סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 02, 2024 4:13 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 719 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 29  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2016 6:22 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מי אמר שהם ניטראלים?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2016 6:29 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
לא׳דע. יש לאוהדי הרצליה איזה beef היסטורי עם מכבי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2016 6:31 pm 
Hall of Famer

מכבי מיצבה את עצמה כ-team to beat בישראל ואף אחד כבר לא נדהם כשהיא מצליחה באירופה. לא מתפלא שלא עושים עניין חיובי מזה שהיא מנצחת במשחק אימון (או בכלל).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2016 6:35 pm 
מנהל פורום

פדרמן, למה אתה אומר שכל מתיחה היא בעצם קרע?
זה רפואי?
אי אפשר למתוח שריר בלי לקרוע חלק ממנו?
מה שAtt אמר לגבי היחס למכבי, אבל לאור ההיסטוריה של השנתיים האחרונות, הניצחון על ברצלונה מעודד מאוד מבחינת מכבי, נותן אינדיקציה חיובית מאוד.
העונה אין למכבי חורים שחורים בסגל, יש נקודות תורפה, אבל לא חורים שחורים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2016 6:42 pm 
Freshman

רפואי. זה מה שרופא פעם הסביר לי. כל מתיחה למעשה היא קרע פשוט הגודל של הקרע משנה את ההגדרה שאנחנו רואים בתקשורת למתיחה או קרע. מתיחה ברוב המיקרים היא קרע קטן מאד שתוך כמה ימים עובר ואפשר לחזור להתאמן. אם הקרע גדול יותר (כמו במקרה הזה) אז מדובר בתקופה יותר ארוכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2016 6:44 pm 
Junior

למעשה גם מה שמוגדר כמתיחה הוא קרע של סיבי שריר, יש פשוט דרגות שונות:

http://www.kinetix.co.il/שיקום-לאחר-קרע-בשריר.htm

נערך לאחרונה על ידי מנחם בתאריך ב' ספטמבר 19, 2016 8:16 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2016 7:14 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Att כתב:
מכבי מיצבה את עצמה כ-team to beat בישראל ואף אחד כבר לא נדהם כשהיא מצליחה באירופה. לא מתפלא שלא עושים עניין חיובי מזה שהיא מנצחת במשחק אימון (או בכלל).

העניין הוא שאחרי שנודע על השחקנים החולים בשבוע שעבר לפני המשחקים פייק פדרמן ושמוליקי כבר התחילו עם "יש כבר תירוצים לתבוסה מחר" ו"יהיה כיף העונה", אז עניין אותי לדעת מה הם חשבו על היכולת של הקבוצה בפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2016 7:35 pm 
Freshman

בהחלט הייתה תבוסה למחרת. ואם מעניין אותך אז גם בניצחון על ברצלונה ממש לא התרשמתי ממכבי. נראתה לא טוב, הכל אצלם היה מיקרי לחלוטין ונראה שהם היו יותר תלויים ברצון של ברצלונה ולא בעצמם. גם בשידור דיברו על זלזול ויהירות של ברצלונה. אם אני אוהד מכבי ממש לא הייתי לוקח שום דבר חיובי כמעט מהמשחק הזה למעט היכולת של סמית (שלדעתי דווקא יפתיע השנה) וראד שהיה מצוין. מדובר בקבוצה בלי רכז ובלי משחק צבע כמעט. תאבק בקושי על כניסה להצלבה אם לא יוחתם שם רכז זר ברמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2016 7:48 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ואת כל זה אתה מחליט אחרי 2 משחקי אימון שראית כשמכבי באחד בלי 2 הסקוררים המובילים ובשני בלי אחד מהם כשהשני הזיק יותר משהועיל...
קצת מוזר להגיד בלי משחק צבע לאור היכולת של צירבס להשיג נקודות מתחת לסל (והיה משיג יותר אם השופטים היו טורחים לשרוק לטומיץ המלוכלך עבירות על המרפקים ששלח לכל כיוון) ולומר שאין רכז לאור היכולת הסולידית של צמד הישראלים מול ברצלונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2016 8:20 pm 
Freshman

לא חושב שהיכולת של הרכזים הייתה סולידית וחושב שהם פשוט לא ברמה. במשחק אימון בלי אינטנסיביות, עם זלזול מופגן של היריבה שלא הראתה הרבה חשק לשחק (מלבד רייס) הם הצליחו קצת יותר. לא הייתי בונה על זה להמשך. זירבס אחלה באמת, אבל משחק צבע זה לא שחקן אחד, שנראה גם כמה טוב יהיה כשקבוצות יתכוננו טקטית ובאינטנסיביות של משחק אמיתי. הוא עדיין בסדר גמור אבל הוא לגמריי לבד, מלבדו בעמדות 4 ו 5 אין שום משחק צבע. מכבי תהיה תלויה מאד בצמד הכוכבים שלה בעמדות 2-3 אבל דווקא במשחק הזה מכבי קיבלה מספיק בעמדות האלה עם היכולת של סמית וסילי בהתחלה ולאנסברג אפילו. הבעיות הגדולות של מכבי הם כאלה שגם צמד הכוכבים לא יפתור. הגנה נוראית, מחסור ברכז ברמה גבוהה, וחוסר משחק צבע כמעט לחלוטין (מלבד שחקן אחד). לא חושב שקבוצה יכולה להתמודד בטופ האירופי בלי הדברים האלה. מניח שאדלשטיין ינסה להוכיח אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2016 8:27 pm 
Freshman

ולהבהיר. מכבי לא תהיה קבוצה גרועה, עושה רושם גם שעל הנייר וגם במציאות הם יהיו גדולים על הליגה עם יתרונות ברורים שלא היו להם בשנה שעברה (סייז בפנים וגארדים זרים בכירים), כשהרכזים שלהם הם הטובים שיש לליגה שלנו להציע. ביורוליג הסיפור שונה לחלוטין אבל. שם היתרונות שלה בליגה הם חסרונות ביורוליג והדיבורים לדעתי על קבוצה של פיינל פור או זכייה בתואר מנותקים מהמציאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2016 9:04 pm 
Junior

צ׳ארלס, איפה שמחתי לאיד? רק הרצתי דחקה על עניין הפציעות שאוהדי מכבי ידועים מאוד בפורום הזה מדברים בהם חדשות לבקרים.

אני מעריך שאתה רואה עוד תנועה בעמוד הזה בהפסדים מכיוון שלמרות שהיו עכשיו שנתיים גרועות, נצחונות של מכבי הם עדיין no story או לפחות less story מנצחונות. בכל מקרה, אני באמת רציתי לכתוב התרשמויות מהמשחק אבל באמת כתבו הכל כבר לפני.

גילוי נאות, אני מאוד אוהב לראות את מכבי מפסידה. בזמנו כשהיה גרעין מעודד להרצליה היינו דיי שטניים מול מכבי, אבל אז הייתי ילד. מאז זה חלק מה ד.נ.א שלי וזה מקבל לא מעט חיזוקים חיוביים עם כל מיני שיריונים ארוכי טווח וסלידה כללית מההתנהלות. משתדל לא לערב את העניין בכתיבה שלי בפורום, לפחות לא ככל שאני כותב על כדורסל פרופר.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 19, 2016 11:52 pm 
Junior

אני חושב שזה מצחיק לחוות דעה על איך תראה מכבי אחרי 3 משחקים כשרק 2 מהם שודרו.

נס שהמשחק הראשון היה סגור לתקשורת. זה כולה משחק שלישי עם שחקנים שפעם ראשונה משחקים ביחד אז כבר שיהיה סנרגיה?

אני זוכר שבקדם עונה של קטש ניצחו את אולימיאקוס ואולי עוד קבוצה גדולה ואחכ נראו זוועה. כשתתחיל העונה אז יהיה המבחן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 20, 2016 10:33 am 
Hall of Famer

sir charles כתב:
דרך אגב, זה מעניין שלא נשמע ציוץ מכל אלה שלא אוהדים את מכבי אחרי הניצחון על ברצלונה אבל פציעה חדשה והנה פייק פדרמן והרסי הוקינס (ובטח עוד רגע שמוליקי יצוץ) מתעוררים.

נו , אם אינני טועה מכבי גם הפסידה במשחק בימים האחרונים , ולא זכור לי שצצתי אז ...
הסוגיה הרלוונטית ביותר היא רוטציית הזרים של מכבי בליגה בפתיחת השנה . אני ממילא חשבתי שסמית יירשם , והפציעה של גאודלוק לדעתי מגדילה את הסיכוי שזה אכן יקרה (ולמעשה כל הזרים יירשמו). מניח שאייברסון לא יתלבש למשחקים מדי פעם בפתיחת העונה.

24.4.2012

נערך לאחרונה על ידי shmueliki בתאריך ג' ספטמבר 20, 2016 4:54 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 20, 2016 2:11 pm 
Freshman

לרשום את סמית לליגה נשמע לי סיכון מיותר, וזה לא שחסרים שחקנים בעמדה שלו, יש את ווימס, לנדסברג, פניני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 20, 2016 2:13 pm 
Sophomore

סמית לא ירשם לליגה.לא הבנתי למה פציעה של חודש תשנה תוכניות.יש מספיק גארדים שיתמודדו מול האמפריות של נהריה,הרצליה ואילת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 20, 2016 4:59 pm 
Hall of Famer

כמובן שאין שום היגיון לרשום את סמית בליגה , אבל במכבי כידוע לא תמיד ההיגיון הוא הקו המוביל . במקום מכבי אני אפילו מושיב 3 זרים בצד במרבית משחקי הליגה , ועולה עם כל הישראלים (כמובן די בניגוד להלך הרוח ביורוליג).

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 24, 2016 5:35 pm 
מנהל פורום

איזה יופי המסירה בין בורוסיס לקלאטס
עד עכשיו בהכנה אוחיון נראה כמו אחד שיתן פייט למקל על הרכז הפותח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 24, 2016 5:46 pm 
מנהל פורום

צריך להגיד שמכבי נראית כמו אחת שעמדה בהתחייבות שלה להעמיד קבוצת יורוליג ראויה

האם מדובר על קבוצת טופ יורוליג או לא רמז ראשון נראה אם מכבי תגיע לשחק נגד צסקא בגמר של הטורניר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 24, 2016 5:48 pm 
Sophomore

מחצית לא רעה של מכבי נגד פאו. ויקטור ראד שוב מצוין, סוני ווימס עוד לא לגמרי בעסק אבל גם עשה כמה נקודות. בכל מקרה, ניהול משחק קצת יותר טוב של ארז ומכבי היו פה בדו ספרתי במחצית, במקום זה שיוויון. אחת הסיבות היא שהוא רוצה לשתף כמה שיותר שחקנים ולנסות כל מיני ליינאפים וזה הגיוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 24, 2016 5:51 pm 
Freshman

שידור?

התבונן בכוח הבנתך, גלה את הדברים הידועים לך מכבר

ותמצא את הדרך לעוף."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 24, 2016 5:57 pm 
מנהל פורום

ערוץ 5 הרגיל
אינטרנט? תקופת יובש
האתרים שהיו מביאים את השידורים בקלות ובקביעות די נעלמו בזמן האחרון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 24, 2016 5:58 pm 
Freshman

האם עכשיו עומרי אפק מדבר על איזה משחק בליגת העל בכדורגל? זה מה שהצלחתי למצוא

התבונן בכוח הבנתך, גלה את הדברים הידועים לך מכבר

ותמצא את הדרך לעוף."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 24, 2016 6:03 pm 
Freshman

הוא מתעקש להשתמש באוחיון ומקל ביחד בחמישייה מה שדי משבש את ההתקפה. צירבאס יעיל מאוד, ראד נראה בלתי עציר, אלכסנדר ואייברסון לא ממש הצליחו לייצר תפוקה, שחקנים לא עושים עבירות כשצריך, הכיסוי לריבאונד הגנה לא טוב, פנאתינייקוס במשחק בעיקר כי למכבי כרגע תשובה לשיתוף הפעולה בין קלאתס וג'יימס, וגם לא תשובה לבורוסיס, בצבע או מחוץ לקשת, כמובן שהיא גם מחלקת מתנות שהיא לא צריכה לחלק בדמות איבודי כדור מכדרור או ממסירה אחת יותר מדי בהתקפה.

אני מאמין שברבע הבא החמישייה תתייצב ונראה פחות ניסויי הרכבים, בעמדת הרכז אוחיון נראה חד יותר ממקל, ווימס כרגע האופציה המועדפת לעמדת הסקנד גארד, סמית ב-3, ראד ב-4 וצירבאס ב-5, וכמובן אפשר להכניס את לנדסברג מהספסל בין אם זה לעמדה 2 או ל-3, מקל יבוא מהספסל וזו הרוטציה שצריך לנסות לרוץ איתה רוב המחצית השנייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 24, 2016 6:04 pm 
מנהל פורום

ak9 כתב:
האם עכשיו עומרי אפק מדבר על איזה משחק בליגת העל בכדורגל? זה מה שהצלחתי למצוא

הפסקת מחצית, בגלל זה האפק מדבר
עכשיו שוב משחק כדורסל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 719 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 29  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: