סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 02, 2024 3:47 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 719 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 29  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2016 9:31 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
כמה מילים אחרי המשחק אתמול נגד ברצלונה ואחרי היומיים האחרונים בכלל:
1. קשה להסיק מסקנות חותכות כי מעבר לעובדה שמדובר בשלב מוקדם מאוד של ההכנה מכבי שיחקה בלי שני הכלים הכי משמעותיים שלה.
2. למכבי יש עומק מטורף וגם לא רע בכלל. אין להרבה קבוצות שחקנים שעולים מהספסל ברמה של אוחיון, סילי, לנדסברג, סמית', אלכסנדר ואייברסון.
3. ברור (כצפוי) שיבזורי נמצא בקצה הרוטציה ומעט לפניו שגב. אין להם ממש מה לחפש ברמת האגרסיביות והקצב של היורוליג.
4. סילי הראה אתמול ניצוצות של גארד מחליף סולידי - הן בהתקפה והן בהגנה.
5. דווין סמית' הראה שבהנחה שלא יפצע שוב (וזו חתיכת הנחה) הוא יכול עוד לתרום לא מעט. מפתיע איך ביום שלישי הוא נראה כמו מת מהלך (וגם זה בקושי) ובשבת כמו דווין הישן והטוב. בהנחה שהוא יוכל לחיות בשלום עם עליה מהספסל יהיה למכבי כלי מדהים שיכול לתת לה איכות בעמדות 3 ו-4. זה יכול להיות יתרון גדול של מכבי על קבוצות יורוליג אחרות, שרק לבודדות מהן יש איכויות כאלה מהספסל.
6. הדבר הכי חשוב בעיניי אצל ויקטור ראד זה שהוא משחק בשליטה ולא משתולל כמו בניז'ני. הוא מחפש כל הזמן את המסירה פנימה ונותן מאמץ הגנתי לא מבוטל, למרות שהוא ממש לא שומר גדול.
7. אייברסון הוא סנטר מחליף נהדר לקבוצת יורוליג. נותן גוף גדול, המון האסל והוא גם ריבאונדר נהדר. הוא אמנם לא חוסם גדול וגם לא אתלט גדול אבל קשה מאוד לכל סנטר, כולל לטומיץ הנהדר, לקלוע מעליו. אתמול ראינו את אייברסון וגם את דורסי ואני חושב שבהתחשב בגיל של שניהם מכבי עשתה עסקה טובה יותר.
8. פאו נראית בשלב הזה נהדר, אבל עדיין מוקדם להסיק מסקנות לגבי העונה. יש לה קבוצה אתלטית מאוד אבל השאל היא איך היא תסתדר במשחק העומד שהוא הדבר העיקרי שהיא תחווה ביורוליג. כך שהיא תוכל לפרק קבוצות חלשות אבל לא יהיה לה קל נגד הגדולות, בטח בחוץ. אבל עוד מוקדם לנבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2016 9:44 am 
Hall of Famer

לצערי לא ראיתי את המשחקים מעבר לתקצירים, אבל אני אחזור שוב על מה שכתבתי מוקדם יותר, מכבי תקום ותיפול בעיקר על שני הדברים שהפילו אותה בעונה שעברה-היכולת של אדלשטיין להפוך את הכישרון שיש לו בידיים לקבוצת כדורסל מאומנת וענייני בריאות. אם מכבי תצליח להעביר עונה בריאה ואדלשטיין ישמור על הקבוצה בשליטה, היא תהיה קבוצת הצלבה באירופה והקבוצה הכי טובה בארץ (בהנחה שאמארה לא יתגלה כסופר-דופר-מגה-סטאר לרמות של הליגה הישראלית).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2016 10:24 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
משחק שאפשר להתעודד ממנו בצורות מסויימות. לא בגלל התוצאה דווקא, משחק באינטנסיביות של משחק אימון לא אומר הרבה.
אבל היה נחמד לראות את סמית מסוגל להפעיל רגליים ולקלוע שלשות, ואפילו לחדור לפעמים, למרות שרואים (בעיקר בהגנה) שהוא פחוד מאד ממגע ברמה של סיוטים בלילה.
ויקטור ראד גם הפתיע לטובה. החלטות טובות ומשחק שקט. בהגנה יש לו עבודת רגליים גרועה אבל ידיים זריזות מאד.
קולטון אייברסון האסלר מצוין, די משאבת ריבאונד, אבל הוא לא סתם נגר. הוא בית חרושת לרהיטים.
לגבי תקליטן טמבל - הוא שחקן מאד מוגבל. עשה אתמול מה שהוא יודע, אבל רחוק מהרמות האלה. אני מניח שהוא נמצא שם בגלל הקומבינות שכתבו עליהן כאם של הסוכנות שלו, אחרת לא היה מגיע בכלל.
יוגב אוחיון, מה יהיה עם המסירות הרכות האלה? הוא מאבד כדורים בכזו שלומיאליות, במין מסירות מסכנות כאלה, שצריך לשלול לו את רשיון הרכז.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2016 10:28 am 
Sophomore

מה נגיד ומה נאמר, ראי מגלה ניצני אופטימיות. מינימום פיינל פור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2016 10:40 am 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
משחק שאפשר להתעודד ממנו בצורות מסויימות. לא בגלל התוצאה דווקא, משחק באינטנסיביות של משחק אימון לא אומר הרבה.
אבל היה נחמד לראות את סמית מסוגל להפעיל רגליים ולקלוע שלשות, ואפילו לחדור לפעמים, למרות שרואים (בעיקר בהגנה) שהוא פחוד מאד ממגע ברמה של סיוטים בלילה.
ויקטור ראד גם הפתיע לטובה. החלטות טובות ומשחק שקט. בהגנה יש לו עבודת רגליים גרועה אבל ידיים זריזות מאד.
קולטון אייברסון האסלר מצוין, די משאבת ריבאונד, אבל הוא לא סתם נגר. הוא בית חרושת לרהיטים.
לגבי תקליטן טמבל - הוא שחקן מאד מוגבל. עשה אתמול מה שהוא יודע, אבל רחוק מהרמות האלה. אני מניח שהוא נמצא שם בגלל הקומבינות שכתבו עליהן כאם של הסוכנות שלו, אחרת לא היה מגיע בכלל.
יוגב אוחיון, מה יהיה עם המסירות הרכות האלה? הוא מאבד כדורים בכזו שלומיאליות, במין מסירות מסכנות כאלה, שצריך לשלול לו את רשיון הרכז.

לגבי אייברסון, אפשר להתנחם בכך שהסנטר במחליף של ברצלונה (דורסי) הוא נגר יותר גדול...
אגב, למרות הסיפורים על הרכבים משניים וכדומה מצידה של ברצלונה, עדיין צריך לזכור שרייס שיחק אתמול 25 דקות, טומיץ 24 (בעונה שעברה שיחק בממוצע 20 דקות) וגם קלאבר ופרפופגלו (שמה לעשות, הם שחקני חמישיה בברצלונה) שיחקו מספר דומה של דקות. כל זה מול מכבי עם 0 דקות של שני השחקנים הכי טובים שלה. להסיק מזה מסקנות? ממש לא. קצת להתעודד? למה לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2016 11:26 am 
Junior

sir charles כתב:
מה שלא ברור לי אצל ברצלונה זה למה הם שילמו כל כך הרבה כסף עבור פפרוגלו? סתם שחקן בינוני שנותן משחק טוב פעם ב...

תרגיל עוקץ. הסוכן שלו שכנע אותם שזה עמרי כספי.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2016 11:51 am 
Sophomore

עוד שחקן שבסה"כ יוצר סיבות לאופטימיות הוא דווקא צירבס שבינתיים מראה שהוא שייך לרמה. הוא לגמרי לא החבילה השלמה (אבל איזה סנטר בכלל מתקרב לזה היום באירופה?) אבל נראה שהתקפית הוא בוודאי פקטור חיובי עם מובים יפים והבנת משחק לא רעה גם בהנעת הכדור וגם במיקום על המגרש. בסל הקליל של אוחיון דקה לסוף צירבס היה זה שבעצם יצר את המסדרון בחסימה יפה על טומיץ' הרשע וגם תקע אותו לתוך הפרצוף של רייס.
מי שבינתיים די מבאסים הם מקל שעוד לא התאים את עצמו וכבר מתחיל לנוע לכיוון הספסל ושגב שבקצב הזה יהיה ברוטציה מאחורי ג'ו אלכסנדר וחבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2016 12:00 pm 
Hall of Famer

אחרי ששגב ואלכסנדר נתנו עונות שלמות במכבי ואני חושב שבאופן כללי היה די ברור שהתרומה המצטברת של הייתה שגב גבוהה יותר, אני הייתי נזהר מלקפוץ למסקנות אחרי כמה משחקי אימון. כמו שכתבתי, לא ראיתי את המשחקים, אבל אני מניח שבהעדרם של ווימס וגאודלוק, מכבי הייתה צריכה קצת יותר את היכולת ההתקפית של אלכסנדר במשחקים האלו, ברגע שהם יחזרו לתמונה, נראה לי שלמכבי יהיה הרבה יותר שימוש להאסל וההגנה של שגב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2016 12:27 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

הבעיה של שגב שעד שהוא לא יסגל לעצמו קליעה נורמלית מחצי מרחק וישפר את יכולת המסירה, ארז לא יוכל לצוות אותו לצד צירבס או אייברסון ולמרות שמול קבוצות מסויימות הוא יוכל לשחק כסנטר בהרכב סמול בול מהיר הוא פשוט לא מספיק פיזי כרגע להתמודד עם גבוהי יורוליג.

ראי, אני לא מבין למה סילי לדעתך שחקן מוגבל לרמה הזו. הראה כמה דברים יפים במשחק אתמול. בעיקר הקליעה הנקייה ולחץ על הכדור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2016 12:39 pm 
Hall of Famer

שגב גם ככה נמצא בהיררכיה של העמדה 4 מאחורי ראד שהולך לקבל הרבה דקות וסמית' שיקבל נתח משמעותי מהדקות שנשארו בעמדה הזו, לכל השאר (הווה אומר-שגב, אלכסנדר, פניני) יישארו ביורוליג משהו כמו 5-10 דקות לערב לדעתי ולדקות האלו יותר קל לדעתי להחביא את הקליעה הלא-קיימת שלו מאשר את האין-הגנה ו-אין-שכל של אלכסנדר, אף אחד לא מצפה ששגב ישחק 20 דקות בכל משחק ליד צירבס ואייברסון. מי שיכול לטרוף את הקלפים כאן זה פניני אם הוא חוזר להזכיר במשהו שחקן כדורסל מכיוון שהוא גם קולע מ-3 (הרבה) יותר טוב משגב וגם שומר ובעל אינטליגנציית משחק גבוהות (בהרבה) משל אלכסנדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2016 1:12 pm 
Hall of Famer

אני חושב (וזה רושם ראשוני מאד) שסילי פשוט לא מספיק טוב בכל מה שהוא עושה. אין משהו שהוא גרוע בו ממש, ולכן הוא לא יכול לתת דקות ואפילו להיות בסדר פה ושם, אבל הוא לא הפתרון לבעיית הרכז במכבי שלדעתי היא אחת הבעיות הקרדינליות שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2016 1:54 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
אני חושב (וזה רושם ראשוני מאד) שסילי פשוט לא מספיק טוב בכל מה שהוא עושה. אין משהו שהוא גרוע בו ממש, ולכן הוא לא יכול לתת דקות ואפילו להיות בסדר פה ושם, אבל הוא לא הפתרון לבעיית הרכז במכבי שלדעתי היא אחת הבעיות הקרדינליות שלה.

סילי עושה רושם של סקנד גארד סולידי, עם יד נקיה, הובלת כדור טובה והגנה לא רעה. נראה כמו גארד מחליף טוב לקבוצת יורוליג. בשביל זה הוא מספיק טוב לטעמי. אני מסכים שעמדת הרכז היא אחת הבעיות הגדולות של הסגל הזה, אבל ברגע שהחליטו לתת את המושכות למקל ואוחיון אי אפשר לצפות שיביאו עוד רכז זר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2016 2:01 pm 
מנהל פורום

ראי שעל הקיר כתב:

המילה המודגשת, השתרבבה בטעות, לא?
כי מרוח הדברים שלך אתה כן חושב שהוא יכול לתת דקות פה ושם אבל לא לפתור את בעיית הרכז

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2016 5:51 pm 
Hall of Famer

נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2016 11:33 pm 
Freshman

אלכסנדר היה בסדר גמור בדקות שהוא שיחק, בארסה רצה כשגב היה על המגרש ומנגד משחק ההתקפה של מכבי היה תקוע איתו.
ברור ששגב זה העתיד, כרגע הוא שחקן מתפתח, לליגה יש לו מה לתת, ומכבי יכולה להרשות לו להשתפשף על חשבונה, אבל ביורוליג זה כבר סיפור אחר.
לגבי אייברסון, גם טיוס היה נחשב שחקן מוגבל, בעיקר פינישר, חוסם וריבאונדר, אז אייברסון הוא אולי פחות חוסם, אבל ריבאונד, פינישים ותיקונים הוא יודע לעשות, ולא צריך מעבר לזה לסנטר מחליף שעולה לשחק 10-15 דקות.

צירבאס מעט דומה לסופו, אבל עושה רושם שהוא לא נדבק במחלות שלו - לא שורקים לו צעדים או אופנסיב, הוא יציב מהקו, הוא נותן יותר ריבאונד, אז לפעמים הוא יוצא לקלעים בטיימינג לא טוב ועוד אין תיאום מושלם בצבע שדואגים לכסות עליו כשהוא יוצא מהעמדה, אבל אפשר לשאוב מהיכולת שלו הרבה אופטימיות.

יש פגיעות מסוימת למכבי בעמודת 1 ו-5, בעוד בעמדה 1 אפשר לראות את גאודלוק ואולי אולי את סילי מנסים לתפוס פיקוד, אבל בעמדת הסנטר אין אופציה שלישית, אני לא אתפלא אם בסיטואציה מסוימת יוחלט לצרף גבוה נוסף רק בשביל לסגור את הפינה, והרוטציה קצת תשתנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 18, 2016 11:37 pm 
Freshman

טיוס פינישר ואתלט ברמות שאייברסון יכול רק לחלום. טיוס משחקני הפיק אנד רול רול הטובים באירופה. אייברסון מהצד השני לא מתקרב אליו התקפית אבל סייז והגנה אישית הוא טוב בהרבה מטיוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2016 10:58 am 
Junior

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4856621,00.html

ציטוט:
המנכ"ל החדש חגי בדש הציג בפני בעלי המניות את התוכנית האסטרטגית שלו לשנים הקרובות וקיבל אישור על המלצותיו. שחקן העבר יעמוד בראש החטיבה המקצועית, אלי דריקס ינהל את חטיבת המכירות והתפעול. עמי ביטון יקודם לתפקיד המנהל.

אם מישהו עוד היה צריך הכרזה רשמית לגבי הגדרת תפקידו של ניקולה וויצ'יץ' במכבי ת"א, הוא קיבל אותה היום (ב'). המנכ"ל החדש של המועדון, חגי בדש, הציג בפני בעלי המניות את התוכנית האסטרטגית שלו לשנים הקרובות - וקיבל מהם אישור להמלצותיו.

בדש הציג תוכנית מפורטת עם יעדים ומטרות לטווח הקצר ולטווח הארוך, פירט תהליכי עבודה וניהול, המליץ על שינויים במבנה הארגוני וחשף נקודות עיקריות לתוכנית אסטרטגית רב שנתית.

על פי המבנה הארגוני החדש, שכאמור קיבל תוקף ואישור מיידי, מועדון הכדורסל מכבי ת"א יחולק לחמש חטיבות: חטיבת מכירות ותפעול (עליה אחראי המשנה למנכ"ל אלי דריקס), החטיבה המקצועית (בראש יעמוד ניקולה וויצ'יץ'), חטיבת כספים ורגולציה (דורון לב), חטיבת שיווק ואסטרטגיה (ירון טלפז) וחטיבת נוער ובית ספר לכדורסל (אלון בן זקן).

בכך וויצ'יץ' הוכרז רשמית כמנהל המקצועי במועדון, והוא יעבוד בכפיפות למנכ"ל (כמו גם הדובר, ניצן פררו). לתפקיד מנהל הקבוצה יקודם עמי ביטון. כחלק מהחזון לשנים הקרובות יושם דגש על בחינת מודלים בין-לאומיים של קבוצות ספורט גדולות ומובילות בעולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2016 3:13 pm 
Freshman

רק במכבי כל מתיחה פתאום הופכת לקרע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2016 3:31 pm 
Hall of Famer

אצל מילר 5 שבועות נהייה 9 חודשים.
כמה זה "חודש גאודלוק" בזמן של בני אדם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2016 3:35 pm 
Freshman

Rondo כתב:
רק במכבי כל מתיחה פתאום הופכת לקרע.

כל מתיחה היא למעשה קרע לא רק במכבי. השאלה רק החומרה והגודל של הקרע. סביר שפשוט חיכו להגיע לארץ לבדוק אותו ואחרי שהתקיימה הבדיקה קיבלו את הבשורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2016 4:04 pm 
Junior

תמונה

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2016 5:13 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

כמובן שזה לא אידיאלי אבל זה גם ייתן לשחקנים כמו סילי, לנדסברג ואפילו יבזורי להיכנס לעניינים וגם יאפשר לשאר הסקוררים במכבי לבוא לידי ביטוי בתחילת העונה.

דרך אגב, זה מעניין שלא נשמע ציוץ מכל אלה שלא אוהדים את מכבי אחרי הניצחון על ברצלונה אבל פציעה חדשה והנה פייק פדרמן והרסי הוקינס (ובטח עוד רגע שמוליקי יצוץ) מתעוררים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2016 5:22 pm 
Junior

כל מה שהיה להגיד והרבה מעבר לכך כבר נאמר פה על ידי סטאמבדי ושות׳. התרשמתי מהניצחון אבל אני מסייג בזה שברצלונה נראתה דיי רע בעצמה.

חוצמזה שלפציעה שגולשת לעונה סדירה לכוכב הקבוצה זה דבר משמעותי בהרבה מתוצאה של משחק אימון.

חוצמזה 2, אמרת שזה מעניין אבל זה בעצם בכלל לא ודיי מובן מאילו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2016 6:07 pm 
Freshman

אם אני לא טועה מכבי עמדה בסיטואציה דומה עם קית' לנגפורד, שהחלו לשלב אותו אחרי פתיחת העונה ביורוליג, ולקח לו כמה משחקים להיכנס לפורמה.
לנצח את ברצלונה זה בהחלט מכובד אבל אני מסכים עם הרסי שיש קבוצות חזקות ממנה, בעיקר כאלה שמשחקות עם צמד גארדים דומיננטי כמו שיש לצסק"א, או לדרושאפקה
עם וואנמייקר ואנדרסון, וכמו שראינו גם את פנאתינייקוס עם קלאתיס וג'יימס, וגם אולימפיאקוס עם האקט וספאנוליס בקו האחורי.

אמנם אין את גאודלוק כרגע, אבל יש את סילי שהוא סקנד גארד שיודע לעשות פיק אנד רול, ושיש לו קליעה מחוץ לקשת. מצד שני יש את לנדסברג שוטינג גארד שהוא הרבה יותר יוזם בהתקפה, פחות יודע להפעיל אחרים ולא מוביל כדור טבעי, אבל שחקן שיכול לאיים על הסל בתדירות גבוהה יותר מסילי, כמו גם לסחוט עבירות בחדירות שלו או לקלוע מטווחים מגוונים. יש את יבזורי שלדעתי שחקן מוגבל לרמות האלה, וגם קצת מבוגר, ולגבי הקליעה שלו, אני לא רואה יתרון לעומת לנדסברג וגם לא יותר מסילי, לכן כמו שגב, גם יבזורי הוא שחקן שיותר מתאים לליגה מאשר ליורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2016 6:13 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

הרסי הוקינס כתב:
כל מה שהיה להגיד והרבה מעבר לכך כבר נאמר פה על ידי סטאמבדי ושות׳. התרשמתי מהניצחון אבל אני מסייג בזה שברצלונה נראתה דיי רע בעצמה.

חוצמזה שלפציעה שגולשת לעונה סדירה לכוכב הקבוצה זה דבר משמעותי בהרבה מתוצאה של משחק אימון.

חוצמזה 2, אמרת שזה מעניין אבל זה בעצם בכלל לא ודיי מובן מאילו.

למה זה מובן מאליו?
אותי למשל היה מעניין לקרוא גם את ההתרשמות ממשחקי האימון של כאלה שאינם אוהדי הקבוצה אבל נראה שהם מתעוררים רק כשהקבוצה משחקת רע או שנפצעים לה שחקנים.
אני בטוח שאם מכבי לא היו חוזרים למשחק מול ברצלונה היה פה עוד עמוד שלם מלא בשמחה לאיד. כמובן שזה לא היה מפליא אם זה היה מגיע מאוהדי י-ם או הפועל אבל מאוהדים ניטרלים (כמו של הרצליה למשל) הייתי מצפה להתייחסות שונה.
שלא יובן לא נכון, אני לא מצפה משונאי מכבי לתת מילה טובה אבל זה תמיד קצת מוזר לי שהאוהדים הניטרלים (חוץ מאוריאל) נעלמים כשמכבי מנצחת וכשהיא מפסידה באים בציפורניים שלופות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 719 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 29  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], stavs, uriel17, עודד ל ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: