סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אפריל 29, 2024 5:00 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 527 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: חדשות אן בי איי
הודעהפורסם: ה' יולי 02, 2015 10:10 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
shay כתב:
פול פירס בקליפרס לשלוש שנים.
לא יודע מה דיאנדרה מחפש בדאלאס, אבל אם הוא מחפש אליפות אז כדאי לו להישאר בקליפרס.

יש דיבורים שדאנדרה רוצה לקבל תפקיד מרכזי יותר בהתקפה. מדהים אותי כל פעם מחדש כמה אגו יש לשחקנים האלה... אין לו שום מהלך התקפי פרט לדאנק! כמה הוא חושב שהוא יקלע בלי הלובים של פול וגריפין? זה ייראה יותר מביך מהעונה של דראמונד בדטרויט שואן גנדי ניסה בכוח ללכת עליו בפוסט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 02, 2015 10:27 am 
Junior

או.קיי, ממה להתחיל?
1. ג'קסון ורמון! :(
אחד הסליפרים האהובים בימי התמימות של ליגות הפנטזי. נחקק לנצח בטור המסביר למה כדאי להצטרף לקוקאין האינטרנטי.
לא מעט שנים עברו וכבר כולם על העגלה שהייתה אז די בוטיקית...
RIP שרוך ברזילאי חביב שהסב לנו נחת.

2. לא מצליח להבין מאיפה הכסף לחוזים כאלו שרצים בליגה כרגע? 120 על לילארד?? 145 על אנתוני דיוויס?? מאיפה הכסף?
אני זוכר ששחקני מקס נעו על סביבות ה80 גג 90.
לא מצליח להבין איך קליבלנד מחלקת חוזי מקס לכ"כ הרבה שחקנים (ולמען האמת גם לא מבין מה היא עושה)
מודה שכבר איבדתי לחלוטין את ההבנה בכל הדקויות והפלפולים שנכנסו לתקנות. אין לי מושג איך הם מתמרנים את זה.
אשמח אם כמה מחפרני התקנות יעשה לנו סדר. כי אם אני כבר לא מבין, אני די משוכנע שגם הרוב לא.

3. האם הליגה השתגעה לגמרי? 35 מיליון על פאקינג ג'יי קראודר? 60 על אשיק אחרי עונה סופר בינונית??
60 על דמארי קארול?! היה לי ברור שהוא יהיה אוברפייד וכבר התכוננתי לעזיבה. אבל 60? באמת?
ברנדון נייט- קומבו גארד שפרץ במילווקי ובקושי שיחק לצד בלדסו כשבוודאות הוא נראה כמו פיט נוראי לידו מקבל פאקינג 70 מיליון!! מה נסגר?
והם לא עצרו שם, יש להם את אחד מסנטרי העתיד של הליגה ומה הם עושים? הולכים ומביאים את צ'אנדלר המבוגר והלא עמיד ב52 מיליון! כסילות לשמה.
גם המקס של דריימונד מוגזם תסלחו לי. היה ברור שהוא יקבל אותו במצב העניינים הנוכחי שבו יש יותר קבוצות משחקני השפעה, אבל עם כל אהבתי העצומה לילד, הוא לא שחקן מקס.
הסוכן של טריסטן תומפסון בכלל עשה בי"ס לכולם. כולנו צחקנו בעונה שהוא וויתר על חוזה של 50 מיליון (כי הוא באמת לא שווה יותר מזה) אני לא זוכר אי פעם, פאוור פורוורד כ"כ מוגבל שמקבל 80 מיליון!! זה פשוט טירוף.
כאילו, באמת אחלה של שחקן אבל רול פלייר מוגבל מאוד. זה לא שחקן של 80 מיליון (שעד לא מזמן היה מס' המקס הידוע לי)
ובכלל, מי משלם 80 מיליון לשחקן ספסל לעזאזל?!
וגם שאמפרט ב40 מיליון זה טירוף. סורי אבל ישנם בליגה שחקני הגנה שאתה יכול להביא בשכר מינימום.
אגב בגזרת לאב, לא מצליח להבין את שני הצדדים. מצד קליבלנד הוכח שלאב הוא לא פיט גדול ושטריסטן עדיף עליו. מצד לאב, בנאדם, הפכת לגרסא דהויה של ראיין אנדרסון שם וסבלת קשות ליד לברון, לך תהיה טופ דוג בפרנצ'ייז תחרותי אחר.

3. כאמור מקבל את האיבוד של קארול. לא שווה 60 ואוהב את ההבאה של ספליטר. ביחד עם צ'אנדלר הוא סנטר הפיק אנד רול הכי טוב בליגה. שחקן מאוד אנדרייטד שאם יקבל דקות יתן הרבה יותר תוצרת.
מה שאני לא מצליח להבין זה למה מילסאפ חתם על 60 מיליון ל3 שנים אצלנו כשלפי מה שהבנתי אורלנדו הציעה לו 80 ל4 ואנחנו השווינו. עוד 3 שנים הוא יהיה מבוגר ואולי פחות טוב, 20 מיליון לעוד שנה זה וואחד פיי צ'ק גם במונחים של תקרה גבוהה יותר. אולי יש לו אופציה לשנה נוספת והוא לא פורסם כי זה לא מסתדר לי.

4. למה הסלטיקס ממשיכים להיבנות לרוחב? ירבקו, קראוודר, אמיר ג'ונסון... לא ברור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 02, 2015 10:35 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

הפרי אייג'נסי הזה לא נורמלי. שחקנים שלא היו יכולים להיות כוכבים באירופה מקבלים חוזים פסיכים (25 מיליון לסינגלר?!) זה אומר לדעתי שפחות ופחות שחקנים משמעותיים יגיעו לשחק באירופה בשנים הקרובות. מעניין כמה כספי יכול להשיג הקיץ :du_ma_et: כנראה שלא יותר מדי מאחר והוא עושה הכל להראות לקינגס כמה הוא נואש להישאר שם חוץ מלישון על מפתן הדלת של דיבאץ' ולהביא לו את העיתון והקפה של הבוקר למיטה.

עוד יותר מעניין הוא מה לברון יעשה. הקאבס מתכוונים להוציא 38 מיליון דולר!!! לשנה על עמדת הפאוור פורוורד בחמש שנים הקרובות. גם עמדת השוטינג גארד לא תהיה זולה - שאמפרט עומד לקבל 40 ל-4 אאל"ט וJR כמובן חייב להאכיל את המשפחה שלו (ואם לא הוא אז צריך גארד נוסף אחר, נגיד אפללו) וזה עוד לפני שדיברנו על רכז מחליף נוסף, סמול מחליף במקום הגופות של מילר ומריון וסנטר מחליף נוסף לזמן הזה של העונה שורזאו מחליט להתפרק.
עכשיו, מה למשל היה עושה טים דאנקן במצב כזה? כנראה נותן לקבוצה הנחה קלה כדי שיוכלו להחתים את השחקנים החסרים (כמו שהוא יעשה העונה כדי שהספרס יוכלו להחתים את אלדריג' ולהמשיך להיות קונטנדרים). מה לדעתכם הוד דושיותו (שהרוויח עד היום 130 מ' רק ממשכורות) יעשה? ייתן לקבוצה הנחה? ז' בעין! הצחקתם אותו. לא רק שהוא מתכוון לחתום על חוזה מקסימום לעונה-שתיים כדי שיוכל לקבל חוזה עוד יותר גדול כשהתקרה שוב תעלה (ומבחינתו הוא יעשה את זה כל שנה-שנתיים כל עוד התקרה תעלה וגריפין את גילברט יוכלו להמשיך להתכופף, לחייך ולומר בשיניים חשוקות "Thank you sir, may I have another") רוב הסיכויים שהוא לא יהיה מוכן לשמוע על פחות מ-30 לעונה עכשיו שאנתוני דיוויס קיבל את החוזה הגבוה שלו.

נערך לאחרונה על ידי sir charles בתאריך ב' יולי 06, 2015 1:38 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 02, 2015 10:54 am 
Hall of Famer

מוק, התקרה לעונה הקרובה נמוכה בכמעט 40% מהתקרה שתהיה בעוד שנתיים, השנה אנחנו מדברים על 67-69 מיליון, בעוד שנה זה כבר יהיה לפחות 90 מיליון ובעוד שנתיים לפחות 108, זו קפיצה עצומה וצריך להתרגל לחוזים אחרים. אם אתה רוצה לנרמל את החוזים שהקבוצות נותנות השנה למושגי קאפ שמוכרים לנו, תוריד משהו כמו 35%-40% מכל סכום ותראה איך זה מסתדר הרבה יותר הגיוני, פתאום החוזה של קארול הוא על פחות מ-10 מיליון לעונה, פתאום החוזה של קראודר עומר על קצת יותר מ-4 מיליון לעונה, אנתוני דיוויס מקבל קצת יותר מ-90 מיליון ל-5 שנים ולילארד על 76 ל-5 שנים, חוזים סבירים לגמרי.

לגבי הסלטיקס, אני יכול להבין מה איינג' עושה, ג'ונסון וירבקו זה חוזים לשנתיים, אז הוא מקווה שבעונה הקרובה לפחות אחד או שניים מהצעירים יפרצו ובקיץ הבא החוזים של ג'ונסון וירבקו יהיו אחלה פילרים לטרייד על כוכב, גם סכומים לא קטנים, גם חוזים נגמרים וגם שחקנים מועילים בסך הכל, נראה שהוא מכוון לתרחיש של הטריידים על גארנט וריי אלן, הרבה בחירות דראפט, הרבה צעירים עם פוטנציאל וחוזים קצרים כפילרים. לגבי קראודר, הוא נראה ממש טוב בסלטיקס העונה וכאמור, קצת יותר מ-4 מיליון לעונה (במונחים של הקאפ הנוכחי) לדיפנסיב סטופר צעיר שממשיך להשתפר זה בכלל לא נורא, אם הוא ימשיך להשתפר זה בכלל יראה כמו גניבה. לא שלא הייתי רוצה לראות אותו הולך על מישהו מהשמות הגדולים שנמצאים בשוק, אבל כרגע לא נראה שמישהו מהם בכיוון של הסלטיקס, אולי רק מונרו כשגם הוא לא נראה קרוב (וגם לא ממש שחקן שהופך את העתיד של המועדון).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 02, 2015 12:36 pm 
Junior

רוני, אני אשמח אם תרחיב עוד קצת.
אני מקבל את הנירמול והוא אכן עושה סדר בעין אבל זה עדיין לא מתיישב לי עם קליבלנד שעוד צריכה להחתים את לברון (אני מניח שוארז'או יעוף לאנשהו)

בנוגע לסלטיקס. מבין את הרעיון העיסקי אבל לא מבין את המשך הבניה לרוחב. לא מבין למה קבוצה צריכה כ"כ הרבה פורוורדים. אל תביא כוכב גדול אבל סוג של גו טו גאי, סוג של רכז? הבאק קורט ממשיך לזעזע. וןלמה לא לבנות על הצעירים בעמדות הפנים ולהביא עוד שחקנים לעומס?
ואגב, קראודר- סטופר הגנתי? מאיפה זה הגיע? שחקן הגנה סביר. נמוך מכדי לשמור פאוורים וכבד מכדי לשמור סווינגמן. משקיע המון אבל ממש לא סטופר הגנתי. וממש לא שווה את הסכומים הללו. טווינר חביב של אנרגיות ויד ארעית מבחוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 02, 2015 2:05 pm 
Hall of Famer

לקליבלנד יש זכויות בירד על לברון, תומפסון ולאב, אז היא לא צריכה קאפ-ספייס כדי להחתים אותם, היא כן הולכת לשלם המון מס מותרות בעונה הקרובה, ולורז'או כבר יש חוזה עד 2018, היא תצטרך לתת נכסים כדי להיפטר ממנו, אז כבר עדיף לה להשאיר אותו ולקוות שהוא ישאר בריא.

ולגבי הסלטיקס, רכזים זה הדבר האחרון שחסר להם, בין IT2, בראדלי, סמארט ורוזייר שנבחר בדראפט, זו כנראה העמדה הכי עמוקה ברוסטר, יחד אולי עם העמדה 4 (סאלינג'ר, אוליניק, אמיר ג'ונסון, גם זלר יכול לשחק שם, גם ג'ורדן מייקי אם אתה מאמין בבחירות סיבוב שני). מסכים איתך לגבי המחסור של גו-טו-גאי, קבוצה שהסקורר הכי טוב שלה זה איזייה תומאס לא הולכת להגיע רחוק, אבל אני לא רואה את הסלטיקס משיגים כזה בפרי-אייג'נסי, התקווה שלהם זה לצבור נכסים ולעשות טרייד או לחילופין, לנחות ממש טוב בלוטרי בשנה הבאה, או עם הבחירה שלהם או עם הבחירה הלא-מוגנת של ברוקלין. בעמדות 2-3 באמת יש בעייה, יותר מדי שחקנים בינוניים (לפחות עד שיאנג/האנטר יוכיחו אחרת), פחות מדי איכות, וכמובן בור גדול בעמדה 5 בלי אף סנטר נורמלי לרפואה, בטח שלא מישהו שגם יכול להיות דומיננטי בצבע מבחינת ריבאונד וחסימות. ולגבי קראודר, לפני העונה לא ממש עקבתי אחריו, אבל העונה הוא היה ממש אחלה בהגנה במשחקים שראיתי אותו, אולי לא הסטופר ההגנתי האולטימטיבי, אבל בהחלט שחקן הגנה טוב ומעלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 02, 2015 3:10 pm 
Junior

עם עליית התקרה האם גם עלתה התקרה של מס המותרות?

לגבי הסלטיקס, כל הרכזים שציינת אינם רכזים בקליבר פותח של הNBA.
תומאס הוא סקורר נמוך, ממש לא רכז קלאסי ומיס מאצ' מטורף בהגנה. זה שחקן להעלות מהספסל. סמארט הוא סתם בריון עם יכולות ניהול משחק נמוכות מאוד, בראדלי? אפילו אמא שלו לא הייתה פותחת איתו כרכז ועל רוזייר לא תבנה קבוצה בעונה הראשונה. אין רכז.
דווקא סנטר יש. אוליניק וזלר הם סנטרים עם המון יכולות בהתקפה ומעט בהגנה. אבל יש חומר לעבוד איתו. וסאלינג'ר אם לא יעבוד על המשקל שלו, לא יוכל לשחק 4 לאורך זמן.
בפאוור יש אינפלציה כאמור ותתפלא אבל אני מחזיק ממיקי. ממש לא מצליח להבין למה הם היו צריכים את אמיר ג'ונסון. אולי בגלל שהוא ה4 היחידי שם שיודע לשמור ולחסום... אבל עדיין, הוא שאמרתי- בניה לרוחב עוד חומר מהנחמד הזה. שום חומר מהאקסטרא הזה שמעלה קבוצה שלב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 02, 2015 4:02 pm 
Hall of Famer

אתה יכול להגיד שאתה לא מתלהב מהרכזים האלו, אבל רכזים יש, בבוסטון מאוד מחזיקים מסמארט ממה שאני יודע וגם אני ראיתי ממנו ניצוצות לא רעים בכלל, לא רכז פותח ומנהל משחק קלאסי, אבל הוא בהחלט יכול להתפתח לשחקן טוב ומעלה בעמדה הזו, בראדלי ותומאס הם לא רכזים קלאסיים, אבל הם בהחלט מסוגלים לתת דקות בעמדה, הראשון כאינסטנט דיפנס (למרות שבאופן כללי מסכים איתך שהוא מתאים יותר לעמדה 2 ושם הוא גם מקבל את רוב הדקות שלו) והשני כאינסטנט אופנס. לגבי רוזייר, מוקדם לחוות דעה, נחכה ונראה.

לגבי אוליניק וזלר, המון יכולות בהתקפה זה קצת הגזמה, נכון שהיכולות ההתקפיות שלהם עולות בהרבה על היכולות ההגנתיות שלהם, אבל זה רק בגלל שהיכולות ההגנתיות שלהם כ,כ נמוכות, אתה רואה מישהו מהם הופך לעוגן התקפי של 18-20 נק' למשחק? כי אף אחד מהם לא יהפוך בחיים לעוגן הגנתי.

בכל מקרה, מסכים איתך שהבנייה היא לרוחב, הנקודה היא שלא אלו השחקנים שאמורים להביא את הסלטיקס לאליפות בדיוק כמו שג'ראלד גרין אל ג'פרסון, תיאו ראטליף, סבסטיאן טלפייר וראיין גומס לא היו אמורים להיות השחקנים שלוקחים את בוסטון לאליפות, הם כן היו אמורים להיות השחקנים שאיתם אפשר להרכיב טרייד בזמן הנכון, והם הביאו את גארנט לבוסטון. כמו שכתבתי, לא נראה לי שאיינג' בונה על הפרי-אייג'נסי כמקור להשיג את הסופרסטאר שהוא רוצה, הוא ינסה להשיג אותו או בדראפט או בטרייד, אז בחירות דראפט יש בשפע והפרי-אייג'נטים זה בסך הכל חתיכות משלימות לטרייד וככה גם צריך להתייחס אליהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 02, 2015 5:44 pm 
Hall of Famer

מארק גאסול כנראה בדרך להאריך חוזה בממפיס, מדובר על 108 מיליון ל-5 שנים.

ארון אפללו חתם לשנתיים בניו-יורק על 16 מיליון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 02, 2015 7:41 pm 
Sophomore

rony כתב:
אתה יכול להגיד שאתה לא מתלהב מהרכזים האלו, אבל רכזים יש, בבוסטון מאוד מחזיקים מסמארט ממה שאני יודע וגם אני ראיתי ממנו ניצוצות לא רעים בכלל, לא רכז פותח ומנהל משחק קלאסי, אבל הוא בהחלט יכול להתפתח לשחקן טוב ומעלה בעמדה הזו, בראדלי ותומאס הם לא רכזים קלאסיים, אבל הם בהחלט מסוגלים לתת דקות בעמדה, הראשון כאינסטנט דיפנס (למרות שבאופן כללי מסכים איתך שהוא מתאים יותר לעמדה 2 ושם הוא גם מקבל את רוב הדקות שלו) והשני כאינסטנט אופנס. לגבי רוזייר, מוקדם לחוות דעה, נחכה ונראה.

לגבי אוליניק וזלר, המון יכולות בהתקפה זה קצת הגזמה, נכון שהיכולות ההתקפיות שלהם עולות בהרבה על היכולות ההגנתיות שלהם, אבל זה רק בגלל שהיכולות ההגנתיות שלהם כ,כ נמוכות, אתה רואה מישהו מהם הופך לעוגן התקפי של 18-20 נק' למשחק? כי אף אחד מהם לא יהפוך בחיים לעוגן הגנתי.

בכל מקרה, מסכים איתך שהבנייה היא לרוחב, הנקודה היא שלא אלו השחקנים שאמורים להביא את הסלטיקס לאליפות בדיוק כמו שג'ראלד גרין אל ג'פרסון, תיאו ראטליף, סבסטיאן טלפייר וראיין גומס לא היו אמורים להיות השחקנים שלוקחים את בוסטון לאליפות, הם כן היו אמורים להיות השחקנים שאיתם אפשר להרכיב טרייד בזמן הנכון, והם הביאו את גארנט לבוסטון. כמו שכתבתי, לא נראה לי שאיינג' בונה על הפרי-אייג'נסי כמקור להשיג את הסופרסטאר שהוא רוצה, הוא ינסה להשיג אותו או בדראפט או בטרייד, אז בחירות דראפט יש בשפע והפרי-אייג'נטים זה בסך הכל חתיכות משלימות לטרייד וככה גם צריך להתייחס אליהם.

רק אל תשכח שלאיינג' היה את פירס ביד, לפני שהוא צרף אליו את אלן וגארנט...נראה לי שהפעם לא תצא קונטנדרית מיידית עם האסטרטגיה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 02, 2015 7:54 pm 
Hall of Famer

צודק לגמרי, אבל עדיין, הסלטיקס בשלב שבו הם צוברים נכסים, הם מין הסתם עוד לא בשלב של טרייד אחד או שניים מלממש אותם, אני מניח שבדראפט 2016, אם לפחות אחת מהבחירות של בוסטון או ברוקלין יהיו גבוהות מאוד, איינג' יתחיל עם הטריידים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 02, 2015 8:03 pm 
Junior

אנקדוטה משעשעת.
Houston, Dallas, Clippers, Phoenix among those who've registered some degree of interest in @Amareisreal as back-up big, sources say

לקח לי דקה להבין שמדובר באמרה סטודאמייר
יש מצב להביא אותו להפועל? :P

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 02, 2015 9:16 pm 
Hall of Famer

מונטה אליס סגר חוזה עם אינדיאנה , 44 מיליון ל-4 שנים.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 03, 2015 1:43 am 
מנהל פורום

כסף מאוד קטן יחסית למה שהולך בינתיים
אחלה של חוזה

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 03, 2015 2:10 am 
מנהל פורום

התנצלות מראש על הנימה הפילוסופית אבל עליית תקרת השכר זה אחד הדברים הכי גרועים שקרו לNBA
מחזיר את הליגה 10 שנים אחורה, שנים של לפני שינוי הסכם
חוזים בלתי נתפסים לשחקנים עצלנים ובלתי מוכשרים בעליל שרק ספרו כסף ותפסו את הפרייר התורן
הולכות להיות לנו עונות בלתי נסבלות בעתיד הקרוב מאוד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 03, 2015 6:50 am 
Sophomore

מונרו ברח לניקס וסיכם עם מילווקי.
אולדריג' ביטל את הפגישה עם החבר'ה מניו יורק כשהבין שהם רוצים שישחק בעיקר כסנטר.
דיאנדרה הגיע לפגישה בלי ציפיות, אבל אומרים שהיה לו כיף.
ובסוף נישאר עם רובין לופז שיסגור בניקס אם דיאנדרה לא יגיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 03, 2015 8:04 am 
Hall of Famer

תהיה לגבי הפייסרס - דייויד ווסט הודיע שהוא עוזב את הקבוצה כדי לעבור לקבוצה קונטנדרית. האם קבוצה עם ג'ורג, אליס, ווסט וטרייד סביר על היברט היא לא קבוצה למינימום גמר המזרח?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 03, 2015 8:36 am 
מנהל פורום

א. לא.
ב. גמר מזרח זה לא קונטנדרית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 03, 2015 8:47 am 
Hall of Famer

ווס מתיוז שהיה נראה שסגור אצל כספי, סגר אצל דאלאס. הפרטים לא פורסמו.
יכניס קצת קשיחות והגנה. כמובן שגם התקפה. מחליף טוב לאליס למרות שפחות אקספלוסיבי בהתקפה. אבל קלעי שלוש יותר טוב שזה הרג אותם בפלייאוף האחרון. החוסר יכולת של אליס להיות יציב מהשלוש.

ווסט דיבר על GS והספרס. לא חושב שתיהן בכלל חושבות עליו. הספרס לא חושב שצריכים אותו (בכלל לא צריכים אם LA מגיע לשם).
GS גם לא צריכים אותו.

מעבר למשכורות העצומות (אד דיויס חוזה של 20 מיליון. השוודי של בוסטון שלדעתי הוא ברמה של כספי מקבל 10 מיליון ל2 עונות), מה שדי מעפאן זה כל הקטע של שחקנים שהופכים לאנשי מכירות. קובי נפגש עם LA ומשכנע אותו. לילארד טס לפגוש אותו ולדבר אל הלב שלו. לא זוכר תופעה כזאת בעבר.

ביינס חתם בדטרויט. אם פאקינג אשיק מקבל 60, מעניין כמה ביינס יקבל. מסיים הרבה יותר טוב ממנו (אשיק לדעתי המסיים הכי גרוע בליגה בעמדה שלו. לרוב הוא לא מסיים. הוא מאבד או נחסם). שומר לדעתי טוב מאד.

הספרס צריכים סנטר דחוף אלא אם הם חושבים שאיירס יכול לשחק ואני מקווה שלא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 03, 2015 8:52 am 
Hall of Famer

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
א. לא.
ב. גמר מזרח זה לא קונטנדרית.

א. למה לא? מזכיר לך שבגמר המזרח השנה היו פאקינג אטלנטה, ולברון עם 4 ניצבים.

ב. קבוצה שמגיעה לגמר איזורי היא בהחלט קונטנדרית.

נערך לאחרונה על ידי עופר האדום בתאריך ו' יולי 03, 2015 8:57 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 03, 2015 8:54 am 
מנהל פורום

נו, ואטלנטה ופאקינג לברון עם 4 ניצבים טובים יותר מהסגל של אינדי. ופרט לקליבלנד, אין קונטנדרית במזרח, הסיבה היחידה לקיים גמר מזרח היא טכנית.
אולי, אולי, אולי, יצא משהו מהבאקס העונה. אולי. וגם זה, מה שיצא זה קונטנדרית על הזכות להפסיד ב-6 משחקים ללברון בגמר המזרח. זו לא מועמדת אמיתית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 03, 2015 12:03 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
מה עם שיקגו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 03, 2015 12:29 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
מה עם שיקגו?

מה איתה?

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 03, 2015 2:10 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
למה שלא תהיה מועמדת לגמר מזרח/NBA? כבר שכחנו כולנו את התחזיות של סטריאני?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 03, 2015 3:46 pm 
Sophomore

אני לא שכחתי :)

"הקאבס לא עמוקים מספיק. זה בדרך לסוויפ. 4:0 לבולס. תרשמו."-satriani מהמר על קאבס-בולס 2015.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 527 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: סאבוניס ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: