סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' מאי 05, 2024 2:17 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: עבודה בראיית כדורסל
הודעהפורסם: ה' יולי 23, 2015 10:23 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
טוב, לא בדיוק. החברה שאני עובד בה מייצרת תוכן עבור ה-NBA וליגות הלווין שלה, ואנחנו שוב מגייסים.

את רוב רובו של הגיוס אנחנו עושים מחו"ל, אבל אנחנו מחפשים לפחות מישהו אחד מהארץ במטרה שיוכל/ו להשתלב בסופו של דבר כראש צוות. לב העבודה הוא הנפקת קליפים ממשחקי NBA בזמן אמיתי, הכל מתבצע מהבית דרך האינטרנט.

דרישות סף:
1. הבנה בכדורסל - אני לא מחפש פה את פופוביץ', אבל חובה ידע בסיסי במהלכי כדורסל ויכולת לזהות מה זה מהלך רגיל, מה זה מהלך אדיר ומה זה מהלך נדיר שלא רואים כל יום.
2. יכולת טכנית בסיסית - אנחנו עובדים עם תוכנות בפיתוח עצמי שמתעדכנות תדיר. זה לא מדע טילים אבל מי שמפחד מהמחשב שלו בבקשה לא לטרוח. מי שיש לו נסיון בעריכת וידאו זה יכול לעזור בהבנת הממשק, אם כי אנחנו לא משתמשים בתוכנות סטנדרטיות כגון Premier או משהו כזה.
3. ציוד וחיבור - העבודה דורשת רמה מסויימת של מחשב וחיבור מהיר לאינטרנט. מחשבים עתיקים מדי או חלשים מדי (מעבדי ATOM וכו') וכן חיבור אינטרנט איטי מדי (ממליץ לפחות 30MB, אישית אני עם 100+חיבור גיימר). לא יתאימו.
4. נכונות לעבודה בלילה - המשחקים קורים בשעות הערב בארה"ב ברובם, מה שאומר בשעות הקטנות של הלילה עד אור הבוקר פה.
5. אנגלית ברמה טובה.
6. יכולת מיקוד ומולטיטסקינג - המטרה הסופית היא ניהול צוות שמנפיק קליפים מכמה משחקים בבת אחת. זו עבודה שצריכה להיות מהירה ומדויקת תוך תשומת לב לכמה דברים שונים בבת אחת.

מבחינת תהליך הקליטה, מי שיעבור את הראיונות והמבחנים הבסיסיים שלנו יתחיל לעבוד ברמה הבסיסית על משחקים אינדיבידאוליים. כרגע זה אומר WNBA כי זה מה יש עכשיו, בהמשך יהיו לנו גם משחקי preseason של ה-NBA. השאיפה היא שעד תחילת העונה הבאה של ה-NBA תגיעו לרמה מספיקה לפקח על עובדים אחרים.

תנאי השכר הבסיסי הם כרגע 10 דולר לשעה. ההמשך תלוי בעובד וכמה נוכל לשים עליו.
מי שמעוניין נא לשלוח לי מייל, אני gueta.amos בגימייל.קום (אני לא רושם את הכתובת במלואה כי זה מזמין ספאם).

נ.ב וקצת עוף - אנחנו מתחילים פרוייקט דומה בכדורגל (אירופי). אני לא מגייס לשם ספציפית אבל מי שמעוניין או חושב שיכול לתרום בשני התחומים מוזמן גם לשלוח לי מייל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 29, 2015 8:17 am 
Senior

נ.נ.ב.

להבדיל משנה שעברה שעבדנו רק מול חשבונית, השנה אין בעייה לעבוד עם תלוש בצורה נורמלית, למי שזה הפריע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 07, 2015 12:32 am 
Senior

טוב, סיימנו גיוס, תודה לאלו שפנו אלי :) אם מישהו מעוניין עדיין להשאיר אצלי קו"ח אין בעייה, אבל כרגע זהו :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 21, 2015 12:22 am 
Senior

עוד משרה אחת כזו נפתחה, למי שמעוניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר