סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' יוני 17, 2024 11:52 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 175 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: בני הרצליה 2015-2016
הודעהפורסם: ה' אוגוסט 13, 2015 4:05 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
בני הרצליה כמו לא מעט קבוצות בליגה העלתה את התקציב ותחתים זר 5 בקרוב.סינגלטון בNBDL בעונה האחרונה עם 11 נ'ק,7 ריב' למשחק. לפי כל הנתונים שלו והרזומה יכול להיות שמדובר ב-לי ניילון 2.0

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 13, 2015 4:24 pm 
Sophomore

יותר ג'ומיין ג'ונס 2.
שחקן מצוין שמגיע הרבה אחרי השיא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 13, 2015 4:29 pm 
Senior

ג'ומיין ג'ונס ממה שאני זוכר היה דווקא בסדר גמור, פתח את העונה מצוין לפחות.

נראה לי קצת הגזמת עם הרבה מעבר לשיא, מעבר לשיא בטוח אחרת לא היה מגיע, כמה מעבר כנראה צריך לחכות לראות כנראה.

רק לפני שנתיים היה טוב בסין, לפחות סטטיסטית בקבוצה שהגיע שם לגמר.

השנה משום מה לא חתם בשום מקום עד ינואר, בינואר הלך לדי-ליג ודווקא ככל שעברה העונה הוא השתפר.

קצת צפייה בקליפים ביוטיוב נראה פיזית בסדר גמור. סה"כ נראה כמו החתמה סולידית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 13, 2015 5:25 pm 
Sophomore

ג'ומיין ג'ונס הגיע יותר צעיר עם רקורד יותר טוב והיה די חלש (מה עוד אפשר להגיד על שחקן 2.03 שמסיים עם 44% ל-2 ו-31% ל-3). בעיקר הפציץ מבחוץ באחוזים מזעזעים, האתלטיות כבר לא ממש היתה שם. רצו לחתוך אותו כמה פעמים במהלך העונה. הביאו גם עוד שחקן בן 34 עם עבר NBA מילט פאלאסיו, לא סגר שם חודשיים (האמת שהוא באופן כללי היה נגר וזה לא רק עניין של גיל). כל הקבוצה שם היתה כישלון גדול, סיימו מקום לפני האחרון והיו חלשים מאוד.
זה לא אומר מה יהיה עם סינגלטון אבל באופן כללי בליגה שלנו ירדו בשנים האחרונות מכוכבים מזדקנים והולכים כמעט רק על שחקנים צעירים עם אפסייד, כך שההחתמה די מפתיעה ולא שגרתית. אולי יהיה טוב ואולי לא אבל אני הרבה יותר התלהבתי מההחתמה של רוסקו סמית.

לגבי תחילת עונה שעברה היה איזה דיבור שהוא לקח פסק זמן קצר מכדורסל בעקבות הולדת בנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 13, 2015 5:39 pm 
Senior

לא יודע אני אהבתי הרבה יותר את ההחתמה של שנה שעברה עם קרייג סמית על פני רוסקו.

לא מתלהב מכל מיני החתמות של כוכבי די-ליג. דווקא שחקנים שהיו שם סולידיים ולא יותר כמו קרלון בראון הצליחו הרבה יותר פה.

או אפילו מיצל וואט שהיה שם זוועה ופה מצוין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 13, 2015 6:53 pm 
Junior

קוף, כמו שאמרת בעצמך שאמרתי - הימור. זה רק הימור.

מילט פאלאסיו זו דוגמא מצוינת אבל בעמדה אחרת. אני חשבתי על סם הוסקין/מייסאו באסטון/דמיטריוס אלכסנדר. סוג ההחתמות האלה של גבוהים גמורים שמגיעים בקול תרועה רמה ומסתיימים בקול ענות חלושה.

מקווה שאני טועה, כרגיל. (כרגיל מקווה, that is).

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 13, 2015 6:59 pm 
Senior

נראה לי שיש הבדל גדול מאד, השחקנים האלה הגיעו בלי שכמעט שיחקו ואחרי עונות חלשות מאד או פציעות.

פה מדובר על שחקן שמשחק סדיר סה"כ ונראה לא רע.

פה על פניו נראה דומה יותר אם כבר לג'ומיין ג'ונס שפז אמר או ניילון בעונה השנייה שלו (שאז היה 35+ לדעתי) של שחקן מעבר לשיא אבל עדיין אפקטיבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 13, 2015 7:13 pm 
Junior

אינשאללה. ג'ומיין ג'ונס היה סרטן ואני מאוד מקווה שאין שום קשר בין שני השחקנים.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 14, 2015 11:38 am 
Hall of Famer

ג'ומיין ג'ונס היה זוועה מהלכת . בחירת זריקות מזעזעת בכל קנה מידה , והבעיה היא שהוא גם היה מכניס כמה זריקות לפעמים ואז ממשיך לטווח עד שהיה מסיים משחקים עם איזה 4/15 מהשדה ...
ניילון , חרף העובדה שלרוב לא ממש שמר - היה שחקן אגדי לקבוצה בסדר הגודל הזה .

לגבי הנפילות שהוזכרו - באסטון לפחות זכור לי כמי שהגיע מתקופה באוקראינה בה היה עם ממוצעים של משהו כמו נקודה וריבאונד למשחק ...

מבין 4 עונות בליגה הסינית , בשלוש מהן סינגלטון הגיע עם קבוצתו לגמר הליגה - אז הוא לא סתם "מסרטן ומעמיד ממוצעים" , אלא היה חלק מקבוצה תחרותית מוצלחת .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 15, 2015 12:10 am 
Junior

לא קראתי איפשהו שהוא לא שיחק בעונה האחרונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 15, 2015 12:17 am 
Senior

לפי מה שפורסם איפשהו (YNET אני חושב) הוא לקח חופש בתחילת השנה הזאת בגלל שנולד לו ילד.

בינואר הוא הצטרף לקבוצת די-ליג ושיחק כמה חודשים והעמיד ממוצעים סבירים.

מקצת היילייטס הוא נראה שם בסדר אבל זה לא אומר יותר מידי כמובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 18, 2015 9:20 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

החתימו זר חמישי סנגלי 2.12

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 18, 2015 9:28 pm 
Senior

http://sports.walla.co.il/item/2883001

מסתבר שכן.

אז טל צדק שאמר שהולכים שם על 5 זרים בתחילת הקיץ.

לא מכיר את השחקן הנ"ל מהפרסומים נראה כמו שחקן שהסתובב בספסלים בNBA ובליגות באסיה בעיקר. שחקן התקפה מוגבל ושחקן הגנה טוב. מהיילייטס ביוטיוב מזכיר קצת את סיסה ששיחק שם בעבר.

אז החמישייה של הרצליה צפויה להיות כזאת: רוט, זליקוביץ, קרופורד, סינגלטון והסנגלי הזה.
ספסל של מעיין, סטיבן דניס, דני רובין, משעור הישראלי שהגיע מהמכללות וסמואלס שמן הסתם יהיה מחליף לגבוהים.

סה"כ קבוצה עמוקה אבל הישראלים על הספסל כולם טעוני הוכחה שיכולתם בליגת העל עדיין מוטלת בספק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 18, 2015 9:45 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

רק רוט וזליקוביץ עם נסיון אמיתי בליגה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 18, 2015 9:47 pm 
Senior

מבין הישראלים כמובן, גם הזרים אבל בזרים זה כמובן לא משמעותי בכלל. אם הם טובים הם טובים אם לא אז לא. הניסיון בליגה פחות חשוב.

השאלה העיקרית לגביהם זה האם רובין ומשעור יהיו זליקוביץ ובלייזר או גל חלמיש וזלמנסון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 18, 2015 10:06 pm 
Sophomore

הסנגלי נראה אחת ההחתמות המוזרות של השנה. אני זוכר אותו מהדי ליג בתור נגר בן נגרים (4 שנים בקולג' ועוד 3 שנים בדי ליג הבחור לא הצליח להגיע לדאבל פיגרס), הוא פצוע כרוני, נחתך בעונה שעברה מקבוצה בינונית בלבנון עם ממוצעים מרשימים של 7 נקודות... ובאופן כללי שחקן שנראה מאוד לא מתאים לסגנון פה. אחת הבעיות ב-5 זרים זה שקבוצות פתאום מרשות לעצמן להתפשר ולהגיד "טוב, הזר ההוא יעשה ככה, וההוא יעשה ככה". להביא שחקן שכל מה שיש לו לתרום זה נוכחות חסימה (חשוב בפני עצמו אבל לא מספיק כדי להצדיק מקום של זר) זה משונה בעיני. נראה איך זה יעבוד להם. באופן כללי חוץ מההחתמה של קרופורד שהיא סולידית זה נראה שהם קצת מנסים להמציא את הגלגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 18, 2015 10:07 pm 
Hall of Famer

בעונה האחרונה בפיליפינים הסנגלי עם 17 נ'ק,15 ריב' ו5 חסימות למשחק,עונה לפני כן שיחק 8 דקות בממוצע ב20 משחקים בסקרמנטו מהנבא.
בגלל שהרצליה הלכו על 5 זרים יש להם עומק בספסל וקבוצה מעניינת בסה'כ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 18, 2015 10:13 pm 
Senior

בהרצליה (אז בני השרון) כבר היה שחקן מאד דומה, סיסה שהיה הצלחה גדולה בארץ סה"כ (ושום דבר אחרי זה בכל מקום שהוא הלך, היום לדעתי כבר לא משחק בכלל).

דווקא שחקנים מהסוג הזה, שהם פריקים אתלטים עם סייז בדרך כלל מצליחים בארץ שלנו יותר ממקומות אחרים אבל זה כמובן לא אומר שום דבר על מידת ההצלחה הפוטנציאלית של השחקן הספציפי הזה אותו אני לא מכיר.

מה שכן אני דווקא חושב שהם בנו קבוצה מאוזנת יחסית. רוטציה של 3 זרים בפנים עם אופציה לשחק גבוה ונמוך.

2 ישראלים מובילים בעמדות החוץ עם מחליפים על הספסל לכל אחד למעט דקות.

עוד קומבו זר שיכול לשחק בעמדות החוץ מהספסל וישראלי בעמדה 4 שיכול (אם הוא ברמה סבירה) לתת ל2 הגארדים הזרים דקות ביחד.

מבחינת הזרים נראה ש2 זרים שם הם מעל השאר, קרופורד שהוא חסר נסיון אבל אנשים מספרים שהוא שחקן, ודווקא לי סינגלטון עושה רושם כשחקן שיכול להיות להיות הפתעה לטובה.

נראה שהזרים שהוחתמו ראשונים הוחתמו מראש כשחקנים מהספסל. סימן השאלה הגדול זה באמת ההחתמה האחרונה, כי בשביל להיות למעלה הם היו צריכים עוד זר טוב בפנים לדעתי.

אם הסנגלי הזה מסוגל לתת 10 נק' ו 7-8 ריב' בממוצע למשחק חושב שסה"כ יש שם סגל טוב.

נערך לאחרונה על ידי קוף ירוק בתאריך ג' אוגוסט 18, 2015 10:21 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 18, 2015 10:20 pm 
Sophomore

סיסה לא היה דומה בכלל חוץ מזה ששניהם אפריקאים ושניהם חוסמים טובים... סיסה היה שחקן בסייז סטנדרטי של 2.03 חזק ורחב פשוט עם מוטת ידיים מטורפת וקפיץ ברגליים, ולא איזה 2.13 ארוך רזה וקצת מגושם עם ידיים לא כל כך טובות. היה בנוי הרבה יותר טוב להתמודד עם שחקנים בארץ ועם המשחק בארץ. חוץ מזה להרצליה כבר יש זר שהובא בתור ספציאליסט הגנה עם נוכחות חסימה ומוגבלות בהתקפה (ג'מאר סמואלס) אז בשביל מה הם צריכים עוד אחד כזה? אלא אם סינגלטון זה סקורר אדיר בגיל 34 (ואני בספק) אז הם בבעיה קשה של כישרון מתחת לסל. אני מהמר כבר עכשיו שהסנגלי הזה לא מסיים פה את העונה ויש מצב שגם לא את הסיבוב הראשון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 18, 2015 10:28 pm 
Senior

סיסה היה נגר שלא יכול היה לייצר אלא לקלוע לייאפים ודאנקים בעיקר אבל זה הספיק בשביל להיות טוב מאד בארץ.

מספיק פה שאתה יודע קצת לזוז, להתגלגל בפיק אנד רול וכו' בשביל להיות שחקן פנים יעיל בליגה, בטח ליד מורן רוט.

אבל זאת שאלה אחרת כבר, כמה השחקן הזה יכול לעשות את הדברים הפשוטים האלה ביעילות. מן הסתם נגלה אחרי לא מעט זמן כשאם הוא לא מסוגל להתגלגל בפיק אנד רול ולעשות נקודות זבל ברמה של 10-12 נק' למשחק אני מניח שהוא ישוחרר כמו שאמרת.

מצד שני לא הייתי פוסל סיכוי להצליח כי שחקנים כאלה דווקא לא אחת הצליחו בארץ.

מה שכן אני יכול להבין את ההיגיון בהחתמה ברמת "השחקן הגנה", לא ברמת השחקן הספציפי (כי את רמתו קשה להעריך לפי הקריירה המוזרה שלו), יש להרצליה לא מעט שחקנים שיכולים לעשות נקודות, רוט, זליקוביץ, קרופורד, סינגלטון אמורים להיות שחקני התקפה טובים אז להשלים אותם עם שחקן הגנתי זה לא כזה רעיון מופרך.

הכל שאלה האם השחקן הזה טוב או לא...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 18, 2015 11:53 pm 
Sophomore

גם בשביל לעשות נקודות ג'אנק צריך עבודת רגליים טובה, ידיים טובות, כל מיני דברים שאם לבחור פה היו אז הקריירה שלו היתה נראית אחרת (2.13 עם מוטת ידיים של 2.29 להזכירך) וכך גם הממוצעים שלו ממקומות אחרים. מספיק שהיה יודע ללכת וללעוס מסטיק בו זמנית כדי לעשות קריירה עם נתונים כאלה אבל כנראה לא ממש מסוגל. סיסה אגב בלי נתונים קרובים אפילו היה נחשב לכישרון על בארה"ב שנבחר 46 בדראפט ישירות מהתיכון בלי קולג' (דורג בתיכון כאחד מ-5 הכשרונות הגדולים במחזור שלו). סיסה גם היה ריבאונדר מצוין מה שהבחור פה לא (נראה חוסם נטו). והגיע לפה בגיל 23 עם אפסייד לא בגיל 28 אחרי קריירה של כלום. בקיצור לדעתי אין מה להשוות.
שחקן לא צעיר שכבר 5 שנים מסתובב מאז סיום הקולג'ים ולא נתן אפילו עונה אחת במקום כלשהו שאני יכול להגיד עליה "יפה, אולי הוא מתאים לארץ". חוץ מזה כאמור אני גם זוכר אותו קצת מהדי ליג בזמנו ולא התרשמתי בעליל. אני את ההימור שלי נתתי אבל בוא נראה.

נערך לאחרונה על ידי Fez בתאריך ד' אוגוסט 19, 2015 12:01 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 19, 2015 12:01 am 
Senior

דווקא בכל מיני מקומות ששיחק כמו סין ופיליפינים דפק מספרים מרשימים אבל ממש לא מתלהב כי מדובר בליגות פח סה"כ (אפילו אם משלמים שם 30-50 לחודש).

מצד שני גם ממש לא מתרשם מסטטיסטיקות לא טובות מהדי-ליג כי מספיק היה להסתכל על מיצ'ל וואט שהוא באנקר בליגה שלנו ובדי-ליג היה גבוה מחליף חלש.

מה שכן לא מסכים איתך לגביי מסתובב. הוא הצליח להתפס בסגל של קבוצות NBA למשך שלוש שנים מתוך החמש האלה. בשאר הזמן עשה כסף באסיה כנראה.

אני מסכים שזה סימן שאלה כי זה לא פרופיל הזרים שבדרך כלל מגיע לפה אבל זה עדיין לא אומר שלא יכול להצליח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 19, 2015 12:06 am 
Sophomore

לא דפק מספרים מרשימים. הקבוצה שלו בסין ירדה ליגה והמספרים שלו היו חלשים מאוד לזר שם (בתחתית של התחתית). בפיליפינים שיחק בגביע היותר חלש שלהם וגם כן קבוצת תחתית ומספרים לא מרשימים בעליל לזר שם (כל וונדל מקינס עם 1.95 מהליגה השניה בארץ דופק שם 30 נקודות ו-15 ריבאונדים למשחק, והוא עם ה-2.13 שלו נתן איזה 17 נקודות בקבוצה חלשה, מרשים זה לא).
לי הוא נראה כמו באסט ידוע מראש אבל כמובן הכל יכול להיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 19, 2015 12:09 am 
Senior

לא יודע מה רמת הליגה הפיליפינית (דיברנו על זה בהקשר של סימפסון) אבל לפחות הליגה הסינית היא ליגה עם זרים של מיליון דולר ולהעמיד מספרים סבירים שם זה עדיין לא בא ברגל.

או לפחות לא אומר שמדובר בשחקן חסר כישורים לחלוטין.

כל זה לא אומר שהוא מתאים לליגה פה כמובן, יכול להיות שיתאים ויכול להיות שלא. אבל ששחקן לא שיחק באירופה עדיין הרבה יותר קשה להעריך.

וזה נוגע באותה הצורה גם לשחקני די-ליג שבאים לארץ ודפקו שם מספרים אבל פה נכשלו לא אחת, בעוד שחקנים לפעמים כמו וואט או ג'וש אוואנס אצלכם שהגיעו עם מספרים פח שם אבל דווקא בארץ פורחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 19, 2015 12:15 am 
Sophomore

הוא לא שיחק בפיליפינים בגביע של פברואר שדיברנו עליו בהקשר של סימפסון (שבו יש זרים טובים מאוד). שיחק בגביע של מאי שיש בו זרים בינוניים בהרבה פחות כסף.
בליגה הסינית לוקחים כל שחקן עם קצת נתונים וניחוח של NBA, הם מתים על זה. בהחלט הרבה כסף והכל אבל גם ליצנים לא חסרים, כאמור שיחק בקבוצה חלשה עם מספרים חלשים ואח"כ לקחו אותו קצת בליגה השניה שם שהיא פחות מרשימה.
בכל מקרה אני די בטוח ששחקן ש-4 שנים בקולג' ו-3 שנים בדי ליג לא הגיע לדאבל פיגרס, לא יגיע פתאום לדאבל פיגרס בארץ. מיטשל וואט זה טוב ויפה אבל הוא שיחק שם מעט מאוד זמן, תן לו שם כמה עונות והוא שחקן מוביל בלי ספק (מה גם שהוא שחקן שדפק מספרים בקולג' ובאירופה ולא הגיע לגיל 28 עם תירוצים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 175 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.Grant44, עודד ל ו 29 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: