סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' מאי 07, 2024 10:19 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 252 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 2:55 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
אני חושב שלדעתי כרגע המועמדות המובילות הם חולון (אני מניח גם שחולון תחליף את הגבוה שלהם בשחקן יותר טוב, הסיבה שלא הוחלף עדיין לדעתי זה כי מחכים באמת לשחקן שישדרג אולי ואין לחץ שם בגלל הנצחונות). אני חושב שהפועל ת"א תחליף אחד וכנראה גם 2 מהזרים שלה ובזכות הסגל הישראלי החזק גם תמצא את עצמה שם בסוף. גם האולם הביתי, במיוחד זה שהפועל אמורה לעבור אליו ישחק תפקיד מרכזי כי לדעתי יהיה מאד קשה לנצח באולם החדש שלהם. בעיקר מדובר בקבוצות עם המשכיות רצינית בישראלים ששיפצור בזרים יביא אותם לשם גם כן. אילת על הנייר גם בפוטנציאל לעשות שינויים ולהגיע לשם עם זה אני דווקא מסכים (רק שהם כרגע ממש לא שם איך שזה נראה) אבל דן שמיר ממה שאני זוכר הוא לא מאלו שרצים ומבצעים שינויים (בניגוד לקטש) גם שדברים לא הולכים בהתחלה ולכן אני לא יופתע אם לא יהיו שינויים כל כך מהר ולכן אני גם לא משוכנע כמוך שהם יגיעו לשם. אם כי באילת הנהלה חזקה וכזאת שהוכיחה שגם יכולה לעשות שינויים בניגוד לדעת המאמן אם הם חושבים שזה רצוי. ולמרות שלא התרשמתי מראשון אני חושב שלפתיחות עונה טובות יש לא מעט משמעות לפעמים, בניגוד לנס ציונה שיצטרכו להתמודד עם שילוב מחדש ושינוי סגנון שטפירו יחזור, ראשון כבר יש להם סגנון ודרך שיש הרבה פחות סיכוי שתבוא נפילה. השאלה בעיקר מבחינתי האם יאנגר ימשיך ביכולת המופלא שלו מתחילת העונה או ירד לממוצעי קריירה. אם הוא ממשיך ראשון בהחלט בתמונה גבוה ושם גם אני מניח יש אפשרות שנראה עוד איזה שינוי בעמדות הפנים בהמשך הליגה (שוב בניגוד לנס ציונה שם הם בינוניים אבל אתה לא רואה איזה מישהו שיוחלף וישדרג את הקבוצה החילוף שלו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 3:01 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
גלעד כתב:
בנדה בפתיחת עונה נוראית, לא קלע נקודה עד עכשיו..
דרוקר הלך עם ג'רי סמית כרכז, ואז סוואן במקומו.
מסכים איתך שיש לראשון בעיה מתחת לסל.
ג'רמיס סמית ש"תרמתם" לנו (-: הוא השחקן הכי פרווה שראיתי.
אתמול סיים עם 0 (אפס) ריבאונדים ב-30 דקות! אין דברים כאלה.
אם אפשר היה להחליף את שני הסמיתים (ג'רי וג'רמיס) - אני בטוח שראשון היתה יותר לכיוון של 3-4 מאשר 5-8 - כי הסגל הישראלי הוא אחד הטובים בליגה לדעתי (חנוכי, דאוסן, יאנגר, נסטרנקו ובנדה), וקארמייקל וסוואן זרים סבבה.

לא כל גבוה שחיפה "תורמת" לרישון, הוא ברמה של ג'יימס תומאס
לגבי ג'רמיס, אם היית שואל אותנו לפני חודשיים סביר להניח שהביטוי פרווה היה עולה. פשוט שחקן סתמי לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 252 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: