סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 02, 2024 10:13 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 111 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: באמברג בהיכל
הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 6:55 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
Joav כתב:
Equilibrium כתב:
וכלה בקהל , דהיינו פחות רולקסים ויותר אוהדים "אמיתיים".

ואללה אני יושב בשער 11 למעלה, עם האוהדים "האמיתיים" (אמיתיים זה שם קוד לילדים קטנים שעוד לא יודעים שיש דברים בעולם חוץ מספורט ושמותר לצאת מההיכל דקה או שתיים לסוף אחרי יום עבודה ואלף דאגות על הראש)

מצטער, אבל הקטע של היציאה מההיכל דקה-שתיים לסוף, בטח בכמויות שלה, עושה לי רע. והעוד יותר מעצבן הוא שזה קורה (כמובן בכמות קטנה יותר באופן מובהק ממה שהיה אתמול) גם כשמנצחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 7:11 pm 
Sophomore

oren_80 כתב:
Joav כתב:
Equilibrium כתב:

ואללה אני יושב בשער 11 למעלה, עם האוהדים "האמיתיים" (אמיתיים זה שם קוד לילדים קטנים שעוד לא יודעים שיש דברים בעולם חוץ מספורט ושמותר לצאת מההיכל דקה או שתיים לסוף אחרי יום עבודה ואלף דאגות על הראש)

מצטער, אבל הקטע של היציאה מההיכל דקה-שתיים לסוף, בטח בכמויות שלה, עושה לי רע. והעוד יותר מעצבן הוא שזה קורה (כמובן בכמות קטנה יותר באופן מובהק ממה שהיה אתמול) גם כשמנצחים.

גם אותי זה מעצבן ובשלושים שנה שאני הולך להיכל לא יצאתי לפני הזמן אף פעם. זה אנטי ספורטיבי ולא מכבד אבל בסופו של דבר זו זכותם של האנשים שמשלמים סכום מכובד על הכרטיס שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 7:12 pm 
Sophomore

oren_80 כתב:
קודי (יובל) כתב:
אבימאל כתב:
אפשר לדעת מההסטריה הזאת מהפסד אחד?
גולדן סטייט לא הפסידה?קליבלנד?
היורוליג העונה דומה לNBA, טונה של משחקים, עליות וירידות.
אחרי שני הפסדים קוברים את הקבוצה והמאמן. מה נסגר?

תזכיר לי מתי לאחרונה מכבי הפסידה פעמיים רצוף ביורוליג במשחקי בית? מתי לאחרונה מכבי הובסה ללא תנאי בבית על ידי קבוצה גרמנית עם שליש מהתקציב שלה, כשההפרש לא יורד מדו ספרתי כל המשחק? ראית את מכבי בשבוע האחרון? ראית איך היא שיחקה נגד אחת מהקבוצות החלשות בליגה שלנו? שמת לב לניהול המשחק ההזוי של "מאמן" הקבוצה במשחקים האחרונים? שמת לב לאיזה שהוא שיפור במשחק ההגנה או במשחק ההתקפה?
אגב, מישהו (אורן) יודע מתי לאחרונה מכבי חטפה 15 הפרש במשחק בית?

הפסידו 23 לצסק"א לפני שנתיים

אתה גדול אתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 7:24 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לא היו להם הפסדי ליגה דו ספרתיים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 7:27 pm 
Sophomore

ראובן כתב:
לא היו להם הפסדי ליגה דו ספרתיים?

היו, אבל למשחקי ליגה מכבי לא תמיד באה בשיא המוכנות ולכן זה קורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 7:30 pm 
Junior

קודי (יובל) כתב:
זה כן אני כתב:
ההנהלה של מכבי עשתה טעויות, למשל המינויים בעמדת המאמן, אבל האוהדים של מכבי עדיין כפויי טובה במידת מה. הבעלים עשו הכל כדי להעמיד העונה קבוצה באמת טובה והביאו שמות מהדרג הראשון באירופה. מה לעשות שאחד נפצע לזמן רב והשני לא נראה במיטבו (זירבס) לאחר עונה שהיה אחד הסנטרים הטובים ביבשת? דברים כאלה קורים ולפחות צריך להעריך את ההנהלה שלפחות באמת השקיעה הרבה ברכש.

הכל יכול לקרות וכל תוכנית יכולה להידפק מהמון סיבות, אבל ההנהלה החליטה לא להשקיע בעמדה אחת, שהיא לטעמי הכי חשובה בכדורסל ביי פאר - המאמן. לגבי הסגל, אני לא חושב שיכולות להיות יותר מדי טענות להנהלה. אבל אם הם הפנימו כבר בתחילת העונה שהמאמן שהם בחרו לא מתאים וזרקו אותו, אז מתבקש, בוודאי בעונת יורוליג כל כך אינטנסיבית וקשה, להביא מאמן מהשורה הראשונה או לפחות מישהו מנוסה וטוב עם נסיון יורוליג. במקום זה החליטו באופן הזוי להביא מאמן מהליגה הלאומית. אם זה היה מצליח היה מדובר בנס משמיים.
אי אפשר לומר על האוהדים שהם כפויי טובה - הם משלמים את מנוי הכדורסל היקר באירופה, שהשנה עוד עלה המחיר שלו. הם המשיכו לחדש את המנוי גם אחרי העונה העלובה בתולדות הקבוצה ולמרות שהם רואים שניהול הקבוצה רקוב מיסודו. ובסופו של דבר הם הבסיס לכל קבוצה ובלעדיהם אין הכנסות ואין קבוצה.

אני לא בטוח שהבעיה של מכבי היא רמי הדר (וחולק לחלוטין על קביעתך שמאמן זו העמדה החשובה ביותר בקבוצת כדורסל). תראה כמה מאמנים אלמוניים יש ביורוליג שמצליחים להגיע להישגים יפים בזכות סגל טוב.
וכן, ברור שלאוהדים יש זכות למחות. אבל העונה אין להם ממש על מה. לאורך כל השנים האוהדים בכו שלא משקיעים מספיק, ובצדק. אבל העונה הבעלים השקיעו המון כספים ולמעשה הפכו את מכבי לאחת הקבוצות הכי עשירות ביורוליג. קורה שנכשלים. זו לא סיבה לבוא לכל העולם ואחותו בטענות בדיעבד כאשר בקיץ כולם כמעט פינטזו על הסגל שנבנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 7:32 pm 
Hall of Famer

בליגה הפסידו 16 להפועל ת"א עונה שעברה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 7:36 pm 
Sophomore

זה כן אני כתב:
קודי (יובל) כתב:
זה כן אני כתב:
ההנהלה של מכבי עשתה טעויות, למשל המינויים בעמדת המאמן, אבל האוהדים של מכבי עדיין כפויי טובה במידת מה. הבעלים עשו הכל כדי להעמיד העונה קבוצה באמת טובה והביאו שמות מהדרג הראשון באירופה. מה לעשות שאחד נפצע לזמן רב והשני לא נראה במיטבו (זירבס) לאחר עונה שהיה אחד הסנטרים הטובים ביבשת? דברים כאלה קורים ולפחות צריך להעריך את ההנהלה שלפחות באמת השקיעה הרבה ברכש.

הכל יכול לקרות וכל תוכנית יכולה להידפק מהמון סיבות, אבל ההנהלה החליטה לא להשקיע בעמדה אחת, שהיא לטעמי הכי חשובה בכדורסל ביי פאר - המאמן. לגבי הסגל, אני לא חושב שיכולות להיות יותר מדי טענות להנהלה. אבל אם הם הפנימו כבר בתחילת העונה שהמאמן שהם בחרו לא מתאים וזרקו אותו, אז מתבקש, בוודאי בעונת יורוליג כל כך אינטנסיבית וקשה, להביא מאמן מהשורה הראשונה או לפחות מישהו מנוסה וטוב עם נסיון יורוליג. במקום זה החליטו באופן הזוי להביא מאמן מהליגה הלאומית. אם זה היה מצליח היה מדובר בנס משמיים.
אי אפשר לומר על האוהדים שהם כפויי טובה - הם משלמים את מנוי הכדורסל היקר באירופה, שהשנה עוד עלה המחיר שלו. הם המשיכו לחדש את המנוי גם אחרי העונה העלובה בתולדות הקבוצה ולמרות שהם רואים שניהול הקבוצה רקוב מיסודו. ובסופו של דבר הם הבסיס לכל קבוצה ובלעדיהם אין הכנסות ואין קבוצה.

אני לא בטוח שהבעיה של מכבי היא רמי הדר (וחולק לחלוטין על קביעתך שמאמן זו העמדה החשובה ביותר בקבוצת כדורסל). תראה כמה מאמנים אלמוניים יש ביורוליג שמצליחים להגיע להישגים יפים בזכות סגל טוב.
וכן, ברור שלאוהדים יש זכות למחות. אבל העונה אין להם ממש על מה. לאורך כל השנים האוהדים בכו שלא משקיעים מספיק, ובצדק. אבל העונה הבעלים השקיעו המון כספים ולמעשה הפכו את מכבי לאחת הקבוצות הכי עשירות ביורוליג. קורה שנכשלים. זו לא סיבה לבוא לכל העולם ואחותו בטענות בדיעבד כאשר בקיץ כולם כמעט פינטזו על הסגל שנבנה.

ספר לי על המאמנים האלמוניים שמצליחים. אולי היה אחד או שניים כאלה שהצליחו עם קבוצות שלקחו גביע אירופה בשנה שלאחר מכן. תראה את באמברג, שאין לה יותר כשרון מלמכבי ועדיין עשתה לה בית ספר. אתה רואה את היד המכוונת של המאמן למרחקים וביורוליג זה סופר חשוב. לא ראיתי אף קבוצה שהצליחה ביורוליג עם מאמן שכל הניסיון שלו הוא שנתיים בליגת העל ואין לו שום ניסיון באירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 7:39 pm 
Junior

המאמן הנוכחי של אולימפיאקוס הוא אחד שמעולם לא שמעתי עליו, כנ"ל זה של בסקוניה, וכנ"ל ברצוקס לפני שתי עונות ופאבלו לאסו כשקיבל את ריאל.
לא יודע, כשאני רואה מאמנים "מנוסים ובעלי שם" כמו פאסקוואל, סקריולו ורפאשה, אני ממש לא רואה את טביעת האצבע המדהימה שלהם על המשחק של הקבוצות שהם מאמנים. השפעה כ"כ בולטת של מאמן כמו שראינו אמש, רואים לעתים כ"כ רחוקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 7:48 pm 
Freshman

oren_80 כתב:
Joav כתב:
Equilibrium כתב:

אניתמיד נשאר עד הסוף אבל אני מבין את מי שיוצא לפני, אם בארה"ב יוצאים לפני סוף המשחק אפילו בנצחונות ושם תרבות הספורט היא חלום רחוק מבחינתנו, אז באמת אין מה להתלונן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 7:54 pm 
Hall of Famer

האמת שתרבות העידוד בספורט המקצועני האמריקאי היא ממש לא חלום רחוק עבורי. יש בה המון דברים שאני לא אוהב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 7:56 pm 
Freshman

ההפסדים של מכבי הגיעו מול קבוצות מאומנות ומתואמות יותר, רמי הדר צמצם את הרוטציה וניסה לבנות היררכיה, זה עבד מול קבוצות כמו גלא שגם כן משופעת באמריקאים מוכשרים אבל לא קבוצה מאומנת במיוחד, זה עבד מול ז'לגיריס שאין לה סגל שחקנים מוכשר במיוחד, ונראה ששאראס בכל זאת מצליח ככל שהעונה מתקדמת להוציא מים מהסלע (4 נצחונות), זה עבד מול אולימפיאקוס שהמאמן שלה הוא עקב אכילס והקבוצה חיה ונופלת לטוב ולרע על היכולת של ספאנוליס, זה עבד מול פנרבחצ'ה שהגיעה במשבר (יזום/טבעי) ולהוציא את וסלי, זו לא קבוצת גארדים או אתלטים יוצאת דופן, למרות השמות הגדולים.

למי מכבי הפסידה ? לפנאתינייקוס במשחק חוץ שכבר היה בידיים שלה, מסוג ההפסדים שמתקבלים בטבעיות מסוימת, מול ברצלונה בהיכל, המון בזכות טייריס רייס, מול ריאל מדריד היה משחק יחסית צמוד, אבל האקס פאקטור היה בגארדים (יול ופרננדז), מול אפס שניצחה המון בזכות האתלטיות, הניידות, והיכולת שלהם להגיע בקלות לטבעת של מכבי, במקרה של באמברג היה קצת פחות אתלטיות ויותר קליעה, ושוב למכבי לא היו תשובות. זה קצת אירוני, כי זה מכבי הצליחה לעמוד בכבוד מול קבוצות מאסיביות עם ריבאונדרים מצונים כמו לטביוס וויליאמס, פרחוסקי, אודו ווסלי מפנר, אבל מול קבוצות שמשחקות בהרכב יותר אתלטי ולא מאסיבי שם מתגלה הקושי שלה.

אם נמקד את הבעיה - מכבי מתקשית מאוד מול קבוצות אתלטיות ברמה שלה ומול קבוצות עם רכז פותח דומיננטי, וזה ניכר שקבוצות שמשחקות מהר ומתואם בהגנה ובהתקפה חושפות את הבלאגן וחוסר השיטה במשחק של מכבי שלמעשה תלויה במשחק המעבר שלה ובכישרון קליעה של הכוכבים שלה, אם לא זה ולא זה באים לידי ביטוי, סביר שהיא תקבל בראש או שתרדוף אחרי היריבה, ובאופן מדאיג, יותר סביר שהמפלה תגיע בבית מאשר בחוץ.

למכבי אין שיטה וככל הנראה שגם לא תהיה לה, היא תמשיך לחיות ולמות על הכישרון של השחקנים שלה, עוד מעט מילר יחזור ואני מניח שזה ייצור אפקט של רענון ויוסיף כמה אספקטים במשחק ההתקפה וההגנה, יכול להיות שזה יספיק במשחקים מול באמברג ואפס בעתיד, עדיין יכול להיות שמכבי תגיע רחוק העונה, אבל ברגע האמת כשהיא תפגוש לסדרת משחקים קבוצה שהיא גם מוכשרת, גם מאוזנת, גם אתלטית, גם מסיבית (צסק"א) הכישרון האינדבידואלי צפוי להתקזז והחיבור הקבוצתי יהיה האקס-פאקטור.

מה שהדר יכול לעשות בשלב זה זה להרחיב את הרוטציה, לתת דקות משמעותיות ללנדסברג ומקל ובהמשך לשלב את מילר, כי ביורוליג כבר מכירים די טוב את ווימס, גאודלוק וסמית, ואפשר לומר שמבחינת היריבות הנזק שהם יכולים לייצר ניתן להכלה (contained), גאודלוק לא ישנה את המשחק שלו, ווימס לא ישפר את החדירה שלו, יהיו להם משחקים טובים יותר ופחות, אבל לכולם ברור מהי תקרת הזכוכית שלהם, ולכן צריך שחקנים שגם אם הם לא ישפרו את המשחק הקבוצתי, לפחות יכניסו איכויות שהיריבות פחות מכירות, שמכבי לפחות תצליח לעמוד ברף אחד שזה להגיע ל-80+ נקודות במשחק, בטח בבית, שיתחילו להתייחס גם למדד +- של שחקנים, ולהסיק מסקנות איזה שחקנים מראים יותר מנהיגות כשהם על המגרש, ובאיזה הרכבים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 8:02 pm 
מנהל פורום

קודי (יובל) כתב:
אבימאל כתב:

תזכיר לי מתי לאחרונה מכבי הפסידה פעמיים רצוף ביורוליג במשחקי בית? מתי לאחרונה מכבי הובסה ללא תנאי בבית על ידי קבוצה גרמנית עם שליש מהתקציב שלה, כשההפרש לא יורד מדו ספרתי כל המשחק? ראית את מכבי בשבוע האחרון? ראית איך היא שיחקה נגד אחת מהקבוצות החלשות בליגה שלנו? שמת לב לניהול המשחק ההזוי של "מאמן" הקבוצה במשחקים האחרונים? שמת לב לאיזה שהוא שיפור במשחק ההגנה או במשחק ההתקפה?

אני לא בטוח לגבי השליש תקציב...
לפי התקשורת הגרמנית, לבאמרג תקציב של 18 מיליון יורו.
יש כאן עניין של מיסוי וכו', אבל עדיין נראה לי שהגרמניות מצמצמות פערים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 8:20 pm 
Sophomore

זה כן אני כתב:
המאמן הנוכחי של אולימפיאקוס הוא אחד שמעולם לא שמעתי עליו, כנ"ל זה של בסקוניה, וכנ"ל ברצוקס לפני שתי עונות ופאבלו לאסו כשקיבל את ריאל.
לא יודע, כשאני רואה מאמנים "מנוסים ובעלי שם" כמו פאסקוואל, סקריולו ורפאשה, אני ממש לא רואה את טביעת האצבע המדהימה שלהם על המשחק של הקבוצות שהם מאמנים. השפעה כ"כ בולטת של מאמן כמו שראינו אמש, רואים לעתים כ"כ רחוקות.

אתה לא שמעת אבל עדיין הם עשו בערך פי עשר ממה שרמי הדר עשה לפני שהם הגיעו לתפקיד - בין אם זה אימון ביורוליג, ביורוקאפ או בליגה הספרדית. זה טיפה יותר מלאמן 20 שנה בליגה הלאומית ועוד שנתיים בינוניות בליגת העל. לא כל המאמנים ביורוליג הם כוכבים אבל אין אף מאמן, ואני גם לא זוכר שהיה, עם רזומה כל כך עלוב כמו של רמי הדר. הסייג היחיד הוא לשחקני עבר גדולים שפרשו ועברו מיד למאמנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 9:04 pm 
Junior

blue כתב:
קודי (יובל) כתב:
אבימאל כתב:

מאיפה הבאת את הסכום המופרע הזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 9:12 pm 
מנהל פורום

קודם כל בואו נזכור שהירו והדולר כמעט זהים הפרש של 6٪ בערך
בגרמניה כמו בצרפת משלמים מס מלא על כולם, המיסים בגרמניה מהגבוהים באירופה. ככה שהדולרים על המגרש די קרובים ליחס של 1:3

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 9:13 pm 
Junior

קודי (יובל) כתב:
זה כן אני כתב:

אתה לא שמעת אבל עדיין הם עשו בערך פי עשר ממה שרמי הדר עשה לפני שהם הגיעו לתפקיד - בין אם זה אימון ביורוליג, ביורוקאפ או בליגה הספרדית. זה טיפה יותר מלאמן 20 שנה בליגה הלאומית ועוד שנתיים בינוניות בליגת העל. לא כל המאמנים ביורוליג הם כוכבים אבל אין אף מאמן, ואני גם לא זוכר שהיה, עם רזומה כל כך עלוב כמו של רמי הדר. הסייג היחיד הוא לשחקני עבר גדולים שפרשו ועברו מיד למאמנים.

השאלה היא לא אם הם עשו יותר מרמי הדר (והאמת שאני לא בטוח בכלל מה חלק מאלה עשו לפני שפרצו) אלא האם קבוצה יכולה להצליח עם מאמן אלמוני (אני טוען שכן).
הרי אני מניח שהדעה שלך היתה נשארת אותו הדבר אם במקום הדר, מכבי היתה מחתימה את דרוקר (שבניגוד להדר ואף לחלק מאותה רשימה שהבאתי, כן עשה דבר או שניים בקריירה אך נחשב לאלמוני ברמות היורוליג) ונראית רע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 9:44 pm 
Junior

קשה להאשים את האוהדים של מכבי שיוצאים לפני הזמן עם המערכת התחבורתית הזוועתית שלנו בארץ. לא מפתיע שהדוגמא הנוספת שניתנה פה היא מהספורט האמריקאי, שהרי גם באמריקה אין פתרונות סבירים מעבר לרכב הפרטי ויש פקקי על. אולי התרגלנו, אבל המצב שקיים ביציאות מאולמות ספורט ואירועים המוניים עם רכב זה פשוט עינוי.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 10:00 pm 
מנהל פורום

זה כן אני כתב:
blue כתב:
קודי (יובל) כתב:

מאיפה הבאת את הסכום המופרע הזה?

http://www.sponsors.de/brose-bamberg-pl ... ionen-etat

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 10:03 pm 
Junior

תודה.
אתה קורא גרמנית? אם כן, יש שם התייחסות למשכורות בבאמברג או לתקציב שחקנים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 10:03 pm 
מנהל פורום

זה כן אני כתב:
תודה.
אתה קורא גרמנית? אם כן, יש שם התייחסות למשכורות בבאמברג או לתקציב שחקנים?

אין התייחסות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 10:56 pm 
מנהל פורום

הסתקרנתי קצת אז ניסיתי לחפש נתונים. מצאתי כרגע רק את הדוחות של באיירן ל14/15.
מתוך הכנסה של 17 מיליון יורו, 10.6 מיליון הוקצו לשכר. ההכנסה מספונסרים 11 מיליון.
הנתונים האלה לחלוטין לא מתיישבים עם מה שפורסם בתקשורת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 11:00 pm 
Junior

איזו תקשורת?
זכורים לי דיבורים על תקציב של 10-11 מיליון בבאיירן אגב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 11:07 pm 
מנהל פורום

זה כן אני כתב:
איזו תקשורת?
זכורים לי דיבורים על תקציב של 10-11 מיליון בבאיירן אגב.

הגרמנית.
עבור אותה עונה הם אמרו תקציב של 13 מיליון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 08, 2016 11:35 pm 
מנהל פורום

עדכון: מצאתי גם של באמברג לאותה עונה. הפעם זה תואם לדיווחים על התקציב.
הכנסות: 12,682,607
שכר (לא רק שחקנים): 8,431,889
סוציאליות וכו': 1,025,442

את השנה הזאת הם לא סיימו מאוזנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 111 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: עופר האדום ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה