סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' יוני 17, 2024 5:02 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 296 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 2:31 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אבל יש בעייה, הוא שחור. אי אפשר לנהום לו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 3:02 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי שעל הקיר כתב:

אבל הוא ישראלי, אז מותר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 7:40 am 
Freshman

Fez כתב:
לנדסברג עקף את פניני בגדול בתור השחקן המלוכלך והמגעיל ביותר בליגה. בענק אפילו. פשוט ליגה אחרת של רפש וגועל השחקן הזה, שכל הזמן מתעסק בפרובוקציות ובקטנות עם שחקנים, קהלים וכל הבא ליד. אתמול עוד לפני השיסוף המפורסם, היתה לו איזו היתקלות עם בר טימור כשהוא פשוט דחף לו את הכדור על הראש לפני הוצאת החוץ וכמובן שהוא הוציא מבר פאול טכני. זה בהמשך למשחק הקודם ולתקרית שלו שם עם פישר. וכמובן שבסוף המשחק מה שבוער לו זה לסגור חשבונות עם הקהל ולעשות תנועות של עבריין. פשוט שחקן פח, אנטי ספורט, להקיא עליו. הגיע הזמן שיעשו לזה סוף, הזוי שאפילו לא ציינו את זה בדו"ח. אם השחקן הזה לא יעמוד לדין כשקבוצות עומדות פה לדין על כל שטות של אוהדים, באמת אפשר לסגור את הכדורסל.

לנדסברג גם היה על סף מכות עם רולנד בסוף המשחק אחרי שפניני ניסה להוביל השתלטות עוינת על עיגול החצי.

הבחור בהחלט אוהב אקשן , אבל לא יודע אם הוא עקף את פניני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 9:05 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:

אתה צוחק, אבל לא מציג טיעון רציני בכיוון השני.

במה שונה נהימה כלפי שחקן לבן משריקות בוז כלפי שחקן או מצעקות ״זבל, זבל״ אחרי החטאת עונשין?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 11:35 am 
Hall of Famer

ראובן כתב:
oren_80 כתב:
לא זוכר אם מכבי נענשה על הנהמות לאבוקסיס או לא, אבל הנהמות למקנאקי (בצירוף אשכול בננות שהאחים מורד העלובים אוהדי בית"ר הניפו מולו) זכורות הרבה יותר בזכרון הכדורגל מאשר אבוקסיס.

זו היתה הפעם הראשונה ואף אחד לא ידע איך לאכול את זה (בטח שאף אחד לא דיבר על הענשה).

באותה תקופה לא היו הענשות כמעט בכלל. כמויות החפצים שהיו משליכים למגרש למשל בלי ענישה היו עצומות.
הקטע של מקנאקי הציף בפעם הראשונה גזענות פר אקסלנס בספורט הישראלי. זה היה נורא הדבר הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 2:18 pm 
Hall of Famer

נביא בעירו כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

אתה צוחק, אבל לא מציג טיעון רציני בכיוון השני.

במה שונה נהימה כלפי שחקן לבן משריקות בוז כלפי שחקן או מצעקות ״זבל, זבל״ אחרי החטאת עונשין?

ומי אמר שהנהמה לשחור היא גזענית?
אולי זה אישי רק נגדו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 2:21 pm 
Hall of Famer

לנדסברג יעמוד לדין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 2:38 pm 
Junior

אתה מיתמם. נהמה לשחקן שחור באה על רקע תרבות יציעים של עשרות שנים שבבסיסה עומדת ההנחה: ״נוהמים לשחורים כי הם קופים״.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 2:39 pm 
Hall of Famer

גם הפועל ירושלים על הנהימות.
אם הפועל ירושלים תטען "לא היה ולא נברא", אני לא חושב שלבית הדין המשמעתי יש בכלל כלים לערוך ברור עובדתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 2:42 pm 
מנהל פורום

המסר מובן
כל דבר שהוא גזעני או גובל בגזענות חייב להיות אסור וקבוצות צריכות להענש, כן גם אם זאת הקבוצה שאני אוהד, צריכה להענש בעונש חמור.
הדיון היותר מעניין שאני לא סגור ביני לבין עצמי, מה המדיניות על קריאות לא גזעניות אבל פוגעניות
"פניני מת" מותר?
"שימון מאפיונר" ?
"שימון בן זונה"?
הייתי אומר שמותר אבל ברור שחייבים להחיל כאן כללים
חייב להתקיים דיון פתוח בשיתוף כל הקבוצות ולקבוע כללים שכל הקבוצות יהיו מחוייבות לו, כולל הקטע עם החולצות
הפועל תל אביב מצפה מהליגה לקבל הכרעות שהליגה קיבלה ברוב קולות כמו פיינל פור למשל והיא תצטרך לקבל ולאכוף על הקהל שלה החלטות המהנהלת בנושאים האלה.
לקבוצות האחרות אני מעריך יהיה יותר קל לאכוף את החלטות אם וכאשר תתקבלנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 3:30 pm 
Hall of Famer

אבימאל, אני מנחש שלדוח המשקיף יש מעמד בערך כמו לעדות של שוטר שרשם דוח תנועה — חזקה (לא חלוטה) שהוא אמת.
עוד לא הבנתי על מה בדיוק מדובר. כלפי מי נטען שננהמו נהמות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 3:49 pm 
Junior

זה מה שירושלים תטען. לא היו דברים מעולם. היו כמה קריאות ונהמות לא ברורות מצד מיעוט שבמיעוט כלפי גיא פניני, אי אפשר לומר שזה מגזענות. התחברתי הרבה יותר לדרישה של היועצת המשפטית להעמיד את ירושלים לדין על הנפת השלטים בגין פגיעה בשמו הטוב של מזרחי ובמקצוע עריכת הדין בכלל. היא בדיחה. הצעד הבא זה לדרוש ששימון בעצמו יהיה הדיין.

עוֹד נַפְשִׁי דְּרוֹר שׁוֹאֶפֶת, לֹא מְכַרְתִּיהָ לְעֵגֶל-פָּז, כִּי עוֹד אַאֲמִין גַּם בָּאָדָם, גַּם בְּרוּחוֹ, רוּחַ עָז... יָשׁוּב יִפְרַח אָז גַּם עַמִּי, וּבָאָרֶץ יָקוּם דּוֹר, בַּרְזֶל-כְּבָלָיו יוּסַר מֶנּוּ, עַיִן-בְּעַיִן יִרְאֶה אוֹר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 3:54 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Fez כתב:
לנדסברג עקף את פניני בגדול בתור השחקן המלוכלך והמגעיל ביותר בליגה. בענק אפילו. פשוט ליגה אחרת של רפש וגועל השחקן הזה, שכל הזמן מתעסק בפרובוקציות ובקטנות עם שחקנים, קהלים וכל הבא ליד. אתמול עוד לפני השיסוף המפורסם, היתה לו איזו היתקלות עם בר טימור כשהוא פשוט דחף לו את הכדור על הראש לפני הוצאת החוץ וכמובן שהוא הוציא מבר פאול טכני. זה בהמשך למשחק הקודם ולתקרית שלו שם עם פישר. וכמובן שבסוף המשחק מה שבוער לו זה לסגור חשבונות עם הקהל ולעשות תנועות של עבריין. פשוט שחקן פח, אנטי ספורט, להקיא עליו. הגיע הזמן שיעשו לזה סוף, הזוי שאפילו לא ציינו את זה בדו"ח. אם השחקן הזה לא יעמוד לדין כשקבוצות עומדות פה לדין על כל שטות של אוהדים, באמת אפשר לסגור את הכדורסל.

דוקא לאירוע עם טימור נדבקת? לנדסברג ניסה להוציא את הכדור מהחוץ לאחר סל וטימור החליט לעמוד לו בדרך ולהידבק אליו כדי להפריע לו כמו איזה ילד קטן (לשם הדגשה - הוא לא הפריע לו בהוצאת הכדור שזה לגיטימי אלא בלצאת מתחומי המגרש כדי להוציא אאוט, ממש נדבק אליו), הרוויח את הטכנית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 3:58 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

דוח המשקיף כ"כ מגוחך.
הוא טוען שבמהלך קליעת עונשין נשמעה נהמה כלפי שחקן זר (כך קראתי באינטרנט)
עכשיו -היו 11000 צופים. מה זאת אומרת נהמה ? ביחיד ?
או שהיו נהמות ,שזה שווה דיווח . או שהיתה נהמה בודדת ,שזה לא שווה דיווח
עם כל הכבוד -לא יכול להיות שבתוך רעש של אלפי אנשים המשקיף הצליח לשמוע נהמה בודדת של מישהו בודד ועוד לדווח על זה
אלא אם...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 4:22 pm 
Sophomore

sir charles כתב:
Fez כתב:

דוקא לאירוע עם טימור נדבקת? לנדסברג ניסה להוציא את הכדור מהחוץ לאחר סל וטימור החליט לעמוד לו בדרך ולהידבק אליו כדי להפריע לו כמו איזה ילד קטן (לשם הדגשה - הוא לא הפריע לו בהוצאת הכדור שזה לגיטימי אלא בלצאת מתחומי המגרש כדי להוציא אאוט, ממש נדבק אליו), הרוויח את הטכנית.

אתה רואה מה "יפה" בפרובוקציות של לנדסברג, הן תמיד עוברות בלי ששמים לב אליהן ורק היריב מקבל טכנית.
כמובן שלפני שטימור "התנהג כמו ילד קטן" לנדסברג נתן לו קטנה עם הכדור (שנפל מתוך הסל) על הראש והתגרה בו. פרובוקציה קטנה כזאת כמו שהוא כל כך אוהב וכמובן הצליחה לו בגלל שבר לא הצליח להתאפק. זו התנהגות לנדסברגית טיפוסית בשנה וחצי האחרונות, הפרובוקציות המילוליות והפיזיות שלו במשחק (וגם אחריו מסתבר) כבר הפכו לסמל המסחרי שלו וזה חבל כי הוא שחקן כדורסל באמת מוכשר שלא צריך להתעסק בשטויות האלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 4:31 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:
המסר מובן
כל דבר שהוא גזעני או גובל בגזענות חייב להיות אסור וקבוצות צריכות להענש, כן גם אם זאת הקבוצה שאני אוהד, צריכה להענש בעונש חמור.
הדיון היותר מעניין שאני לא סגור ביני לבין עצמי, מה המדיניות על קריאות לא גזעניות אבל פוגעניות
"פניני מת" מותר?
"שימון מאפיונר" ?
"שימון בן זונה"?
חייב להתקיים דיון פתוח בשיתוף כל הקבוצות ולקבוע כללים שכל הקבוצות יהיו מחוייבות לו, כולל הקטע עם החולצות
הפועל תל אביב מצפה מהליגה לקבל הכרעות שהליגה קיבלה ברוב קולות כמו פיינל פור למשל והיא תצטרך לקבל ולאכוף על הקהל שלה החלטות המהנהלת בנושאים האלה.

נו באמת אוריאל, זה פשוט מגוחך להעלות את זה אפילו בתור אופציה לגיטימית. יש עמדה אחת שצריכה להנקט פה וזה שצריך לשים סוף לפארסה הזאת. אם במדינת ישראל אסור "לקרוא קריאות פוגעניות" (כלומר הקריטריון לחוקיותה של קריאה הוא מי נפגע ממנה) אז הגענו לתהום איומה של חופש הביטוי. כל התעסקות היתר הזאת במי שר מה היא מטופשת ויוצרת ציפיה בלתי אפשרית ממשחקים עם קהל ויריבות שיהיו איזשהו אירוע חסר כל אמוציות. המדרון פה כבר מזמן נהיה חלקלק מדי ועכשיו אתם קצת חווים את זה ("פניני מת"? "שימון מאפיונר/בן זונה"? באמת הגענו למצב שאת זה מציינים בדו"ח משקיף ומאיימים להעניש על זה?).
העיסוק האובססיבי בשטויות האלה פוגע בספורט הרבה יותר מהקריאות עצמן. כמה אפשר להתעסק בזה שכל כך הרבה מהכתבות והתגובות למשחק שהיה כל כך טוב מכל כך הרבה בחינות (כדורסל, אוירה, עניין) סובבות סביב דברים שהם פשוט חסרי חשיבות. מרוב ענישה מיותרת נהיה פה אפקט של "אבל גם הוא עושה!!!" כשגם שלקבוצות ממש לא אכפת ואף אחד לא נפגע מהקריאות, הן מגישות תלונות על קריאות של היריב וכל העסק מגחיך את עצמו מיום ליום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 4:42 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:
המסר מובן
"פניני מת" מותר?
"שימון מאפיונר" ?
"שימון בן זונה"?

מעניין אותי מה דעתכם: בתחושה האישית שלי, בעבר היו קריאות יותר קיצוניות כמו שמעון אמסלם שחצי משחק היה שומע על נטיותיו המיניות ועל המקצוע של אמו, שחקנים שנפצעו היו צועקים להם הוא מת. היום הקריאות יותר מתונות אבל יש לי הרגשה שהקהלים נעשו יותר אלימים. יש יותר אלימות בין קהלים וכתוצאה מזה הפרדה, או שבכלל ההיפך וההפרדה יצרה את האלימות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 5:27 pm 
Junior

ככל שאני חושב על זה, אני סבור שהמשקיף התכוון לקריאות ״לוזר לוזר״ אחרי החטאת עונשין. נהמות לא היו. ישבתי 4 מ׳ מהמשקיף. הוא אדם מבוגר ואני מעיז להגיד שהייתי הרבה יותר ערני ממנו לגבי המשחק, מה הקהל שר ומתי. אגב, אני לא היחיד. כל אוהדי הפועל שדיברתי איתם לא שמעו נהמה לאמבאקווה. אז אפשר לטעון שאולי חלק מהם משקרים, אבל זה עדיין משאיר הרבה מאוד אוהדים שמתנגדים לנהמות, מצהירים שאם אכן היו הפועל צריכה לקבל בראש, אבל באמת לא שמעו שום דבר. אז כולם חירשים חוץ ממנשה הרמן?

לגבי השאלה הכללית של קללות במגרשים - כן או לא? לצד הניסיון ההזוי ליצור מצב שבו מותר לקלל את כל האנשים בעולם חוץ מאדם אחד, יש גם ניסיון מתמשך להפוך את הכדורסל למוצר. זה אומר, בין היתר, להפוך את אולם הכדורסל ממקום קשוח שבו האוהדים פורקים אנרגיות ותסכולים למקום שמתאים לכל המשפחה. אני יכול להבין את המהלך הזה, גם אם אני באופן אישי מעדיף את החוויה שבמשחק כדורסל יווני על פני משחק NBA. המציאות שבה בילוי משפחתי בורגני שמשודר בפריים טיים של הערוץ הממלכתי נפתח בשירה אדירה של ״הגיע הזמן לזיין את הפועל״ מצד אחד ו״כל הליגה על הזין של הפועל״ היא משונה.

בכל מקרה, אם רוצים ללכת לקראת מהלך כזה של שינוי החוויה של משחק כדורסל, האנשים המתאימים לעשות את זה הם לא חבורת הטמבלים שמנהלת את העסק כרגע. באנגליה, עשו דבר דומה עם הכדורגל אבל זה הצריך זמן, מחשבה, יכולת וכסף. לא נראה לי שמישהו במנהלת או באיגוד הכדורסל מסוגל לחבר את כל ארבעת המרכיבים האלה. וגם אם כן, השלב הראשון לשינוי צריך להיות ברמת האבטחה במגרש ולא בהענשת הקבוצות. קיללת? אזהרה ממאבטח. קיללת עוד פעם? החוצה. ככה זה צריך לעבוד, אבל במקום זה בארץ מענישים קבוצה על ״נהמה״ שאף אחד לא שמע...

נערך לאחרונה על ידי נביא בעירו בתאריך ג' ינואר 05, 2016 6:38 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 5:33 pm 
Sophomore

G כתב:
uriel17 כתב:
המסר מובן
"פניני מת" מותר?
"שימון מאפיונר" ?
"שימון בן זונה"?

מעניין אותי מה דעתכם: בתחושה האישית שלי, בעבר היו קריאות יותר קיצוניות כמו שמעון אמסלם שחצי משחק היה שומע על נטיותיו המיניות ועל המקצוע של אמו, שחקנים שנפצעו היו צועקים להם הוא מת. היום הקריאות יותר מתונות אבל יש לי הרגשה שהקהלים נעשו יותר אלימים. יש יותר אלימות בין קהלים וכתוצאה מזה הפרדה, או שבכלל ההיפך וההפרדה יצרה את האלימות.

הקהלים לא נהיו יותר אלימים. יש פה סיקור יתר של התקשורת יחד עם היפר-סנסיטיביות מוגזמת לכל מיני דברים שפעם לא היו מתייחסים אליהם. יש גם דברים שהם חמורים ואסור להקל בהם ראש (בעיקר בתחום האלימות הפיזית) אבל רוב האוירה הזאת של אלימות בכדורסל יצאה מפרופורציה בדיוק בגלל הסיקור התקשורתי וההתעסקות האובססיבית של בית הדין בכל מיני אירועים לא אלימים כמו הקללות/מחאות כלפי מזרחי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 6:34 pm 
מנהל פורום

Fez
באופן אישי, אני מחבב את החופש להקניט ולקלל כל עוד זאת לא גזענות (פגיעה במגדר, גם היא גזענות בעיני) אבל אני גם מודע לניסיון שהכדורסל יהפוך לבילוי משפחתי, באמצע שבוע, מפגש חברתי סביב פרקט שבו משוחק משחק, כי שזה היום בארצות הברית
וכדי שזה יקרה, צריך למסד כללי התנהגות
אתה מסכים שאין מקום לקריאות גזעניות מהקהל? כן? סבבה בוא נעגן את זה בתקנון. אתה מסכים שקריאות שואה או קריאות לאומניות יהיו אסורות? כן? בוא נעגן את זה. ואז נדע שכל השאר מותר ונוכל להשתחרר מהדיונים המטופשים האלה כל משחק

המצב עכשיו, בלי הסכמה בין הקבוצות על הכללים זה הגרוע מכל העולמות

הקהלים לא יותר אלימים, ההפך יש התמתנות. זאת התחושה שלי מהסביבה הקרובה שלי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 8:04 pm 
Sophomore

כשאתה מתכוון לסביבה הקרובה אתה מתכוון לעצמך ולחברים שלך? כי במקרה הזה חלה התבגרות טבעית של האדם. גם אני מקלל הרבה פחות מאשר בעבר.
לא זכור לי במשחקים מהעבר שהיה הפרדה בין קהלים או שקהלים קיללו/הקניטו אחד את השני מחוץ למגרש.
האם יש עוד מדינה בעולם שהספורט הוא כמו בארצות הברית (כלומר בילוי משפחתי מתורבת וסטרילי)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 8:17 pm 
Hall of Famer

לא מתגורר בישראל בשנים האחרונות אבל מעולם לא הבנתי מה גורם לבן אדם מבוגר לקלל ולצעוק לעבר שופטים/שחקנים.
בא לראות ספורט, להנות וללכת הביתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 8:26 pm 
Sophomore

במקרה שלי: כששחקן יריב, משחק מלוכלך או תופר את הקבוצה שלי. כשחקן מהקבוצה מזלזל. כששופט מתייחס בזלזול למשחק, לא משדר רצינות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 8:41 pm 
Hall of Famer

G כתב:
במקרה שלי: כששחקן יריב, משחק מלוכלך או תופר את הקבוצה שלי. כשחקן מהקבוצה מזלזל. כששופט מתייחס בזלזול למשחק, לא משדר רצינות.

כל אלו בחיים לא יובילו אותי לקום ולצעוק מהמושב שלי.אולי זה רק אני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 9:43 pm 
Freshman

"המצוין" דן שמיר מוליך את חולון לפיגור 20 עם 8.5 דקות לסיום באשדוד.

דיונטה כריסמס עם זריקה אחת ב15 דקות, כך מספר הבוקסקור. האם נכון? שביתה איטלקית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 296 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: uriel17 ו 24 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: