סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' מאי 07, 2024 9:19 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 252 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 9:15 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
יש ימים שבהם מאריץ' לא משחק עם היריבה וכהן כן משמעותי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 9:28 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

עם כל הכבוד לפוטנציאל של אלטיט הוא כל כך לא מלוטש והבנת המשחק שלו לוקה בחסר בשביל לשחק מול יריבות חזקות כמו אילת. כמו בדיון של אדם אריאל, מספיקות 2-3 דקות של שטויות שלו בשביל שמכבי יפסידו את המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 9:38 am 
Sophomore

אורן כתב:
יש ימים שבהם מאריץ' לא משחק עם היריבה וכהן כן משמעותי?

כהן היה טוב מאד נגד חולון , מאריץ' כנ"ל קצת פחות , אתמול מאריץ' ממש התעקש למסור לאילת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 9:40 am 
Hall of Famer

אורן כתב:
יש ימים שבהם מאריץ' לא משחק עם היריבה ?

בעונת 2010

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 9:42 am 
Sophomore

sir charles כתב:
עם כל הכבוד לפוטנציאל של אלטיט הוא כל כך לא מלוטש והבנת המשחק שלו לוקה בחסר בשביל לשחק מול יריבות חזקות כמו אילת. כמו בדיון של אדם אריאל, מספיקות 2-3 דקות של שטויות שלו בשביל שמכבי יפסידו את המשחק.

אני בספק אם אלטיט היה גורם יותר נזק מכל גבוה אחר ברבע הראשון אמש. לעומת אדם אריאל , אם אני לא טועה לפחות לאלטיט יש כרטיס כפול , אז במהלך השבוע הוא משחק. אדם אריאל בהחלט צריך לשחק יותר , ביחוד בימים שיותם מגיע כדי להעביר את הזמן , אריאל לפחות אולי היה עושה עבירות שהפועל ירושליים היו מתחת ל LIMIT.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 10:05 am 
Hall of Famer

אני חושב שלהשוות בין אלטיט לאדם אריאל זה כמו לדבר על ציפי לבני ומנהלת פעילויות ערב במתנ"ס מקומי באותו הקשר כפוליטיקאיות. אדם אריאל הוכיח בעונה שעברה שהוא שחקן לגיטימי בליגת העל, בעיני גם שווה שחקן חמישיה בלא מעט קבוצות ושווה רוטציה כמעט בכל קבוצה בארץ למעט מכבי וירושלים בסימן שאלה (לא רואה במה בר טימור כל כך יותר טוב מאריאל). בן אלטיט במקרה הטוב כרגע הוא שחקן ליגה לאומית סביר. המקום שלו כנער פוסטר הוא מוצדק לחלוטין.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 10:39 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

עמוס לב כתב:
אני חושב שלהשוות בין אלטיט לאדם אריאל זה כמו לדבר על ציפי לבני ומנהלת פעילויות ערב במתנ"ס מקומי באותו הקשר כפוליטיקאיות. אדם אריאל הוכיח בעונה שעברה שהוא שחקן לגיטימי בליגת העל, בעיני גם שווה שחקן חמישיה בלא מעט קבוצות ושווה רוטציה כמעט בכל קבוצה בארץ למעט מכבי וירושלים בסימן שאלה (לא רואה במה בר טימור כל כך יותר טוב מאריאל). בן אלטיט במקרה הטוב כרגע הוא שחקן ליגה לאומית סביר. המקום שלו כנער פוסטר הוא מוצדק לחלוטין.

אני חושב שאתה צריך לערוך מחדש את האנלוגיה. מה ציפי לבני עשתה לאחרונה כפוליטיקאית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 12:14 pm 
Hall of Famer

זה עדיין יותר מאשר מנהלת פעילויות ערב במתנ"ס:-)
ומה עשה לאחרונה אדם אריאל?:-(

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 12:28 pm 
מנהל פורום

מה עם וילי וורקמן, האמריקאי-יהודי, שחתם בהפועל ת"א וקיבל פה בפורום שבחים רבים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 12:55 pm 
Junior

בנתיים פצוע הרבה ולא מראה שמץ מיכולתו שנה שעברה.

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 2:15 pm 
Senior

ודים כתב:
מה עם וילי וורקמן, האמריקאי-יהודי, שחתם בהפועל ת"א וקיבל פה בפורום שבחים רבים?

אין לו מקום בהפועל והשבחים לדעתי היו בעיקר על הרצון והמאמץ שלו. שזה יפה אבל זאת לא תהיה הפתעה אם אחרי המחזור החמישי בלאומית (תחילת מועד העברות) הוא יבקש יפה לעזוב למקום אחר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 2:52 pm 
Hall of Famer

איך עמוס לא מדבר על הייבוש שלו ושל שחקן נבחרת העתודה רום גפן? מוזר.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 2:53 pm 
Junior

גפן משחק (ישחק) גם השנה בכפ"ס במסגרת הכרטיס הכפול

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 3:15 pm 
Sophomore

עופר האדום כתב:
איך עמוס לא מדבר על הייבוש שלו ושל שחקן נבחרת העתודה רום גפן? מוזר.

כי רום גפן לא שחקן לגיטימי לליגת העל, עם כל הצער שבדבר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 5:22 pm 
Hall of Famer

אבל על דניאל גור אריה הוא כן כתב......

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 5:57 pm 
Senior

לי אין בעיה עם שחקנים שמייובשים בבחירה שלהם ובידיעה שזה כנראה יקרה. ווילי וורקמן וגור אריה הם דוגמאות כאלה והם צריכים להתמודד עם הבחירה שלהם.

אדם אריאל או טום מעיין זה סיפור אחר. מדובר בשחקנים צעירים שחתומים בקבוצה שלהם לכמה שנים (ככה שזה לא שהם יכולים לבחור פתאום ללכת) ואני מניח שנשארו או הגיעו לירושלים מן הסתם בגלל שהבטיחו להם שהם כן יקבלו צ'אנס או דקות וכו' ולא מאמין שהיה בתוכניות שלהם להתייבש. את טום מעיין אני אפילו זוכר באיזה ראיון בשנה שעברה אומר שהוא חשב שיקבל יותר דקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 6:07 pm 
Sophomore

טום מעיין זה ביזבוז אדיר. שומר און דה בול אחד הטובים שראיתי (מבין הישראלים) וגם מנהל משחק לא רע בכלל שיש לו ביטחון. בקבוצה שאף אחד מהגארדים שלה הוא לא עילוי בהגנה (לא מחזיק מקיצ'ן כמו אחרים פה) תום יכול קבוע לללחץ על מובילי הכדור ולעזור בשינוי מומנטום. נשמע יצירתי מידי בשביל פרנקו שבשלב בזה של העונה עסוק בעיקר בלהתעצבן ולהעמיד פני קשוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 8:04 pm 
Sophomore

Luiscola כתב:
טום מעיין זה ביזבוז אדיר. שומר און דה בול אחד הטובים שראיתי (מבין הישראלים) וגם מנהל משחק לא רע בכלל שיש לו ביטחון. בקבוצה שאף אחד מהגארדים שלה הוא לא עילוי בהגנה (לא מחזיק מקיצ'ן כמו אחרים פה) תום יכול קבוע לללחץ על מובילי הכדור ולעזור בשינוי מומנטום. נשמע יצירתי מידי בשביל פרנקו שבשלב בזה של העונה עסוק בעיקר בלהתעצבן ולהעמיד פני קשוח.

למעיין אין קליעה בכלל. בנבחרת העתודה הוא הסתדר בגלל האתלטיות וההאסל, אבל זה לא מתחבר ברמת בוגרים. בפעמים שהוא כן שיחק, פשוט נתנו לו מטר וחצי. ואז, גם יכולת ניהול המשחק הלא רעה שלו הלכה לפח. יקרה לו מה שקרה ליוגב אוחיון באותו משחק מפורסם נגד סרביה (או מונטנגרו?), ששמו עליו את הסנטר ואמרו לו "זרוק, חביבי". אוחיון חזר אז לספסל מבויש וחפוי ראש, וכך כנראה יקרה גם למעיין.

הוא חייב לשחק. אבל לא בהפועל. לבוא בביקורת על פרנקו שמעיין מבוזבז זה בכלל בלתי נקלט בעיניי (את הטענות על הייבוש של אריאל אני עוד מסוגל לקלוט, כי כמו שאמרו, הוא כבר הוכיח שהוא יכול לתרום, או לכל הפחות, לא לעשות נזק חמור מדי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 8:26 pm 
Hall of Famer

הפתרון של הכרטיס הכפול זה קלאסי למעיין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 8:41 pm 
Sophomore

אני חושב שוורקמן שחקן לליגת העל אבל לא ברור למה הוא בחר להגיע דווקא אלינו כשיש כבר את רביב, מתן, יהונתן, יחזקאל וגולן אז הוא למעשה רק שחקן עשירי בהיררכיה. צריך לציין שבשני המשחקים האחרונים הוא היה מחוץ לסגל בגלל פציעה, ואם הוא היה כשיר ולנוכח החולשה של בראון הא כנראה היה מקבל דקות, כמו שקיבל כמה דקות בכל אחד ממשחקי ההכנה.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 8:43 pm 
Sophomore

זה היה נגד מונטנגרו. סלאבקו וראנייש שמר עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 8:54 pm 
Senior

זה לא היה בכלל במשחק של מכבי נגד פרטיזן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 9:04 pm 
Hall of Famer

לא . משחק מול מונטנגרו בנוקיה .
אחרי מספר החטאות והיסוסים , אוחיון ירד לספסל ולמיטב זכרוני לא חזר יותר למגרש .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 22, 2014 12:04 am 
מנהל פורום

Equilibrium כתב:
sir charles כתב:

אני בספק אם אלטיט היה גורם יותר נזק מכל גבוה אחר ברבע הראשון אמש. לעומת אדם אריאל , אם אני לא טועה לפחות לאלטיט יש כרטיס כפול , אז במהלך השבוע הוא משחק. אדם אריאל בהחלט צריך לשחק יותר , ביחוד בימים שיותם מגיע כדי להעביר את הזמן , אריאל לפחות אולי היה עושה עבירות שהפועל ירושליים היו מתחת ל LIMIT.

היום במחזור הראשון של הליגה הלאומית אלטיט סיים עם 2 נק' בניצחון של ר"ג על רמה"ש. אין לי מושג בכמה דק' ובאיזה אחוזים, אבל להבנתי לפניו ברוטציה יש רק את עמית תמיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 22, 2014 12:52 am 
Freshman

עופר האדום כתב:
בקיצור - לא שיפוט מוטה ולא כלום. השריקה עם גפני נראית לי נכונה (הדיפה לא מקנה שליטה בכדור לקבוצה עד כמה שאני זוכר), כשדונטה התעצבן וקיבל את הרביעית הטכנית שלו אכן נעשתה עליו עבירה ברורה שלא נשרקה, וגם העבירה השלישית שנשרקה לו, נשרקה על עבירה שלא הייתה ולא נבראה.

תנו לאוהדי אוסישקין להמשיך לבכות הרי תארים לא יהיו גם השנה, וכל העולם הרי לעולם ימשיך לרדוף אותם (בארנה הם לא עשו כלום בחצי הגמר של גביע וינר וסתם התנפלו עליהם השוטרים, באילת הם ממש לא עשו שום דבר רע רק כמה כסאות שהושחתו - לא נורא, ובמשחק הליגה האחרון פשוט גזלו להם השופטים נצחון כי אמנם היתה עבירה אבל לא שורקים דבר כזה 4 שניות לסוף בנקודה הפרש).
סתם כזה - מבט על טופס הסטטיסטיקה מראה יתרון ברור של י-ם בריבאונד, באסיסטים והפרש עצום במדד (118 - 78 לירושלים)
http://www.basket.co.il/BoxScore.asp?GameID=21518
כלומר הפועל ת"א חיה בעיקר על הצגת שלשות ענקית (10 מ-19), 9 החטאות של ירושלים מהקוו... נכון לא היה חסר הרבה שינצחו את המשחק הזה אבל בסה"כ הם חיים באילוזיה של היינו הרבה יותר טובים והגיע לנו. צריך להעריך את ההכנה של קטש למשחק חוץ נגד קבוצה עדיפה, אבל אני לא רואה מצב בו הישראלים של הפועל ת"א יתנו עוד משחק כזה של 61 נקודות (בעיקר שולדבראנד ולימונד עם 40). הקבוצה שלהם השנה פחות טובה באופן משמעותי מהשנה הקודמת ובעיניי אם יגיעו לפיינל פור ממקום רביעי זאת תהיה הפתעה גדולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 252 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: פוציץ' ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: