סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' יוני 05, 2024 3:22 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 200 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: NBA בין שישי לשבת
הודעהפורסם: ד' אפריל 06, 2022 4:51 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
אין מספיק פייס פאלמס בעולם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 06, 2022 4:51 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
Hacohen כתב:
הכל נכון, ונתתי לזה המון דוגמאות ואסמכתות לאורך השנים. אבל היי, מאד רוצה לנצח באולימפיאדה.

גם זה לא נכון, אם יתנו לך לרוץ באולימפיאדה סביר יותר שתעצור באמצע המרוץ כדי לריב עם מישהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 06, 2022 5:00 pm 
Junior

הוקיץ' כתב:
מי ניסה למכור לך שהינקי ניסה לנצח משחקים? לכולם ברור שהוא ניסה להפסיד והוא בעצמו לא הסתיר את זה. הנקודה שלי היא שעוד הרבה עושים את זה ואפילו יותר עכשיו (כאילו באמת, תעיפו מבט בבוקסקור של פורטלנד-אוקלהומה).
ההבדל העיקרי בינו לבין לא מעט אחרים זה שהוא, די בטיפשות, היה מאוד בוטה לגבי זה. לדעתי הוא בכיף יכל לעשות אותו דבר אבל להוסיף קצת העמדת פנים שתחליק לאנשים יותר טוב בגרון, במקום לדבר על הפרוסס ולספר לכולם מה הוא עושה.

וול, זה בדיוק מה שגואטה וATT ניסו למכור לי, אבל אם לכולם ברור, אז הכל בסדר.
אני מסכים איתך שההרכזות של הינקי הן רוב ההבדל בינו לבין אחרים, הבדל נוסף הוא שפורטלנד עושה את ה'תהליך' שלה פחות מחצי עונה, פרסטי עושה אותו שנתיים והינקי עשה אותו 3 אנד קאונטינג, ולא היה מפסיק לפני שהיו לו 2 או 3 כוכבים (כלומר, כולנו יכולים להסכים שזה היה נמשך לפחות 5 שנים), את זה אף אחד לא עשה עד הינקי ונכון לעכשיו גם לא עשו אחריו. הוא הפסיד 200 משחקים ב3 שנים (הכי הרבה אי פעם) ואני חושב שזה מאוד מאוד לא מופרך לחשוב שהיה מפסיד באיזור ה320 משחקים ב5 שנים - לא בדקתי, אבל אני מתערב שאף אחד לא היה קרוב לזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 06, 2022 5:07 pm 
Hall of Famer

אף אחד לא ניסה למכור לך שום דבר.
מה שגואטה ואני כתבנו זה שהינקי בנה קבוצות חלשות במכוון אבל המאמן והשחקנים שיחקו באופן ספורטיבי וניסו בכל כוחם לנצח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 06, 2022 5:16 pm 
Junior

ולמה נראה לך שהשחקנים של הת'אנדר מתנהגים אחרת? מהמשחק או שניים שראיתי של הת'אנדר ממש מהזמן האחרון, השחקנים והמאמן שלהם בהחלט מנסים לנצח את המשחקים שהם מושתפים בהם, מישהו מכם ראה משחקים שלהם לאחרונה ויכול להעיד אחרת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 06, 2022 6:12 pm 
Hall of Famer

נו, ברור שכן. שחקנים מקצועיים לא עולים למגרש על מנת להפסיד ואם זה היה קורה, הם היו מועפים על טיל. טנקינג או לא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 06, 2022 8:07 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:
ולמה נראה לך שהשחקנים של הת'אנדר מתנהגים אחרת? מהמשחק או שניים שראיתי של הת'אנדר ממש מהזמן האחרון, השחקנים והמאמן שלהם בהחלט מנסים לנצח את המשחקים שהם מושתפים בהם, מישהו מכם ראה משחקים שלהם לאחרונה ויכול להעיד אחרת?

נורטון כתב:
נו, ברור שכן. שחקנים מקצועיים לא עולים למגרש על מנת להפסיד ואם זה היה קורה, הם היו מועפים על טיל. טנקינג או לא

ברור שברור שכן. בגלל זה הטיעון של אטט וגואטה מגוחך להפליא. אם אתה בונה קבוצה מחורבנת שמטרתה להיות במשך כמה שנים הכי גרועה בליגה, ו"מנהל" אקטיבית את הסיטואציה כדי לדאוג שהיא תהיה הכי גרועה, מה הפאקינג משמעות של זה שהשחקנים שכבר עולים למגרש לא קולעים סלים עצמיים? כן, הם מנסים לנצח, גם אריק מוסמבני היה מנסה לנצח את מייקל פלפס בהינתן ההזדמנות.

אגב, לת'אנדר המושמצים יש 4 נצחונות מ10 המשחקים האחרונים שלהם, ומאזן יותר טוב מ3 קבוצות בליגה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2022 12:04 am 
Senior

Transaction alert: Olivier Sarr waived by the Thunder.

שיחק 40 דקות אתמול...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2022 12:05 am 
Senior

אל חשש!

Transaction alert: Melvin Frazier Jr. has signed a two-way contract with the Thunder.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2022 12:15 am 
Hall of Famer

מעניין, מהמעט שראיתי מסאר הוא כן יכול להיות שחקן תורם (לא הרבה מעבר לכך).
הווריורס משוועים לגבוה, אז אולי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2022 2:24 am 
Senior

Hacohen כתב:
ברור שברור שכן. בגלל זה הטיעון של אטט וגואטה מגוחך להפליא. אם אתה בונה קבוצה מחורבנת שמטרתה להיות במשך כמה שנים הכי גרועה בליגה, ו"מנהל" אקטיבית את הסיטואציה כדי לדאוג שהיא תהיה הכי גרועה, מה הפאקינג משמעות של זה שהשחקנים שכבר עולים למגרש לא קולעים סלים עצמיים? כן, הם מנסים לנצח, גם אריק מוסמבני היה מנסה לנצח את מייקל פלפס בהינתן ההזדמנות.

לא מבין מה לא ברור לך. קודם כל אני לא ראיתי את התאנדר ביותר ממשחק אחד העונה ואין לי מושג אם הם מנסים לנצח על המגרש או לא. אני סומך עליכם שהם אכן מנסים לעשות את זה. להגיד שלא היו קבוצות שהתנהגו אחרת זה ..לא נכון. הדוגמה הכי קיצונית שאני זוכר זה מיאמי 7/8 שלא רק החתימה כל מני אלמונימיים, אלא ברגע שאשכרה לאחד מהם היה משחק טוב היו מורידים אותו לספסל או מסבירים לו שיפסיק. כן ריילי וספו היו עושים את זה מול המצלמות, מהמקפצה ככה. בסוף יצא להם מזה מייקל ביסלי :P

הבעייה שלי עם מה שהתאנדר עושים, שיכול מאד להיות שזה לא נוגע בצוות האימון והשחקנים ומסתכם במניפולצית סגל עם כל מני DNPים פציעות מסתוריות וחוזי 10 ימים, זה שהם חיכו עם זה עד סוף העונה, וזה מייצר עוות של הלוז מול הקבוצות ששיחקו מולם בתחילת העונה.ניו אורלינס למשל, קבוצה במאבקי עלייה קשים, הפסידה מולם פעמיים ושיחקה מולם 3 פעמים לפני ינואר, זה נראה לך הוגן? ספורטיבי ? יותר מאשר כל הקבוצות משחקות מול קבוצה שהסגל שלה כל הזמן גרוע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2022 12:51 pm 
Hall of Famer

הכל ממש ברור לי. ברור שחמישה שחקנים נתונים על מגרש משחקים כדי לנצח, וברור לי שאם המטרה הכללית של הארגון היא לייצר את הקבוצה הגרועה בליגה במשך כמה עונות, העובדה שאותם חמישה על המגרש משחקים כדי לנצח, לא משנה כלום.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2022 2:29 pm 
Senior

כן, אבל כמו שכבר אמרתי אין שום בעייה מוסרית, ספורטיבית או עסקית במטרה כזו של קבוצה בNBA. (יש בעייה עסקית מבחינת הארגון הכללי, אבל לא מבחינת הקבוצה). הטיעון המרכזי שלך הוא שאתה לא אוהב את זה. TOUGH.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2022 3:37 pm 
Freshman

למי הולכת הבחירה של הלייקרס שנה הבאה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2022 3:43 pm 
Junior

ניו אורלינס. אלא אם הם יפלו למקום 11 כי הלוטרי יהיה פרוע לגמרי, ואז הבחירה תלך לממפיס, אבל זה סיכוי של 0.4%.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2022 5:36 pm 
Hall of Famer

Amos Gueta כתב:
כן, אבל כמו שכבר אמרתי אין שום בעייה מוסרית, ספורטיבית או עסקית במטרה כזו של קבוצה בNBA. (יש בעייה עסקית מבחינת הארגון הכללי, אבל לא מבחינת הקבוצה). הטיעון המרכזי שלך הוא שאתה לא אוהב את זה. TOUGH.

אז מה אם אמרת?

1) לא יודע מה הגישה שלך לגבי מוסר, אבל אם אם היא יחסית אז לכל היותר לדעתך אין בעיה מוסרית במטרה כזו של קבוצת NBA, ודעה כידוע משולה לרקטום. אם גישתך היא שמוסר הוא מוחלט, אז הטענה שלך היא הזיה כי בהגדרה מטרה של קבוצת ספורט היא לנצח משחקים, ובניית קבוצה שמטרתה להפסיד משחקים מנוגדת למטרה הזו.

2) אם אנחנו כבר בענייני הזיות, "אין בעיה ספורטיבית"? אתה באמת אומר את זה? ספורטיבית? כאילו, אני יכול להבין שכל מיני סוגים של אנשים שמתייחסים לספורט בתור איזשהי תאוריה או משחק מחשב, מתלהבים מגישות תאורטיות שמתאימות למשחקי מחשב. אבל ספורטיבית? באיזה מישור של הגיון בניית קבוצה מפסידה היא לא בעיה ספורטיבית? אתה יודע מה זה ספורט?

3) לא בדקתי את המאזנים של הסיקסרס בתקופות האלה, אבל אני יודע שהם היו בשפל קהל וכאמור, שאר הבעלים בליגה טרחו לגרום להינקי להתפטר בגלל נפוטיזם (ההזיות באות בצרורות). אז "אין שום בעיה עסקית"? אפילו לא קטנה? מבוא לבעיה? משהו?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2022 6:04 pm 
Senior

כמובן שהכל לדעתי, אבל הנה נסביר שוב, אם בא לך.

1. אין בעייה מוסרית כי המקום המרכזי שתאגידים בד"כ נופלים בו מוסרית (אם הם לא מזהמים מים בנפט, סוחרים בזונות או משתלטים על מדינות קטנות באפריקה) זה לשקר ללקוחות שלהם. להבטיח משהו אחד ולמכור להם משהו אחר. פילי לא עשתה את זה בערך בניגוד לכל קבוצת טאנקינג אחרת בNBA. אני לא מסכים להגדרה שלך שמטרה של קבוצת ספורט זה לנצח משחקים, המטרה של קבוצה מקצוענית זה להרוויח כסף והשאר זה כלי לעשות את זה, ופילי עשתה את זה בצורה מאד הוגנת. גם אם הייתי מסכים להגדרה שלך, אין שום מניעה להפסיד בתקופת זמן מסויימת בשביל לנצח בגדול אחר כך. אתה מוזמן להסביר לי איפה לדעת הרקטום שלך יש בעייה מוסרית במה שהם עשו.

2. אין שום בעייה ספורטיבית בלהפסיד. הם לא רימו אף אחד, פעלו בתוך הכללים, ולא עיוותו את הלוז כמו שכל קבוצת טאנקינג אחרת עושה. הטיעון מתוך תחושת חוסר אמון (argument from incredulity) שאתה משתמש בו שוב ושוב הוא פשוט לא טיעון בכלל אלא כשל לוגי בסיסי.

3. אני בדקתי את המאזנים, בתקופה של לפני הינקי הם מכרו קצת יותר כרטיסים (משהו כמו 5 מיליון דולר יותר לשנה) והוציאו הרבה הרבה יותר על סגל ומסים (משהו כמו 10-20 מיליון דולר יותר לשנה) , בסה"כ המאזן העסקי שלהם השתפר פלאים אצל הינקי. שאר הבעלים (גם לא כל הבעלים, סבסט מסויים שלהם) דחפו למהלך שדחפו אליו (שאכן בסופו של דבר גרם להינקי להתפטר בגלל הנפוטיזם הקולאנג'לי) כי אחוז משמעותי מהכסף העצום שהם שילמו במסי מותרות נכנס לכיס של פילדלפיה והינקי. אם למישהו בליגה היתה בעייה עסקית שם, זה בטח לא לפילי. שלא לדבר על שברגע שפילי יצאה מהפרוסס עם כוכב היא הכפילה ושילשה מכירות, לא יחסית לתקופת הפרוסס אלא גם לתקופה שלפניו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2022 6:21 pm 
Hall of Famer

אנחנו לא תמיד מסכימים אבל אני ממש שמח לקרוא הודעות שלך, גואטה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2022 6:51 pm 
Hall of Famer

לגבי המוסר, הסברתי ואין טעם לחזור שוב. אולי לחדד שהטענה שהתכלית של מוסר זה לא לשקר ללקוחות שלך היא לא נכונה, ולציין את העובדה שארגון ספורט מקצועני פועל כדי להרוויח כסף זה לא רלוונטי לנושא המוסרי (כן רלוונטי לנושא העסקי).

כנ"ל לטעון ש"אין שום (!) בעיה ספורטיבית בלהפסיד" כי "הם לא רימו אף אחד". אני שוב אתהה אם אתה מבין מה זה ספורט. תחרות ספורטיבית היא תחרות לנצחון ספורטיבי. הטענה שבניית קבוצה חלשה בכוונה להיות הכי גרוע בליגה היא נטולת בעיות ספורטיביות, היא אחת ההזויות ששמעתי. אגב, אם בין שאר יומרותיך אתה מנסה לזהות כשלים לוגיים, אז נכשלת. אין לי שום "טיעון מתוך חוסר אמון". אתה זה שיצר צלב של "אמון" ומציין אותו בתור דבר קדוש, שאם הסיקסרס היו גלויים לגבי הכוונה שלהם להיות גרועים, אז "אין שום בעיה". ה"אמון" בהינקי לא מזיז לי. מזיזה לי הפגיעה בספורטיביות, וזה שאני חושב שזו חרא של דרך לנהל.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2022 7:11 pm 
Hall of Famer

האמת היא שטענת השקר ללקוחות באמת קצת תמוהה.
הקהל של פילי, כמו כל קהל רוצה שהקבוצה שלו תצליח, ושיהיה לו מה לראות. זה לא באמת עוזר להם שאומרים להם מראש שיש להם קבוצה מחורבנת, כי זה לא מה שהם רוצים, (וזה לא מה שהפרנצ'ייז הסכים לו, כשהוא נכנס לאיגוד הזה שנקרא נ.ב.א).

הרי באותה מידה, אפשר לומר שדיקטטור שרוצח את כל הג'ינג'ים במדינה הוא ממש בסדר, כל עוד הוא מודיע על כך מראש...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2022 7:12 pm 
Senior

1. למה לא לחזור שוב ? אפשר לחזור שוב ושוב עד שתגיד משהו שהוא אשכרה נכון, ואתה עדיין לא, סורי. "התכלית של מוסר זה לא לשקר ללקוחות שלך" זה לא טענה שהעליתי ואני לא ממש מבין מה המשפט הזה אומר בכלל. אני כן טוען שאם יש מקום למדוד כל ארגון עסקי כלשהו, וארגון ספורט מקצועני נכלל בהגדרה הזו, באמות מידה מוסריות, אז השקרים זה אחד המקומות הכי בולטים שיש בהם כשל מוסרי.

2. "הטענה שבניית קבוצה חלשה בכוונה להיות הכי גרוע בליגה היא נטולת בעיות ספורטיביות, היא אחת ההזויות ששמעתי" זה Argueument from increduility קלאסי לחלוטין. אין לזה שום קשר לאמון של הלקוחות בסיקרס והעובדה שאתה מקשר ביניהם אומרת לי שאין לך מושג על מה אני מדבר. זה אחד מהכשלים הקלאסיים שבו אתה מעמיד את כל הטיעון שלך על העובדה שהטיעון מנגד מתנגש עם תפיסת העולם שלך (להבדיל מעובדות כלשהם). אתה משתמש בזה המון, כל פעם בערך שאתה שואל שאלות רטוריות (שהתשובות שלהן הרבה פעמים הפוכות ממה שאתה חושב) שאתה קורא למשהו הזוי וכו'. אין שום דבר מאחורי מה שאתה אומר חוץ מהעובדה שזה מפריע לך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2022 7:18 pm 
Senior

נורטון כתב:
האמת היא שטענת השקר ללקוחות באמת קצת תמוהה.
הקהל של פילי, כמו כל קהל רוצה שהקבוצה שלו תצליח, ושיהיה לו מה לראות. זה לא באמת עוזר להם שאומרים להם מראש שיש להם קבוצה מחורבנת, כי זה לא מה שהם רוצים, (וזה לא מה שהפרנצ'ייז הסכים לו, כשהוא נכנס לאיגוד הזה שנקרא נ.ב.א).

הרי באותה מידה, אפשר לומר שדיקטטור שרוצח את כל הג'ינג'ים במדינה הוא ממש בסדר, כל עוד הוא מודיע על כך מראש...

נו, אם נגיע לכשלים לוגיים היום אז שיהיה גם FALSE EQUIVALENCE. ההקבלה שלך לא תופסת בכלום. למדינה יש חובות מוסריות אחרות לגמרי מלקבוצת ספורט מקצוענית, אחת מהם זה לשמור על חיי האזרחים שלה. הדבר המרכזי שקבוצת ספורט מקצוענית עושה בסופו של יום זה למכור לך מוצר. מותר לך לקנות ומותר לך לא לקנות, ברגע שהיא משקרת על מה שהיא מוכרת היא לוקחת לך את יכולת הבחירה המודעת וזו בעייה. יש עוד מקומות שהיא יכולה ליפול מוסרית, נניח בתנאי העסקה או ביחס לאוהדים באולם (כנראה שדולאן הוא כיום הדוגמה הכי מגעילה לזה בNBA), למיטב ידיעתי היא לא נפלה באף אחד מהם.

בעניין למה שהפרנצייז הסכים לו, לא נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2022 8:10 pm 
Hall of Famer

נו, לא נכון.
זה לא שמותר למישהו לקנות או לא. הנ.ב.א שם קבוצה בפילדלפיה על מנת שהיא תיצור עניין של ממש. לנ.ב.א יש עניין שהקבוצה בפילדלפיה תצליח, ולנ.ב.א יש עניין שהקבוצה הזאת תצליח כשהיא יוצאת מפילדלפיה ותשחק נגד קבוצות אחרות בביתן. הקהל בפילדלפיה הוא קהל שבוי מעצם העובדה שהוא גר, ובכן, בפילדלפיה. לכן, מעניין לו את קצה הזרת אם משקרים לא או אומרים לו מראש משהו - הוא גר בפילדלפיה כי הוא גר בפילדלפיה, והוא רוצה לראות קבוצת כדורסל, כי הנ.ב.א שם שם קבוצת כדורסל שתשחק, ובכן, כדורסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2022 8:37 pm 
Hall of Famer

אבל העניין בפילי היה מינימלי ביותר לפני התהליך. הסגל שלה היה מפורק לפני שהינקי הופיע.
הפן הכלכלי, שגואטה הציג בליווי מספרים, משקף בבירור את זה שהעניין פחת במעט תוך כדי התהליך
ולאחר מכן, גדל באופן משמעותי (פי כמה וכמה) ביחס לעבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2022 8:57 pm 
Senior

נורטון כתב:
נו, לא נכון.
זה לא שמותר למישהו לקנות או לא. הנ.ב.א שם קבוצה בפילדלפיה על מנת שהיא תיצור עניין של ממש. לנ.ב.א יש עניין שהקבוצה בפילדלפיה תצליח, ולנ.ב.א יש עניין שהקבוצה הזאת תצליח כשהיא יוצאת מפילדלפיה ותשחק נגד קבוצות אחרות בביתן. הקהל בפילדלפיה הוא קהל שבוי מעצם העובדה שהוא גר, ובכן, בפילדלפיה. לכן, מעניין לו את קצה הזרת אם משקרים לא או אומרים לו מראש משהו - הוא גר בפילדלפיה כי הוא גר בפילדלפיה, והוא רוצה לראות קבוצת כדורסל, כי הנ.ב.א שם שם קבוצת כדורסל שתשחק, ובכן, כדורסל.

לא נכון. הNBA שם קבוצה בפילדלפיה בשביל להרויח כסף. לNBA אכן יש עניין שהמשחקים שלו יהיו תחרותיים, אבל זה שלNBA יש חוקים שמועדדים קבוצות להפסיד, זו בעייה של הNBA. הקהל בפילדלפיה לא שבוי בכלום. הוא יכול לראות פוטבול, הוא יכול לראות תיאטרון, הוא יכול ללכת לאכול כריכי סטייק מזעזעים עם צ'יז וויז. אם בא לו כדורסל הוא יכול לראות איזה קבוצה שבא לו בטלויזיה או לבוא לאולם ולראות אותה משמידה את הקבוצה הביתית שלו. אתה מתנהג כאילו זה חובה של מישהו לבוא לראות כדורסל ולאהוד את הקבוצה המקומית שלו.

וכמובן מעבר העניין הפילוסופי יש את המציאות, ואתה יודע בדיוק כמוני שרוב רובם של אוהדי פילדלפיה, הכי שבויים שיש באהדתם, תמכו ותומכים עד היום בהינקי ואף אחד מהם לא חושב שרימו אותו. מי ששנא ושונא אותו עד היום זה אוהדי קבוצות אחרות.

קח כקונטרסט למשל את קופצ'אק שבלי בושה נופף בחוזה האחרון של קובי ברייאנט קשישא כאילו זה מה שיביא אותם להצלחה בפלייאוף, בלי להחתים אף שחקן משמעותי אחר. הלייקרס עשו טאנקינג קצת פחות אגרסיבי ובלי לקרוא לילד בשמו, אבל עשו טאנקינג תוך כדי פיזור מסך עשן. לא מבין למה זה עדיף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 200 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 44 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: