סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' מאי 18, 2024 6:46 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 1480 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 60  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: הפועל ירושלים 16/17
הודעהפורסם: ג' נובמבר 24, 2015 10:16 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
חתומים ויהיו-
בר טימור
דונטה סמית
ארל רולנד
דיאור פישר
ליאור אליהו

חתומים ואולי יהיו-
ג'ייק כהן
רפי מנקו

לא חתומים ואולי יישארו-
ג'וש דאנקן

לא חתומים וספק אם יישארו-
יותם הלפרין
טוני גפני

דני פרנקו חתום לעוד שנה- אם הוא לא לוקח אליפות, ספק אם יישאר.

נערך לאחרונה על ידי מכבי רעננה זל בתאריך א' פברואר 07, 2016 5:57 pm, נערך 3 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 16/17
הודעהפורסם: ג' נובמבר 24, 2015 10:25 pm 
Sophomore

את כל הנל כתבתי מהזיכרון מוזמנים לתקן.
בהנחה וזכרתי נכון, החמישה שחתומים מהווים בסיס ראוי בהחלט.

השאלות הגדולות הן:
1. אליהו ממשיך או לא (מאמין שכן- נראה שיש לו חיבור טוב ואורי אלון ישפוך עליו מלא כסף).
2. האם ג'וש דאנקן ממשיך (תלוי לדעתי בהמשך העונה).
3. זהות המאמן.
4. גל מקל.

השאלות הקטנות:
1. רפי מנקו (מאמין שכן, למה לא?)
2. ג'ייק כהן (מאמין שלא, נותן עונה בינונית מאוד באריס).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 24, 2015 10:28 pm 
מנהל פורום

ג'נינג לא חתום לעונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 24, 2015 10:33 pm 
Sophomore

תלוי איזה אתר שואלים. בכל מקרה, האתרים המרכזיים אומרים שנה אז נלך איתך. מתקן.

העברתי אותו ל'ספק אם יישארו' כי אני מניח של ירושלים יהיה קשה להשאיר אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 25, 2015 1:05 am 
Junior

מכבי לדעתי יעשו מאמץ על להחתים את אליהו, ולו רק בשביל שלא ישחק בירושלים. אני לא אופתע אם מכבי יציעו לו 500-600 אלף דולר לשנתיים, ולא בטוח שירושלים יוכלו או ירצו להשוות.
הלפרין לדעתי יישאר - לא חושב שהוא ירצה להתחיל הרפתקאות בכל מיני הרצליה ואשדוד. מאמין שהוא יהיה מבסוט עם 10-15 דק' מהספסל כמחליף של בר טימור, בעיקר אם מקל לא מגיע, ואז הפועל לא באמת יכולה להביא גארד ישראלי הרבה יותר טוב (ויסלחו לי ה"ה נעימי, לימונד, רוט וכו').
השאלה המעניינת היא גל מקל - מצד אחד הוא סירב לכל הצעה עד עכשיו, מצד שני יכול להיות שהוא מתחיל להתפכח לא רק מה-NBA אלא גם מהיורוליג. אבל אצלו אין לדעת.
חוץ מגל מקל, קשה לי לראות איך ירושלים משתדרגת בישראלים. חוץ מדוסון, שהסיכוי שיעבור לקבוצה אחרת בליגה קלוש (חתום לשנתיים וגם רוצה NBA, אם כי נכון לעכשיו הוא לא נראה ברמה). מעט הישראלים שיכולים לשדרג את הסגל משחקים בצהוב או בחו"ל. שחקן כמו בלייזר יכול להיות נחמד, אבל על תקן מחליף של מנקו.
מנקו לדעתי יצטרך לעזוב - כרגע לא מראה סימנים של מישהו בלבל שהפועל מכוונת אליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 25, 2015 1:37 am 
Hall of Famer

השנה הבאה תהיה האחרונה של טימור "עד 25" . מנקו כבר לא יהיה "עד 22" אז אין ממש סיבה להשאיר אותו ( אולי כדאי להשאיל אותו לעונה אחת , ואז לקחת אותו בחזרה לעוד שנתיים של "עד 25" ?! ) . בהחלט אפשר להחתים את בלייזר לכמה שנים ( יוכל גם לתפקד "עד 25" בשנת 17-18 ) . אולי גם אור סולומון יהיה אופציה סבירה אם ימשיך בקצב הזה .

לגבי השחקנים הבכירים - רולנד , טימור , סמית ופישר זה אחלה בסיס . מאמין שגם אליהו והלפרין ימשיכו .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 25, 2015 1:44 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לדעתי דווקא ירושלים תנצח בקרב על אליהו, אם בכלל יהיה כזה. גם כי נדמה לי שהוא יעדיף עקרונית להישאר שם, וגם כי בניגוד לדניאל אני חושב שירושלים תשווה וגם תעבור כל הצעה של מכבי. הוא שחקן הפרנצ'ייז הישראלי שלהם.
אני גם מעריך שמכבי, כמו מכבי, לא תעוף יותר מדי גבוה בהצעה אליו, אז לא יהיה אתגר יותר מדי גדול. ובכלל, לא מופרך בעיני שאליהו בכלל לא יחכה להצעה ממכבי ויחתום על חוזה משודרג בירושלים עוד במהלך העונה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 25, 2015 11:48 am 
Sophomore

אני גם חושב שיותם יישאר בהפועל ירושלים. אני לא רואה אותו משחק בקבוצות כמו ראשל"צ, אשדוד וכיוצא באלה. הוא ירצה להישאר בקבוצה גדולה, גם אם בפחות כסף (הוא כבר עשה הרבה כסף בקריירה, ואפילו לא היה צריך לשלם החזרי מס כי נשאר את כל התקופה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 25, 2015 12:00 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני חושב שהפועל הגיעה סוף סוף לשלב שבו היא יכולה (וצריכה) לחתום עם מאמן זר בעל שיעור קומה כלשהו ולא לחשוב בכלל בכיוון של מאמן ישראלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 25, 2015 12:32 pm 
Sophomore

ראובן כתב:
אני חושב שהפועל הגיעה סוף סוף לשלב שבו היא יכולה (וצריכה) לחתום עם מאמן זר בעל שיעור קומה כלשהו ולא לחשוב בכלל בכיוון של מאמן ישראלי.

מסכים בהחלט , מאמן אירופאי איכותי יכול להקפיץ את הקבוצה מנסיכת הביצה לשחקנית משמעותית באירופה , ולו בגלל העובדה שהוא לא מחובר לכל "אושיות" הכדורסל בארץ , שכל הפרשנויות שלהם נגועים באינטרסים אישיים או למען מקורבים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 25, 2015 12:42 pm 
Junior

Equilibrium כתב:
ראובן כתב:

מסכים בהחלט , מאמן אירופאי איכותי יכול להקפיץ את הקבוצה מנסיכת הביצה לשחקנית משמעותית באירופה , ולו בגלל העובדה שהוא לא מחובר לכל "אושיות" הכדורסל בארץ , שכל הפרשנויות שלהם נגועים באינטרסים אישיים או למען מקורבים.

דווקא חוסר הקשר והאינטרסים לא בהכרח מבסר על שקט, כי כאלו שלא שייכים לביצה עשויים להיות מותקפים על ידיה באופן סדיר.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 25, 2015 1:51 pm 
Sophomore

הרסי הוקינס כתב:
Equilibrium כתב:
ראובן כתב:

דווקא חוסר הקשר והאינטרסים לא בהכרח מבסר על שקט, כי כאלו שלא שייכים לביצה עשויים להיות מותקפים על ידיה באופן סדיר.

כמובן , כי אנחנו נגועים בשנאת זרים , ועדיין , אם מדובר מהמאמן איכותי ולא סתם במאמן זר , כי זאת המנטרה , אזי לא תהיה בעיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 25, 2015 2:05 pm 
Sophomore

אז רגע, יש תמימות דעים שגפני לא צריך להמשיך? לא ראיתי שמישהו טרח להתעמת עם כותב ההודעה. איפה המעריצים? בטח יתעוררו איפשהו במאי-יוני אחרי ריצה מול כמה קבוצות ליגה ופתאום נשמע על "שחקן ההגנה הכי טוב בליגה", "נכס מהספסל" וכו' וכו'. ככה זה, אחרי שני משחקים קריטיים באירופה שגפני נתן את ה"תרומה" ההתקפית הרגילה שלו וגם על הדרך גם זייף מאד בהגנה, אף אחד לא יקפוץ. עוד כמה חודשים אף אחד כבר לא יזכור מה המטרה האמיתית של הפרוייקט של אלון (יורוליג) ומה אנחנו צריכים בשביל להגיע לשם (זרים ברמה של טופ יורוקאפ, ואם אפשר גם, מאמן נורמאלי). בטח ובטח אם ניקח אליפות מול מכבי מקרטעת/כל קבוצה אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 25, 2015 2:17 pm 
Junior

Luiscola כתב:
אז רגע, יש תמימות דעים שגפני לא צריך להמשיך? לא ראיתי שמישהו טרח להתעמת עם כותב ההודעה. איפה המעריצים? בטח יתעוררו איפשהו במאי-יוני אחרי ריצה מול כמה קבוצות ליגה ופתאום נשמע על "שחקן ההגנה הכי טוב בליגה", "נכס מהספסל" וכו' וכו'. ככה זה, אחרי שני משחקים קריטיים באירופה שגפני נתן את ה"תרומה" ההתקפית הרגילה שלו וגם על הדרך גם זייף מאד בהגנה, אף אחד לא יקפוץ. עוד כמה חודשים אף אחד כבר לא יזכור מה המטרה האמיתית של הפרוייקט של אלון (יורוליג) ומה אנחנו צריכים בשביל להגיע לשם (זרים ברמה של טופ יורוקאפ, ואם אפשר גם, מאמן נורמאלי). בטח ובטח אם ניקח אליפות מול מכבי מקרטעת/כל קבוצה אחרת.

המעריצים של גפני יתעוררו בערך באותו הרגע שהמעריצים של דאנקן יתעוררו.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 25, 2015 3:23 pm 
Freshman

מאמן זר? אירופאי שיביא איתו שחקן או שניים. מבורך.
קשה לי להאמין שדנקן חתום לעונה הבאה. זו תהיה העונה השישית והיקרה מבחינת מס.
לגבי הלפרין השאלה הראשונה היא אם בכלל הוא יכול.
אני גם מעריך שאליהו ירצה להישאר במקום שנוח לו, נותן לו מקום בחמישיה ומכוון נמוך יותר באירופה לפי המידות שלו.
טימור לדעתי בשנה הבאה כבר לא עומד בחוק הצעירים.
אבל השאלה הראשונה היא לא מי עומד באיזה חוק אלא מהם החוקים של השנה הבאה: חוקי הצעירים, החוק הרוסי (עד מתי יש הסכמה עם ארגון השחקנים?), מספר הזרים בטופס וכמה ניתן לרשום במהלך העונה. החוקים ישפיעו על ההחלטות בקבוצה ובכלל על הליגה בשנה הבאה.
אנו גדושי חוקים מיותרים. "חוק הכאילו איכפת לארגון השחקנים מהכדורסל הישראלי" או בשמו העממי חוק הצעירים הוא הדבר הכי מיותר שהומצא - יותר אפילו מהחוק הרוסי. גם את החוק הרוסי הייתי מבטל ורק מגביל ל-4 זרים בטופס ולכל היותר 6 עד 7 בעונה.
יש למצא את האיזון בין הרצון של הגדולות (או הגדולה עד שהפועל תוכיח אחרת) לבין החשש של הקטנות לפגיעה עמוקה יותר בתחרותיות של הליגה, כשבאמצע ארגון השחקנים ושאר ירקות שגורמים לתקיעות והחלטות מיותרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 25, 2015 6:37 pm 
Sophomore

אפשר גם להחזיר את אדם אריאל , מבחינת גיל הוא מתאים מאד

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4730827,00.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 25, 2015 9:16 pm 
מנהל פורום

Luiscola כתב:

א. יהיה סבבה אם הפועל תיקח אליפות גם השנה.
ב. אני אשמח מאוד אם גפני ימשיך בעונה הבאה, סליחה שאני לא כותב את זה בכל הזדמנות.
ג. טוב ששמרת על פרופורציות וכתבת מעריצים ולא פאן-בויז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 04, 2015 9:15 pm 
מנהל פורום

ראיון עם אורי אלון
https://dl.dropboxusercontent.com/u/458 ... 151204.mp3
אם אני פרנקו ושומע את מה שאורי אומר, אני נרגע ומתרכז בלשפר את הקבוצה במקום "לענות למשמיציו"
אורי אלון הרשים אותי מאוד בדרך שאותה הוא עשה בשנתיים וחצי שלו בכדורסל
הוא למד והפנים בקצב מדהים, וגם ההערה שלו לגבי ההבדל בין הכישלון באירופה בעונה שעברה לעומת הכישלון האפשרי באירופה העונה, מראים שהוא באמת מתחיל לראות ולהבין את המשחק.
הוא טוען שחוסר שביעות רצון של כל כך הרבה קבוצות טובות שלא שייכות למועדון המשוריינות, הוא פוטנציאל מעניין להפועל ירושלים, כאן קשה לי להסכים איתו, אולי כי הוא עדיין לא יודע איזה גוף מסואב, טיפש, איטי, פנטזיונר זה הפיב"א אירופה.
אפילו אם יבוא גוף פרטי אחר להתחרות ביול"ב, אני לא רואה מפעל רציני קם ומתחרה ביול"ב.
רק מעשה קיצוני כמו החרמת הקבוצות המשוריינות והרחקה שלהם מהליגות המקומיות יכול אולי לבטל את הדבר מגעיל הזה שהיולב מבשל שם וקורא לו יורוליג

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 05, 2015 2:01 pm 
Sophomore

מעצבנת אותי המחשבה איזו קבוצה הפועל ירושלים היתה לו היה סנטר טוב במקום גפני שהיה מפנה את מקומו וחותם בבני הרצליה. דונטה ורולנד אלו זרים של קבוצת יורוליג טובה (טופ 16 כזה). על ג'נינג והתאמתו כשחקן מוביל לקבוצות יורוליג טובה אני עוד לא הכי סגור (וגם קולע 15 נקודות למשחק בחמשת המשחקים האחרונים של קבוצה ביורוקאפ, דהיינו מהשלב בו החל להיכנס לקצב של הקבוצה), אך הוא בהחלט נראה כשחקן שמאוד מתאים לירושלים הנוכחית.
רק גפני... כמה שהוא נשמה טובה (שבאמת משתדל על המגרש) ככה הוא שחקן מעצבן שלא שייך לרמה הזאת. אם בעונה שעברה הוא היה מחטיא דאנקים בקצב מסחרר, אזי שהשנה הוא עבר סתם להחטיא לייאפים פשוטים. והגרוע מכל הוא שככל הנראה הבנאדם ערך מפגשים אינטנסיביים עם קואצ'ר שטחן לו במוח שהוא למעשה אנתוני פארקר, אחרת קשה להסביר את הביטחון המופרז שלו לקחת ג'אמפ שוטים וירטואוזים שנכנסים באחוזים חד ספרתיים במקרה הטוב.

לא ייאמן כמה הבאה של שחקן גבוה וחזק יכלה להועיל ולשדרג את הקבוצה הזאת. אם הקבוצה תעלה לשלב הבא אני מאוד מאוד מקווה שיביאו אחד כזה ואז עונה אירופית חלומית היא לא מילה גסה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 06, 2015 1:03 am 
Hall of Famer

פאפאלוקס כתב:
מעצבנת אותי המחשבה איזו קבוצה הפועל ירושלים היתה לו היה סנטר טוב במקום גפני שהיה מפנה את מקומו וחותם בבני הרצליה.

סגרנו .
גפני בהרצליה ויש פיינל פור .

לא יודע אם לזה אלון מתכוון , אבל ה"מפעל המשני" יכול להפוך פתאום לחזק מאוד בעקבות ההקטנה ב"ליגה הבכירה" .
הרי פרט למשורינות יצטרפו מדי שנה 5 "קבוצות מתחלפות" בלבד ל"ליגה הבכירה" , מה שאומר שבאופן קבוע יהיו ב"מפעל המשני" כמה קבוצות בכירות מספרד , רוסיה וטורקיה , לצד כמה גרמניות , איטלקיות , הקבוצות הבכירות מהאדריאטית וכו' .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 14, 2015 12:01 pm 
מנהל פורום

ראשונה נורתה, הוא לא יהיה צעיר יותר בקיץ, ואתמול הוא גמר מתפרצת שהיה גומר פעם בדאנק מהדהד בדאנק דרדלה, כלומר אפשר לזהות אצלו ירידה באתלטיות
אבל הגויבה נשארה ואפילו השתפרה, גם בעונשין יש מגמת עליה לכיוון ה65% וגם ההגנה, נראית פחות גרוע
הוא יהיה השם החם של הקיץ
מה תהיה הגישה של מכבי אליו?
קשה לחזות, מאוד תלוי במבנה ההנהלה החדש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 14, 2015 12:53 pm 
Sophomore

אלון חייב להפעיל עליו לחץ כבד ולסגור איתו לפני תום העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 14, 2015 1:00 pm 
מנהל פורום

בראיונות בסוף השנה הקודמת אליהו עשה יותר קולות של רוצה לפרוש מאשר של רוצה לחזור למכבי, ככה שאני די אופטימי לגבי ההישארות שלו. בכל אופן לחץ כבד על שחקן תוך כדי העונה זה מתכון גרוע במיוחד לבלגן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 14, 2015 1:49 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

uriel17 כתב:
ראשונה נורתה, הוא לא יהיה צעיר יותר בקיץ, ואתמול הוא גמר מתפרצת שהיה גומר פעם בדאנק מהדהד בדאנק דרדלה, כלומר אפשר לזהות אצלו ירידה באתלטיות
אבל הגויבה נשארה ואפילו השתפרה, גם בעונשין יש מגמת עליה לכיוון ה65% וגם ההגנה, נראית פחות גרוע
הוא יהיה השם החם של הקיץ
מה תהיה הגישה של מכבי אליו?
קשה לחזות, מאוד תלוי במבנה ההנהלה החדש

מגמת העלייה בעונשין מתייחסת לשבוע האחרון, כן? מול אא"ק קלע 4/4 ומול הרצליה 4/6.
עד השבוע האחרון? 3/5 ב-5 משחקי יורוקאפ ו-3/11 מזוויעים בליגה. ז"א ה-80% בשבוע האחרון העלה אותו מ-38% ל-54% עונתי.

לא ראיתי את המשחק מול הרצליה אבל מעניין אותי, מי שמר בי-ם על כארם משעור (13 נק' ב-6/7 מהשדה)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 14, 2015 1:57 pm 
מנהל פורום

נו בדיוק, דיברתי על מגמה, גם ב3/11 ראיתי שהוא שינה את הטכניקה, הפגיעות של הכדור הסתובבו על הטבעת לפני שיצאו
האם המגמה תמשך או לא? לא יודע, אצלו זה נראה לי כמו רמת הורמון החשקומצין
משעור עשה את רוב הנקודות בהתקפות מעבר ככה שלא כל כך רלוונטי מי שמר עליו
ובכלל עם החילופים האוטומטיים שהפועל משחק, רוב הסלים לא נקלעים על השומר המקורי אל על השומר שהתחלף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 1480 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 60  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: