סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 1:44 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: גביע המדינה 2023-24
הודעהפורסם: ד' מרץ 27, 2024 11:41 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
מעבר לזה, מחצית ראשונה על גבול הקטסטרופלית של הפועל בעיקר בשל הגנה עצלה ואחוזים רעים מאוד בזריקות פנויות בהתקפה, שנבעו ממה שהיה נראה כמו לחץ וקושי מנטלי. כל זה מול גליל חסרה מאוד, בלי פלדין שלא שרד יותר מ-3 דקות משחק (כפרהעליו מקווה שהוא בסדר).
יש דברים מסוימים שאפשר להתעודד מהם במחצית השנייה, בעיקר הקליעה של זוסמן (בתקווה שרק ימשיך כך) המשחק הטוב של ספידי והכושר המצוין של זאק.
בכושר הנוכחי זה לא יספיק מול הפועל ת"א, אבל אולי דווקא במנטליות של אנדרדוג (בתוספת יכולת טובה בהרבה) יש סיכוי להפתעה בראשון..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 28, 2024 12:01 am 
Junior

שיחק בנוער של גליל עליון והיה שחקן העונה לנוער לפני חמש שנים ומאז שיחק בבוגרים בגליל, עבר לנתניה והשנה שוב בגליל. עד היום שיחק מעט מאוד בליגת העל ושיא הקריירה שלו היה 3 נקודות... עם 1 מ 8 מהשלוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 28, 2024 3:14 am 
Sophomore

ספידי לדבריו, מגיע לרבע הגמר כדי ''לנקום'', על הפסד במשחק בו לא התלבש כי לא היה בא לו לשחק. זה יכל להיראות כמו ליויאליות מרשימה, אם לא היינו יודעים איך הקבוצה נראית בחודש וחצי האחרונים.
יום ראשון, שעה מוקדמת ארנה מול הפועל תל אביב. לא יודע, יותר מדי מזכיר לי את הסיוט במשחק הקודם, בפרט שעברו רק שבועיים.
התלבטות גדולה בין ג'ונסון לג'קורי. אני מניח שארבעת הזרים שנשארו המכונה שעברה מרשמים בוודאות. לאמר בחוץ בוודאות, נשארנו עם ג'ונסון או וויליאמס. אני נוטה להמשיך עם ההרכב הנוכחי מהיום. יש לנו שני ישראלים בעמדה 4 ובקושי אחד ב5, וגם הוא לא באמת במיטבו בעמדה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 28, 2024 10:06 am 
Freshman

אז לפי מה שראינו אתמול ושמענו מיונתן אלון בחמישיות המאמן עד סוף העונה הוא: יונצ׳וק ושני העוזרים מחזיקים ידיים חזק וחושבים ״מה דז׳יקיץ׳ היה עושה אם הוא היה פה״
יכול להיות שזה הכי טוב שאפשר לעשות עם הסגל הנוכחי ועדיף על מה שקרה עם קנצוריס, אבל התקרה שלנו השנה תהיה בית עליון וחצי גמר בליגה
מהגביע ככל הנראה ניפרד ביום ראשון, נקווה שבפחות ביזיון מאשר לפני שבועיים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 28, 2024 10:08 am 
Hall of Famer

בוא נדבר רגע על הרצליה - עוד הוכחה לגבי הפלופ האוברייטד הגדול דן שמיר. קיבל תקציב כרגיל די יפה, סגל ישראלי מצויין , ובדרך לחרבן להם עוד עונה, כולל הדחה משפילה נגד באר שבע בבית. פלופ אוברייטד.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 28, 2024 10:35 am 
Sophomore

bangalaDesh כתב:
אז לפי מה שראינו אתמול ושמענו מיונתן אלון בחמישיות המאמן עד סוף העונה הוא: יונצ׳וק ושני העוזרים מחזיקים ידיים חזק וחושבים ״מה דז׳יקיץ׳ היה עושה אם הוא היה פה״
יכול להיות שזה הכי טוב שאפשר לעשות עם הסגל הנוכחי ועדיף על מה שקרה עם קנצוריס, אבל התקרה שלנו השנה תהיה בית עליון וחצי גמר בליגה
מהגביע ככל הנראה ניפרד ביום ראשון, נקווה שבפחות ביזיון מאשר לפני שבועיים

אויש זה בדיוק… הייתי מוסיף מחשבה קבועה על איזה סיפור אפשר יהיה לספר כדי להסיט את האחריות להדחה שתגיע או לשים עליה ספין חיובי (מעודדים מעלייה אחוזים מבחוץ של זוסמן ואופטימיים לקראת שאר המטרות העונה…)…

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 28, 2024 12:03 pm 
Sophomore

איך מתחלקים הכרטיסים במשחקי גביע? חצי חצי? כאילו אנחנו עלולים לפגוש 5000 אוהדי הפועל תל אביב בראשון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 28, 2024 1:44 pm 
Freshman

נביא בעירו כתב:
מחצית אדירה של ספידי סמית׳ והפועל נראית מזעזע בהתקפה. כבר ראינו את השילוב הזה איזה פעם-פעמיים בשנתיים האחרונות.

אני מחבב מאוד את יונתן אלון. נראה בנאדם נחמד ואינטליגנט. החוזה של נמרוד לוי לבדו, במנותק משאר כל ההחלטות שהתחרבנו לו העונה, הוא עילה לפיטורין.

תוכל להסביר את עניין נמרוד לוי?
צ'אצ'א נפצע, ועוד לפני זה היה חסר לנן פאוור פורוורד מעל 2 מטר. מה יותר הגיוני מלהחתים את הגבוה הישראלי הכי בכיר שאפשר להחתים, שבכל זאת נמצא בעיצומה של עונת דאבל פיגרס בטורקיה?
אדרבה, אם לא היו מחתימים אותו בסיטואציה כזו זה היה כשל ניהולי מן המדרגה הראשונה שהיה מכריח אותך בכל משחק לרשום שני סנטרים זרים בכדי לא למצוא את עצמך משחק עם בלייזר כסנטר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 28, 2024 2:00 pm 
מנהל פורום

גם אני אשמח להבין.
אולי הבעיה זה גובה החוזה?
אם כך, זה שטויות. במצב רגיל של קבוצה עם תקציב סגור, אז אני מבין למה זה קריטי להחתים שחקנים על חוזה טובים, כי כל חוזה מוגזם יהיה על חשבון החתמה/השארה של שחקן אחר.
פה במצב של הפועל י-ם זה כנראה לא על חשבון אף אחד אחר, אז מה זה משנה בכמה כסף החתימו אותו?
כנ"ל לגבי זוסמן - החוזה שלו מוגזם, אבל אם היו מחתימים אותו בפחות, אז כן היו מביאים רכז טוב יותר במקום ספידי? סנטר מפלצתי במקום הנקינס? לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 28, 2024 7:58 pm 
Junior

התשובה שלי מתחלקת לשלוש: באופן ספציפי, אני חושב שכתבתי את זה ברגע שנמרוד לוי דפק איזה 2 ארוך בראש כשהפועל היתה בפיגור דו ספרתי. לגביו באופן כללי, אני פשוט חושב שהוא שחקן כדורסל לא טוב בעמדה שהיינו די מסודרים בה בנקודת הזמן שבה הוא חתם ואני מתקשה לראות תסריט שבו עוד שנתיים מהיום נשמח שזה הישראלי שיש לנו בעמדה 4-5. וברמה העקרונית, היה לי בת׳רד השני איזה ויכוח לגבי הניסיון להצדיק את זה שלא מחתימים רכז ישראלי כאיזשהו ביטוי לאופי הבוגר והשקול של ההנהלה החדשה בהפועל שיודעת לדחות סיפוקים. בהקשר הזה, נראה לי שלשלם לנמרוד לוי כמעט מיליון דולר לשלוש שנים וחצי אבל לא להוציא 100 אלף דולר כדי למלא עמדה שיכולה (נניח) להציל את העונה, נראה כמו שיקול דעת תמוה במיוחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 30, 2024 8:07 pm 
Hall of Famer

הפועל רושמת למחר את ספידי, קרינגטון, רנדולף, ג'ונסון והנקינס. תל אביב משאירה בחןץ את וולס ומנפורד.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 30, 2024 8:35 pm 
מנהל פורום

באר שבע מקשה על חולון נכון לעכשיו
למרות הקושי של חולון, לא קשה להבחין למי יש שחקנים יותר טובים בסגל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 30, 2024 8:41 pm 
מנהל פורום

https://ibasketball.co.il/match/704961- ... %9c%d7%a8/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 30, 2024 9:50 pm 
מנהל פורום

אהרוני מנהל את המעט שלו בחוכמה
שרפי מגיב בפאניקה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 30, 2024 10:00 pm 
Hall of Famer

באר שבע הסינדרלה של הגביע. בהרצליה, בחולון.... יפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 30, 2024 10:01 pm 
Freshman

אורן אהרוני לקח גביע עם אונווקו לפני שנתיים
הוא מרחק שני משחקים מלשחזר את ההישג עם גלעד לוי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 31, 2024 1:14 am 
Junior

bangalaDesh כתב:

אכן, אבל בלי לדעת מול מי הם יישחקו בחצי, בעיני הוא הרבה יותר קרוב להפרד מהגביע כבר במשחק הבא ובגביע הם לא יזכו, אפילו לא עם גלעד לוי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 31, 2024 7:14 am 
Junior

מכבי לוקחים השנה דאבל בהילוך שני, אפשר להתקדם. חשוב לזכור את זה גם לקראת שברון הלב של הערב מול הפועל תל אביב וגם במקרה של הפתעה משמחת…

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 31, 2024 8:28 am 
Freshman

מנחם כתב:
bangalaDesh כתב:

אכן, אבל בלי לדעת מול מי הם יישחקו בחצי, בעיני הוא הרבה יותר קרוב להפרד מהגביע כבר במשחק הבא ובגביע הם לא יזכו, אפילו לא עם גלעד לוי...

כן, לא באמת חשבתי שב״ש בדרך לגביע... אבל עדיין הישג יפה לקבוצה שהיא לא בטופ 8 בליגה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 31, 2024 9:42 am 
Hall of Famer

אגב, גלעד לוי היה אחלה בדקות ששיחק אתמול. מזכיר לי שהפועל זקוקה נואשות גם לגבוה ישראלי כיום...... היה סוגר יופי את הפינה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 31, 2024 12:12 pm 
Junior

גלעד לוי לדעתי יותר קרוב כרגע לסיום מוקדם של הקריירה המקצוענית שלו מאשר לרוטציה של הפועל ירושלים. הוא מקבל 10 דקות למשחק בקבוצה עם רוטציה קצרה שנמצאת במקום האחרון בליגה ויש לזה סיבה. הוא אבוד לגמרי בהגנה. אם היה מכסה על זה בדומיננטיות בהתקפה - מילא, אבל גם שם הוא רחוק מאוד מלהבריק. אתמול, במשחק שאכן היה יחסית טוב, הוא קיבל פעם אחרי פעם גארדים בחילוף ולא ראיתי צל של מחשבה של הגארדים של באר שבע שאולי כדאי לתת לו את הכדור לפוסטאפ. אני דווקא חושב שמבחינת כשרון בהתקפה יש לו לא מעט כלים, אבל כרגע בכל פעם שהוא מחזיק את הכדור התחושה היא שהוא יאבד אותו הרבה לפני שהוא יגיע איתו לטבעת. יכול להיות שהוא עוד יבשיל ואם כן הוא יכול להיות יופי של שחקן, אבל כרגע הוא ממש לא שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 31, 2024 12:25 pm 
Hall of Famer

בוא, יחסית לסנטרים שיש לנו כרגע על הספסל (0 עגול) הוא היה עוזר מאוד גם עם 10 דקות בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 31, 2024 12:28 pm 
מנהל פורום

יצא לי לראות את גלעד במשחקים היותר מוקדמים של העונה, כשהוא עוד גם קיבל באמת דק' משמיר. ההגנה שלו הייתה זוועתית וזה אומנם קשור ביכולות הגופניות שלו, לנסיון ובכלל להבנה של המשחק, אבל הרבה מזה ממה שאני ראיתי היה קשור למידת המאמץ. שזה מצד אחד בעייתי מאוד ומצביע גם על גישה אבל מצד שני יכול להיות שעם המאמן הנכון שידע "לתמרץ" אותו, המאמץ הזה כן יבוא ואז ההגנה תשתפר משמעותית.

בהתקפה אני ראיתי שכן היו מנסים לחפש אותו, אבל הוא היה מאבד המון. לא מצליח לתפוס טוב, או אחרי שתופס לא שומר את הכדור מספיק גבוה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 31, 2024 12:31 pm 
Junior

עופר האדום כתב:
בוא, יחסית לסנטרים שיש לנו כרגע על הספסל (0 עגול) הוא היה עוזר מאוד גם עם 10 דקות בליגה.

לא, הוא לא היה עוזר כי הוא לא ברמה. מול 90% מהסנטרים שאיתם אנחנו מתמודדים, אני מעדיף להעמיד בעמדה 5 את נמרוד לוי, בלייזר או כריס ג׳ונסון. כמו עם הקריאות שהיו פה בזמנו להחתים את עודד ברנדויין (שם גנרי). עדיף לתת לרנדולף-קרינגטון-זוסמן (אולי זוסמן ספציפית לא) להעביר את החצי ולהסתדר משם מאשר לתת דקות לשחקני כדורסל גרועים כי זו העמדה המדוייקת שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 31, 2024 12:46 pm 
Hall of Famer

אז זהו, שפה אנחנו חלוקים כי אני חושב שגלעד לוי רחוק מאוד מלהיות שחקן כדורסל גרוע. ובוא, כמה שהוא שומר גרוע, רק הנוכחות שלו נותנת לך הגנה פחות גרועה משל נמרוד לוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot], עמוס לב, ציפה דריפה אלמדלסי ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: