סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' מאי 17, 2024 5:23 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 334 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 1:55 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
זהו בדיוק, שיש להם את האפשרות לשחק מהר, ובמשחקים הראשונים הם הראו את זה. היום בלאט הימר על משחק איטי שלהם, ופגע בול. הם באמת שיחקו מאד לאט, ולא שמו לב להרכבים הגבוהים והכבדים של מכבי.
כמובן שרצוי מבחינתם שבמשחק הבא הזריקות ייכנסו יותר טוב, אבל זו תקווה ולא שיטת משחק. כשיטת משחק, אם מכבי תנסה שוב הרכבים עם אינגלס בשתיים, הם חייבים לרוץ למרות שזה משחק חוץ.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 1:59 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
מה זאת אומרת "תקוה ולא שיטת משחק"? לזרוק הרבה מאד שלשות זו שיטת משחק אצל מילאנו. קבוצה שזורקת 27 שלשות למשחק לא מסתמכת על מזל, היא מסתמכת על הקלעים שלה. מהר או לאט, מילאנו תמשיך לזרוק מבחוץ במשחק הבא. מה שבלאט יעשה זה לנסות להפוך את הזריקות האלה לכמה שיותר קשות, ולרמות בהגנה על הסמואלסים של העולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 2:03 am 
Hall of Famer

"תקווה" זה אומר שיש ימי קליעה טובים ויש רעים. לעומת זאת, ריצה זו ריצה. מכבי, אני מאמין, תמשיך לנסות הרכבים גבוהים כמו היום גם ביום רביעי, כדי להקהות את היתרון הפיזי של הגארדים של מילאנו (בעיקר האקט) ולהימנע מהצורך להביא עזרה בפוסטאפים שלהם ועזרה בחדירות שלהם; לטעמי זו הייתה נקודת מפתח במשחק היום שממעטים לדבר עליה. אם מילאנו תשחק לאט, היא שוב תשחק לידיים של מכבי. אם היא תרוץ, היא תאלץ את מכבי לרדת מהר מאד מהרעיון הזה, או שמכבי תחטוף בראש, כי לא יהיה לה מה לעשות נגד יתרון המהירות של מילאנו בהרכב הזה. את הכלים לעשות את זה אנחנו יודעים יש לה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 2:13 am 
Hall of Famer

אבל ריצה היא לא תעודת ביטוח לכלום, ולא לחינם ברירת המחדל של מאמנים במשחקי חוץ קשים היא לשחק לאט. יש לא מעט סיכונים שאתה לוקח כשאתה רץ, ובעיקר נגד קבוצה שיודעת בהחלט לרוץ בחזרה, ולא רק זה-זה גם אחד הנשקים העיקריים שלה מזה למעלה מעשור.

מילאנו תמשיך לנסות לנצח מהשלוש. היא לוקחת 9 זריקות לשלוש יותר מאלקטרה בסדרה הזו, זו ללא ספק השיטה שבאנקי הגיע איתה והדרך שהוא מנסה להסתמך עליה, אע"פ שאלקטרה היא קבוצת קליעה טובה אפילו טובה משלו בהסתכלות כלל-עונתית. בוא נראה במשחק הרביעי לאן זה יקח אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 2:18 am 
Hall of Famer

לא יודע כמה אתה מעודכן, אבל משחק הריצה של מכבי על הפנים כבר שנתיים לפחות, למעט כשרייס ואוחיון יחד על הפרקט (וגם אז לא תמיד). מכבי היא אולי קבוצת הפאסט ברייק הכי גרועה ביורוליג. בשנתיים-שלוש האחרונות זה ממש לא נשק עיקרי שלה, וגם לא נשק בכלל, למרבה הצער (שלי לפחות).
זאת ועוד. בהרכב שמכבי שיחקה איתו לא מעט היום, ההרכב הגבוה והכבד עם גארד בודד ועם אינגלס בשתיים, על אחת כמה וכמה אין לה שום יכולת לרוץ בחזרה. לדעתי ההיפך הוא הנכון, דווקא המשחק האיטי הוא המסוכן יותר מול הרכב כזה ולמעשה משחק לו לידיים, בעוד במשחק ריצה יש למילאנו יתרון מכריע של מהירות. אפשר היה לראות את זה מצוין היום, כשמכבי שיתקה בקלות עם ההרכב הזה את משחק הפוסטאפ של האקט ומוס על הגארדים של מכבי בלי להזדקק לעזרה. את הנשק הזה האיטלקים יכולים לבטל בקלות עם משחק ריצה ביום רביעי.
בקיצור, מול שניים מתוך היקמן/רייס/אוחיון, שחק לאט. בעיקר מול רייס ואוחיון. מול אחד מהם עם אינגלס בשתיים? רוץ כמו הרוח. תכריח את מכבי לשחק עם גארדים ולהביא עזרות על הגארדים שלך.

אבל אני מה איכפת לי, מצידי שלא ירוץ, להיפך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 7:08 am 
Hall of Famer

אגב, השחקן אולי הכי טוב שיש למכבי במשחק ריצה (יחד עם רייס) זה לנדסברג שלפחות פיזית לא אמורה להיות לו בעיה להתמודד עם הגארדים של מילאנו, כך שלפחות על הנייר יש לבלאט דרך להתמודד עם מה שהצגת ראי, חבל שבלאט לא סומך עליו בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 8:36 am 
Hall of Famer

ניסיון ניחוס -
היקמן עד כה בסידרה : 57% ל-2 , 3/5 מבחוץ , 89% מהקו , 4.3 אס' אל מול 1.3 איב' .
מכבי כקבוצה מעלה מול מילאנו את אחוזי העונשין שלה ל-78% , לעומת 70% בעונה הרגילה .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 8:53 am 
Hall of Famer

היקמן עד כה בסדרה > לנגפורד עד כה בסדרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 8:54 am 
Hall of Famer

הייתי שוקל אפילו >> .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 9:52 am 
Hall of Famer

צריך לציין לחיוב גם את רייס לדעתי, סטטיסטית הוא לא ממש מרשים, אבל אתמול השינוי במומנטום ברבע הראשון היה בדקות שלו אחרי שמכבי פתחה בצורה לא טובה. הוא גם משחק הרבה יותר לעומק מאוחיון ומאלץ את ההגנה של מילאנו להגיב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 10:27 am 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
לא יודע כמה אתה מעודכן, אבל משחק הריצה של מכבי על הפנים כבר שנתיים לפחות, למעט כשרייס ואוחיון יחד על הפרקט (וגם אז לא תמיד). מכבי היא אולי קבוצת הפאסט ברייק הכי גרועה ביורוליג. בשנתיים-שלוש האחרונות זה ממש לא נשק עיקרי שלה, וגם לא נשק בכלל, למרבה הצער (שלי לפחות).

מעודכן ברמה של רואה את אלקטרה כל שבוע באירופה ועוד משחק יורוליג בדרך כלל. אתה אומר שהיא קבוצת הפאסט ברייק הכי גרועה ביורוליג, אני לא יודע על מה זה מסתמך מלבד תחושת בטן. לאלקטרה יש לפחות שני שחקנים בקו האחורי, היקמן ורייס, שהם הרבה יותר מהירים ממה שיש לרוב קבוצות היורוליג שמסורתית מסתמכות על קו אחורי כבד והרבה פחות משחק ריצה. מילאנו שונה בכך שיש לה את ג'רלס והאקט, שני שחקנים שעקרונית מסוגלים לרוץ. אבל אצל אלקטרה של השנים האחרונות תמיד יש גארדים מהירים, כמאפיין ברור.

נכון שקבוצה שבנויה בין היתר סביב סופו לא יכול לרוץ 40 דקות. אבל היקמן, רייס, סמית', טיוס וג'יימס כשהיה כשיר בהחלט מפיקים ריצה כשצריך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 10:33 am 
Hall of Famer

ואגב, רק כדי להדגים את מידת ההגזמה כשאתה אומר "הכי גרועה בפאסט ברייק ביורוליג", אני אזרוק לך עכשיו שמות של קבוצות שאלקטרה פגשה העונה:

לבורל, הכוכב האדום, קובאן, ריטאס, ז'לגיריס, פרטיזן, באיירן.

מי מהן רצה יותר טוב מאלקטרה? מי מהן רצה בכלל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 10:43 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מכבי קבוצת פאסט ברייק גרועה כי מלבד לנדסברג אין לה שחקנים שרצים למעלה כמו ציפור, היא לא חוטפת כמעט אלא יותר גורמת לקבוצה היריבה להחטיא, היא לא שולטת בריבאונד הגנה והיקמן הוא מוציא מתפרצות איום ונורא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 10:52 am 
Hall of Famer

שוב, אין פרמטרים סטטיסטיים שאפשר להסתמך עליהם (לא שאני מכיר) לעניין פאסט ברייק ביורוליג, ואני לא ממהר להסתמך על תחושות הבטן של אוהדי אלקטרה בסגנון "היקמן הפח הזה". בעובדה, לאלקטרה תמיד יש בסגל חבורה של אמריקאים אתלטיים שמסוגלים לרוץ. היא גם אחת הקבוצות היחידות באירופה שמסתמכת על יכולת אתלטית כשיטה מובהקת (כמה קבוצות מעלות שחקנים להאלי הופס כמו שמעלים או מנסים להעלות את טיוס כמה פעמים במשחק?). היא אולי לא רצה טוב כמו שהאוהדים שלה רוצים, אבל שוב-תסתכל על הרשימה של היריבות שכתבתי לך למעלה (ואלה רק קבוצות שאלקטרה פגשה), לך תראה את הסגלים שלהן, ותגיד לי כמה אלקטרה רצה פחות טוב מהן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 11:13 am 
Hall of Famer

זו לא שאלה של אתלטים או לא אתלטים, וגם לא שאלה של הסתכלות על סגלים אלא על משחקים, וראיתי לא מעט כאלה. מכבי בהחלט קבוצה אתלטית, יש לה שחקנים שיכולים לחדור ממצב של משחק עומד ויש לה שחקנים שעושים אלי-הופ, אבל פאסט ברייק היא לא ממש יודעת לעשות וזה לא סותר. זו שאלה של מנטליות ואופי של שחקנים.
מכבי רצה בשנתיים-שלוש האחרונות רע מאד, והיום יש לה למעשה רק גארד אחד שיכול להוציא מתפרצת וזה רייס, וגם זה באופן מוגבל. דיברתי על זה רבות במהלך העונה, על הויתור המרגיז על הזדמנויות למתפרצת. אוחיון עולה להתקפה במהירות של ברווז, זה פשוט אופי משחקו. והיקמן אולי מהיר, אבל לנהל פאסט ברייק הוא לא יודע, הוא כמעט לא מוסר בפאסט ברייק, ורוב הריצות שלו מסתיימות בזה שהוא מכדרר לבד פנימה, נעצר ויוצא בחזרה החוצה.
כשמכבי משנה את ההרכב להרכב הכבד עם אינגלס בשתיים, כמו אתמול, המצב נהייה עוד יותר גרוע מהבחינה הזו. וכשזה מגיע לירידה להגנה מול הגארדים של מילאנו, מכבי תהייה בבעייה קשה אם הם ירוצו.
כמו שאמרתי, מצידי אין לי שום בעייה שמילאנו תשחק לאט גם מחר. היי, בכל זאת משחק חוץ. הם ישחקו מהבחינה הזו לידיים של מכבי, בטח כשהיא בציוות גבוה ואיטי בעמדה 2, ויוותרו על יתרון גדול בפוטנציה.

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך ג' אפריל 22, 2014 11:32 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 11:26 am 
Hall of Famer

היקמן אולי לא מוסר היטב במתפרצות, אבל הוא מסיים מתפרצות מעולה שלא זוכה על כך לקרדיט מספיק מאוהדי אלקטרה, שכנראה גם לא מודעים כמה חסרים שחקנים כאלה ביורוליג למרות שהם רואים קבוצות יורוליג כל שבוע. ה"רצה רע מאד" היא דעה סובייקטיבית ויחסית אולי למה שאלקטרה הרגילה בשנים שעוד קדמו לכך. אבל ביחס לקבוצות יורוליג אחרות, האמן לי, לא רק שאלקטרה היא לא קבוצת פאסט ברייק רעה, היא אפילו אחת היחידות שמסוגלות לעשות את זה בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 11:37 am 
Hall of Famer

היקמן מסיים מתפרצות טוב? לא ממש. הוא בהחלט מהיר ואתלטי, הוא מסיים לא מעט חדירות ממשחק עומד, ועל זה מגיע לו קרדיט. אבל המתפרצות שלו מתבצעות באופן כמעט עיוור ונגמרות לרוב בבריחה בחזרה החוצה להתקפה מסודרת.
ראיתי לא מעט קבוצות יורוליג בשנתיים האחרונות, גם נגד מכבי וגם ללא מעורבות של מכבי, אז אני מעדיף להאמין למראה עיני. מבין הקבוצות שראיתי, מכבי מדורגת לגמרי בתחתית. וספציפית מול מילאנו, על אחת כמה וכמה. וספציפית בהרכב עם אינגלס בשתיים, על אחת כמה וכמה כפולה ומכופלת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 11:40 am 
Hall of Famer

אז אתה כנראה רואה לנגד עיניך בכל משחק את ריאל מדריד, שהיא הקבוצה היחידה היום ביורוליג שחרטה על דגלה את הריצה. קבוצות כמו לבורל, ריטאס, ז'לגיריס, פרטיזן והכוכב האדום לא רצות אפילו באימונים, ואלה הקבוצות שמרכיבות את רוב היורוליג. אתה מוזמן לומר לי מי הן הקבוצות הרבות שמרכיבות את המדגם המייצג שאתה מדבר עליו, כי לי יש רשימה מעודכנת שמראה אחרת.

והיקמן הוא מסיים מתפרצות על שחקנים נחמד מאד-מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 11:54 am 
Hall of Famer

ברצלונה, צסק"א, וגם היווניות, מילאנו כמובן, ואפילו לבורל המושמצת מנהלות מתפרצות כשמתאפשר להן הרבה יותר טוב ממכבי. וזו רשימה חלקית. אם אשחזר אחורה משחקים שראיתי וודאי אמצא עוד. שוב, זו לא שאלה של אתלטיות גרידא, אלא של החלטות נכונות ואופי משחק של שחקנים. גם אוחיון הוא אתלט לא רע ויכול לרוץ מהר, ועדיין מעדיף להדס לו לאיטו להתקפה גם כשיש הזדמנות למתפרצת. ככה הוא משחק, it's what he does.
על יכולת הפאסט ברייק של היקמן נאלץ שלא להסכים. הוא מהיר אבל מנהל מתפרצות רע מאד לטעמי, ויותר מדי מתפרצות מתבזבזות על ראיית המשחק שבה הוא לוקה, ועל בריחה החוצה להתקפה מסודרת.

ועוד לא התייחסת ספציפית למצב שבו אינגלס משחק שתיים, שהופך את קו החוץ של מכבי לאיטי וכבד הרבה יותר. אני מכוון ספציפית בעיקר למצב הזה, שמכבי הרבתה להשתמש בו והיווה מפתח למשחק ההגנה שלה אתמול. באנקי אמור לחשוש מהיקמן ורייס? סבבה, שישחק מולם לאט. מול אחד מהם עם אינגלס בשתיים אין סיבה בעולם לא לרוץ.
לא רוצה באנקי? לא צריך. אני מקווה שמילאנו תעשה מה שאתה חוזה (שלא לומר - חושב שצריך לעשות), ותשחק לאט מאד כמו אתמול גם מחר, וגם נגד ההרכב עם אינגלס בשתיים (אני מאמין שמכבי תנסה אותו גם מחר). אני חושב שזו טעות גדולה שמאפשרת למכבי לשחק בהרכב הזה ולבטל, או לפחות להקהות בצורה מהותית, את היתרון הפיזי של הגארדים של מילאנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 12:13 pm 
Hall of Famer

מצא לי בבקשה היכן חזיתי-שלא לומר חשבתי שצריך-שמילאנו תשחק מאד לאט.

הדבר היחיד ש"חזיתי", ולא צריך להיות נביא או חכם בשביל החזון הזה, זה שמילאנו תזרוק הרבה מבחוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 12:28 pm 
Hall of Famer

אנסח זאת כך: דיברת על הסיכון בריצה מול מכבי בנוקיה, כי מכבי יודעת לרוץ בחזרה וזה אחד הנשקים העיקריים שלה.
אני חושב שמדובר בהגזמה פראית. לדעתי נתת הרבה יותר מדי קרדיט למשחק הריצה של מכבי, ולדעתי זה לא אחד הנשקים העיקריים שלה בשנתיים-שלוש האחרונות וזה בלשון המעטה. הסיכון לרוץ נגדה, בטח של קבוצה עם משחק ריצה טוב כמו מילאנו, הוא הרבה יותר קטן ממה שאתה חושב לדעתי.
וכשמכבי משחקת עם אינגלס בשתיים, החשש מהסיכון במשחק הריצה הוא אפילו הגזמה פראית מאד מאד. למילאנו יש יתרון מכריע של מהירות על מכבי בהרכב כזה, וכשעל כף המאזניים השנייה מונח השימוש של מכבי בהרכב הזה כדי לבטל את אחד היתרונות הבולטים שלך עליה - יתרון הפיזיות של הגארדים - אז בכלל החשש הוא לא מובן.

אולי אין סתירה בין הדברים, אבל מצידי שמילאנו תמשיך לוותר על ריצה ותבסס את המשחק שלה על התקפות ארוכות והנעת כדור/חצי חדירות והוצאות, כמו אתמול, כדי להגיע לזריקות משלוש. יכול להיות שהפעם השלשות ייכנסו ויצליח להם, יכול להיות שלא, אבל אני חושב שהסיכון לאפשר למכבי הרכב גבוה ופיזי בעמדות הגארד גדול בהרבה מהסיכון במשחק הריצה של מכבי, ובפרט כשהיא בהרכב כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 1:25 pm 
Hall of Famer

בלו באחד המשחקים הכי טובים שלו העונה לפני שירת הברבור כי לפי כל אתרי האינטרנט הוא ידיע על פרישה סופית מכדורסל בסיום העונה ויעבור לעסוק בנדל'ן,אבידה לא פשוטה למכבי .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 2:50 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

nadav_hacohen כתב:
אז אתה כנראה רואה לנגד עיניך בכל משחק את ריאל מדריד, שהיא הקבוצה היחידה היום ביורוליג שחרטה על דגלה את הריצה. קבוצות כמו לבורל, ריטאס, ז'לגיריס, פרטיזן והכוכב האדום לא רצות אפילו באימונים, ואלה הקבוצות שמרכיבות את רוב היורוליג. אתה מוזמן לומר לי מי הן הקבוצות הרבות שמרכיבות את המדגם המייצג שאתה מדבר עליו, כי לי יש רשימה מעודכנת שמראה אחרת.

וואלה אני לא מבין את המשפט הזה (במיוחד כשהוא בא ממישהו שחרט על דגלו "לא לפסקנות!")... אתה טוען שכמעט כל 24 קבוצות היורוליג (מלבד ריאל מדריד) משחקות ללא משחק ריצה כמו ה-5 שהזכרת? ועל סמך מה אתה טוען שהן לא רצות גם באימונים?
העובדות בשטח הן שאני מתקשה לספור על שתי ידיים את מספר המתפרצות שהיו בעונת היורוליג הנוכחית של מכבי (אתמול לא היתה אפילו אחת למרות הניסיון הכושל של אוחיון למסור מסירה ארוכה שנחטפה).

לא דיברנו על יכולת הסיום במתפרצת של היקמן אלא על אי היכולת שלו להריץ מתפרצת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 3:19 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
אנסח זאת כך: דיברת על הסיכון בריצה מול מכבי בנוקיה, כי מכבי יודעת לרוץ בחזרה וזה אחד הנשקים העיקריים שלה.
אני חושב שמדובר בהגזמה פראית. לדעתי נתת הרבה יותר מדי קרדיט למשחק הריצה של מכבי, ולדעתי זה לא אחד הנשקים העיקריים שלה בשנתיים-שלוש האחרונות וזה בלשון המעטה. הסיכון לרוץ נגדה, בטח של קבוצה עם משחק ריצה טוב כמו מילאנו, הוא הרבה יותר קטן ממה שאתה חושב לדעתי.

הו, זה כבר ניסוח הרבה יותר קרוב למה שאמרתי. ואני דיברתי מה ההגיון שבאנקי משתמש בו, לא מה אני הייתי עושה. אבל היות שאני לא פיני גרשון, ואני לא רואה סיבה לחשוב שכל מאמן שהוא לא פיני גרשון הוא מטומטם מוחלט, אני חושב שאלה השיקולים שלו. יצליח או לא יצליח בזה, נראה מחר.

sir charles כתב:
nadav_hacohen כתב:

וואלה אני לא מבין את המשפט הזה (במיוחד כשהוא בא ממישהו שחרט על דגלו "לא לפסקנות!")... אתה טוען שכמעט כל 24 קבוצות היורוליג (מלבד ריאל מדריד) משחקות ללא משחק ריצה כמו ה-5 שהזכרת? ועל סמך מה אתה טוען שהן לא רצות גם באימונים?
העובדות בשטח הן שאני מתקשה לספור על שתי ידיים את מספר המתפרצות שהיו בעונת היורוליג הנוכחית של מכבי (אתמול לא היתה אפילו אחת למרות הניסיון הכושל של אוחיון למסור מסירה ארוכה שנחטפה).

לא דיברנו על יכולת הסיום במתפרצת של היקמן אלא על אי היכולת שלו להריץ מתפרצת.

אני אומר שאחד המאפיינים המובהקים של אלקטרה ביורוליג זה שהיא משחקת כדורסל אתלטי ומהיר יחסית ליריבותיה. ראיתי כל אחת מהקבוצות שדיברתי עליהן ולא רק נגד אלקטרה, אני מכיר את הסגלים, אני מכיר את הסגנונות. אלה השורשים של הכדורסל המזרח אירופי הישן, של הרבה משחק עומד פנימה ושחרור קלעים לזריקות, והרבה פחות פלאשיות, ריצה והסתמכויות על יכולת פאסט ברייק. ככה זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 4:27 pm 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

הו, זה כבר ניסוח הרבה יותר קרוב למה שאמרתי. ואני דיברתי מה ההגיון שבאנקי משתמש בו, לא מה אני הייתי עושה. אבל היות שאני לא פיני גרשון, ואני לא רואה סיבה לחשוב שכל מאמן שהוא לא פיני גרשון הוא מטומטם מוחלט, אני חושב שאלה השיקולים שלו. יצליח או לא יצליח בזה, נראה מחר.

כל שנותר לי לומר הוא שאני מקווה שאתה צודק... כלומר, שאלה השיקולים של באנקי, ושהוא לא ירוץ נגד מכבי, ובפרט גם כאשר אינגלס על המגרש בעמדה 2 (ואני בטוח שמכבי לפחות תנסה את זה שוב).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 334 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], idpwf1, Majestic-12 [Bot], stavs, סאבוניס ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: