סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 09, 2024 5:33 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 24 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ספטמבר 13, 2011 3:33 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
טוב, תהיתי אם לפרסם את זה בשרשור על הפועל, אבל נראה לי שראוי שיהיה לליגה הודעה משלה, לעדכונים שונים וכו'.

בכל אופן, אייזיק רוזפלט חתם היום בלב השרון, מה שהפך אותה לפתע לעוד מועמדת רצינית לצמרת בעונה הבאה לדעתי.
בר"ג בעונה שעברה הוא נתן סטט' של זר לכל דבר (17 נק ו12 ריב') ונראה מפלצתי לפרקים.
לא יודע מאיפה לב השרון השיגו תקציב כל כך גבוה פתאום, אחרי שעד לפני חודש לא היה ברור אם הם ישיגו תקציב מינימום, אך בכל מקרה מדובר בהחתמה מרשימה מאוד.

מעבר לכך, עדיין לא ברור מי תהיה הקבוצה ה14 בליגה, ומצפים להתפתחויות בנושא בימים הקרובים (כל מיני שטויות עם האופוזיציה בנהריה, שבאמת קטונתי מלהבין)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 13, 2011 3:54 pm 
Junior

ומעבר לכך, גם לואיס קלינץ' חתם בלב השרון, קומבו שאמור להיות גדול על הליגה הזו עם עונת סניור טובה מאוד בג'ורג'יה טק ובקיץ מספרים מצוינים בפורטו ריקו. אם הם יצליחו גם עם הזר השני שחתם שם, הם בהחלט יהיו בצמרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 13, 2011 4:31 pm 
Sophomore

זה שרוזפלט לא בליגת העל זה מריח כמו תקלה של סוכן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 13, 2011 4:38 pm 
Senior

היה אמור לסכם אצלנו לא טל? מה קרה?

דובראש מה הקשר לתקלה של סוכן? אם כבר תקלה של קבוצות בליגת העל (או לא, אולי הם יודעים דברים שאנחנו לא). זה לא שרוזנפלד הוא איזה סוד מדיני, כולם בליגת העל מכירים אותו, כולם בליגת העל יודעים מי הוא, הוא משחק פה כבר שנתיים, זה לא שהוא צריך סוכן שידחוף אותו מן הסתם כי הוא כבר מאד מוכר. כנראה מסיבותיהם הם כל קבוצות ליגת העל החליטו לוותר עליו (ברור הרי שהוא הוצע לכולם).

לדעתי כמו בלי טיפש זאת טעות של קבוצות בליגת העל שלא ברור איך הם מעדיפות שחקנים כמו עמית תמיר, גור אריה, שוטבין, יוני ניר (איידן.....), על פני שחקן כמו רוזנפלד שאם חתם בליגה לאומית סביר גם שהמחיר שלו לא כזה גבוה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 13, 2011 8:51 pm 
Hall of Famer

נהריה סופית תהיה הקבוצה ה-14 בליגה הלאומית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 13, 2011 10:21 pm 
Freshman

אם האיגוד יחליט בסופו של דבר לאשר לנהריה לשחק בליגה הלאומית, זאת החלטה אומללה, ואני אומר את זה בתור אוהד נהריה.
לא יכול להיות שכבר שנה שנייה ברציפות, ידברו על פירוק של הקבוצה כי העירייה לא רוצה לתת כסף, תקום זעקה ציבורית, ובסוף ימצא "מושיע", והכסף יגיע ברגע האחרון.
אם כבוד ראש העיר לא רוצה קבוצה, שלא תהיה קבוצה בתמיכה עירונית. אם יש בעלי עסקים בנהריה שרוצים בהצלחת הקבוצה, קדימה, גם ככה יש כל הזמן טענות שאנשי עסקים לא נכנסים לקבוצה בגלל ראש העיר והפוליטיקה הפנימית.
במקום זאת, נקבל שוב קבוצה, שבתוך פחות מחודש "הצהירה" שתשחק (או לא תשחק) בארבעה מקומות שונים. בתחילה ארצית (למי ששכח, הקבוצה ירדה בשנה שעברה מהליגה הלאומית), אח"כ ליגת על (עד שקופל לא אישר), לאומית, פרוק, ועכשיו שוב לאומית.
מה לגבי ההחתמות עליהן התבשרנו קודם לכן? לשאול וחבריו התשובות.
במקום זה, היו יכולים וצריכים לשים סוף לסאגה הזאת. הקבוצה לא העמידה בטוחות בתווך הזמן המקורי שניתן לה? תוותר על מקומה, ובמקומה תשחק קבוצה אחרת שכן יכלה להעמיד בטוחות (אילת, אני לא מאמין לספין של מעיליא). במקום זה, אילת שכבר הציגה בטוחות לאחר פנייה מהאיגוד, תישאר בארצית, ונהריה תשחק עוד שנה בלאומית? מה יהיה בתחילת העונה הבאה? תלוי בקפריזות של ראש העיר.
טוב יעשה האיגוד אם יפעיל את ההיגיון, ויאפשר דווקא להפועל אילת לשחק בליגה הלאומית, ולא לבדיחה העונה לשם עירוני נהריה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 13, 2011 11:33 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

קוף ירוק כתב:
היה אמור לסכם אצלנו לא טל? מה קרה?

דובראש מה הקשר לתקלה של סוכן? אם כבר תקלה של קבוצות בליגת העל (או לא, אולי הם יודעים דברים שאנחנו לא). זה לא שרוזנפלד הוא איזה סוד מדיני, כולם בליגת העל מכירים אותו, כולם בליגת העל יודעים מי הוא, הוא משחק פה כבר שנתיים, זה לא שהוא צריך סוכן שידחוף אותו מן הסתם כי הוא כבר מאד מוכר. כנראה מסיבותיהם הם כל קבוצות ליגת העל החליטו לוותר עליו (ברור הרי שהוא הוצע לכולם).

לדעתי כמו בלי טיפש זאת טעות של קבוצות בליגת העל שלא ברור איך הם מעדיפות שחקנים כמו עמית תמיר, גור אריה, שוטבין, יוני ניר (איידן.....), על פני שחקן כמו רוזנפלד שאם חתם בליגה לאומית סביר גם שהמחיר שלו לא כזה גבוה.

א. אני לא יודע כמה הוא חתם בסוף בלב השרון, אבל מקבוצות ליגת העל הוא רצה לא מעט כסף בכלל.
ב. חוות הדעת עליו ממאמני הליגה השניה ששיחקו נגדו לא היו משהו.
ג. לליגת העל קשה לו להיחשב כגבוה, הוא נע בין עמדה 4 ל- 3 בליגת העל, להבדיל מהלאומית, ויש לו מוניטין של מאד רך.
ד. אני בטוח אחרי הכל שאם הוא היה בכסף של השחקנים שציינת שכגן חתמו בליגת העל אז הוא כן היה שם בסוף. ביטול החוק הרוסי גרם לכך שקבוצות השקיעו בשחקן ישראלי אחד או שניים כסף גדול ובכל ייתר הישראלים שלהם כסף קטן. כיווןש רוזלפלט לא מצדיק השקעה של כסף גדול עדיין אז נשאר לו להתחרות באלו שהוחתמו בכסף קטן והוא היה יותר יקר מהם משמעותית, ועבור שחקן 7 - 8 הקבוצות לא רצו לשלם את הכסף שדרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 14, 2011 3:01 am 
Freshman

לגבי רוזפלט, אני אכן גם יודע שהוא דרש סכומים מאוד גבוהים ולא ממש ריאליים.
אני תוהה מה מזה אם בכלל שילמו לו בלב השרון (מה ששוב מחזיר אותי לתהייה לגבי התקציב שלהם, ועל מה בדיוק בכו שם).
באותו נושא, שמחה לאיד אינה מידה טובה, אך משמח אותי ששחקן אשר חתם בלב השרון אחרי שכבר סגר סופית את תנאיו אצלנו, הולך להיות שוב בצילו של אייק.

החתמה מעניינת נוספת מהיום היא של טולברט בכפר סבא - הולך להיות מעניין באיזור השרון:
http://www.one.co.il/Article/186927.html

מקווה שבבוקר אוכל לחלוק העברה מעניינת נוספת שלנו, בתקווה כי היא אכן תיסגר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 14, 2011 10:16 am 
Junior

לפי הידוע לי, רוזנפלט חתום לחודשים בלב השרון ואחר-כך יראו. יתכן וקבוצת ליגת העל שתכשל בתחילת העונה, יחתימו אותו. למרות הזר שנראה טוב, שאר הקבוצה (למעט רוזנפלט) די חלשים.

אני חושב שהליגה הלאומית תהיה מאד מעניינת העונה, בטח לעומת השממון שיהיה בליגת העל.

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 15, 2011 4:17 pm 
Hall of Famer

הפועל בארי שירדה העונה מהלאומית לארצית מתפרקת אחריי 30 שנה.

ביממה הקרובה יודיעו רשמית שנהריה תחשק בליגה השנייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 15, 2011 5:20 pm 
Freshman

כמה לא מפתיע וכמה מבזה. עיריית נהריה והעומד בראשה ממשיכים לקבל לגיטימציה לעשות מה שבזין שלהם... הרי ברור לכל שבתחילת העונה הבאה הסרט יחזור על עצמו... אולי אפילו קודם...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 16, 2011 9:16 am 
Sophomore

ג'ואי כתב:
כמה לא מפתיע וכמה מבזה. עיריית נהריה והעומד בראשה ממשיכים לקבל לגיטימציה לעשות מה שבזין שלהם... הרי ברור לכל שבתחילת העונה הבאה הסרט יחזור על עצמו... אולי אפילו קודם...

הם הבעיה הפחות חמורה....שאול שוב חוזר לחיינו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 16, 2011 9:53 am 
Freshman

גם אם לא נהריה שאול היה מוצא דרך לחזור, כמו טפיל, פשוט היה מוצא קבוצה אחרת...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 16, 2011 10:07 am 
Sophomore

לצערי הרב השנה אין קבוצת קיבוצים אמיתית בליגה השניה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 20, 2011 4:22 am 
Junior

אם נסתכל רגע על הסגלים של הקבוצות, ה-2 שידברו חזק בעונה הקרובה הן הפועל ת"א ואליצור יבנה.
איתן-טימור-זליקוביץ-זר, קאר-שירן, נאור-שולדברנד-זר, אולי חסר איזשהו סנטר נוסף ל-5-7 דקות אבל חוץ מזה להיט, בהנחה שיצליחו עם הזר בצבע.
ביבנה השאירו את ניר גולן ואלעד הופמן שהם נהדרים ללאומית, החתימו 2 זרים איכותיים (ווילסון וברנס), ויש כמה שחקני רוטציה טובים כמו אנגל, דראי, וולפר ובן אליהו.
הבאות אחר כך הן נס ציונה וקרית אתא שבכל אחת יש 5-6 ישראלים מובילים לליגה הזו - חתיכת לוקסוס, ונשאר לראות רק אם הזרים יצליחו. זה בעצם המפתח.
בבאר יעקב יש כנראה את 2 הזרים הטובים בליגה (ג'רמיין הול ונייט ומילר), ככה שאפשר לדרג אותם כרגע במקום ה-5. יהיה מעניין לראות שם את איגור סימין.
השאר יאבקו על המקום ב-1-8 כשאני נותן קרדיט לר"ג (דוידי, אמיתי ורודני ווב), נהריה (דניס קאר, אל פישר, בן חמו, אבי אליהו) ועפולה (גיא כהן, אלעד אליהו + 2 זרים)
בטבעון (ליאור שגב, אייזיק, קלמנטה) ולב השרון (קלינץ', רוזנפלט, ירמישין) יש התחלה של משהו טוב, ככה שאולי גם הם יצליחו השנה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 20, 2011 7:40 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

מאסטר כתב:
אם נסתכל רגע על הסגלים של הקבוצות, ה-2 שידברו חזק בעונה הקרובה הן הפועל ת"א ואליצור יבנה.
איתן-טימור-זליקוביץ-זר, קאר-שירן, נאור-שולדברנד-זר, אולי חסר איזשהו סנטר נוסף ל-5-7 דקות אבל חוץ מזה להיט, בהנחה שיצליחו עם הזר בצבע.
ביבנה השאירו את ניר גולן ואלעד הופמן שהם נהדרים ללאומית, החתימו 2 זרים איכותיים (ווילסון וברנס), ויש כמה שחקני רוטציה טובים כמו אנגל, דראי, וולפר ובן אליהו.
הבאות אחר כך הן נס ציונה וקרית אתא שבכל אחת יש 5-6 ישראלים מובילים לליגה הזו - חתיכת לוקסוס, ונשאר לראות רק אם הזרים יצליחו. זה בעצם המפתח.
בבאר יעקב יש כנראה את 2 הזרים הטובים בליגה (ג'רמיין הול ונייט ומילר), ככה שאפשר לדרג אותם כרגע במקום ה-5. יהיה מעניין לראות שם את איגור סימין.
השאר יאבקו על המקום ב-1-8 כשאני נותן קרדיט לר"ג (דוידי, אמיתי ורודני ווב), נהריה (דניס קאר, אל פישר, בן חמו, אבי אליהו) ועפולה (גיא כהן, אלעד אליהו + 2 זרים)
בטבעון (ליאור שגב, אייזיק, קלמנטה) ולב השרון (קלינץ', רוזנפלט, ירמישין) יש התחלה של משהו טוב, ככה שאולי גם הם יצליחו השנה...

נראה לי שהמעטת מאד בהערכה לטבעון/ עמק יזרעאל. מדובר בסגל אחד הטובים בליגה. שני זרים מצוינים ומוכחים : קלמנטה וגומז. רכז ליגת על - ליאור שגב. שכחת את דרור סטולרו בענה שעברה בחולון עם תצוגה של 15 נקודות במלחה. קובי איזיק אחד הגבוהים הישראלים הטובים והיציבים בליגה. ועוד לא מעט ישראלים משלימים כגון איל סולומוביץ, לירז אריאלי, אופיר הובר. סגל על הנייר של הצמרת הגבוהה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 20, 2011 8:45 am 
Freshman

טל כתב:
מאסטר כתב:

נראה לי שהמעטת מאד בהערכה לטבעון/ עמק יזרעאל. מדובר בסגל אחד הטובים בליגה. שני זרים מצוינים ומוכחים : קלמנטה וגומז. רכז ליגת על - ליאור שגב. שכחת את דרור סטולרו בענה שעברה בחולון עם תצוגה של 15 נקודות במלחה. קובי איזיק אחד הגבוהים הישראלים הטובים והיציבים בליגה. ועוד לא מעט ישראלים משלימים כגון איל סולומוביץ, לירז אריאלי, אופיר הובר. סגל על הנייר של הצמרת הגבוהה.

דרור סטולרו? אולי עידו סטולרו. מקסימום ניר סטולרו, אבל אם התכוונת לזה ששיחק בחולון זה עידו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 20, 2011 5:36 pm 
Freshman

מאסטר כתב:

אני חושב שאתה קצת מגזים בהערכה שלך ליבנה וקרית אתא. הסגל של יבנה נחלש יחסית לעונה שעברה, אני לא חושב שברנס עולה על טימברלייק אלא להפך, הם איבדו את ברנדווין ושאר השחקנים הם פילרים נחמדים, אבל אני ממש לא רואה אותם כמעל הליגה.

באר יעקב לדעתי שווים יותר ממקום חמישי. לא רק סימין, אלא גם דרו האוזמן ויועד בית יוסף שהם שני שחקנים מצויינים ללאומית. מה שכן, אני חושב שחסר שם איזה גבוה ישראלי דומיננטי כדי להפוך לקונטנדרית אמיתית בלאומית.
לנס ציונה יש אכן סגל ישראלי מרשים מאוד, גם הזר הקטן שלהם נראה נחמד, הגבוה היה די מאכזב במשחק האימון שלהם שראיתי, אך זה עוד רחוק מלהיות מדד.

הסגל של קרית אתא לא מאוד דומה לסגל שהיה להם בארצית, מבחינת הישראלים? מה הופך אותם לדעתך לכאלו הראויים לפיינל-פור בלאומית?

טבעון כמו שטל אמר אכן נראית טוב, למרות שהפציעה של שגב כרגע קצת פוגעת להם בתוכניות. גם ללב השרון סגל לא רע, אבל מסתבר שהחוזה של אייק הוא רק ל5 משחקים, כך שלא ברור מה יצא מזה.

לא שאי פעם אהיה אובייקטיבי לגבי זה, אבל אני חושב שלר"ג יגיע יותר קרדיט, בטח לאחר שהסגל שלנו יסגר סוף סוף והקיץ המתיש הזה יגמר.
לגבי נהריה, אם באמת תהיה שם קבוצה, זה יהיה נס. כרגע הם עוד לא קרובים להתחיל באימונים, לא ברור מי מהשחקנים שחתמו בכלל ישאר שם, כאשר לפי הבנתי בערך כולם מנסים לברוח, ושאול רוצה דמי כופר.
על אדם אחר הייתי אומר שהוא בושה, אבל במקרה הזה הביזיון הוא של איגוד הכדורסל, שממשיך לתת לו לעשות צחוק מכולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 20, 2011 5:51 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

אהוד כתב:
טל כתב:
מאסטר כתב:

דרור סטולרו? אולי עידו סטולרו. מקסימום ניר סטולרו, אבל אם התכוונת לזה ששיחק בחולון זה עידו.

ברור עידו, היה פעם בחיפה בודי בילדר מפורסם בשם דרור סטולרו ולכן התלבלבתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 20, 2011 7:51 pm 
Junior

אוקיי, פספסתי את ההחתמה של ג'וש גומז בטבעון. איתו אין ספק שהם עולים מדרגה ושווים בוודאות פלייאוף עליון.

בנוגע ליבנה בארנס היה מצויין בליגת העל ואין לי ספק שהוא תחליף ראוי לטימברלייק, שבעצמו היה פנטסטי.
ברנדווין אמנם עזב אבל כאחד שעקב לא מעט אני יכול להגיד שהשילוב בין אנגל ודראי, צמד המחליפים שהגיע במקומו, יכול להיות קטלני.
סביר להניח שיבנה תהיה עוד קבוצה חזקה בליגה ולא רמה מעל, אבל מבחינת התחזית שלי אני מהמר שנראה אותם בגמר.

הסגל של קריית אתא כולל את האחים נניקשווילי, רז אלבז, לירן מורן, דיימון פטרסון כמתאזרח ורז מנשה.
דרים-טים לליגה הארצית, קבוצת צמרת ללאומית במידה והם פוגעים עם 2 הזרים (טיירון קורנל מבחינת הרקורד נראה מבטיח).
לגבי רמת גן חבל בשבילכם שלא נשאר אף אחד מהקו הקדמי המוצלח מהעונה שעברה (רוזנפלט, אוחנון, ירמישין). לא בטוח שפיטשון מספיק טוב כשחקן חמישיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 20, 2011 9:54 pm 
Freshman

את יבנה עזבו גם טל קרפלס וגיא כהן. לא ראיתי שהגיעו תחליפים, ולמרות שאני אוהב מאד את אנגל ודראי אני לא בטוח שהם תחליף ברמה של ברנדוויין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 20, 2011 10:01 pm 
Junior

אנגל יותר טוב מברנדוויין, את גיא כהן שלא נספר החליף חן בן אליהו וקרפלס במילא לא כ"כ נחוץ כשיש 5 שחקנים איכותיים בעמדות 1-3.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 21, 2011 10:33 am 
Hall of Famer

לדעתי באופן כללי יבנה נחלשו מבחינת חומר השחקנים ובמשחקי האימון הם לא נראים טוב (כולל הפסד אתמול לרמלה שהיתה בהרכב חסר).
כמו שנכתב פה רוזנפלט חתם רק ל5 משחקים בלב השרון בתקווה לשחק בהמשך בליגת העל,פשוט לא מובן איך הוא לא בליגה הראשונה כי מבחינה איכותית הוא יותר טוב מלא מעט שחקני פנים אחריי עונה מעולה שלו ברמת גן אשתקד.קבוצה כמו מכבי חיפה למשל צריכה שחקן כמוהו באופן דחוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 21, 2011 11:10 pm 
Hall of Famer

גם לבני השרון הוא לא יזיק במיוחד .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 24 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]