי זה שנראה שאין שום יד מכוונת במועדון, אין הנהלה חזקה, אין צוות מקצועי חזק וזה מקרין מול השחקנים שלא באמת שמים ז** ונראים כמו חבורת זומבים על המגרש. אם בתחילת הקיץ העונה הקודמת נראתה כמו איזה פיספוס ושמכבי חוזרת לעצמה, העונה ברורה שבלי חריש עמוק מאוד מכבי לא תחזור להיות מה שהייתה, לא קרוב אפילו.

מכבי צריכה משהו מאוד פשוט, שהבעלים יעזבו את הצד המקצועי לגמרי וישאירו אותם לאדם אחד שיתעסק רק עם זה, הקשר היחיד שלו איתם צריך להיות התקציב שהם מכתיבים לו, סה-טו, הוא צריך לדאוג למאמן, לשחקנים, לסגנון משחק, לצוות רפואי, מחנות אימונים, הכל. אני מקווה ששתי המכות שהקבוצה חטפה השנה ובשנה שעברה יגרמו לגולדן בויז להבין את זה ולהעביר את כל הכח והסמכויות המקצועיות למישהו שיש לו יכולות לעשות איתן משהו, אבל לא נראה לי שזה הולך לקרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 3:55 pm 
מנהל פורום

אז מה אתם אומרים?
בלאט היה היחיד שהלך לשם וחזר בחיים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 4:32 pm 
Hall of Famer

בלאט אמנם הצליח, אבל גם הוא יצא בשן ועין וגם לו לא נתנו באמת לעבוד בשקט (אם כי להערכתי כנראה שנתנו לו יותר קרדיט ומרווח נשימה מאשר לכל מי שבא אחריו). אם אני הנהלת מכבי אז הוא צריך להיותהשם הראשון ברשימה שלי לקיץ כי עד עכשיו ההנהלה הזו הצליחה לפוצץ 6-7 בלוני ניסוי ואני לא חושב שיש מניה יותר בטוחה ממנו שתוכל להוציא את העגלה מהבוץ (לא שהוא מניה בטוחה, אבל הוא כנראה הדבר הכי קרוב שיש לזה בשוק). אם אני בלאט לעומת זאת ומכבי פונה אלי, אני מעביר להם רשימה עם שתי דרישות: הראשונה-שלאף אחד מההנהלה אסור לדבר איתי או להתערב בשום נושא מקצועי, מבחירת השחקנים דרך סוג הפלסטרים שהרופא יחזיק בתיק שלו ועד לקביעת לו"ז משחקי האימון, תנו תקציב ותעלו לשבת ביציע, כל התערבות מקצועית משמעה שאני הולך הביתה באותו רגע ואתם חייבים לשלם לי את כל המשכורת עם פיצוי. השני-מספר גדול, אבל ממש גדול, עם איזה 7 ספרות וסימן של $ לידו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 4:44 pm 
Sophomore

כדי שיקרה מה שאתה מתאר, צריך שיהיה למקבלי ההחלטות במכבי תכונה חמקמקה כזאת - מודעות.

מבחינת דני-בוי, אין שום סיכוי שזה יקרה. הוא בטח לא מצליח להבין למה אי אפשר כמו במנג'ר, פשוט לא לשמור את המשחק ואם לא הלך אז מקסימום יוצאים ועושים LOAD.

איך שאני רואה את זה, יש שני תרחישים אפשריים לתקומה: 1. אוהדי מכבי -סל עושים "אוהדי מכבי- רגל", כלומר ממררים לפדרמנ'ס את החיים עד שנמאס והם מוכרים.
2. ההנהלה הולכת לבית עולמה (בכל זאת לא אנשים צעירים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 93 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Dovi, Google [Bot], shmueliki, uriel17 ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה