סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' יוני 16, 2024 9:43 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 241 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 10:13 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ואיך היו האחוזים לשלוש?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 10:14 pm 
Sophomore

התרגיל של קטש לפוזשן אחרון שבו מכבי צריכה שלשה, נראה בערך כמו כל ניהול המשחק שלו בשבוע וחצי האחרונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 10:17 pm 
Hall of Famer

מה, בולדווין מוציא לסורקין לשלשה בלי שהקלעי הכי טוב שלך נמצא על המגרש כל הרבע האחרון, זה לא נראה כמו תרגיל טוב?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 10:24 pm 
Hall of Famer

אני באמת חושב שאתם עושים הנחה גדולה למכבי (כקבוצה/מערכת, ברמת המאקרו) כשאתם מפילים הכל על קטש...
איפה היתרון האיכותי היחסי של מכבי על קבוצה עם שליש-חצי תקציב מהם?
אלכסנדר, ריברו, ווב - הגיעו מאותה הקבוצה (ואני מניח על אותו סדר גודל של חוזה), מי מהם השתלב טוב ותורם יותר בקבוצתו?
איזו קבוצה מהשתיים הביאה שחקנים תוך כדי תנועה להגדלת הסגל עקב פציעות?

פעם בשביל לנצח את מכבי ת"א (בטח עם סגל די מלא, ובעונה לא רעה בכלל בסטנדרטים שלה) היית צריך יום גדול
הפועל ת"א בלי תרומה מהישראלים בכלל (גינת וזלמנסון עם 4 נקודות משותפות - נדיר מאוד, אמנם שלשה גדולה של גינת לקראת הסיום...)
דני פרנקו בראיון הסיום (אולי מגזים כדי להטריל, לא יודע...): "זה המשחק הכי חלש שלנו מזה תקופה"

24.4.2012

נערך לאחרונה על ידי shmueliki בתאריך ש' ינואר 20, 2024 10:24 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 10:24 pm 
Hall of Famer

בסה"כ עוד קריסה נוספת של מכבי ת"א במשחק העונה.
מה חדש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 10:34 pm 
Sophomore

shmueliki כתב:
אני באמת חושב שאתם עושים הנחה גדולה למכבי (כקבוצה/מערכת, ברמת המאקרו) כשאתם מפילים הכל על קטש...
אלכסנדר, ריברו, ווב - הגיעו מאותה הקבוצה (ואני מניח על אותו סדר גודל של חוזה), מי מהם השתלב טוב ותורם יותר בקבוצתו?

פעם בשביל לנצח את מכבי ת"א (בטח עם סגל די מלא, ובעונה לא רעה בכלל בסטנדרטים שלה) היית צריך יום גדול
הפועל ת"א בלי תרומה מהישראלים בכלל (גינת וזלמנסון עם 4 נקודות משותפות - נדיר מאוד, אמנם שלשה גדולה של גינת לקראת הסיום...)
דני פרנקו בראיון הסיום (אולי מגזים כדי להטריל, לא יודע...): "זה המשחק הכי חלש שלנו מזה תקופה"

בהינתן זה שקטש נתן להנהלה שלו לא להביא שום מחליף להילארד ולהביא שחקנים שולנסיה ויתרה עליהם שיחליף חוזה כמו של פוית'רס הוא אחראי להכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 10:38 pm 
Sophomore

אני לא יודע מה מונע מבראון לשחק, אבל אחרי ההיחנקות המפוארת שלו נגד פרטיזן, הקבוצה שלו מאוד מאוד צריכה אותו. היא הייתה צריכה אותו בחמישי והייתה צריכה אותו היום. אני רוצה להאמין שהוא באמת פצוע ולא עושה שיקולים של עומס בשביל המשך העונה כי מכבי יכולה למצוא את עצמה בבעיה עוד הרבה לפני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 10:43 pm 
מנהל פורום

עם כל הכבוד למשחק הזה, צריך לזכור ולהזכיר שמול הפועל ת"א, כשהכסף היה על השולחן קטש לקח
קצת פרופורציות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 10:45 pm 
Sophomore

נזכיר שגם במשחק 3 קטש קרס לגמרי כשהפועל תל אביב מבצעת קאמבק מטורף ללא תגובה שלו. בסוף בולדווין הציל אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 10:48 pm 
Hall of Famer

עזבו רגע את המלחמה בצד
היה ידוע בפתיחת השנה שיש העונה יותר משחקים מאשר בשנים הקודמות: עוד שניים בליגה עקב קבוצה מספר 13, עוד פליי-אין פוטנציאלי ביורוליג, עוד חלון נבחרת שחלק מהשחקנים יצטרכו להשתתף בו.
איכשהו במקביל לכל זה, מכבי לדעתי לראשונה מזה הרבה שנים (תקנו אותי אם אני טועה) "רצה" עם 12 שחקנים במכלול, ולא 13-14 כמו בדרך כלל.

זה נראה שולי, אבל בסוף וויד בולדווין ששיחק 32 דקות הערב יצטרך לעלות לשחק גם נגד קרית אתא בעוד 48 שעות - כי פשוט אין שחקנים אחרים. כנ"ל קולסון.
איזו עוד קבוצה באירופה (נניח ביורוליג/יורוקאפ - איפה שיש כמות משחקים גדולה) לא צירפה אף שחקן עד כה?
אני מניח שזר שהפועל ת"א הביאה תוך כדי עונה עולה לה (עד סיומה) בערך כמו מה שמכבי מוציאה על וויל ריימן, שכלל לא משחק אצלה...
בטוח יש עשרות שחקנים שנפלטו מקבוצה כזו או אחרת (בפרט עקב מצב כלכלי בטורקיה, יוון וכו') שיכולים להיות מעולים לרמת "סגירת פינה" בליגה הישראלית כזר רביעי/חמישי, ועולים גרושים (בסטנרדט של מכבי)
כאן בדיוק הפועל ת"א שיחקה אותה, בפרט כפי שראינו הערב

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 10:50 pm 
Sophomore

מסכים לגמרי. שחקן כמו קווין פאנגוס נגיד, אמנם מעבר לשיא אבל עדיין וטרן עם נסיון יורוליג ברמות הגבוהות יכל להיות לגמרי בהישג יד בחלון הנוכחי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 10:56 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:
למה מוזר? הוא השחקן שמכיר את התרגילים הכי פחות
נסצי לא קבוצה עם סייז שמצדיק בהלה

אפשר לחשוב שקצורין כבר מכיר את התרגילים. :bra_vo:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 10:59 pm 
מנהל פורום

shmueliki כתב:
עזבו רגע את המלחמה בצד
היה ידוע בפתיחת השנה שיש העונה יותר משחקים מאשר בשנים הקודמות: עוד שניים בליגה עקב קבוצה מספר 13, עוד פליי-אין פוטנציאלי ביורוליג, עוד חלון נבחרת שחלק מהשחקנים יצטרכו להשתתף בו.
איכשהו במקביל לכל זה, מכבי לדעתי לראשונה מזה הרבה שנים (תקנו אותי אם אני טועה) "רצה" עם 12 שחקנים במכלול, ולא 13-14 כמו בדרך כלל.

זה נראה שולי, אבל בסוף וויד בולדווין ששיחק 32 דקות הערב יצטרך לעלות לשחק גם נגד קרית אתא בעוד 48 שעות - כי פשוט אין שחקנים אחרים. כנ"ל קולסון.
איזו עוד קבוצה באירופה (נניח ביורוליג/יורוקאפ - איפה שיש כמות משחקים גדולה) לא צירפה אף שחקן עד כה?
אני מניח שזר שהפועל ת"א הביאה תוך כדי עונה עולה לה (עד סיומה) בערך כמו מה שמכבי מוציאה על וויל ריימן, שכלל לא משחק אצלה...
בטוח יש עשרות שחקנים שנפלטו מקבוצה כזו או אחרת (בפרט עקב מצב כלכלי בטורקיה, יוון וכו') שיכולים להיות מעולים לרמת "סגירת פינה" בליגה הישראלית כזר רביעי/חמישי, ועולים גרושים (בסטנרדט של מכבי)
כאן בדיוק הפועל ת"א שיחקה אותה, בפרט כפי שראינו הערב

לזה אני מסכים
אתה לא רואה כדורסל בימי שישי בלילה אבל אני יכול לספר לך שכריס ג'ונס ואוונס היו לא רעים בכלל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 11:01 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
shmueliki כתב:

בלי לראות משחקים אני יכול לשער את התשובה לשאלה שלך. כתבתי על זה כשנודע שווייצ'יץ' עוזב.
אבל ממה שקראתי אז העבירו את סמכויותיו לאבי אבן, וזהו. שום דבר אחר לא השתנה.
לכן המסקנה שלי היא שהטרויקה עדיין מנהלת את מכבי וככה זה גם נראה. פשוט עכשיו שניים מהשלושה הם אבי אבן.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 11:04 pm 
מנהל פורום

הרצליה מנצחת בחולון
בורג הרשים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 11:13 pm 
Junior

אחד הדרבים המוזרים שאני זוכר.
שתי קבוצות שמשחקות לא טוב בלשון המעטה (אני לא זוכר כזה משחק חלש של כל הישראלים שלנו), מכבי עולה ליתרון 12 ברבע האחרון ומשייטת לניצחון, ואז מנפורד נכנס לזון מטורף ומנצח את המשחק משום מקום.
יש מצב שהוא קלע את כל ה-17 ברבע האחרון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 11:26 pm 
Hall of Famer

אגב, זו הפעם השניה ברצף שמכבי מאבדת מול הפועל יתרון לא קטן ברבע הרביעי. היום היה 12 בתחילת הרבע הרביעי (ו-10 הפרש באמצע, 7 הפרש שלוש לסוף). בשנה שעברה במשחק האליפות היה 15 למכבי בתחילת הרביעי, לפני שהפועל עשתה 0-17 והפכה. אז היה למכבי את יד אליהו וגם מזל בשביל לנצח. פעם זה היה הפוך.
אם תהיה פעם נוספת העונה שמכבי מובילה ככה ברבע הרביעי זה בהחלט ישב לשחקנים העניין הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 11:33 pm 
Sophomore

אכן 17 למנפורד ברבע האחרון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 12:02 am 
Freshman

אני בהחלט חושב שההפסד על קטש אבל בסוף מכבי שמה את הזיטונים על 3 שחקנים השנה ולכל השאר היא שילמה גרושים ובאמת הזרים ה4-5 של הפועל בהרבה יותר טובים.ברגע שבראון לא משחק כל המשחק של מכבי זה בולדווין ויש גבול לכל תעלול (שמירה ענקית של קאמינגס עליו).אני כן מאשים את קטש בזה שלא מספיק משחקים על קולסון, משחק הגב שלו הוא מהטובים שיש.
זה שלא מביאים לו חיזוק זה הגיוני מאוד כי בכל זאת מלחמה והקבוצה בהפסדים ואם היו מביאים חיזוק בזמן שקיצצו לשחקנים במשכורות אז גם אני בתור שחקן הייתי שובת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 12:13 am 
Hall of Famer

חיזוק תוך כדי עונה לא מגיע באף שנה במכבי, זה הרי מדיניות מכוונת (איזה עוד הסבר אלטרנטיבי יש?)
השנה במקרה יש מלחמה (ועדיין הפועל ת"א - גם היא באותה מצב של אירוח משחקים בחו"ל וכו' - הצליחה להביא חיזוק כשהייתה צריכה)

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 1:12 am 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
בלי לראות משחקים אני יכול לשער את התשובה לשאלה שלך. כתבתי על זה כשנודע שווייצ'יץ' עוזב.
אבל ממה שקראתי אז העבירו את סמכויותיו לאבי אבן, וזהו. שום דבר אחר לא השתנה.
לכן המסקנה שלי היא שהטרויקה עדיין מנהלת את מכבי וככה זה גם נראה. פשוט עכשיו שניים מהשלושה הם אבי אבן.

בחייך ראי
לא קראת את כתבת היח"צ החדשה?
הרי רשום מפורשות - "איש מקצוע נדיר", "נכס מאוד גדול למערכת"

https://www.one.co.il/Article/23-24/2,6 ... tml?ref=hp

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 12:36 pm 
Hall of Famer

בינתיים הפועל תל אביב עם כל הפציעות מצליחה יפה בכל המסגרות וכשיחזרו הפצועים היא תהיה קבוצה ברמה גבוהה מאוד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 1:15 pm 
Junior

שני דברים שמעידים אולי על שינוי בהפועל ת"א:
- מאד הפתיע אותי שהפועל תל אביב החתימה שני זרים נוספים, מספר 7 ו-8 שלכאורה לא היו נדרשים. אני חושב שידעו על הפציעה של ג'ייקובן ולא של האחרים, עובדתית זה עזר להם להגיע למשחק הזה עם סגל מלא של זרים, עם זר פחות אני לא בטוח שהם היו מנצחים.
- אתמול במשחק 5 הזרים בדאבל פיגרס, אף ישראלי לא בדאבל פיגרס. אני לא בטוח אם זה קרה בעבר בהפועל תל אביב, בטח לא בליגה. תמיד הישראלים היו מאד דומיננטיים.

האם זה חלק מההתבגרות של הקבוצה, הבנה שישראלים זה טוב לזהות אבל זרים הם מי שמנצחים משחקים? מכבי כמובן כבר שנים שם, בירושלים זו הבנה שחלחלה אחרי תקופת אליהו והלפרין (וההצהרות של אורי אלון שנביא את הישראלים הכי טובים). גם בירושלים בשנים האחרונות מחזיקים 7-8 זרים בסגל, כשלא מעט מהם לא מתלבשים בליגה, וגם בליגה הזרים הרבה יותר דומיננטיים מהישראלים. בהפועל ת"א עד עכשיו זו לא הייתה המדיניות, מעניין אם זה תחילתו של שינוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 1:44 pm 
מנהל פורום

דניאל כתב:
- אתמול במשחק 5 הזרים בדאבל פיגרס, אף ישראלי לא בדאבל פיגרס. אני לא בטוח אם זה קרה בעבר בהפועל תל אביב, בטח לא בליגה. תמיד הישראלים היו מאד דומיננטיים.

האם זה חלק מההתבגרות של הקבוצה, הבנה שישראלים זה טוב לזהות אבל זרים הם מי שמנצחים משחקים? מכבי כמובן כבר שנים שם, בירושלים זו הבנה שחלחלה אחרי תקופת אליהו והלפרין (וההצהרות של אורי אלון שנביא את הישראלים הכי טובים). גם בירושלים בשנים האחרונות מחזיקים 7-8 זרים בסגל, כשלא מעט מהם לא מתלבשים בליגה, וגם בליגה הזרים הרבה יותר דומיננטיים מהישראלים. בהפועל ת"א עד עכשיו זו לא הייתה המדיניות, מעניין אם זה תחילתו של שינוי.

קצת מיהרת עם המסקנה הזאת.

נתחיל בזה שבר טימור אומנם קלע "רק" 9 נק', אבל שיחק רק 22 דק' בגלל בעיית עבירות ונראה שכן היה דיי דומיננטי וגם סיים עם 6 אס' ופלוס מינוס של פלוס 7 בדק' שלו.
ותומר גינת היה במשחק נפל, אבל תסתכל כמה הוא קלע במשחקים קודמים. אז אי אפשר לקחת רק משחק אחד אחרון ולהחליט לפיו שזהו, הפועל ת"א מנצחים רק בזכות זרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 4:26 pm 
Junior

איפה החלטת שמיהרתי עם המסקנה, כשכתבתי ש"אולי זה מעיד על שינוי" או כשניסחתי את הפסקה האחרונה בצורה של שאלה?
ונמשיך בזה שאם אתה בא לתקן תתקן נכון. בר טימור קלע 7 נק', לא 9 (שזה כמעט דאבל פיגרס). ואם היית קצת יותר רציני ואכן היית בודק משחקים אחרים של גינת בליגה היית רואה שהוא ירד מ-12.9 נקודות למשחק ל-10.8. נכון שזה מדגם קטן, אבל אתה ביקשת להסתכל במשחקים קודמים.
ונסיים בכך שהתחלתי בלכתוב על החתמה של זרים 7-8. במשך שנים נמנעו מלרשום אפילו זר 5, בשנה שעברה החתימו זר 6 והשנה זרים 7-8. אז זה לא לקחת רק משחק אחד, זה מעיד על תהליך שהקבוצה עוברת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 241 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: asaf16, B.Grant44, Google [Bot], עופר האדום ו 36 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: