סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 08, 2024 2:37 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 252 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 3:11 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
יש לי זוג עיניים ולא ראיתי שיפוט מוטה, ראיתי טעויות של שופטים לשני הצדדים. כמו עבירת תוקף של דונטה שנשרקה לחובת נאור והתקפה אחרי זה השופטים מחזירים כדור של הפועל ירושלים לת"א, בשביל האיזון.
אבל לא ראיתי את הפועל הרכה להחריד מפוצצת את ת"א בלי מענה הולם מהשופטים או משהו כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 4:23 am 
Sophomore

חבל, על ההודעה הראשונה בזבזת את השריקה היחידה ב-40 דקות שקיבלנו במתנה. אולי היה יותר חכם לשלוף אותה בהמשך. אפילו במהלך הזה עבירת התוקף הברורה של דונטה סמית' שגם הייתה עבירה חמישית הייתה פי עשרה יותר משמעותית.

מגדל אמנם לא פוצצה אבל על מה ששרקו בצד אחד (בעיקר נשיפות שזיכו את הפועל בפאולים) לא שרקו בצד השני. מאוד נוח ללכת בכל ה-50:50 לצד אחד. למרות שייאמר לזכותם שהיו מקרים שזה אפילו לא היה 50:50 והם עדיין הלכו עם מגדל.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 5:48 am 
Freshman

מעניין ששכחתם לציין את כל הצלילות המרהיבות של מתן נאור בכל פעם שהוא התקרב לאזור השלוש, כשהשופטים תמיד, משום מה, אכלו את זה. אני, למשל, לא קוראת לזה שיפוט מוטה, סתם תצוגת שיפוט דפקטית סטנדרטית. אבל סבבה, יש לכם תירוץ, לכו על זה.

הייתם טובים יותר לאורך המשחק, והפסדתם כי עשיתם יותר שטויות במאני טיים, וכי אין לכם את מה שנקרא דאנטה סמית'. סה טו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 5:49 am 
Freshman

נהדר, אני בתמימות שלי "מבזבז" טעות שיפוט שאני ממש, באמת, זוכר. אתה לעומת זאת משתמש בתיאורים כלליים , מה שיכול להעיד בעיני על בכיינות סבירה של אוהד מאוכזב וייתכן שגם על תחושת קיפוח כללית שאין לה בהכרח אחיזה במציאות.
אבל יכול להיות שהעין שלי לא מספיק חדה , זה יעזור אם תתן דוגמא, משהו ספציפי, שלפחות נבין את פשר הטענות שלך. אם זה יהיה מהלך חכם מצידך נשפוט בהמשך, אני מניח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 7:29 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

מישהו זוכר כמה עבירות ירושלים עשו במשחק הראשון של סדרת חצי הגמר מול חיפה? אותו משחק של 28 הפרש במלחה
במחצית הראשונה הם עשו משהו כמו ארבע עבירות!
לא קשור לשופטים, הם פשוט לא שומרים חזק/בכלל
אותו שלד של שנה שעברה נשאר, רק דונטה בסוף עושה את העבירות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 7:48 am 
מנהל פורום

בחייכם, אליהו, ג'ונס, גפני והלפרין, מי מאלו שחקן שעושה פאולים?
דונטה עשה את העברות שלו, קיצ'ן עשה את העברות שלו (והשופטים אפילו קצת החמירו אחתו, אבל בקטנה), האחרים לא עושים עברות, ושלושה מהם לא שומרים אישית מתוך אידיאולוגיה.

בנוסף, בר טימור בורח ממגע בהגנה ויניב גרין שהוא שומר אישי טוב סה"כ לא יודע מה לעשות כשיש פיקנרול, אז הוא בד"כ נתקע בלי שחקן להרביץ לו או לשמור עליו אי שם בקו העונשין (ות"א הריצה המון כאלו אמש) ואתם מקבלים 80% מהרוטציה שלא בקטע של פאולים בכלל. לכן הפער, כי הפועל לא שומרת.

הלאה, ג'ונס וגפני זו בדיחה לא מצחיקה. כל אחד מהם, כזר שישי זה סבבה, שניהם כשחקני רוטציה חשובים? זוועה. גפני שומר קבוצתי טוב וחכם, בחור אנרגטי, אבל מביך התקפית וחסר כל יכולת לשים גוף על מישהו בהגנה אישית, ג'ונס אחלה אחלה אחלה אחלה שחקן, לא להפועל ולא בחשיבות הזו, לא שומר, לא חוסם, לא משחק פיקנרול, לא קולע מספיק מבחוץ בשביל לרווח את המשחק. והכי חמור ליד גפני? לא מתאים בשיט ליד אף אחד מהגבוהים האחרים שלנו.
ואני מתגעגע לדאנקן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 8:24 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
בחייכם, אליהו, ג'ונס, גפני והלפרין, מי מאלו שחקן שעושה פאולים?
דונטה עשה את העברות שלו, קיצ'ן עשה את העברות שלו (והשופטים אפילו קצת החמירו אחתו, אבל בקטנה), האחרים לא עושים עברות, ושלושה מהם לא שומרים אישית מתוך אידיאולוגיה.

בנוסף, בר טימור בורח ממגע בהגנה ויניב גרין שהוא שומר אישי טוב סה"כ לא יודע מה לעשות כשיש פיקנרול, אז הוא בד"כ נתקע בלי שחקן להרביץ לו או לשמור עליו אי שם בקו העונשין (ות"א הריצה המון כאלו אמש) ואתם מקבלים 80% מהרוטציה שלא בקטע של פאולים בכלל. לכן הפער, כי הפועל לא שומרת.

הלאה, ג'ונס וגפני זו בדיחה לא מצחיקה. כל אחד מהם, כזר שישי זה סבבה, שניהם כשחקני רוטציה חשובים? זוועה. גפני שומר קבוצתי טוב וחכם, בחור אנרגטי, אבל מביך התקפית וחסר כל יכולת לשים גוף על מישהו בהגנה אישית, ג'ונס אחלה אחלה אחלה אחלה שחקן, לא להפועל ולא בחשיבות הזו, לא שומר, לא חוסם, לא משחק פיקנרול, לא קולע מספיק מבחוץ בשביל לרווח את המשחק. והכי חמור ליד גפני? לא מתאים בשיט ליד אף אחד מהגבוהים האחרים שלנו.
ואני מתגעגע לדאנקן.

הנקודות של ירושלים בחמש הדקות האחרונות : 5 דונטה ,5 גרין , 2 ברייסי. כל השאר פשוט לא תפקדו במאני טיים ,מה חדש ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 8:31 am 
מנהל פורום

שכחת את קיצ'ן, שעשה פשוט דברים אדירים בהגנה, בהצלת כדורים אבודים ובניהול משחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 8:40 am 
Sophomore

נו, יש פה עוד אופטימיים לגבי גפני וג'ונס וההתאמה שלהם לסגל הנוכחי? מעניין אם הדוקטור מסמיק כשהו נזכר בציטוט שלו לא מזמן על כך ששניהם טובים מדאנקן ופרחובסקי.

בוא נשים רגע דברים על השולחן. הצוות המקצועי בהפועל נכשל כישלון חרוץ בקיץ. לא הצליחו לשפר אף לא אחד מהחסרונות המובהקים של שנה שעברה:
קליעה מבחוץ? fail
הגנה בצבע? fail
ישראלי בכיר נוסף? fail

הקו הקידמי נחלש בוודאות. וגם אם נשים בצד את הגבוהים, גם בקו האחורי אין התאמה בין הצרכים של הקבוצה לבין מה שיש בפועל. החלטת ללכת על דונטה? יופי, שחרר את קיצ'ן. זה פשוט אבסורד שהיכולת של דונטה לכווץ את ההגנה מתבזבזת על שחקנים שלא יכולים לקנות סל מבחוץ. היחיד שעוד מסוגל לקלוע נמצא בריגרסיה רצינית (גם במונחים שלו). אני די בטוח שהביטחון של יותם ביצפה בגלל פרנקו.

אגב, אף אחד כבר לא סופר את אדם אריאל (וואתמול היה מקום לנסות אותו) האם מישהו בהפועל עוד יקשקש את המנטרה על קידום צעירים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 8:42 am 
Hall of Famer

מהיציע העליון בארנה , ואחרי צפיה של המחצית הראשונה בטלויזיה אח"כ , לא ראיתי שום שיפוט מוטה. מספר העבירות זה כבר מזמן לא מדד לשיפוט מוטה (דוגמא - ב-התקפה האחרונה של מצרפלס שהסתיימה בסל של לימונד, להפועל היו 3 עבירות לתת , והם לא עשו אחת אפילו. טיפשות ולא שיפוט).

הארנה זה פוטנציאל אדיר. לא בנוי עדיין עד הסוף , יש נקודות בעייתיות (כמו צוואר בקבוק בירידה במדרגות הנעות מלמעלה למטה), והקהל של הפועל יצטרך לעשות את השינוי ממלחה הקטנה והחמה לדבר הענק הזה. חייב להגיד שבטקס הצגת השחקנים כולל השטיקים על המסך המרובע, זו הייתה הרגשה כמו משחק בית של מכבי בנוקיה , וזה לא הייתה הרגשה נעימה......

מקצועית , יכול להיות שחבל שלא הפסדנו, רק כדי שמישהו בקבוצה יזוז ויבין שצריך עוד שחקן צבע משמעותי אחד לפחות. ג'ונס זה לא זה , וגם פרנקו כנראה לא סופר אותו יותר מדי. אין לי ספק שהקבוצה הזאת פלוס דאנקן ופראחובסקי היא מועמדת מספר אחת לאליפות.

נראה שסוף סוף דונטה הגיע לירושלים , דומיננטיות מאוד גדולה אתמול משני צידי המשחק (החטיפה של והדאנק על לימונד הייתה גדולה). הרביעייה קיצ'ן-הלפרין-רייט-דונטה הייתה טובה מאוד , אבל שוב כשהגבוה הכי טוב שלך זה יניב גרין , יש בעיה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 8:49 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

חוצפן חיובי כתב:
חבל, על ההודעה הראשונה בזבזת את השריקה היחידה ב-40 דקות שקיבלנו במתנה. אולי היה יותר חכם לשלוף אותה בהמשך. אפילו במהלך הזה עבירת התוקף הברורה של דונטה סמית' שגם הייתה עבירה חמישית הייתה פי עשרה יותר משמעותית.

הצחקת את דונטה. הוא יכול היום לשלוף אקדח ולירות בשחקן היריב The last boyscout סטייל ולא ישרקו לחובתו תוקף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 8:56 am 
Sophomore

אם, לדוגמה, אדם אריאל לא מספיק טוב באימונים, למה הוא חייב לשחק? אני לא אוהד הפועל ירושלים ולכן זה כנראה פחות מפריע לי, אבל גם לקידום צעירים יש גבול - אם אריאל לא מספיק טוב בעיניי הצוות המקצועי, הוא לא צריך לשחק.

נראה ששוכחים שירושלים היא קבוצה עם מאסה של אגו. דאנטה, ברייסי, קיצ'ן ואפילו הלפרין - כולם רוצים דקות. אני די בטוח שברייסי, למשל, מרגיש מתוסכל ומקופח גם במצבת הדקות הנוכחית. להכניס עוד גארד, שהצוות המקצועי לא חושב שהוא מספיק טוב כדי להצדיק את הדקות, עשוי רק לגרום יותר נזק למרקם הקבוצתי ולהיררכיה.

אני גם די משוכנע שהביטחון של יותם ברצפה, וזה על אף שהוא בכושר קליעה טוב. וזה חבל, כי לפעמים הדברים באים לו כל כך בקלות שזה מרגיז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 8:58 am 
Junior

הביטחון של יותם בריצפה כבר 15 שנים, גם בתקופות שהוא בכושר. אין מה להפיל את זה על מאמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 9:02 am 
Hall of Famer

אין שום בעיה בבטחון של יותם, הוא פשוט לא מסוג השחקנים שייקח 20 זריקות במשחק. צריך אולי באמת לשבת עליו חזק שיזרוק יותר (ולבנות תרגילים כמובן , סתם להגיד לו לזרוק זה לא עוזר) כי הוא עם אחוזים מטורפים , אבל הוא תורם המון למשחק גם כשהוא לא זורק.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 9:11 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

סומואים -מה עם דוראנד סקוט -ישחק ברוממה ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 9:12 am 
מנהל פורום

לגבי דונטה וקיצ'ן, באופן מוזר זה דווקא עובד יפה, הם נהנים זה מנוכחותו של זה, וקיצ'ן נראה כאילו קצת יותר בטוח בזריקה שלו וכאילו החזיר לעצמו איזה חצי צעד מהצעד שאיבד אחרי הפציעה. ועדיין, צריך לידם קלעי חוץ למען השם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 9:16 am 
Hall of Famer

Bozzy כתב:
אם, לדוגמה, אדם אריאל לא מספיק טוב באימונים, למה הוא חייב לשחק? אני לא אוהד הפועל ירושלים ולכן זה כנראה פחות מפריע לי, אבל גם לקידום צעירים יש גבול - אם אריאל לא מספיק טוב בעיניי הצוות המקצועי, הוא לא צריך לשחק.

נראה ששוכחים שירושלים היא קבוצה עם מאסה של אגו. דאנטה, ברייסי, קיצ'ן ואפילו הלפרין - כולם רוצים דקות. אני די בטוח שברייסי, למשל, מרגיש מתוסכל ומקופח גם במצבת הדקות הנוכחית. להכניס עוד גארד, שהצוות המקצועי לא חושב שהוא מספיק טוב כדי להצדיק את הדקות, עשוי רק לגרום יותר נזק למרקם הקבוצתי ולהיררכיה.

אני גם די משוכנע שהביטחון של יותם ברצפה, וזה על אף שהוא בכושר קליעה טוב. וזה חבל, כי לפעמים הדברים באים לו כל כך בקלות שזה מרגיז.

מי אמר שאדם אריאל לא מספיק טוב באימונים? ראינו את השחקן הזה, אנחנו יודעים שהוא מסוגל לתת דקות איכותיות בליגה. אבל זאת לא הנק'. הנק' היא שההנהלה של ירושלים בשנה שעברה סיפרה לכולם על מדיניות של גידול צעירים ובעיקר כאלו מקומיים. אז מה שקרה זה שמנקו נשלח לחממת גליל ואילו אריאל הפך העונה למנופף מגבות (מעניין מה היה קורה אם את המהלכים הללו הייתה עושה קבוצה אחרת, בצבע מדים קצת אחר. אני מניח שמילים כמו ייבוש, הורסים את הכדורסל הישראלי, תהיות על הואסל הנרצע, היו מתעופפות).

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 9:21 am 
Hall of Famer

כן עמוס , כמו שכתבת לפני כמה ימים שאם קבוצה אחרת הייתה מייבשת את דניאל גור אריה (!!!) היו מתלוננים נגדה. לא צריך לחפש כל הזמן צביעות , זה גם יכול להיות מביך....... גור שלף אמר אתמול שבגיל של אדם אריאל גם הוא לא שיחק. תן קצת זמן לפני שאתה ממשיך לקטול, ומשווה את הייבושים של אריאל וגור אריה (!!!) לאלה של ספר וליובין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 9:24 am 
מנהל פורום

אבל בכ"ז, הייבוש של אדם אריאל קצת מביש, כי הוא הוכיח כבר שהוא סבבה לגמרי בהנתן ההזדמנות. הוא צריך לקבל 10-12 דקות קבועות כל משחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 9:24 am 
Junior

אוהדי ירושלים לא ראו שיפוט מוטה. מפתיע.
שוב, מה שמפריע הוא לא פער העבירות הגדול כי גם אם השיפוט היה אחיד עדיין היו שורקים להפועל יותר עבירות מהסיבה הפשוטה שירושלים היו הרבה יותר רכים.
מה שמפריע זה שכל שריקה שהיא פיפטי פיפטי הלכה לכיוון ירושלים, כמו שתי ה"עבירות" של מתן על דונטה או המסירה של גפני בסוף ה-24.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 9:25 am 
Hall of Famer

ואז תכתוב איך יכול להיות ששחקנים כמו ברייסי רייט והלפרין מקבלים כל כך מעט דקות......קיצר , בוא נחכה קצת מעבר לשלושה משחקים כדי לראות מה מצב הייבוש אם קיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 9:26 am 
Hall of Famer

הוקיץ' כתב:

אוהדי תל אביב ראו שיפוט מוטה. מפתיע.

אגב , המסירה של גפני היא לא פיפטי-פיפטי , היא או שריקה נכונה או טעות , הכל תלוי בהגדרת מושג השליטה - האם הדיפה של שחקן ביד אחת אומר שיש לו שליטה בכדור. איפה ראי שעל הקיר כשבאמת צריכים אותו.....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 9:28 am 
Hall of Famer

הוקיץ' כתב:
שוב, מה שמפריע הוא לא פער העבירות הגדול כי גם אם השיפוט היה אחיד עדיין היו שורקים להפועל יותר עבירות מהסיבה הפשוטה שירושלים היו הרבה יותר רכים.
מה שמפריע זה שכל שריקה שהיא פיפטי פיפטי הלכה לכיוון ירושלים, כמו שתי ה"עבירות" של מתן על דונטה או המסירה של גפני בסוף ה-24.

אוהדי ת"א ראו שיפוט מוטה. מפתיע.

וכמובן, הקביעה העובדתית שלך בפסקה השנייה מופרכת לגמרי.

גם תרגיל הרגל של נאור זה פיפטי פיפטי שהלך לכיוון הפועל? ולפחות שתי עבירות די ברורות על גפני מתחת לסל שלא נשרקו?

ע"כ כבר אמרו חז"ל, יאללה יאללה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 9:43 am 
Junior

זה העניין, שלא רק אוהדי הפועל ראו שיפוט מוטה אלא גם אוהדי מכבי וחיפה.
והעבירה בזריקה על נאור הייתה עבירה ועוד איך.
אליהו נגע בנאור לפני הנחיתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 9:47 am 
Hall of Famer

תהיה ספציפי - אוהד מכבי חיפה.

שוב - אני לא ראיתי שיפוט מוטה ממשחק בארנה + מחצית ראשונה בטלויזה , ממש לא. אתם אוהבים להתבכיין , תפאדלו. סה"כ נתתם משחק יפה , וכמו שהמאמן שלכם אמר (לא דיבר על השיפוט בכלל אם אני לא טועה), הייתם נאיבים והפסדתם. קורה. יכול באמת להיות שהיו טעויות שיפוט (מעניין אותי אכן המקרה של ההדיפה של גפני, מה אומרת החוקה) , גם זה קורה. יאללה, תתקדמו.

נערך לאחרונה על ידי עופר האדום בתאריך ב' אוקטובר 20, 2014 9:49 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 252 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], נורטון ו 72 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: