סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' מאי 06, 2024 1:42 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 296 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 2:57 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
איפה ראית שהתלהבתי מחסין? מה שמגוחך בעיניי זה התיוג של חסין ככלומניק , אל מול הגאונות המקצועית של רב האמן דן שמיר. שוב , אם זה מה שאתם רוצים , תהנו.

ואל תדאג , לא נראה שחסין יגיע לאמן את הפועל בעתיד הנראה לעין.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 3:04 pm 
Junior

עופר האדום כתב:
איפה ראית שהתלהבתי מחסין? מה שמגוחך בעיניי זה התיוג של חסין ככלומניק , אל מול הגאונות המקצועית של רב האמן דן שמיר. שוב , אם זה מה שאתם רוצים , תהנו.

גם לא את ירושלים וטוב שכך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 4:10 pm 
Freshman

לאומית כתב:
עופר האדום כתב:

גם לא את ירושלים וטוב שכך.

את מכבי ירושלים התכוונתם..

ההרכב הירושלמי הדג-נחש על תחושותיו של אוהד הפועל ירושלים:
"אני לא צבוע, יש לי כושר הסתגלות
לא אני לא משוגע, אבל לא תזיק לי הסתכלות"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 4:20 pm 
Hall of Famer

אני מבין שה"בדיחות" האלה זה התחליף לאובדנו של הסלוגן "לעולם לא תניפו צלחת".... טוב נו , אם זה עושה לכם את זה :lol:

אגב , התחלתם להתעניין כבר בת'רד הזה ?

http://salnews.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=14868

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 9:05 pm 
Sophomore

כל ההקנטות ההדדיות האלה על חשבון דיונים מקצועיים פשוט בלתי נסבלים. אתם לא יכולים להתעלות מעל זה?
במקום לכתוב טענות ענייניות אתם כל פעם נגררים ל"אמן הוא יישאר בחולון כל החיים" "הלוואי הוא יגיע לירושלים", תתקדמו כבר, זה לא מעניין אף אחד.

עכשיו, חסין באמת מאמן שאין בו כלום. נראה לי שכל אחד שקצת עוקב אחרי הליגה הזאת בשנתיים האחרונות יכול להגיד את זה. בשנה שעברה למרות זרים מעולים (ג'ורדן טיילור, מגווייר, קרוקר, אפילו שון אוונס שצחקו עליו הוא זר לגיטימי) הם לא הגיעו לכלום, כל העונה שעברה הם שיחקו נטו על יכולת אישית. והעונה חסין בנה קבוצה בצורה נוראית, אפס החלטות נכונות, בחירת זרים גרועה, הוביל את הקבוצה לתחתית ופוטר בצדק. גם הטינה של לאומית ואוהדי חולון כלפי חסין מוצדקת לחלוטין. שחררו מזה.

מצד שני, אם אתם רוצים באמת להתקיל את לאומית ולעמת אותו עם טיעונים עניינים, זה לא שחסר על מה.

1. מהרגע ששמיר הגיע אתה רק אומר שחסין השאיר לו סגל מחורבן ושאין לו עם מה לעבוד. אבל מה, בקיץ לא בדיוק נשמעת ככה. בעיקר הרעפת שבחים על ההחתמות השונות.
על מייק מוזר, בלי ספק אחד הזרים הגרועים בליגה (כצפוי), כתבת בעת ההחתמה "שומר טוב מאוד, נמרץ, יד טובה מבחוץ. פה ושם תנועות גב לסל".
על רייט כתבת שזאת "החתמה מצוינת" ושהוא עדיף על דיאנטה גארט.
על סמית' כתבת שהוא ייתן "קשיחות, הגנה חזקה וקצת פוסט אפ".
אז אין לך כל כך זכות לבוא עכשיו ולהפיל הכל על חסין כשאתה בעצמך היית בעד כל ההחתמות האלה.

2. זה שחסין עשה עבודה גרועה והגיע לו להיות מפוטר זה נכון. אבל זה לא משפיע כהוא זה על העובדה שמאז ששמיר החליף אותו הוא לא עשה שום דבר ששיפר את הקבוצה, והיא באמת נראית אפילו יותר גרוע גם מבחינת יכולת וגם מבחינת תוצאות. הכישלון הגדול שלו עד עכשיו הוא בניהול הסגל. הוא לקח קבוצה עם סגל מזעזע אבל בחודש וחצי הוא לא הצליח לקדם את הקבוצה במילימטר לעבר סגל טיפה יותר נורמלי. מה שהבטיחו לו לא רלוונטי כי גם עם מה שהוא קיבל (שני זרים) הוא לא עשה כלום. ופה צריך להגיד - כל אחד יודע שזרים שאפשר להביא במהלך העונה הם לא הזרים שאפשר להביא בקיץ. פחות משכורות שצריך לשלם, שחקנים נחתכים, מסיימים חוזה, מתפשרים, גם המועדון פותח עוד קצת את הכיס בשביל להביא שחקן יותר טוב. בטח יודעים את זה אוהדי חולון שהביאה בשנתיים האחרונות שחקנים כמו מגווייר, ריינולדס וקנדי באמצע העונה והם שדרגו את הקבוצה בעשר רמות בערך.
עם כל הכבוד לרזומה של כריסמס (שהגיע אחרי עונה בינונית בליגה הצרפתית), אף אחד לא הכריח את שמיר להחתים אותו והאחריות על הכישלון היא כולה שלו. שום דבר לא מנע ממנו למשל לבדוק אותו קצת באימונים ולראות באיזה מצב הוא מגיע, כמו שעשו הפועל עם טריי סימונס (אחרי שנכווינו עם דיז'ון), כמו שנס ציונה בחנו את מלקולם לי (אחרי שנכוו עם ההחלפה המטופשת של רוסקו סמית' באסקה) ובסוף החליטו לא להחתים אותו, כמו שעושים עכשיו קריית-גת עם ווטפורד. אולי אם הוא היה עושה את זה הוא היה רואה מיד שכריסמס לא בא לכאן בשביל לשחק כדורסל במקום להבין את זה אחרי משחק ורבע.
אף אחד לא הכריח אותו להתמהמה חודש שלם איזו קונספציה הוא רוצה מבחינת הזרים. בהתחלה הביא את כריסמס שנרשם במקום רייט, אחר כך רצה רכז זר, אחר כך לא רצה רכז זר, בסוף הביא את בראדלי רק אחרי שסמית' נפצע. מה שהוא היה צריך לעשות (ונדמה לי שזה גם מה שאתה אמרת שצריך לעשות) זה קודם כל להחליט מיד שהזרים צריכים להיות בעמדות 1-2, 2-3, קלייבורן ב-3/4 ועוד 4-5. להחליט אם נותנים צ'אנס לכריס רייט (לא נכנס כרגע לעניין הביטוח), כן כן לא לא, אחרת מביאים קודם כל קומבו-גארד במקומו שיוכל להשיג ניצחונות לקבוצה כי בלי אחד כזה ברור שאין לה מה למכור. להביא 2-3 במקום מוזר הבדיחה (אבל לא כזה שמצליח לשחק יותר גרוע ממוזר כמו ששמיר הביא). ואחר כך לראות אם צריך ואפשר להחליף את סמית' בגבוה טוב. זה שהוא נפצע עכשיו כשהמצב עם הזרים גם ככה מחורבן זה חוסר מזל, אבל זה גם קארמה ועונש על ההתנהלות הגרועה עם הזרים עד אז.

לגבי שמיר באופן כללי, אין לי כוח להתווכח עם הטענה שהוא בעצם גאון כדורסל ורק במקרה הוא הצליח בתור מאמן בערך חודשיים מתוך איזה שבע עונות אימון. פשוט אין לי כלים להתמודד עם טיעון כזה. אבל ספציפית לגבי מה שהוא עושה עד עכשיו בחולון - כישלון מוחלט.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 9:32 pm 
Sophomore

Equilibrium כתב:
juror13 כתב:
מפרגן להפועל ת"א, לטעמי באו מוכנים ללחץ החיפאי, לא נלחצו שיחקו עם המון סבלנות בהתקפה והגיעו לזריקות 3 טובות. הקהל שלהם נהדר למרות שזה ממש מיותר לקלל את מכבי ת"א במשחק מול מכבי חיפה. אולי 10 פעמים צמצמנו ל5-6-7 והם לא התרגשו המשיכו לשחק בסבלנות, סה"כ שאפו

זה הפועל מה ציפית? מה עם גל בק , נשכח?

מדבר אוהד הקבוצה שאוהדיה פותחים כל משחק במשפט "אני מודה לאלוהים שהוא שונא ת'אדומים".

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 9:36 pm 
Junior

חוצפן חיובי כתב:
כל ההקנטות ההדדיות האלה על חשבון דיונים מקצועיים פשוט בלתי נסבלים. אתם לא יכולים להתעלות מעל זה?

אמר מי שלא יכול להתעלות מעל להגן על ההקנטה שהיא שירי הרוע למאמן כושר של קבוצה יריבה?

הרבה זמן לא ראיתי דוגמא כל כך מובהקת ל"מי שגר בבית מזכוכית".

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 06, 2016 10:04 pm 
Sophomore

הרסי, זו לא הקנטה למאמן כושר של קבוצה יריבה שהיא דבר לגיטימי בספורט אלא לעג דוחה ואלים לטרגדיה האישית שלו שאיתו גם איומי רצח כלפי הבת שלו.

ולגבי "אני מודה", באוירה אחרת, אין לי אלא לצטט את מוני הנפלא באנחנו במפה:
-זה שיר תודה לאלוהים, כתבו אותו שומרי מסורת שנוסעים בשבת למגרשים בשביל לקלל אנשים אחרים
-אבל למה שאני אשנא אחרים, מה יש לי נגד האדומים?
- זה אלוהים שונא את האדומים, ככה כתוב במקורות. אם יש לך בעיה אז דבר איתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 07, 2016 9:23 am 
Freshman

נשלח פעמיים.

נערך לאחרונה על ידי Nadaw בתאריך ה' ינואר 07, 2016 9:24 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 07, 2016 9:23 am 
Freshman

דייסון כתב:
Nadaw כתב:
דייסון כתב:
חולון מקבלת בראש מאשדוד בעוד תצוגה מגוחכת שלא מתאימה לליגת-העל.

עברו כבר מספר חודשים, ואין עדיין סנטר לקבוצה.
קיבלנו משחק בין קבוצה עם שני זרים איכותיים מאוד (גארט שוויתרו עליו כאן ותומאס) לעומת קבוצה שבנוייה לא נכון בעליל עם שני זרים לענף (כריסמס ומוזר).
בראדלי הוא לא השחקן שהיה צריך לנחות בחולון. למרות האיכויות שהוא מביא, ראינו אתמול כמה היד שלו מבחוץ לא יציבה, אבל הדבר היותר קריטי - שהוא לא ממש רכז. אז משחקים רוב המשחק עם גוני ושולמן בעמדה 1 וככה מקבלים בראש מתישהו במהלך המשחק.

אם לא יקרה משהו בלתי-צפוי, חולון היא זו שתרד ליגה. היא לא קרובה אפילו לרמה של ליגת-העל. לא מסוגלת לתת פייט לאף קבוצה כיום.

עכשיו גם כריסמס זר לענף? לא ראינו את זה בהודעות שלכם כשהוא נחת.

ואנחנו חשבנו שזה רק חסין. בואו נזכור לגבי הפרש הסלים, אגב, שהמשחק נגד הפועל ת"א היה תבוסה משפילה לכל דבר ועניין, שהצטמצמה ברבע אחרון אדיש במיוחד ל15 הפרש בלבד.

כריסמס (בניגוד לליצנים האחרים שנחתו כאן) הגיע עם רזומה מרשים ולאחר שהגיע למחנה הסופי של קליבלנד.
מסתבר שהוא שחקן הרבה מעבר לשיא, אבל יותר מזה פשוט תמוה איך לא הביאו רכז זר טבעי והגיעו זרים בעמדה 2 כמוהו וכמו בראדלי.
לגבי שמיר, רחמים עליו. קיבל קבוצה שבנוייה בצורה עקומה לחלוטין מאלעד חסין (האם איכשהו אתה מקורב אליו שכך אתה מגונן על הכישלון הכי חרוץ בתולדות ליגת-העל ?)

אז איך כריסמס זר לענף? רזומה מרשים מסכים איתך, מעבר לשיא כנראה גם נכון, אבל רק בן 29 ולא אחרי איזו פציעה משמעותית. גם שחקנים מעבר לשיא יכולים לעזור לקבוצה במקום האחרון בליגה הישראלית. לא ראינו בהודעות שלכם על ההחתמה שלו שום רמז של ביקורת. נראה לי שאתה צריך לעדכן קצת טרמינולוגיה. "זר לענף" אומרים על שחקן שהוא רק גבוה נניח, או רק אתלט, ויסודות הכדורסל שלו לקויים מאד. ממש לא המצב אצל דיונטה כריסמס.

מי הביא את כריסמס ובראדלי? הרי זה לא היה חסין. אין לי שום בעיה עם ההקרבה המרגשת שלכם לדן שמיר (אם כי, מנסיון עם אוהדי חולון, עוד עונה אחת כושלת והוא יחטוף באבי-אביו), אבל הוחלפו כבר 2 זרים מאז הלך חסין. עדיין הבנייה העקומה שלו היא כל הבעיה?

מקורב לחסין זו בדיחה נהדרת. יקח לי רגע לזהות אותו אם יחלוף על פניי ברחוב. אני גם לא מגונן עליו, ולמעשה אין לי שום דעה לגביו. פשוט משעשע אותי מסע הצלב נטול ההגיון שבו אתם גם מייצרים דרמטיזציה לתקופת חסין ("הכשלון הכי חרוץ בתולדות ליגת העל", לא פחות) וגם משייכים את מופעי הבלהות של שמיר ל...אלעד חסין.

לאומית כתב:
כל הגאונים שמשווים בין חסין לשמיר, מעבר לזה שאתם לא מתכתבים עם המציאות ומה כל אחד מהם עשה בקריירה עד כה, אתם מזכירים לי סיטואציה של אדם שירו בו ורגע לפני שמאבד את ההכרה הוא מספיק להגיד כמה דברים לאשתו. מגיע הרופא ולא מצליח להציל אותו, ואז אשתו, שזה אתם, באים לרופא ואומרים לו, הרגת לי את הבעל ! לפני שהגעת המצב שלו היה יותר טוב, הוא דיבר איתי !

שמיר צריך להתמודד עם החרא שהשאיר אחריו חסין ויש המון כזה. מי מביא שחקן כמו מוזר, אהוב לבו של נדב ? בטח לא מישהו שיש לו מושג בכדורסל.

המשחק אתמול היה מאותה משפחה של הביזיון בבית מול נהריה, עם חסין. סביר מאוד להניח שעם חסין גם את המשחק מול אילת לא היינו מנצחים כי מעבר לבניה הוא איבד לגמרי את השחקנים, הקהל ובלי קשר הוא מאמן כל כך מחורבן. מביך בכלל לקרוא לו מאמן.

שמיר צריך לייצב את הספינה, מיקי דורסמן הבטיח לו רכז וסנטר במקום כריסמס שהוא לא רוצה אותו ולפני שבוע בערך הוא חזר בו. מאמין שעכשיו הוא "השתכנע" מחדש.

אין ספק שהמצב קשה אבל דן שמיר זה הנכס הכי גדול שלנו, הוא מבין בדיוק מה הבעיות, ואם יש מאמן שיכול להוציא אותנו מזה זה הוא.

אם אני מיקי דורסמן אני מנצל את המצב ומחתים אותו לעוד כמה שנים.

מייק מוזר לא אהוב ליבי. כל מה שכתבתי על מייק מוזר זה שאני זוכר אותו מUNLV מהתקופה שבה משעור שיחק שם, והוא היה הכוכב של הקבוצה. אאז"נ כתבתי בתחילת העונה שהוא שחקן מעניין ושהוא יכול להצליח. אגב, הקבוצה הראשונה באירופה שהימרה עליו היתה קצת יותר גדולה מחולון, אחת ריטאס וילנה, כנראה שגם שם היו כמה חבר'ה שחשבו שיש פוטנציאל.

אבל אפרופו אהובי לב ונפש, כפי שכתבתי לדייסון, אתם מוזמנים להמשיך בסגידה לשמיר (מה שלדעתי יתהפך, אבל ימים יגידו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 07, 2016 10:05 am 
Sophomore

הרסי הוקינס כתב:
חוצפן חיובי כתב:

אמר מי שלא יכול להתעלות מעל להגן על ההקנטה שהיא שירי הרוע למאמן כושר של קבוצה יריבה?

וואו, כזאת הודעה כושלת לא ראיתי הרבה זמן.

כמובן שאין לי שום בעיה עם דיונים על קהלים, שירים, תרבות אהדה וכיוצא באלה. כמובן שיש לזה מקום לצד דיבורים מקצועיים, והשתתפתי בעצמי בדיונים כאלה פה מספיק פעמים בעבר. לכן אין לי שום בעיה עם העיסוק של המושבע ו-Equilibrium בקהל של הפועל (מן הסתם אני לא מסכים עם עצם הדברים שהם כתבו) או דיונים דומים שנערכו בעבר. הקישור שעשית בין זה, לבין ההערה שלי על כך שכל דיון מקצועי שקשור לחולון מתדרדר תוך הודעה וחצי לאותן הקנטות אישיות וקבועות בין אותם שני משתמשים, הוא מופרך מאין כמוהו ולמען האמת מביך למדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 07, 2016 10:07 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

חוצפן חיובי כתב:
הרסי הוקינס כתב:
חוצפן חיובי כתב:

כמובן שאין לי שום בעיה עם דיונים על קהלים, שירים, תרבות אהדה וכיוצא באלה. כמובן שיש לזה מקום לצד דיבורים מקצועיים, והשתתפתי בעצמי בדיונים כאלה פה מספיק פעמים בעבר. לכן אין לי שום בעיה עם העיסוק של המושבע ו-Equilibrium בקהל של הפועל (מן הסתם אני לא מסכים עם עצם הדברים שהם כתבו) או דיונים דומים שנערכו בעבר. הקישור שעשית בין זה, לבין ההערה שלי על כך שכל דיון מקצועי שקשור לחולון מתדרדר תוך הודעה וחצי לאותן הקנטות אישיות וקבועות בין אותם שני משתמשים, הוא מופרך מאין כמוהו ולמען האמת מביך למדי.

חוצפן ,אני לא מתעסק בקהל של הפועל זו היתה לגמרי הערת אגב.
הקהל שלהם מעודד נפלא ועשו את העבודה שלהם כמו שצריך ביום שלישי.
במרכאות אני אגיד שנעלבתי שקיללו את מכבי תל אביב ולא אותנו.. :mrgreen:

נערך לאחרונה על ידי juror13 בתאריך ה' ינואר 07, 2016 10:25 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 07, 2016 10:17 am 
Junior

חוצפן, לא מצליח לצטט את ההודעה שלך אבל לגבי מייק מוזר, זכור לי שבעיקר רשמתי שאין ברירה, אנשים עובדים קשה, זה מה יש ואין כסף.
לגבי כריס רייט, אני עדיין חושב שהוא שחקן מצוין שהתפספס בכל הסיטואציה ההזויה של העונה הזו. במשחקי האימון, לפני שנפצע, הוא היה טוב מאוד, וכשחזר הסיטואציה כבר היתה לחוצה, זה היה אחרי שעפנו מהגביע והיה קשה לו לחזור.
אגב קבל סקופ, עושים ניסיונות מאחורי הקלעים להחזיר אותו ולהסדיר את הקטע המטומטם עם הביטוח. דן שמיר רצה אותו בזמנו.
את ג'רמיס סמית כולם מכירים. אני אגב חושב שלא הוא הבעיה. אם היה מוחתם שחקן דומיננטי בעמדה 3/4 בסגנון דומיניק מגוויר אז ג'רמיס סמית יכול להיות שחקן משלים סביר, כמו שהוא היה בראשון. אפילו לעלות כמחליף מהספסל.
דווקא ההחתמה של וויל קלייברן היתה טעות - בשלב זה כבר הוחתם כריס רייט וזה היה טמטום להחתים לידו שחקן בלי קליעה. זה למעשה פגע בשניהם.

לגבי דן שמיר, נשפוט אותו בסיום העונה. המטרה שלו לנצח משחק אחד יותר מקרית גת או נס ציונה.
אני רק אגיד שבראדלי זה שחקן שמיקי דורסמן הביא, לא הוא.
שוק השחקנים בעונה זו - מצד אחד זה כמו שאמרת, מצד שני המבחר הוא 10% ממה שיש לך בקיץ. כרגע אנחנו מקום אחרון ולא מעט שחקנים לא ששים להגיע בסיטואציה כזו. ניסיונות נעשים כל הזמן -למשל שמיר התקשר בסוף השבוע לפרנק האסל וביקש ממנו לחזור אבל האסל אמר שטוב לו כרגע בצרפת.
ובעיקר יש תקציב מוגבל. דורסמן משנה את דעתו כל הזמן - יום אחד הוא רוצה להביא שני שחקנים, יום אחד לא רוצה להביא בכלל ואומר שנגיע לפיינל פור, יום אחר אומר שנרד ליגה. ככה קשה מאוד לעבוד.

נערך לאחרונה על ידי לאומית בתאריך ה' ינואר 07, 2016 10:34 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 07, 2016 10:23 am 
Hall of Famer

אמורה להיות יורדת אחת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 07, 2016 10:24 am 
מנהל פורום

כן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 07, 2016 3:31 pm 
Freshman

ציטוט:
אז איך כריסמס זר לענף? רזומה מרשים מסכים איתך, מעבר לשיא כנראה גם נכון, אבל רק בן 29 ולא אחרי איזו פציעה משמעותית. גם שחקנים מעבר לשיא יכולים לעזור לקבוצה במקום האחרון בליגה הישראלית. לא ראינו בהודעות שלכם על ההחתמה שלו שום רמז של ביקורת. נראה לי שאתה צריך לעדכן קצת טרמינולוגיה. "זר לענף" אומרים על שחקן שהוא רק גבוה נניח, או רק אתלט, ויסודות הכדורסל שלו לקויים מאד. ממש לא המצב אצל דיונטה כריסמס.

מי הביא את כריסמס ובראדלי? הרי זה לא היה חסין. אין לי שום בעיה עם ההקרבה המרגשת שלכם לדן שמיר (אם כי, מנסיון עם אוהדי חולון, עוד עונה אחת כושלת והוא יחטוף באבי-אביו), אבל הוחלפו כבר 2 זרים מאז הלך חסין. עדיין הבנייה העקומה שלו היא כל הבעיה?

מקורב לחסין זו בדיחה נהדרת. יקח לי רגע לזהות אותו אם יחלוף על פניי ברחוב. אני גם לא מגונן עליו, ולמעשה אין לי שום דעה לגביו. פשוט משעשע אותי מסע הצלב נטול ההגיון שבו אתם גם מייצרים דרמטיזציה לתקופת חסין ("הכשלון הכי חרוץ בתולדות ליגת העל", לא פחות) וגם משייכים את מופעי הבלהות של שמיר ל...אלעד חסין.

תראה את המשחקים של כריסמס מהתקופה שלו בישראל ותבין שהוא לא אותו שחקן שהיה פעם.
רגליים איטיות, קליעה מחרידה.
כמובן שיש חלק לשמיר בהבאה של כריסמס, אבל הנפילה הזו היא מובנת בניגוד לנפילות המזעזעות של חסין (תזכורת: סמית' היה חלש בקדנציות שלו בישראל, מוזר לא קשור לענף, ו-ויתור על שחקנים כמו דיאנטה גארט, דריל מונרו וכריס באב).
אני חושב ששמיר היה חייב להתעקש עם דורסמן על רכז, הבעיה שמיקי כבר בטראומה מתקופת חסין, אז הוא הביא את בראדלי שהוא שחקן נחמד אבל חצי-רכז ולא מישהו שמשנה קבוצה מקצה לקצה.
עדיין אם שמיר אשם ב10% במצב הקבוצה, חסין אשם ב90%.

ההרכב הירושלמי הדג-נחש על תחושותיו של אוהד הפועל ירושלים:
"אני לא צבוע, יש לי כושר הסתגלות
לא אני לא משוגע, אבל לא תזיק לי הסתכלות"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 07, 2016 3:43 pm 
Freshman

הניתוח שלך על כריסמס הוא חכמה בדיעבד. כשהוא הגיע התלהבתם, ומי שאמור לדעת באיזה כושר הוא נמצא זה הצוות המקצועי. הצוות המקצועי כשכריסמס הובא לא כלל את חסין.

סמית' לא היה חלש בקדנציות שלו בישראל, אלא סמית' הוא שחקן משלים כמו שלאומית אומר. בתור זר רביעי הוא אחלה.

לגבי הטראומות של דורסמן וחלוקת אחוזי האשמה-קטונתי מלהיות פסיכולוג ומתמטיקאי ברמה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 07, 2016 8:51 pm 
Junior

חוצפן חיובי כתב:
הרסי הוקינס כתב:
חוצפן חיובי כתב:

מוזר, אני לא מרגיש מובך כלל. יכול להיות שאני זוכר לך את מה שכתבת על הנושא ההוא והוא חרה לי כל כך שאני רואה את זה ומחפש את זה בכל הודעה שלך. אני חושב שבסה"כ ההקנטות כאן היו לאין שיעור פחות חמורות ממה שכתבת בנושא ההוא.

יאללה, זה אוף טופיק מוחלט אז אני נכנע ואתה צודק.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 08, 2016 12:56 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
תיקון קל למשהו מתחתית הת'רד - מתברר שבספסל מותר לקבוצה, בנוסף למאמן ועוזר המאמן, להוסיף שבעה אנשים נוספים לספסל. לא חמישה.
לפי מנחם מכבי חרגה גם מזה (הוא טוען שהיו שמונה), אז סתם לידע כללי.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 08, 2016 3:11 am 
Junior

מהיכן זה מתברר? כי בציטוט שהבאתי מתוך החוקה כתוב את מה שגם אתה חשבת שהוא הנכון, כלומר שמותר חמישה בנוסף למאמן ועוזר המאמן.

בכל מקרה על הספסל מצד ימין ישבו רקנאטי (עכשיו אני יודע מי זה), פדרמן, מזרחי, וויצ׳יץ׳ ושני עוזרי המאמן ומצד שמאל עוד לפחות שלושה אנשי צוות רפואי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 08, 2016 3:22 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
כן, אבל לא שמתי לב לקובץ תיקון לכמה סעיפים שיצא בקיץ ומופיע באתר פיב"א. החל מהעונה הזו מותר שבעה נוספים.
עוזר המאמן לא נכלל בספירה. אז לפי החשבון שלך מדובר בשמונה נוספים. זה מה שאמרתי.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 296 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: