סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' יוני 17, 2024 8:39 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 97 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' אוקטובר 19, 2014 6:09 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
22:12 לסקרמנטו סיום רבע ראשון
39:28 במחצית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 19, 2014 6:54 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

טל, מה קורה עם דוגי? בקושי שיחק אתמול ולא משחק היום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 19, 2014 7:27 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

המושבע ה-13 כתב:
טל, מה קורה עם דוגי? בקושי שיחק אתמול ולא משחק היום

לא יודע.
65:45 סוף שלישי
הסתיים 91:59. 32 הפרש. אופייבו מאד רחוק מלחזור לענינים, הרננדז מרגיש כנראה שנושפים בצווארו ונתן מספרים נאים, עם זאת באחוזים לא טובים בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 19, 2014 8:26 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

הסתיים 91-59.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 19, 2014 9:23 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אני לא מבין איך מכבי חיפה מכל הקבוצות בעולם מצליחה לסגור על לא פחות מ-4 משחקים מול קבוצות NBA.
ג'ף רוזן משלם לקבוצות על הזכות לשחק נגדן? מה המניע של הקבוצות עצמן למשחק כזה לאור הבדלי הרמות והעובדה שהשוק הישראלי (החיפאי?) לא כזה גדול?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 19, 2014 9:35 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

דווקא החזיקו מעמד 20-25 הפרש רוב הרבע הרביעי
בסוף התפרקו
חוצמזה ,דוגי לא שיחק ואיתו היינו מנצחים... not
מקווה מאוד שיזרקו את הקטור הרננדז ואת רנה רוז'ו כמה שיותר מהר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 19, 2014 10:50 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

sir charles כתב:
אני לא מבין איך מכבי חיפה מכל הקבוצות בעולם מצליחה לסגור על לא פחות מ-4 משחקים מול קבוצות NBA.
ג'ף רוזן משלם לקבוצות על הזכות לשחק נגדן? מה המניע של הקבוצות עצמן למשחק כזה לאור הבדלי הרמות והעובדה שהשוק הישראלי (החיפאי?) לא כזה גדול?

זה לא כזה קשה. חיפה משלמת את כל הוצאותיה כולל טיסות ושהיה, הקבוצות לא מתנגדות לעוד משחק אימון נגד יריבה , משחק להעלאת הבטחון בטרום העונה. ההתחלה אולי היתה יורת קשה אך היום חיפה כבר מוכרת שם ומציגה להם את שני המשחקים שבהם התמודדה יפה. ייתכן שבהתחלה רוזן שילם קצת כסף גם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 19, 2014 10:50 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

המושבע ה-13 כתב:
דווקא החזיקו מעמד 20-25 הפרש רוב הרבע הרביעי
בסוף התפרקו
חוצמזה ,דוגי לא שיחק ואיתו היינו מנצחים... not
מקווה מאוד שיזרקו את הקטור הרננדז ואת רנה רוז'ו כמה שיותר מהר

דוגי פצוע קצת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 19, 2014 2:58 pm 
Freshman

רנה רוז'ו זר ברמת אשדוד בערך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 19, 2014 3:03 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

הנס ציוני הכתום כתב:
רנה רוז'ו זר ברמת אשדוד בערך

אכזבת העונה... שיעיפו אותו כבר ביחד עם הקטור הרננדז "עמית תמיר המקסיקני " כמו שטל קורא לו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 19, 2014 6:41 pm 
Hall of Famer

"רמת אשדוד" זה כיום לא רחוק מ"רמת חיפה" , ולכן לא רואה את זה כחדשה כלשהי ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 19, 2014 7:04 pm 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

sir charles כתב:

http://www.haaretz.co.il/sport/basketba ... -1.2461714

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 19, 2014 7:16 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

גלעד כתב:
sir charles כתב:

http://www.haaretz.co.il/sport/basketba ... -1.2461714

תעשה לנו העתק הדבק כאן של גוף הכתבה למי שאין לו מנוי להארץ, בבקשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 19, 2014 11:52 pm 
Freshman

שמוליקי הרגת! ;;-)))

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 12:12 am 
Senior

טל בשבילך
http://www.haaretz.co.il/misc/iphone-ar ... -1.2461714

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 7:08 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

סתם כתבה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 2:15 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

מסע המוזר של מכבי חיפה ל-NBA
מאת עומר שוברט, סקרמנטו
נוסעים 11 שעות באוטובוס, לא מודעים לחוקים, מפסידים בגדול ומקווים שזה ישתלם. הקרקס המעופף של ג'ף רוזן חורש את אמריקה
אחרי נסיעה של 11 שעות באוטובוס מפורטלנד, ספגה לפנות בוקר (ראשון) מכבי חיפה המותשת תבוסה נוספת במסגרת מסע המשחקים שלה מול קבוצות ה-NBA, הפעם ב- 91-59 לסקרמנטו ועמרי כספי. אלא שלמרות ההפסדים, הלו"ז המתיש והתהיות אם המסע הזה תורם מקצועית - במיוחד כשהוא שמתקיים לאחר שהליגה בישראל כבר נפתחה - מבחינת הבעלים, ג׳ף רוזן, מדובר בסיפור הצלחה. "בשבילי זה נהדר, אני חי במיאמי וזו הפעם הראשונה שיש לי הזדמנות להיות עם הקבוצה העונה", הוא אומר, "זה לא פשוט, אנחנו משחקים ערב אחרי ערב ולא היתה אפילו טיסה ישירה, אבל העדפתי שניסע באוטובוס ואולי השחקנים יצליחו לישון".

זו השנה הרביעית שרוזן מוציא את מכבי חיפה למסע משחקים בארצות הברית, ומבחינתו מדובר במהלך אסטרגטי שיימשך גם בשנים הבאות, גם אם לא מדובר בהכנה אידיאלית לעונה וגם אם צריך להיענות לכל הדרישות של ה-NBA. "אוהבים אותנו כאן כי אנחנו גמישים. ב-NBA יודעים שכשהם צריכים משחק ויש לנו הזדמנות לבוא, אנחנו נבוא. רוב הקבוצות לא עובדות ככה. מכבי תל אביב, למשל, עושה רק דברים רשמיים שמתאמים הרבה זמן מראש, אנחנו הפכנו את עצמו ליותר זמינים כי אנחנו רוצים לבוא לפה".

למה זה כל כך חשוב? הבדלי הרמות מאוד גדולים ולא בטוח שזה תורם מקצועית.
"מכבי חיפה בונה היום את השם שלה ולכן אנחנו יוצאים החוצה. היום כבר מכירים ב-NBA את מכבי חיפה ואני יודע שאפילו מארק קיובן (הבעלים של דאלאס מאבריקס; ע.ש) נכנס לאתר של מכבי חיפה לפני שהוא החתים את גל מקל. אני לא חושב שכשנחזור לארץ נהיה קבוצה טובה יותר בזכות המסע הזה, אבל אני חושב שעוד ארבעה חודשים אנחנו נהיה קבוצה הרבה יותר טובה מהיום. גם בליגה הישראלית מבינים שהקשרים האלה חשובים ואיפשרו לנו לעשות את המסע הזה אחרי שהעונה התחילה".
צילום: אי־פי

עידו קוז'יקרו, שבשנתיים האחרונות היה שותף למסעות דומים כשחקן וחווה אותם כעת כמנהל קבוצה, מאמין שלמרות הפערים והתבוסות, ההתנסות תורמת גם ברמה המקצועית. "אחרי שאתה נחשף כאן לרמה ולאתלטיות, הדברים בארץ נראים אחרת, למרות שיש פער עצום בכל פרמטר. אי אפשר להשוות את התנאים כאן, אבל מצד שני אני לא חושב שרמת האימון באירופה היא פחות גבוהה מאשר כאן ולכן אני גם בטוח שדייויד בלאט יצליח. חוץ מזה, האווירה באירופה הרבה יותר טובה. אי אפשר להשוות אווירה של דרבי ביוון גם לגמר ה-NBA".

קוז'יקרו ניצל את המפגש כדי להעביר זמן איכות עם החבר כספי, שחזר העונה לקדנציה שנייה בקינגס. כספי פתח בחמישייה והיה מהמצטיינים במחצית הראשונה, אותה סיים עם שבע נקודות וחמישה ריבאונדים. כספי קיבל דקות גם במחצית השנייה, אבל לא קלע. "כשההמנון הישראלי התנגן, נזכרתי פתאום במשחקים שלי מולם ב-2008", אמר כספי בסיום. "זו היתה חוויה נחמדה, הרמות באמת שונות והם באו ליהנות מהחוויה, הם גם לא מכירים את כל החוקים של ה-NBA ושרקו נגדם הרבה בגלל זה. אנחנו גם מאוד עייפים כי חזרנו ממסע בסין וכולנו מתעוררים ב-3 בלילה. מצד שני, הם נסעו 11 שעות באוטבוס שאני לא יודע אם זה משהו שהייתי יכול לעשות".

כספי מספר כי במהלך כל הקיץ האחרון קיווה להגיע לסקרמנטו. "היתה לי הרגשה שזה המקום שלי ושאני צריך לחזור לכאן, אני באמת אוהב את המקום הזה. אני חושב שאני עובר תהליך התבגרות ואני מבין היום את המשחק הרבה יותר טוב ומרגיש יותר בנוח. לא נשארו פה הרבה אנשים מהקדנציה הקודמת שלי והצוות המקצועי חדש, אבל המאמן נותן לי הרבה ביטחון ואני יכול לשחק התקפי ואגרסיבי".

מאמן סקרמנטו, מייקל מלון, התנצל בסיום בפני העיתונאים על המשחק בו הם נאלצו לצפות, כשהוא מתייחס בעיקר למספר איבודי הכדור (24 לקינגס, 19 לחיפה). "זה היה משחק קשה לצפייה, גם לכם. הרבה איבודים, הרבה בלגן, אנחנו לא נמדוד את עצמנו לפי המשחק הזה, אלא בסטנדרטים יותר גבוהים".

מאמן חיפה, רמי הדר, דווקא שאב עידוד ממה שראה. "אני מבסוט מהמאמץ שהשחקנים נתנו במצב של עייפות, בטח כששיחקנו בלי דגן יבזורי שהיה פצוע", אמר הדר, "היה ערב קשה פיזית, אבל החבר'ה נתנו תחת חבל על הזמן, נלחמו כמו אריות. אנחנו משחקים פה מול כזאת אינטנסיביות, אתלטיות וכישרון, ואני חושב שזה גורם לנו לעשות את הדברים יותר מהר ויותר אינטנסיבי, ויהיה מעניין לראות את ההשפעות של זה כשנחזור. אני חושב שהמסורת הזאת טובה. כשהייתי כאן כעוזר מאמן של בראד גרינברג העונה ההיא נגמרה באליפות". להדר, כך מתברר, נמאס להתייחס למטרות של קבוצתו העונה. "תתקדם הלאה בבקשה", הוא אומר בתגובה, "אין לי מה להגיד על זה. אמרנו כבר מה שיש לנו להגיד בפתיחת העונה".

לרוזן אין בעיה לסמן מטרות. גם לעונה הקרובה וגם לעתיד. "אנחנו בונים מותג וחשוב לי לשפר את הקבוצה מבחינה עסקית. אנחנו כבר קבוצה מובילה בישראל ואני יודע שהרבה אנשים בארץ רוצים שנתחרה ביורוליג. הסיבה היחידה שאנחנו לא שם היא תקציבית. אני רוצה להיות ביורוליג, אבל למדתי כמה דברים בשמונה השנים שאני כאן, והיום אני מבין שכדי להמשיך להתחרות ברמות הגבוהות, אני צריך עזרה. לירושלים יש שישה בעלים, למכבי תל אביב יש ארבעה, ועם כל הכבוד - אני רק אדם אחד. אני צריך עוד ג׳ף רוזן כדי שמכבי חיפה תהיה יותר חזקה, אני רוצה משקיעים ושותפים כדי שנוכל להתחרות באירופה ולהמשיך להיות תחרות למכבי תל אביב וירושלים. אני רק אדם אחד שנלחם מול הרבה".

מה המטרות של הקבוצה העונה? הסגל השנה פחות מבטיח.
"זו קבוצה שעוברת שינוי. אין לנו את השמות הכי גדולים, אבל יש לי הרבה ביטחון ושאיפות. זו קבוצה מאוד שונה, אבל יש כאן שילוב מעניין של שחקנים מהרבה מקומות ועשרה שחקנים שבאים לשחק בכל משחק. אני מחכה לחצי השני של העונה, מעניין אותי לראות איך זה יתגבש שם. אם הדברים לא יעבדו, נחזיר את קוז'יקרו למגרש".

קוז'יקרו לא חושב שיהיה צורך: "על הנייר באמת נחלשנו, חד משמעית, אבל אני חושב שיש יתרון גם בדור צעיר שבא להוכיח את עצמו. לי כמנהל יש עוד הרבה מה ללמוד, אבל אני אסיר תודה שנתנו לי את ההזדמנות הזאת. אני באמת עושה כאן את המקסימום, גם בשביל הקבוצה וגם בשביל להישאר בתפקיד הזה כמה שיותר כי זה סוג של חלום בשבילי. אני יכול להגיד שגם כשחקן ומנהל אני רואה את השיפור שיש פה כל הזמן ברמה הניהולית, ואני מקווה שג׳ף יצליח למצוא שותף כדי שבסופו של דבר יהיה פה יורוליג".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 23, 2014 3:05 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

רבע ראשון רע של שתי הקבוצות בטורונטו מסתיים בשויון 19
שוטבין עם ארבע...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 23, 2014 3:31 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

אחרי קבע שני קשה, מכבי חיפה יורדת בפיגור יחסית לא נורא
47-37
ג'ף אלן עם 18 במחצית!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 23, 2014 4:29 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

שמונה דקות לסיום מכבי חיפה מובילה 72-75!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 23, 2014 5:04 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

נגמר 7 לטורונטו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 23, 2014 8:31 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

למרות שזה היה משחק אימון אחרון בבית עבורה לפני תחילת העונה, טורונטו לא ממש התאבדה על המשחק וחילקה את הדקות בין כולם
מבחינת מכבי חיפה למרות התוצאה אין בשורות מיוחדות
אלן ואנגלי מפתיעים לטובה, סטיט תפס יום אבל הוא עדיין שכונתי

רנה רוז'ו זוועה, קלע 4 בארבעים דקות, הקטור קיבל רק 11 דקות ואולי טוב שכך, מקווה שלרמי נמאס ממנו.
אייק סוף סוף קלע שתי נקודות (חשובות דווקא) אבל נראה שהוא לא בכושר.אלכס במשחק לא משהו. אנטון שוב הפתיע עם כמה נקודות יפות. היקרסון היה שותף חשוב בריצה שלנו ממינוס 16 לפלוס חמש אבל הוא לא רלבנטי. מקווה שדוגי יחזור מהר.
אפשר להשאיר את הקטור ורנה באמריקה. כרטיס טיסה עולה הרבה כסף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 23, 2014 9:31 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

המושבע ה-13 כתב:
למרות שזה היה משחק אימון אחרון בבית עבורה לפני תחילת העונה, טורונטו לא ממש התאבדה על המשחק וחילקה את הדקות בין כולם

רנה רוז'ו זוועה, קלע 4 בארבעים דקות, הקטור קיבל רק 11 דקות ואולי טוב שכך, מקווה שלרמי נמאס ממנו.
אייק סוף סוף קלע שתי נקודות (חשובות דווקא) אבל נראה שהוא לא בכושר.אלכס במשחק לא משהו. אנטון שוב הפתיע עם כמה נקודות יפות. היקרסון היה שותף חשוב בריצה שלנו ממינוס 16 לפלוס חמש אבל הוא לא רלבנטי. מקווה שדוגי יחזור מהר.

כרטיסי הטיסה כבר שולמו מזמן...
לצד ההתלהבות מהתוצאות הצמודות נגד וושינגטון וטורונטו אמר לי מישהו מבתוך הקבוצה שלהתרשמותו זה כדורסל אחר לגמרי שלא מלמד הרבה על שיהיה בארץ. ראשית חיפה עם 8 זרים ללא חוק רוסי, המגבלות של סגל קצר וחוסר בישראלים נעלמות שם. שנית ההגנות שחיפה משחקת שם לא מוכרות לקבוצות מהאנ.בי.איי שחלקן התקשו נגדן. שלישית, חיפה נותנת 100% מתאמצת מאד, והקבוצות שכנגד, לא ממש, הן לא תמיד הכי שומרות, משחקות בהילוך ראשון - שני ומשתפות את כל השחקנים עד קצה הספסל ולדקות ארוכות, גם האוירה של היציעים הדי ריקים וזהות היריבה משפיעה עליהן. אני גם לפני תחילת העונה אמרתי שיש לי תחושה שחיפה העונה תהיה לא רעה ואף די טובה נגד הקבוצות החזקות יותר וחלשה ולעיתים חלשה מאד נגד הקבוצות החלשות. הערכתי זאת על רקע העובדה שבחיפה הרבה שחקני הגנה טובים והרבה שחקנים משלימים שכמשלימים הם די טובים ואין סקוררים. זה עובד לא רע נגד החזקות, יכולים לתת פייט הגנתי ולהוציא אותן משיטת המשחק שלהם (גם נגד י"ם ראינו טונות איבודים של האדומים). הבעיה מתחילה כשצריך לשחק טוב התקפית. בהתקפה יהיו ימים סבירים אך יהיו לא מעט ימים של חושך מצריים, מופעי נגרות קשים (כמו נגד אשדוד ברוממה).
מראש לא מחזיק מאופייבו יותר משחק ליגה לא רע מקסימום די טוב, ואחרי פציעה הספק שלי רב יותר, לא הוא במקום הרננדז זה מה שיעשה את השינוי. הייתי מעיף את שניהם (אופייבו עוד לא רשום באיגוד בכלל כך שזו לא נחשבת עדיין החלפה) ואת רוז'ו ומביא זרים טובים בהרבה והתקפיים בעמדות 3, 4.

נערך לאחרונה על ידי טל בתאריך ה' אוקטובר 23, 2014 9:42 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 23, 2014 9:39 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

טל כתב:
המושבע ה-13 כתב:

נו ברור , צחקתי . אפשר גם להביא שני שחקנים אחרים באותו כרטיס טיסה
להחליף שם על הכרטיס לא יקר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 23, 2014 10:00 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

טל כתב:
המושבע ה-13 כתב:

לצד ההתלהבות מהתוצאות הצמודות נגד וושינגטון וטורונטו אמר לי מישהו מבתוך הקבוצה שלהתרשמותו זה כדורסל אחר לגמרי שלא מלמד הרבה על שיהיה בארץ. ראשית חיפה עם 8 זרים ללא חוק רוסי, המגבלות של סגל קצר וחוסר בישראלים נעלמות שם. שנית ההגנות שחיפה משחקת שם לא מוכרות לקבוצות מהאנ.בי.איי שחלקן התקשו נגדן. שלישית, חיפה נותנת 100% מתאמצת מאד, והקבוצות שכנגד, לא ממש, הן לא תמיד הכי שומרות, משחקות בהילוך ראשון - שני ומשתפות את כל השחקנים עד קצה הספסל ולדקות ארוכות, גם האוירה של היציעים הדי ריקים וזהות היריבה משפיעה עליהן. אני גם לפני תחילת העונה אמרתי שיש לי תחושה שחיפה העונה תהיה לא רעה ואף די טובה נגד הקבוצות החזקות יותר וחלשה ולעיתים חלשה מאד נגד הקבוצות החלשות. הערכתי זאת על רקע העובדה שבחיפה הרבה שחקני הגנה טובים והרבה שחקנים משלימים שכמשלימים הם די טובים ואין סקוררים. זה עובד לא רע נגד החזקות, יכולים לתת פייט הגנתי ולהוציא אותן משיטת המשחק שלהם (גם נגד י"ם ראינו טונות איבודים של האדומים). הבעיה מתחילה כשצריך לשחק טוב התקפית. בהתקפה יהיו ימים סבירים אך יהיו לא מעט ימים של חושך מצריים, מופעי נגרות קשים (כמו נגד אשדוד ברוממה).
מראש לא מחזיק מאופייבו יותר משחק ליגה לא רע מקסימום די טוב, ואחרי פציעה הספק שלי רב יותר, לא הוא במקום הרננדז זה מה שיעשה את השינוי. הייתי מעיף את שניהם (אופייבו עוד לא רשום באיגוד בכלל כך שזו לא נחשבת עדיין החלפה) ואת רוז'ו ומביא זרים טובים בהרבה והתקפיים בעמדות 3, 4.

זה ברור ,נו . אתמול בטורונטו למשל אף שחקן לא שיחק יותר מ-21 דקות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 97 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 26 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה