סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' מאי 04, 2024 1:42 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 1242 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 50  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' יולי 01, 2016 6:46 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
למען הסר ספק לא אמרתי שצריך היה להשאיר את אמבקווה אלא שלהביא את תומאס במקום אמבקווה זה חילוש ולא חיזוק. אם כבר חלש פיזית ובלי סייז עדיף להם הרבה יותר להמר על מונרו שכרגע דיברת עליו מאשר להביא את וויל תומאס. גם כלכלית זה חצי כסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 01, 2016 11:54 pm 
Hall of Famer

נחמד לדעת שיכולות הסקאוטינג שלי נשארו חדות. כשוויל תומאס סיים את הקולג' (ג'ורג' מייסון האגדתית) זרקתי את השם לחבר ששימש כעוזר מאמן בליגה הלאומית שיתעניינו בו. בנוהל הרגיל פספסתי לחלוטין ברמה ותומאס החל את הקריירה שלו בליגה הבלגית ועכשיו הגיע ליורוליג. קצת רחוק ממבואות קריית אתא עד חוצות הוד השרון. פעם הזכרתי את השם רומיין סאטו כשעוד היה בליגה האיטלקית השניה, בהקשר לקבוצה ישראלית שחיפשה זר במהלך העונה. איזה חודש-חודשיים אחר כך הוא חתם במקום אלמוני - ברצלונה. והיו כמובן לא מעט מקרים של שחקנים שחשבתי שיהיו מעולים לאירופה, נבחרו בסיבוב השני בדראפט ועשו קריירה חביבה ביותר באן.בי.איי. אני חושב שהמקרה האחרון היה דריימונד גרין שהרגשתי שיכול להיות שחקן יורוליג בכלל לא רע.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 02, 2016 3:54 am 
Junior

הוא עדיין יכול... עדיף על וויל תומאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 02, 2016 9:01 am 
Junior

זאת אומרת שאם היית סקאוט נ.ב.א ולקבוצה שלך הייתה את הבחירה ה15 היית מביא לשולחן את השם של טים דאנקן כאופציה

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 02, 2016 9:41 am 
Hall of Famer

יותר טוב מעמית גל שאחרי שהתרשם מאד ממנו בליגת הקיץ, חשב להביא את גרג אודן לגליל.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 02, 2016 9:44 am 
Junior

הציע לו 60 אלף דולר.
היה יוצא יותר בזול מאשר פורטלנד

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 02, 2016 10:00 am 
Senior

זה נשמע אולי הזוי, אבל אם אני דני מרים היום טלפון לסוכן של או ג׳יי מאיו ושולח לו הצעה. סביר להניח שהוא הרביץ לקליינט שלו אחרי שהוא ראה איזה חוזים קיבלו השנה שחקנים מהדרג השלישי בליגה. אני מניח שמאיו ירצה להיות ילד טוב מאוד במשך שנתיים כדי לחזור אחר כך לליגה ומבחינת סקיל סט הוא עדיף בכמה רמות על שאר המועמדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 02, 2016 10:01 am 
Sophomore

ראיין קלי שחקן חופשי. קצת רך במונחי אן בי איי, אבל 2.11 בן 25, אתלטי, חוסם טוב, נייד, טכני ועם יד טובה עד ל-3. תחשבו דאור פישר של תקופת מכבי, עם טווח יותר גדול. יכול להיות אחלה סטרץ' 5 בהנחה שמכבי לא ימצאו מציאות גדולות ויצטרכו להמר באיזושהי עמדה.

* בפעם שעברה שכתבתי משהו על פליט לייקרס הוא הפך להיות מלך הסלים של היורוליג..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 02, 2016 10:20 am 
Senior

יכול להיות אופציה נהדרת ולא הימור כל כך בעיני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 02, 2016 11:26 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

shachaf78 כתב:
זה נשמע אולי הזוי, אבל אם אני דני מרים היום טלפון לסוכן של או ג׳יי מאיו ושולח לו הצעה. סביר להניח שהוא הרביץ לקליינט שלו אחרי שהוא ראה איזה חוזים קיבלו השנה שחקנים מהדרג השלישי בליגה. אני מניח שמאיו ירצה להיות ילד טוב מאוד במשך שנתיים כדי לחזור אחר כך לליגה ומבחינת סקיל סט הוא עדיף בכמה רמות על שאר המועמדים.

כי זה מה שמכבי צריכה, אנדראציבר מסומם שלא עושה הגנה, חושב שהוא יותר טוב ממה שהוא, ישתה חלק גדול מהתקציב ויעביר את הזמן עד שיתנו לו לחזור למנש. הוא בטח ילך לסין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 03, 2016 8:04 am 
Sophomore

אם מכבי מתעניינת בשחקן כמו באייקס, אז היא כנראה מחפשת קומבו גארד. לא משנה שלטעמי היא צריכה להביא שחקן עם קליעה מצויינת מבחוץ (זה אחד החסרונות הבולטים של מקל ואוליון), אבל אם זה מה שהיא מחפשת, לא עדיף היה לתת מיליון דולר לוואנמייקר מאשר להביא עכשיו איזה שחקן קומבינה ב 200-300 אלף דולר פחות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 03, 2016 12:57 pm 
Sophomore

קודי (יובל) כתב:
אם מכבי מתעניינת בשחקן כמו באייקס, אז היא כנראה מחפשת קומבו גארד. לא משנה שלטעמי היא צריכה להביא שחקן עם קליעה מצויינת מבחוץ (זה אחד החסרונות הבולטים של מקל ואוליון), אבל אם זה מה שהיא מחפשת, לא עדיף היה לתת מיליון דולר לוואנמייקר מאשר להביא עכשיו איזה שחקן קומבינה ב 200-300 אלף דולר פחות?

עדיף, אבל הוא מקבל הרבה יותר.
לא יודע לגבי באייקס - זה שם שמוזכר כל קיץ וכל חורף, קצת כמו א'טוואן מור שקיבל עכשיו זיליון דולר לעונה. בקיצור - מרגיש לי כמו קשקוש. וגם - איזה סיבה לעזאזל יש למכבי להביא עוד קומבו גארד זר? אוחיון, מקל, סילי בטוח יהיו בעונה הבאה. ווימס (ישחק 2 רוב הזמן) ולנדסברג (2 רוב הזמן) גם, ובנוסף עדיין יש את רוצ'סטי ויבזורי שלא הודיעו מה קורה איתם בעונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 03, 2016 1:12 pm 
Freshman

עכשיו הנרי סימס מועמד ....
פשוט מחפשים מישהו בשקל תשעים שיסגור את החלל ...
רק מלראות את פול ג'ורג' דופק עליו דאנק רואים מה הפוטנציאל

יוגב הנגר החובב.
אחחח איזה שחקן נשמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 03, 2016 1:13 pm 
Sophomore

zurkin כתב:
קודי (יובל) כתב:

לא יודע לגבי באייקס - זה שם שמוזכר כל קיץ וכל חורף, קצת כמו א'טוואן מור שקיבל עכשיו זיליון דולר לעונה. בקיצור - מרגיש לי כמו קשקוש. וגם - איזה סיבה לעזאזל יש למכבי להביא עוד קומבו גארד זר? אוחיון, מקל, סילי בטוח יהיו בעונה הבאה. ווימס (ישחק 2 רוב הזמן) ולנדסברג (2 רוב הזמן) גם, ובנוסף עדיין יש את רוצ'סטי ויבזורי שלא הודיעו מה קורה איתם בעונה הבאה.

רוצ'סטי לא ישחק במכבי ואילו ווימס ישחק בעמדות 2-3. עדיין אתה צריך שחקן בעמדה 2-3 שיכול לפתוח לצד ווימס. לנדסברג כבר הוכיח בכל במה אפשרית שהוא שחקן משלים נחמד אבל לא יותר, בטח לא ביורוליג. אוחיון ומקל יכולים לשחק יחד כמה דקות במשחק לכל היותר ואילו סילי הוא בטח לא גארד יורוליג פותח, כמו גם יבזורי (אם בכלל ישאר). ברור שמכבי זקוקה לגארד מוביל (לאו דווקא קומבו גארד), או יותר נכון סווינגמן מוביל, וגם ברור שהיא זקוקה לאחד כזה עם קליעה טובה מבחוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 03, 2016 1:17 pm 
Sophomore

מכבי משחזרת עכשיו את הקיץ הקודם שהיה כידוע מאוד מוצלח. כנראה הפיקו שם לקחים כמו שצריך.
התחילו את הקיץ עם הבטחות ל-"12 שחקני יורוליג" ותקציב מטורף, לאחר מכן עשו כמה החתמות יפות ואז פתאום התעוררו וגילו שנגמר הכסף ושלא מסוגלים להתחרות על אף שחקן נורמלי. אז השנה יש צוות מקצועי שעל פניו הוא טוב יותר (וגם הוא רחוק מהצמרת האירופית) וגם הביאו שחקן או שניים מהצמרת האירופאית אבל עדיין מסתמן סגל עם לא מעט חורים וחוסרים ובוודאי לא כזה שיוכל להתחרות על היורוליג. מ-"12 שחקני יורוליג" יהיו בסוף לכל היותר 7-8 כאלה, אבל העיקר שיצליחו למכור את המנויים (שולחים מייל/סמס/פוסט בפייסבוק כדי להזכיר בערך כל שעה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 03, 2016 1:42 pm 
Hall of Famer

אני חושב שאם למכבי יהיו 7-8 שחקני יורוליג, אבל טובים, אז מצבה יהיה לא רע בכלל. רק יהיה צריך להפנים שבאירופה הרוטציה צריכה להיות יותר מהודקת, והשחקנים שברמה נמוכה יותר צריכים לקבל מעט דקות. הבעיה היא שבמכבי מאמינים שהם צסק"א וריאל ובונים סגל שאמור להיות עם 12 שחקני יורוליג. ואז אנחנו מקבלים סגל בינוני שיוצא קרח מפה ומפה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 03, 2016 1:55 pm 
Sophomore

קודי (יובל) כתב:
zurkin כתב:
קודי (יובל) כתב:

רוצ'סטי לא ישחק במכבי ואילו ווימס ישחק בעמדות 2-3. עדיין אתה צריך שחקן בעמדה 2-3 שיכול לפתוח לצד ווימס. לנדסברג כבר הוכיח בכל במה אפשרית שהוא שחקן משלים נחמד אבל לא יותר, בטח לא ביורוליג. אוחיון ומקל יכולים לשחק יחד כמה דקות במשחק לכל היותר ואילו סילי הוא בטח לא גארד יורוליג פותח, כמו גם יבזורי (אם בכלל ישאר). ברור שמכבי זקוקה לגארד מוביל (לאו דווקא קומבו גארד), או יותר נכון סווינגמן מוביל, וגם ברור שהיא זקוקה לאחד כזה עם קליעה טובה מבחוץ.

אוחיון, מקל, סילי, לנדסברג, ווימס ויבזורי זה מספיק בעיני וגם אם לא - אי אפשר להעמיס עוד שחקנים על העמדה הזאת. במובן הזה ההחתמה של סילי היא הבעיה - שחקן בינוני, הימור שלא יודעים מה הוא ייתן שהופך את הקו האחורי לעמוס מאוד. סמית' ופניני יסגרו את העמדה 3 יחד עם ווימס ולנדסברג בדקות מסוימות, ועכשיו צריך להשקיע בקו הקדמי. שגב, מילר וזירבס כבר שם, יש לי הרגשה חזקה שהנדריקס ישאר בסופו של דבר (וזאת אחת הסיבות שויתרו על אמבקווה) ויביאו עוד זר גבוה אחד. ואז יש 13 שחקנים, כמה מתוכם שחקני יורוליג?
אוחיון, מקל, לנדסברג, פניני - ברמה הבינונית של היורוליג.
סמית', הנדריקס - תלוי בברכיים שלהם בעיקר.
מילר, ווימס, זירבס - אם הכל מסתדר, ברמה הגבוהה של היורוליג.
סילי, יבזורי, שגב - לא ברמת יורוליג עד שיוכח אחרת.
לזה צריך להוסיף עוד גבוה זר אחד, 4-5, שאנחנו לא יודעים מי ומה הוא יהיה.

12 שחקני יורוליג בתתת שלי. גם בסגל של 13 או 14 שחקנים לא יהיו פה 12 שחקני יורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 03, 2016 2:08 pm 
Hall of Famer

שגב לדעתי בהחלט יכול להיות גבוה רביעי-חמישי ביורוליג, כנראה שלא שחקן ל-20 דקות אם הוא לא יעשה איזו קפיצה רצינית, אבל ל-5-10 מול רוב הקבוצות הוא אמור להספיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 03, 2016 2:23 pm 
Sophomore

אני חושב שאנשים לא הבינו את האמירה של פדרמן על 12 שחקני יורוליג.

מה זה שחקן יורוליג?

רוב האנשים יענו שמדובר על שחקן רוטציה, לכל הפחות, בקבוצה שמשתתפת בקביעות ביורוליג.

פדרמן - אני מניח - התכוון לשחקן שהיה רשום בסגל של קבוצה שהשתתפה ביורוליג.

קחו לדוגמא את דינמו ססארי (סתם כי היא קפצה לי כקבוצה שהיתה יותר חלשה ממכבי). האם סילי יותר טוב מהשחקן ה-12 שלה? מבלי לבדוק אני מניח שהתשובה היא "כן". לכן, פדרמן עומד בדיבורו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 03, 2016 2:45 pm 
Sophomore

קובי כתב:
אני חושב שאנשים לא הבינו את האמירה של פדרמן על 12 שחקני יורוליג.

מה זה שחקן יורוליג?

רוב האנשים יענו שמדובר על שחקן רוטציה, לכל הפחות, בקבוצה שמשתתפת בקביעות ביורוליג.

פדרמן - אני מניח - התכוון לשחקן שהיה רשום בסגל של קבוצה שהשתתפה ביורוליג.

קחו לדוגמא את דינמו ססארי (סתם כי היא קפצה לי כקבוצה שהיתה יותר חלשה ממכבי). האם סילי יותר טוב מהשחקן ה-12 שלה? מבלי לבדוק אני מניח שהתשובה היא "כן". לכן, פדרמן עומד בדיבורו.

אני אנסח את זה מחדש - האם סילי שחקן יורוליג? עד כה, לא. האם הוא יהיה? לא ידוע, וזה הימור די גדול כי כבר יש לו כמה שנים בקריירה בהן הוא לא הראה ניצוצות (תמיד אפשר להגיד שגם ריקי היקמן לא היה קרוב ליורוליג עד מכבי...).

האמירה של פדרמן היתה כל כך נחרצת, שקל לקטול אותה אבל גם אם אנחנו מתאמצים מאוד קשה להבין איך הסגל הפוטנציאלי שהצגתי פה יעמוד בזה.. ולגבי שגב אני מסכים - הוא יכול להיות מחליף שולי ביורוליג ולעזור לקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 03, 2016 2:59 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

רק לציין שפניני כבר לא שחקן יורוליג מבחינת הרמה שלו. לא מסוגל לעבור אף שחקן או לשמור בלי עבירות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 03, 2016 3:04 pm 
Sophomore

זורקין, ברור לך שלא התכוונתי לסנגר על פדרמן, כן?

בכל אופן, מכבי השנה ניצבת בפני בעיה לא פשוטה. יש שלושה שחקנים (רוצ'סטי, סמית' והנדריקס) שיושבים על חוזים גדולים והם לא בתוכניות לעונה הבאה.
כמובן שהאשם היחידי למצב נופל לפתחה של הטרויקה, אבל בהינתן המצב, אני לא בטוח שאפילו דני איינג' מצליח לעשות הרבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 03, 2016 3:05 pm 
Sophomore

למכבי, יהיו במקרה הטוב 4 שחקני יורוליג טובים (ווימס, מילר, צירבס ונניח שיביאו עוד גבוה זר טוב) ו-3 שחקני יורוליג בינוניים (מקל, אוחיון, לנדסברג). אם יגיע איזה גארד רציני אז אולי הוא יהיה שחקן היורוליג השמיני. היתר (פניני הגמור, סמית' בלי הברכיים, שגב וסילי) הם לא שחקני יורוליג. המרחק מסגל כזה ל-12 שחקני היורוליג שפדרמן הצהיר בראש חוצות הוא עצום. אני לא חושב שחייבים להיות בסגל 12 שחקני יורוליג ומספיק 8-9 שחקנים טובים כדי להסתדר, אבל הבעיה שגם את זה אין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 03, 2016 3:26 pm 
Freshman

הידיעה הכי מעניית בכלל הוכנסה היום בקטן בישראל היום והיא שההבטחות של היורוליג לכסף גדול היו בדיוק זה, הבטחות ולא יותר. מסתבר שכל קבוצה תקבל השנה בסה"כ עוד 200 אלף דולר (ככה היה רשום למרות שלא בטוח איך הגיעו לחישוב הזה) ושכשהודיעו להם את זה בפגישה בשבוע שעבר הקבוצות דיי נכנסו לשוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 03, 2016 4:25 pm 
Sophomore

פייק פדרמן כתב:
הידיעה הכי מעניית בכלל הוכנסה היום בקטן בישראל היום והיא שההבטחות של היורוליג לכסף גדול היו בדיוק זה, הבטחות ולא יותר. מסתבר שכל קבוצה תקבל השנה בסה"כ עוד 200 אלף דולר (ככה היה רשום למרות שלא בטוח איך הגיעו לחישוב הזה) ושכשהודיעו להם את זה בפגישה בשבוע שעבר הקבוצות דיי נכנסו לשוק.

בקיצור, הבעלים של מכבי לא ממש התכוונו להגדיל את התקציב מכסף שהם יביאו לקבוצה אלא מהעלאת מחירי המנויים בתוספת הכנסות נוספות מהיורוליג. עכשיו כשאין הכנסות נוספות פשוט יורידו את התקציב וזהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 1242 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 50  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], רוני דיאון ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: