סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 16, 2024 9:23 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 10 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מה קורה בארצית?
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 22, 2011 2:59 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
רמה"ש התחמשה בסגל דיי מרשים ביחס לליגה: ירון להט, ישראל שיינפלד, מושון יעקוסי, ראיין לקסר, גיא קנטור, אסף ליפשיץ ותומר אקסבורד.
גם בקריית-גת, למי שלא יודע, יש בשנים האחרונות התעוררות של הכדורסל עם בעלים שמשקיע המון בקבוצה. קרית-גת החתימו את ארז מרקוביץ' ועוד כמה גארדים צעירים ששיחקו לפני כן בליגה הלאומית.

בעירוני באר-שבע, שרק עלתה ליגה, בונים בינתיים קבוצה מאוד צנועה שמבוססת בעיקר על הסגל שהעלה אותנו ליגה ובנוסף צורף לאחרונה הרכז הצעיר המבטיח אופיר מיארה: http://www.hb7.co.il/?p=524

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מה קורה בארצית?
הודעהפורסם: ו' ספטמבר 23, 2011 6:55 pm 
Junior

לגבי קרית גת לא הייתי מודאג מדי. הקבוצה הזאת כל כך לא יציבה שהיא יכול להתפרק העונה ושנה הבאה לבנות שוב קבוצה לעליה (כמו שקרה לפני 2 עונות). יקח זמן עד שאני אאמין להם שוב שהם רציניים.

לגבי באר שבע הבנתי שאולי גילי עוזב את הקבוצה. ובכל מקרה הסגל הזה יספיק לתחתית הארצית לפי דעתי.
שריקי מישה ושפרן הם השחקנים היחידים שאני זוכר מעונה שעברה שממש ברמה של ארצית. כל השאר נעים בין שחקני ארצית סבירים ללא שחקנים ברמה של ארצית (פרט למיארה אותו אני לא מכיר).
מקווה שאני טועה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 23, 2011 9:47 pm 
מנהל פורום

sheky כתב:
לגבי קרית גת לא הייתי מודאג מדי. הקבוצה הזאת כל כך לא יציבה שהיא יכול להתפרק העונה ושנה הבאה לבנות שוב קבוצה לעליה (כמו שקרה לפני 2 עונות). יקח זמן עד שאני אאמין להם שוב שהם רציניים.

לגבי באר שבע הבנתי שאולי גילי עוזב את הקבוצה. ובכל מקרה הסגל הזה יספיק לתחתית הארצית לפי דעתי.
שריקי מישה ושפרן הם השחקנים היחידים שאני זוכר מעונה שעברה שממש ברמה של ארצית. כל השאר נעים בין שחקני ארצית סבירים ללא שחקנים ברמה של ארצית (פרט למיארה אותו אני לא מכיר).
מקווה שאני טועה.

איזה גילי? גלעד גמליאל? אם כן אז הוא באמת מחוץ לסגל אבל הוא כבר במילא לא אמור היה להיות שחקן משמעותי.

היום היה משחק אימון מול גדרה שבה משחקים שחר כהן, ראובן בן-דוד, מורן הרוש ושגיא טאבו. המשחק הסתיים בניצחון ב-4 הפרש, בכיכובם של מיכאל גרינקביץ' הסנטר, שריקי, לייבוביץ' וסלים חשובים של הרכז מיארה במאני טיים.

ואיך אתה לא מכיר את מיארה הראשל"צי? אומנם הוא איזה 5 שנתונים מתחתיך אבל לפחות אולי את אח שלו אוהד מיארה אתה מכיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 23, 2011 10:45 pm 
מנהל פורום

קצת יותר פרטים מתוך האתר של עירוני ב"ש (http://www.hb7.co.il/?p=533):

בהופעה ראשונה אי פעם כקבוצה מאוחדת ניצחה עירוני באר-שבע 79:83 במשחק אימון את מכבי גדרה.

לעיני כמה עשרות סקרנים השיגה היום (שישי) עירוני באר-שבע את ניצחונה הראשון בהיסטוריה כקבוצה הבכירה והמאוחדת של בירת הנגב, 79:83 במקיף ד' על מכבי גדרה מהארצית (מקום 3 בעונה שעברה).

בתום חודש של אימונים ערכה הקבוצה את ניסוי הכלים הראשון. המאפיין הבולט של האדומים: הרוח הבאר-שבעית (14 מ-15 שחקני הסגל הם מקומיים, למעט הרכז אופיר מיארה).

החמישייה הפותחת כללה את אופיר מיארה, הקלעי צור שריקי, הפורוורדים רון לייבוביץ' ורונן סבירי, והסנטר מישה גרינקביץ'. בהמשך שיתף המאמן מאיר אלפסי את כל יתר השחקנים.

קולעי הנקודות לעירוני באר-שבע:
אופיר מיארה 27
מישה גרינקביץ' 19
צור שריקי 18
רון לייבוביץ' 9
רונן סבירי 4
אלי לוי 2
יגאל קופרמן 2
ברק ביטון 2
שאול אורה (שירות צבאי), אלעד שפרן (פציעה) ומיכאל וילשטיין (חו"ל) נעדרו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 24, 2011 4:53 pm 
Junior

עוד במחוז הדרומי מכבי פ"ת העמידה קבוצה שתיאבק על ההישארות, אושרי אלמוזנינו + 3-4 שחקנים משלימים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 24, 2011 5:31 pm 
Junior

לא מכיר את מיארה... אם הוא בן 21 זה אומר שהוא 6 שנתונים מתחתי... שהייתי בתיכון הוא היה ביסודי. אין שום סיכוי שאני אכיר אותו.
את השם אני מכיר. הדיבור עליו זה על שחקן טוב מאוד. כנראה שהוא באמת כזה.
לגבי גלעד גמליאל - קשה לי להאמין שהוא לא היה אמור להיות שחקן משמעותי. הוא שחקן מצוין. מאוד מאוד לא יציב, אבל שהוא טוב הוא ממש טוב (ושהוא לא טוב הוא די מחרב).
לא מפתיע אותי שמישה קלע הרבה בניצחון - מישה לפי דעתי שחקן לאומית לכל דבר ועניין, הכל שאלה של מוטיבציה אצלו. היה לו טוב עם העבודה שלו ובו זמנית לשחק כתחביב וככזה הוא השחקן הטוב בליגה א' דרום בשנים האחרונות בלי שום ויכוח. לפי דעתי יכל גם בשקט להיות שחקן רוטציה בלאומית (כנראה לפני 3-4 שנים שהיה יותר צעיר).
לא יודע מי זה רונן לייבוביץ' אבל לא מוכר לי עוד שחקן ברמה ממש גבוה פרט לשפרן-שריקי-מישה. מקווה שיספיק להם הסגל הזה להשארות.
אני חושב שסבירי ואלי לוי לא יספיקו לליגה ארצית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 24, 2011 5:52 pm 
מנהל פורום

אתה אולי זוכר את גמליאל מלפני 2-3 שנים, אבל בעונה האחרונה הוא כבר היה חלש. בליגה א' הוא כבר לא נחשב שחקן משמעותי.

רון לייבוביץ' זה גם שחקן בן 21, גארד 1.92, אתלט עם כתפיים רחבות. במקור מהיישוב להבים ליד ב"ש, שיחק בנוער לאומית בהפועל ב"ש ובשנים האחרונות נע בין ספסל בלאומית לבין שחקן רוטציה בארצית (בעיקר, או אפילו רק, בין בארי לשדרות). לדעתי הוא לא פחות טוב מאוהד כהן והוא למעשה השחקן המוביל בעמדה 3 של הקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 26, 2011 5:46 pm 
Junior

http://safsal.co.il/league_roster.aspx?id=4 - סגלים מלאים של רוב הקבוצות בליגה הארצית.

במחוז הדרומי רמה"ש וקריית גת צפויות להיאבק ראש בראש על העליה, כשרק אילת וגדרה יכולות להפריע להן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 26, 2011 6:18 pm 
Hall of Famer

בצפון משתתפת גם קבוצה של רעננה, שמורכבת מהרבה שחקנים מקומיים מאזור השרון - רעננה, כפ"ס, הרצליה. מי שאני זוכר מהסגל הם - ארז קוחנסקי, ניב שניידמן, רותם אסייג, גלעד הירש, יבגני ליוטרין, שי מולנר, אור שאלתיאל,

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 27, 2011 12:09 pm 
Junior

רמה"ש וקרית גת בנו סגלים יחסית מפחידים לליגה הזאת. הם באמת צפויים להיות רמה מעל.
את רוב השחקנים ברמה"ש אני לא מכיר מעבר לאמת השם, אבל בקרית גת יצא לי לשחק שם כמעט מול כולם וזאת קבוצה מאוד מאוד טובה. אני חושב שהם המועמדים העיקריים לעלות ליגה.
לא רואה באמת קבוצה אחרת מתקרבת אל שתי אלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 10 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Att, uriel17, נורטון, עופר האדום ו 28 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה