סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' מאי 18, 2024 3:46 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 719 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 29  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' ספטמבר 09, 2016 12:41 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
איזו השוואה אופטימית נעשתה פה . כל שחקן שעזב הוא עגלה , כל רכש חדש מלמיליאן ...

פארמר אחרי מכבי היה סביר מאוד ב-NBA . יש גבול כמה אפשר לרדת עליו .
רוצ'סטי "שחקן של קבוצות קטנות" , כאילו מכבי היא בפועל קבוצת על באירופה בשנים האחרונות ...

ווימס "סוג של אנתוני פארקר" ?!
ראד - "מכונת התקפה" , "החבילה השלמה" , "סוג של שובר שוויון" , "יכול להרוג יריבות" :shock:

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 09, 2016 12:45 am 
Freshman

תכלס למכבים יש 2 באנקרים בסגל וזהו. ווימס וגאודלוק שהם באמת ברמה הגבוהה ביותר באירופה שחקנים טופ יורוליג אם לא קורה משהו מפתיע במיוחד. אחרי זה כל השחקנים הם הימורים או לא בטוחים או שחקנים שהצליחו בקבוצות קטנות ואין ביטחון אם יצליחו בקבוצה גדולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 09, 2016 12:56 am 
Hall of Famer

אבל שוב אנחנו חוזרים לדיון האם פארמר , רוצ'סטי וסמית דאשתקד היו "באנקרים" פחות גדולים ולא נחשבו שחקני טופ יורוליג ?!
לדעתי אפשר בקלות לדמיין תסריט ( וראי מרחיב על כך לא אחת ) שווימס יהיה סתם זר חביב ולא יותר מכך .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 09, 2016 12:59 am 
Freshman

אני חושב שבהחלט הם היו פחות באנקרים. פארמר ורוצ'סטי הצליחו בקבוצות קטנות בלבד ובעונות בודדות. גאודלוק וווימס היו חלק מאד משמעותי מהקבוצות הטובות ביותר באירופה בעברם. סמית היה באנקר מקצועית אבל סימן שאלה בריאותית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 09, 2016 7:57 am 
Junior

shmueliki כתב:
איזו השוואה אופטימית נעשתה פה . כל שחקן שעזב הוא עגלה , כל רכש חדש מלמיליאן ...
:shock:

תציץ בחתימה שלי, זו הייתה התחזית שלו בעונה שעברה לפני שהתחיל העסק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 09, 2016 9:06 am 
Freshman

לבחור שבראש העמוד, תעבור על הפוסטים משנה שעברה, כולם דיברו באמת על הפוטנציאל ההתקפי של הקבוצה, אבל גם הזכירו את ההגנה החלשה של רוצ'סטי וההגנה הבינונית מינוס של פארמר, וגם את עניין החזקת הכדור ומי יוביל את ההתקפות וענייני אגו ומה לא, אז בהחלט היה מי שסייג, כמובן שיש דברים שקשה להעריך או לצפות כמו העובדה שג'ורדן פארמר בגיל 28 יראה כמו הצל של עצמו מלפני 4 שנים, יאבד צעד ראשון ויהפוך ממנהיג וכוכב דומיננטי לשחקן אגואיסט שמחרב את המשחק של הקבוצה שלו ונראה רע מאוד מקצועית, בדר"כ ההתפתחות היא הפוכה, לא במקרה שלו.

לגבי ראד פשוט תריץ עליו יוטיוב ותראה מה הבחור מסוגל לעשות, כמה מספרי 4 באירופה אתה מכיר עם שליטה בכדור כמו שלו, שיכול לנהל התקפות, עם יד מה-3, סטפ-בק ג'אמפ שוט, שיכול לחדור על ההגנה ולהטביע, אז כן, אפשר להתייחס אליו כ- "חבילה שלמה" בהתקפה עם סט יכולות כאלה לפורוורד באירופה, אלא אם אתה חושב שהוא גם צריך לקלוע מהחצי ולהיות סטף קארי או להפוך לשאקיל מתחת לסלים, ברור שבהשוואה לרנדל מדובר בשחקן הרבה יותר מוכשר ומגוון התקפית, האם יצליח יותר ? תלוי בהגנה שלו, במנטליות ובחיבור לשחקנים שסביבו, פוטנציאל שדרוג גבוה יש.

לגבי ווימס, וההשוואה לפארקר, אז כמה הערות: קודם כל דיוויד בלאט אמר את זה בעצמו שסוני ווימס הוא השם הכי גדול שנחת במכבי מאז פארקר, אגב גם ווימס עצמו לא חשש להצהיר שהוא הדבר הכי טוב מאז פארקר, אפשר ללגלג ולומר שגם רודני ביופורד אחד אמר את זה פעם, אבל לך תשווה בין הרקורד של ווימס וביופורד...עברתי קצת על הסטטיסטיקות של ווימס ופארקר, המספרים של פארקר טובים קצת יותר, אבל לא באופן דרמטי, מה גם שיש פרמטרים מסוימים שווימס דורג גבוה יותר, אם ניקח את הטופ 16, ווימס של עונת 2013/2014 קלע בסביבות 43 אחוז מה-3, פארקר בעונת 2005-2006 קלע ב-33%, אבל אחוזי הקליעה שלו ל-2 הרבה יותר גבוהים משל ווימס, אבל איך שלא נהפוך את התמונה מדובר בחתיכת שדרוג, ברור שווימס במונחים של היום נמצא במעמד דומה לזה של פארקר, מי שרוצה להתקטנן על ההשוואה או ללגלג שיבושם לו.

ועוד הערה כללית: זו דעתי האישית, אם אני צריך לבחור בין קבוצה שההתמחות שלה היא לעצור הגנתית קבוצות יריבות לבין קבוצה שתקלע כמה נקודות יותר מהיריבה שלה, לא משנה אם זה 80, 90, או 100 נקודות, אני מעדיף את הקבוצה השנייה. היו במכבי כמה שחקני הגנה גדולים, רנדל, לאזמה, פרקינס, והציגו משחק הקרבה מרשים, אבל ראיתי גם איך הקבוצות שלהם מאבדות ביטחון כשאין להם מושג איך לעשות נקודות בהתקפה במשחק עומד, במובן הזה הרבה יותר קשה לייצר מוטיבציה התקפית דרך הגנה, מאשר לייצר מוטיבציה לפוש הגנתי דרך ההתקפה, ואפשר לראות איך זה משפיע על שחקן שבדיוק קלע סל או מסר אסיסט שפתאום מקבל יותר מוטיבציה לגלות מחויבות גבוהה בהגנה, מה שפחות קורה בסיטואציה הפוכה, כי בהתקפה צריך גם כישרון וסט מיומנויות ולא רק מוטיבציה, ובקבוצה הזו על הנייר יש הרבה יותר כישרון, מה שאומר שיותר יריבות יצטרכו להתאים את עצמן למשחק שלה (אם הכל יתחבר) מאשר ההפך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 09, 2016 10:02 am 
Hall of Famer

אז כיצד התממש אותו פוטנציאל התקפי שנחזה בשנה שעברה ?

את ראד ראיתי לא מעט ( כולל במקרה בלייב בארנה בשנה שעברה ) . אם נסתכל על היורוקאפ למשל ( השנה הוא ישחק במפעל חזק יותר כמובן ) - אז אני לא בטוח מה הערך המוסף לקבוצה שלשחקן יש די מבחוץ אבל הוא לוקח 5.5 שלשות למשחק וקולע אותן ב-32% . לצד כל המעלות שציינת , הוא היה עדיין הקיץ שחקן ללא ביקוש רב שחתם על חוזה לא גדול - וכנראה יש לכך סיבה .

פארקר היה השחקן הטוב ביותר באירופה ( לא מזמן היה כאן דיון בנושא ) . אני בספק אם ווימס הוא השחקן הטוב ביותר במכבי .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 09, 2016 10:25 am 
Freshman

בעונה שעברה הוא לא התממש כי הקבוצה לא נדבקה מקצועית, מנטאלית ובריאותית, גם רואי השחורות הכי גדולים לא היו יכולים לצפות שמכבי תודח עוד בשלב הראשון של היורוליג וגם שתודח מהיורוקאפ, ולא תזכה באליפות.

צריכים לקרות הרבה מאוד דברים כדי להגיע לכשל רב מערכתי בקבוצה כמו בשנה שעברה.

לגבי ראד, ברור שהתפקיד שלו במכבי זה לא התפקיד שלו בניז'ני, יצטרכו לחבר את סט היכולות שלו לשיטה, יהיו דברים שהוא יצטרך לעשות יותר, ויהיו דברים שיעשה פחות,
אני לא יודע אם הוא יזרוק 5 שלשות בערב, הרבה יותר סביר שגאודלוק, ווימס וסמית (מהספסל) יקחו את רוב הזריקות, וזה טבעי, זו לא המטרה שכל שחקן בחמישייה יקלע 15-20 נקודות בערב, אלא שכל אחד יביא את עצמו לידי ביטוי באיכויות שלו, אף אחד לא יתלונן אם ראד ידפוק 2-3 האלי הופס במשחק, יסדר כמה אסיסטים, יאבק בריבאונד, יזיז רגליים בהגנה ויזרוק שלשה או שניים במשחק, יש מספיק כלים לייצר נקודות איתם, מהחמישייה או מהספסל, הכימיה זה מה שחשוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 09, 2016 5:27 pm 
Hall of Famer

כמו שאמרתי מכבי בנו קו אחורי ברמה גבוהה (בעיקר בעמדות 2-3) וקו קדמי בינוני לרמת היורוליג. מבחן עצום למקל ואוחיון שלמעשה הם הרכזים הטבעיים היחידים בקבוצה(סילי ס.גארד שיכול לעזור מידי פעם בניהול המשחק ).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 09, 2016 5:49 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
רק להבהיר את דעתי על ווימס - אני לא אמרתי שהוא זר חביב ותו לא. אם הוא בריא הוא אחד הטובים ביבשת כנראה. אני רק שאלתי אם הוא בריא.
וכל השאלה באה מחיבור של כמה דברים, לא מתבסס על משהו שאני יודע בוודאות. העובדה שאת המשחק האחרון שלו בפילדלפיה הוא נטש עם פציעה בירך, נשלח ל-MRI יום אחרי זה - ובאותו יום פילדלפיה שמה אותו ב-waivers... והעובדה שבאותו קיץ הוא מגיע במקרה דווקא לקבוצה שכבר עשתה לה שם באירופה כבית תמחוי נדיב לשחקנים פצועים, וכנראה בפחות כסף ממה שהיה יכול לקבל במקום אחר. בעיני זה חשוד ונראה אם יתממש החשד שלי או לא.
זה כל מה שאמרתי על ווימס.

מי שנראה לי כמו כשלון שמחכה לקרות זה ויקטור ראד, ראיתי אותו כמה פעמים בשנה שעברה וממש לא התלהבתי ממנו ומצורת המשחק שלו. וכמובן אלכסנדר, שעליו כן הרחבתי את הדיבור ואני לא רואה איך זה יכול להצליח. הוא פשוט לא מספיק ממושמע ולא מספיק מבין כדורסל.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 09, 2016 5:53 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
stambody כתב:
לבחור שבראש העמוד, תעבור על הפוסטים משנה שעברה, כולם דיברו באמת על הפוטנציאל ההתקפי של הקבוצה, אבל גם הזכירו את ההגנה החלשה של רוצ'סטי וההגנה הבינונית מינוס של פארמר, וגם את עניין החזקת הכדור ומי יוביל את ההתקפות וענייני אגו ומה לא, אז בהחלט היה מי שסייג, כמובן שיש דברים שקשה להעריך או לצפות כמו העובדה שג'ורדן פארמר בגיל 28 יראה כמו הצל של עצמו מלפני 4 שנים, יאבד צעד ראשון ויהפוך ממנהיג וכוכב דומיננטי לשחקן אגואיסט שמחרב את המשחק של הקבוצה שלו ונראה רע מאוד מקצועית, בדר"כ ההתפתחות היא הפוכה, לא במקרה שלו.

כמובן שדווקא כן אפשר היה לצפות. מי שראה אותו בטורקיה לפני שנזרק על ידי עתמאן ידע שזו אפשרות ממשית בהחלט.
ולדעתי אתה מרים להנחתה בזה שאתה מזמין ציטוט פוסטים משנה שעברה...

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 09, 2016 7:44 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אז אייברסון לבסוף חותם והטורקים יקבלו חמישית מסכום הבייאאוט שדרשו (50 k).
והנה מה שיש לגלדסון להוסיף על המשחק שלו:
ציטוט:
מדובר בשחקן תנועתי יחסית למימדי גופו, בעל קליעה טובה וקוטף ריבאונדים בחסד עליון.

מדהים כמה לבחור אין כבוד לענף שהוא מסקר... אפשר להגיד על אייברסון הרבה דברים ואני מחבב את האנרגיות והכוח שהוא מביא, אבל קליעה טובה? סיריוסלי??

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 09, 2016 10:22 pm 
Sophomore

לדעתי צריך לפנות אל גלדסטון ולציין שישנה טעות בכתבה ואייברסון הוא סטרץ' 5.אין לי ספק שהוא יתקן את זה

לדעתי.אחלה החתמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 10, 2016 10:13 am 
Sophomore

לא ברור לי מישהו משווה בין קו הפנים של מכבי לזה של ירושלים. אני גם לא מסכים עם הקביעה שקו הפנים של מכבי הוא בינוני ברמת היורוליג.

קו הפנים (זירבס, אייברסון, ראד, אלכסנדר וסמית) לא חף מחסרונות ומסימני שאלה, אבל עדיין מדובר בקו פנים איכותי ומגוון מאוד.

למעט 3-4 קבוצות ביורוליג, אני לא חושב שקו הפנים של מכבי נופל מקבוצה כלשהי.

ההשוואה לקו הפנים של ירושלים היא לא לעניין.

דרך אגב, אני חושב שקו הפנים של ירושלים בסוף שנה שעברה (סמית, אליהו, דאנקן, גפני והולמן) הרבה יותר טוב מזה של השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 10, 2016 10:36 am 
Junior

מיכאל כתב:
לא ברור לי מישהו משווה בין קו הפנים של מכבי לזה של ירושלים. אני גם לא מסכים עם הקביעה שקו הפנים של מכבי הוא בינוני ברמת היורוליג.

קו הפנים (זירבס, אייברסון, ראד, אלכסנדר וסמית) לא חף מחסרונות ומסימני שאלה, אבל עדיין מדובר בקו פנים איכותי ומגוון מאוד.

למעט 3-4 קבוצות ביורוליג, אני לא חושב שקו הפנים של מכבי נופל מקבוצה כלשהי.

ההשוואה לקו הפנים של ירושלים היא לא לעניין.

דרך אגב, אני חושב שקו הפנים של ירושלים בסוף שנה שעברה (סמית, אליהו, דאנקן, גפני והולמן) הרבה יותר טוב מזה של השנה.

איך אתה יכול להכריז בכזו ודאות שהקו של שנה שעברה טוב מזה של השנה עוד לפני שראית את אמארה משחק במשחק רשמי?

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 10, 2016 11:20 am 
Sophomore

משום שגם אם הוא יהיה מדהים בהתקפה (ואני מניח שהוא יהיה מצוין), זה לא מחפה על מה שאין לו (הגנה) ומה שאין לשחקנים האחרים בקו הקדמי.

יש לירושלים בעיות קשות בקו הקדמי - בשנה שעברה קו הפנים היה מגוון בהרבה מבחינת סט היכולות של השחקנים, וכתוצאה מכך - היכולת להתאים הרכבים שונים. אני די בטוח שקו הפנים הנוכחי הוא לא זה שיסיים את העונה (גם בהיעדר פציעות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 10, 2016 12:52 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני סקרן לדעת מה היתה דעתך על קו הפנים של הפועל שנה שעברה...

בכל אופן אין ספק שמחמשת השמות שמיכאל מנה, דונטה סמית הוא אבידה גדולה ומן הסתם יהיה קשה למצוא לו מחליף הולם. לגבי השאר יהיה צריך לחיות ולראות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 10, 2016 1:41 pm 
Sophomore

אני יכול להעיד על עצמי שאני נוטה לעודף ביקורתיות ופסימיות, ככל שמדובר בירושלים, במקביל לעודף סלחנות ואופטימיות ככל שמדובר במכבי.

על אף זאת (ובהנחה שמה שציינתי לעיל לא מעוור אותי לגמרי) אני חושב שהקו הקדמי של ירושלים השנה רצוף בבעיות קשות ואילו זה של שנה שעברה (בסוף השנה) היה סופר מגוון וברמה גבוהה בהרבה מזה של השנה; כאשר דונטה הוא המרכיב העיקרי בכך, אך לא היחיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 10, 2016 2:22 pm 
Freshman

קו הפנים של מכבי יכול להתברר כקו פנים סביר ברמת היורוליג ויכול גם להתברר כאחד החלשים ביורוליג. אין שם שחקן אחד שהצליח בקבוצה טובה ביורוליג. המון תלוי בזירבס אם הוא יהיה גבוה דומיננטי כמו שהיה בכוכב האדום קו הפנים יהיה סביר אם יתברר שזאת הייתה שנת סטיית תקן אז מדובר באחד מקווי הפנים החלשים ביורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 10, 2016 3:02 pm 
Sophomore

אני מסתכל על הקווים הקדמים של שאר הקבוצות,פרט לריאל,בארסה,פנר וצסק"א אני לא רואה איזה קו קדמי אחר שהוא משמעותית יותר טוב מזה של מכבי אולי של פאו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 10, 2016 4:49 pm 
Sophomore

הכל שאלה של ציפיות. עם ווימס וגודולאק מה שצריך מקו הפנים זה בעיקר לשמור טוב, לקחת ריבאונדים בשני הצדדים ולעשות פיקים חזקים וטוב. אה, ויכולת סיום סבירה.
את אלה אני מאמין ומקווה ששני הלבנים שבעמדה 5 מסוגלים לעשות.
ראד, מבחינתי, הוא עם פוטנציאל נזק/ תועלת הכי גבוה. הרבה יהיה תלוי בו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 10, 2016 5:11 pm 
Sophomore

קובי כתב:
הכל שאלה של ציפיות. עם ווימס וגודולאק מה שצריך מקו הפנים זה בעיקר לשמור טוב, לקחת ריבאונדים בשני הצדדים ולעשות פיקים חזקים וטוב. אה, ויכולת סיום סבירה.
את אלה אני מאמין ומקווה ששני הלבנים שבעמדה 5 מסוגלים לעשות.
ראד, מבחינתי, הוא עם פוטנציאל נזק/ תועלת הכי גבוה. הרבה יהיה תלוי בו

אייברסון וזירבס שניהם טובים בפיקנרול, אייברסון ריבאונדר טוב ושניהם מסיימים חזק באזור הטבעת.

לגבי ראד - החשש העיקרי שלי במקרה שלו הוא מחוסר משמעת ובחירת זריקות מוזרה. יהיה מאוד מאוד משמעותי, אם הוא ידע לוותר על זריקות שבעבר הוא לא חשב פעמיים ופשוט לקח אותן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 10, 2016 5:58 pm 
Freshman

הכל שאלה כמה זירבס יהיה טוב. זה של בלגראד או זה של באמברג. אני חושב שעמדת הסנטר של מכבי סולידית מאד בסופו של דבר, לא תהיה נפילה אבל גם לא תהיה גדולה. שזה אמור להספיק עם הסקוררים שיש להם. מצד שני, מכבי מאד מאד לא מאוזנת. הייתי אומר שיש להם את עמדה 1 ועמדה 4 אולי מהחלשות ביורוליג. בעוד עמדה 2 ו 3 מהטובות ביורוליג. ועמדה 5 צריך לראות. יש לא פחות סימני שאלה מסימני קריאה בסגל של מכבי והתשובות לסימני השאלה יקבעו לאן העונה של מכבי תלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 10, 2016 7:25 pm 
Freshman

עמדות 1 ו-4 מהחלשות ביורוליג ?

מקל ואוחיון הם לא רייס, דה קולו, תאודוסיץ', ספאנוליס או קלאתס בכל הקשור לאספקט התקפי, שומרים טובים הם בהחלט כן, בסדרה מול פנר לפני שנתיים אוחיון עשה עבודה מדהימה על גאודלוק, מקל שומר טוב גם כן, מכבי לא זקוקה להם בתור סקוררים, אם הם יאיימו על הסל פעמיים-שלוש במשחק זה יספיק, הם שם לנהל משחק, במקרה הכי גרוע יש גם את סילי וגאודלוק שיכולים ליצור נקודות וגם לנהל משחק, מקל ואוחיון צריכים להיות בעיקר רכזים סולידיים ושומרים טובים, ואת זה יש להם ברמה גבוהה ביורוליג.

לגבי עמדה 4, יש סימני שאלה מסוימים, אבל בהחלט לא מדובר בעמדה חלשה במכבי, יש 4 שחקנים על עמדה הזו, כל אחד עם יכולות שונות וסגנון אחר, הסבירות שארבעתם ייראו חושך בהתקפה או בהגנה ולא יוכלו להחזיק את העמדה זה קשקוש, גם הדיבורים על אלכסנדר כראש בלטה שלא מבין משחק, ולא יודע לשמור לדעתי מוגזמים, כי שחקנים מתבגרים, משתפרים ולומדים, חלק מהאיכויות שיש לאלכסנדר קשה מאוד ללמד, דווקא על החסרונות שלו אפשר לעבוד ולשפר, ובסגל רחב, בעונה ארוכה, רב מסגרתית כזו, אם יש שחקנים שאמורים לשאוב ביטחון מנטלי ועם מינימום לחץ על כתפיהם אלה שחקני הספסל, בטח שיש לך עוד 2 אופציות על כל עמדה (אולי למעט עמדת הסנטר).

זה משהו שנכון לכל הקבוצות, אבל בעיקר לקבוצות הגדולות, בגלל שמדובר בעונה ארוכה, בגלל שצריך לחלק את הנטל בין כמה שיותר שחקנים (אי אפשר לרוץ בסגלים של 10-9 שחקנים כמו שראינו בעונות קודמות אצל חלק מהקבוצות), נראה פחות יריבות פנימית בין שחקנים ויותר פירגון באופן כללי, כי בעונה של 80 משחקים, נצחונות=שקט, אז בין אם הניצחון יגיע בזכות התעלות של שחקני חמישייה או בזכות התעלות של שחקני ספסל זה פחות משנה, ברמת האגו יהיו מצבים ששחקנים דומיננטים יעדיפו שהקבוצה תנצח לאו דווקא בעיקר או בזכות תרומתם, זה מצב בריא יותר לשחקן לדעת שהקבוצה יכולה לנצח ולהחזיק את עצמה בלעדיו לערב מסוים או לסדרת משחקים מסוימת, ובדר"כ כשהקבוצה מנצחת, יש פחות התעסקות בתרומה של כל שחקן ושחקן בסגל, כשקבוצה מפסידה בדר"כ מזכירים את הסקורר הבולט של היריבה והאחרים או שלא מוזכרים או שמוזכרים באופן ביקורתי, וזה מסוג הדברים שיוצרים יריבות שלילית ואווירה רעה בקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 10, 2016 7:43 pm 
Senior

אינטליגנציית משחק זה לא משהו שלרוב מלמדים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 719 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 29  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: סאבוניס ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: