סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' מאי 05, 2024 5:21 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 975 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 35, 36, 37, 38, 39
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מלפפוני nba
הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 9:51 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
rony כתב:
נורטון, הנקודה היא שהריבאונד של הווריורס לא יפסיד כלום כתוצאה מהחלפה של גרין בדיוויס, במקרה הרע ישאר בערך אותו הדבר, במקרה הטוב ישתפר קצת. כל הרעיון של להשוות את גרין לקבוצת ייחוס אחת ודיוויס לאחרת לא רלוונטי כאן כי בטרייד התיאורטי הזה הם מחליפים אחד את השני ולכן קבוצת הייחוס של כל אחד מהם היא השני, לא "השחקנים בגובה בינוני" ולא "הגבוהים האמיתיים".

ההשוואה היא באותה קבוצת ייחוס, בגלל שהמספרים האבסולוטיים קיימים שם. דריימונד אמנם שני בקבוצת הייחוס שלו, אבל עם מספר אבסולוטי של CONTESTED REBOUND טוב יותר מאשר זה של דייויס.
בכל מקרה, אני מניח שכך או כך, הריבאונד פחות או יותר יישאר אותו דבר. זאת יכולת המסירה והקבוצתיות של הקבוצה שתיפגע אנושות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 10:00 am 
Hall of Famer

המסירה אולי תיפגע (לא אנושות לדעתי, קארי פשוט יהפוך להיות יותר מנהל משחק מאשר סקורר ויפצה על האבדן של גרין בזמן שדיוויס ייתן לווריורס אופציה מתחת לסל שאף פעם לא הייתה להם), אבל אני חושב שבשורה התחתונה, דיוויס עדיין שחקן בדרגה אחת מעל גרין כרגע, וזה כשהוא צעיר ב-3 שנים ויש לו לפחות עוד שנתיים-שלוש עד שיגיע לשיא שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 10:13 am 
מנהל פורום

זה קצת טריקי בגלל הפציעות של דיוויס

אבל בהנחה (מאוד לא ברורה) שהוא פחות או יותר בריא, אין ספק בכלל מי עדיף על מי
דיוויס עד העונה הזאת היה פוט' להיות שם גדול היסטורית, ואולי הוא עוד יחזור לשם
גרין, עם כל הכבוד לו, עדיין לא עשה מספיק בשביל להיות בקליבר הזה

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 11:14 am 
Hall of Famer

לא הבנתי, לדייויס היה פוטנציאל בלבד, וגרין לא עשה מספיק. אם אצל דייויס זה רק פוטנציאל גם הוא לא עשה מספיק.
מה גם, שאני חושב שאם שניהם פורשים מחר, אין ספק למי היתה קריירה גדולה יותר (לפחות לי).

אגיד זאת שוב, כרגע דריימונד עשה מספיק בשביל להוכיח שהוא לכל הפחות שחקן סופר חשוב באלופה.
דייויס עשה בינתיים מספיק כדי להיות היסטורית ליד אלטון ברנד, אנטוניו מקדייס ושאריף עבדול רחים. זה המעמד. וכאמור זה עוד לפני שמדברים על הפציעות שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 11:39 am 
Sophomore

דריימונד גרין זה שחקן שהופך קבוצה לקבוצה מנצחת, אז לא ברור לי למה אתם רוצים להחליף אותו בבחור פציע שפחות או יותר נימוקיו לגדולה זה סטטיסטיקה טובה בקבוצה נחמדה/גרועה והעובדה שהוא עושה צעד וחצי מהחצי בשני כדרורים.

במיוחד שדריימונד גרין הוא מהזן האפור הכל כך לא אפור. כל כך ברור לכולם כמה הוא ורסטילי וכמה הוא מיוחד וכמה הוא קילר. יודעים מה? כמו דיויס היו עשרות מועמדים לגדולה שנפלו, או עשו קריירה טובה, אבל לא הוציעו ממנה את המקסימום שהכישרון שלהם חזה.
כמו דריימונד? כמה כאלה שחקנים אתם מכירים?
רכז מעמדת ה4 שקולע מכל טווח, שומר משוגע עם אופי רודמני. על זה אתם מוותרים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 11:50 am 
Hall of Famer

כרגע ברור שגרין עשה יותר מדיוויס, הנקודה שגרין אם ימצה את הפוטנציאל שלו יזכר היסטורית איפשהו באיזור שבין דניס רודמן לסקוטי פיפן, שזה פנטסטי, ודיוויס, אם ימצה את הפוטנציאל שלו, יהיה איפשהו באזור של האקים לדעתי, יחי ההבדל הקטן, מה גם שדיוויס, כאמור, רק בן 23, עוד לא קרוב אפילו לשיא שלו, גרין כבר בן 26 ולא בטוח שישתפר משמעותית מהשחקן שהוא כיום.

אני לא טוען שגולדן-סטייט צריכה לעשות את הטרייד הזה, להיפך, אני חושב שפציעות של דיוויס הופכות טרייד כזה למסוכן מדי, הנקודה שלי היא שדיוויס כשרון בסדר גודל אחר לגמרי מגרין וכזה שגם הראה שהוא מסוגל להביא תוצרת ב-NBA, אז נכון שאיתרע מזלו ליפול לקבוצה מחורבנת בזמן שגרין נפל לקבוצה שגם בלעדיו הייתה כנראה קונטנדרית רצינית, אבל אם לא הפציעות אני לא חושב שהיה איזשהו סיכוי שניו-אורלינס הייתה בכלל מוכנה לדבר על טרייד כזה מצד אחד, ולא היה שום סיכוי בעולם שגולדן-סטייט הייתה מהססת יותר משנייה לפני שהייתה חותמת על טרייד כזה, גם אם גרין מתאים יותר לסגל שלה כסופר שחקן משלים מאשר דיוויס שהוא כוכב לכל דבר ועניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 11:54 am 
Hall of Famer

לא יודע עד כמה פיפן נופל היסטורית מאולג'ואן. כנראה בקצת, אבל זהו.
אבל בלי קשר, כפי שכבר אמרתי, דייויס כרגע הוא אנטוניו מקדייס עם עבר של פציעות. שום דבר משמעותי מדי. פוטנציאל בנ.ב.א זה מרווין ווליאמס ומייקל ביזלי, לא רק דייויס. HECK, פוטנציאל בנ.ב.א זה גם גרג אודן ויאו מינג. כרגע אין שום סיבה להאמין שאנתוניו דייויס עם כל הפציעות שלו ייתן קריירה משמעותית יותר מזו של הסיני הענק, שזה נחמד אבל...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 12:16 pm 
Hall of Famer

נו, בחייאת נורטון, דיוויס 3 שנים בליגה, אתה לא באמת יכול להשוות אותו למרווין וויליאמס ולמייקל ביזלי. היכולת שהוא הציג עד היום באן.בי.איי גבוהה מזאת של מקדייס ושל שאריף ושל אלטון ברנד ואני אגיד לך יותר מזה, גם יותר ממה שדריימונד גרין הציג. למזלו הטוב של גרין הוא זכה בפייס. הוא שחקן משלים קריטי בקבוצה היסטורית. אז ההישגים של הקבוצה נרשמים גם על שמו.

אני לא מדבר על פוטנציאל, אני מדבר על יכולת של היום, דיוויס שחקן טוב יותר מגרין. למעשה הקבוצה היחידה שבה הייתי מתלבט אם לקחת את גרין או דיוויס זאת הווריירס, רק בגלל העניין שמשהו שעובד מעולה לא מתקנים אותו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 12:33 pm 
Freshman

"אנטוניו מקדייס עם עבר של פציעות"? "פוטנציאל זה גם מרווין ויליאמס ומייקל ביזלי"? סורי נורטון, אתה לא בכיוון.

אנתוני דיוויס הוא אחד מכשרונות הכדורסל הכי גדולים בעולם. החבילה השלמה לגבוה, כולל טאץ', אתלטיות, שליטה בכדור, אינטיליגנציית משחק ויכולת הגנתית. מקדייס לא היה באיזור חיוג הכשרון הזה, ויליאמס וביזלי זה אפילו לא בדיחה. העניין עם דיוויס זה הקבוצה שמסביבו, שאפילו אותה הוא הצליח לקחת פעם אחת לפלייאוף כבר בגיל 22 (ונתן שם תצוגות אישיות מדהימות). הוא גם לא כזה פציע, נכון שהוא נפצע בכל עונה אבל לא באופן משמעותי, לא ירד בארבעת העונות שלו מ61 משחקים לעונה.

דיוויס בשלושת העונות האחרונות הוא שחקן של 23 נקודות, 10 ריב' ו-2.5 חסימות למשחק. 3 פעמים אולסטאר, פעמיים מלך החסימות של הליגה. בן 23, כן? זה שחקן שכבר פורע את השטרות ואת הציפיות, השלב הבא זה לבנות סביבו או שיצטרף לקבוצה נורמלית ויתחיל להתמודד על תארים. ההשוואות שלך לא בכיוון משום בחינה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 12:54 pm 
Sophomore

כשאני משחק בשכונה יש שחקן אחד שבקושי קולע נקודות, אבל הוא שומר טוב ומייצר קצב אחר של משחק בכל קבוצה שהוא משחק בה. שמתי לב שהוא תמיד נמצא בקבוצה שמנצחת בלי קשר ל"כוכבים" האחרים. אני חושב שקארי נהנה מדריימונד יותר מאשר ההפך, ולדעתי דריימונד יכול להפוך עוד כמה וכמה קבוצות לקונטנדריות (לא את ניו אורלינס מן הסתם. הם צריכים איזה לברון). כן, אלה קבוצות שיש בהן כישרון לייצר נקודות. אז מה?

בכדורסל, מה לעשות, צריך לעשות דברים גדולים, בינוניים וקטנים ודריימונד עושה הכל! באמת שכל כוכב שאני אעביר לכל קבוצה ישפר אותה, אבל אני תמיד אחשוב על התאמות כמו כימיה, על נגיעות בכדור. דריימונד גרין זה שחקן שאני לא דואג בכלל בעניין הזה לגביו. הוא יעשה מה שצריך כדי לנצח. גם אם זה אומר לבעוט בביצים של שחקן של היריבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 1:10 pm 
Hall of Famer

כשהשוויתי לביזלי ולמרווין ווליאמס היה ברור שהגזמתי. רק רציתי לתת דוגמה למה זה "אפסייד". ברור שזה של דייויס מוכח יותר (אבל לא מוכח יותר כרגע מזה של יאו למשל).

והנה סטט' השוואתיות (המספרים בקירוב)
מקדייס - 3 עונות (99-01) בדנבר. 20.5 נק', 10.5 ריב', 1.7 חס'.
עבדור רחים - 6 עונות בונקובר ואטלנטה (98-03) 21 נק', 9 ריב', 3 אס',
אלטון ברנד - 4 עונות (04-07) בקליפרס. 21 נק', 9.5 ריב', 2.5 אס', 2.2 חס'.
אנטואן ג'יימיסון - 9 עונות בגולדן סטייט ובוושינגטון (00-09, פרט לעונה בדאלאס בה נתן מספרים משמעותית פחות טובים, כמחליף של נוביצקי). 21 נק', 8.5 ריב'.

ברור שדייויס יודע לקפוץ יותר טוב מהם, והוא גם אחלה קלעי מחצי מרחק. אבל מה בדיוק הוא הוכיח יותר מהחבר'ה האלה עד היום. באמת שלא ברור לי. המקסימום הקבוצתי שהוא עשה, זה מקום 8 במערב, וגם זה בעונת שיא של טייריק אוונס לידו. שחקנים כמו גארנט, וובר או סטודמאייר נמצאים כרגע ספרות לפניו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 1:18 pm 
מנהל פורום

נורטון כתב:
לא הבנתי, לדייויס היה פוטנציאל בלבד, וגרין לא עשה מספיק. אם אצל דייויס זה רק פוטנציאל גם הוא לא עשה מספיק.
מה גם, שאני חושב שאם שניהם פורשים מחר, אין ספק למי היתה קריירה גדולה יותר (לפחות לי).

אגיד זאת שוב, כרגע דריימונד עשה מספיק בשביל להוכיח שהוא לכל הפחות שחקן סופר חשוב באלופה.
דייויס עשה בינתיים מספיק כדי להיות היסטורית ליד אלטון ברנד, אנטוניו מקדייס ושאריף עבדול רחים. זה המעמד. וכאמור זה עוד לפני שמדברים על הפציעות שלו.

אסביר לך יותר טוב, למרות שהאחרים אחרי כבר עשו עבודה לא רעה.

דיוויס על המסלול להיות היסטורית אחד מהגדולים בליגה. בהיסטוריה.
גם בעונה המאכזבת יחסית שלו (בטח מהבחינה הקבוצתית) הוא סיים עם 24+10+2+2.
בעונה הקודמת הוא הוביל קבוצה פצועה מאוד לפלייאוף.

דריימונד גרין הוכיח שהוא שחקן משלים אדיר. כנראה מהטובים בהיסטוריה, אם כי צריך להראות לונגטיביות בכדי שנוכל לדבר עליו במונחים היסטוריים.
דיוויס הוא סופרסטאר מוכח כאן ועכשיו. אם וכאשר תבנה מסביבו קבוצה נורמלית או שהוא יעבור לקבוצה נורמלית, הוא ללא ספק יתחיל לתהמודד על תארים.

אין בכלל מקום להשוואה ביניהם

יש הבדל מאוד גדול

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 1:26 pm 
Hall of Famer

האמת שהסברת לי בדיוק כמו האחרים.
ושוב, מה הופך אותו לטוב יותר מאשר אנטואן ג'יימיסון למשל? אם כבר, הנה חסרון התקפי - אין לו סיגנצ'ור מוב אחד מתחת לסל. יש לו ידיים טובות עם הפנים לסל, ויש לו זריקה טובה מחצי מרחק, אבל אין לו סיגנצ'ור מוב.
ובהגנה, עם כל האתלטיות שלו, אני חושב שגם הרוב כאן יסכימו שדריימונד הוא שחקן הגנה טוב יותר. דייויס הוא לא בדיוק דוויט האוורד או בן וואלאס בשיאם, רחוק מכך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 1:33 pm 
Hall of Famer

אנטואן ג'יימסון? זה קל. ג'יימסון היה שחקן הגנה רע. דיוויס שחקן הגנה טוב מאד.
אתה שוב חוזר למספרים ועושה השוואות. מבין השחקנים שציינת, היחידי שהיה לו קייס מול דייוויס זה מקדייס עד הפציעות. הוא התפתח לשחקן טופ בליגה. האחרים לא היו בטופ. אנתוני דיוויס גם היום הוא אחד השחקנים הטובים בעולם והוא בגרף שיפור. סימן השאלה היחידי כלפיו בעיני זה היכולת שלו להימנע מפציעות.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 1:37 pm 
Sophomore

אנטוני דיוויס צריך שחקן רציני מאוד שידע להפעיל אותו או מאמן מספיק יצירתי כדי לשחק על החוזקות שלו ולהיות אפקטיבי. וכבר מעצם זה הוא יותר מזכיר לי פינישרים גדולים ולא הרבה יותר. אבל הוא עוד צעיר כמובן, ויכול להוסיף לעצמו איזה תנועה יעילה. לפעמים זה גם מספיק.

דריימונד גרין יכול להיות בסיטואציה שהוא לא אפקטיבי בה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 1:39 pm 
Hall of Famer

בוודאי. תחליף בין דיוויס לגרין, אתה חושב שהפליקנס יהיו טובים יותר?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 1:45 pm 
Junior

אין ממש משהו רע להגיד על דיוויס חוץ ממבחן התוצאה שלא הגיע להישגים. קווין לאב עשה מספרים יפים במינסוטה ולא הגיעו לפלייאוף, כשחקן משלים בקליבלנד יש לו אליפות. אז תגידו גם דריימונד שחקן שני או שלישי בקבוצה שלו ולכן מצליח יותר ובכל זאת דריימונד הוא גם חלק בלתי נפרד מההצלחה של הווריורס והוא שחקן שהפך לכוכב בזכות היכולות שלו כשחקן קבוצתי. דיוויס בינתיים השחקן המרכזי של הפליקאנס ולא מגיעים להישגים. בכל מקרה דיון מעניין ובמיוחד בשאלה מה חסר לדיוויס כדי להגיע להישגים. לעבור לקבוצה מצליחה גם ככה זה קצת לבחור בדרך הקלה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 2:39 pm 
Sophomore

אתה יודע מה? אני לא יודע. ניו אורלינס קבוצה שלא הולכת לשום מקום כרגע. נוטה לחשוב שגם חילוף כזה יעשה טוב למי שמקבל את דריימונד, אבל ברור וכבר אמרתי קודם שהוא צריך סקורר לידו כדי שהקבוצה תתמודד ברצינות. מה שבטוח, חלק מהסטטיסטיקה של דיוויס נובעת מזה שכל המשחק של הקבוצה עובר דרכו, כי בניו אורלינס מאמינים בו. ובגלל שכל המשחק עובר דרכו, ניו אורלינס מהקבוצות שמשחקות הכי פחות אסתטי בליגה כבר כמה שנים.

לפעמים כישרון מעוור מערכת שלמה ואני חושב שזה המצב. לא חושב שהוא מספיק טוב להצדיק סגנון משחק כזה. ואני כן חושב בסופו של דבר שגרין יכול להשתלב נפלא בכל מערכת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 2:41 pm 
Sophomore

וגרין גם יהיה הכינור השני בכל מערכת בהקשר של סקורינג... או אפילו כינור שלישי ורביעי, אבל כינור ראשון בכל דבר אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 2:48 pm 
Hall of Famer

מאנו כתב:
דריימונד גרין יכול להיות בסיטואציה שהוא לא אפקטיבי בה?

אז ענית לעצמך. יכול להיות שבמערכת שבה הוא יתפקד ככינור ראשון של סקורינג הוא לא יהיה אפקטיבי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 3:28 pm 
Junior

אולי אם דיוויס היה יכול להיות כינור שני ליד גארד ברמה גבוהה (ג'רו הולידיי היה אמור להיות השחקן הזה) ניו אורלינס היו מרוויחים אותו כאופציה הרבה יותר אפקטיבית. מסכים שכשהמשחק בנוי עליו הם צפויים וניתנים לעצירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 4:31 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
בוודאי. תחליף בין דיוויס לגרין, אתה חושב שהפליקנס יהיו טובים יותר?

יכול להיות. ניו-אורלינס היא אחת הקבוצות החלשות בליגה כיום. דייוויס, בואו נודה, לא מצליח להרים אותה לגבהים מרשימים. לא מן הנמנע שדריימונד יצליח יותר ממנו.

עם האנרגיות המדבקות שלו, עם הנסיון שהוא מביא איתו, עם ההגנה העדיפה, עם העמידות הגבוהה יותר, עם יכולת המסירה העדיפה ועם כך שההתקפה של הפליקאנס תהפוך להיות פחות צפויה ופחות תלויה בשחקן אחד. אני לא אומר שהם יהיו בהכרח טובים יותר אבל זו לא אפשרות מרחיקת לכת בעיניי.

השמועה נשמעת לי חסרת בסיס אבל ננצל את ההזדמנות כדי לומר - דייוויס הוא אכזבה מבחינתי בצד ההגנתי.
דיברו לפני הכל על גבוה הגנתי יוצא דופן (ברמות היסטוריות). בפועל -
ניו-אורלינס בעונה האחרונה ניצבה במקום ה-22 בריבאונדים למשחק ובמקום ה-28 הלא מכובד ביעילות הגנתית.
כמובן שהוא כשרון גדול בצד ההתקפי אבל גם שם הוא יהיה טוב יותר כמספר 2, לפחות כל עוד הוא לא מפתח גו-טו-מוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 29, 2016 7:39 pm 
Junior

שאלה לאוהדי בוסטון:
אל פארוק' ואד דיוויס בשביל קלי אוליניק?
הייתם עושים טרייד כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 29, 2016 7:56 pm 
Hall of Famer

אני לא אוהד בוסטון, אבל נראה לי שגם בשביל או או (או אל פארוק או אד דייויס) יש מצב שהם עושים טרייד כזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 29, 2016 8:03 pm 
Junior

על דייויס אולי לא, על אמינו בטוח כן. לא שפורטלנד היו שוקלים להציע כזה דבר. אמינו פרץ בעונה החולפת ואוליניק בקושי מצא מקום ברוטציית גבוהים בינונית בסלטיקס.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 975 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 35, 36, 37, 38, 39

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: asaf16, Google [Bot] ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: