סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אפריל 25, 2024 3:22 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 979 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 40  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 5:29 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אין לי טענות על ההשקעה הכספית העונה מבחינת הסכום. זה סכום שהייתי מתערב שמכבי בחיים לא תשים כל עוד אין הכנסות בגובה הזה, והייתי מפסיד בהתערבות...
הטענה היא שהכסף הזה בחלקו הגדול מבוזבז לריק, כי שיטת הניהול במכבי היא בלתי אפשרית, וכי שמים את הכסף בידיים של מנהלים כושלים, והטענה העוד יותר גדולה היא שככל שהמנהלים הכושלים נהיים יותר כושלים - כך הם מתחזקים יותר. אבסורד שפדרמן לא היה מסכים לו בעסקיו הפרטיים.

(או שאולי כן, כמו שעסקיו נראים לאחרונה)

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 5:48 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
הרסי, עלתה פה שאלה לגבי ההגנה של זליקוביץ׳. מה אתה יכול להגיד לנו בנושא? ובנוסף, הפועל חסרה הרבה יותר בעמדה 3 מאשר ב-2. הוא רלוונטי בכלל לעמדה הזו? שמר על סמול פורוורדים? יש לו משחק עם הגב לסל? ריבאונד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 6:17 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
אין לי טענות על ההשקעה הכספית העונה מבחינת הסכום. זה סכום שהייתי מתערב שמכבי בחיים לא תשים כל עוד אין הכנסות בגובה הזה, והייתי מפסיד בהתערבות...
הטענה היא שהכסף הזה בחלקו הגדול מבוזבז לריק, כי שיטת הניהול במכבי היא בלתי אפשרית, וכי שמים את הכסף בידיים של מנהלים כושלים, והטענה העוד יותר גדולה היא שככל שהמנהלים הכושלים נהיים יותר כושלים - כך הם מתחזקים יותר. אבסורד שפדרמן לא היה מסכים לו בעסקיו הפרטיים.

(או שאולי כן, כמו שעסקיו נראים לאחרונה)

לאור פשיטות הרגל של כל מיני טייקונים, אני חושב שנותנים לטייקונים יותר מדי קרדיט על יכולות ניהול. חלק מהם נהנה ממזל, מקשרים, מייחוס משפחתי וכד׳, אבל כמו שראינו בשנים האחרונות, כאשר באמת נדרשו יכולות ניהול הם לא ממש הצליחו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 6:55 pm 
Hall of Famer

אם זה היה כל כך קל, כולם היו עושים את זה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 7:36 pm 
Junior

ובינתיים עוד חיזוק למכבי….

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4929334,00.html

״עוד חיזוק: נמרוד לוי חתם במכבי ת"א״

והנה נפתרו כל הבעיות של מכבי.

אלא אם כן מכבי בונה עליו בתור איזה כשרון שעוד לא הבשיל, לא ברור למה בדיוק החתימו אותו. אני גם לא כל כך מבין מה השיקול שלו לחתום במכבי כאשר יש קבוצות אחרות שבניגוד למכבי צריכות ישראלים, מה שהיה מגדיל את הסיכוי שלו לקבל כמה דקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 7:45 pm 
Sophomore

דניאל כתב:
אני באמת לא מבין את הטענה לפדרמן על ההשקעה הכספית. זה כסף שיוצא מהכיס , ובהחלט לגיטימי שהוא יחשוב שהוא השקיע יותר מדי ולא ירצה להשקיע יותר. מאד יכול להיות שהוא גם חושב שאין הצדקה להשקעה נוספת כי היורוליג נגמר מבחינת מכבי.
אני גם לא מבין את הטענות ביחס להבטחה שלו ל-12 שחקני יורוליג. לפחות על הנייר הוא הביא 8 זרים שהם לא רק שחקני יורוליג אלא חלקם גם בפוטנציה שחקני טופ יורוליג (מילר, ווימס, גאודלוק). גם ביחס לישראלים - אוחיון, מקל, פניני, לנסברג, אלכסנדר - כולם שחקני יורוליג לגימטיים עוד לפני העונה הזו. זה כבר 13 שחקנים.
אין ספק גם שפדרמן, כמו שאר הבעלים, שמו את היד בכיס השנה. הרי ההכנסות די קבועות, אז הגדלת התקציב באה ישירות מהכיס שלהם.
בקיצור, בכובעו כבעלים פדרמן מבחינתי מקבל ציון טוב. כהנהלה הם פישלו ובענק, אבל זה לא קשור להיקף ההשקעה.

אף אחד לא בא אליו בטענות על ההשקעה הכספית העונה, שהיא באמת מרשימה. באים בטענות על כמה דברים אחרים: על הניהול הכושל שרק ממשיך, על חוסר היכולת המטורפת להפיק לקחים מכשלונות, על הזלזול באינטיליגנציה של האוהדים ועל אמירות מטופשות כמו ש"הבעיה הכי גדולה שלנו העונה היתה שהשקענו יותר מדי כסף".
דבר נוסף הוא שגם אם השקיעו בקיץ הרבה כסף, יש לבעלים מחוייבות לאוהדים לאורך כל העונה ואם דברים לא הולכים (וזה יכול לקרות) אז צריך לדעת להתעשת בזמן ולתקן את הבעיות ולא רק למצוא כל דרך אפשרית לחסוך כסף (למשל למנות את עוזר המאמן חסר הנסיון למאמן, לשחרר שחקנים בלי להביא מחליפים ועוד). תראו לדוגמא את פאו, שגם השקיעה העונה לא מעט כסף, וכשהיא החליטה להחליף מאמן היא הביאה בהמון כסף את המאמן הכי טוב שהיה פנוי בשוק וגם כשנפצע לה שחקן (גיסט) היא דאגה להביא מקבוצה אחרת פאוור פורוורד טוב אחר (גבריאל). אותו הדבר עשתה אנדולו שחיזקה את עצמה באמצע העונה עם שחקנים כמו פול וקירק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 7:45 pm 
Sophomore

מנחם כתב:
ובינתיים עוד חיזוק למכבי….

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4929334,00.html

״עוד חיזוק: נמרוד לוי חתם במכבי ת"א״

והנה נפתרו כל הבעיות של מכבי.

אלא אם כן מכבי בונה עליו בתור איזה כשרון שעוד לא הבשיל, לא ברור למה בדיוק החתימו אותו. אני גם לא כל כך מבין מה השיקול שלו לחתום במכבי כאשר יש קבוצות אחרות שבניגוד למכבי צריכות ישראלים, מה שהיה מגדיל את הסיכוי שלו לקבל כמה דקות.

מדהים. הצליחו "לחזק" את הקבוצה בשחקן שנזרק מינמברוק ועוד אחד שנזרק מראשון לציון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 8:51 pm 
Freshman

שאלה קצרה לחברים כאן:
מישהו יכול להסביר לי מדוע לקחנו להם את זליקוביץ במקום לקחת להם את קארם משעור? הוא היה עוזר לנו יותר נראה לי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 8:59 pm 
Hall of Famer

א'. אין כמו מכבי
ב'. רצו את קווין דוראנט, אבל הוא נפצע לחודש, אז הסתפקו בזליקוביץ'.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 9:30 pm 
Junior

REDBULL כתב:
שאלה קצרה לחברים כאן:
מישהו יכול להסביר לי מדוע לקחנו להם את זליקוביץ במקום לקחת להם את קארם משעור? הוא היה עוזר לנו יותר נראה לי

כארם משעור פורח בהרצליה, שחקן מפתח שמקבל 33 דקות בממוצע למשחק, איזה סיבה יש לו לעזוב לכל קבוצה שהיא?
אני גם מניח שאקוניס היה דורש עבורו בייאאוט (אם בכלל) גבוהה שאף מועדון לא היה מוכן לשלם.

בקיץ הקרוב הוא מסיים חוזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 9:40 pm 
Junior

לא מסיים חוזה בקיץ הקרוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 9:47 pm 
Freshman

אדום88 כתב:
REDBULL כתב:
שאלה קצרה לחברים כאן:

כארם משעור פורח בהרצליה, שחקן מפתח שמקבל 33 דקות בממוצע למשחק, איזה סיבה יש לו לעזוב לכל קבוצה שהיא?
אני גם מניח שאקוניס היה דורש עבורו בייאאוט (אם בכלל) גבוהה שאף מועדון לא היה מוכן לשלם.
בקיץ הקרוב הוא מסיים חוזה.

אז מה? לנו הוא יעזור. הרצליה רוצה קצת כסף וכולם מרוצים. מה כבר יתרום לנו זליקוביץ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 9:56 pm 
Sophomore

יפה לך להתייחס להרצליה כאל קבוצת פח לאומית גנרית שרק מחכה לנסיך האדום שישפוך עליה כסף ובתמורה היא תיתן לה את האוצר.
בתור אוהד הפועל, זה הכי מכביסטי שראיתי עד היום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 9:58 pm 
Junior

אני מזכיר לך שאמרו (גם אני) על רנדל "מה הוא כבר יכול לתרום?", אז בוא נמתין עם ההצהרות.
זליקוביץ' יכול לשחק 2-3. ומה זה משנה הדיון על הכסף?

תקרא מה שאני כותב - כארם משעור פורח בהרצליה. איזה סיבה יש לו לעזוב ו/או להרצליה לשחרר אותו?
לא הכל זה כסף...וגם הפועל לא הייתה נותנת עבורו כל כך הרבה (בצדק, נחכה בסבלנות כמה חודשים לסיום חוזה).

אבל הדיון סביב הכסף קצת מיותר...כמו שאמרתי, זה לא קשור לכסף ולהרצליה בכלל. אני מדבר על משעור עצמו...אין אינטרס לשחקן עצמו לעזוב.

עריכה: בדיוק עכשיו, גלדסטון מפרסם שכרם משעור מקבל את סרט הקפטן בקבוצה.

עידן שגיב כתב:
יפה לך להתייחס להרצליה כאל קבוצת פח לאומית גנרית שרק מחכה לנסיך האדום שישפוך עליה כסף ובתמורה היא תיתן לה את האוצר.
גם דרך ניסוח מעולה.

נערך לאחרונה על ידי אדום88 בתאריך ד' מרץ 01, 2017 10:09 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 10:09 pm 
Freshman

עידן שגיב כתב:

עידן- אלו החוקים . אין דראפט ואין לנו איזה מערכת אחרת. וכל עוד זה חוקי כל קבוצה יכולה לקנות כל שחקן. אם ישנו את מסגרת החוקים אז סבאבה. אבל כרגע זה חוקי.
מה עוד שאקוניס הסכים למהלך אחרת זה לא היה מתבצע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 02, 2017 12:22 am 
Freshman

זליקוביץ אחרי הפציעה לא חזר לעצמו ובהרצליה לא רוצים שחקן שמרעיל את חדר ההלבשה בזמן שאור לאומי במשחקים האחרונים נראה מצוין ויחד עם החזרה הצפויה של דני רובין אקוניס עשה מהלך סביר. אני עדיין חושב שעם רכז אחר במקום דניס הרצליה יהיו טובים יותר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 02, 2017 2:40 am 
Hall of Famer

בלי סטיבן דניס לדעתי אפשר לסגור את הקבוצה .
לגבי זליקוביץ' אתייחס בהרחבה כשיהיה זמן ואנרגיות ( יום שישי ?! ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 02, 2017 9:21 am 
מנהל פורום

אדום88 כתב:
אני מזכיר לך שאמרו (גם אני) על רנדל "מה הוא כבר יכול לתרום?", אז בוא נמתין עם ההצהרות.
זליקוביץ' יכול לשחק 2-3. ומה זה משנה הדיון על הכסף?

תקרא מה שאני כותב - כארם משעור פורח בהרצליה. איזה סיבה יש לו לעזוב ו/או להרצליה לשחרר אותו?
לא הכל זה כסף...וגם הפועל לא הייתה נותנת עבורו כל כך הרבה (בצדק, נחכה בסבלנות כמה חודשים לסיום חוזה).

אבל הדיון סביב הכסף קצת מיותר...כמו שאמרתי, זה לא קשור לכסף ולהרצליה בכלל. אני מדבר על משעור עצמו...אין אינטרס לשחקן עצמו לעזוב.

עריכה: בדיוק עכשיו, גלדסטון מפרסם שכרם משעור מקבל את סרט הקפטן בקבוצה.

עידן שגיב כתב:
גם דרך ניסוח מעולה.

מה זה איזה סיבה יש לו לעזוב את הרצליה?
שידרוג בקריירה, כסף, קבוצה גדולה... זה המאני טיים בקריירה של שחקן כדורסל והוא צריך לנצל את זה כמה שיכול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 02, 2017 11:22 am 
Junior

קודי (יובל) כתב:
דניאל כתב:
אני באמת לא מבין את הטענה לפדרמן על ההשקעה הכספית. זה כסף שיוצא מהכיס , ובהחלט לגיטימי שהוא יחשוב שהוא השקיע יותר מדי ולא ירצה להשקיע יותר. מאד יכול להיות שהוא גם חושב שאין הצדקה להשקעה נוספת כי היורוליג נגמר מבחינת מכבי.
אני גם לא מבין את הטענות ביחס להבטחה שלו ל-12 שחקני יורוליג. לפחות על הנייר הוא הביא 8 זרים שהם לא רק שחקני יורוליג אלא חלקם גם בפוטנציה שחקני טופ יורוליג (מילר, ווימס, גאודלוק). גם ביחס לישראלים - אוחיון, מקל, פניני, לנסברג, אלכסנדר - כולם שחקני יורוליג לגימטיים עוד לפני העונה הזו. זה כבר 13 שחקנים.
אין ספק גם שפדרמן, כמו שאר הבעלים, שמו את היד בכיס השנה. הרי ההכנסות די קבועות, אז הגדלת התקציב באה ישירות מהכיס שלהם.
בקיצור, בכובעו כבעלים פדרמן מבחינתי מקבל ציון טוב. כהנהלה הם פישלו ובענק, אבל זה לא קשור להיקף ההשקעה.

אף אחד לא בא אליו בטענות על ההשקעה הכספית העונה, שהיא באמת מרשימה. באים בטענות על כמה דברים אחרים: על הניהול הכושל שרק ממשיך, על חוסר היכולת המטורפת להפיק לקחים מכשלונות, על הזלזול באינטיליגנציה של האוהדים ועל אמירות מטופשות כמו ש"הבעיה הכי גדולה שלנו העונה היתה שהשקענו יותר מדי כסף".
דבר נוסף הוא שגם אם השקיעו בקיץ הרבה כסף, יש לבעלים מחוייבות לאוהדים לאורך כל העונה ואם דברים לא הולכים (וזה יכול לקרות) אז צריך לדעת להתעשת בזמן ולתקן את הבעיות ולא רק למצוא כל דרך אפשרית לחסוך כסף (למשל למנות את עוזר המאמן חסר הנסיון למאמן, לשחרר שחקנים בלי להביא מחליפים ועוד). תראו לדוגמא את פאו, שגם השקיעה העונה לא מעט כסף, וכשהיא החליטה להחליף מאמן היא הביאה בהמון כסף את המאמן הכי טוב שהיה פנוי בשוק וגם כשנפצע לה שחקן (גיסט) היא דאגה להביא מקבוצה אחרת פאוור פורוורד טוב אחר (גבריאל). אותו הדבר עשתה אנדולו שחיזקה את עצמה באמצע העונה עם שחקנים כמו פול וקירק.

קודם כל, וגם בתשובה למה שראי כתב - מסכים לגמרי הטענות על הניהול הכושל. לטעמי הבעיה העיקרית היא בחוסר הנכונות לשים מאמן רציני עם סמכויות מלאות.
הנקודה שלי הייתה על הטענות על ההשקעה הכספית - שגם עולות שוב מההודעה שלך. מעבר להשקעה הראשונית בקיץ (וכמו שראי כתב, גם זה חריג מבחינת הבעלים של מכבי) שהיא לא מובנת מאליה (האם לבעלים יש מחוייבות לשים כסף מהכיס או רק לנהל קבוצה באיזון תקציבי?), אני ממש לא חושב שיש לו מחוייבות נוספת במהלך העונה. למה הוא צריך להוציא עוד כסף, ולא נניח האוהדים, או אולי חצי חצי? ניהול נכון הוא קביעת תקציב בתחילת השנה, והתנהלות בתוכו. רוצים לאפשר גמישות להחלפות והוצאות נוספות במהלך השנה? אל תשתמשו בכל התקציב בקיץ, תבנו קבוצה פחות חזקה ותתקנו בהמשך השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 02, 2017 12:01 pm 
Hall of Famer

"צריך"? הוא לא "צריך" כלום. אני אישית חושב יותר מזה - וגם אמרתי את זה לא פעם - שזו חוצפה מצד אוהדים לחשוב שבעלים של קבוצה חייב להפסיד מיליוני דולרים בשנה בשביל הבידור שלהם.

אבל אחרי ההשקעה הגדולה של תחילת השנה, ובהמשך לטענות על הניהול, השאלה היא מה אתה עושה כדי להציל את ההשקעה שלך כשמתברר שההערכות הראשונות שלך כשלו וההשקעה הראשונית הגדולנה תרד לטמיון אם לא תעשה משהו. די ברור שעם עוד השקעה אפשר היה לתקן, אבל זה סיכון. האם היה שווה לקחת? אני חושב שכן, כי הכשלון של ההשקעה הראשונית היה כתוב על הקיר.
אבל אולי גם מנהלי מכבי, כמוני וכמו אחרים, נעקצו ע"י כמה משחקים מוצלחים ובעיקר ע"י חודש נובמבר, וחשבו שהנה הנה הכל מסתדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 02, 2017 2:13 pm 
Hall of Famer

זליקוביץ זה החיזוק הישראלי הכי טוב שירושלים יכלה לבקש בחודש מרץ נשאר רק להכניס את רנדל לרוטציה בליגה
במכבי מודאגים מהפציעה בקרסול של גאודלוק כנראה מדובר בסדק והוא ייעדר תקופה ארוכה

הרצליה וראשלצ במומ עם ברנדווין ונעימי שהשתחרר מאיטליה בגלל שאשתו ילדה השבוע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 02, 2017 2:22 pm 
Junior

RREEDDTT. כתב:
הרצליה וראשלצ במומ עם ברנדווין ונעימי שהשתחרר מאיטליה בגלל שאשתו ילדה השבוע

בוא נראה.
אשתו של נעימי ילדה השבוע. כלומר,ביוץ אחרון סביב תחילת-אמצע מאי בהנחה שמדובר באדם ממוצע שאורך ההריון הוא 9 חודשים.
נעימי חתם באיטליה ב-20 לספטמבר 2016.

כלומר בהערכה גסה שנעימי חתם אשתו היתה בחודש ה-4.

מה שאתה אומר שנעימי השתחרר בגלל שאשתו ילדה השבוע ולא חלילה בגלל שאיפה שהוא דורך הוא מעלים את כל מי שמסביבו ובדרך כלל הקבוצה נכשלת. למשל סקפאטי שרצתה לעלות ליגה ומדורגת בתחתית.

הגיוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 03, 2017 7:25 am 
Junior

נכנס לקרוא מה הפורום חושב על ההחתמה של נמרוד לוי, מגלה הודעה שמחשבת מתי אשתו של נעימי בייצה בפעם האחרונה.
הגיוני סה''כ.

ולגבי נמרוד - אני מת עליו לגמרי, אבל גם אני חושש שזו קפיצה גבוהה מדי. מצד שני, כשמכבי רוצה אותך - לא הרבה יגידו לה לא.

וחוצמזה, הבנאדם לא הצליח בשורות האלופה אז עבר לנסות את מזלו בקבוצה שסיימה מקום שלישי. זה עושה היגיון.

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 03, 2017 7:59 am 
Freshman

יש לו הזדמנות לא רעה לקבל דקות פה ושם בגלל המצב שנוצר. מכוון שחוק הצעירים תקף לגביו הוא גם ככה היה מתלבש לכל המשחקים אבל בגלל מכת הפציעות הוא כרגע שחקן תשיעי ברוטציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 03, 2017 9:15 am 
Junior

זו ההתלבטות הידועה, כמו שהייתה לבלאט בקליבלנד. אתה מקבל קידום מטורף בעבודה שלך עד כדי אנדרקוואליפיידיות. לוקח או לא?

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 979 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 40  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], uriel17 ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: