סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' יוני 16, 2024 5:54 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 478 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 1:42 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
ואני אתכבד לפתוח את בורסת השמות (או מלפפונים) של הקיץ, ואין ראוי מהתחיל בעמדה 2-3 שהסבה לי הכי הרבה כאב בעונה הזאת. סמי מחיה, שנמצא עם בעיצומו של הפלייאוף בצרפת. 2-3 ורסטילי, שומר, חכם. אפילו מוביל כדור לעת מצוא. מועמד ראוי לתואר ה MVP בצרפת (מה שאומר שהוא גם אוטומטית הוא מועמד להישאב למתלעותיה של קאזאן) כל מה שלא היה לנו השנה בעמדות 2-3

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 1:44 pm 
Sophomore

החיסרון המרכזי שלו בכל מה שקשור להפועל זה בשם הפרטי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 1:44 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
nadav_hacohen כתב:
ראובן כתב:
את החלק של עמית תמיר ונעימי אני אשמח אם תסביר עוד...

ולגבי נעימי, הנה הצעה לסרטון המושלם ביוטיוב: תמצאו את אחת השלשות של יבזורי מאתמול, ושלשה כמעט זהה של שחקן חיפאי מהפיינל פור לפני שנתיים (אאז"נ משה מזרחי). בשני המקרים נעימי היה אמור לשמור על הנ"ל, מצא את עצמו "עוזר" בשמירה על איזה שחקן פנים בלי הכדור, ורץ ריצה מבוהלת לכיוון השלוש כשהשחקן שלו קיבל את הכדור.

הנה אתה מסביר יופי. או שאתה רוצה להבין את ההשוואה ביניהם? אני חושב ששניהם שחקנים שבמקרה הטוב יכולים להועיל בהתקפה (כמובן שתמיר בתצורתו הנוכחית הרבה פחות מנעימי, אבל אני מדבר על העקרון), אבל התועלת הזו מתקזזת ואף טפלה לנזקים שהרכרוכיות והכשל הבסיסי שלהם בהבנת העניין שנקרא "הגנה" עושים.

לגבי גרין, אני לא חושב שזה נכון להסתכל עליו בקטע של נקודות. גרין בליגה שלנו יהיה שומר טוב וריבאונדר טוב, שיעשה את הנקודות הפשוטות שאתה מצפה מגבוה ישראלי סביר לעשות. במידה והחוזה שלו יהיה סביר והמצב הרפואי כשיר, אני לוקח אותו לירושלים לשנתיים בלי לחשוב הרבה ולא מרגיש שאני מהמר. (לעניין האמירה "הגבוה מספר 1 בליגה", כמובן שהליגה לא כוללת את מכבי ואלישי כדיר נכון לעכשיו הוא שחקן מכבי מבחינתי, מה גם שאני לא בטוח שגרין לא טוב ממנו באלמנטים מסוימים).

חשבת שבהשוואה התייחסת לסגנון המשחק. בכל מקרה, גם בלי זה זה משונה להשוות שחקן שהוא במקרה הטוב שחקן אימונים, לשחקן שמה שיש לו הביא אותו כבר לנבחרת ושהוא בכ"ז שחקן חמישיה בקבוצת פיינל פור כבר שלוש שנים ברציפות.

לגבי גרין, אני מסכים שלא נכון להסתכל עליו בקטע של נקודות. באיזה קטע אחר הוא כן תורם? בעשיית עבירות טפשיות? גרין בשיאו היה כישרון מבוזבז שמצליח לרתום את הכישרון שלו ליכולת במספר מצומצם מאוד של משחקים בעונה. גרין בכושרו הנוכחי, כפי שהוא הראה במכבי בשלוש העונות האחרונות, הוא שחקן שאם הוא מצליח להישאר על המגרש עשר דקות יש סיכוי לא גבוה שתראה ממנו איזה מהלך נחמד.

ואפילו אם נניח שמדובר בשחקן כדורסל, מאיפה הגיע המס. 1? למה ששחקנים שהיו לא פחות טובים ממנו כשהוא היה בשיאו, כמו קוז'יקרו או אפילו ווטסון אהובך (מרקוביץ' למרבה הצער גסס עוד יותר מהר ממנו), יהיו פחות טובים ממנו היום? קוז'יקרו נתן עונה בינונית מאוד השנה, אבל שתי העונות בחיפה היו מעולות והוא עדיין שחקן פעיל. גם קוקיה עולה היום על גרין בשתי רמות, ואני מניח שבדור הצעיר (נסטרנקו?) כבר יש שחקנים שעולים על מה שגרין יכול לתת היום.

אבל אתה מוזמן להמשיך את הויכוח. גרין, כמו מכבי רעננה ז"ל (והתנצלותי שוב בפני המשתמש החביב בשם הזה), זה מסוג הדברים שאף פעם אני לא אתעייף לדבר עליהם ושמוציאים ממני את כל הארס. אני בהחלט זקוק למשהו כזה אחרי אתמול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 1:56 pm 
Sophomore

ראובן כתב:

לגבי גרין, אני מסכים שלא נכון להסתכל עליו בקטע של נקודות. באיזה קטע אחר הוא כן תורם? בעשיית עבירות טפשיות? גרין בשיאו היה כישרון מבוזבז שמצליח לרתום את הכישרון שלו ליכולת במספר מצומצם מאוד של משחקים בעונה. גרין בכושרו הנוכחי, כפי שהוא הראה במכבי בשלוש העונות האחרונות, הוא שחקן שאם הוא מצליח להישאר על המגרש עשר דקות יש סיכוי לא גבוה שתראה ממנו איזה מהלך נחמד.

אתה בכוונה בוחר להתעלם מהעובדה שגרין, גם עם יד קשורה ורגל שבורה, הוא עדיין שחקן הגנה ב 2 רמות טוב יותר מכל גבוה ישראלי אחר בליגה? או שאתה לא מייחס לצד הזה של המגרש משמעות. על מה שגרין עשה בנבחרת שחקנים כמו קוז'יקרו ווטסון ומרוקביץ' יכולים רק לחלום כי פשוט אין להם את היכולת לעשות את זה. גרין שרף את מיטב הקריירה שלו במכבי ולעולם לא נדע אם הוא יכל לשחזר את היכולת הזו בקבוצה בסדר גודל של הפועל ירושלים לאורך זמן. ובעונת השיא שלו בהפועל ת"א (מבחינה התקפית) רק אליהו וכדיר מתחרים. כמובן שהוא ירד מאד ברמה מאז, אבל עדיין, גרין ביכולת ההגנתית שלו מרוב הקריירה יכול להיות ציווט מעולה ליד זר התקפי (לא רנדל, התקפי) ולתת להפועל ערך מוסף שלא היה לה בשנים קודמות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 2:04 pm 
מנהל פורום

בעונת השיא שלו בהפועל ת"א הוא נתן 10 נקודות למשחק ודי התחרה עם מייקל רייט על אותה המשבצת. קוז'יקרו נתן עונות טובות בהרבה, כמו למשל העונה עמוסת הדאבל-דאבלים בשנה לפני ההגעה שלו למלחה. גם מרקוביץ' בעונות בנהריה היה מרשים בהרבה התקפית, כולל ניצחונות על מכבי. ואגב, אולי אף שחקן ישראלי לא הצליח להתקרב להישגים של גרין באותה עונת שיא לפני משהו כמו שבע שנים, אבל גם אף אחד לא הצליח להתקרב להישג הלא פחות מרשים של לרדת ליגה עם קבוצה שהוגדרה כקבוצת פיינל פור בתחילת העונה ושהשיגה את הניצחון הראשון שלה כשגרין פצוע על הספסל (אחרי משהו כמו עשרה הפסדים).

מבחינה הגנתית, כמו שכתבתי זה לא באמת רלוונטי (מה גם שלדעתי קוז'יקרו שחקן הגנה לא פחות טוב, אם כי פחות אתלטי ובלי החסימות המרשימות אחת למאה שנה), כי גרין בטח בכושרו הנוכחי לא יצליח להישאר על המגרש ולהגן מספיק זמן בלי להתמלא בעבירות, שזה בדיוק מה שקרה בסידרה מול פרטיזן, הפעם האחרונה (כלומר לפני כמעט שנתיים) שבה גרין נראה כמו שחקן כדורסל. ובליגה הישראלית המאסה שלו היא חיסרון, לא יתרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 2:06 pm 
מנהל פורום

(אה, וכמובן צריך להבהיר שכשכתבתי 'שחקן כדורסל' התכוונתי ל'תורם בצורה חיובית כשהוא על המגרש'. להכניס את הכדור לטבעת מטווח כלשהו, כולל טווח אפס, הוא עדיין התקשה גם שם)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 2:09 pm 
Junior

אם הייתי הפועל(במידה ואכן כל הרמזים על תקציב סביר נכונים,מה שממש לא הוכח מלבד הודעות של רדט) הייתי בודק את העלויות העכשוויות של החבר פופס מנסה בונסו שמשחק כיום בוילרבאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 2:24 pm 
Sophomore

פופס נתן חצי עונה טובה מאוד בווילרבאן אבל נפצע במשחק האחרון בכתף הבעיתית שלו ככה שלא ברור מה איתו.אבל אחלה שחקן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 2:26 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
אופציה לא רעה. לא יודע כמה פופס מרוויח בצרפת (קולע 17 נק', מוריד 10 כ''ח, וחוסם 2.7 ב-30 דקות), אבל לפני שהוא הלך ל-NBA בשנה שעברה, ביקש לא פחות ממיליון דולר לעונה באירופה. כל הסיפור של קאחה לבורל - זה בכלל תעלומה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 3:18 pm 
Senior

טור מענין

http://debuzzer.com/alfasi/2011/05/25/% ... %99%d7%94/

שימו לב גם לתגובה מס. 6

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 3:40 pm 
מנהל פורום

הטיעון של 'קבוצה אוכלת מאמניה' היה נכון פעם, אבל הוא מאוד בעייתי היום.

זה נכון שבהפועל מאמנים לא מלקקים דבש, אבל איפה כן? מכבי פיטרה הרבה יותר מאמנים מהפועל בשנים האחרונות, חיפה העיפה את אשכנזי אחרי שנתיים מצוינות ונקלעה לסאגה מרשימה השנה. בני השרון מאז אפי לא בדיוק מוצאים את המאמן הנכון, והיחס של אקוניס לשמיר די מזכיר את היחס של קליין לקטש, וגם ככה ספק גדול אם שמיר יסיים חוזה. נתניה נפטרה מאלפסי (אגב, זה אותו אלפסי שכתב את הטור?) אחרי שנתיים סבירות לגמרי. בלינקו נתן עונה מדהימה בר"ג ואז נזרק בעונה אחרי בלי להניד עפעף, וכו' וכו'. נכון שמה שקרה עם גודס היה יוצא דופן, אבל גם סה"כ מדובר במאמן שנשאר שנתיים מלאות בתפקיד ועיקר הבעיות היו מהקהל ולא מהקבוצה עצמה.

לא חושב שבשום קבוצה אחרת קטש היה זוכה ליחס יותר 'הוגן' מאשר בהפועל על העונה המחורבנת הזו. הבעיה היא (כמו שבאמת המגיב המאריך כתב, אבל אלה סה"כ דברים שנאמרים שנים) בעצם העובדה שזו היתה עונה מחורבנת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 3:57 pm 
Sophomore

ראובן כתב:
הטיעון של 'קבוצה אוכלת מאמניה' היה נכון פעם, אבל הוא מאוד בעייתי היום.

זה נכון שבהפועל מאמנים לא מלקקים דבש, אבל איפה כן? מכבי פיטרה הרבה יותר מאמנים מהפועל בשנים האחרונות, חיפה העיפה את אשכנזי אחרי שנתיים מצוינות ונקלעה לסאגה מרשימה השנה. בני השרון מאז אפי לא בדיוק מוצאים את המאמן הנכון, והיחס של אקוניס לשמיר די מזכיר את היחס של קליין לקטש, וגם ככה ספק גדול אם שמיר יסיים חוזה. נתניה נפטרה מאלפסי (אגב, זה אותו אלפסי שכתב את הטור?) אחרי שנתיים סבירות לגמרי. בלינקו נתן עונה מדהימה בר"ג ואז נזרק בעונה אחרי בלי להניד עפעף, וכו' וכו'. נכון שמה שקרה עם גודס היה יוצא דופן, אבל גם סה"כ מדובר במאמן שנשאר שנתיים מלאות בתפקיד ועיקר הבעיות היו מהקהל ולא מהקבוצה עצמה.

לא חושב שבשום קבוצה אחרת קטש היה זוכה ליחס יותר 'הוגן' מאשר בהפועל על העונה המחורבנת הזו. הבעיה היא (כמו שבאמת המגיב המאריך כתב, אבל אלה סה"כ דברים שנאמרים שנים) בעצם העובדה שזו היתה עונה מחורבנת.

המנטרה הזאת תחזיק מים גם אם קליין ייתן לקטש להמשיך לחרב את הקבוצה לאורך כל החוזה שלו. החלק שבו כותב התגובה צודק הוא חוסר היכולת של קליין לגייס את האנשים הנכונים בצד המקצועי, בעיקר בזה שקשור לבניית הקבוצה. לא ברור לי על סמך מה קליין מגייס אנשים, תחושת בטן? ולא ברור לי על מה בדיוק הוא חושב כשהעתיד המקצועי של הקבוצה שלו מונח על הכף

ולגבי המאמנים שהוזכרו פה, אני בעד דרוקר. ולו רק בגלל שאם הוא מגיע זה בעיסקת חבילה ביחד עם פי ג'יי טאקר שמזדנב אחריו לכל מקום. והאנשים שמייעצים לו לגבי שחקנים אשכרה מבינים בשוק (לא ינחתו פה תואמי אייברי וטרימינגהאם אין צורך לחשוש) ככה שאפשר לצפות שייעשה ניצול מירבי של התקציב הגדול שהקבוצה תעמיד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 3:59 pm 
Hall of Famer

לפי מה שקראתי בפורום צ'ה במהלך השנים, אם דרוקר חוזר למלחה תרשם שם התאבדות המונית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 4:03 pm 
מנהל פורום

לא הבנתי את החלק עם אייברי/טרימינגהם. זו ציניות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 4:03 pm 
Senior

דווקא דרוקר בשנים האחרונות נכשל לחלוטין בכל מה שקשור לגביי הזרים. השנה באריס מלבד טאקר הוא לקח שחקנים דיי חלשים וגם שיחרר אותם באמצע העונה בשביל שחקנים לא יותר טובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 4:06 pm 
Junior

ציטוט:
Luiscola כתב:

ולגבי המאמנים שהוזכרו פה, אני בעד דרוקר. ולו רק בגלל שאם הוא מגיע זה בעיסקת חבילה ביחד עם פי ג'יי טאקר שמזדנב אחריו לכל מקום.

קצת הגזמת, כולה אריס ומונטגראנו העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 4:09 pm 
Sophomore

קוף ירוק כתב:
דווקא דרוקר בשנים האחרונות נכשל לחלוטין בכל מה שקשור לגביי הזרים. השנה באריס מלבד טאקר הוא לקח שחקנים דיי חלשים וגם שיחרר אותם באמצע העונה בשביל שחקנים לא יותר טובים.

קיבל שם תקציב לבוטנים אז הוא הביא בוטנים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 4:09 pm 
Sophomore

THE G1 כתב:
ציטוט:
Luiscola כתב:

ולגבי המאמנים שהוזכרו פה, אני בעד דרוקר. ולו רק בגלל שאם הוא מגיע זה בעיסקת חבילה ביחד עם פי ג'יי טאקר שמזדנב אחריו לכל מקום.

קצת הגזמת, כולה אריס ומונטגראנו העונה.

טאקר יגיע איתו בוודאות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 4:15 pm 
Junior

ציטוט:
טאקר יגיע איתו בוודאות

איך הגעת לזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 4:17 pm 
Sophomore

THE G1 כתב:
ציטוט:
טאקר יגיע איתו בוודאות

איך הגעת לזה?

מקורות שלי. עדיין יש לי כאלה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 4:24 pm 
Hall of Famer

חמישייה - מקל\אוחיון , גרונפלד , טאקר, רנדל , האנטר.
ספסל - אוחיון\מקל\נעימי , זר , מזרחי , דאוול , קוקיה , חכמון.

משהו כזה. מאמן? אני בעד לתת לקטש עוד עונה להפקת לקחים , כי לדעתי יש לו את זה , והוא יכול להוציא מהפועל הרבה הרבה יותר.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 4:26 pm 
Senior

קבוצה עם תקציב של בוטנים לא מביאה את פי.ג'יי טאקר ולא יכולה להביא אותו.

בכלל, דרוקר הוא מאמן טוב אבל הרקורד שלו לגביי זרים הוא איום נורא, מהגרועים שבמאמנים בארץ אולי נראה לי. ככה היה בקדנציות שלו בירושלים, במכבי בתקופתו, ובקבוצות שהוא אימן באירופה בשנים האחרונות.

הוא מאמן טוב מאד, ישמח אם יגיע לאמן בחיפה (אין סיכוי שהוא יעבוד עם רוזן) והוא גם מאמן שיכול להיות טוב לירושלים במצבה. אבל טיעון הזרים הטובים שהוא יביא זה אולי הטיעון האחרון שבו אתה צריך להשתמש.

ובכלל הוא לא חתום במונטנגרו לשנה הבאה? אמרו שהוא חתם שם לשנתיים נראה לי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 4:28 pm 
Senior

עופר האדום כתב:

משהו כזה. מאמן? אני בעד לתת לקטש עוד עונה להפקת לקחים , כי לדעתי יש לו את זה , והוא יכול להוציא מהפועל הרבה הרבה יותר.

הקבוצה שאתה מציע באימונו של קטש יכולה מקסימום להאבק על המקום השביעי. אם אתה רוצה לתת לקטש לאמן לפחות תבנה קבוצה שמתאימה לו. גרונפלד שחקן שלא יכול להצליח אצל קטש, כנ"ל טאקר. קטש צריך שחקני פיק אנד רול וקלעים מבחוץ. על זה מתבסס סיגנון המשחק שלו וזה לא צפוי להשתנות.

דרוקר מהצד השני שדובר פה לגביו הוא מאמן קלאסי לקבוצה כזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 4:38 pm 
Sophomore

קוף ירוק כתב:
קבוצה עם תקציב של בוטנים לא מביאה את פי.ג'יי טאקר ולא יכולה להביא אותו.

בכלל, דרוקר הוא מאמן טוב אבל הרקורד שלו לגביי זרים הוא איום נורא, מהגרועים שבמאמנים בארץ אולי נראה לי. ככה היה בקדנציות שלו בירושלים, במכבי בתקופתו, ובקבוצות שהוא אימן באירופה בשנים האחרונות.

הוא מאמן טוב מאד, ישמח אם יגיע לאמן בחיפה (אין סיכוי שהוא יעבוד עם רוזן) והוא גם מאמן שיכול להיות טוב לירושלים במצבה. אבל טיעון הזרים הטובים שהוא יביא זה אולי הטיעון האחרון שבו אתה צריך להשתמש.

ובכלל הוא לא חתום במונטנגרו לשנה הבאה? אמרו שהוא חתם שם לשנתיים נראה לי.

לא יודע לגבי הסטטוס שלו לשנה הבאה. לגבי טאקר, הוא ירד מאד בדרישות השכר שלו

הרקורד שלו בירושלים הוא הצלחה בעונה אחת (אוואג'ובי, סולומון, מקארתי) וכישלון בעונה השנייה. הוא עובד (בארץ) עם מישהו שאני מכיר שעוזר לו בבחירת שחקנים ככה שאני די בטוח שהוא ידע לנצל את התקציב שיעמוד לרשותו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 4:44 pm 
Sophomore

עופר האדום כתב:

שוב פעם קבוצת גמדים? תעיף את האנטר, תשים שם את פופס. טאקר-רנדל-פופס נשמע לי כמו יחידת חיסול

יצא לך לראות את גראנפלד העונה ? אני חושב שהוא בעיקר 3 ולשים אותו באותה חמישייה עם טאקר זה די בעייתי (אלא אם הזזת את טאקר לעמדה 4)

הזר הנוסף שרשמת פה חייב להיות סקורר מעמדות 2-3, חסר פה שחקנים יוצרים

חכמון ודאוול לא קשורים לרמות האלה, שחרר את נעימי והמוג'ו שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 478 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 23 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: