סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אפריל 28, 2024 3:13 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 10 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מנש לבוקר רביעי
הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 11:17 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
פג תוקף כבר לפני איזה 12 שעות ובכל זאת כמה מילים.

- ספרס בלי קוואי גוברים בחוץ על טורונטו בלי דרוזן. דני גרין 0/8 לשלוש. למרקוס 21 ו-7 ריב' למנצחים, 30 של לאורי למפסידים

- קליפרס מפסידים לפילי. יש כאלו שמתמקדים בתהליך. אני אומר שהנצחונות האחרונים נותנים המון ביטחון לצעירים של הסיקסרס. וזה עוד בלי אמביד. נואל הפתיע והוביל עם 19 נק' 8 ריב' 5 אס' 3 חס' ו-2 חט'. קרופורד עם 27 למפסידים, גריפין 12 נק' 11 ריב' ו-6 איב' ב-29 דקות.

- וושינגטון ממשיכה לדהור, הפעם 123-108 על בוסטון. הויזארדס התחילו להתחבר, וזה בהחלט יכול להביא אותם לסיבוב שני השנה. ביל 31 ויוחנן קיר 27. בכלל וול עם עונת אולסטאר לכל דבר ועניין. אייזיאה תומאס 25 ו-13 אס' לסלטיקס, הורפורד 22.

- שיקגו מנצחים 100-92 באורלנדו. גם כאלו חשוב לקחת. וייד 21 ובאטלר 20. רונדו רבע שעה מהספסל. מתי הוא כבר תופס מטוס לסין? ווצ'ביץ' כרגיל עושה שמות בגבוהים של הבולס, הפעם 20 ו-8 ריב'.

- דנבר עם נצחון חשוב 103-93 ביוטה. יוקיץ' ממשיך לבסס את מעמדו בתור אחד הגבוהים המעניינים לשנים הקרובות. הפעם 23 נק' 11 ריב' ו-6 אס'. פייבורס הוביל את הג'אז עם 18.

- מינסוטה מנצחת מסל נצחון של וויגינס בשנייה האחרונה 112-111 על פיניקס. הקנדי כיכב גם עם 31 נק'. בוקר עם 26 נק' (4/7 לשלוש, 9/23 מהשדה) וצ'נדלר 22 ו-17 ריב' הובילו את הסאנס.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מנש לבוקר רביעי
הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 11:32 pm 
Hall of Famer

במעבר על הסטט' השונות, אני חושב שלבינתיים הנתון שהכי מפתיע אותי הוא שהשחקן עם ממוצע דקות למשחק הכי גבוה השנה הוא... לברון ג'יימס, עם 37.5 דקות למשחק. נכון, הוא לא שיחק עד כה את כל המשחקים. עדיין יחסית מפתיע. למי שמחפש שחקנים מגולדן סטייט ברשימה הזו, הוא יכול למצוא אותם במקום 28 - דוראנט וקליי עם 34.3 דקות למשחק. מי שמחפש שחקנים של הספרס ברשימה הזאת ימצא שהראשון מביניהם זה קוואי לאונרד במקום 41 עם 33.6 דקות למשחק.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 11:39 pm 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
- קליפרס מפסידים לפילי. יש כאלו שמתמקדים בתהליך. אני אומר שהנצחונות האחרונים נותנים המון ביטחון לצעירים של הסיקסרס. וזה עוד בלי אמביד. נואל הפתיע והוביל עם 19 נק' 8 ריב' 5 אס' 3 חס' ו-2 חט'. קרופורד עם 27 למפסידים, גריפין 12 נק' 11 ריב' ו-6 איב' ב-29 דקות.

אני ממש אשמח לשמוע למי זה נותן בטחון. איזה שחקן הולך להיות בפילי עוד שנתיים-שלוש, כשהם בתקווה יתמודדו בסיבוב השני של הפלייאוף, שזה נותן לו בטחון ויעזור לו בעתיד במעמד הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 11:44 pm 
Junior

Att כתב:
התותח המפוברק כתב:

אני ממש אשמח לשמוע למי זה נותן בטחון. איזה שחקן הולך להיות בפילי עוד שנתיים-שלוש, כשהם בתקווה יתמודדו בסיבוב השני של הפלייאוף, שזה נותן לו בטחון ויעזור לו בעתיד במעמד הזה.

נואל, מקונול, קובינגטון, סאריץ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 11:53 pm 
Hall of Famer

idansha כתב:
Att כתב:
התותח המפוברק כתב:

נואל, מקונול, קובינגטון, סאריץ

I rest my case

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2017 1:06 am 
Junior

זה כמו אלה שלא מצליחים לחשוב על בדיחה אז רושמים ״קל מידי״

אפילו אם נניח שפילי היו מצליחים לבחור פוינט מדהים בבחירה ראשונה ושוטינג פנטסטי בבחירה 4 (מהלייקרס)
והחמישייה תהיה פוינט מדהים, שוטינג פנטסטי, ?, סימונס, אמביד
אז עדיין אחד מבין נואל, קוב, סאריץ ישלים את החמישייה והשניים האחרים יחד עם מקונול יהיו העיקריים מהספסל
וכמובן עוד שחקן שהיה בחלק מהניצחונות הוא אמביד

בתרד מקביל מדברים על זה שיוטה, בקצב של 50 ניצחונות, היא אנדרדוג לסיבוב שני כי אין לשחקנים שלה ניסיון פלייאוף
אבל לשיטתך פילי עם רוקיז תגיע בעונה אחת מ-16 ניצחונות ל-66

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2017 1:47 am 
Hall of Famer

אני מתנצל אבל אני מרגיש שאני מסביר 2+2.
יוטה היא קבוצה בלי אפסייד גבוה. היא אולי תצבור ניסיון פלייאוף אבל בלי כוכב מהשורה הראשונה, הם לא יגיעו ליותר מזה. אפילו נורטון שמחבב ומעריך אותם מאוד, מסכים עם זה שהם לא קונטנדרים וכנראה גם לא בדרך לשם בשנים הקרובות.

אם הסנריו הנחמד שלך (שכרגע נראה דמיוני לצערי) היה מתממש ופילי הייתה משיגה שני כוכבים בעמדות החוץ מלבד סימונס ואמביד אז היינו מדברים על גמר אזורי תוך שנתיים-שלוש ושנה לאחר מכן התמודדות על האליפות. כמה זמן לקח לאוקלוהומה סיטי להגיע לשם (לפני שפירקו בטיפשות מדהימה את החבילה)?

השחקנים המשניים הם, וויל, משניים. אני מחבב מאוד את קובינגטון ומקונול, אחלה מציאות של הינקי, אבל אפשר למצוא שחקנים אחרים כאלו. הנה פתאום הגיע מקגי משום מקום לג״ס. אני אשמח שהם יהיו בקבוצה ויצליחו ביחד איתה (והיו יכולים לעשות את זה גם אם לא יחוו עכשיו תחושת הצלחה קבוצתית אלא רק בעוד שנה) אבל קצת יותר חשוב מהבטחון שלהם, רק קצת, זה להשיג כוכב שלישי ו/או רביעי.

סאריץ׳ ונואל בכלל אלו דוגמאות מגוחכות. סאריץ׳ עוד יכול למצוא את עצמו על הספסל אחרי שסימונס יחזור ואיליאסובה ימשיך לקחת לו את הדקות. נואל בתפקיד בק-אפ לשחקן הטוב ביותר בפילי וכנראה לא יכול לשחק לצידו (או לפחות וויתרו על כך בפילי). הסיטואציה שלהם כרגע היא לא סיטואציה טובה. לצייר את זה כאילו עכשיו הם חווים הצלחה שנותנת להם בטחון... נובמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2017 4:30 am 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
פג תוקף כבר לפני איזה 12 שעות ובכל זאת כמה מילים.

- ספרס בלי קוואי גוברים בחוץ על טורונטו בלי דרוזן. דני גרין 0/8 לשלוש. למרקוס 21 ו-7 ריב' למנצחים, 30 של לאורי למפסידים

- וושינגטון ממשיכה לדהור, הפעם 123-108 על בוסטון. הויזארדס התחילו להתחבר, וזה בהחלט יכול להביא אותם לסיבוב שני השנה. ביל 31 ויוחנן קיר 27. בכלל וול עם עונת אולסטאר לכל דבר ועניין. אייזיאה תומאס 25 ו-13 אס' לסלטיקס, הורפורד 22.

- שיקגו מנצחים 100-92 באורלנדו. גם כאלו חשוב לקחת. וייד 21 ובאטלר 20. רונדו רבע שעה מהספסל. מתי הוא כבר תופס מטוס לסין? ווצ'ביץ' כרגיל עושה שמות בגבוהים של הבולס, הפעם 20 ו-8 ריב'.

- דנבר עם נצחון חשוב 103-93 ביוטה. יוקיץ' ממשיך לבסס את מעמדו בתור אחד הגבוהים המעניינים לשנים הקרובות. הפעם 23 נק' 11 ריב' ו-6 אס'. פייבורס הוביל את הג'אז עם 18.

- מינסוטה מנצחת מסל נצחון של וויגינס בשנייה האחרונה 112-111 על פיניקס. הקנדי כיכב גם עם 31 נק'. בוקר עם 26 נק' (4/7 לשלוש, 9/23 מהשדה) וצ'נדלר 22 ו-17 ריב' הובילו את הסאנס.

דנבר ניצחו בבית. ביוטה אגב אקסום מקבל dnp. בדרך להיות בחירת דראפט מאד מאכזבת.
ספרס ללא גאסול,פרקר, קוואי וסימונס. מילס היה טוב ומורי נתן רבע אחרון טוב. סופטרידג אכזב. התעקש לא לזרוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2017 12:01 pm 
Junior

יוטה אמורה להכניס שני שחקנים לאולסטאר ויש בה משהו מאוד דטרויטי בעיניי.
בסגל בריא לדעתי הם היו יכולים להיות מקום שלישי ולהגיע לגמר מערב. מקום רביעי-חמישי לא יכול להגיע לגמר מערב, כי הסיבוב השני בלתי עביר.

הבעיה העיקרית בסנריו שלי היא לא מיקום הבחירות, אלא הבול פגיעה.
אני חושב שעמוס לב עשה בדיקה בעבר איזה מקום בדראפט מספק הכי הרבה כוכבים והמקום הראשון הוביל אבל אני חושב שמשם זה התדרדר..
גם בשנים האחרונות, כל הכתבות של "בחירה מחדש של דראפט עבר.." מציגות תמונה שונה לגמרי מאשר הדראפט המקורי. לדוגמה אוקפור לפני פורזיניגיס.
או לדוגמה ההנחה שסימונס כוכב.

סימונס הוא בחירת הדראפט של שרודינגר - גם כוכב על וגם באסט. הוא ההימור על הבחירה הראשונה של 2007 - בו זמנית גרג אודן וקווין דוראנט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 26, 2017 5:02 pm 
Hall of Famer

אם גם במערב וגם במזרח אולי עדיף לסיים במקום 6 מאשר במקום 4 - אולי קבוצות יעשו טאנקינג נקודתי ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 10 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], shmueliki ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה