סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' יוני 17, 2024 3:43 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 296 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 9:47 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
G כתב:
uriel17 כתב:
מעניין אותי מה דעתכם: בתחושה האישית שלי, בעבר היו קריאות יותר קיצוניות כמו שמעון אמסלם שחצי משחק היה שומע על נטיותיו המיניות ועל המקצוע של אמו, שחקנים שנפצעו היו צועקים להם הוא מת. היום הקריאות יותר מתונות אבל יש לי הרגשה שהקהלים נעשו יותר אלימים. יש יותר אלימות בין קהלים וכתוצאה מזה הפרדה, או שבכלל ההיפך וההפרדה יצרה את האלימות.

דווקא הפוך גוטה. אז צעקו לאמסלם שהוא הומו. אתה משווה את זה למה שעובר על רגב פנאן? ואם שחקן היה נפצע, אז הוי איזה מזעזע, צעקו "הוא מת, הוא מת". היום הקללות ללא גבולות, השירים ללא גבולות והכול הרבה יותר אלים מאיזה קללת הומו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 9:59 pm 
Sophomore

בהרצליה ההרצלים הובילו 6 דקות לסיום ב20 הפרש.
תוך 5 דקות ההפרש ירד ל5.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 10:17 pm 
Hall of Famer

המאזן של אלעד חסין בחולון : 5-2, הפרש סלים 43-. המאזן של דן שמיר: 6-1, הפרש סלים 92-.

אין ספק שרואים כאן טביעת מאמן, ויש לחולון מזל גדול שהעיפה את המתחזה והחתימה במקומו את גאון הכדורסל. העיקר שגם בקיץ כש מכבי יחפשו מאמן השם שלו יעלה...... אלוף העולם ביחצנות.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 10:20 pm 
Sophomore

נגמר 3 להרצליה.
זליקוביץ עם 17 נקודות אחרי שאת המחצית הראשונה סיים עם 0.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 10:34 pm 
מנהל פורום

מה תאמרו, מה תגידו על מתנאור 5 מ 5 מהשלוש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 11:34 pm 
מנהל פורום

אז הפועל תא מנצחת, והאגדה שנוצרה בארנה נגמרת בזמן אפסי
מה שכן המון שלשות חופשיות לא נכנסו לחיפה, תל אביב ריווחה מאוד המשחק שלה יצא שהיא הימרה נכון הפעם
לא הייתי מדבר על שיפור בהפועל תא בינתיים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 11:35 pm 
Hall of Famer

חמישה שחקנים קלעו במשחק הזה ארבע שלשות או יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 11:39 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

uriel17 כתב:
אז הפועל תא מנצחת, והאגדה שנוצרה בארנה נגמרת בזמן אפסי
מה שכן המון שלשות חופשיות לא נכנסו לחיפה, תל אביב ריווחה מאוד המשחק שלה יצא שהיא הימרה נכון הפעם
לא הייתי מדבר על שיפור בהפועל תא בינתיים

בארנה לא היה לנו מתנגד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 12:48 am 
Hall of Famer

הייתי במשחק
Hit and Miss game. ביום שהפועל שמה 14/26 לשלוש היא יכולה לקבור גם את מכבי וירושלים.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 1:45 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

מפרגן להפועל ת"א, לטעמי באו מוכנים ללחץ החיפאי, לא נלחצו שיחקו עם המון סבלנות בהתקפה והגיעו לזריקות 3 טובות. הקהל שלהם נהדר למרות שזה ממש מיותר לקלל את מכבי ת"א במשחק מול מכבי חיפה. אולי 10 פעמים צמצמנו ל5-6-7 והם לא התרגשו המשיכו לשחק בסבלנות, סה"כ שאפו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 8:00 am 
Freshman

חולון מקבלת בראש מאשדוד בעוד תצוגה מגוחכת שלא מתאימה לליגת-העל.

עברו כבר מספר חודשים, ואין עדיין סנטר לקבוצה.
קיבלנו משחק בין קבוצה עם שני זרים איכותיים מאוד (גארט שוויתרו עליו כאן ותומאס) לעומת קבוצה שבנוייה לא נכון בעליל עם שני זרים לענף (כריסמס ומוזר).
בראדלי הוא לא השחקן שהיה צריך לנחות בחולון. למרות האיכויות שהוא מביא, ראינו אתמול כמה היד שלו מבחוץ לא יציבה, אבל הדבר היותר קריטי - שהוא לא ממש רכז. אז משחקים רוב המשחק עם גוני ושולמן בעמדה 1 וככה מקבלים בראש מתישהו במהלך המשחק.

אם לא יקרה משהו בלתי-צפוי, חולון היא זו שתרד ליגה. היא לא קרובה אפילו לרמה של ליגת-העל. לא מסוגלת לתת פייט לאף קבוצה כיום.

ההרכב הירושלמי הדג-נחש על תחושותיו של אוהד הפועל ירושלים:
"אני לא צבוע, יש לי כושר הסתגלות
לא אני לא משוגע, אבל לא תזיק לי הסתכלות"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 11:44 am 
Hall of Famer

משחק שני ברציפות שזליקוביץ' קולע 17 נקודות . בשקט בשקט הוא עם קרוב לשלשה וחצי למשחק ב-49% , תורם בריבאונד ( 4 בממוצע ) וגם תוקף את הסל רבות כהרגלו .
זיו עם 10 נק' , 3 ר' , 3 אס' - נאה ביותר . רוט ( השחקן היקר בקבוצה ? ) בדרך הבטוחה להפוך להיות שחקן 9-10 .
אנג'איי ( 6 חסימות , 5 מתוכם על סימפסון ) הסתדר מצוין עם האחרון משני צידי המגרש .

הסתכלות על הטבלה מראה שהפועל ת"א ואילת רחוקות 3 משחקים מהרצליה , נהריה תיפול בקרוב לטעמי - וזה אומר שהרצליה בהחלט יכולה לנסות ולהיאבק על מקומות 3-4 ( ראשון בלו"ז עמוס בתקופה הקרובה וכו' ) - מי היה מאמין ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 11:50 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

shmueliki כתב:
משחק שני ברציפות שזליקוביץ' קולע 17 נקודות . בשקט בשקט הוא עם קרוב לשלשה וחצי למשחק ב-49% , תורם בריבאונד ( 4 בממוצע ) וגם תוקף את הסל רבות כהרגלו .
זיו עם 10 נק' , 3 ר' , 3 אס' - נאה ביותר . רוט ( השחקן היקר בקבוצה ? ) בדרך הבטוחה להפוך להיות שחקן 9-10 .
אנג'איי ( 6 חסימות , 5 מתוכם על סימפסון ) הסתדר מצוין עם האחרון משני צידי המגרש .

הסתכלות על הטבלה מראה שהפועל ת"א ואילת רחוקות 3 משחקים מהרצליה , נהריה תיפול בקרוב לטעמי - וזה אומר שהרצליה בהחלט יכולה לנסות ולהיאבק על מקומות 3-4 ( ראשון בלו"ז עמוס בתקופה הקרובה וכו' ) - מי היה מאמין ...

שמואליקי , תתחיל להאמין . הרצליה ראשון וחיפה לדעתי טובות יותר מכל אלה שמתחתן ,נכון להיום.
הכי מתסכל אותי שמכבי חיזקה את הרצליה עם יפתח זיו.
מה אתה אומר עליו ,אגב? מעבר לסטט של אתמול -איך הוא בכללי ? אגב,במכבי חיפה לא חושב שהיה מצליח לקלוע 10 נקודות במשחק
(לא לקח מספיק זריקות ,חלק מזה מתוך פחד מרמי הדר)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 11:51 am 
Sophomore

juror13 כתב:
מפרגן להפועל ת"א, לטעמי באו מוכנים ללחץ החיפאי, לא נלחצו שיחקו עם המון סבלנות בהתקפה והגיעו לזריקות 3 טובות. הקהל שלהם נהדר למרות שזה ממש מיותר לקלל את מכבי ת"א במשחק מול מכבי חיפה. אולי 10 פעמים צמצמנו ל5-6-7 והם לא התרגשו המשיכו לשחק בסבלנות, סה"כ שאפו

זה הפועל מה ציפית? מה עם גל בק , נשכח?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 12:01 pm 
Freshman

דייסון כתב:

קיבלנו משחק בין קבוצה עם שני זרים איכותיים מאוד (גארט שוויתרו עליו כאן ותומאס) לעומת קבוצה שבנוייה לא נכון בעליל עם שני זרים לענף (כריסמס ומוזר).
בראדלי הוא לא השחקן שהיה צריך לנחות בחולון. למרות האיכויות שהוא מביא, ראינו אתמול כמה היד שלו מבחוץ לא יציבה, אבל הדבר היותר קריטי - שהוא לא ממש רכז. אז משחקים רוב המשחק עם גוני ושולמן בעמדה 1 וככה מקבלים בראש מתישהו במהלך המשחק.

אם לא יקרה משהו בלתי-צפוי, חולון היא זו שתרד ליגה. היא לא קרובה אפילו לרמה של ליגת-העל. לא מסוגלת לתת פייט לאף קבוצה כיום.

עכשיו גם כריסמס זר לענף? לא ראינו את זה בהודעות שלכם כשהוא נחת.

ואנחנו חשבנו שזה רק חסין. בואו נזכור לגבי הפרש הסלים, אגב, שהמשחק נגד הפועל ת"א היה תבוסה משפילה לכל דבר ועניין, שהצטמצמה ברבע אחרון אדיש במיוחד ל15 הפרש בלבד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 12:09 pm 
Freshman

Nadaw כתב:
דייסון כתב:

עכשיו גם כריסמס זר לענף? לא ראינו את זה בהודעות שלכם כשהוא נחת.

ואנחנו חשבנו שזה רק חסין. בואו נזכור לגבי הפרש הסלים, אגב, שהמשחק נגד הפועל ת"א היה תבוסה משפילה לכל דבר ועניין, שהצטמצמה ברבע אחרון אדיש במיוחד ל15 הפרש בלבד.

כריסמס (בניגוד לליצנים האחרים שנחתו כאן) הגיע עם רזומה מרשים ולאחר שהגיע למחנה הסופי של קליבלנד.
מסתבר שהוא שחקן הרבה מעבר לשיא, אבל יותר מזה פשוט תמוה איך לא הביאו רכז זר טבעי והגיעו זרים בעמדה 2 כמוהו וכמו בראדלי.
לגבי שמיר, רחמים עליו. קיבל קבוצה שבנוייה בצורה עקומה לחלוטין מאלעד חסין (האם איכשהו אתה מקורב אליו שכך אתה מגונן על הכישלון הכי חרוץ בתולדות ליגת-העל ?)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 12:19 pm 
Hall of Famer

לא מן הנמנע שעוד שבועיים גם בראדלי יהיה זר לענף .

מושבע , לא ראיתי את המשחק אמש .
מול מכבי זיו עשה המון טעויות , אבל זה לא מפתיע במיוחד כשאתה מוביל כדור ( לעיתים יחיד ) מול לחץ אגרסיבי של קבוצה שכזו , ולא חושב שזה כל כך לגנותו .
אם נפשט את הדברים - דניס וזליקוביץ' משחקים 55 דקות סך הכל בעמדות 1-2 מה שמשאיר לערך 20-25 דקות לרוט ולזיו יחדיו . בכושר של רוט זו דווקא סיטואציה לא רעה עבור זיו ( בניגוד למה שחשבתי לפני כמה שבועות יש לציין ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 1:10 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

Equilibrium כתב:
juror13 כתב:

גם אנחנו שונאים את מכבי תל אביב, אבל מביאים את השנאה הזאת למשחקים רלבנטיים :mrgreen: :mrgreen:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 1:10 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

Equilibrium כתב:
juror13 כתב:

גם אנחנו שונאים את מכבי תל אביב, אבל מביאים את השנאה הזאת למשחקים רלבנטיים :mrgreen: :mrgreen:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 1:12 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לקלל את מכבי זה תמיד רלוונטי. תחשוב על זה כמו על החתימה בסלניוז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 1:57 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ראובן כתב:
לקלל את מכבי זה תמיד רלוונטי. תחשוב על זה כמו על החתימה בסלניוז.

מכבי זה אצלי בלב.

מכבי תל אביב זה סיפור אחר לגמרי אבל גם אותם אני מקלל בעיקר מחוץ למגרש או במשחקים נגדם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 2:21 pm 
Junior

כל הגאונים שמשווים בין חסין לשמיר, מעבר לזה שאתם לא מתכתבים עם המציאות ומה כל אחד מהם עשה בקריירה עד כה, אתם מזכירים לי סיטואציה של אדם שירו בו ורגע לפני שמאבד את ההכרה הוא מספיק להגיד כמה דברים לאשתו. מגיע הרופא ולא מצליח להציל אותו, ואז אשתו, שזה אתם, באים לרופא ואומרים לו, הרגת לי את הבעל ! לפני שהגעת המצב שלו היה יותר טוב, הוא דיבר איתי !

שמיר צריך להתמודד עם החרא שהשאיר אחריו חסין ויש המון כזה. מי מביא שחקן כמו מוזר, אהוב לבו של נדב ? בטח לא מישהו שיש לו מושג בכדורסל.

המשחק אתמול היה מאותה משפחה של הביזיון בבית מול נהריה, עם חסין. סביר מאוד להניח שעם חסין גם את המשחק מול אילת לא היינו מנצחים כי מעבר לבניה הוא איבד לגמרי את השחקנים, הקהל ובלי קשר הוא מאמן כל כך מחורבן. מביך בכלל לקרוא לו מאמן.

שמיר צריך לייצב את הספינה, מיקי דורסמן הבטיח לו רכז וסנטר במקום כריסמס שהוא לא רוצה אותו ולפני שבוע בערך הוא חזר בו. מאמין שעכשיו הוא "השתכנע" מחדש.

אין ספק שהמצב קשה אבל דן שמיר זה הנכס הכי גדול שלנו, הוא מבין בדיוק מה הבעיות, ואם יש מאמן שיכול להוציא אותנו מזה זה הוא.

אם אני מיקי דורסמן אני מנצל את המצב ומחתים אותו לעוד כמה שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 2:35 pm 
Hall of Famer

עם כל הבבל"ת , חסין עשה מאזן יותר טוב וגם הקבוצה שלו נראתה פחות גרוע מאיך שהיא נראית עם שמיר (לא שאני מתלונן , ממש להיפך). ואפילו לשמיר נתנו הזדמנות להביא שני שחקנים חדשים (הרקורד של שמיר בלהביא זרים הוא "נפלא" ולא מהיום) מה שלא היה אצל חסין.

אבל שוב , אם זה מה שעושה לכם את זה ואתם מבסוטים משמיר , אז אחלה. אני בהחלט מקווה שיחתום אצלכם לחוזה ארוך טווח , כדי שבטעות היחצנ"ות שלו לא תביא אותו לארנה מתישהו.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 2:48 pm 
Junior

עופר האדום כתב:
עם כל הבבל"ת , חסין עשה מאזן יותר טוב וגם הקבוצה שלו נראתה פחות גרוע מאיך שהיא נראית עם שמיר (לא שאני מתלונן , ממש להיפך). ואפילו לשמיר נתנו הזדמנות להביא שני שחקנים חדשים (הרקורד של שמיר בלהביא זרים הוא "נפלא" ולא מהיום) מה שלא היה אצל חסין.

אבל שוב , אם זה מה שעושה לכם את זה ואתם מבסוטים משמיר , אז אחלה. אני בהחלט מקווה שיחתום אצלכם לחוזה ארוך טווח , כדי שבטעות היחצנ"ות שלו לא תביא אותו לארנה מתישהו.

אמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 2:56 pm 
Freshman

לאומית כתב:
עופר האדום כתב:

אמן.

בעקבות ההתלהבות שלו מחסין, אאחל בהזדמנות זו שהיחצ"ן יפלס את דרכו לשם בעתיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 296 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 38 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: