סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' מאי 03, 2024 9:27 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 1242 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 50  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 11:58 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
בינתיים כנראה שמכבי "הפיקה לקחים" והבניה השנה נראית יותר מדי דומה לבניה בשנה שעברה. קודם מחתימים כמה שחקנים בכר גבוה ונראה שהתקציב הולך לגדול משמעותית. אחרי זה מתברר שהתקציב לא באמת גדל ושלא נשאר כסף לשחקנים נוספים ומעבר לכך מכבי לא מסוגלת להתחרות בקיץ על אף שחקן סביר. במקביל גם לא ממשים את האופציה על השחקן הגבוה היחיד שתיפקד השנה (בשנה שעברה רנדל והשנה אמבקווה) כי הרי ברור שימצאו גבוה טוב בהרבה במחיר הרבה יותר זול (כמו שבקיץ שעברה מצאו...). בקיצור - גם הקיץ אין מה לצפות ליותר מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 12:04 pm 
Hall of Famer

קודי, כמו שכבר כתבתי כמה פעמים, אני חושב שבעיית איכות הסגל לא היו אפילו בטופ-3 של הבעיות שהפילו את מכבי בשנה האחרונה, בריאות הסגל, רמת אימון נמוכה ובלאגן ניהולי לדעתי היו 3 סיבות הרבה יותר משמעותיות. אני לא אומר שהבעיות האלו בהכרח נפתרו (למרות שאדלשטיין בעיני שדרוג גדול על גודס וטבק ואם הברכיים של ווימס במצב סביר אז כנראה שגם עניין הבריאות ישתפר העונה), אבל בינתיים לפחות בבניית הסגל אני לא מזהה בעייה גדולה מדי, לא כזו שאמורה למנוע ממכבי להיות הקבוצה הכי טובה בארץ ולהיות בתמונת ההצלבה ביורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 12:55 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אני אוסיף גם שהחזרה של רנדל אחרי שכבר חתם בקובאן לא בדיוק עזרה לעונה של מכבי. הדבר הכי טוב שאפשר להגיד לזכותו שבזכות חולשתו ופציעותיו גילינו מה שגב שווה.
אני די מחבב את אמבקווה וגם חושב שלצד שחקנים יותר טובים הוא יהיה יותר אפקטיבי, אבל מכבי צריכה סנטר מחליף עם יותר נוכחות והוא לא הוכיח את עצמו כ-4 אפקטיבי (למרות שלא ממש קיבל הזדמנות לשחק בעמדה אצל טבק).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 1:06 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

עמוס לב כתב:
אני ממש לא מסכים שרוצ'סטי הוא רכז פותח פחות טוב מרולנד. הלו, הוא היה מלך הסלים של היורוליג. הוא הוביל קבוצה לטופ 16. רולנד עשה את זה?
טיילר רוצ'סטי הוא שחקן בעייתי. כפי שנראה מהקריירה שלו הוא חייב שהקבוצה תהיה בנויה סביבו בכדי לבוא לידי ביטוי בצורה טובה. ככל הנראה לקבוצה שחושבת גבוה ביורוליג הוא לא טוב, כי כאמור צריך לבנות סביבו והוא עדיין לא דיוויד ריברס.

אבל בהפועל ירושלים? אי אפשר לבנות סביבו קבוצה שתמקסם את היכולות שלו? הוא כבר הוכיח בעבר שהוא יכול להוביל קבוצות בהצלחה ברמה שהפועל ירושלים מכוונת אליה. נכון שהחתמה שלו דורשת יותר חשיבה מאשר בוא נתקע אותו עם הסגל הקיים וכבר נסתדר, מקס' הוא יעלה מהספסל כגאנר. זה כנראה לא יקרה, אבל התועלת שניתן להשיג ממנו בבניה נכונה יכולה להיות עצומה.

מה שכן, הבאה שלו שמה את החוזה של הלפרין כאחד החוזים הכי גרועים בהיסטוריה של הליגה. אין מצב שרוצ'סטי והלפרין יכולים לשחק ביחד (אלא אם הטקטיקה היא לבדוק כמה לייאפים חופשיים גארדים יריבים יכולים להחטיא) ואנחנו כבר יודעים שהלפרין כשחקן מחליף תורם מעט מאד.

אחרי עונה שלמה שצפיתי ברוצסטי אני יותר ויותר חושב שההצלחה של ניז'ני בעונה שעברה היתה fluke שקרה יותר בזכות חיבור מוצלח של שחקנים.
רוצסטי לא מנהל משחק טוב במיוחד, לא מוסר מצטיין, מייצר בעיקר לעצמו, לא מצליח לסיים בצבע ובקושי הולך לקו. וההגנה... בררר.
את רולנד אמנם לא ראיתי יותר מדי מלבד במשחקים מול מכבי אבל לפחות המספרים שלו היו הרבה יותר טובים והוא בעיקר הראה זוג אשכים מעופרת יצוקה עם המון קליעות קלאץ' שניצחו להפועל משחקים.

אני אוסיף שמבחינתי י-ם יכולים להמשיך לקחת ממכבי את כל הבלרינות. אין לי בעיה לראות שם את אליהו, הלפרין ורוצסטי וגם את לנדסברג (אם מכבי מצליחים להביא את דאוסן).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 1:24 pm 
Sophomore

נשמח לתרום את רוצ'סטי לסגנית האלופה,כי הישראלים הכי טובים משחקים בירושלים.
רוצ'סטי לפני מכבי הסתובב בקבוצות מיד לבל באירופה כמו ביילה ,סיינה,גאלא והיה טוב בקבוצות שנתנו לו את הכדור ביד ושיעשה מה שרוצה.בקאחה לאבורל זה לא עבד.במכבי ראינו מה שווה.
לקבוצה בסדר גודל של ירושלים הוא אחלה.וגם ישראלי.
700 ירושלים 200 מכבי.אחלה דיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 1:47 pm 
Sophomore

rony כתב:
קודי, כמו שכבר כתבתי כמה פעמים, אני חושב שבעיית איכות הסגל לא היו אפילו בטופ-3 של הבעיות שהפילו את מכבי בשנה האחרונה, בריאות הסגל, רמת אימון נמוכה ובלאגן ניהולי לדעתי היו 3 סיבות הרבה יותר משמעותיות. אני לא אומר שהבעיות האלו בהכרח נפתרו (למרות שאדלשטיין בעיני שדרוג גדול על גודס וטבק ואם הברכיים של ווימס במצב סביר אז כנראה שגם עניין הבריאות ישתפר העונה), אבל בינתיים לפחות בבניית הסגל אני לא מזהה בעייה גדולה מדי, לא כזו שאמורה למנוע ממכבי להיות הקבוצה הכי טובה בארץ ולהיות בתמונת ההצלבה ביורוליג.

הבעיה לא היתה דווקא באיכות הסגל אלא בהתאמה של השחקנים לשחק יחד. אם לא יגיע גארד משמעותי ועוד גבוה שלישי רציני, יהיה למכבי רוסטר שנמצא בין 5-6 הקבוצות החלשות ביורוליג. זו קבוצה שיכולה אם הכל יתחבר להפתיע ולסיים במקומות 7-8 ולהשתחל להצלבה אבל רחוק מאוד ממה שמצפים מקבוצה כמו מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 2:17 pm 
Hall of Famer

מכבי בהחלט מחפשת גארד, השמות של גאודלוק וטייריס רייס כבר נזרקו כמה פעמים לאוויר, נראה מה יצא מזה. אני מסכים שעוד חסר כאן גארד בכיר ולפחות עוד גבוה משמעותי אחד, וזו בדיוק הסיבה שאני לא שופט את הסגל הזה כרגע אלא רק את מה שכבר יש ביד, ומה שיש ביד זו התחלה לא רעה בכלל, יש חורים בלי ספק, בעיקר עמדת הרכז והעומק בגבוהים כאמור, אבל אנחנו רק באמצע יוני ויש לנו עוד 4 חודשים עד שמתחיל היורוליג, אני בכלל לא אתפלא אם הסגל יסגר רק בסוף אוגוסט או בספטמבר, וזה עוד בלי להזכיר שינויים במהלך העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 2:47 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

קודי (יובל) כתב:
rony כתב:

הבעיה לא היתה דווקא באיכות הסגל אלא בהתאמה של השחקנים לשחק יחד. אם לא יגיע גארד משמעותי ועוד גבוה שלישי רציני, יהיה למכבי רוסטר שנמצא בין 5-6 הקבוצות החלשות ביורוליג. זו קבוצה שיכולה אם הכל יתחבר להפתיע ולסיים במקומות 7-8 ולהשתחל להצלבה אבל רחוק מאוד ממה שמצפים מקבוצה כמו מכבי.

אני חושב שאתה מגזים. מכבי הביאו את שני השחקנים המובילים של הכוכב שהגיעו לטופ 16 בזכות. ווימס אמור להיות שחקן טוב מקינסי וחוץ מיוביץ' (שכנראה טוב ממקל) לא היו להם עוד שחקנים משמעותיים.
כל עוד ווימס לא מגיע פצוע אז מכבי כבר השתדרגה ב4 עמדות לעומת העונה החולפת - סמול, פאוור, סנטר ומאמן (וגם עוזר מאמן).
עכשיו הם עוד צריכים לפתוח את הארנק בשביל 2 רציני ולעשות בחירות נכונות (וזולות יותר) עם שני הגבוהים המחליפים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 2:47 pm 
Sophomore

לרייס יש חוזה עד 2018 בחימקי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 3:03 pm 
Sophomore

קודי (יובל) כתב:
בינתיים כנראה שמכבי "הפיקה לקחים" והבניה השנה נראית יותר מדי דומה לבניה בשנה שעברה. קודם מחתימים כמה שחקנים בכר גבוה ונראה שהתקציב הולך לגדול משמעותית. אחרי זה מתברר שהתקציב לא באמת גדל ושלא נשאר כסף לשחקנים נוספים ומעבר לכך מכבי לא מסוגלת להתחרות בקיץ על אף שחקן סביר. במקביל גם לא ממשים את האופציה על השחקן הגבוה היחיד שתיפקד השנה (בשנה שעברה רנדל והשנה אמבקווה) כי הרי ברור שימצאו גבוה טוב בהרבה במחיר הרבה יותר זול (כמו שבקיץ שעברה מצאו...). בקיצור - גם הקיץ אין מה לצפות ליותר מדי.

דווקא יחסית הבנייה בינתיים סבירה
בקשר לאמבקווה הוא לא שווה 650 אלף דולר נטו אפשר לחשוב כבר מה הוא תרם העונה סתם גבוה ממוצע גם ביחס לליגה הישראלית ועשו בשכל במכבי ששיחררו אותו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 3:50 pm 
Freshman

רק נציין שמסורתית שחקנים שמגיעים מהכוכב (פרטיזן בעבר) ומציגים שם יכולת גבוהה לא תמיד ובהרבה מיקרים לא מסוגלים לשחזר את היכולת בקבוצות אחרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 3:58 pm 
Sophomore

RREEDDTT כתב:
קודי (יובל) כתב:

דווקא יחסית הבנייה בינתיים סבירה
בקשר לאמבקווה הוא לא שווה 650 אלף דולר נטו אפשר לחשוב כבר מה הוא תרם העונה סתם גבוה ממוצע גם ביחס לליגה הישראלית ועשו בשכל במכבי ששיחררו אותו

לא יודע מה זה "שווה". כמו תמיד זה עניין של אלטרנטיבות. אם האנטר מאולימפיאקוס מקבל מריאל מיליון דולר נטו לעונה אז אין לי באמת מושג מי שווה כמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 3:59 pm 
Sophomore

sir charles כתב:
קודי (יובל) כתב:
rony כתב:

אני חושב שאתה מגזים. מכבי הביאו את שני השחקנים המובילים של הכוכב שהגיעו לטופ 16 בזכות. ווימס אמור להיות שחקן טוב מקינסי וחוץ מיוביץ' (שכנראה טוב ממקל) לא היו להם עוד שחקנים משמעותיים.
כל עוד ווימס לא מגיע פצוע אז מכבי כבר השתדרגה ב4 עמדות לעומת העונה החולפת - סמול, פאוור, סנטר ומאמן (וגם עוזר מאמן).
עכשיו הם עוד צריכים לפתוח את הארנק בשביל 2 רציני ולעשות בחירות נכונות (וזולות יותר) עם שני הגבוהים המחליפים.

הכוכב האדום היתה בבית הקל של הטופ 16 ונהנתה גם מחיבור טוב בין השחקנים ומאולם ביתי שאין כמותו באירופה. יוביץ, שהיה המנוע של הקבוצה והלב שלה, טוב יותר מכל מה שיש למכבי בעמדה 1 ואל תשכח שגם כל קבוצות היורוליג יתחזקו לקראת העונה הקרובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 5:01 pm 
Sophomore

מנחם כתב:
למיטב זכרוני, פניני חתם על חוזה בהפועל שמאפשר לו להשתחרר לפני תום החוזה רק אם יציעו לו חוזה באירופה, מה לזה ולהתנהגות של מכבי במקרה של רוצ׳סטי, יואב ספר ועוד רבים וטובים שמכבי הסכימה לשחרר לכל מיני קבוצות אבל לא להפועל?

ומה היתה המטרה של החוזה של פניני? לא לעבור לקבוצה בארץ , ביחוד מכבי תל אביב , אל תיתמם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 5:22 pm 
Junior

נראה לי שבתוך המכבי-קקה-הפועל-פיפי, אתם קצת מפספסים את הנק׳...

ההבדל בין חוזה שבו מוכנס סעיף כזה מראש (השחקן יכול לעזוב רק לאירופה) לבין מצב שבו קבוצה רוצה לחתוך שחקן אבל למנוע את המעבר שלו ליריבה, הוא לא הבדל מוסרי. השאלה היא באיזה צד נמצא הכח. פניני הסכים לחתום על דבר כזה כי חוזה בהפועל ירושלים היה צעד ענק עבורו ומעבר למכבי לא היה באופק. רוצ׳סטי, לעומת זאת, יושב על החוזה של יותר ממיליון דולר, ובהחלט יכול להגיד למכבי שיקפצו לו, כי מבחינתו הוא מוכן להישאר במכבי על החוזה שלו, גם אם מחתימים לו את סטף קרי על העמדה... בשביל שהוא יעשה את זה חסר חלק אחרון במשוואה, והוא שהפועל ירושלים יציעו לו הצעה שגבוהה בהרבה משאר ההצעות שיהיו לו מאירופה. למה שזה יקרה? לכאורה, בגלל שהוא ישראלי. אני בספק, כי אני לגמרי לא חושב שעוד שחקן מוביל עם יכולת גבוהה בהתקפה שלא שומר בכלל זה משהו שכדאי להפועל להחתים, אפילו אם הוא ישראלי.

מצד שני, זה לא עצר אותנו עם ליאור ויותם...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 5:25 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

פייק פדרמן כתב:
רק נציין שמסורתית שחקנים שמגיעים מהכוכב (פרטיזן בעבר) ומציגים שם יכולת גבוהה לא תמיד ובהרבה מיקרים לא מסוגלים לשחזר את היכולת בקבוצות אחרות.

הכוכב ופרטיזן אלו שתי קבוצות שונות.
וסתם לסבר את האוזן, הנה חלק מהשחקנים שהכוכב הוציאו בשנים האחרונות:
נמניה בייליצה, לוקה בוגדנוביץ, ניקולה קאליניץ, ולאדימיר מיצוב.
ובעבר היותר רחוק:
בויאן פופוביץ, איגור ראקוצביץ, צארלס סמית, פג׳ה סטויאקוביץ, דראגן טארלאץ, מילוש וויאניץ, דיאן טומאשביץ, ולאדה דיבאץ, דראזן דאליפגיץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 5:26 pm 
Freshman

כי הכוח ביד של מכבי. הם יציעו נניח פיצוי של חצי מיליון דולר אבל בכפוף להסכמה שלו שזה לא כולל ירושלים. הם לא מוכנים לממן את המשכורת שלו בירושלים. לא ירצה ישאר וישב ביציע כל העונה. רוצ'סטי לא נראה מחובר לארץ כל כך שזה יזיז לו אם יקבל פיצוי שמקובל עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 5:29 pm 
Freshman

sir charles כתב:
פייק פדרמן כתב:

הכוכב ופרטיזן אלו שתי קבוצות שונות.
וסתם לסבר את האוזן, הנה חלק מהשחקנים שהכוכב הוציאו בשנים האחרונות:
נמניה בייליצה, לוקה בוגדנוביץ, ניקולה קאליניץ, ולאדימיר מיצוב.
ובעבר היותר רחוק:
בויאן פופוביץ, איגור ראקוצביץ, צארלס סמית, פג׳ה סטויאקוביץ, דראגן טארלאץ, מילוש וויאניץ, דיאן טומאשביץ, ולאדה דיבאץ, דראזן דאליפגיץ.

שונות אבל דומות. פשוט התחלפו בתפקידים אחת עם השנייה (פעם פרטיזן הייתה הבכירה והיום הכוכב). וכמה שחקנים ברשימה שלך שיצאו הם אמריקאים? וכמה שחקנים היו מוצלחים בכוכב האדום או בפרטיזן בזמן אבל נכשלו בתחנה הבאה אחרי שקיבלו כסף גדול ולא הציגו אותה יכולות? אני מעריך בלי לבדוק שפי כמה וכמה מאלו שהצליחו. יש לקבוצות האלה נטייה להוציא את המקסימום מהשחקנים שלהם. במיוחד שחקנים ששיחקו שם כזרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 5:58 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אין הרבה אמריקאים ברשימה כי הכוכב לא ידועה כקבוצה שמביאה הרבה זרים אמריקאים (מלבד צארלס סמית׳ שהזכרתי היה גם את סקוני פן ולורנס רוברטס) אבל מה זה משנה אירופאים או אמריקאים? צירבס אמריקאי? ציינתי מספיק שחקנים שהתחילו שם ויצאו לקריירות ארוכות ומשגשגות. אין ממש תימוכין להצהרה שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 6:01 pm 
מנהל פורום

איך קראו לרכז שהיה טוב בפרטיזן ונכשל במכבי, קאמינגס נדמה לי. זה נכון לזרים אמריקאים שהצליחו בסרביה יש נטיה לדעוך כשהם עוברים הגדולים.
בו מקאלב הוא מקרה גבולי, לתזה הזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 6:06 pm 
Junior

פייק פדרמן כתב:
כי הכוח ביד של מכבי. הם יציעו נניח פיצוי של חצי מיליון דולר אבל בכפוף להסכמה שלו שזה לא כולל ירושלים. הם לא מוכנים לממן את המשכורת שלו בירושלים. לא ירצה ישאר וישב ביציע כל העונה. רוצ'סטי לא נראה מחובר לארץ כל כך שזה יזיז לו אם יקבל פיצוי שמקובל עליו.

כשהאיום של מכבי על רוצ׳סטי זה ״שב ביציע, אל תעשה כלום, ואנחנו נשלם לך 1.3 מיליון דולר״, אני לא בטוח שאפשר לומר שהכוח נמצא לגמרי בידיים שלהם...

שוב, אני לא חושב שהוא יגיע לירושלים, או שיש לו איזשהו אינטרס שזה יקרה, אבל אם ירושלים היתה מציעה לו הצעה יוצאת דופן, הוא היה בעמדת מיקוח מצויינת מול מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 6:27 pm 
Hall of Famer

אני לא זוכר יותר מדי מקרים, אם בכלל, של סכסוך בין קבוצה לשחקן שבו הקבוצה אמרה לשחקן: "תעמוד בתנאים שלנו או שתשב ביציע" וזה נגמר בזה שהשחקן ישב ביציע, בדרך כלל האינטרס המשותף של שניהם הוא למצוא איזו פשרה. במקרה מכבי ורוצ'סטי, אני מניח שמכבי תסכים להגדיל לו את הפיצוי במידה והוא יתחייב שלא ללכת לירושלים, מכיוון שאני מניח שירושלים לא תציע לו godfather offer שאף קבוצה באירופה לא תתקרב אליה, אז אני לא חושב שזה יגיע למצב שבו הוא יושב ביציע כי בסופו של דבר, אני בטוח שעדיף לו לקבל, נניח, חצי מיליון ממכבי ועוד 800 אלךף מאיזושהי קבוצה אירופית מאשר לשבת ביציע ולקבל 1.3 מיליון ממכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 6:40 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

הלוואי שי-ם תציע לרוצסטי הצעה יוצאת דופן. הוא יחליש את הקו האחורי שלה משמעותית ולו בגלל שיגיע רק זר אחד לקו האחורי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 8:28 pm 
Junior

Equilibrium כתב:
מנחם כתב:
למיטב זכרוני, פניני חתם על חוזה בהפועל שמאפשר לו להשתחרר לפני תום החוזה רק אם יציעו לו חוזה באירופה, מה לזה ולהתנהגות של מכבי במקרה של רוצ׳סטי, יואב ספר ועוד רבים וטובים שמכבי הסכימה לשחרר לכל מיני קבוצות אבל לא להפועל?

ומה היתה המטרה של החוזה של פניני? לא לעבור לקבוצה בארץ , ביחוד מכבי תל אביב , אל תיתמם.

פניני חתם על חוזה בירושלים לשלוש שנים עם אופציית יציאה לקבוצה באירופה בלבד, איך זה דומה למה שמכבי עשתה בעבר ועושה עכשיו? הרבה מאוד שחקנים חותמים על חוזים לטווח ארוך עם סעיף יציאה לנבא או לאירופה, כאשר כל המטרה היא להבטיח שאם השחקן משחק בארץ הוא ימשיך לשחק אצלך. אם אתה חושב שזה דומה למה שמכבי עושה אז אתה לא רק מיתמם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 8:34 pm 
Freshman

לא מבין מה הטענות למכבי, אין אם זה שום בעיה. היא לא מעוניינת לשלם מחצית מהמשכורת של שחקן שהיא שיחררה, היא לא מעוניינת לעזור לירושלים להחתים אותו. אם השחקן יסכים להשתחרר ללא פיצוי אני בטוח שלמכבי לא תהיה בעיה שילך לאן שהוא רוצה או אם ירושלים יסכימו לקחת את מלוא החוזה שלו. מכיוון שאין סיכוי שזה יקרה זכותה המלאה של מכבי לדרוש שבתמורה לפיצוי השחקן לא ילך ליריבה שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 1242 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 50  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.a.c, Google [Bot], עודד ל, עופר האדום ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: