סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' מאי 06, 2024 5:53 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 296 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' ינואר 02, 2016 11:59 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
בהפועל פישר בחוץ, גפני בספק כנראה ישחק עם זריקה. במכבי אוחיון ורנדל לא נרשמו.

מכבי בתקופה מסויימת של עלייה ביכולת, הפועל עד המשחק בנס ציונה בדיוק הפוך. הפועל קצרה בקו הקדמי אבל למכבי אין מספיק בשר כדי לנסות להוציא את מי שנשאר בעבירות. הכל יפול ויקום לדעתי על אחוזי הקליעה של מכבי מבחוץ, והבעיה כאן שההגנה הרעה של הפועל מומחית בלאפשר ליריבה אינספור שלשות חופשיות, ובמקרה של מכבי של השנה זה יכול להיות קטלני. לי יש תחושה שמכבי לוקחת בסביבות 10-12 נקודות.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 12:17 am 
Hall of Famer

אגב, יש עוד מאות כרטיסים למכירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 12:22 am 
Hall of Famer

עופר האדום כתב:
בהפועל פישר בחוץ, גפני בספק כנראה ישחק עם זריקה. במכבי אוחיון ורנדל לא נרשמו.

מכבי בתקופה מסויימת של עלייה ביכולת, הפועל עד המשחק בנס ציונה בדיוק הפוך. הפועל קצרה בקו הקדמי אבל למכבי אין מספיק בשר כדי לנסות להוציא את מי שנשאר בעבירות. הכל יפול ויקום לדעתי על אחוזי הקליעה של מכבי מבחוץ, והבעיה כאן שההגנה הרעה של הפועל מומחית בלאפשר ליריבה אינספור שלשות חופשיות, ובמקרה של מכבי של השנה זה יכול להיות קטלני. לי יש תחושה שמכבי לוקחת בסביבות 10-12 נקודות.

בלי רנדל ואוחיון? מול 10 אלפים אוהדי י-ם? הנאחס שלך מובן, אבל זה לא יקרה
:)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 12:26 am 
Hall of Famer

דווקא רנדל לא הפחיד אותי מעולם. הבעיה מבחינתי היא בדיוק איפה שנקודת התורפה של הפועל בהגנה נפגשת עם הנקודה הכי חזקה של מכבי בהתקפה. למכבי יהיו הרבה מאוד זריקות לשלוש, ולא מעט מהן חופשיות. אם היא תקלע באיזור ה-50 אחוז צפונה היא תנצח.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 1:03 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

*מחזור 14, לא 16

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 1:27 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מכבי בהחלט מראה שיפור מסוים בשבועות האחרונים, לא שהיה לה רף גבוה מדי להשוואה. היא עדיין קבוצה מאד לא מאוזנת עם המון בעיות.
אני עדיין חושב שירושלים קבוצה טובה ומאוזנת ממנה, למרות חסרונו של פישר. אני לא רואה במכבי תשובה לדונטה סמית, ובהיעדר רנדל - גם לא לאליהו בכושר שהוא נמצא היום. נראה גם באיזה מצב רוח יבוא הפרימדונה מחר, אם יהיה בזין שלו לשחק ולשמור ובכלל לעשות כל מיני דברים כאלה שעושים בכדורסל.
כנראה שבאמת דברים יפלו ויקומו על הקליעה, של שתי הקבוצות דרך אגב. מדברים על השלשות של מכבי, אבל ירושלים היא קבוצת הקליעה הכי טובה בליגה עד עכשיו, וגם הגנת השלשות של מכבי ממש לא משהו להתפאר בו. מכבי תצטרך להערכתי יום קליעות מטורף כדי לנצח.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 1:47 am 
Sophomore

חושב שהחיסרון של אוחיון משמעותי מזה של פישר. הפועל יודעת להסתדר דקות משמעותיות בלי פישר, דאנקן בכושר מצוין למרות הייבוש מפרנקו ובינינו, זה לא שאונוואקו ואמבקוווה יראו שהצבע פנוי וידפקו כ"א 10-15 נקודות.
בצד השני, קשה לי להאמין שרולנד הלפרין (נוטה להתעלות בדיוק במשחקים האלו שיש בהם יוקרה ועניין אבל מעט חשיבות)
וג'נינג לא מבינים שמעט ההגנה של מכבי בקו האחורי באה מיוגב ויחגגו על פארמר שלא רוצה ורוצ'סטי שלא יכול.
מכבי תמשיך בינתיים להתנחם בזה שאת שני המפגשים החשובים שלה העונה מול ירושלים היא ניצחה בלי לשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 1:50 am 
Sophomore

אני מניח שנראה את מכבי מנסה ללכת על הקונספט ההגנתי של רמי הדר ממשחק הגביע. לפוצץ בהגנה בלי הכרה בתקווה שעל 30 עבירות ישרקו להם 10, לנסות לרוץ ולדחוף ככל האפשר לזריקות בשליש הראשון של ההתקפה, פיקנרולים מהירים והרבה חסימות לפניני/סמית'.

תחושה של דו-ספרתי לכאן או לכאן. אם מכבי תצליח להוציא את הפועל מהאיזון זה ייגמר 10-15 צהוב, אם לא זה יכול להפליג למחוזות ה15-20 וצפונה לירושלים. לא רואה את זה הולך למשחק צמוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 2:56 am 
Hall of Famer

יהיה למכבי קשה להתמודד עם הטריו סמית-אליהו-דאנקן .
דווין סמית הוא לכאורה השומר המתאים לדונטה , אבל לא אחת הוא לא באמת הצליח לעצור אותו . פניני על אליהו זאת אפשרות סבירה , שגב ובנדר די יתקשו מול כל אחד הטריו שציינתי . בנוסף גם לרולנד מכבי צריכה למצוא שומר ( כנראה לנדסברג , שלאחרונה לוחץ יפה על הכדור בהגנה האישית ) .

מנגד אונואקו כמובן יופעל רבות בכדי להוציא עבירות ( נראה אם גפני יוכל לקזז את הדקות שלו ) .

אני גם כן בדעה שאלמלא יום שלשות טוב מאוד של מכבי - זה של ירושלים .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 10:23 am 
Sophomore

בניגוד לכל משחק אחר בליגה הישראלית, החיסרון של פישר בעיניי מאוד משמעותי הפעם.

אני חושב שירושלים משחקת כדורסל הרבה יותר טוב עם הלפרין (ולא עם ג׳נינג), אבל דווקא במקרה של מכבי - אם יוגב לא משחק, אז אין להלפרין מאץ׳-אפ הגנתי. הוא לא יכול לשמור את פארמר, רוצ׳סטי או לנדסברג. היחיד שהוא מסוגל לשמור זה פניני, והוא עולה מהספסל.

זה אומר שירושלים תצטרך לשחק הרבה עם טימור, ואז הרמה שלה בכלל יורדת, כי טימור אולי שחקן טוב, אבל לא מסוגל לדעתי להחזיק את ההתקפה של הפועל ליותר מ- 10 דק׳ טובות במשחק.

במקרים כאלה, אם פישר היה משחק, ניתן היה ללכת עם קו אחורי של גארדים שהוא גם התקפית בסדר וגם יש לו מאץ׳-אפ הגנתי טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 10:40 am 
Junior

החיסרון של פישר יותר משמעותי משל אוחיון ולו רק בגלל שלאוחיון יש מחליף - הפועל עולה עם שמונה שחקנים בכירים, מתוכם רק שלושה ישראלים. מכבי בכל מקרה עולה עם 9 בכירים ומה שיותר חשוב - ארבעה ישראלים. יסלחו לי ה״ה שגב ומנקו שלדעתי לא יהיו משמעותיים.
לדעתי הרבה תלוי בהלפרין - משחק טוב שלו יאפשר לירושלים את הגמישות בהרכבים. ביום טוב הוא גם מריץ טוב את הקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 11:16 am 
Hall of Famer

בספורט5 כותבים שגפני כנראה לא ישחק , ואם כך הפועל תהיה בבעיה רצינית מתחת לסלים עם שני גבוהים סה"כ (שגם הם לא שומרים וריבאונדרים גדולים) עם חיפוי של דונטה ב-4.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 11:33 am 
מנהל פורום

בוא נקח דברים בפורופרציות, המשחק ביום רביעי חשוב הרבה יותר, אין טעם להרוג את גפני ולפספס אותו ליום רביעי.
לגבי פישר, כשאבא שלך נפטר אותה רק בן 34 זאת טרגדיה, ועם הכבוד לכדורסל, יש דברים יותר חשובים.
ועדיין יש לנו סיכוי לנצח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 11:38 am 
Hall of Famer

למה לנסות לצייר את המשחק הזה היום כמשחק לא חשוב? משחק חשוב מאוד שיכול לקבוע הרבה לגבי הפיינל פור בסוף העונה , וגם חשוב מבחינה תדמיתית. אני בהחלט קונה ניצחון היום והפסד ביום רביעי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 12:37 pm 
מנהל פורום

המשחק היום ישפיע במקרה הכי גרוע (כי יש עוד הרבה זמן לתקן) על הלוקיישן של הפיינל פור
פיינל פור בארנה לא מגביר את הסיכוי לקחת תואר ואם שואלים אותי אפילו מקטין
ניצחון ביום רביעי ואולי נזכה לראות את הקבוצה עושה הצלבה ומתמודדת על העליה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 1:10 pm 
Sophomore

אוריאל, לא ברור לי איך פיינל פור בארנה לא מגביר את הסיכויים, נשמע כאילו המבולבל השתלט לך על היוזר.

מה שבוז'י רשם זה נכון מאד, החיסרון של פישר משמעותי מאד וישפיע על איכות החמישייה שנראה על המגרש (טימור) לאור האילוצים של החוק הרוסי.

איך הפועל בכל זאת תגרד ניצחון? רולנד חייב לתקוף את הסל כמה שיותר ולנצל את החולשה ההגנתית של רוצ'סטי/פארמר, יותם צריך לתת מינימום 20 דק ולא ליפול מהרגליים בהגנה, אליהו צריך להגיע במוד אגריסיבי (כמו בריצה של שנה שעברה) ולא להיעלם בריב' מול אמבקווה/אונוואקו והכי חשוב- דאנטה חייב לשמור על הכדור. כל איבוד מומנטום שלו יביא מטר של הפגזות בצד השני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 1:41 pm 
מנהל פורום

בנתיים היה גמר אחד נגד מכבי בארנה (סליחה שאני לא סופר את גביע הווינר) והובסנו בו, בנוקיה בשני הגמרים האחרונים אחד מהם נגד מכבי ניצחנו
לא אומר שיד אליהו עדיף על הארנה אבל בטח לא מהווה יתרון מובהק
ניצחון על סרטוב לעומת זאת זה יתרון מובהק מאוד במאבק על העליה לשלב הבא
אישית אני אוהב יותר את מפעל היורוקאפ ממפעל הליגה הישראלית, בגלל הרמה והשחקנים שיוצא לי לראות שם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 3:12 pm 
מנהל פורום

http://debuzzer.com/kalimi/64356/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 3:22 pm 
Sophomore

המצב בירושלים מזכיר את זה של המחזור ה24 בעונה שעברה,
ירושלים מגיעה עם רוטציה של שבעה (אז גפני ואליהו גבוהים)
ומנצחת בקלות בהיכל 93-77.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 3:50 pm 
Junior

טעות בת'רד, וגם ככה לא תגובה קונסטרוקטיבית במיוחד :mrgreen:

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

נערך לאחרונה על ידי הרסי הוקינס בתאריך א' ינואר 03, 2016 4:55 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 4:06 pm 
מנהל פורום

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
http://debuzzer.com/kalimi/64356/

נחון
המשחק היום הוא נייס טו הב, ורי נייס טו הב, אבל ביום רביעי, מאני טיים. רק שישה משחקים. שניים מתוכם הם L בטוח, ככה שמדובר על אחד מ4

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 4:11 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

uriel17 כתב:
בנתיים היה גמר אחד נגד מכבי בארנה (סליחה שאני לא סופר את גביע הווינר) והובסנו בו, בנוקיה בשני הגמרים האחרונים אחד מהם נגד מכבי ניצחנו
לא אומר שיד אליהו עדיף על הארנה אבל בטח לא מהווה יתרון מובהק
ניצחון על סרטוב לעומת זאת זה יתרון מובהק מאוד במאבק על העליה לשלב הבא
אישית אני אוהב יותר את מפעל היורוקאפ ממפעל הליגה הישראלית, בגלל הרמה והשחקנים שיוצא לי לראות שם

איזה גמר י-ם ניצחו בשנים האחרונות מול מכבי ביד אליהו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 4:14 pm 
Hall of Famer

כנראה הכוונה לגביע 2008.....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 4:46 pm 
מנהל פורום

2008 הייתה השנה האחרונה ששיחקנו גמר ביד אליהו
תכלס לקחונו ארבעה גביעים ביד אליהו, ו0 מתוך שלושה גמרים מחוץ ליד אליהו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 03, 2016 5:01 pm 
Hall of Famer

כל משחק באירופה ( כל עוד עלייתך או אי-עלייתך עוד לא הובטחו ) חשוב יותר מכל משחק ליגה .
ככה זה שיש מפעל עם 6 משחקים לעומת מפעל עם ?? משחקים ( מה גם שהמיקום בליגה בכל מקרה משפיע רק בערבון מוגבל ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 296 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה