סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 9:18 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 28 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' אוקטובר 30, 2014 9:15 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
מי רוצה לקנות כרטיס?
http://www.stubhub.com/cleveland-cavali ... s+20141030

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 3:23 am 
Hall of Famer

לברון ממש גרוע עד כה :) אולי מתרגש..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 3:45 am 
Sophomore

אחרי הצגת השחקנים שבאמת הייתה מרגשת - נראה שהקאבס פה ולברון עוד לא. אולי ההתרגשות, אבל הוא מאבד כדורים בסיטונות וקצת כפה זריקות קשות ברבע הראשון.
מעבר לזה הקאבס משחקים לא רע, המון המון תנועה ללא כדור. מצחיק לראות כמה תרגילים שמבוססים על ורז'או כשחקן ציר א-לה וויצ'יץ' אבל בינתיים זה עובד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 4:06 am 
Junior

מחצית של משחק מבולגן, מלא בטעויות ודי גרוע אפילו אפשר להגיד, למעט קווין לאב אחד עצום, ואנדרסון ורז׳או נהדר. גם דיון וויטרס לא רע בכלל.
לא שאני מתלונן, היה צפוי שלשתי הקבוצות האלה ייקח לא מעט זמן ללמוד את השיטה ההתקפית החדשה והלא פשוטה שמנסים להנחיל להם.
לברון כנראה עם המשחק הכי גרוע שלו בשלוש השנים האחרונות.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 4:15 am 
Hall of Famer

לדעתי בלאט עשה טעות שהכניס את לברון לפי תכנית המשחק המוקדמת ועצר את המיני ריצה של הקאבס ששיחקו טוב יותר ושוטף יותר בלעדיו. זה בסדר ללכת עם החמישיה שלך אם הולך להם ולתת ללברון לנוח וליהנות מהצד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 4:56 am 
Hall of Famer

קליבלנד משחקים לא משהו בכלל.
שיקגו יש סגל יותר טוב.
מריון זה סוס מת. תומפסון זה הוראס גרנט ביום טוב.
ווייטרס מאוהב בג'אמפים.
נראה לי בקרוב ירימו טלפון לריי אלן.
לקאבס חסר גבוה רציני מחליף.
וחסר להם גארד מחליף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 5:03 am 
Junior

מאוד אוהב מה שאני רואה מקליבלנד.
אם לברון יתרגל להיות עוד שחקן בקבוצה הם ירוויחו בטווח הארוך. עם קיירי, ווייטרס ורז׳או ולאב לא חסרים להם כלים והדבר הכי יפה הוא שבלאט כנראה המאמן הכי טוב שהיה ללברון ואולי הראשון שיכול להכניס אותו למערכת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 5:43 am 
Sophomore

גם אני מאוד אוהב מה שאני רואה מקליבלנד...
אחלה תיקון אחרי המשחק שהיה אתמול.

7 אסיסטים לג'י אר סמית, 6 לכרמלו, מענין אם זה המשולש הזה או סתם מקרה קיצון.
שאמפרט היה מאוד אגרסיבי.
לג'ייסון סמית יש אחלה יד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 5:44 am 
Hall of Famer

קליבלנד מפסידים. זה נשמע פרובינציאלי קצת, אבל באמת שהשיפוט היה אנטי-קאבס ברוב חלקי המשחק, כולל פספוס שריקה קריטית של 8 שניות לעבור את החצי במאני טיים.

ועדיין. מרוב פרינסטון אופנס לא רואים כדורסל. קליבלנד מסבכים יותר מדי את המשחק. הם צריכים לשחק פשוט יותר. יותר פיק אנד פופ עם לאב, פיק אנד רול עם ורז'או, תרגילים לקלעים... הרבה זריקות היו היום על הפרצוף של שחקנים.
בצד ההגנתי, חסר להם מאוד שוט בלוקר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 5:49 am 
Hall of Famer

קוינסי אייסי זה שכפול של רג'י אוונס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 5:55 am 
Junior

אכן מגיע קרדיט גם לניקס ששיחקו יפה. מי זה הג׳ייסון סמית׳ הזה? שיחק לא רע בכלל.
עדיין מחכה לקליאנטוני ארלי שיקבל הזדמנות. לדעתי יהיה שחקן נחמד מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 5:56 am 
Hall of Famer

סמית נתן עושה טובה בפליקנס אשתקד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 5:58 am 
Hall of Famer

סטיב באלמר חביב אבל נראה כמו אחד שלא לקח את הכדורים הבוקר או בעצם באף בוקר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 6:03 am 
Junior

בתגובה לתותח: אני לא מסכים בקשר להתקפה. משחק ראשון, הניקס כבר שיחקו אחד, ייקח להם זמן להתרגל.
בקשר להגנה מסכים שחסר חוסם, במיוחד כשורז׳או על הספסל. זה אולי המינוס הכי גדול של לאב והם יצטרכו לחשוב מה עושים מהבחינה הזו. לאב ישחק בדרך כלל ברגעים החשובים ולא תמיד הגיוני לשים לידו גם את ורז׳או. אתגר לא פשוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 7:10 am 
Junior

״משחק ראשון, ייקח להם זמן להתחבר״, לא יכול להיות ההסבר לכך שאתה לא מסכים שהקאבס נראו רע. שני הדברים נכונים, הם גם נראו רע (מאוד) ואכן חייב לקחת להם זמן להתחבר, לא יכול להיות ששלושה שחקנים כ״כ דומיננטיים ייתאמנו רק חודש ביחד ועוד על שיטה די מסובכת שהם לא ממש מכירים (אולי למעט לברון שעבד בשיטה דומה תחת ספולסטרה) ובמשחק הראשון הדברים כבר ייזרמו.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 1:24 pm 
Hall of Famer

כל זה טוב ויפה, אבל בכל משחקי ההכנה שראיתי, כמות האיבודים היא מופרזת לחלוטין.
אני מקווה בשביל בלאט שהוא לא כרה לעצמו בור עמוק מדי עם השיטה הזאת. הקבוצה הזאת לא מחפשת להיות סקרמנטו קינגס של לפני 10 שנים וגם לא שואוטיים של הלייקרס משנות ה-80. סה"כ לנצח משחקים עם כמות כשרון שגם מאפשרת את זה. סגנון המשחק שלהם צריך להיות דומה יותר לבוסטון של 2008. כדורסל פשוט, מבוסס על מיסמצ'ים והנעת כדור טובה אבל לא מוגזמת.

מי שהרשים אותי במשחק הזה זה דווקא קווין לאב. הבחור פשוט התנפל על כל ריבאונד התקפה ונראה שהוא דווקא מבין מצוין את התפקיד שלו בהתקפה (כולל שלשת טריילר א-לה נוביצקי במאני טיים).

אצל הניקס אין יותר מדי מה להתלהב דווקא, כי הם פשוט תפסו את קליבלנד ביום חלש למדי. לילה לפני זה במס"ג, טאז' גיבסון, מקרדמוט ואארון ברוקס עשו לכל הקווינסי אייסים של העולם בית ספר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 4:17 pm 
Junior

יצא לי לראות הקלטה של דטרויט-מינסוטה הבוקר, במצב של בערך 17 הפרש למינסוטה, 5 דקות לסוף הרבע השלישי הפסקתי את הצפייה בשביל לעשות משהו ולאחר-מכן החלטתי לוותר על המשך הצפייה במשחק ופשוט לבדוק תוצאה וסטט'.
לא הופתעתי לראות שהוולבס נצחו (97-91 בסופו של דבר), אבל מה שכן הפתיע אותי היה לראות שקארון באטלר סיים עם 24 נקודות, כשאני אישית התקשיתי להיזכר אפילו בסל אחד שלו.
מבדיקה הסתבר לי שארבע דקות לסוף הרבע השלישי הוא עלה לפארקט כשבאמתחתו 0 נקודות ומאותו רגע הבחור פשוט להט, קלע לדעתי 10 מ11 מהשדה בדרך ל24 נקודות ב16 דקות האחרונות של המשחק והחזיר את דטרויט למצב של שיוויון.
לא היה לי מושג שיש לו את זה עדיין.

המשחק עצמו אגב היה חלש למדי, דטרויט נראית רע - שום תחכום בהתקפה, הרבה יותר מדי זריקות מבחוץ כשאף אחד לא פוגע, סמית' רחוק מדי מהסל, דראמונד מחטיא המון בצבע (אבל זה כנראה לא אופייני, כי את העונה שעברה הוא סיים עם אחוזים בשמיים) וההגנה מורכבת מכמה שחקנים לא רעים בכלל, אבל התחושה הכללית אפאטית למדי.
מהצד השני מינסוטה נראית כמו שהעריכו אותם פה - לא נמושה, אבל גם לא תאבק על פלייאוף במערב. ת'אד יאנג יעיל מאוד, מו וויליאמס נראה אחלה חיזוק בשבילם ו-וויגינס את בנט בסה"כ הראו כישרון אבל נראים בוסר עדיין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 4:24 pm 
Hall of Famer

מדהים שקליבלנד הפסידו בבית לניקס, כשהניקס בבק-טו-בק (אמנם בפתיחת העונה) אחרי תבוסה לשיקאגו. לא האמנתי שזה קירה. פתיחת עונה גרועה שעלולה להדרדר כשהקאבס פוגשים דווקא את שיקאגו כעת שנראתה מחוברת, עם אחד המאמנים הטובים בליגה על הקווים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 5:47 pm 
Junior

ההבדל בין האחוזים של דראמונד בעונה שעברה לשני המשחקים העונה זה סטן ואן גנדי.
בעונה שעברה דראמונד כמעט ולא קיבל כדורים לאחד על אחד בפוסט, כשהוא צריך לגבור על השומר שלו מעמדה עם הגב לסל. כמעט ולא ניסו את זה בכלל עד העונה. את עיקר הכדורים בעונה שעברה דראמונד קיבל עם הפנים לסל, לדאנק, ובשאר הזמן פשוט נע על הבייסליין, רבות מחוץ לקווים.
חלק מרכזי להחתמתו של ואן גנדי בדטרויט והסמכויות הרחבות שקיבל, זה העובדה שהוא זה שפיתח את דוויט האוורד, העובדה שהתקופה הטובה והדומיננטית ביותר של האוורד הייתה תחת ואן גנדי, העובדה שהקונספציה שלו של ארבעה שוטרים סביב סנטר דומיננטי הצליחה והלהיבה, העובדה שהשחקן שהכי מזכיר את דראמונד הוא האוורד הצעיר ושדטרויט חולמת לקבל ממנו את מה שקיבלה מהאוורד עד שהחליט לעזוב.

אז עכשיו ואן גנדי מנסה להפוך את דראמונד להאוורד. הוא קורא תרגילים ממש זהים לכאלה שהיה קורא באורלנדו. המון כדורים לדראמונד בפוסט, והתפקיד שלו זה לגבור על השומר עם הגב פעם-פעמיים-שלושה, עד שההגנה חייבת להתחיל להביא דאבל-טימס על דראמונד בפוסט, ואז הדרך להנעת כדור לשלשה פנויה אמורה להיות קלה, ממש כמו באורלנדו.
הבעיה היא שלהאוורד לקח קצת זמן עד שפיתח מובים יעילים בפוסט, ודראמונד הנוכחי אפילו חלש יותר ממה שהיה האוורד בתחילת הקריירה.
חלק מהמהלכים שלו אתמול היו פשוט מביכים, ועכשיו מתחילים להבין על מה דיברו המנג׳רים שפחדו ממנו בערב הדראפט- נכון שהוא סופר-אתלט, אבל הוא מאוד-מאוד בוסרי.

ההחלטה להביא את ואן גנדי הייתה טובה לדעתי, וההחלטה שלו לנסות לבנות את דראמונד כשחקן פוסט גם היא טובה. הוא כ״כ אתלטי וחזק שזה יהיה בזבוז משווע אם בטווח הארוך ייסתפקו בהגנה ובדאנקים שלו, חייבים לנסות להפוך אותו לשחקן שעושה כאוס ליריבה בשני צדי המגרש.
אבל לבינתיים זה ימשיך להיראות רע מאוד כנראה, ונמשיך לראות מהלכים מביכים בהם הוא נתקע עם הגב לסל ויריב על הגב כשאין לו שמץ מה לעשות עד שהוא משליך הוק-שוט בסיבוב לאייר-בול, כמו אתמול.
אבל אם הם לא ימשיכו להפעיל אותו במצבים האלה והוא לא ימשיך לנסות ולהיכשל הוא גם לא יוכל להפוך לשחקן שהיה דוויט באורלנדו, מקסימום לשחקן שדאנדרה היה בעונה שעברה לקליפרס. לא שזה גרוע, אבל זה רחוק מהפוטנציאל של דראמונד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 7:15 pm 
Hall of Famer

במלים אחרות גם דטרויט חושבת קדימה והולכת באופן מכוון לעונה מפסידה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 11:06 pm 
Senior

הבעיה של ואן גאנדי זה שלא הייתי אומר שלדטרויט יש משהו שדומה מבחינת קליעה מבחוץ למה שהיה לאורלנדו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 31, 2014 11:42 pm 
Hall of Famer

סטריאני, מריון הסוס המת רק בעונה שעברה היה שחקן חמישיה של 32 דקות בקבוצה שהגיעה לפלייאוף מערב. הוא כבר לא יעיל כמו בעבר שלו בפיניקס, אבל בתור שחקן מחליף של 20 דקות בקבוצה טובה הוא מצויין.
תומפסון וגם בלאט היו מתים שהוא יהיה הוראס גרנט ביום טוב. גרנט בימים גם לא משהו היה השחקן השלישי בחשיבותו באחת מהקבוצות הכי גדולות בהיסטוריה ואח"כ היה שחקן חשוב בקבוצה שהגיעה לגמר אן.בי.איי. אם בזמנו היינו עושים רשימות 15, אז גרנט היה בטוח משתחל לרשימה, כנראה באיזור הטופ 10. תומפסון רחוק משם. אז אולי באת לקלל, אבל יצאת מברך.

רשמים שלי מהמשחק. הרבע הראשון היה רבע נהדר של הקאבס. משחק זורם, סלים קלים, הפעלה יפה של הגבוהים וזריקות נוחות. הבעיה היחידה עם הרבע הזה הייתה שהתפקיד של לאב, וורז'או ו-ווייטרס ברבע הזה היה חשוב בהרבה מזה של לברון ושל אירווינג. אז ברבעים הבאים לברון ואירווינג הגדילו את המעורבות שלהם במשחק ופתאום הזרימה נעלמה לחלוטין. למעט מסירות אאוטלט של קוין לאב או חטיפות נראה שמשחק המעבר של הקאבס לא באמת היה קיים. ההגנה נראתה טוב וגרמה להתקפה של הניקס להיראות די פאטתית. מצד שני, אולי זאת ההתקפה של הניקס שגרמה להם להיראות די פאטתיים. ולמרות הכול, במשחק סטנדרטי של לברון זה היה ניצחון של הקאבס.

חלוקת הדקות הייתה מעניינת. 43 דקות ללברון, 43 דקות לאירווינג, 38 דקות ללאב, 38 דקות לווייטרס. זה מספר פסיכי של דקות ולקאבס דווקא יש ספסל לא רע בכלל.

אצל הניקס גם היה מעניין עם המשולש. כרמלו היה טוב וקלע 25 נק', אבל זה היה מקרי לחלוטין. חשבתי שנראה את מלו בתפקיד של ג'ורדן עם הרבה פוסטאפים מאיזור המיד פוסט. אז חשבתי. כרמלו קיבל את הכדור ברוב המקרים רק כפינישר, לא כמרכז ההתקפה (זה היה שומפרט או ג'י.אר סמית' למי שמתעניין). בנוסף אני לא חושב שכרמלו לקח זריקה אחת בתוך הצבע. הכול ג'אמפרים מחצי מרחק ומעלה. חוץ מכרמלו ההתקפה של הניקס נראתה זוועה. לארקין אולי מוכשר, אבל הוא נראה אבוד בחלקים גדולים מאד של המשחק. דווקא פרגיוני עם האנמיות שלו ידע להרגיע את המשחק של הניקס. לא נראה שהמשולש מוטמע בשחקנים הללו ולמען האמת, למעט מלו וג'יי.אר סמית' אין לקבוצה הזאת שום יוצר וקלדרון, אמרה ושומפרט הם היחידים בסגל הזה שאפשר לצפות מהם למשחקים של ספרות כפולות. למה הארדוואיי ג'וניור קיבל רק 5 דקות? הייתה לו עונת רוקי טובה למדי והוא מחזיק בידית טובה, דבר שחשוב לשחקן חוץ במשולש.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 01, 2014 7:39 am 
Hall of Famer

טוב שלא עשית מהוראס גרנט שון קמפ.
גרנט עשה בעיקר עבודה שחורה. היה מקבל מסירות לקרש סל. קצת הגנה.זהו.
תומפסון הערב במשחק מפלצתי עם 12 ריב בהתקפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 01, 2014 7:42 am 
Hall of Famer

וזה שמריון פתח בחמישיה בקבוצה אשתקד, לא אומר כלום.
ריצ'ארד גפרסון פתח ביוטה וגם הוא לא ענק.
הנקודה שלי, מירון יכול לתת כמה דקות. אבל הוא לא קרוב להיות השחקן של לפני שלוש ארבע שנים.
הייתי מנסה אכשהו להשיג עוד שחקן בעמדות 2-3 שמסוגל לייצר קצת לבד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 01, 2014 8:29 am 
Sophomore

עמוס, מוזר שאתה רושם שחוץ מכרמלו ההתקפה של הניקס נראתה זוועה על קבוצה שמסרה 30 אסיסטים במשחק.
נכון שבתחילת המשחק ההתקפה לא נראתה טוב ובסופו היו שתי התקפות רצופות שהמילה זוועה עושה איתן חסד, אבל אם מסתכלים על כל המשחק זה נראה טוב.
זה שמשתמשים בכרמלו בעיקר כפינישר זה חידוש מרענן לעומת השנים האחרונות בהן כל כדור היה הולך לכרמלו.
לגבי הארדוואי ג'וניור, קראתי שפישר לא אוהב את ההגנה שלו. לגבי המשחק הזה, סמית ושאמפרט לפניו ברוטציה בעמדת הסקנד גארד ולשניהם היה משחק טוב, ופישר לא שיחק בהרכבים נמוכים בגלל בעיות מאצ' אפ (טרוויס וויר קיבל 13 דקות ועשה עבודה יפה על לברון).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 28 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: uriel17 ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה