סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' יוני 17, 2024 1:27 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1020 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 1:30 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
הדבר הכי מעניין כל העונה הזו היה לראות את אוקייסי בפלייאוף. אז אחרי שזה נגמר בהצלחה (לפחות מבחינתי), אפשר לסכם עם מבט קדימה.
יודע שזו דעה לא פופולרית, אבל לא חושב ששיי הוא שחקן ברמה של MVP עדיין (כמו שאני רואה אותה, שזה אחד מה 3-5 שחקנים הטובים בעולם), וראינו את זה בפלייאוף. יש לו המון גדילה לעשות ואין ספק שהפלייאוף הזה, ובמיוחד הסדרה מול דאלאס תספק לו המון חומר כדי לעשות את הקפיצה בעונה הבאה. הוא בכל זאת בן 25 בלי הרבה ניסיון בפלייאוף. חושב שראינו פער גדול בינו לבין לוקה (בן ה 25 גם כן). כמובן שחלק גדול מזה זה הבדלי כישרון (כשאני כולל ראיית משחק בפנים פה), חלק מזה זה שלצד לוקה שיחקו שחקנים מנוסים וקילרים יותר, אבל יש פער בניסיון בין השניים, פער שאפשר לסגור רק אם מגיעים שוב ושוב בפלייאוף ומתחרים ברמה הזו. חושב שהקיץ זה הזמן הנכון להביא קצת ניסיון לקבוצה הזו.

עכשיו אני רוצה לדבר על לו דורט. אמרתי בעבר שהוא אחד השחקנים האהובים עליי, וקל לפספס את ההשפעה בעונה הרגילה כי זה לא תופס את הפוקוס, אבל זה פשוט שחקן שעושה את ההבדל מבחינתי. עזבו שהוא כנראה נוצר במעבדה כדי להתמודד עם לוקה (אולי היחיד בעולם שמסוגל), אבל זה שחקן עם אימפקט מדהים על ווינינג. היחיד לדעתי בקבוצה הזו שכבר עכשיו יש לו את זה מבחינת משחקי פלייאוף. זה נכס מדהים שיש להם במיוחד עם החוזה שלו וההתאמה ליד שיי.

ג'יי דאב וצ'ט, לא דואג להם. ברור שקיבלו שוק מהאינטנסיביות, שום דבר בעונה הרגילה לא מכין אותך לפלייאוף, כמו ששום נאום מול המשפחה בסלון לא מכין אותך לעמוד על הבמה של TED. הם צעירים ומוכשרים ונמצאים במקום הנכון, ויהיו טובים יותר בשנים הבאות.

דאלאס קבוצה טובה מאד, אבל לא חושב שהיא מושלמת. הם התחזקו במקומות הנכונים והביאו שחקנים שיודעים להילחם במלחמות, אבל אלמנט חשוב נוסף זה ניסיון קבוצתי במלחמות, ואת זה אין להם ביחד. מצד שני הם נפנפו את אוקייסי יחסית בקלות. זה רק מראה כמה אוקייסי רחוקים עדיין, ואיזה דרך יש להם לעבור (זה שחוו סיבוב שני מול קבוצה כמו המאבס זו התחלה מצוינת).

השחקנים שמסביב לרביעייה המובילה זה כבר סיפור אחר. ג'ו הוא אחלה וגם וויגינס, אבל צריך יותר מזה. מבחינת טיימינג אני חושב שהקיץ זה הזמן המושלם לעשות מהלכים של "האצה", אבל שזה לא היה נכון לפני כן (אלא אם הייתה נופלת איזה הזדמנות חד פעמית).
חושב כמו הרוב כאן, שהקבוצה חסרה אלמנטים מסוימים כמו סייז, ריבאונד וה Know how שיש ליריבות שלה. זה הזמן לסגור את הפער עם מהלכים שישנו את יחסי הכוחות במערב. השיפור הפנימי יקרה בכל מקרה, אבל חייבים להביא 2-3 שחקנים (וזה בסדר, כמו שראינו, אם חלקם יגיעו בטרייד דדליין) כדי לתת עוד דחיפה לעבר הטופ. מישהו הזכיר כאן את הרטנשטיין, וחייב להגיד שאם זו אופציה הייתי הולך עליה בשתי ידיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 1:52 pm 
Junior

מסכים עם הרבה דברים שגיל רשם וזה מעלה בי את הרושם שOKC בכיוון של להיות סוג של בוסטון.
שג"א נראה כרגע כמו שחקן שעתיד להיות בטופ של הליגה אבל לא להיות הכי טוב בה (טייטום דוגמא טובה, גם פריים הארדן או פריים ווסטברוק כאלו)
ג'יי-דאב בתרחיש סביר (אפילו קצת אופטימי, אבל לא תקרה כמובן) יגיע לרמה של ג'יילן בראון וצ'ט (בתקווה) יהיה פורזינגיס משופר.
כמובן שבבוסטון גם יש עוד שני שחקנים מעולים בחמישיה (וויט והולידיי) שאין לOKC מישהו ברמה שלהם כרגע או שנראה שיהיה (דורט?) אבל יש להם עוד המון נכסים ועוד המון בחירות לנסות להביא אותם.

להגיע לרמה של בוסטון (קונטנדרית כל שנה לתקופה) זה מצוין, אבל אני לא מאמין שתצמח משם שושלת, בטח לא עם שאר הכוחות הצעירים העולים בליגה (במערב בפרט).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 2:01 pm 
מנהל פורום

אהבתי מאוד את השוואה לבוסטון, לא חשבתי עליה קודם, אבל כן, לשתי הקבוצות אין רואה משחק בטופ 5 של הליגה ולמרות זאת בגלל כימיה טובה ורמה ממוצעת מאוד גבוהה של החמישיה מצליחה להיות קונטנדרית
פתאום עולה לי רעיון משוגע
הארדן בתור מנהל משחק שגא עובר לעמדה 2 והוא הסקורר הראשי, דורט כנף, צ'ט סטרץ' והרטנשטיין סנטר. (גם הארדן וגם הרטנשטיין שחקנים חופשיים)
הארדן חוזה לשתי עונות, כדי לבשל את שגא בראיית משחק
ג'יידאב מנהיג ההרכב השני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 2:33 pm 
Hall of Famer

השוואה בהחלט ראויה לבוסטון (של השנים האחרונות, ואולי גם הקרובות).
אבל אני חושב ש-OKC יכולה להיות יותר מזה (לא בהכרח יותר הישגית/דומיננטית - גם כי נמצאים במערב...), גם עקב העומק שיהיה להם בספסל בעתיד.
בוסטון נהדרת, אבל שחקנים 7-9 אצלם בפלייאוף (בהינתן שפורזינגיס נספר) הם פריצ'ארד, האוזר וקורנט. אפשר אולי להסתדר עם זה כאשר יש חמישייה-שישייה כה נהדרת (וגם ללא הרבה פציעות), וגם במזרח...
אין שום סיבה שאוקלוהומה עם אינסוף בחירות הדראפט שלהם - לא ישיגו (בין אם דרך הבחירות עצמן או בזכות עסקאות) ספסל הרבה יותר חזק מזה (מה שיכול גם לאזן שאולי הטופ-6 שלהם יהיה פחות איכותי/מחובר/מגוון מזה של בוסטון, אולי).

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 2:43 pm 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
אהבתי מאוד את השוואה לבוסטון, לא חשבתי עליה קודם, אבל כן, לשתי הקבוצות אין רואה משחק בטופ 5 של הליגה ולמרות זאת בגלל כימיה טובה ורמה ממוצעת מאוד גבוהה של החמישיה מצליחה להיות קונטנדרית
הארדן בתור מנהל משחק שגא עובר לעמדה 2 והוא הסקורר הראשי, דורט כנף, צ'ט סטרץ' והרטנשטיין סנטר. (גם הארדן וגם הרטנשטיין שחקנים חופשיים)
ג'יידאב מנהיג ההרכב השני

לא יודע מאיפה להתחיל
אבל זה מועמד לרעיון הגרוע ביותר ששמעתי ביחס ל-OKC

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 2:55 pm 
Junior

shmueliki כתב:
אבל אני חושב ש-OKC יכולה להיות יותר מזה (לא בהכרח יותר הישגית/דומיננטית - גם כי נמצאים במערב...), גם עקב העומק שיהיה להם בספסל בעתיד.
בוסטון נהדרת, אבל שחקנים 7-9 אצלם בפלייאוף (בהינתן שפורזינגיס נספר) הם פריצ'ארד, האוזר וקורנט. אפשר אולי להסתדר עם זה כאשר יש חמישייה-שישייה כה נהדרת (וגם ללא הרבה פציעות), וגם במזרח...
אין שום סיבה שאוקלוהומה עם אינסוף בחירות הדראפט שלהם - לא ישיגו (בין אם דרך הבחירות עצמן או בזכות עסקאות) ספסל הרבה יותר חזק מזה (מה שיכול גם לאזן שאולי הטופ-6 שלהם יהיה פחות איכותי/מחובר/מגוון מזה של בוסטון, אולי).

מסכים, לאוקלהומה יש שחקן מטובים בליגה (שכנראה לא יהיה טופ2, אבל אי אפשר באמת לדעת) ועוד 2 שחקנים עם פוטנציאל אולסטאר ויםםםם םנכסים, הם לגמרי יכולים להיות יותר, אבל גם הם יכולים להיות פחות :)

בסוף היום לבוסטון יש חמישיה מדהימה ומאוזנת (כשהיא לא פצועה). לא עברתי שחקן שחקן אבל כשהם בריאים אני חושב שכל שחקן בחמישיה שלהם הוא מה6-7 הטובים בליגה בעמדה שלו (בחלקם מה2-3 הטובים בליגה).
OKC כרגע מעבר לשלישיה המובילה אין עוד שחקן שהוא אפילו ב15 המובילים בעמדה שלו בליגה (אולי דורט איפשהו באיזורים האלו).
עם כמות הנכסים של אוקלהומה הם לחלוטין יכולים להשיג שחקנים ברמה הזאת, אבל זה לא פשוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 3:25 pm 
Hall of Famer

אני לא חושב שההבדל בין דורט (שעוד יכול להשתפר) לבין הולידיי/דרק ווייט (אולי יותר דומה לראשון - גם פיזית וגם בחלק מהתכונות קצת...) הוא כל כך משמעותי (או בניסוח אחר - יהיה מובהק יותר מההבדל בין בין המחליפים שלהם מהספסל, לטובת אוקלהומה העתידית), בקונטקסט של הגארד הלוחמני והפיזי בחמישייה, לצד שחקני התקפה יותר מוכשרים.
שחקן כמו פריצ'ארד (שהוא לא רע, אבל גם לא עילוי גדול) לא היה מקבל 22.5 דקות בממוצע בפלייאוף - גם לא באוקלהומה הנוכחית...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 5:25 pm 
Sophomore

Gilsh כתב:
יודע שזו דעה לא פופולרית, אבל לא חושב ששיי הוא שחקן ברמה של MVP עדיין (כמו שאני רואה אותה, שזה אחד מה 3-5 שחקנים הטובים בעולם), וראינו את זה בפלייאוף. יש לו המון גדילה לעשות ואין ספק שהפלייאוף הזה, ובמיוחד הסדרה מול דאלאס תספק לו המון חומר כדי לעשות את הקפיצה בעונה הבאה. הוא בכל זאת בן 25 בלי הרבה ניסיון בפלייאוף. חושב שראינו פער גדול בינו לבין לוקה (בן ה 25 גם כן).

כנראה שראינו סדרה שונה. בסדרה של המאבס מול הת'אנדר:

שיי: 32.3 נקודות (60% טרו שוטינג; 55% משלוש), 8 ריבאונדים, 7.5 אסיסטים (על 2 איבודים, יחס של כמעט 1:4), 1.2 חטיפות, 2.5 חסימות (!)

לוקה: 24.7 נקודות (56.5% טרו שוטינג, 39% משלוש), 10.5 ריבאונדים, 8.7 אסיסטים (על 4.5 איבודים, יחס של כמעט 1:2), 1.8 חטיפות, 0.5 חסימות.

שיי שיחק נהדר לאורך הסדרה, היה יציב מאוד (אף משחק חלש; לפחות 29 נקודות בכל המשחקים) ועשה כל מה שאפשר לבקש משחקן ברמה הזו, כולל התעלות וסלים גדולים במאני טיים (וגם משחק נכון ושחרור כדור לחברים, שלא קלעו מספיק את המצבים שסידר להם). לוקה לעומת זאת היה ממש בינוני (יחסית לעצמו) והניצחון של דאלאס בסדרה הוא לגמרי בזכות שחקני המשנה שלהם שהיו טובים יותר (קיירי עם הניסיון שלו האפיל על הסופומור ג'יי דאב, וושינגטון תפס סדרה נדירה, וגאפורד ולייבלי התבריינו על צ'ט בצבע).

שיי גם לא בדיוק אשם בזה שהחברים שלו ירדו מסביבות ה-40% משלוש בעונה הסדירה לאזור ה-30% (הוא כאמור העלה את הרמה בקליעה ל-55% משלוש). וגם לא בזה שהת'אנדר משחקים בלי שום עומק בצבע וירדו עוד בריבאונד ההגנה בפלייאוף אחרי שהיו אחת הקבוצות החלשות בליגה בתחום הזה כל העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 5:30 pm 
מנהל פורום

הכל נכון סבוניס, אבל אתה לא רואה את ההבדל בין ראיית המשחק של:
לברון
יוקיץ
לוקה
הארדן

לעומת זו של שגא? אני חושב שכולם היו טובים ממנו בגיל שלו (לוקה בגיל שלו) והוא לא יגיע לעולם לרמה שלהם. זה לא ה DNA שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 5:31 pm 
מנהל פורום

Att כתב:
uriel17 כתב:
ג'יידאב מנהיג ההרכב השני

לא יודע מאיפה להתחיל

כן אהה?
יותר גרוע מהטרייד על גובר? או החוזה של קיירי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 5:34 pm 
Hall of Famer

אגב הנתונים שהביא פה סאבוניס:
יש את האמירה הגנרית "את הסדרה מנצחת הקבוצה שבה השחקן הטוב ביותר"
אז אם שיי היה הכי טוב בסדרה
ויוקיץ (29 נקודות, 11.4 ריבאונדים, 7.9 אסיסטים, חרף אחוזים ואיבודים הרבה פחות טובים מהרגיל שלו - תודות להגנה שמנגד) היה הכי טוב בסדרה
וברונסון היה הכי טוב בסדרה (על זה אני מניח אפשר להתווכח אל מול האליברטון)
אולי יש פה חומר למחשבה...
(על בוסטון אני לא מרחיב את הדיבור, כי זו לא סידרה שקרובה ל-50-50 מלכתחילה)

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 7:29 pm 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
Att כתב:
uriel17 כתב:
ג'יידאב מנהיג ההרכב השני

לא יודע מאיפה להתחיל

כן אהה?
יותר גרוע מהטרייד על גובר? או החוזה של קיירי?

להביא את הארדן בחזרה ל-OKC (לא יקרה),
להוציא את הכדור מהידיים של שיי (לא יקרה)
להעביר את ג'יי-דאב לספסל (לא יקרה וחסר היגיון אפילו יותר משני הרעיונות הקודמים)
וכרגיל הפואטיקה הרגילה עם "לבשל את שגא בראיית משחק"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 7:41 pm 
Hall of Famer

אני גם חושב שלהביא את הארדן זה רעיון גרוע, בעיקר מכיוון שהאיש נעלם בפליייאוף (פרט למשחק אחד כל סדרה, שבה הוא מפציץ), ובוודאי אם הוא עולה המון כסף (וטרן מינימום כזה, זה יותר אחלה).
אני חושב שהקבוצה צריכה שחקנים שמשחקים בלי הכדור ביד. וושינגטון הוא דוגמה נפלאה כמובן, גרנט ווליאמס של בוסטון (כששיחק שם) היה כזה. אני לכן גם חושב שסטף הוא התאמה מושלמת, אם איכשהו אפשר יהיה לעשות טרייד ענק עליו וגולדן סטייט תרצה לעשות ריבילדינג. כי הטיקט של סטף זה לשחק בלי כדור ביד. בתנועה של אוקלהומה זה יהיה לא רע.
ומאותה סיבה, התאמה טובה (בעד עשר מיליון דולר חוזה) יהיה קליי תומפסון. אייזיאה ג׳ו משופר ועם הגנה יותר טובה (גם בגילו). מה רע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 7:43 pm 
Hall of Famer

אין לי בעיה עם הרעיון של סטף אבל נראה לי שכדאי להשלים עם זה שקליי כבר לא יחזור להיות קליי
וכנראה לא שווה 10 מיליון לשנה. אני מעדיף את ג'ו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 7:48 pm 
Hall of Famer

בכל זאת שחקן של 17-18 נקודות למשחק באחוזים סבירים. לומר שהוא לא שווה 10 מיליון זה קצת מוזר. הוא לא שווה הרבה יותר כי הוא דועך מהר, וחוזה ליותר משנתיים לא יהיה דבר חכם (אלא אם מדובר באיזה וטרן מינימום, ואז מצידי גם חמש שנים), אבל עדיין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 7:53 pm 
Hall of Famer

הוא מבוגר, פציע, מגיע עם אגו לא מבוטל, קולע באחוזים נמוכים יחסית לקלע שזה כל מה שהוא עושה, ליד קארי, בתוך המסגרת ההתקפית של הווריורס, שבנויה לכך.
הוא לא מגן טוב (בטח לא כמו שהיה), הוא לא ממש חודר לסל, הוא סטריקי (או לפחות יש לו תקופות שלמות שבהן הוא לא פוגע).
זה לא השחקן שהייתי מטרגט ומשקיע בו כסף/אנרגיות.

* מבין את הנאמנות לשחקן שאתה מאוד אוהב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 8:10 pm 
מנהל פורום

אני עדיין חושב שלOKC יש בעיה הניהול המשחק
והם צריכים איזה מייק קונלי או מישהו שיפנה את שגא להיות סקורר קודם כל ורק אחר כך מוסר
כי זה מה שהוא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 8:49 pm 
Hall of Famer

לא נראה לי שראית אותו משחק מספיק.
כמה משחקים של OKC ראית העונה? שלושה במקרה הטוב?

הוא אחד השחקנים הכי טובים בליגה און דה בול ואתה רוצה לקחת ממנו את הכדור. הוא בקושי מאבד, הוא מייצר לך יתרון כמעט בכל התקפה והוא לא אנוכי ולרוב מקבל החלטות נכונות.
אז נכון, הוא לא לוקה או יוקיץ' אבל מה שאתה מציע הוא לא הגיוני.

ומאמן שיעלה את ג'יי-דאב כשהוא בריא מהספסל צריך להיות מפוטר באותו הרגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 12:24 am 
Sophomore

סטף אחלה רעיון ויתאים בהחלט, הבעיה היא שיצטרכו לשלם הרבה יותר ממה שהוא שווה בשביל שגולדן תסכים להתפרק, כי בשבילה הוא שווה הרבה יותר מיכולת הכדורסל שלו.
קליי מבחינת כדורסל בעיני עדיין מספיק טוב כדי להתאים אבל הבעיה היא האגו ושהוא עדיין יחשוב על עצמו ככוכב, אם היה מסכים רק לקחת את הזריקות החופשיות שוואלאס וויגינס לוקחים ואולי טיפה מעבר אני חושב שהוא עדיין יביא אחוזים מצוינים, אבל הוא ירצה לקחת הרבה זריקות קשות וזה כבר לא יועיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 3:57 am 
Sophomore

ממש מסכים עם אטט. כל רעיון של לקחת את הכדור משיי (הלו, כמעט MVP, אחד היוצרים הטובים בליגה, ולא קלעי גדול) או להעלות את ג'יי דאב (אחד הכוכבים העולים של הליגה הזו בעיני כמעט כל איש מקצוע) מהספסל הוא בעיני רעיון רע מאוד.

ולכל מי שאומר ששיי לא מוסר ברמה של לוקה, יוקיץ', או כריס פול, אני מסכים עם זה (וגם הסטטיסטיקה בעונה הרגילה). גם אנט ודוראנט לא ברמה הזו. וגם סטף. ועדיין, בסדרה של אחד מול אחד שקרתה רק הרגע היה לשיי יחס אסיסטים-איבודים טוב בהרבה מלוקה והוא הועיל יותר לקבוצה שלו בשני צידי המגרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 4:53 am 
Hall of Famer

נכון ולא רק אחד הכוכבים העולים בליגה אלא גם שחקן שהוא two way player אמיתי.
ג'יי-דאב לרוב שומר על ה-A2 של הקבוצה היריבה (קיירי בסדרה מול דאלאס), הוא תורם בריבאונד ובכלל, סוג של דבק אנרגטי.
גם בסדרה מול דאלאס, שבה הוא היה חלש בהתקפה למעט המשחק האחרון וכמה הבלחות פה ושם במהלך הסדרה, הוא היה נהדר בהגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 11:50 pm 
Hall of Famer

למי שיש שעתיים פנויות, פרסטי מסכם את העונה ועונה לשאלות (טרם ראיתי)
https://www.youtube.com/live/fdZ3EypmrP ... wWT4OIXI_1

(בינתיים, אני קצת מתעצבן מהניתוח. לא נשמע שהוא מתחרט על כך שלא הלכו על 4 בטריידדליין והוא נשמע מרוצה באופן כללי (הגיוני סך הכל). בין השאר, הוא מדבר על האכזבה המסוימת מההתקפה בפוסט סיזן לעומת העונה הסדירה, שבה הם היו מסתבר מספר 4 בכל הזמנים או משהו. כתבתי כאן כל העונה שהם צריכים עזרה בהתקפה. זה היה צפוי שהם ייתקעו ויגמגמו מול קבוצה עם הגנה חזקה. אני לא סתם חשבתי שמרקאנן הוא התשובה בעמדה מספר 4 ולא שחקן הגנתי יותר. קצת מוזר לי שזה הפתיע את פרסטי.

הוא אמר שדאלאס היו עדיפים מבחינת מסירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 29, 2024 8:18 am 
Freshman

קראתי כמה ציטוטים בטוויטר לשעבר,
לא מדייק אבל רוח הדברים:

אין להם כוונה לגייס לעמדה מסויימת,
הם מתמקדים בשחקנים עם אופי מתאים לתרבות האירגונית.
מחמיא לגידי, צ׳ט, דאב, שיי והתאכזב מהאוורד.
מעדיפים לא לגייס כוכב שלא ישנה את הדינמיקה.
ילמדו ויחזרו מחוזקים אחרי ההפסד לדאלאס.
לא רצה לחזק לקראת הפלייאוף כי רצה להבין מה יש לו.

לגבי המשפט האחרון, מה הבעיה לחזק ולהבין מה יש להם?!
נשמע בחור אינטיליגנטי מאוד וקצת דוגמטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 29, 2024 8:22 am 
מנהל פורום

דוגמטי כמו המשחק של הקבוצה שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 29, 2024 8:59 am 
Sophomore

Bluey כתב:
קראתי כמה ציטוטים בטוויטר לשעבר,
לא מדייק אבל רוח הדברים:

אין להם כוונה לגייס לעמדה מסויימת,
הם מתמקדים בשחקנים עם אופי מתאים לתרבות האירגונית.
מחמיא לגידי, צ׳ט, דאב, שיי והתאכזב מהאוורד.
מעדיפים לא לגייס כוכב שלא ישנה את הדינמיקה.
ילמדו ויחזרו מחוזקים אחרי ההפסד לדאלאס.
לא רצה לחזק לקראת הפלייאוף כי רצה להבין מה יש לו.

לגבי המשפט האחרון, מה הבעיה לחזק ולהבין מה יש להם?!
נשמע בחור אינטיליגנטי מאוד וקצת דוגמטי.

אם הכוונה היא לחיזוק משמעותי, אז הבעיה היא שאתה משקיע בכמות ואיכות נכסים מסוימת, שכבר לא תחזור.
אפשר לומר גם שהזדמנות כמו השנה לא תחזור, אני כאמור בעמדה שאוקלהומה ממילא לא היתה מוכנה מספיק. דאלאס כמה רמות מעליה, תראו מה היא עושה למינסוטה שנמצאת לפחות צעד אחד לפני התאנדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1020 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 31 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: