סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 16, 2024 2:01 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 831 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 34  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אפריל 30, 2024 10:43 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
Att כתב:
אני לא חושב. דוראנט הוא כוכב בליגה של היום, לא מעבר.
הוא במגמה למטה, סביר שיהיו פציעות בדרך...

דיברנו על הכישרון שלו והוא נדיר גם היום.
אתה מדבר על זה שהוא אחרי השיא על זה אין ויכוח.
Att כתב:
ובנוגע לניסיון העשיר שהוא מגיע איתו - אני מעדיף שהצעירים של OKC ירכשו את הניסיון הזה בעצמם.
הנה כבר יש להם ניסיון בלנצח סדרה ראשונה בפלייאוף.

צעירי פיניקס הגיעו לגמר כשנעזרו בנסיון של פול.
לא משנה אם אתה מגדיר את פול ככוכב, כוכב על או בשם אחר, הנסיון שלו עזר להם להשתפר ולקבל כלים איך להתמודד עם מצבים שהם לא היו בהם.
בדרך כלל כך יותר יעיל ומהיר ללמוד דברים.

ברור שהמחיר שיסכימו לשלם ירד משמעותית על כל סדרה שהם יעברו השנה.

נערך לאחרונה על ידי Bluey בתאריך ג' אפריל 30, 2024 10:56 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 30, 2024 10:46 pm 
Freshman

נורטון כתב:
בדיוק, דוראנט נחמד אבל לא מה שהיה לפני 5 שנים, וכאמור פציעה ויוקר
גם ההגנה אפעס לא מה שהיתה בווריורס

גם היום לדעתי דוראנט יכול להתאים פיקס.
עם כל הדיסקליימרים שנכתבו קודם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 30, 2024 11:12 pm 
Hall of Famer

נצטרך להסכים שלא להסכים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 30, 2024 11:32 pm 
Junior

Att כתב:
בסופו של דבר, זה הכל אופרטיוניטי קוסט.
בטח במצב של הת'אנדר שיכולים לזרוק הצעה שקשה לסרב לה לחלק גדול מקבוצות הליגה.

האם אתה מעדיף את דוראנט לשנתיים או מרקאנן ל-4-5 שנים?
או אולי את קודי וויליאמס או ווקר של אינדי או הצעיר ההוא מאטלנטה שיתפתח ביחד עם הקבוצה?

אני לא חושב שאמא של ג'רייס ווקר מעדיפה אותו על קווין דוראנט, שנתיים, ארבעה שנים או חמש עשרה. וגם ג׳יילן וויליאמס לא מעדיף את קודי וויליאמס,וגם לא ג׳יילן וויליאמס השני.
תעשה טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 30, 2024 11:56 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:
Att כתב:
בסופו של דבר, זה הכל אופרטיוניטי קוסט.
בטח במצב של הת'אנדר שיכולים לזרוק הצעה שקשה לסרב לה לחלק גדול מקבוצות הליגה.

האם אתה מעדיף את דוראנט לשנתיים או מרקאנן ל-4-5 שנים?
או אולי את קודי וויליאמס או ווקר של אינדי או הצעיר ההוא מאטלנטה שיתפתח ביחד עם הקבוצה?

אני לא חושב שאמא של ג'רייס ווקר מעדיפה אותו על קווין דוראנט, שנתיים, ארבעה שנים או חמש עשרה. וגם ג׳יילן וויליאמס לא מעדיף את קודי וויליאמס,וגם לא ג׳יילן וויליאמס השני.
תעשה טובה.

בוא נתעלם מהחוזה, מהאפשרות לפרק את הכימיה של הקבוצה, מהאפשרות הסבירה לפציעה, מהירידה ביכולת שסביר שתימשך...

אני מסכים איתך שעדיף כוכב בעמדה הזאת ואני עדיין חושב שמרקאנן הוא האופציה העדיפה מבחינת הת'אנדר
ואני גם חושב שאין שום סיבה להתפשר על אופציות פחות טובות שהן לא ברמה הזאת.

קווין דוראנט הרעיל למדי בגיל 36 - לא תודה.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ד' מאי 01, 2024 12:07 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 30, 2024 11:57 pm 
Hall of Famer

אגב, בלי קשר לדוראנט, מה רע בקודי וויליאמס?
הוא אחלה פרוספקט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 12:21 am 
Hall of Famer

Bluey כתב:
Att כתב:

Att כתב:
ובנוגע לניסיון העשיר שהוא מגיע איתו - אני מעדיף שהצעירים של OKC ירכשו את הניסיון הזה בעצמם.

לא משנה אם אתה מגדיר את פול ככוכב, כוכב על או בשם אחר, הנסיון שלו עזר להם להשתפר ולקבל כלים איך להתמודד עם מצבים שהם לא היו בהם.

צעירי פיניקס לא נעזרו בניסיון של פול. הם נעזרו בפול.
אם הוא היה מגיע לפיניקס של אז בכושר שלו היום, הוא לא היה יכול לעזור להם באותה מידה, למרות שהוא יותר מנוסה.

ולגבי הכישרון הנדיר של דוראנט - אתה שוב מנסה למקם אותו במעמד שהוא כבר לא נמצא בו. הוא כבר לא שחקן כדורסל נדיר בטופ של הליגה. הוא עדיין מוכשר אבל בהתחשב בירידה באתלטיות, בבחירת הזריקות השונה ובהגנה, אז לא, הוא פשוט כוכב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 8:12 am 
Freshman

Att כתב:
Bluey כתב:
Att כתב:

Att כתב:

צעירי פיניקס לא נעזרו בניסיון של פול. הם נעזרו בפול.
אם הוא היה מגיע לפיניקס של אז בכושר שלו היום, הוא לא היה יכול לעזור להם באותה מידה, למרות שהוא יותר מנוסה.

ולגבי הכישרון הנדיר של דוראנט - אתה שוב מנסה למקם אותו במעמד שהוא כבר לא נמצא בו. הוא כבר לא שחקן כדורסל נדיר בטופ של הליגה. הוא עדיין מוכשר אבל בהתחשב בירידה באתלטיות, בבחירת הזריקות השונה ובהגנה, אז לא, הוא פשוט כוכב.

לא הבנתי מה ניסית להגיד,
1.צעירי פיניקס הגיעו לגמר והיו קרובים לאליפות כשנעזרו בנסיון (וכמובן הכישרון) של פול.
לא משנה איך מגדירים את פול או מדרגים אותו באותה שנה, הוא היה בדיוק השחקן שהתאים שם כי הנסיון שלו עזר להם להשתפר ולקבל כלים איך להתמודד עם מצבים שהם לא היו בהם.
ככה בדרך כלל כך יותר יעיל ומהיר ללמוד דברים.

2. כבר כתבתי שדירוגים לא מעניינים אותי וגם לא שמות כמו כוכב, כוכב על - זה עולם של פנטזיות.
זה לא מעניין אותי ואני בודאי לא מנסה למקם אותו בשום מעמד.
מעניין מה שחקן מביא איתו ואם סט הכישרונות הזה מתאים.

דוראנט מביא היום כלים פיזיים וטכניים ברמה גבוהה וגם נסיון עשיר, אתה ונורטון ואחרים חושבים שיש בעיית אישיות והתאמה, אולי, אני לא מכיר מספיק.
מרקנן שחקן טוב, נדמה לי שפחות טוב בהגנה, אבל יותר צעיר ופחות פציע. החסרונות הגדולים שלו - חוסר נסיון ומנכ״ל שישדוד אותך בעסקה.
ג׳יילן ויליאמס של אטלנטה מתאים אבל לא רלוונטי להעברות וחסר ניסיון.
דני אבדיה מתאים טוב, אשמח אם יגיע לשם. אבל חסר נסיון.
ווקר מרחק של לפחות שנה מלהיות תורם וקודי מרחק של לפחות 3 שנים. אז הם לא רלוונטים כחיזוק עכשוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 10:15 am 
Sophomore

מסכים עם בלואי שזה לכל הפחות רעיון מעניין.

קודם כל, כולנו פחות או יותר מסכימים שלת'אנדר כנראה חסר הגרוש ללירה כדי להיות קונטנדרים אמיתיים.

יש כל מיני אפשרויות כאן, אבל אחד הדברים שחייבים להביא בחשבון הוא עניין החוזים שאני שב ומזכיר. לכן למשל דני אבדיה מתאים מאוד בעיני עם החוזה ארוך הטווח הנוח שלו. למרקנן אני לא מתנגד בעיקרון, אבל בעוד שנה יהיה צריך לתת לו חוזה מקס. איך זה מתיישב עם חוזי מקס לג'יי דאב וצ'ט ואז סופר מקס לשיי? לא ממש. זו גם הייתה הבעייה שלי, ואני משער שגם של פרסטי, עם מישהו כמו סיאקם. הוא כבר נכווה לפני עשור עם הצורך לוותר על הכוכב הרביעי שלו בגלל אילוצי שכר. כל טרייד דמיוני שלא מביא את זה בחשבון הוא בעיני סופר בעייתי.

מסכים עם בלואי גם שווקר או איזה רוקי מהדראפט זה לא יותר מהימור, שגם אם יצליח הוא כנראה לעוד 3-4 שנים. נדירים הרוקים שנראים כמו צ'ט וג'יי דאב כבר בשנה השנייה שלהם בליגה (בטח מבחינת יעילות). הת'אנדר צריכים להיות קונטנדרים רציניים כבר בשנה הבאה (אם הם עדיין לא; עדיין יש סיכוי שהם יפתיעו אותנו כבר עכשיו). ושוב מזכיר גם שלת'אנדר יש מספיק נכסים עתידיים ללכת פחות או יותר על כל פרוספקט שהם מאמינים בו בדראפט הקרוב או בזה של השנה הבאה, חוץ מהטופ של הטופ כמו קופר פלאג, שכנראה לא יהיה למכירה. אם נגיד הם ממש רוצים את אלכס סאר וקודי וויליאמס, ולו כדי ליצור את הקבוצה הראשונה בהיסטוריה עם שני זוגות של אחים, הם יכולים לגרום לזה לקרות.

ועכשיו לדוראנט.

חסרונות: הגיל כמובן, עבר של פציעות קשות, ואופי קצת מפוקפק (גם אני אף פעם לא השתגעתי עליו). בהחלט יש כאן סיכון, בעיקר בסיכון לעוד פציעות.

יתרונות: מתאים מאוד למה שחסר לת'אנדר בחמישייה (פאוור פורוורד עם קליעה אבסולוטית, שיכול להשתלב מצויין ליד צ'ט בסנטר וג'יי דאב בסמול); ניסיון לא רק מהסוג שבלואי הזכיר (אליפויות והמון משחקים גדולים), אלא גם בלשחק עם חבורה של שחקנים מצויינים לידו; יעילות התקפית אדירה (הבן אדם כבר 13 שנה רצוף עם 63%+ אחוז קליעה אמיתי), לא אנוכי, ריבאונדר לא רע לעמדה, וגם (עדיין) שחקן שיכול לתת הגנה טובה (בטח יותר טובה מגידי) ליד חברים לקבוצה כמו שיהיו לו בת'אנדר. ויש כמובן גם את האלמנט הפסיכולוגי של סגירת מעגל וחזרה הביתה, למרות שלי לפחות לא אכפת מזה במיוחד (אבל אולי לו כן).

ועכשיו ליתרון הנוסף ולמעשה אולי המרכזי שבגללו אני חושב שזו יכולה להיות עסקה טובה: החוזה של דוראנט אמנם גבוה (50 מיליון לשנה), אבל הת'אנדר היא בדיוק הקבוצה שיכולה לקלוט אותו לשנתיים מבחינת הטיים ליין. בעוד שנתיים ייכנסו לתוקף החוזים החדשים של ג'יי דאב וצ'ט. עד אז, אין להם דאגות שכר. אבל משם והלאה עם לא יוכלו כנראה להחזיק כוכב רביעי. אם דוראנט משתלב טוב ונשאר בריא, סבבה. אולי גם יסכים לחתום עוד שנתיים על חוזה מינימאלי כדי להישאר בקבוצה כיפית כזו שמתמודדת על אליפויות. אם לא, גם לא נורא. בשנה האחרונה של החוזה שלו, אפשר להחליף אותו עם כוכב אחר צעיר יותר ומתאים שמחפש מקום חדש. מבחינת פציעות, נכון שיש לו היסטוריה, אבל השנה הוא שיחק 75 משחקים עם 37 דקות לערב. הת'אנדר עם העומק שלהם יוכלו להוריד משמעותית מהעומס עליו.

לגבי המחיר, אם פיניקס באמת מחפשים לבנות מחדש, גידי יכול להתאים יופי ליד בוקר (ביל הוא טוטאל לוס בכל מקרה ואני לא מכליל אותו בשיקולים) ומבחינתי אפשר להעביר לפיניקס גם צעירים אחרים כמו דיינג וג'ונסון. גם קנדריק, ואפילו וואלאס וויגינס (את שניהם אני מחבב ומעדיף לשמור) לא אנטאצ'בל, וכמובן אפשר גם להוסיף בחירת דראפט (או בחירות סיבוב שני שיש לת'אנדר כמו מים) אם צריך. אף אחד אחר לא ייתן לסאנס מחיר כזה על דוראנט המזדקן עם החוזה שלו. ומבחינת הת'אנדר, אין כאן פגיעה בקור החשוב של השחקנים הנוכחיים, וגם לא בגמישות העתידית (כאמור, אם זה מתרסק מסיבה כלשהי, סביר להניח שאפשר להעביר את דוראנט הלאה כבר בקיץ הבא בלי הרבה נזקים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 10:58 am 
Junior

Att כתב:
הוא אחלה פרוספקט

שום דבר רע איתו, פשוט פרוספקט בוסרי שצריך להתחזק, עם קליעה שיש הרבה סקפטיות סביבה שהיה שחקן ספסל במכללות, ואתה באמת תוהה אם הוא עדיף על דוראנט.
אני חושב שגם קודי וויליאמס עצמו יסכים שדוראנט של העונה זה פחות או יותר הבסט קייס של הבסט קייס שלו.
או כמו שפיטר גריפין אמר:
"Durant is just Durant, Cody Williams can be anything - he can even be Durant!"
https://www.youtube.com/watch?v=GKZJdaiJF84

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 12:15 pm 
Hall of Famer

השאלה היא לא רק מה היתרונות של להביא את דוראנט, אלא מה היתרונות להביאו אל מול עסקה מקבילה (שתגיע מתישהו, כיפ שדנו כאן רבות - OKC לא תוכל להמשיך בכל בחירות הדראפט שלה, אין היתכנות טכנית לכך), למשל על מיקל ברידג'ס (סתם זורק רעיון כי חיפשתי "שחקן דומה").

קווי דמיון:
1. מגיעים בערך על אותה העמדה (כמובן הסגנון והיכולות מעט שונות).
2. חוזה לשנתיים, מסכים עם סאבוניס שיש לכם תועלת עבורם.

יתרונות לברידג'ס:
1. השחקן הכי עמיד בליגה, בניגוד לדוראנט.
2. בן 28, אפשרות להתקדם איתו הרבה קדימה גם מעבר לשנתיים.
3. לא צפויות בעיות אופי/מעמד/השתלבות (אצל דוראנט - לא יודע).
4. חוזה פחות מחצי מזה של דוראנט. גם אם הם טכנית יכולים לשלם זאת - זה לא אומר שזה דבר רצוי לשלם הרבה...

יתרונות לדוראנט:
1. מטרה התקפית ללכת אליה מול כל הגנה (חרף שבקבוצה נוכחית כמו OKC, הצורך בכך הוא פחות גדול מאשר בכל קבוצה אחרת כמעט).
2. ניסיון (לכאורה, אני לא בטוח שזו הדמות שהייתי רוצה כאחד המנהיגים של הקבוצה שלי, בניגוד לכריס פול).

על מי יצטרכו לתת יותר נכסים בטרייד - אין לי מושג, והכל ספקולוטיבי.
אני הייתי הולך על ברידג'ס (ואז אולי עסקאות נוספות במקרה הצורך, כי גמישות כלכלית עדיין תהיה).

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 1:13 pm 
Junior

אני חושב שהרעיון של דוראנט הוא מעניין לכל הפחות, בגלל כל הנימוקים שהזכיר סאבוניס. נזכיר שהשנה עדיין קלע המון באחוזים מצויינים, ועדיין שחקן בטופ של הליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 1:47 pm 
Freshman

שמואליקי,

מה בדיוק מותר כריס פול על דוראנט?
על פול דוקא שמעתי שהוא בלתי נסבל, על דוראנט היה לי הרושם שהוא יחסית נח.

החסרונות של התאנד׳ר:
1. גובה/ריבאונד
2. רוב הסגל שם צעיר וחסר נסיון פלייאוף

הנכסים:
1. גזיליון בחירות דראפט שחלק פשוט לא פרקטי לממש.
2. ג׳וש גידי שלא מתאים שם אבל יכול לפרוח כמוביל כדור ראשי.
3. שנתיים של יכולת ספיגת שכר גבוה.

היתרונות של דוראנט על ברידג׳ס:
1. חצי פיט בגובה מתאים יותר לבעיית הריבאונד והגובה.
2. אם שיי והצעירים ייתקעו בהתקפה, הוא יכול לקחת על עצמו את המשחק.
3. מספר אחת האמיתי - סיכוי ממשי לאליפןת
4. הוא קווין דוראנט

היתרונות של ברידג׳ס: (פחות רלוונטיים)
1. שכר - בשנתיים האלו לא קריטי
2. עמידות - כרגע הם קבוצה עמידה ומסתדרת עצמאית אז אפשר לעשות הורדת עומסים במשך העונה לשחקן כמו דוראנט.
3. גיל - אם אני מסודר לשנתיים הקרובות מספיק לי, אח״כ דברים ישתנו גם ככה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 3:05 pm 
Junior

אני לא מת על דוראנט כאישיות וחושב שהוא אנדר אצ'יבר, Having said that - שחקן שקלע העונה 27.1 נק' למשחק ב58.1% EFG ( פלוס 5 אס' ו6.6 ריב') הוא לא שחקן גמור.
הוא בלי ספק בצד היורד של הקריירה, אבל הוא עדיין היה הקלעי השישי בטיבו בליגה (בוקר חמישי עם אותו ממוצע מעוגל, מניח שיש שברי נקודות הבדל בינהם) בקבוצת פלייאוף במערב וחמישי בEFG מבין אלו שקלעו מעל 20 למשחק.

בקיצור, לא מת על הטיפוס והוא בדעיכה אבל הוא עדיין שחקן עילית בליגה, טופ 10-15 בשקט...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 3:30 pm 
Junior

סאבוניס כתב:
ושוב מזכיר גם שלת'אנדר יש מספיק נכסים עתידיים ללכת פחות או יותר על כל פרוספקט שהם מאמינים בו בדראפט הקרוב או בזה של השנה הבאה, חוץ מהטופ של הטופ כמו קופר פלאג, שכנראה לא יהיה למכירה. אם נגיד הם ממש רוצים את אלכס סאר וקודי וויליאמס, ולו כדי ליצור את הקבוצה הראשונה בהיסטוריה עם שני זוגות של אחים, הם יכולים לגרום לזה לקרות.

הם יצטרכו לקבל גם מכונת זמן בטרייד כזה, כי הבאקס כבר עשו את זה פעמיים, כולל העונה (יאניס ותנאסיס, ברוק ורובין לופז).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 4:26 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:
Att כתב:
הוא אחלה פרוספקט

שום דבר רע איתו, פשוט פרוספקט בוסרי שצריך להתחזק, עם קליעה שיש הרבה סקפטיות סביבה שהיה שחקן ספסל במכללות, ואתה באמת תוהה אם הוא עדיף על דוראנט.
אני חושב שגם קודי וויליאמס עצמו יסכים שדוראנט של העונה זה פחות או יותר הבסט קייס של הבסט קייס שלו.
או כמו שפיטר גריפין אמר:

כנראה פספסת את המלים "בלי קשר לדוראנט".
תיאורטית, הת'אנדר יכולים ללכת על שניהם
אז אין טעם להשוות בין השניים

ראיתי כמה סרטונים של קודי אתמול.
אני רחוק מלהיות סקאוט אבל הוא הזכיר לי יותר מהכל את אחיו.
הוא 6-8 עם יכולת להוריד את הכדור לרצפה ולהגיע לסל. נראה כמו פרוספקט יחסית "בטוח".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 6:00 pm 
Hall of Famer

sheky כתב:
אני לא מת על דוראנט כאישיות וחושב שהוא אנדר אצ'יבר, Having said that - שחקן שקלע העונה 27.1 נק' למשחק ב58.1% EFG ( פלוס 5 אס' ו6.6 ריב') הוא לא שחקן גמור.
הוא בלי ספק בצד היורד של הקריירה, אבל הוא עדיין היה הקלעי השישי בטיבו בליגה (בוקר חמישי עם אותו ממוצע מעוגל, מניח שיש שברי נקודות הבדל בינהם) בקבוצת פלייאוף במערב וחמישי בEFG מבין אלו שקלעו מעל 20 למשחק.

בקיצור, לא מת על הטיפוס והוא בדעיכה אבל הוא עדיין שחקן עילית בליגה, טופ 10-15 בשקט...

אף אחד לא טען כאן שהוא שחקן גמור.
הוא לא סופרסטאר בשלב הזה
אבל מצד שני, הוא הרגע סיים את העונה
ומיד התלונן על ה-role שלו כמי שעומד בפינה, אחרי שקלע 27.1 נק' בממוצע למשחק (!).

אני חושב שלהביא אותו זה בהחלט סימן שאלה
כי הוא חיזוק משמעותי לעמדה מס' 4 ועוד יוצר/סקורר/מרווח (לקבוצה שלדעתי חסר לה יוצר נוסף) אבל זה לא פתרון ארוך טווח
אלא ניסיון לקחת אליפות בשנה-שנתיים הקרובות ואני אישית פחות מאמין בזה לסיטואציה של OKC, גם אם יש בכך היגיון מסוים (תלוי מחיר).

מה שכן, יש כאן הטייה של אוהד שנהנה לראות את הקבוצה
ולא כל כך מעוניין לעודד דוש כמו דוראנט.

==
לגבי טופ 10-15 בשקט, זו שאלה יפה.
אני לא בטוח בנוגע לזה.

יש בקלות 10 שחקנים שהייתי לוקח במקומו לסדרת פלייאוף: יוקיץ', לוקה, יאניס, שיי, טייטום, אמביד, וומבי, בוקר, אנט וג'יימס.
אני לא בטוח אם יש 15 כאלו אבל נדמה לי שכן.
תלוי כמה אתם מחבבים את ברונסון, קארי, AD, קוואי, באטלר, האלי, מארי, פול ג'ורג', בראון, ציון, מיטצ'ל, פוקס, אדאביו, טאונס, לאורי, סיאקם.
בכל מקרה, זה לא מרגיש לי חד-משמעי כמו שאתה מציג את זה, בייחוד שאף אחד לא מבטיח לך שחזור של העונה הזאת, שנדמה לי שהיא הבסט קייס סנריו של דוראנט.
אני חושב שהייתי לוקח את ברונסון, קארי, AD, באטלר, מארי ופול ג'ורג' לפניו, אבל לא בטוח.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ד' מאי 01, 2024 6:27 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 6:13 pm 
Junior

אני לא מסכים כמעט עם רוב הרשימה שלך, אבל אתה באמת הזכרת עכשיו את פוקס ולאורי (לאורי!!) כשחקנים שמישהו ייקח לפני דוראנט???

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 6:18 pm 
Hall of Famer

לא, אני לא חושב שמישהו ייקח את לאורי ואת פוקס על פני דוראנט,
אבל אני גם חושב שדוראנט הוא קצת אוברייטד בשלב הזה בקריירה שלו כשחקן פלייאוף.

למה הכוונה אתה לא מסכים עם רוב הרשימה שלי?
אני בסך הכל אומר שדוראנט הוא באזור של טופ15 אבל לא חושב שזה חד-משמעי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 6:30 pm 
Hall of Famer

רק אציין בשתי הקבוצות האחרונות שלו, נשארו, או נשארים כעת עיי חרבות
הייתי לוקח אותו לקבוצה פחות כיפית ועם מרקם יותר מבוגר שיכול להכיל
למשל, בלייקרס, הוא אולי מספיק בשביל לעזור לה להיות קונטנדרית של ממש. יש מצב שגם ספו יכול להכיל אותו במיאמי
אוקייסי לא כזו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 6:32 pm 
Junior

Att כתב:
stavs כתב:
Att כתב:
הוא אחלה פרוספקט

או כמו שפיטר גריפין אמר:

כנראה פספסת את המלים "בלי קשר לדוראנט".
תיאורטית, הת'אנדר יכולים ללכת על שניהם
אז אין טעם להשוות בין השניים

ראיתי כמה סרטונים של קודי אתמול.
אני רחוק מלהיות סקאוט אבל הוא הזכיר לי יותר מהכל את אחיו.
הוא 6-8 עם יכולת להוריד את הכדור לרצפה ולהגיע לסל. נראה כמו פרוספקט יחסית "בטוח".

אתה זה שהשווה בין השניים קודם, שאלת אם עדיף דוראנט לשנתיים, או מרקאנן ח4-5, או ווקר או קודי וויליאמס.
בלי קשר אל דוראנט - אני מנסה לעקוב אחרי הדראפט, אבל לא באמת ראיתי את וויליאמס הרבה. מה שראיתי די אהבתי, הזכיר לי מעט את סיאקם, אבל גם סקו דומבויה הזכיר לי אותו. זה שהוא אח של ג׳יי דאב זו נקודה לטובתו (גם אם לא מאוד משמעותית). אני יחסית אשמח אם דטרויט תבחר אותו, למשל, אבל אני גם מודע לזה שאני לא באמת יודע מספיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 6:39 pm 
Junior

נורטון כתב:
רק אציין בשתי הקבוצות האחרונות שלו, נשארו, או נשארים כעת עיי חרבות
הייתי לוקח אותו לקבוצה פחות כיפית ועם מרקם יותר מבוגר שיכול להכיל
למשל, בלייקרס, הוא אולי מספיק בשביל לעזור לה להיות קונטנדרית של ממש. יש מצב שגם ספו יכול להכיל אותו במיאמי
אוקייסי לא כזו

לא כל כך הבנתי למה דוראנט השאיר חורבות בברוקלין? היה ברור שהקבוצה לא הולכת לשום מקום וברוקלין קיבלו עליו תמורה מצויינת גם השחקנים וגם בבחירות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 6:44 pm 
Hall of Famer

ברוקלין שלו היתה פארסה. נכון, שזה היה גם בגלל הארדן ובעיקר סימונס אחר כך, אבל פארסה.
אולי במקרה, אולי לא. אבל בואו נגיד שדוראנט לא הפך את ברוקלין או את פניקס לקבוצות טובות במיוחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 6:54 pm 
Junior

אני מרגיש קצת מוזר להגן על דוראנט שאני לא סובל, אבל ברוקלין לפני שהארדן פירק את העסק הייתה רחוקה מידת נעל של דוראנט מגמר שכנראה אליפות.
פיניקס השנה סיימה בתוך הפלייאוף במערב סופר חזק, אז אני חושב שלהגיד שדוראנט לא עשה את הקבוצות האלו לטובות במיוחד זה בעיקר אג'נדה מהבית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 7:51 pm 
Hall of Famer

אאל"ט דוראנט יצא בסיבוב הראשון בסוויפ בשנתיים מתוך שלוש האחרונות.
הוא השאיר מאחוריו עיי חורבות בברוקלין, שהייתה מעין הגרסה לעניים של דוראנט למהלך שלברון עשה כשעבר להיט.
גם פיניקס היא סוג של עיי חורבות בשלב הזה.
הוא אישיות בעייתית וזה עוד לפני שמדברים על ה-role השונה שיהיה לו בקבוצה של OKC.
במלים אחרות, זה הימור שיכול להשתלם בטווח הזמן הקצר ויכול להתפוצץ לת'אנדר בפנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 831 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 34  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 26 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: