סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 08, 2024 6:02 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 260 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 2:52 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אם באמת היס"מניקים נכנסו באוהדי הפועל על לא עוול בכלל בכפם, וזאת אופציה בהחלט הגיונית, אז אני יכול להבין את העצבים, חוסר האונים, הכעס וכל הרגשות. אני עדיין לא מבין איך אנחנו תמיד חוזרים למונחי השואה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 3:01 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

עמוס לב כתב:
אם באמת היס"מניקים נכנסו באוהדי הפועל על לא עוול בכלל בכפם, וזאת אופציה בהחלט הגיונית, אז אני יכול להבין את העצבים, חוסר האונים, הכעס וכל הרגשות. אני עדיין לא מבין איך אנחנו תמיד חוזרים למונחי השואה.

+1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 3:03 pm 
Sophomore

לאומית כתב:
קצת לגבי חולון, אחרי שהייתי אופטימי מול אילת הגיעה המכה אתמול.
עושה רושם שיש לנו 3 שחקנים ברמה של ליגת העל...ג'ורדן טיילור שהוא רכז מנהל משחק ברמה גבוהה לטעמי אבל חסר מנטליות של סקורר ויד לא יציבה מבחוץ, לורנס באוורס שהוא מניה בטוחה ואייזיק רוזפלט.
כל השאר על הפנים. קולמן במשחק הזה היה חסר אפקטיביות בשני צידי המגרש, מאוד משתדל, מאוד רוצה אבל כל כך מוגבל. טוני קרוקר עושה רושם הגיע לכאן גמור אחרי ניתוח בברך, במשך משחק שלם הוא לא הצליח לייצר לעצמו מצב נורמלי, לא הצליח לעבור את השחקן שלו בצעד ראשון וזה אמור להיות הטופ סקורר בקבוצה.
אבל הבעיה הקשה באמת היא בישראלים, כולל המאמן הישראלי שלא קשור לענף.
אנחנו אוהדי חולון צריכים לעבור שבעה מדורי גיהנום. מתחילים בחמישיה עם שלומי הרוש שנעשה רק יותר מטומטם עם השנים. ה-8 נקודות הראשונות של יותם הלפרין זה על הראש שלו, ה-5 הראשונות זה בגלל שהוא עזב את יותם ורץ לעזור לא זוכר על מי. ואז כשהרוש יורד מי עולה ? גוני יזרעאלי, האיש שנראה כמו פרודיה על שחקן כדורסל ואף אחד, ואני מדגיש, אף אחד מאוהדי חולון לא מבין מה האיש הזה עושה בהפועל חולון ולמה הוא על המגרש. מה שאתמול הוא עולל...כרגיל מחזיק את הכדור 20 שניות בכל התקפה, הולך עם הראש בקיר, דופק לנו רגעי מומנטומים נדירים, כמו למשל ב-33:39 שהחמור רץ לסל ובצד השני חטפנו שלשה, לא מעמיד פנים שהוא מנסה לשמור, עומד מול שחקן ונותן לו לזרוק בלי להרים אפילו את היד. איכס. שיעיפו כבר את האפס הזה מחולון ואם לא מצליחים להיפטר ממנו שיעלו אותו ליציע. יש את יועד בית יוסף שהוא גם שחקן חלש אבל לפחות לא נזק מהלך, אפשר להסתפק בו כרכז שני.
וכמובן, שון דניאל. עוד שחקן שאם לא הפועל חולון אף קבוצה אחרת בליגת העל לא היתה לוקחת אותו.

בקיצקוץ, המצב לא טוב. הקבוצה נבנתה בצורה רעה מאוד, בלי 2 ובלי ישראלי מחליף גבוה. מצד שני, יש 3 רכזים שלא יכולים לשחק 2.
פעולות שיכולות למנוע מהשנה הזו להפוך לעונת מאבק נגד הירידה:
* להעיף את גוני ליציע.
* לשחרר את קרוקר ואת קולמן. במקום קרוקר להביא שחקן בעמדה 2, במקום קולמן להביא עוד שחקן בעמדה 3, לחילופין 5 התקפי הרבה יותר עם משחק גב לסל.
* סוגית מורן רוט - יכול שתעלה שוב מתישהו. גם במקרה כזה, נצטרך לדעתי זר סקורר בעמדה 2.

נראה לי שאתה קצת מפריז ברמתה של ליגת העל.
לא משנה עד כמה אתה שונא את יזרעאלי או מזלזל בהרוש, הם עדיין יישארו שחקני רוטציה לגיטימיים לפחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 3:07 pm 
Senior

גלעד כתב:
קוף ירוק כתב:
במשחק ראווה מס' 2 ראשון פירקה את נהריה אחרי רבע אחרון של 19-3 (כן כן זאת לא טעות), בתוצאה 73-48. וזה לא שראשון הציגה כדורסל כזה גדול.
ראשון מציגה קבוצה מעניינת. צמד גבוהים מאד דומה נראים כמו תאומים כאלה, שינהם חזקים, אגרסיביים ששומרים טוב ועם קליעה לא רעה מחצי מרחק אבל לא הכי התקפיים בעולם. מי שהיה ממש טוב זה טוני יאנגר עם קליעות במחוץ והגנה טובה. הצטרף אליו במחצית ראשונה מצויינת בנדה. במחצית השנייה חנוכי עם 2 שלשות השלים סה"כ תרומה יפה מאד מהישראלים. ג'רי סמית נראה כמו גארד אקטיבי ומהיר, אין לו קליעה טובה אבל הוא שומר ומציק כל הזמן ובהגנה מצוין במגרש הפתוח וחודר טוב. אובנון גם היה טוב מאד יחסית למישהו שנחת לפני יומיים והקליעה שלו נשארה נקייה ויפה כשהייתה.

מסכים כמעט עם הכל, עם כמה הערות:
1. שון דאוסן, שעשוי להיות הקלעי הישראלי המוביל בראשון, לא שיחק אתמול וייעדר בשבוע-שבועיים הקרובים (עבר איזה ניתוחון, לא פציעה)
2. יש מצב שדרוקר בנה את הקבוצה הכי קשוחה שהיתה בראשל"צ. מי שאוהב לראות הגנה - ייהנה בעונה הקרובה מראשון. חנוכי, ג'רי סמית ויאנגר שומרים מצוין, וקארמייקל עוזר כל הזמן. מיני רנדל (-:
3. ההתקפה כמובן זה סיפור אחר. מוקדם והכל, אבל נראה שהתרומה של הזרים בהתקפה לא מספיקה. אתמול הישראלים, בלי דאוסן, קלעו 39 והזרים 34. הסתייגות קטנה - אובנון נחת יומיים לפני המשחק והספיק לערוך אימון אחד.
4. ג'רי סמית היה מזעזע שלושה רבעים, אבל התפוצץ ברבע הרביעי. כשהוא טוב, ראשון תרוץ.
5. יהיה מאוד מעניין לראות איך ראשון מתפקדת נגד קבוצות עם הרבה יותר עומק וכישרון מנהריה.
6. לגבי בנדה - אחרי המשחק אתמול נראה לי שראשון יסגרו איתו. מה גם שאין לנו רכז שני. קשה לי להאמין שיוותרו עליו.
7. בכל מקרה, הקבוצה השנה טובה מהקבוצה בעונה שעברה (טוב, זה לא מסובך במיוחד..)
8. לסיכום, השאלה הגדולה בראשון העונה - האם ההגנה הטובה והחיבור יחפו על המחסור בכישרון?

דאוסן לדעתי השנה עומד בפני קיצוץ בדקות ויהיה מעניין לראות איך זה ישפיע עליו. הוא לא מתאים לאופי הקבוצה ההגנתי (הוא לא שומר) ודרוקר כבר מכיר אותו ולדעתי לא ממש מחזיק ממנו יותר מידי (הוא אומנם עשה את הפריצה תחתיו אבל בדרג א' דרוקר כבר בקושי שיתף אותו שנה אחרי) ובעיקר בניגוד לשנה שעברה יש לו שחקנים טובים על העמדה השנה עם חנוכי ויאנגר שיקצצו את הדקות שלו. סמית הוא הרכז הראשון ויהיה הרבה על המגרש, אובאנון גם לדעתי כי ראשון תהיה חייבת מישהו שיפתח את המשחק בקליעה וזה ישאיר משהו כמו 60 דקות לחנוכי-דאוסון-יאנגר בעמדות 2-3 ככה שיהיה מעניין לראות איך דאוסן יתמודד עם זה לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 3:08 pm 
Junior

מי שלא נשאר למשחק השני לא ראה שגם באזור הגוש המעודד של ירושלים (מעל הספסל שלהם) וגם באזור חולון, נשברו כסאות. ספרנו יחד 15 כסאות שבורים.

ונ"ב:

http://www.globes.co.il/news/article.as ... rearticles

הארנה מסוכן לקהל.

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 3:25 pm 
Junior

Red Sumo1 כתב:
מי שלא נשאר למשחק השני לא ראה שגם באזור הגוש המעודד של ירושלים (מעל הספסל שלהם) וגם באזור חולון, נשברו כסאות. ספרנו יחד 15 כסאות שבורים.

ונ"ב:

http://www.globes.co.il/news/article.as ... rearticles

הארנה מסוכן לקהל.

והקהל מסוכן לארנה - זה לפחות מה שעולה מהרישא של דבריך. בקיצור כדאי להרוס את הארנה ויפה שעה אחת קודם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 3:39 pm 
Freshman

לאומית כתב:
עושה רושם שיש לנו 3 שחקנים ברמה של ליגת העל...ג'ורדן טיילור שהוא רכז מנהל משחק ברמה גבוהה לטעמי אבל חסר מנטליות של סקורר ויד לא יציבה מבחוץ, לורנס באוורס שהוא מניה בטוחה ואייזיק רוזפלט.
כל השאר על הפנים. קולמן במשחק הזה היה חסר אפקטיביות בשני צידי המגרש, מאוד משתדל, מאוד רוצה אבל כל כך מוגבל. טוני קרוקר עושה רושם הגיע לכאן גמור אחרי ניתוח בברך, במשך משחק שלם הוא לא הצליח לייצר לעצמו מצב נורמלי, לא הצליח לעבור את השחקן שלו בצעד ראשון וזה אמור להיות הטופ סקורר בקבוצה.
אנחנו אוהדי חולון צריכים לעבור שבעה מדורי גיהנום. מתחילים בחמישיה עם שלומי הרוש שנעשה רק יותר מטומטם עם השנים. ה-8 נקודות הראשונות של יותם הלפרין זה על הראש שלו, ה-5 הראשונות זה בגלל שהוא עזב את יותם ורץ לעזור לא זוכר על מי. ואז כשהרוש יורד מי עולה ? גוני יזרעאלי, האיש שנראה כמו פרודיה על שחקן כדורסל ואף אחד, ואני מדגיש, אף אחד מאוהדי חולון לא מבין מה האיש הזה עושה בהפועל חולון ולמה הוא על המגרש. מה שאתמול הוא עולל...כרגיל מחזיק את הכדור 20 שניות בכל התקפה, הולך עם הראש בקיר, דופק לנו רגעי מומנטומים נדירים, כמו למשל ב-33:39 שהחמור רץ לסל ובצד השני חטפנו שלשה, לא מעמיד פנים שהוא מנסה לשמור, עומד מול שחקן ונותן לו לזרוק בלי להרים אפילו את היד. איכס. שיעיפו כבר את האפס הזה מחולון ואם לא מצליחים להיפטר ממנו שיעלו אותו ליציע. יש את יועד בית יוסף שהוא גם שחקן חלש אבל לפחות לא נזק מהלך, אפשר להסתפק בו כרכז שני.
וכמובן, שון דניאל. עוד שחקן שאם לא הפועל חולון אף קבוצה אחרת בליגת העל לא היתה לוקחת אותו.

בקיצקוץ, המצב לא טוב. הקבוצה נבנתה בצורה רעה מאוד, בלי 2 ובלי ישראלי מחליף גבוה. מצד שני, יש 3 רכזים שלא יכולים לשחק 2.
* להעיף את גוני ליציע.
* לשחרר את קרוקר ואת קולמן. במקום קרוקר להביא שחקן בעמדה 2, במקום קולמן להביא עוד שחקן בעמדה 3, לחילופין 5 התקפי הרבה יותר עם משחק גב לסל.
* סוגית מורן רוט - יכול שתעלה שוב מתישהו. גם במקרה כזה, נצטרך לדעתי זר סקורר בעמדה 2.

לצערי אתה צודק, פרט לרוזפלט אף ישראלי לא ברמת ליגת העל.
הרוש על כל פעולה טובה עושה מיד שתי טעויות, לא ראיתי במה יועד בית יוסף טוב יותר מנאור שרון - מהלך מיותר ולא מובן של ההנהלה.
קרוקר ראוי להזדמנות נוספת, לגבי קולמן חבל על הזמן - רוזפלט ובאוורס מספיקים לליגת הגמדים שלנו - עדיף להביא עוד גארד זר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 3:41 pm 
Junior

עמוס לב כתב:

לא יכול לדבר בשם אוהדים אחרים כי אני באמת מעדיף להימנע משלל הכינויים האלה, אבל אני מניח שאותם רגשות תסכול יכולים לגרום לאנשים להגזים בתגובתם.
אני לא מצדיק את סגנון הדיבור, אבל אני יכול להבין את הכעס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 4:38 pm 
Sophomore

עמוס לב כתב:

אני אמשיך להצמיד את התואר קלגסים לבבוני היס"מ בכל פעם בלי להתבייש ובלי להתנצל כי זה בדיוק מה שהם. חבורה של בהמות מטונפות שכל מה שהם יודעים זה לפרק במכות ערבים, מפגינים ואוהדי ספורט (נראה לי בסדר העדיפויות הזה). המיץ של הזבל של החברה הישראלית וזה כשיש להם באמת תחרות לא פשוטה.
ומה הקשר למונחי שואה? מעבר לטאבו הילדותי והמגוחך, זה שמשתמשים במונח מסוים בהקשר של השואה אומר שכבר אי אפשר להשתמש בו בשום הקשר אחר? המונח "קלגס" עומד בלי שום קשר לשואה והענקת התואר הזה לשוטרי היס"מ היא נכונה ומדויקת.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 4:56 pm 
Hall of Famer

האסוציאציה הראשונה שלי למילה קלגס, ואני מניח שלהרבה אחרים, היא נאצי. אבל מילא השימוש שלך במילא קלגסים, תגובה אחריה אוהד הפועל דיבר על ללכת כצאן לטבח (ובטח גם הוא ידע להסביר למה זה בכלל לא צריך להיות משוייך לשואה). אני לא יודע למה שימוש בהקשרי שואה הוא טאבו ילדותי ומגוחך, בעיני עדיף להימנע כמה שאפשר מהשוואות שואה. ועדיין אצל אף אחד אחר זה לא היה קופץ לי כל כך לעיניים. אבל ככל הנראה לאוהדי הפועל איכשהו יש פיקסציה מטורפת לשואה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 4:58 pm 
Sophomore

ג'ו קופר כתב:
לאומית כתב:

* להעיף את גוני ליציע.

לצערי אתה צודק, פרט לרוזפלט אף ישראלי לא ברמת ליגת העל.
הרוש על כל פעולה טובה עושה מיד שתי טעויות, לא ראיתי במה יועד בית יוסף טוב יותר מנאור שרון - מהלך מיותר ולא מובן של ההנהלה.
קרוקר ראוי להזדמנות נוספת, לגבי קולמן חבל על הזמן - רוזפלט ובאוורס מספיקים לליגת הגמדים שלנו - עדיף להביא עוד גארד זר.

למה לא מורן רוט? הוא יותר טוב מכל רכז שיש לכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 6:42 pm 
מנהל פורום

צלף הנואלס הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 6:53 pm 
מנהל פורום

גם הלנדסברג הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 7:03 pm 
מנהל פורום

שלוש עבירות לפארגו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 7:29 pm 
מנהל פורום

מעקב הסנטרים של מכבי
מאריץ' 8 דקות 4 נק' ומדד +- פלוס 3
טיוס 9 דקות 6 נק' ומדד +- מינוס 14

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 7:49 pm 
מנהל פורום

42 נק' מדד ללנדסברג והמשחק עדיין לא נגמר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 8:21 pm 
Sophomore

ננסה להתארגן מראש- קישור להפועל-הפועל, מישהו?
הקבוע שלי נסגר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 8:22 pm 
Hall of Famer

הכיצד שלומי הרוש , שאליבא דאוהדי חולון היה צריך להיות מוזמן לנבחרת אשתקד , הוא פתאום לא שחקן שמתאים לליגת העל ?!

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 8:25 pm 
Junior

מכבי רעננה זל כתב:
ננסה להתארגן מראש- קישור להפועל-הפועל, מישהו?
הקבוע שלי נסגר...

אמור להיות כאן שידור (מתעדכן לפני המשחק בתחתית העמוד, אל תיבהל מהכותרת).

http://www.nivdal.info/2013/12/live2.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 8:32 pm 
Sophomore

תודה, בינתיים אין שם שידור.. נמשיך לחפש.

עריכה: רק עכשיו ראיתי שהמשחק בכלל מתחיל ב21:00 ולא ב20:30. יש תקווה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 9:00 pm 
Junior

שידור עובד: http://indexbroadcast.blogspot.co.il/p/4.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 9:11 pm 
Freshman

shmueliki כתב:
הכיצד שלומי הרוש , שאליבא דאוהדי חולון היה צריך להיות מוזמן לנבחרת אשתקד , הוא פתאום לא שחקן שמתאים לליגת העל ?!

אכן יש אהדה בלתי מוסברת להרוש בחולון, כנראה בגלל רוח הלחימה שלו, מתאים ל"רוח החולונית" כמו שחסין אוהב לומר.
לדעתי אף פעם לא הצטיין בחוכמת משחק ולא התברך ביד טובה, יכול לשמש מחליף לכמה דקות לשינוי מומנטום אבל ממש לא מתאים להיות שחקן חמישיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 9:46 pm 
Sophomore

גינות מיכאל כתב:

מצוין, תודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 10:49 pm 
Junior

אם מכבי לא מחתימה את לסברג לעונה הבאה לפני שאירופה מתחילה הם יאבדו אותו שנה הבאה.
פארגו, נותן הגנה טובה ויש לו גם גוף לזה.
לינהארט הבייתה, ארל קלארק או אפילו לורנזו רייט (כן כן אפילו בלי קליעה) ,בתנאי שהוא בריא, יתקבלו בברכה.

נערך לאחרונה על ידי קורובייב בתאריך ג' ספטמבר 16, 2014 10:59 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 10:56 pm 
Hall of Famer

אז אני מבסוט ממה שראיתי מגפני. בהחלט רנדל סטייל שהראה היום גם יד מבחוץ, ומאוד מעורב בשני הצדדים של המגרש. דונטה הגיע למחצית השניה כדי להעלות את הממוצע הדי חשוך שלו בנתיים, וגם ברייסי רייט מתחיל להתאפס. אפילו נראה שאליהו שומר לא רע בכלל היום.

מה שנחמד בנתיים בקבוצה הזאת של הפועל , שבאמת אי אפשר לדעת מי היום יהרוג אותך. אתמול אלה היו קיצ'ן, הלפרין ואריאל , היום שלושתם בקושי עשו משהו ומי שעשו את זה זה גפני, טימור, דונטה ורייט שהיו חושך אתמול.

יהיה משחק מעניין ביום חמישי.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 260 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: