סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 08, 2024 2:22 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 252 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 9:48 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
הוקיץ' כתב:
זה העניין, שלא רק אוהדי הפועל ראו שיפוט מוטה אלא גם אוהדי מכבי וחיפה.
והעבירה בזריקה על נאור הייתה עבירה ועוד איך.
אליהו נגע בנאור לפני הנחיתה.

אליהו נגע ברגל של נאור שנשלחה לכיוונו.
ואומר שוב: יאללה יאללה.
חבל, אתה הורס הזדמנות מצויינת לטפיחה עצמית על השכם, אתם יכולים להיות גאים מאוד (וגם מרוצים מבחינה מקצועית) במה שראינו מכם אתמול, לא יודע למה צריך להרוס את זה עם התבכיינות חסרת ביסוס עובדתי.

אגב, בשולי הדברים, זו הפעם הראשונה, מאז שחזרתם לליגה, שהקהל שלכם היה ממש לא מורגש במשחק אצלנו. וזה לא שהקהל שלנו נתן כזה פייט מוצלח.

נערך לאחרונה על ידי אורן בתאריך ב' אוקטובר 20, 2014 9:53 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 9:50 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

הוקיץ' כתב:

איפה ראית אוהד חיפה שראה שיפוט מוטה ? אני רק ציינתי שכמו שהפועל ת"א מתלוננת על השיפוט ועל כך שדונטה היה כבר צריך לקבל עבירה חמישית ממזמן
אז יש לזכור שהעבירה הרביעית שלו "נולדה בחטא" :הוא זעם על כך שלא קיבל פאול וסל אלא רק סל ,היה פאול .
בגלל המחאה המוגזמת שלו שרקו לו עבירה רביעית.
וגם אמרתי שירושלים קבוצה רכה ואני לא מתפלא ששרקו להם כ"כ מעט עבירות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 9:51 am 
Hall of Famer

הקהל של מצרפלס היה די מאכזב , שלא נאמר עלוב , גם עם המספרים. ממשחק כזה בלי הגבלת כרטיסים , להביא 300 אוהדים בלחץ זה עלוב לדעתי.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 9:54 am 
Hall of Famer

המושבע ה-13 כתב:
הוקיץ' כתב:

איפה ראית אוהד חיפה שראה שיפוט מוטה ? אני רק ציינתי שכמו שהפועל ת"א מתלוננת על השיפוט ועל כך שדונטה היה כבר צריך לקבל עבירה חמישית ממזמן
אז יש לזכור שהעבירה הרביעית שלו "נולדה בחטא" :הוא זעם על כך שלא קיבל פאול וסל אלא רק סל ,היה פאול .
בגלל המחאה המוגזמת שלו שרקו לו עבירה רביעית.
וגם אמרתי שירושלים קבוצה רכה ואני לא מתפלא ששרקו להם כ"כ מעט עבירות

נדמה לי שהוא מתכוון לקוף הירוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 10:02 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
שכחת את קיצ'ן, שעשה פשוט דברים אדירים בהגנה, בהצלת כדורים אבודים ובניהול משחק.

והחטיא את כל ארבע הזריקות שלו ברבע הרביעי

נערך לאחרונה על ידי juror13 בתאריך ב' אוקטובר 20, 2014 10:08 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 10:04 am 
Junior

לי זכורים לפחות שלושה משתמשים שאינם אוהדי ירושלים (קוף ירוק, לפטופ ועידן שגיב) שדיברו על שיפוט ביתי/מוטה.
מה זה טפיחה על השכם? הפסדנו משחק שהיה בידיים שלנו בגלל טעויות מטופשות ושיפוט מוטה. למה שאני אהיה מרוצה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 10:06 am 
Hall of Famer

עידן שגיב עד כמה שאני זוכר כתב בדיוק ההיפך ממה שאתה ייחסת לו , ולפטופ שונא את הפועל ירושלים יותר מכל דבר , כך שהוא לא ממש מייצג לאובייקטיביות (וגם הוא שלח איזה משפט קצר ולא מבוסס בשום צורה). נשארנו עם הקוף, וגם הוא לדעתי דיבר בעיקר על השריקה האחרונה לעבירה של נאור.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 10:10 am 
Hall of Famer

עידן שגיב שמח מאוד לשמוע שהוא לא אוהד הפועל. סבתא חיה כבר לא מתה מרוב שהוא מבסוט לשמוע את זה. ולא ממש הבנת אותו.
ואתם יכולים להיות מרוצים מזה שהפועל נזקקה למצות את כל מה שדונטה יודע לעשות כדי לגרד ניצחון שאפשר לומר שהגיע לכם, ומרוצים מזה שמתוך 80 נקודות שלכם, 61 דוברות עברית, מרוצים מהההכנה הטקטית, מההיערוכת מול הפועל, מזה שעם התאמות מינוריות בזרים יש לכם קבוצה שיכולה לעשות דברים יפים מאוד.

אבל לא, אלה ממש לא השופטים שלקחו לכם את הניצחון הזה. צא מהסרט הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 10:13 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

דורון קרמר ישראל היום :

"הרבה דברים קטנים יכלו לנצח עבור הפועל ת"א את המשחק, אבל שם יחזרו בעיקר אל פוזשן הפיפי: בפלוס שלוש, יהונתן שולדבראנד, האויב מספר אחת של חברת ג'ילט, יכול היה לסחוט עבירה שהיתה מזכה אותו בשלוש זריקות, אך העביר ליחזקאל סקוורר, שוויתר על הזריקה והעביר לרביב לימונד, שוויתר גם הוא. ליאור אליהו לא ויתר לשלושתם ומצא את ברייסי רייט שהוריד לנקודה, ומשם יניב גרין ודונטה סמית' כבר דאגו לקחת ממי שרוצה לתת.
קטש אמנם הפסיד, אבל הכדורסל הישראלי כולו ניצח. עם טבעות ידידותיות שגרמו לגעגועים לאלו של אולם מלחה, ובעיקר עם סגל ישראלי, כששניים מהזרים על תקן שחקנים משלימים, החבורה הישראלית של הפועל ת"א הציגה משחק ממושמע, היררכי וסבלני, שביטל את יתרונותיה היחסיים של ירושלים וגרם לה לשבור את הראש בשאלה איך עוצרים את השלשות של שולדבראנד במעבר, הפיק אנד רול של לימונד והאפקטיביות של יינסי גייטס. סקוור, מתן נאור וגולן גוט הראו עומק ואינטליגנציה קבוצתית, אבל אז בא דונטה, הזיז את כולם הצידה ומצא דרך לנצח. "

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 10:14 am 
מנהל פורום

מה שאורן אמר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 10:15 am 
Hall of Famer

מה , הוא לא כתב אף מילה על השופטים , ואיך הם נתנו להפועל את הניצחון במתנה ???? מוזר....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 10:18 am 
Sophomore

עמוס לב כתב:
מי אמר שאדם אריאל לא מספיק טוב באימונים? ראינו את השחקן הזה, אנחנו יודעים שהוא מסוגל לתת דקות איכותיות בליגה. אבל זאת לא הנק'. הנק' היא שההנהלה של ירושלים בשנה שעברה סיפרה לכולם על מדיניות של גידול צעירים ובעיקר כאלו מקומיים. אז מה שקרה זה שמנקו נשלח לחממת גליל ואילו אריאל הפך העונה למנופף מגבות (מעניין מה היה קורה אם את המהלכים הללו הייתה עושה קבוצה אחרת, בצבע מדים קצת אחר. אני מניח שמילים כמו ייבוש, הורסים את הכדורסל הישראלי, תהיות על הואסל הנרצע, היו מתעופפות).

לא אמרתי, כמובן, שאדם אריאל לא טוב באימונים. יצאתי נגד ההנחה האוטומטית שאדם אריאל חייב לשחק, לא משנה מה. כן, אם אדם אריאל לא מספיק טוב באימונים או שחקן פחות טוב משחקנים אחרים שיכולים לתרום - אין בעיניי שום סיבה לשריין לו 10-12 דק' במשחק, ויהי מה.

כמדומני, מעולם לא ביקרתי את מכבי על מדיניות "ייבוש הצעירים" שלה. לדעתי, חלק מהסיבה שמכבי, הפועל או כל קבוצה אחרת לא משתפת צעירים בשנים האחרונות היא שפשוט אין צעירים מספיק טובים, שמצדיקים את הדקות שהם מקבלים. בפורום נתנו בעבר את הדוגמה של אלכס אברינס מברצלונה. אדם אריאל, רפי מנקו וכו' הם לא אלכס אברינס.

אגב, במאמר מוסגר, אני אוהב מאוד את אדם אריאל. הוא מזכיר לי את מתן נאור בצעירותו. אבל זה עדיין לא מצדיק דקות אוטומטיות בקבוצה שיש בה הרבה אגו ולחץ ממילא.

נערך לאחרונה על ידי Bozzy בתאריך ב' אוקטובר 20, 2014 10:26 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 10:19 am 
Junior

טוב נחמד לשמוע שאתם מבטלים את הדעה של לפטופ עקב חוסר אובייקטיביות (כאילו מישהו מאיתנו אובייקטיבי), קובעים לקוף ירוק למה הוא התכוון ומנסים להגיד לי שעידן שגיב לא כתב שהיה שיפוט ביתי.
ואורן, ממה שיש להיות מרוצה אני מרוצה, לא מבין איך זה קשור לטענות שיש לי כלפי השיפוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 10:29 am 
Hall of Famer

אויש, זה מתחיל להיות ממש דבילי.

קודם כל, אתה מתעלם מעוד כמה דברים שהוא (עידן שגיב) כתב.
שנית, יופי, אתה מסתמך על לפטופ, תנא מסייע מופלא כשמדובר בהפועל, ומתעלם מכמה אנשים שלא קשורים למי משתי הקבוצות שדווקא כתבו שכן הייתה עבירה של נאור, או שכתבו שלהסתמך על מספרי העבירות זה מדד גרוע לאוביקטיביות של השיפוט.

ביקשו ממך כבר כמה פעמים - תהיה קונקרטי. תן דוגמאות לטעיות שיפוט לטובת הפועל, ותתמודד גם עם טענות קונקרטיות שהועלו כאן לגבי טעויות לרעתה.

אני לא שייך לאלה שאומרים שאסור לעולם להתלונן על שיפוט, ואני גם נוטה להאמין שיש קבוצות שהשיפוט נוטה להן חסד יותר מלאחרות (אתה יודע מי, וגם הקבוצה שלך, לפחות בגרסתה המסואבת של לפני עשרים שנה, אבל יכול להיות שבשנים האחרונות גם הפועל).

אני ממש לא חושב שאתמול ראינו דוגמא לזה. היה שיפוט טוב מאוד, כמעט לא מורגש (אני חושב, למשל, השטכנית לדונטה הייתה במקום).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 10:39 am 
Hall of Famer

בועז, ברור שאדם אריאל לא צריך לשחק אוטומטית. כרגע הוא לא משחק אוטומטית. ואני לא מתווכח איתך אם צריכה להיות או לא צריכה להיות מדיניות גידול צעירים, אבל הנהלת הפועל ירושלים הצהירה על מדיניות כזאת, רק בשביל לנטוש אותה בלי לומר מילה. אני מסכים איתך שקבוצה דבר ראשון צריכה לנסות לנצח. אבל אם ניתן לשתף ולשפר צעירים תוך שמירת מטרת הניצחון, אז זאת מדיניות עדיפה למועדון, לא רק סיסמא ריקה, גם אם בטווח הקצרצר, זה קצת יפגע בקבוצה. אדם אריאל הוכיח בעונה שעברה שהוא בהחלט יכול להיות חלק מהרוטציה של קבוצה שחושבת אליפות בליגה שלנו ותמיד במשחקים הקובעים אפשר גם להדק את הרוטציה, כדי להשיג את המטרה. בירושלים במקום זאת הביאו על הראש של אריאל את בר טימור (שחקן שלא בטוח בכלל שהוא עדיף) וגם טימור מקבל מעט דקות (7 דקות אתמול).

גור שלף יכול להגיד שבגיל של אריאל הוא לא שיחק, אבל אז יש את אחת משלוש האופציות הבאות -
1. שלף לא יודע את הגיל של אריאל
2. שלף סנילי
3. שלף משקר
בגיל 18 שלף שיחק בגבת. בגיל 19 הוא היה שחקן חמישיה של מכבי ר"ג. בגיל 20, העונה השלישית שלו בבוגרים, בדיוק באותו גיל של אריאל היום, הוא היה שחקן חמישיה של ר"ג ונחשב לאחד הכשרונות הכי גדולים בכדורסל הישראלי, מה שהוביל אותו שנה לאחר מכן לגליל.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 10:44 am 
Sophomore

אולי שלף חשב שאדם אריאל בן 27.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 10:57 am 
Hall of Famer

אדם אריאל שיחק במשחק הראשון 6 דקות, ובשני 12 דקות. אתמול לאורך משחק צמוד לכל ארכו, כשיש לחץ טבעי לא להפסיד במשחק הבכורה בארנה, כל הרוטציה התקצרה מאוד, והוא אכן לא שיחק. עוד מוקדם קצת לדעתי לקבוע חד משמעית שהוא מיובש העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 10:59 am 
Hall of Famer

זה ילדותי, אבל יש משהו נחמד בלראות את אוהדי י-ם והפועל ת"א מתנגחים אחד בשני
:D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 11:02 am 
Hall of Famer

אורן , למה אתה חושב שאני כל כך אוהב את משחקי הדרבים בשנים האחרונות ? 8)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 12:23 pm 
Freshman

עופר האדום כתב:
הקהל של מצרפלס היה די מאכזב , שלא נאמר עלוב , גם עם המספרים. ממשחק כזה בלי הגבלת כרטיסים , להביא 300 אוהדים בלחץ זה עלוב לדעתי.

המספרים נמוכים כי קבוע יש בלאגן בירושלים עם המשטרה ויש המון שהחליטו שזה לא מתאים להם.
מה גם שזה משחק חוץ שני העונה של הפועל ושוב הקבוצה המארחת או המנהלת לא חשבו שמים זה מוצר צריכה בסיסי...
לפחות הפעם היו שירותים וזה שיפור לעומת אילת.
{בפעם הבאה שמסבירים שלא בא קהל בגלל המקללים אז אבא שמביא את הילד רוצה גם מקום לעשות פיפי ואפשרות לתת לו לשתות מים...}
מעבר לזה הבנתי שהקהל של הפועל היה בקומה העליונה די מבודד והאקוסטיקה במגרש נותנת פייט לאקוסטיקה באיצטדיון רמת גן
חוץ מזה התגובות פה של אוהדי ירושלים מראות שהם עוד לא מבינים מה ההבדלים בין הקבוצות וזאת מחמאה להפועל
דונטה ואליהו עולים כמעט כמו כל הפועל. ולמרות זאת ולמרות הפציעה של סקוט היה משחק מאוד מאוד צמוד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 12:31 pm 
Hall of Famer

איך בדיוק מהתגובות של אוהדי ירושלים נראה שהם לא מבינים מה ההבדל? נראה לי שאוהדי ירושלים די פירגנו לאיך שהקבוצה שלך שיחקה אתמול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 1:39 pm 
Hall of Famer

alma כתב:
עופר האדום כתב:

המספרים נמוכים כי קבוע יש בלאגן בירושלים עם המשטרה ויש המון שהחליטו שזה לא מתאים להם.
מה גם שזה משחק חוץ שני העונה של הפועל ושוב הקבוצה המארחת או המנהלת לא חשבו שמים זה מוצר צריכה בסיסי...
לפחות הפעם היו שירותים וזה שיפור לעומת אילת.
{בפעם הבאה שמסבירים שלא בא קהל בגלל המקללים אז אבא שמביא את הילד רוצה גם מקום לעשות פיפי ואפשרות לתת לו לשתות מים...}
מעבר לזה הבנתי שהקהל של הפועל היה בקומה העליונה די מבודד והאקוסטיקה במגרש נותנת פייט לאקוסטיקה באיצטדיון רמת גן
חוץ מזה התגובות פה של אוהדי ירושלים מראות שהם עוד לא מבינים מה ההבדלים בין הקבוצות וזאת מחמאה להפועל
דונטה ואליהו עולים כמעט כמו כל הפועל. ולמרות זאת ולמרות הפציעה של סקוט היה משחק מאוד מאוד צמוד
מה ההבדל בין הקבוצות? שלנו יש הבנת הנקרא ולכם אין?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 1:46 pm 
Sophomore

וואו הפורום הזה הדרדר. 4 עמודים ואת ההודעות שקשורות לכדורסל אפשר לספור על יד אחת.
בפורומי האוהדים כבר יש הרבה יותר דיוני כדורסל מאשר פה.

לא מבין את הצורך הזה של כמה מאוהדי הפועל שיכירו בעוול שנעשה להם ע"י השופטים (מה זה משנה אם אוהדי ירושלים "מודים" בזה או לא?), ולא מבין את הילדותיות והקנטרנות של כמה מאוהדי ירושלים מנגד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 2:49 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

הוקיץ' כתב:

אני לא ראיתי שיפוט מוטה.
אני גם חושב שגפני יופי של שחקן לכל קבוצה בליגה, הוא סוג של תואם רנדל, אתמול שיחק מעט ולא טוב, אז מה, היו לו משחקים מצוינים עד כה. לא כולם יכולים להיות טובים מאד ביחד. אתמול י"ם היתה פחות טובה מבמשחקים הקודמים והבליטה מעל כולם את דונטה, וגם קיצ'ין היה טוב ובריסי די טוב, וגרין די טוב (אם נתעלם מהעונשין). אפשר לחשוב שלמכבי חיפה בעונת האליפות לא היו משחקים מזעזעים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 2:59 pm 
Senior

עופר האדום כתב:
אדם אריאל שיחק במשחק הראשון 6 דקות, ובשני 12 דקות. אתמול לאורך משחק צמוד לכל ארכו, כשיש לחץ טבעי לא להפסיד במשחק הבכורה בארנה, כל הרוטציה התקצרה מאוד, והוא אכן לא שיחק. עוד מוקדם קצת לדעתי לקבוע חד משמעית שהוא מיובש העונה.

אני חושב שאפשר לקבוע בבירור שהוא מייובש והיה אפשר לקבוע את זה עוד לפני שהעונה התחילה ברגע שבנו אותה כמו שבנו. בשנה שעברה הוא בקושי שיחק אחרי שרייט הגיע אז השנה עם דונטה ובר טימור ברור שהוא לא ישחק במשחקים למעט במשחקים מול קבוצות חלשות ובגארבג'. צריך להיות נאיבי אם לחשוב אחרת. המטרה של ירושלים העונה הובהרה בצורה ברורה וזה להצליח ולנצח ולא יקריבו דקות של אדם אריאל בשביל זה.

ברור שהוא פחות טוב מהשחקנים האחרים בדיוק כמו שברור שכמעט בכל קבוצה באירופה שיש צעיר אפשר להביא מישהו מנוסה יותר טוב. אבל ההחלטה לקדם שחקן צעיר היא החלטה של מועדון על חשבון שחקנים יותר טובים אולי בשביל שבעתיד יהיה לו ניסיון והוא כבר יהיה מספיק טוב. אני לא חושב שיהיה אסון אם אדם אריאל ישחק 10 דקות במשחק אבל בין כל האגו והאנשים בקבוצה בירושלים זה מאד קשה. זה אומר תכלס לקצץ את הדקות של הלפרין לכיוון ה18-20 דקות כי הדקות האלה חייבות להגיע על חשבונו ודבר כזה יכול לפגוע מאד בביטחון של הלפרין שתצטרך אותו בסופו של דבר.

אני חושב שירושלים היה יותר טוב להשאיל גם את אריאל השנה אבל אז כל הדיבורים של שנה שעברה היו נראים כמו בדיחה אז השאירו אותו כעלה תאנה ככה זה נראה.

ואף אחד עוד לא מדבר על תום מעיין שחזר מהקולג' רק בשביל לנופף מגבות על הספסל של ירושלים. מי שהיה השחקן הכי טוב של נבחרת העתודה בקמפיין בדרג א' לפני שנתיים. חתום על חוזה ייבוש ל5 שנים בירושלים... היה עדיף היה נשאר בקולג' רק ללמוד לפחות היה יוצא עם תואר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 252 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: