סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' יוני 16, 2024 9:24 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 326 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מכבי ת"א מודל 2024
הודעהפורסם: א' יוני 25, 2023 12:45 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
פניני שאמור לעבור לעמדת ניהול או עוזר מאמן במכבי בקיץ מקבל תחליף בדמותו של ריימן הפור' המתאזרח של הפועל חיפה שסגר במכבי.שחקן סביר אבל בדיוק על הבלטה של כהן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 25, 2023 1:47 pm 
Sophomore

sir charles כתב:
Lakic כתב:
sir charles כתב:
לדעתי זה די מטופש לדבר על בראון ו/או בולדווין כבעיות של מכבי, במיוחד כאשר עמדה 4 של הקבוצה היתה העונה מהחלשות ביורוליג.
אין לי מושג מה היכולת של אנגולה והאם הוא יהווה שיפור על גבי היליארד, אבל מספיק לדעתי שיביאו שחקן נורמלי לעמדה 4 ומחליף סביר לפויתרס והקבוצה תשתפר משמעותית.

אני חושב שאתם עושים לעצמכם הנחה מסוימת כשאתם לוקחים את מה שאוריאל כתב לגבי שניהם (ואני מסכים איתו) שהצמד הזה ביחד הוא עם תקרת זכוכית מסוימת ויוצאים מנקודת הנחה שהוא אמר שזו הבעיה של הקבוצה. בסוף, יכול להיות מישהו קצת יותר טוב או קצת פחות טוב בעמדה 4 ואפילו יהיה גם התאמה קצת יותר טובה לניבו, אבל הכדורסל יהיה פחות או יותר על אותו כדורסל. מתחילים התקפה גבוה, חסימה אחת ואז הרבה בידודים כשהשאר צופים מהצד. זה מזמין ריבאונדים רחוקים, זה מזמין לפחות 3 שחקנים שברוב ההתקפות לא מעורבים (השנה, זה לא היה הפסד גדול וצריך לומר זאת) וזה מזמין המשך ריצות מביכות שמכבי חוטפת על הראש כמעט כל משחק שני. מרוב שזה כל-כך רגיל למכבי של העונה, אף אחד אפילו לא ממש התעכב על הריצה הפסיכית של הפועל עליה בבית, במשחק על עונה שלמה, בחלק השני של הרבע הרביעי...

בהחלט יכול להיות. אחת הסיבות שראיתי מעט משחקים העונה (או שהתחלתי לראות ואיבדתי עניין די מהר) זה הכדורסל הדי סוליסטי של צמד הגארדים שלנו. ובסוליסטי אני לא מתכוון שהם לא יוצרים לאחרים, הם כן, רק שזה הכל ביוסג' גבוה ומעורבב עם איבודים מטופשים וזריקות מיותרות לצד כל הסלים והאסיסטים המרהיבים.
אבל יספיק להוסיף פורוורד מוסר טוב (כמו סיקמה של לפני שנתיים-שלוש) והקבוצה הזו יכולה להיראות אחרת לגמרי.

את מכבי של ווילביקין לא הייתי מסוגל לראות. במשך שנתיים אולי אפילו שלוש לא ראיתי שום משחק. זה היה גדול עלי.
פה, נכון שהיה משחק ברובו סוליסטי, אבל כן הרגשתי שעם מאמן יותר מנוסה ועם יותר טביעת אצבע אפשר לכוון אותם כך שהמשחק של מכבי יהיה שוטף, טוב יותר וגם מהנה יותר. צריך לומר שפרט לשניהם (בולדווין ובראון) וקולסון שככל והעונה התקדמה השתפר, מכבי בנתה סגל מאוד לא מוכשר. אני מקווה שהעונה שעצם זה שלא צריך להביא הרבה שחקנים, אלא רק להחליף בעמדות ספציפיות, יעזור להם לפגוע טוב יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 25, 2023 1:55 pm 
מנהל פורום

אחת הדרכים לבנות קבוצה טובה עם תקציב נמוך יחסית זה לשים כסף גדול על שחקנים שעושים אחרים טובים יותר
בולדווין, לא כזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 25, 2023 7:55 pm 
Sophomore

ודרך נוספת - לקחת שחקנים שיש אצלם פוטנציאל התרסקות ומנגד פוטנציאל אפסייד מאוד גבוה (כך שאם האפסייד מתממש - הקבוצה פתאום נמצא כמה רמות מעל ״הרמה שלה״) - זה מה שקרה למכבי עם בולדווין השנה.

אני חייב לציין שזה מגוחך בעיניי שאתה עדיין ממשיך לטעון שמכבי לא היתה צריכה להשאיר את בראון ובולדווין.

אני עדיין ממתין לרשימת החלופות הריאליות, כאשר מלבד דריוס תומפסון (חלופה לא ריאלית), עוד לא הצלחת לציין חלופות כאלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 26, 2023 12:45 pm 
Hall of Famer

וייסברג מדווח שתמיר בלאט מתאחד עם קטש וסיכם ל3 שנים במכבי. מעניין.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 26, 2023 1:36 pm 
Junior

נו אז בקצב הזה זה בכלל לא משנה אם מכבי הייתה משאירה את בולדווין ובראון או לא, גם ככה בלאט יקבל את הדקות של שניהם ביחד אצל קטש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 26, 2023 4:17 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לדעתי בלאט יכול בהחלט לתרום 10-15 דקות איכותיות מהספסל ברגעים שלורנזו ינוח (בכלל הייתי מוריד את הדקות שלו ללא יותר מ30 כדי שיהיה יותר אפקטיבי ופחות ינוח על המגרש בהגנה). אמנם בלאט ג'וניור שימש בשנתיים האחרונות כרכז מחליף באחת מקבוצות התחתית של המפעל אבל לפחות הוא צבר את הניסיון בליגה השנייה בטיבה בעולם (אליבא דשי האוזמן).
החשש העיקרי שלי הוא כיצד זה ישפיע על ג'ון די שנתן את עונתו הטובה בקריירה ומספק למכבי דברים שבלאט פחות נותן כמו אנרגיה והאסל אבל גם מחייב לצידו מוביל כדור נוסף כי הוא יודע בעיקר לבלגן אבל פחות לסדר התקפה. הבעיה ששניהם לא יכולים לשחק יחד בגלל הגודל (או היעדרו במקרה שלהם), אפשר יהיה לצוות את בלאט לצד בולדווין ואת ג'ון לצד בראון, השאלה איך הירידה בדקות תשפיע על התפקוד של הקפטן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 26, 2023 5:47 pm 
Junior

מבחינתי - חדשות נפלאות. גם כי אני שונא את מכבי ושונא את בלאט וטוב לי שהשנאות האלה מתאחדות סוף סוף (לא מגיב טוב לשחקנים שאני שונא משחקים בקבוצה שאני אוהד, או שחקנים שאני אוהב בקבוצות שאני שונא), אבל גם ברמה המקצועית - בלאט לדעתי פשוט לא מספיק טוב. הנזק שלו רב מהתועלת ואני שמח שהעובדה שקטש ממש לא מסכים איתי לגבי העניין הזה תפגע מקצועית במכבי, לכל הפחות בעונה הקרובה…

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 26, 2023 6:45 pm 
Hall of Famer

לא הבנתי מה יש לשנוא בתמיר בלאט. עושה רושם של אדם נחמד, מעולם לא זוכר שעשה משהו מלוכלך, התנהג באלימות או עשה פרובוקציות לקהל או למישהו אחר. גם מבחינה מקצועית הגיע הרבה יותר רחוק ממה שהנתונים ההתחלתיים שלו היו אמורים להביא אותו, אם בכלל.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 26, 2023 7:24 pm 
Sophomore

אם אנגולה יתגלה כגארד רוטציה ששייך לרמה, יש סיכוי שנראה דווקא אותו עולה כמחליף ראשון לבולדווין לפעמים, לצד בלאט.
אני לא סגור על כמה אנגולה מתאים לשחק כמוביל כדור ראשון ליד דיברתולומיאו, על פניו, יש לו ממוצע אס' נאה מאוד בליגה הטורקית, לא בטוח שזה מספיק ליורוליג.
הטענה שלי כנגד החתמת בלאט (מהצד של מכבי) זה שלטעמי הוא לא מספיק טוב כרכז מחליף ראשון ברמות שמכבי מכוונת אליהן.
לליגה הוא יהיה שובר שוויון, אבל ביורוליג אני לא רואה אותו מקבל כמות משמעותית של דקות, לפחות מבלי שזה יפגע משמעותית בקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 26, 2023 8:49 pm 
Junior

עופר האדום כתב:
לא הבנתי מה יש לשנוא בתמיר בלאט. עושה רושם של אדם נחמד, מעולם לא זוכר שעשה משהו מלוכלך, התנהג באלימות או עשה פרובוקציות לקהל או למישהו אחר. גם מבחינה מקצועית הגיע הרבה יותר רחוק ממה שהנתונים ההתחלתיים שלו היו אמורים להביא אותו, אם בכלל.

א. מהדברים שלך משתמעת ההנחה שצריך סיבות כדי לשנוא מישהו.
ב. מהדברים שלך עולה שאתה חושב שהסיבות היחידות לשנוא שחקן הן שהוא אדם לא נחמד, שחקן מלוכלך, אלים, עושה פרובוקציות לקהל, או שלא מיצה את הפוטנציאל שלו מבחינה מקצועית. אף פעם לא שנאת מישהו כי הוא גר בפרדס חנה? או כי מתאים לו לגור בפרדס חנה? או כי הוא חושב שליאור שליין שנון? או כי הוא נושם בקול רם? או כי יש לו צחוק מעצבן? או כי הוא סתם טמבל? בקיצור, אתה מפסיד המון…
ג. ספציפית לגבי תמיר: בן של, ועוד בן של דיוויד בלאט שאני שונא באופן אוטונומי, חלבי - מעולם לא אמר משפט מעניין/מצחיק/מקורי בראיון, מכביסט, אופי של מישהו שעברה עליו ילדות נעימה ברעננה, שחצן, נהנה ממעמד של כוכב כדורסל למרות שאין אף שחקן בעולם בסייז שלו שלא שומר ולא חודר. מספיק, לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 26, 2023 10:58 pm 
Freshman

החתמה חשובה.
בלאט יכול להחזיק ולהריץ את ההתקפה של מכבי כשלורנזו נח או במשחקים בהם הקליעה שלו פחות טובה או הוא מרבה לאבד כדורים.
לבלאט יש קליעה מטווח NBA, יכולת לנהל משחק התקפה ולייצר אסיסטים בלי שצריך לחדור לסל. בליגה הוא יקבל הרבה דקות וקרדיט, ביורוליג הוא יתן 10-15 דקות, ב-12-15 דקות משחק לדעתי הוא יכול לקלוע 2 שלשות ולסדר 3-5 אסיסטים, שזה די קרוב לממוצעים שלו כעת.

ג'ון די יעלה בעיקר לתת עבירות והגנה, ובדקות מסוימות שירצו גארד נוסף שיכולים לשלוח לקו, ישחק סביב ה-7-8 דקות.
בולדווין ישחק בין 28-30 דקות, אנגולה ישחק כמה דקות בעמדה 2, ובין 15-20 דקות בעמדה 3. קולסון ישחק 20 דקות ב-3, ועוד 5-10 דקות ב-4. מנקו אם יהיה בסגל, שאריות דקות בעמדה 3.

בהנחה וקוסטלו יחתום, יהיה למכבי צמד גבוהים מאוד מעניין איתו ועם סורקין, בדומה לצמד מלי-וסלי שהיה לפנרבחצ'ה, שלדעתי יכולים לעשות עבודה מדהימה בצבע בהתקפה ובהגנה ולהשלים אחד את השני יופי. פוית'ראס וניבו שחשבו שיתנו מסה ואתלטיות בצבע, למעשה ביטלו אחד את השני והתגלו כשחקנים יחסית מוגבלים בהתקפה שלא יכולים לשחק בעמדות הפנים ביחד, ולפרקים איטיים בתגובה שלהם בהגנה ובריבאונד, זה לא המקרה עם סורקין וקוסטלו, שיתנו לקבוצה אתלטיות, יציאה לחסימות, בלוקים, הטבעות, זריקות מחוץ לקשת באחוזים טובים, אופנסיב ריבאונד (בעיקר סורקין), ריבאונד הגנה, ואולי גם משחק בין גבוהים. ושניהם יכולים לשחק בעמדות 4-5 ולהחליף ביניהם בהגנה ובהתקפה, שזה אידיאלי. ברמת דקות המשחק, סורקין וקוסטלו יחלקו 10-12 דקות ביניהם בעמדה 4, ג'ייק כהן ישחק 5-7 דקות בעמדה 4 גם כן, קוסטלו ישחק 20 דקות ב-5, סורקין ישחק 10 דקות ב-5, השאלה עכשיו מה יהיה עם מרטין, אם הוא נשאר, הוא יאכל כמה דקות מסורקין וקולסון. ואז נותרה שאלת ניבו.

לדעתי מכבי חייבת בסגל ביג מן במימדים של פורייה, טבארז, קאמודי, או פאל, או אפילו סוג של ברונו שונדוב למשימות הגנתיות מיוחדות. אם אין כוונה להחתים שחקן כזה, אולי אפילו שווה לוותר על ניבו ומרטין ולהביא במקומם פורוורד סנטר פיזי ומגוון עם קליעת חצי-מרחק ויד סבירה מה-3.

אני מנסה להבין את המקום של אנגולה ברוטציה... כי לפי המספרים שהוא מציג בליגה הטורקית (ליגה שמשחקות בה 2 קבוצות שזכו ביורוליג ביחד 3 פעמים בעשור האחרון, ועוד כמה מועדונים מכובדים כמו בישקטאש, גלא, דרושפאקה וקרשיאקה) אין עוררין שמדובר על שחקן ברמת יורוליג עם פוטנציאל להפוך לסוג של כוכב בליגה הזו בדומה לקולסון. השאלה אם מכבי מחפשת גארד בקאליבר של פאנטר כשחקן חמישייה או שמאמינים באנגולה שיהיה מה שהיליארד לא הצליח להיות עבור הקבוצה - מנהיג שלישי בקו האחורי שעושה הכל על המגרש - סקורר, קלעי, מוסר, חוטף, ריבאונדר ומוביל כדור.

אם פאנטר וקוסטלו מגיעים זו הצהרת כוונות ברורה שהקבוצה מכוונת לפיינל פור וזכייה.
גם אם הוא לא מגיע, זה בהחלט שדרוג משמעותי לקבוצה, ונראה קבוצה הרבה יותר שלמה במשחק שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 26, 2023 11:20 pm 
Hall of Famer

נביא בעירו כתב:
עופר האדום כתב:

א. מהדברים שלך משתמעת ההנחה שצריך סיבות כדי לשנוא מישהו.
ב. מהדברים שלך עולה שאתה חושב שהסיבות היחידות לשנוא שחקן הן שהוא אדם לא נחמד, שחקן מלוכלך, אלים, עושה פרובוקציות לקהל, או שלא מיצה את הפוטנציאל שלו מבחינה מקצועית. אף פעם לא שנאת מישהו כי הוא גר בפרדס חנה? או כי מתאים לו לגור בפרדס חנה? או כי הוא חושב שליאור שליין שנון? או כי הוא נושם בקול רם? או כי יש לו צחוק מעצבן? או כי הוא סתם טמבל? בקיצור, אתה מפסיד המון…
ג. ספציפית לגבי תמיר: בן של, ועוד בן של דיוויד בלאט שאני שונא באופן אוטונומי, חלבי - מעולם לא אמר משפט מעניין/מצחיק/מקורי בראיון, מכביסט, אופי של מישהו שעברה עליו ילדות נעימה ברעננה, שחצן, נהנה ממעמד של כוכב כדורסל למרות שאין אף שחקן בעולם בסייז שלו שלא שומר ולא חודר. מספיק, לא?

בדרך כלל בגילנו (לא יודע בן כמה אתה, מניח שעברת את ה-10 ככה) צריך סיבה בגדול. יש אנשי כדורסל מעטים מאוד (ולא רק אנשי כדורסל) שאפשר לומר שאני "שונא" אותם, ובדרך כלל כדאי שתהיה סיבה (למשל פניני שבגד בהפועל והיה אחד מהשחקנים הכי מלוכלכים בהיסטוריה, אולי בונזי קולסון שהוא רק מלוכלך ופרובוקטור, וכו'). מה עשה כבר תמיר בלאט שצריך לשנוא אותו, שלא נדבר בזה שהוא שיחק בקבוצה שלך 3 שנים ולא עשה שום דבר שמצדיק שנאה כלפיו. גם לא ראיתי שום דבר בעבר שלו שמראה שהוא שחצן (פרט למשפט האלמותי ולך תדע אם בכלל נכון על הפרארי), או מכביסט. גם לא חושב שהוא נחשב לכוכב כדורסל, ואם כן הוא עשה את זה בזכות עצמו ובזכות עבודה קשה עם כלום סייז וכלום אתלטיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 27, 2023 12:11 am 
Freshman

לא מחזיק מקוסטלו
פאנטר לא יגיע

יוגב הנגר החובב.
אחחח איזה שחקן נשמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 27, 2023 12:42 am 
Hall of Famer

מה פאנטר?
למה בדיוק שחקן שהיה הטופ סקורר (ובפרט הגארד המרכזי, גם מבחינת דקות משחק וכו') של פרטיזן בעונה מצוינת - יעבור לספק ספסל, ספק כינור שלישי-רביעי בקבוצה מאותו סדר גודל?

יהיה מעניין לראות האם מכבי תביא עוד גארד זר "לא בכיר" לספסל (סטייל אדאמס, אוונס וכו'). לדעתי כאמור בתקופה הקרובה הנרטיב יהיה "בונים על תמיר", ואז ינצלו סביב ספטמבר כזה איזו פציעה של כל גארד כלשהו לכמה שבועות כדי להנחית פה איזה גארד נוסף (מה שיהפוך את המצב של תמיר למאוד גבולי מבחינת מעמד ודקות יורוליג).
כמובן לאור הזהות של האבא והחיבור עם קטש, יש גם תימוכין שזה לא יקרה, אבל אני עדיין מתקשה לראות את מכבי שמה את הכדור וניהול ההתקפות 15 דקות במשחק יורוליג - בידיים של ישראלי (ואם בלאט על המגרש, הוא צריך לנהל, אחרת הוא פחות מועיל מדיברתולומאו בכל פרמטר).

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 29, 2023 1:46 pm 
Sophomore

ישראל היום מדווח שמכבי מנסה להחתים את לידיי.
נראה לי ספין, לא רואה את מכבי נלחמת עליו באמת כשווה מול שווה נגד ברצלונה.
בכל מקרה, אם לידיי מגיע, אני חושב שהצפייה מהסגל (פלוס תיקונים תוך כדי העונה) הזה צריכה להיות פיינל פור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 05, 2023 8:59 pm 
Sophomore

יחסית לזה שמכבי עוד לא החליטו מה עושים עם מרטין, כל פורוורד כמעט ביבשת הוזכר
היום ספורט 5 מדווחים על ווב מוולנסיה:
ווב הינו פורוורד (29, 2.05 מ') אמריקאי ששיחק בעונה החולפת בוולנסיה, שבחרה שלא לממש לעונה הבאה את האופציה שהייתה עליו ופגה היום. בעונה החולפת הוא העמיד ממוצעים של 10 נקודות ו-5.5 ריבאונדים ב-36.8% לשלוש בליגה הספרדית, ו-8 נקודות לצד 4.1 ריבאונדים ו-38.4% לשלוש ביורוליג.

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=442129

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 05, 2023 9:11 pm 
מנהל פורום

אני זוכר אותו מהשידורים של העונה
לוחץ טוב על גארדים שמובילים כדור, יש לו ידיים ארוכות וזריזות שמקשות לשמור על הכדור מולו
הוא גם סקורר סביר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 05, 2023 10:58 pm 
מנהל פורום

Lakic כתב:
ווב הינו פורוורד (29, 2.05 מ') אמריקאי ששיחק בעונה החולפת בוולנסיה, שבחרה שלא לממש לעונה הבאה את האופציה שהייתה עליו ופגה היום. בעונה החולפת הוא העמיד ממוצעים של 10 נקודות ו-5.5 ריבאונדים ב-36.8% לשלוש בליגה הספרדית, ו-8 נקודות לצד 4.1 ריבאונדים ו-38.4% לשלוש ביורוליג.

חתם
מוזר שהוא חתם ואנגולה עדיין לא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 05, 2023 11:14 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:
Lakic כתב:

חתם
מוזר שהוא חתם ואנגולה עדיין לא

ווב שחתם הוא אולי השם הכי פחות מרשים מבין אלו שרצו פה לאחרונה, לא אוריאל?
מחילה על השאלות הרבות. אני אוהד מכבי אבל מודה שבשנים האחרונות הכדורסל של וולביקין היה גדול עלי. כמעט ולא ראיתי.
השנה עוד קצת חזרתי לראות יותר למרות שאין מאמן על הקווים וזה מאוד ברור, אבל יש תחושה יותר חיובית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 05, 2023 11:22 pm 
מנהל פורום

הוא שחקן משלים, שעושה קצת מהכל חוץ מלמסור
העובדה שנחתך מולנסיה למרות שלא ישב על חוזה גדול, אומרת שהוא לא הבטחה מרגשת
מבחינת שם? ברור שהוא nobody מבחינת תפקוד, אם מכבי תתנהל ככה שהוא לוחץ את מוביל הכדור בזמן שהוא על המגרש
ובהתקפה מחכה בפינות לקבל כדורים, יש מצב שהוא סינרגטי לסגל שמסתמן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2023 6:13 am 
Sophomore

לפחות לפי הפרסומים הוא לא נחתך מולנסיה אלא הפעיל סעיף שחרור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2023 8:40 am 
מנהל פורום

ולנסיה הביאה על המשבצת שלו את סמי אוג'ילאי
אז משהו כאן לא מסתדר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2023 8:55 am 
Sophomore

חוות דעת על ההחתמה הזו יכולה לטעמי להינתן רק לאחר שנראה מי הגבוה הנוסף שיגיע, אבל בעיקרון, הציוות שלו עם כונסי קולסון יכול להיות מעניין (בדגש על צד ההגנה).

אמור להתאים לשיות המשחק, אבל האמת צריכה להיאמר - שחקנים מסוגו יש למכביר (ואולי טובים ממנו). מניח שהעלות והאופי הנוח (כך על-פניו) הם פקטורים משמעותיים בהחלטה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2023 9:32 am 
Hall of Famer

https://sports.walla.co.il/item/3591990

ציטוט:
ולנסיה תפוצה ב-70 אלף דולר תמורת התרת חוזהו של השחקן, שירוויח פחות מ-900 אלף דולר לשנתיים בישראל.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 326 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 36 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: