סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' מאי 21, 2024 7:36 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 105 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אפריל 20, 2015 11:47 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
תשכחו מזה, כל הדיון הזה מיותר. לגודס יש חוזה לעוד עונה והוא יישאר גם בעונה הבאה. וודאי אם ייקח אליפות; לדעתי יישאר גם אם יפסיד אותה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 20, 2015 11:51 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי שעל הקיר כתב:
תשכחו מזה, כל הדיון הזה מיותר. לגודס יש חוזה לעוד עונה והוא יישאר גם בעונה הבאה. וודאי אם ייקח אליפות; לדעתי יישאר גם אם יפסיד אותה.

כמו שאני מכיר את החוזים שמכבי חותמת, זה חוזה עם אופציה להפסיק את ההתקשרות תמורת במקרה הטוב פיצוי סמלי. וגם אם לא, גודס לא בדיוק מרוויח כמו בלאט שיפחדו לחתוך אותו. בהחלט סביר שישאר למרות שבעיני צריך להיפרד כידידים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 20, 2015 11:51 pm 
Senior

shachaf78 כתב:
קוף ירוק כתב:
אדלשטיין מאמן גדול אבל פרפקציוניסט ופרנואיד שלא יכול לעבוד במכבי. בטח ובטח לא יתן לג'וניור להחליט לו איזה שחקן מגיע לאן ובכלל לא לדבר איתו.

כל עוד בלאט נשאר עם לברון ולא נראה לי שהוא חוזר בקרוב(או לפחות לא חוזר לפה) יצטרכו לקחת איזשהו הימור על מישהו עם מוח קצת יותר חריף מגודס. מסכים שבמונחי הצלחה\כישלון הסיכוי לכישלון קולוסאלי יהיה גדול בהרבה מאשר עם גודס. בעיני האחרון מתפתח להיות סוג של צביקה שרף. מאמן בינוני ולא מישהו שרעב לזכות בתארים. הציטוט שהביאו פה וציטוטים אחרים שלו במהלך השנה מראים את זה יפה

רק שלא ייקחו שום סיכון הזה. מי שמנהלים את מכבי רוצים אנשים שנוחים אליהם לעבודה, וויציץ, פדרמן ושות'. וזה הדרישה הראשונה אצלם לדעתי.

בשנה הבאה גודס ימשיך בטוח. אם יכשל בשנה הבאה אז הם בטח יחזרו לפיני. ההימור היחידי שהם יכולים לקחת שוב הוא פיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 20, 2015 11:53 pm 
Hall of Famer

כמה שאני זוכר את הדיבור בתחילת העונה, אין לחוזה אפשרות יציאה. ומכבי לא במצב להביא מאמן שבשבילו שווה לה להושיב את גודס בבית ולשלם לו משכורת. מה גם שאני לא בטוח שהוא היחיד שרואה בזה שלא מגיעים לפיינל פור איזה כשלון קולוסאלי.
בקיצור, יש הרבה אי וודאויות במכבי. גודס בעונה הבאה זה לא אחת מהן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 20, 2015 11:56 pm 
Senior

מסכים לחלוטין עם ראי. הוא גם הצליח יחסית הרבה יותר ממאמנים רוקים אחרים במכבי כמו קטש או אפי. אם ייקח אליפות אז בהנהלה גם יחשיבו את זה כעונה מוצלחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 20, 2015 11:57 pm 
Senior

קוף ירוק כתב:
shachaf78 כתב:
קוף ירוק כתב:
אדלשטיין מאמן גדול אבל פרפקציוניסט ופרנואיד שלא יכול לעבוד במכבי. בטח ובטח לא יתן לג'וניור להחליט לו איזה שחקן מגיע לאן ובכלל לא לדבר איתו.

כל עוד בלאט נשאר עם לברון ולא נראה לי שהוא חוזר בקרוב(או לפחות לא חוזר לפה) יצטרכו לקחת איזשהו הימור על מישהו עם מוח קצת יותר חריף מגודס. מסכים שבמונחי הצלחה\כישלון הסיכוי לכישלון קולוסאלי יהיה גדול בהרבה מאשר עם גודס. בעיני האחרון מתפתח להיות סוג של צביקה שרף. מאמן בינוני ולא מישהו שרעב לזכות בתארים. הציטוט שהביאו פה וציטוטים אחרים שלו במהלך השנה מראים את זה יפה

רק שלא ייקחו שום סיכון הזה. מי שמנהלים את מכבי רוצים אנשים שנוחים אליהם לעבודה, וויציץ, פדרמן ושות'. וזה הדרישה הראשונה אצלם לדעתי.

בשנה הבאה גודס ימשיך בטוח. אם יכשל בשנה הבאה אז הם בטח יחזרו לפיני. ההימור היחידי שהם יכולים לקחת שוב הוא פיני.

קצת לא מסתדר לי המשפט האחרון שלך. פיני מאמן נוח לעבודה? איפה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 21, 2015 12:06 am 
Senior

היחיד שמכיר אותם ואם אותו ברמה שהוא יוכל לסבול את זה. הוא הרבה יותר נוח לעבודה מאחד כמו אלדשטיין שלא מוכן שיקבעו לו כלום. פיני לא נוח הכי להנהלה הוותיקה בגלל השטויות שהוא מדבר אבל הוא לא יהפוך כיסא אם יביאו לו את אלכסנדר באמצע העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 21, 2015 12:08 am 
Junior

עם כל הכבוד לחוזה (עם או בלי סעיפי שחרור), אין מצב שאחרי שנה בלי אליפות ובלי פיינל פור מכבי תמשיך לתת אמון במאמן בלי רקורד קודם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 21, 2015 12:11 am 
Hall of Famer

יישאר כמו ענק גם בלי אליפות. אני לא חושב שאנשים מפנימים שעידן מזרחי-פדרמן האבא, למעשה נגמר. הצעירים לא יפסידו כסף על עמדת המאמן על מאמן שהוא פחות מאובראדוביץ', איטודיס, או גרג פופוביץ' מצדם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 21, 2015 12:16 am 
Junior

משחק שנגמר בנקודה הפרש הכי חד צדדי שראיתי.

בסופו של דבר הקמצנות של ראשי מכבי עשתה את ההבדל, בעמדת המאמן וכמובן עם היינס.

שמעתי שמכבי רוצים להיפטר מפארגו, זו טעות לדעתי, אני ממש לא בטוח שאני לוקח את פארמר לפניו. לפארגו לא היה גארד על ידו וזה מה שגמר למכבי את העונה. זה וגודס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 21, 2015 12:56 am 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
נציין לטובת הקורא עמוס לב שפנר ניצחה 75:74 בהארכה

תודה

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 21, 2015 12:57 am 
Freshman

ולחשוב שמכבי התקמצנה עם גאודלוק והעדיפה את היינס, התפוצץ לה בפרצוף.

יוגב הנגר החובב.
אחחח איזה שחקן נשמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 21, 2015 1:00 am 
Hall of Famer

למי שהיה בהיכל- הפסדתם את התגובה הכי אדישה להצעת נישואין אי פעם בערך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 21, 2015 1:20 am 
Junior

מה אתם אומרים? גלדסטון יעשה כתבה על הקמע אחרי הסדרה?

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... 64&lang=HE

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 21, 2015 2:03 am 
Freshman

אוברדוביץ' עשה זאת שוב...או הקאמבק הגדול של ניקוס זיזיס.

קשה לבוא בטענות למכבי, נתנה את כל מה שיש לה, אבל כשהטורקים הורגים אותך עם שלשות משוגעות של שחקנים
שעמדו על 17 אחוז בטופ 16 מהטווח הזה, ובכל משחק שחקן אחר מתעלה אצלם ולא תמיד מדובר באחד הכוכבים אז הרבה אין מה לעשות.

לגבי העונה הבאה, דבר אחד בטוח למכבי לא תהיה בעיה עם החוק הרוסי, בטח עם אוחיון, פניני, אלכסנדר, לנדסברג, טיוס (אולי), כהן ואולי גם דאוסן/יבזורי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 21, 2015 8:10 am 
Hall of Famer

stambody כתב:
לגבי העונה הבאה, דבר אחד בטוח למכבי לא תהיה בעיה עם החוק הרוסי, בטח עם אוחיון, פניני, אלכסנדר, לנדסברג, טיוס (אולי), כהן ואולי גם דאוסן/יבזורי.

או שלא - אוחיון (כן), פניני (איזה פניני יקבלו???), אלכסנדר (כבר נתת לו אזרחות? והיישר לעונה הבאה?), לנדסברג (כנראה שכן), טיוס (אולי, כנראה שלא?). האחרים פחות רלוונטיים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 21, 2015 10:17 am 
Junior

בטלויזיה היה נראה שיש יחסית לא מעט מקומות ריקים בהיכל, האמנם? ואם כן מה הסיבה לזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 21, 2015 10:30 am 
מנהל פורום

ראי שעל הקיר כתב:
יישאר כמו ענק גם בלי אליפות. אני לא חושב שאנשים מפנימים שעידן מזרחי-פדרמן האבא, למעשה נגמר. הצעירים לא יפסידו כסף על עמדת המאמן על מאמן שהוא פחות מאובראדוביץ', איטודיס, או גרג פופוביץ' מצדם.

קודם כל אני חושב שת"א תזכה באליפות.
אבל אם לא, אני לא חושב שגודס בטוח ימשיך.
אם היא תפסיד סדרה ברבע או חצי, או תקבל בראש בגמר, הגולדן בויס ישלחו אותו הביתה.

לאומית, חשבתי שתגיד שת"א צריכה להחתים לעונה הבאה את חסין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 21, 2015 10:39 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ירון25 כתב:

אתה באמת חושב שגאודלוק (בסכומים שהוא מרוויח בפנר) היה מועמד ריאלי למכבי?

הפסד כואב. אין ספק שהטורקים היו טובים יותר אבל הגיע לבחורים ניצחון אחד בסדרה.
חבל שמכבי לא פספסה הזדמנות לפספס הזדמנות במשחק הזה... לא ספרתי אבל מכבי זרקה לפח משהו כמו 10 הזדמנויות לעלות ליתרון. בכל פעם שהם צמצמו או השוו פנר החזירו בשלשה כואבת בסוף שעון (בד"כ אחרי ריבאונד התקפה). בפעם הראשונה (מאז הרבע הראשון) שמכבי הצליחה לעלות ליתרון (65-63 עם הדאנק של אלכסנדר בדקה האחרונה של הזמן החוקי) הם הצליחו להחזיק בו לא יותר מ-10 שניות. וגם בהארכה בפעמיים שמכבי הצליחה לעלות ליתרון נקודה (מסלים של פארגו ועונשין של רנדל) גואדלוק קלע בלי בעיה בצד השני וניצח את המשחק.

הגזימו פה עם הלכלוכים על גודס. מי ישמע איזה כישלון... הפסיד סדרה בלי יתרון ביתיות מול קבוצה עדיפה בהנהגת המאמן המעוטר ביבשת.
מכבי של השנה לא היתה שווה יותר מהצלבה. בואו נראה אם יפסיד את האליפות לפני שחורצים את גורלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 21, 2015 11:06 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לאומית כתב:
משחק שנגמר בנקודה הפרש הכי חד צדדי שראיתי.

אוהדי גליל כאן יאשרו - המשחק האחרון מול הפועל תל אביב, אחרי שפיני הוציא את כל החמישיה ודובראש התחיל להפציץ בגארבג', לא נגמר בנקודה (כשהילדים של הגליל נותנים לשעון לרוץ)?

ובכל מקרה אני בטוח שאפשר למצוא עוד דוגמאות שבהן המשחק לא הגיע להארכה ושהקבוצה המפסידה לא היתה ביתרון טרום ההפסד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 21, 2015 11:08 am 
Sophomore

אני מהמר שעוזר המאמן והמאמן הבא של מכבי אחרי גודס הוא שאראס. מקסימום הכנסות מינימום עלות. זה כל מה שמנחה את ההנהלה החדשה של מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 21, 2015 11:36 am 
Sophomore

בטח אוברדוביץ לא הבין איך עומד מולו על הקווים לוזר מקובע וחסר יצירתיות, כאשר על כסא עוזר המאמן יושב אחד המאמנים הכי יצירתיים באירופה בשני עשורים אחרונים.
למען האמת, עד עכשיו אני לא מבין את הקטע ההזוי הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 21, 2015 11:59 am 
Sophomore

לטעמי ההבדל הגדול ברמת האימון בין מכבי לפנר ניכר היטב במהלכים האחרונים בסוף הזמן החוקי ובסוף ההארכה. בעוד פנר הלכה פעמיים על פיק אנד רול עם עבודה קבוצתית, במכבי כולם זזו הצידה לטובת אופן לפארגו באחד על אחד וקיוו לטוב. דבר אחד קטן נוסף - גודס עשה טעות גדולה כשלא העלה לשתי ההתקפות האחרונות של פנר את טיוס, שהיה מאוד חסר מתחת לסל בכדי להפריע לשני הסלים הקלים של וסלי וגאודולוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 21, 2015 12:01 pm 
Sophomore

אני גם חושב שנעשה כאן עוול אדיר לגודס.
הפסיד באמת לקובצה מוכשרת יותר, עמוקה יותר עשירה יותר מאומנת הרבה יותרע ם הרבה יותר ניסיון.
הסגל של מכבי שיווע עונה שלמה לגארד סביר, לא אדיר. גארד סביר, אני סבור שזה היה משנה את העונה של מכבי מקצה לקצה. אבל הקמצנות הו הקמצנות.
גודס הוא לא בלאט שיקח כל סגל שיתנו לו וידע להפיק ממנו מנה סבירה, גודס צריך את השחקנים שהוא בוחר ולשחק איתם את הכדורסל שהוא מאמין בו ולצערי ולצערו זה לא היה המצב.
אז מה קרה? גודס הפסיד בסדרה של שלושה משחקים למאמן הכי טוב באירופה עם סגל שלא נגמר (יורד בייליצ'ה עולה וסלי, יורד בוגדנוביץ נכנס פרזדליץ', גודלוק הוא הסקורר הכי אדיר מאז ימי נבארו העליזים)
ממש כמו קודמו בתפקיד שהובך בצורה הרבה יותר נוראית מול המאמן המבריק פבלו לאסו.
אז די תרגיעו. הגיע לאן שהסגל שלו לקח אותו, הייתה תקופה שהקבוצה שלו שיחקה כדורסל מפרגן ושוטף והייתה תקופה שלא. לרדת עליו בצורה כזו זה פשוט ילדותיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 21, 2015 12:18 pm 
Freshman

sir charles כתב:
ירון25 כתב:

אתה באמת חושב שגאודלוק (בסכומים שהוא מרוויח בפנר) היה מועמד ריאלי למכבי?

הפסד כואב. אין ספק שהטורקים היו טובים יותר אבל הגיע לבחורים ניצחון אחד בסדרה.
חבל שמכבי לא פספסה הזדמנות לפספס הזדמנות במשחק הזה... לא ספרתי אבל מכבי זרקה לפח משהו כמו 10 הזדמנויות לעלות ליתרון. בכל פעם שהם צמצמו או השוו פנר החזירו בשלשה כואבת בסוף שעון (בד"כ אחרי ריבאונד התקפה). בפעם הראשונה (מאז הרבע הראשון) שמכבי הצליחה לעלות ליתרון (65-63 עם הדאנק של אלכסנדר בדקה האחרונה של הזמן החוקי) הם הצליחו להחזיק בו לא יותר מ-10 שניות. וגם בהארכה בפעמיים שמכבי הצליחה לעלות ליתרון נקודה (מסלים של פארגו ועונשין של רנדל) גואדלוק קלע בלי בעיה בצד השני וניצח את המשחק.

הגזימו פה עם הלכלוכים על גודס. מי ישמע איזה כישלון... הפסיד סדרה בלי יתרון ביתיות מול קבוצה עדיפה בהנהגת המאמן המעוטר ביבשת.
מכבי של השנה לא היתה שווה יותר מהצלבה. בואו נראה אם יפסיד את האליפות לפני שחורצים את גורלו.

פורסם באיזה אתר שכחתי את שמו שהוא היה קרוב והיה פער 300-400 לכל היותר
יכול להיות שיכלו לתפוס אותו בנקודת זמן שהוא היה שווה פחות ותפס חוזה פגז ברגע האחרון- ראו מקרה רייס טייריס
אין מה לעשות הם צריכים 2 גארדים שמייצרים נקודות ואסיסטים , באיזור 800K כ"א , כדי להצליח . שיש רק גארד אחד שמתפקד (פארגו)ושני לולבים (אוחיון האוברייטד והיינס) ככה ניראת קבוצה מוגבלת שמתאימה לדרג 2.5-3 באירופה.

יוגב הנגר החובב.
אחחח איזה שחקן נשמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 105 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], idpwf1, picknroll, uriel17, סאבוניס ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: