סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' יוני 17, 2024 3:08 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 296 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 3:02 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
עופר האדום כתב:
כבר פורסם האם ומתי יועמד לדין היורש של גיא פניני בתפקיד הפרובוקטור הצהוב ?

תחת צו איסור פרסום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 3:04 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ממילא הויכוח היה לא על הליגה הישראלית אלא על היורוליג (או לחילופין בהתחשב במעמדה החדש של מכבי, ביריבות ברמת יורוקאפ ומעלה, אני אנסה לעשות חישוב מדויק יותר בהמשך).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 3:48 pm 
מנהל פורום

עופר האדום כתב:

sport.walla כתב:
אלא שאז מגיעה מכבי תל אביב הבוקר (שני) אחרי ההפסד במשחק העונה להפועל ירושלים, ואנשיה מגיבים כך לתנועת השחיטה שביצע סילבן לנדסברג כלפי אוהדי הפועל ירושלים: "אוהדים ליד הספסל לא הפסיקו לקלל את השחקנים ואת שמעון. לא ראינו את זה ונברר מה קרה. ממה שהבנו מכמה אנשים שם לא הפסיקו להתגרות בהם, אבל אם זה קרה נדבר עם סילבן. האוהדים שלהם עשו כל מיני פרובוקציות וקיללו ללא הפסק את השחקנים, אבל אנחנו בטח לא צריכים להיגרר או להגיב באותה דרך. כולנו נגד אלימות מכל סוג".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 4:08 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

uriel17 כתב:
עופר האדום כתב:

sport.walla כתב:
אלא שאז מגיעה מכבי תל אביב הבוקר (שני) אחרי ההפסד במשחק העונה להפועל ירושלים, ואנשיה מגיבים כך לתנועת השחיטה שביצע סילבן לנדסברג כלפי אוהדי הפועל ירושלים: "אוהדים ליד הספסל לא הפסיקו לקלל את השחקנים ואת שמעון. לא ראינו את זה ונברר מה קרה. ממה שהבנו מכמה אנשים שם לא הפסיקו להתגרות בהם, אבל אם זה קרה נדבר עם סילבן. האוהדים שלהם עשו כל מיני פרובוקציות וקיללו ללא הפסק את השחקנים, אבל אנחנו בטח לא צריכים להיגרר או להגיב באותה דרך. כולנו נגד אלימות מכל סוג".

כהרגלם ,הצהובים נגד אלימות אבל אם מישהו מהצד שלהם מעורב באלימות אז הוא בסך הכל הגיב לפרובוקציה . הלב נקרע

ועוד קטנה לגבי סילבן (http://www.one.co.il/Article/15-16/2,62 ... tml?ref=hp)

בתום הכתבה נרשם :
לנדסברג, חתן תנועת שיסוף הגרון, התבקש לספק הסברים למכבי וסיפר כי לא הפנה זאת לקהל האוהדים הירושלמי, אלא לשחקני היריבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 4:14 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
רוני, לא הבנת את הערתו האחרונה של ראובן ולכן לא ענית לה.
מכבי עמדה על 66 נקודות 5 דקות לסיום, כלומר היא קלעה 19 נקודות ב-5 הדקות האחרונות. כלומר קצב של 152 נקודות למשחק. זה קצת מוגזם אפילו עם כל ה"כלים ההתקפיים המופלאים". ופה הנקודה, העניין הוא שהיא קלעה אותן לא בגלל היכולת ההתקפית או הכלים ההתקפיים שלה, אלא כי ההגנה של ירושלים התרופפה כי הפער בין כה נשמר חות מאיזה ציוץ קאמבק מזויף בדקה וחצי האחרונות. אם המשחק היה יותר צמוד, ספק גדול אם מכבי הייתה מגיעה ל-80 נקודות במשחק הזה, עם כל הכלים ההתקפיים המעולים העומדים לרשותה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 4:17 pm 
Freshman

חרטא. אני ישבתי אתמול מאחורי הספסל של מכבי ולא שמעתי שאף אחד קילל את לנדסברג. הקניטו המון את יבזורי וקיללו (קצת) את פניני. ללנדסברג אף אחד לא ראה צורך להתייחס. אגב, גם את שמעון אני לא שמעתי שקיללו.

שמעון ממש הזדקן. היה מבדר לראות אותו יורד אחרי המשחק בליוויו הצמוד של גיא הראל שהתחנן לקהל שיניחו לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 4:32 pm 
Hall of Famer

אם לא קיללו אותו, על מה גיא הראל התחנן?

וכן, הזיקנה קפצה על שמעון ורואים את זה, אפרופו הקשקוש הזה שעכשיו הוא משנס מותניים ומשתלט מחדש על הקבוצה. קשה לי להאמין שיש מישהו שקנה את החירטוט הזה. אני לא חושב שיש לו את המרץ והכוחות הפיזיים והמנטליים לקחת את המושכות מהטרויקה.
מצבו של פדרמן האבא אפילו גרוע יותר. לדעתי הוא נאבק במחלה קשה. זה די ניכר עליו גם פיזית וגם בקול שלו כשמראיינים אותו, וגם בכל ראיון איתו אמנם לא מדברים על מחלה, אבל המראיין תמיד מתעכב ארוכות על השאלה מה שלומו ואיך הוא מרגיש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 4:34 pm 
Junior

ציון כתב:
חרטא. אני ישבתי אתמול מאחורי הספסל של מכבי ולא שמעתי שאף אחד קילל את לנדסברג. הקניטו המון את יבזורי וקיללו (קצת) את פניני. ללנדסברג אף אחד לא ראה צורך להתייחס. אגב, גם את שמעון אני לא שמעתי שקיללו.

שמעון ממש הזדקן. היה מבדר לראות אותו יורד אחרי המשחק בליוויו הצמוד של גיא הראל שהתחנן לקהל שיניחו לו.

לא ברור.
אם לא קיללו אותו מדוע גיא הראל היה צריך להתחנן לקהל שיניחו לו ?

מה שגם שמדובר בקהל שחרט על דגלו את האהבה שמנצחת.

משהו פה לא הגיוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 4:36 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

כשאנשים כותבים יום קליעה נהדר של מכבי הם שמים לב ל-6/17 מהקו? כולל 0/3 לאופייבו (שחקן של 89% עד המשחק) כששתי ההחטאות האחרונות יכלו להוריד ל-4 הפרש ולפתוח את המשחק ו-2/5 לאמבקווה (79% עד המשחק כולל 23/25 הזריקות האחרונות שלו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 4:49 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
מכבי עמדה על 66 נקודות 5 דקות לסיום, כלומר היא קלעה 19 נקודות ב-5 הדקות האחרונות. כלומר קצב של 152 נקודות למשחק. זה קצת מוגזם אפילו עם כל ה"כלים ההתקפיים המופלאים". ופה הנקודה, העניין הוא שהיא קלעה אותן לא בגלל היכולת ההתקפית או הכלים ההתקפיים שלה, אלא כי ההגנה של ירושלים התרופפה כי הפער בין כה נשמר חות מאיזה ציוץ קאמבק מזויף בדקה וחצי האחרונות. אם המשחק היה יותר צמוד, ספק גדול אם מכבי הייתה מגיעה ל-80 נקודות במשחק הזה, עם כל הכלים ההתקפיים המעולים העומדים לרשותה.

אני חושב שאתה מגזים מעט, ראי.
מכבי קלעה ברבע הראשון 28 נקודות וסיימה את השני והשלישי עם 19 ו-18 בהתאמה, כולל בשלבים שהובילה. המשחק היה אז תחרותי והאמת שגם ברוב רובו של הרבע הרביעי הוא לא היה גארבג' גם אם הניצחון של הפועל כמעט ולא הוטל בספק וכמדומני מכבי קלעה בשתי הדקות האחרונות חמש נקודות (כשהפועל הדבירה את אותו מיני קאמבק) כך שבדקות שקדמו לו שבהן עוד היה יותר ערך למשחק היא קלעה אפילו יותר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 4:53 pm 
Hall of Famer

לא ראיתי את המשחק, אבל לפי ה-PBP מכבי רדפה כבר מאמצע הרבע השני. עשתה קאמבק אחד ברבע השלישי ועוד מיני קמבאק מזויף ברביעי, אבל הייתה בפיגור 8-10, פלוס מינוס, כמעט כל שארית המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 4:56 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ראי שעל הקיר כתב:
לא ראיתי את המשחק, אבל לפי ה-PBP מכבי רדפה כבר מאמצע הרבע השני. עשתה קאמבק אחד ברבע השלישי ומפה והלאה הייתה בפיגור 10, פלוס מינוס, כמעט כל שארית המשחק.

מכבי תל אביב רדפה כמעט כל המשחק אבל לא נכון לומר שהם קלעו בגרבאג' כי לא היה כזה.
הם צמצמו עד 86-80 ,שתיים וחצי דקות לסיום לפני שירושלים ברחו סופית וגם אז אם אייק היה קולע את העונשין הם יכלו להשאר במשחק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 5:01 pm 
Freshman

לא קיללו את שמעון. הקניטו אותו בכל מיני אל תבכה ותחייך כבר, ושאר קריאות נאצה מהסגנון הזה..

גיא הראל ליווה אותו כמו שמלווים איזה אדמו"ר זקן שכבר בקושי הולך וצריך להראות לו איפה האוטו. שמעון היה נראה מסכן. הרבה יותר מפרצוף התשעה באב הנצחי..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 5:21 pm 
מנהל פורום

אד הורטון כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

אני חושב שאתה מגזים מעט, ראי.
מכבי קלעה ברבע הראשון 28 נקודות וסיימה את השני והשלישי עם 19 ו-18 בהתאמה, כולל בשלבים שהובילה. המשחק היה אז תחרותי והאמת שגם ברוב רובו של הרבע הרביעי הוא לא היה גארבג' גם אם הניצחון של הפועל כמעט ולא הוטל בספק וכמדומני מכבי קלעה בשתי הדקות האחרונות חמש נקודות (כשהפועל הדבירה את אותו מיני קאמבק) כך שבדקות שקדמו לו שבהן עוד היה יותר ערך למשחק היא קלעה אפילו יותר טוב.

בדיוק, מדובר במשחק צמוד והלך הדיון בת'רד הזה עושה עוול למכבי בכל מה שקשור למאצ' אפ שלה מולנו.
אכן הפועל שיחק נכון יותר, קבוצתי יותר, מגוון יותר אבל שורה תחתונה המשחק היה פתוח עד 1:39 שניות לסיום כשדאנק של אליהו אחרי אסיסט מופלא של דונטה סידר תוצאה של 80:88 עד לאותו רגע, היה למכבי סיכוי טוב לנצחון ואז היינו קוראים כאן, ת'רד אחר לגמרי.
אני באמת ובתמים האמנתי שמכבי הולכת לקחת את זה, עד לדאנק של אליהו
אז הפועל יכולה להיות מבסוטה כי היא הרבה יותר קבוצה ממכבי וקל לראות את זה בפער העצום במדד איכות בין הקבוצות, אבל גם מאוד מודאגת, מזה שאם מכבי תעשה שינוי או שתיים בסגל ותצליח למסד שיטת משחק יותר מגוונת וחכמה, היתרון בשריקת הפתיחה עובר למכבי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 5:23 pm 
Hall of Famer

טוב, אם אני אענה לך למשפט האחרון צ'רלס יתעצבן, והוא מספיק מעוצבן גם ככה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 5:39 pm 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
אני מוכן עוד היום לחזור לסדרות כל הדרך כולל הגמר. גם מכבי. היא היחידה שעקבית בעניין כל הזמן כולל עכשיו (ירושלים עקבית בזה מאז שאורי אלון נכנס, יש לציין).

לא מדוייק - ירושלים תמכה בסדרות לאורך העשור האחרון, כולל בשנות תקציב רזות בהרבה מהעידן הנוכחי - ראה למשל כאן:
http://sports.walla.co.il/item/844061

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 5:45 pm 
Hall of Famer

מדויק לגמרי. הכתבה שהבאת היא מתחילת עידן גאידמק, שאז ירושלים, שהייתה מתומכות הפיינל פור כשהוא נהגה והוחלט עליו לראשונה לפני אותה עונה (ראה דבריו של מוטי דניאל שהיה אז המנהל המקצועי שלה) הפכה בזריזות את דעתה עם כניסתו של גאידמק וניסתה להפוך את ההחלטה באמצע העונה. זה ממש לא משקף את דעתה "בעשור האחרון" ובטח לא בשנות תקציב רזות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 5:48 pm 
מנהל פורום

אבל אחרי גיידאמק היו שנים רזות במיוחד, שנתיים עם גודס, היו עם תקציב ממוצע בליגה (תשלום חובות מתקופת גיידמאק) ולא זוכר שהפועל חזרה בה מהתמיכה בסדרות
אני אגב בכלל בעד פיינל פור, אבל זה לא קשור לדיון הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 5:57 pm 
Hall of Famer

שימו לב ל"דו"ח המשקיף" של המשחק אתמול בארנה :

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.274.203249.html

תנועת השיסוף של הדרעק לנדסברג לא מופיעה שם , אבל קריאות "מאפיונר" לשמעון מזרחי מופיעות גם מופיעות...... לא תאמן השערורייה הזאת.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 6:00 pm 
Hall of Famer

ראי, אולי שואלים את פדרמן בגלל האבל המשפחתי עם בתו? השערה כלשהי שעלתה לי

Sent from my GT-I9500 using Forum Runner

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 6:03 pm 
Hall of Famer

אני לא זוכר אפילו פעם אחת, מאז אותו מקרה באמצע עונת גאידמק הראשונה ועד כניסתו של אורי אלון, שירושלים הביעה דעה כלשהי בעד סדרות, בטח לא בגמר. על אחת כמה וכמה אני לא זוכר שהיא יזמה או הצטרפה למכבי לאיזשהו נסיון למהלך בנושא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 6:05 pm 
Hall of Famer

oren_80 כתב:
ראי, אולי שואלים את פדרמן בגלל האבל המשפחתי עם בתו? השערה כלשהי שעלתה לי

Sent from my GT-I9500 using Forum Runner

לא לא, זו לא תופעה חדשה בראיונות שאני שומע עם פדרמן. הרבה פעמים שואלים מרואיין מה שלומו כשאלת נימוס, אצל פדרמן נשמע כבר תקופה לא קצרה שהמראיינים באמת חרדים לבריאותו. לי לפחות זה נראה גם מבחינה פיזית ובקול שלו כשהוא מתראיין לאחרונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 6:49 pm 
מנהל פורום

עופר האדום כתב:
שימו לב ל"דו"ח המשקיף" של המשחק אתמול בארנה :

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.274.203249.html

תנועת השיסוף של הדרעק לנדסברג לא מופיעה שם , אבל קריאות "מאפיונר" לשמעון מזרחי מופיעות גם מופיעות...... לא תאמן השערורייה הזאת.

אז מה? גם "פניני מת" ו"כולם יודעים ששימון מאפיונר" אלה קריאות אסורות? הפיחות הזוחל בחופש הביטוי, זוחל מהר יותר
לא שמעתי נהימות לאיבקוואה, מה ההגיון שאוהדים בקבוצה שמשחקים בה פישר, דונטה, ומגדולי גיבורים שלה נמצאים ניגרים כמו טונג'י אהובי, ינהמו
אני בטוח שהמשקיף הבין לא נכון קריאות כאלו או האחרות שנשמעו לו כמו נהמות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 6:49 pm 
מנהל פורום

אם באמת היו נהמות לשחקן, הייתי מזיין להפועל ירושלים את הצורה על זה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 04, 2016 6:53 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

uriel17 כתב:

בדיוק, מדובר במשחק צמוד והלך הדיון בת'רד הזה עושה עוול למכבי בכל מה שקשור למאצ' אפ שלה מולנו.
אכן הפועל שיחק נכון יותר, קבוצתי יותר, מגוון יותר אבל שורה תחתונה המשחק היה פתוח עד 1:39 שניות לסיום כשדאנק של אליהו אחרי אסיסט מופלא של דונטה סידר תוצאה של 80:88 עד לאותו רגע, היה למכבי סיכוי טוב לנצחון ואז היינו קוראים כאן, ת'רד אחר לגמרי.
אני באמת ובתמים האמנתי שמכבי הולכת לקחת את זה, עד לדאנק של אליהו
אז הפועל יכולה להיות מבסוטה כי היא הרבה יותר קבוצה ממכבי וקל לראות את זה בפער העצום במדד איכות בין הקבוצות, אבל גם מאוד מודאגת, מזה שאם מכבי תעשה שינוי או שתיים בסגל ותצליח למסד שיטת משחק יותר מגוונת וחכמה, היתרון בשריקת הפתיחה עובר למכבי

באמת ובתמים חשבת שאתם הולכים להפסיד מתוך דאגה טבעית של אוהד. בתור אובייקטיבי במהלך כל המחצית השניה לא היה ספק שירושלים ינצחו. לא נשברו ולא נתנו לצהובים לחזור למשחק. אפילו הצמד שלשות של סילבן שנתן להם יתרון נקודה כאילו לא היה, היתרון הצהוב נמחק די מהר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 296 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot], עודד ל, עופר האדום ו 27 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: