סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אפריל 29, 2024 4:43 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 527 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: חדשות אן בי איי
הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2015 1:02 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
חכה בנוגע לג'ורדן והקליפרס.

מה זה מספיק דקות לכולם?
דיאו צריך לשחק 25 דקות כרגיל. כל דקה שהוא יורד זה בזבוז. דאנקן נניח 27 דקות. אלדרידג' 32 דקות. זה משאיר לווסט 12 דקות. אני חושב שב12 דקות האלה עדיף את האנרגיות של ביינס.
גם אם תמצא 18 דק', בשביל זה אני לא מחתים את ווסט.
אם דיאו לא היה בקבוצה ההחתמה של ווסט היתה נפלאה. אבל אין מצב שהייתי מוריד לדיאו את הדקות. וזה מה שיקרה. הוא ירד ל18 ו-ווסט יקבל 20+. חבל.
אלו 4 גבוהים בני 30+. ביינס זה דם צעיר אנרגטי, תמיד היה את זה לספרס (מילס, לאונרד, ספליטר, ניל, גרין)

נערך לאחרונה על ידי FLASH בתאריך ג' יולי 07, 2015 1:04 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2015 1:03 am 
Junior

הקליפרס מאוד נחלשו
איבדו שני שחקני חמישייה וכל מה שיש להם להראות תמורת זה בינתיים זה את הלוחש לגורילות
יש שמועות שהם ימכרו את ג'מאל כדי למצוא מחליף לדיאנדרה וישארו עם הבן של כסקורר מהספסל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2015 1:20 am 
Hall of Famer

FLASH כתב:

מה זה מספיק דקות לכולם?
דיאו צריך לשחק 25 דקות כרגיל. כל דקה שהוא יורד זה בזבוז. דאנקן נניח 27 דקות. אלדרידג' 32 דקות. זה משאיר לווסט 12 דקות. אני חושב שב12 דקות האלה עדיף את האנרגיות של ביינס.
אם דיאו לא היה בקבוצה ההחתמה של ווסט היתה נפלאה. אבל אין מצב שהייתי מוריד לדיאו את הדקות. וזה מה שיקרה. הוא ירד ל18 ו-ווסט יקבל 20+. חבל.
אלו 4 גבוהים בני 30+. ביינס זה דם צעיר אנרגטי, תמיד היה את זה לספרס (מילס, לאונרד, ספליטר, ניל, גרין)

דיאו שיחק אשתקד 24 דקות למשחק. הוא בן 32. למה שישחק יותר?
למה עדיף ביינס? ביינס אכן נותן גודל שאין לווסט, אבל גם עוד 20 שנה ביינס לא ייתן את היד של ווסט מהמרפק.
כמו שכתבתי קודם - פציעות וDNP בגלל מנוחה לדנקן (מול נמושות) יתנו מספיק דקות לכולם.
ווסט יודע למה הוא נכנס. הוא לא יפוצץ שם כלום אם לא ישחק 36 לערב. ואם כן, הוא יהיה בבית. כולה 1.4 מיליון דולר השקעה.
החתמה מעולה לספרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2015 1:20 am 
Hall of Famer

satriani כתב:
FLASH כתב:

מה זה מספיק דקות לכולם?

למה עדיף ביינס? ביינס אכן נותן גודל שאין לווסט, אבל גם עוד 20 שנה ביינס לא ייתן את היד של ווסט מהמרפק.
כמו שכתבתי קודם - פציעות וDNP בגלל מנוחה לדנקן (מול נמושות) יתנו מספיק דקות לכולם.
ווסט יודע למה הוא נכנס. הוא לא יפוצץ שם כלום אם לא ישחק 36 לערב. ואם כן, הוא יהיה בבית. כולה 1.4 מיליון דולר השקעה.
החתמה מעולה לספרס.

דיאו בן 33. טעות שלי. יהיה בן 34 בפלייאוף הבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2015 7:11 am 
Sophomore

מו וויליאמס חתם לשנתיים בקליבלנד תמורת 4.3 מליון דולר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2015 8:03 am 
מנהל פורום

וזה די מחסל תיאוריה אחת מבין שתיים שלי.
ג'אמל כבר לא יגיע לקאבס...

מצד שני, ג'ו ג'ו עדיין חי וקיים.
השאלה אם הנטס יסכימו לקחת את החוזה של וראז'או ואם לברון לא ישים לזה רגליים, כי וראז'או הוא אחד מהחבר'ה שהוא מאוד מעריך ורוצה

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2015 8:54 am 
Sophomore

ווסט מוותר על 10.5 מיל'. ממש מרשים מצידו, בשביל להתחרות על טבעת הוא לקח פיי קאט של 80-90 אחוז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2015 9:37 am 
Hall of Famer

אני לא רואה בספרס מתחרים בלי חיזוק משמעותי בקו האחורי. אולי ג'ו ג'ו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2015 9:43 am 
Junior

עם מאמן כמו פופ ופרונטליין כמו לאונרד ב-3, וווסט למארקוס ודאנקן בפנים אני לא רואה איך מישהו ידגדג אותם בכלל.
נראה בתחילת העונה. להערכתי הם יטיילו לפלייאוף כולל חצי עונה מנוחה לדאנקן, וגם שם רק גולדן סטייט ואוקלהומה יכולות לדגדג אותם בכלל כל זה לפני שיודעים על ה-5000 פציעות שיהיו בליגה עד הפלייאוף שיכולות לשנות הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2015 9:57 am 
Hall of Famer

אני לא מסכים, תמיד היו להם לפחות שני יוצרים ברמה הכי גבוהה (פארקר ומנו). הם כבר לא ברמה הזאת, והכדורסל בליגה הופך להיות יותר ויותר כדורסל של גארדים (ע"ע אלופת השנה האחרונה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2015 11:20 am 
Hall of Famer

האם קו הפנים הזה יכול להיות ברמה היסטורית , קרי מהטובים שדרכו על המגרש ?
שני שחקני טופ 5 לעמדה שלהם כמדומני ( לאונרד ואלדריג' ) , דאנקן ( אין צורך להרחיב ... ) , בתוספת שני מחליפים ראויים למדי בדמות ווסט ודיאו .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2015 12:43 pm 
Junior

נורטון כתב:
אני לא מסכים, תמיד היו להם לפחות שני יוצרים ברמה הכי גבוהה (פארקר ומנו). הם כבר לא ברמה הזאת, והכדורסל בליגה הופך להיות יותר ויותר כדורסל של גארדים (ע"ע אלופת השנה האחרונה).

נובמת
זאת קבוצה שבדיוק לפני שנה היתה הקבוצה הטובה בעולם בפער גדול. עם כל הכבוד לגולדן סטייט.
הירידה ביכולת של פארקר בשנה אחת לעומת התוספת של למארקוס ווסט בטלה בשישים.
טרנדים משתנים יכולת ואימון זה משהו לבנות עליו יותר מטורים של גרנטלנד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2015 12:50 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
הבעייה היא שהמעמד שלהם כקבוצה הטובה בעולם נבע לא מחומר השחקנים על הנייר, שהיה מכובד מאד אבל ממש לא אדיר, אלא מהסינרגיה הנדירה שנוצרה ביניהם, וזה משהו שיצטרכו זמן ומאמץ בשביל לשחזר בסגל המחודש. ווסט בינתיים שם רק לשנה והחוסר בגארדים הוא אמיתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2015 2:15 pm 
Sophomore

idansha כתב:
הקליפרס מאוד נחלשו
איבדו שני שחקני חמישייה וכל מה שיש להם להראות תמורת זה בינתיים זה את הלוחש לגורילות
יש שמועות שהם ימכרו את ג'מאל כדי למצוא מחליף לדיאנדרה וישארו עם הבן של כסקורר מהספסל

הקליפרס נחלשו השנה, כנראה יצטרכו להסתפק במגי בתור תחליף זמני לג'ורדן.
אבל הצד החיובי של עזיבת ג'ורדן, זה שבקיץ הבא יהיה להם מספיק קאפ ספייס בשביל ללכת על הורפורד, נואה או ווייטסייד. השניים הראשונים בהחלט מהווים שדרוג, הגנה + יכולות התקפיות וללא נזק מהעונשין, בניגוד לג'ורדן. וגם אחרי חוזה מקס לאחד מהם, אמור להיות מספיק כסף בשביל לצרף את דנג או ווילסון צ'אנדלר ולהשלים חמישייה מעולה, פלוס פירס וריברס מהספסל (יכול להיות שאת סטיבנסון ישחררו בשביל קאפ ספייס).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2015 2:28 pm 
Sophomore

B.Grant44 כתב:
idansha כתב:
הקליפרס מאוד נחלשו

הקליפרס נחלשו השנה, כנראה יצטרכו להסתפק במגי בתור תחליף זמני לג'ורדן.
אבל הצד החיובי של עזיבת ג'ורדן, זה שבקיץ הבא יהיה להם מספיק קאפ ספייס בשביל ללכת על הורפורד, נואה או ווייטסייד. השניים הראשונים בהחלט מהווים שדרוג, הגנה + יכולות התקפיות וללא נזק מהעונשין, בניגוד לג'ורדן. וגם אחרי חוזה מקס לאחד מהם, אמור להיות מספיק כסף בשביל לצרף את דנג או ווילסון צ'אנדלר ולהשלים חמישייה מעולה, פלוס פירס וריברס מהספסל (יכול להיות שאת סטיבנסון ישחררו בשביל קאפ ספייס).

נואה שחקן התקפה מזעזע. בואו נזכור שלמרות שג'ורדן לא מסוגל כמעט לעשות סל שאינו דאנק, הוא עדיין עושה את זה ביעילות גבוהה מאד. הבנאדם בעונה האחרונה עם 11.5 נקודות למשחק ב71% מהשדה ועלה בפלייאוף ל13.1 נקודות ב72% מהשדה. נואה עם 7.2 ב45% מהשדה בעונה הסדירה ו-5.8 נקודות ב41% בפלייאוף. ואם ניקח בחשבון שג'ורדן הוא גם מלך הריבאונדים המכהן בליגה שנתיים ברציפות וצעיר מנואה ב3 שנים, ממש לא הייתי ממהר לצעוק "שדרוג". למעשה, שנמוך משמעותי. למעט הקטע הביזארי עם העונשין, ג'ורדן הוא בערך הסנטר המשלים המושלם. עושה רק מה שהוא יודע בשני צדדי המגרש ברמה גבוהה מאד.

לגבי ווייטסייד, בואו ניתן לו לשחק יותר מ67 משחקי ליגה כדי לצפות ממנו למשהו רציני.

"הקאבס לא עמוקים מספיק. זה בדרך לסוויפ. 4:0 לבולס. תרשמו."-satriani מהמר על קאבס-בולס 2015.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2015 3:42 pm 
Sophomore

גם נואה בעונות קודמות היה יעיל מאוד, מאמין שכך יחזור להיות לצד מוסרים מעולים כמו פול וגריפין, פלוס הריווח שרדיק ועוד שחקן כנף מספקים. מה גם שנואה מוסר מצוין בפני עצמו, יכול להתמקם ב elbows ובכך לפנות מקום בצבע בשביל גריפין ופול. אבל אין ספק שהורפורד יהיה מטרה עדיפה מבחינת השילוב אצלו בין טווח קליעה ויכולת מסירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2015 4:44 pm 
Sophomore

האמת היא שנואה מעולם לא היה "יעיל מאד" בהתקפה. יש לו ממוצע קריירה של פחות מ50% מהשדה, והוא לא הגיע ל50% מהשדה כבר שלוש עונות כשבאחרונה הוא שבר שיאי נגרות. בפלייאוף האחרון היה ממש כואב לראות אותו משחק בהתקפה, זה היה 4 על 5 כשהוא על המגרש. הוא כבר בן 30, וזה לא הולך להשתפר מכאן לדעתי. אי אפשר להשוות את יכולות הסיום של נואה לדיאנדרה, זה לא קרוב. ובהגנה, נכון שנואה היה הDPOY ב2014 אבל הרבה חושבים שזה היה תואר מוגזם (וראה מה שעשה לו הקו הקדמי של וושינגטון בפלייאוף של 2014) ולדעתי דיאנדרה לא נופל ממנו היום גם בצד הזה, אם לא טוב ממנו.

"הקאבס לא עמוקים מספיק. זה בדרך לסוויפ. 4:0 לבולס. תרשמו."-satriani מהמר על קאבס-בולס 2015.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2015 5:34 pm 
Hall of Famer

נואה התקפית מזעזע. נותנים לו 5 מטר והשומרים שלו עוזבים אותו בשביל לעזור והוא עדיין מנגר עם אחוזים מזעזעים. DJ חוסם טוב יותר גם. ריב' יותר טוב. אני לוקח את DJ לפניו בכל יום של השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2015 10:34 pm 
Junior

הסלטיקס מצליחים סוף סוף להיפטר מהחוזה המזעזע של וולאס אבל מקבלים בתמורה את החוזה הנורא של דיוויד לי. שניהם חוזים לשנה, לא רואה שינוי משמעותי פה.
באופן כללי אני קצת מאוכזב מאיינג' הקיץ. יש הרגשה שהוא קצת אוברייטד. הקבוצה שלו סיימה מקום 7 במזרח בלי הרבה מקום לאפסייד, כלומר בנקודה הכי גרועה ב-NBA. רחוקים מאד מלהיות קונטנדרים.
הקיץ הזה לא הביא בשורה - לא הצליח לטפס בדראפט, הבחירות שלו בדראפט לא מהוות בשורה (לפי מה שקראתי, לא מכיר אותם), מכל הדיבורים על קווין לאב וכו' נשארנו עם אמיר ג'ונסון וחוזה גבוה מדי לקראודר. בסה"כ אוסף של שחקנים בינוניים, גם לא רואה איך הם פיתיון לטרייד, לא מאמין שיעשו שוב את הטעות של מינסוטה ששלחה כוכב על תמורת ערימה של שחקנים בינוניים (ואפשר לטעון שג'פרסון היה יותר טוב מכל מה שיש היום בקבוצה). לא חושב שיש היום בקבוצה שחקן שיכול להיות אפילו שחקן חמישייה בקבוצה שרצה לאליפות, בוודאי שלא כוכב שיוביל אותם לשם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2015 10:46 pm 
Sophomore

שינוי משמעותי מאוד, לי אשכרה מסוגל לתרום על הפרקט...להערכתי יפתח בסנטר עם ג'ונסון לצדו, שינסה לחפות עליו בהגנה. אבל השימוש העיקרי שלו עבור איינג' יהיה בתור חוזה מסתיים, במידה ותהיה הזדמנות לטרייד (קאזינס? יכול להיות משעשע אם הקינגס יקבלו תמורתו את סמארט בזמן שרונדו יישלח לקבוצה אחרת...לצד כמה מהבחירות היותר אטרקטיביות של ברוקלין, כמובן, אולי גם אוליניק).

מבחינת הווריורס, נראה הכי הגיוני שהם ישתמשו בסעיף הסטרץ' על קראש, מה שהם לא יכלו לעשות על החוזה של לי (כי הוא נחתם לפני ההסכם החדש ותוספת הסעיף הזה, מסתבר). אבל בינתיים יש דיווחים על כך שהם מתכוונים להשאיר אותו, נשמע מוזר מאוד. חיסכון של סה"כ 5 מיליון (טוב, 10 מיליון בגלל החריגה ממס המותרות) בשביל איגודאלה לעניים? או שאולי קר רואה פוטנציאל לשימוש בקראש בתור סנטר?

ווסלי ג'ונסון חותם בקליפרס על המינימום - לא שחקן 3 & D מי יודע מה, אבל האופציה הכי סבירה וזולה בשוק. יכול לשחק גם פאוור פורוורד בהרכב סמול בול. אם בכל זאת יפרח לצד פול וגריפין (לא היה בסיטואציה מי יודע מה עם הלייקרס בשנתיים האחרונות), לא אתפלא לראות אותו בחמישייה בזמן שפירס מוביל את הספסל יחד עם סטיבנסון וריברס, בהנחה שקרופורד יישלח בטרייד תמורת ביגמן.

הבולס משאירים את ברוקס לשנה נוספת ובכך עוצרים את שרשרת הרכזים הננסיים שהפתיעו לטובה אצלם מדי עונה בשנים האחרונות - נייט רוב, אח"כ אוגוסטין, אשתקד זה היה ברוקס כאמור...

גארנט נשאר במינסוטה לשנתיים הקרובות, לחנוך את טאונס ושאר הצעירים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2015 11:19 pm 
Junior

satriani כתב:
FLASH כתב:

מה זה מספיק דקות לכולם?

החתמה מעולה לספרס.

אני מקווה שאתה לא רציני.
אמרתי שאני מצפה שימשיך לקבל 25 דק' כי דיאו שיחק 24.5 דק' בעונה הקודמת ו25 בזו שלפניה ואתה מתקטנן על חצי דקה ושואל למה שישחק יותר?
לא משנה אם הוא יקבל 24 או טיפה פחות, העיקר שיקבל את אותו הרול.
זה לא יקרה עם דיוויד ווסט שינגוס בדקות שלו. ארון ביינס נותן גודל ולמרות שכבר כתבתי את זה, הוא דם צעיר ואנרגטי מה שווסט דיאו דאנקן ואלדרידג' ממש לא.
הם צריכים אחד כמו ביינס ל10 דקות. הם לא צריכים את הג'מפ של ווסט כשיש את אלדרידג' דאנקן ודיאו. ל10 דקות שנותרו ביינס עדיף. מה כבר ווסט ייתן בעשר דק'?
ווסט לא יפוצץ שום דבר. הוא פשוט ינגוס מהדקות של דיאו וייתן אותם דברים שקיימים בספרס, וחבל על ההחתמה הזו.
הסיכוי היחיד שתהיה לה הצדקה, הוא שדיאו יישאר באותו הרול, דאנקן ישב חצי מהזמן ו-ווסט ישחק רק 10 דק'. שזה סתמי בעיני
הספרס תמיד הצליחו עם אוסף ניסיון מבוגר לצד שחקני אנרגיה צעירים. ווסט בנוסף לדיאו ודאנקן ואלדרידג' זה קו קדמי כבד וזקן מדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 07, 2015 11:36 pm 
Senior

מסכים עם נורטון. הכדורסל בליגה הפך להיות כדורסל שגארדים ופורוורדים הם הדומיננטיים בו, אחרי שבאמצע שנות ה-90 שלטו הביג מנים(וג'ורדן. אבל חוץ ממנו היו רק ביג מנים דומיננטיים וכל קבוצה כמעט נבנתה סביב סנטר או שחקן פנים משמעותי כמו בארקלי). אני חושב שלמרכוס זה חתיכה חשובה, אבל עובדתית, ירידה ביכולות של פארקר וג'ינובילי ביחד עם זה שדאנקן גם עלול להראות סימני ירידה מסויימים בגילו עלולה לקזז חלק מהשידרוג שיהיה בלמרכוס לעומת ספליטר(שלמרות המוגבלות ההתקפית שלו נתן הגנה מול סנטרים ופורוורדים שעכשיו דאנקן כנראה יצטרך לשמור). לשם שינוי, אני גם מסכים פה עם פלאש. ווסט לא יכול לשחק הרבה דקות כ-5 במערב. אין לו אורך להתמודד מול שחקנים כמו גאסול או הווארד בפוסט והוא גם לא יכול לשנות זריקות בצבע. הוא נותן תפקיד של סטרץ' 4 שדיאו כבר נותן שם. יחד איתו ועם דאנקן, זה קו קדמי קצת זקן. הספרס תמיד הביאו וטרנים מהסוג הזה ליד דאנקן, אבל זה היה בערך לפני 7 שנים כשדאנקן בעצמו עוד היה בשיא אונו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 08, 2015 12:07 am 
Sophomore

אופירה טוענת שפירס פנה פניית פרסה.
לא מצאתי את זה בשום מקום אחר, גם לא בפורומים של הקליפרס והוויזארדס, אז כנראה שהוא דיווח בינתיים רק לה:

ציטוט:
אחד השחקנים המרגשים ביותר בליגה, פול פירס, בחר לקשור את עתידו עם וושינגטון. הקלע בן ה-37 חתם לשלוש שנים נוספות עם הוויזארדס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 08, 2015 12:18 am 
Hall of Famer

FLASH כתב:
satriani כתב:
FLASH כתב:

מה זה מספיק דקות לכולם?

החתמה מעולה לספרס.

אני מקווה שאתה לא רציני.
אמרתי שאני מצפה שימשיך לקבל 25 דק' כי דיאו שיחק 24.5 דק' בעונה הקודמת ו25 בזו שלפניה ואתה מתקטנן על חצי דקה ושואל למה שישחק יותר?
לא משנה אם הוא יקבל 24 או טיפה פחות, העיקר שיקבל את אותו הרול.
זה לא יקרה עם דיוויד ווסט שינגוס בדקות שלו. ארון ביינס נותן גודל ולמרות שכבר כתבתי את זה, הוא דם צעיר ואנרגטי מה שווסט דיאו דאנקן ואלדרידג' ממש לא.
הם צריכים אחד כמו ביינס ל10 דקות. הם לא צריכים את הג'מפ של ווסט כשיש את אלדרידג' דאנקן ודיאו. ל10 דקות שנותרו ביינס עדיף. מה כבר ווסט ייתן בעשר דק'?
ווסט לא יפוצץ שום דבר. הוא פשוט ינגוס מהדקות של דיאו וייתן אותם דברים שקיימים בספרס, וחבל על ההחתמה הזו.
הסיכוי היחיד שתהיה לה הצדקה, הוא שדיאו יישאר באותו הרול, דאנקן ישב חצי מהזמן ו-ווסט ישחק רק 10 דק'. שזה סתמי בעיני
הספרס תמיד הצליחו עם אוסף ניסיון מבוגר לצד שחקני אנרגיה צעירים. ווסט בנוסף לדיאו ודאנקן ואלדרידג' זה קו קדמי כבד וזקן מדי

קודם כל מי אמר שפופ בונה על 25 דקות לדיאו? למה לא להוריד את זה ל20. הבחור בן 35 בפלייאוף. דנקן בן 90. למה לא להביא מישהו שיכול להוריד את הדקות?
דבר שני אין ביינס. עבר הלאה. קיבל חוזה שמן יחסית למה שווסט נותן וווסט טוב יותר בצד ההתקפי. ביינס לא להיט בהגנה. חוסם גרוע לגובה שלו.
אפשר לדבר מחר על ביינס,גוזף ועל בלינלי אבל הם קיבלו חוזים שהספרס לא יכלו לתת.
ווסט זו החתמה מעולה לגבוה מחליף. אם אתה חושב אחרת,תן לי שם של גבוה אחר טוב שיבוא ב1.4 מיליון לעונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 08, 2015 12:29 am 
Junior

רק להבהיר: למרות העניין עם ווסט, שהוא פשוט לא מתאים כי הוא נותן מה שכבר יש מעולה אצל דיאו, אני עדיין חושב שההחתמה של אלדרידג' הופכת את הספרס לפייבוריטים במערב ובNBA בכלל. אולי יחד עם OKC, תלוי בבריאות של דוראנט וווסטברוק ובכמה הם יעלו דרגה הגנתית אם בכלל, כי אין אליפות בלי הגנה.

פארקר וג'ינובילי שחקנים עצומים, מקצוענים וסופר-דופר-מגה תחרותיים ברמה היסטורית
מאנו קוסם וימצא את דרכו להשפיע, נתן ב4 שנים האחרונות את אותה תפוקה מהספסל. הדאנק על בוש לא היה מזמן. אני לא חושש מהתרומה שלו.
פארקר רק לפני שנה סגר שנתיים חלומיות עם גמר NBA, אליפות עם צרפת, ואליפות NBA, הכל כשהוא האלפא דוג. אני מאמין שהוא יהיה סקורר אמין.
בסדר אז שניהם נתנו סדרה רעה. במאנו אני מאמין לחלוטין.

אם אני אתבדה בעניין פארקר, אין לספרס סיכוי. זה באמת תלוי בו.
המנוע והפנים של הקבוצה הזו ב5 שנים האחרונות, כשגם לפני כן המנוע הזה לקח MVP גמר. אם הוא לא מסוגל לפתוח הגנות ברמה של אלסטאר, הספרס גמרו את הסוס.
ההתקפה של הספרס היתה כל כך קטלנית בזכות היכולת של פארקר ליצור יתרון ראשוני עם המהירות והכשרון העצום שלו, ואז הגיעה הנעת הכדור הבלתי עצירה. בתקופת דאנקן ההתקפה לא היתה כ"כ קטלנית.
פארקר חייב להיות מסוגל לקלוע 15-16 נק' בפלייאוף בשביל אליפות, אני מאמין באיש. מצד שני דוראנט ו-ווסטברוק בגיל 27 יכול להיות טו מאץ'....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 527 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: bill_tipesh, Bing [Bot] ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: