סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' מאי 05, 2024 8:45 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 412 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דראפט 2015
הודעהפורסם: ד' מאי 20, 2015 2:25 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אז תחזור חזרה למלון ובארקלי וקמפ, ומבחינתי אפילו הוראס גרנט...
אתה רציני לגבי מאלין? 5 פעמים אולסטאר, ו-5 עונות רצופות של 25 נק' ומעלה. המקום שלו בדרים טים לא מוטל בספק ובטח לא קשור לכריסטיאן לייטנר...

לגבי וול וקיירי אני לא בטוח שהסקאלה מאוד שונה. זה פשוט קצת מוקדם יחסית, בעיקר בהתחשב שעד עכשיו הם לא עשו יותר מדי (אצל קיירי זה פלייאוף ראשון, אצל וול אולי פלייאוף שני או שלישי וזהו) ואני מאמין באפסייד שלהם, לא יותר מזה.

לגבי וובר, בהחלט אפשר להגיד שבשנים הגדולות שלו הוא היה arguably הפאוור הטוב בליגה. הוא היה הכוכב של קבוצה שהייתה קונטנדרית אמיתית לכמה עונות. ופה ההבדל מבחינתי בינו לבין ברנד וביחס לגארנט שציינתי (ובכלל גם לאחרים שאתה ציינת). ברנד מעולם לא שיחק בקבוצה שהתקרבה להיות קונטנדרית. גם גארנט במשך רוב הקריירה לא שיחק בקונטנדרית עד שעבר לבוסטון, מלבד עונת ה-MVP שלו. אבל בעוד ברנד הוא מקום 94 בנק' בכל הזמנים, מקום 56 בריב' בכל הזמנים ומקום 24 בחסימות בכל הזמנים, גארנט ניצב במקומות 18, 10 ו-19 בהתאמה. זו לא באמת תחרות. ובעוד ברמת הסטט' המצרפיות ברנד אולי די דומה לוובר, בהסתכלות על השיא של הקריירה, ועצם זה שהשיא של סי-ווב היה על פני רצף של עונות לעומת ברנד, וכמות הנצחונות בקריירה, זו גם לא תחרות אמיתית. לוובר היה את הכישרון בשיא שלו להריץ קבוצה לאליפות. ברנד היה מאוד רחוק משם. אני חושב שאפשר להגיד שזה גם המקרה של קולמן, ביג דוג רובינסון ולארי ג'ונסון

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 20, 2015 4:42 am 
Hall of Famer

מינסוטה לקחה את הבחירה הראשונה.
יחד עם בנט ווויגינס יש להם את שלושת הבחירות האחרונות ברצף. לא היה דבר כזה שאני זוכר.

הלייקרס 2. עם רנדל וטאונס יהיה להם קו קדמי טוב.
פילי כרגיל מקבלת בחירה 3.
ניקס ארבע.
אורלנדו חמש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 20, 2015 6:22 am 
Junior

שנה הבאה בלאט יכול לחתום במיני, להחזיר איתו את לאב ולאמן קבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 20, 2015 7:23 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

נראה לי שמיני יקחו את טאונס. התאמה אידיאלית ליד פקוביץ ויוכל ללמוד המון מגארנט.
הלייקרס יקחו את הביג מן שהם אוהבים לקחת ואוקפור כנראה בשל כך יהיה הולופיימר.
מתאים לפילי הבחירה השלישית. יש להם מספיק גבוהים ויוכלו לשפר את הקו האחורי עם ראסל או ווינסלו.
הניקס שוב פעם נדפקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 20, 2015 7:54 am 
Junior

לא רואה את מיני בונים על פקוביץ, לא יפתיע אם ישלחו בטרייד
יש להם רוביו לאבין/שאבאז ויגינס דיינג טאונס
חמישייה צעירה ומעניינת

אכן הסיבה היחידה להינקי להיות עצוב על בחירה 3 זה שהוא לא יכול לעשות טרייד אלייה
איפה שהוא באמת נדפק זה שהיה אמור לקבל את הבחירה של לייקרס אם היו 6 ואת מיאמי אם היו 11 (בוחרים 10)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 20, 2015 8:18 am 
Freshman

מוהאהא! סוף סוף המזל עם מינסוטה, ואיכשהו תוך שנה קווין לאב הפך לוויגינס + בחירה ראשונה.

אני מקווה שפליפ לא יעשה שטויות, וייקח את טאונס שנראה גם כשחקן היותר טוב, וגם כהתאמה טובה יותר.

:ya_hoo_oo:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 20, 2015 8:54 am 
Hall of Famer

חבל שפילי לא לקחה את בחירה מספר 2. אני בטוח שהינקי היה בוחר את זה שהיה נשאר מהצמד אוקאפור את טאונס. ואז היה מוכר להנהלה שאנחנו בוחנים את הגבוהים שלנו ואני בטוח שעוד 5 שנים תהיה קבוצה לתפארת. בדרך הוא היה עושה איזה עסקה מפגרת שמעיפה את נואל תמורת בחירות דראפט ועוד עונה גרועה לפילי ועוד הבטחה לדראפט מרגש - בדיוק כפי שהינקי אוהב. דרך אגב לפילי יש המון בחירות סיבוב שני. אם איך שהינקי עובד הוא יהפוך אותן לעוד הרבה יותר בחירות סיבוב שני. תחזית שלי שבדראפט 2017 פילי תבחר את כל הסיבוב השני.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 20, 2015 9:24 am 
מנהל פורום

גדול, עמוס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 20, 2015 1:15 pm 
Sophomore

לא ראיתי את צמד הגבוהים (טאונס ואוקאפור) למעט קליפים של היילייטס ודוחות סקאוט - הרושם שלי הוא שאוקאפור יותר הגנתי והתקרה שלו זה איבאקה עם שדרוג קל במשחק הפוסט, בעוד שטאונס הוא פוטנציאל לשחקן שלם יותר, בכיוון של קאזינס. השוואה הגיונית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 20, 2015 1:45 pm 
מנהל פורום

WTF כתב:
לא ראיתי את צמד הגבוהים (טאונס ואוקאפור) למעט קליפים של היילייטס ודוחות סקאוט - הרושם שלי הוא שאוקאפור יותר הגנתי והתקרה שלו זה איבאקה עם שדרוג קל במשחק הפוסט, בעוד שטאונס הוא פוטנציאל לשחקן שלם יותר, בכיוון של קאזינס. השוואה הגיונית?

דווקא אם כבר, אז מדברים בדיוק ההפך - אוקאפור הרבה יותר מוכשר התקפית, במיוחד בכל הקשור לאזור הצבע. טאונס הוא זה שיש לו פוטטנציאל הגנתי הרבה יותר גבוה וזה שגם במכללות שינה משחקים בעיקר בהגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 20, 2015 2:03 pm 
Senior

מהמעט שראיתי את אוקפור (בטורניר מכללות האחרון), הוא שומר בינוני מאוד וריבאונדר בינוני מאוד בהגנה. פרום דה טופ אוף מיי הד, ההשוואה שיש לי היא גרסה מהירה יותר של ברוק לופז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 20, 2015 5:15 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אוקפור מזכיר את ביג אל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 20, 2015 5:29 pm 
Hall of Famer

ממה שראיתי זה חטא עצום להשוות את אוקפור לשני שחקנים כל כך מלוטשים בפוסט, אולי הסנטרים עם משחק הפוסט הטוב ביותר שיש כיום. אוקפור נראה לי מאד בוסרי. טאונס פחות בוסרי, אבל הוא נראה לי מאד מאד מכני בהתקפה.

ההשוואה שעשו פה לג'פרסון אולי נשאבה מדראפטנט שזאת בדיוק ההשוואה שהם עשו. אני שונא השוואות כאלו. דוגמא מספר 1? את טאונס למשל דראפטנט השוו לולאדה דיבאץ'/אנדרו בוגוט. באמת שאני לא רואה את הדימיון הגדול בין השניים שאפשר להשוות שחקן לשניהם.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 20, 2015 10:24 pm 
Freshman

הקונצנזוס אצל סקאוטים ו-GMים הוא שאוקאפור הוא שחקן מלוטש מאוד בפוסט לגילו, בצורה כמעט חסרת תקדים.
בנוסף, אם בודקים את הסטטיסטיקה של כמות הנקודות שקלע בפוסט העונה ואת האחוז שבו קלע, רואים שכבר הרבה שנים לא היה שחקן עם יעילות סטטיסטית כזו בצבע.
פליפ אמר היום שמאז דנקן לא היה שחקן עם כזו עבודת רגליים בצבע, וזה לא שבח יוצא דופן יחסית לשאר הדברים שקראתי שאמרו עליו.

מצד שני, הוא היה העונה ריבאונדר הגנה בינוני, חוסם חלש, קלע עונשין חלש (באזור ה-50 אחוז), לא שומר משהו בפיק אנד רול ובלי קליעה מרחוק.

לעומתו, טאונס עושה בערך הכל ברמה טובה מאוד. אין לו את היכולת בפוסט של אוקפור, אבל הוא די טוב גם שם (קצת מכני כמו שעמוס אמר, אבל אפקטיבי). הוא חוסם טוב, ריבאונדר טוב, קלע עונשין טוב מאוד (81%), שומר טוב.

קשה לדעת לאן יתפתחו בעתיד, אבל טאונס נראה הימור יותר בטוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 20, 2015 11:01 pm 
Hall of Famer

אני הייתי מעביר את פקוביץ ורוביו תמורת משהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 20, 2015 11:22 pm 
Hall of Famer

ראיתי קצת היילייטס.
טאונס מאוד הרשים אותי. מזכיר לי קצת את למרקוס אולדרידג' דווקא.
אוקאפור פחות. נראה שלפחות במכללות הוא הסתמך הרבה על יתרון פיזי, ומבחינת כדורסל הוא בסדר אבל לא יותר.

ואפרופו דיוני האק-א-וואטאבר, אוקפור קולע 51% מהקו, טאונס 81%.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 21, 2015 12:48 am 
Hall of Famer

דווקא LA זורק מלא מבחוץ וטאונס חופר.
לי טאונס מזכיר טיפה את ביינום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 21, 2015 1:44 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מה הסיכוי שהינקי בוחר את פורצינגיס ומשאיר אותו באירופה?
אם זה קורה, מה הסיכוי שמהומות פורצות ברחבי העיר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 21, 2015 9:29 am 
Hall of Famer

את האמת, שכחתי שיש את האירופאי. 100% שהוא הבחירה של פילי. חייבים לבנות לעתיד עם הפוטנציאל הכי גדול שיש. ואם הוא לא ישחק בעונה הקרובה, עוד יותר טוב, יש לי אליבי יותר חזק לכישלון על הפארקט.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 21, 2015 9:50 am 
Junior

אין מצב שהוא הבחירה כי הוא לא BPA.
יש מצב שהם יבחרו את ראסל (או מי שהניקס רוצים) ויעבירו אותו תמורת איזה לנגסטון+בחירה 4
או יבחרו איזה שחקן פופולרי אחר ויעבירו אותו תמורת בחירה בסוף העשירייה שתיתן להם אירופאי+עוד בחירה

אבל סתם לבחור במקום 3 מישהו שילך במקום 8? זה לא מקסמום צ'יפים סטנדרטי של הינקי.
הוא יצפה בקלטת של הקאבס בוחרים את בנט במקום לבחור את אולידפו וסוחטים תמורתו בנט+משהו ויעשה מקלחת קרה להירגע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 21, 2015 10:36 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

עמוס לב כתב:
ממה שראיתי זה חטא עצום להשוות את אוקפור לשני שחקנים כל כך מלוטשים בפוסט, אולי הסנטרים עם משחק הפוסט הטוב ביותר שיש כיום. אוקפור נראה לי מאד בוסרי. טאונס פחות בוסרי, אבל הוא נראה לי מאד מאד מכני בהתקפה.

ההשוואה שעשו פה לג'פרסון אולי נשאבה מדראפטנט שזאת בדיוק ההשוואה שהם עשו. אני שונא השוואות כאלו. דוגמא מספר 1? את טאונס למשל דראפטנט השוו לולאדה דיבאץ'/אנדרו בוגוט. באמת שאני לא רואה את הדימיון הגדול בין השניים שאפשר להשוות שחקן לשניהם.

השוואות בדראפטנט באמת מוזרות מאוד לפעמים. את ווינסלו, שחקן ההגנה האקספלוסיבי וההגנתי השוו לג'יימס הארדן...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 22, 2015 10:27 am 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
את האמת, שכחתי שיש את האירופאי. 100% שהוא הבחירה של פילי. חייבים לבנות לעתיד עם הפוטנציאל הכי גדול שיש. ואם הוא לא ישחק בעונה הקרובה, עוד יותר טוב, יש לי אליבי יותר חזק לכישלון על הפארקט.

אתה לא חושב שצריך לקחת את הפוטנציאל הגדול ביותר?

אני לא מבין על איזה אליבי חזק לכישלון על הפארקט אתה מדבר. אתה חושב שהינקי לא יכול היה לשים קבוצה בינונית סטייל בוסטון שתגיע לפלייאוף במזרח? הוא הולך על אסטרטגיה אמיצה, שאולי תצליח ואולי לא, אבל זו עדיין, ככל הנראה, האסטרטגיה הטובה ביותר לבניית קבוצה בחוקים הקיימים של הליגה. גם הארכת הבנייה על ידי שימוש בפצועים וסטאשים באירופה (בהינתן שבחרת את השחקנים הטובים ביותר) זה מהלך חכם וכמעט מתבקש.

אם הינקי חושב שפרוזינגיס יהיה השחקן הטוב ביותר מבין השחקנים שנתרו לבחירה בדראפט, אני סומך עליו שהוא עשה ש.ב. עד כה היו לו בחירות דראפט די טובות. בחלק מהמקרים הייתי בוחר אחרת, אבל לפחות יכולת להבין את ההיגיון מאחוריהן.

מקווה שתצטרך לאכול את הכובע בעוד שנתיים-שלוש.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ו' מאי 22, 2015 10:41 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 22, 2015 10:39 am 
Junior

Att כתב:
עמוס לב כתב:

אני לא מבין על איזה אליבי חזק לכישלון על הפארקט אתה מדבר. אתה חושב שהינקי לא יכול היה לשים קבוצה בינונית סטייל בוסטון שתגיע לפלייאוף במזרח? הוא הולך על אסטרטגיה אמיצה, שאולי תצליח ואולי לא, אבל זו עדיין, ככל הנראה, האסטרטגיה הטובה ביותר לבניית קבוצה בחוקים הקיימים של הליגה. גם הארכת הבנייה על ידי שימוש בפצועים וסטאשים באירופה זה מהלך חכם וכמעט מתבקש.

אם הינקי חושב שפרוזינגיס יהיה השחקן הטוב ביותר מבין השחקנים שנתרו לבחירה בדראפט, אני סומך עליו שהוא עשה ש.ב. עד כה היו לו בחירות דראפט די טובות. בחלק מהמקרים הייתי בוחר אחרת, אבל לפחות יכולת להבין את ההיגיון מאחוריהן.

הבעיה שכל שנה זה נשאר שנתיים-שלוש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 22, 2015 10:45 am 
Hall of Famer

מנחם כתב:
Att כתב:
עמוס לב כתב:

אני לא מבין על איזה אליבי חזק לכישלון על הפארקט אתה מדבר. אתה חושב שהינקי לא יכול היה לשים קבוצה בינונית סטייל בוסטון שתגיע לפלייאוף במזרח? הוא הולך על אסטרטגיה אמיצה, שאולי תצליח ואולי לא, אבל זו עדיין, ככל הנראה, האסטרטגיה הטובה ביותר לבניית קבוצה בחוקים הקיימים של הליגה. גם הארכת הבנייה על ידי שימוש בפצועים וסטאשים באירופה זה מהלך חכם וכמעט מתבקש.

הבעיה שכל שנה זה נשאר שנתיים-שלוש

אני לא מבין את האמירה הזו. כמה זמן לדעתך צריכה להימשך בנייה מחדש? כמה זמן פילי בבנייה מחדש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 22, 2015 11:11 am 
Hall of Famer

איך כל שנה זה נשאר שנתיים-שלוש? פילי רק התחילה את הבנייה שלה מחדש לפני שנתיים! אפילו לוגית המשפט הזה לא הגיוני :) יש חוסר סבלנות בולט בעניין הינקי והבנייה. להבדיל מבוסטון או מיוטה, לא היו לפילי נכסים משמעותיים להתחלת הבנייה (מלבד הולידיי ויאנג שהינקי הצליח למקסם את ערכם בטריידים) ואף היו חייבים שתי בחירות לאורלנדו ולמיאמי אם אני לא טועה. המחשבה הסבירה הייתה שהבנייה תיקח 4-5 שנים. כרגע אנחנו אחרי שנתיים בלבד. במובן מסוים, הטרייד של MCW עיכב קצת את התהליך, אבל זה עשוי לקרות ואני חושב שזה דווקא סימן טוב. הינקי לא מתפשר על חבר'ה שהוא לא חושב שיכולים לקחת את הארגון קדימה לרמה הגבוהה ביותר. אפשר להיות ציניים בנוגע לדרך הבנייה הזו (וגם בנוגע לאינטרסים כמו עמוסלב) אבל צריך לתת לה צ'אנס. אני חושב שמבחינה ניהולית, הינקי עושה את כל הצעדים הנכונים. הוא הולך עם האסטרטגיה שלו (שאני חושב שהיא חכמה ומתאימה מאוד) עד הסוף. זה מצריך אומץ ונחישות ובמקרה הזה גם סבלנות ואמונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 412 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bluey, Google [Bot], uriel17 ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: