סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' מאי 05, 2024 1:15 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1650 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 62, 63, 64, 65, 66
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 17-18
הודעהפורסם: ה' דצמבר 07, 2017 10:53 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
פרנויה של מי?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 07, 2017 11:35 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
של לאומית כמובן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 08, 2017 12:45 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אבימאל כתב:
אני לא מבין איזה ביזנס מודל יש כאן.
שלם מיליונים כדי להכנס לליגה של הגדולות? גם בעוד מאתיים שנה הוא לא יחזיר את ההשקעה.

אם יש ביזנס מודל אז הפועל היא בורג פצפון כאן. מן הסתם צריך לחפש אותו בתועלת השיווקית שמהלך כזה יביא לכלל העסקים שלו. אפשר גם לפנטז על תיאוריות הלבנת הון כמו שלל התיאוריות שהיו בזמנו על קבוצות הכדורסל הרוסיות.

(לא שאני מוצא טעם לבזבז זמן בדיונים על ספקולציות של עיתונאי שמבוססות על זה שהוא נהיה קצת יותר עשיר)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 08, 2017 3:38 am 
Hall of Famer

מנחם כתב:
למיטב זכרוני, בלי הכסף של אלון כל שנה, הפועל לא מאוזנת. עם כל הכבוד מאיפה הפועל רושמת הכנסות של כעשרה מליון דולר בעונה?

מבחינת איזון, מור אור לס, דיברתי על מכבי.
המודל העסקי של אלון דיבר על בניית מועדון יורוליג שבעוד כמה שנים לא יצטרך אותו, אלא יהיה מאוזן בפני עצמו.
אם אתה משלם מיליונים על מקומך ביורוליג (ודי ברור שביום שלא תשלם תעוף, כמו דרושפקה), אתה מדסבל את כל הרעיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 08, 2017 3:56 am 
Hall of Famer

אני רק אציין ( את המובן מאליו כנראה ) שעונת יורוליג ( במתכונת הנוכחית - 30 משחקים בעונה , 2 משחקים בשבוע מדי פעם ) בהחלט יכולה להיות עונת בהלות עבור הפועל ירושלים .
מצד שני אפשר להגיד שגם ביורוקאפ יש להם עונת בלהות מדי פעם , אז מה כבר ההבדל ...

ראי שעל הקיר כתב:
אני לא אתפלא אם שון דוסון יגיע לירושלים. יודעים מה? אולי אפילו עוד במהלך העונה. אבל אם לא, אז בעונה הבאה.

גם אני לחלוטין לא אופתע .
בהחלט יכול להתממש למשל בטיימינג שעברו זליקוביץ' והוואל בעונה שעברה , נניח אם הרצליה תשיג פער מספק מהקבוצה במקום האחרון ( נס ציונה ?! ) , ולא תהיה עם יומרות גדולות מדי להיכנס למקומות האחרונים בפלייאוף .

שם שאני מופתע שלא עלה פה , ונראה לי כמו אופציית שידרוג אדירה לירושלים במצבו הנוכחי של "הכדורסלן הישראלי" - ג'ו אלכסנדר .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 08, 2017 10:55 am 
Freshman

אלון הבין כבר מזמן שאין מאמן ישראלי ברמה שהוא מחפש (למרות שעכשיו הוא תקוע עם מאור), כשהוא יתפקח מאשליית "הישראלים הכי טובים יהיו בהפועל", ויבין שזה גם לא תורם לקבוצה ברמה המקצועית וגם אוכל את התקציב , אולי יזוז משהו.
את האליפות האחרונה (וחצי גמר ביורוקאפ) לקחו בלי ישראלים.

במכבי אגב , העונה הזאת זנחו לגמרי את הענין של "ישראלים" אפילו ברמת הנראות. הולך להם לא רע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 08, 2017 11:55 am 
Junior

לא נשמע כמו מהלך רלוונטי, לא רק שזה יביא עליו הרבה ביקורת שהוא "קנה" את המקום זה בעיקר ישים את ירושלים במקום מאד לא יציב, משהו שיכול לרסק את הקבוצה, ולדעתי אורי רוצה לנסות לבנות משהו הרבה יותר בריא.
אם הוא יכול לשים עוד 4 מיליון יורו שישקיע אותו בקבוצה. זה נכון שאין ישראלים מובילים, אבל אפשר לבנות קבוצה בסגנון של מכבי השנה, שבה הישראלים הם שחקנים משלימים והקבוצה מובלת על ידי הזרים ומאומנים על ידי מאמן בטופ האירופאי.
העונה של ירושלים נראית נורא, ומעבר לבעיה של הישראלים (שיכולה להעיד על בעית היצע חמורה) בסה"כ הקבוצה נבנתה עם זרים ומאמן טובים אבל ממש לא משהו יוצא דופן ברמת היורוקאפ. עם תקציב יותר גבוה אפשר להביא זרים הרבה יותר טובים גם בלי להיות ביורוליג, והייתי מתחיל משם.
לגבי האיזון של הקבוצה - אני בספק גדול אם זה יקרה בשנים הקרובות. אם אני לא טועה הקבוצה היחידה ביורוליג שיחסית מאוזנת זו מכבי תל אביב, שגם בה יש 10-15% כסף בעלים בשנה, ובשנים האחרונות הפער בתקציבי השחקנים מול הקבוצות המובילות הולך וגדל. אבל יותר מהכל - מה שמכבי בנתה בצד ההכנסות, ממכירה של כל הכרטיסים במחירים טובים, דרך החסויות וההכנסות הנוספות - ייקח לירושלים עוד הרבה זמן לבנות, גם אחרי שהיה תהיה ביורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 08, 2017 12:03 pm 
Hall of Famer

נתחיל מזה שאני חושב שזו ספקולציה מארץ הספקולציות, רועי כהן קרא באיזשהו מקום שאורי אלון התעשר השנה עוד יותר, ובמסורת ה"פרסום ראשון!!!" העלה את זה. אין פה סיכון כי אם זה לא יקרה כולם ישכחו שזה נכתב. זו בדיוק המהות של כל תרבות ה"פרסום ראשון" בתקשורת הספורט.
ואחרי שאמרתי את זה, להמשך, נגיד שזה ריאלי ונכון.
שים לב לסכומים שבהם מדובר. ממש לא סכומים בשמיים, והמעבר ליורוליג יכסה חלק מהם - כמות המנויים תעלה, הכרטיסים יתייקרו, כך גם זכויות השידור. ירושלים לא תגיע לאיזון, אבל המהלך עצמו - יעלה מעט מאד אם בכלל.
הביקורות זה שטויות. יש עליו כבר עכשיו ביקורת על השיריון ביורוקאפ ועל ההליכה עם מכבי בכמה מהלכים בליגה, וזה מעניין לו שערה בזרת (ובצדק). וכמו שאתה רואה ממכבי ביקורת טפשית כזו זה משהו שהוא יבריש הצידה כמו איזה גרגר אבק שנפל לו על החולצה. את מי זה מעניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 08, 2017 12:32 pm 
Junior

אורי אלון לא באמת מליארדר. כלומר הוא כן, אבל הכל במונחי ש"ח ולא דולרים. בניגוד למה שטוענים פה, אני לא חושב שהוא שש לזרוק כסף. גם ההתנהלות שלו בהפועל ירושלים לא מלמדת שהברז אצלו פתוח באופן חופשי (בלי לגרוע מכך שהוא מלך, כן?).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 08, 2017 1:26 pm 
Sophomore

כשנקבל פירוט פיננסי של הפועל ירושלים, נוכל לדעת כמה הוא שש להוציא מכיסו וכמה באמת זה קורה. מכיוון שזו חברה פרטית, קשה לדעת.
מה שאני יודע זה שמחיר מנוי בהפועל ירושלים קטן פי 4 בממוצע ממחיר מנוי של מכבי ת"א באותו מיקום אולם. בחלק מהמקומות אפילו יותר.

בתקופת מלחה להפועל ירושלים היה תקציב די יציב של 5 מליון דולר, באולם של 3000 מקומות. האולם גדל ל11 אלף, ומספר המנויים כיום פי 3 ממספר המנויים שהיה אז, אבל התקציב גדל פי קצת יותר מ2.

אני יודע שדני קליין היה צריך לשנורר כל עונה כדי להגיע לתקציב הזה של 5 מליון דולר.

בכתבה הזו של גרינוולד https://sports.walla.co.il/item/1655900 דובר על הכנות למכבי ת"א של 8-9 מליון רק ממנויים וכרטיסים. זו כתבה מ2010 ומאז מחירי הכרטיסים והמנויים עלו, אבל אני די בטוח שגם אז הם לא היו בכלל באיזור החיוג של המחירים בהפועל ירושלים. הרבה יותר. הייתי מעריך את ההכנסה הריאלית של ירושלים מכרטיסים ומנויים על חצי מזה במקרה הכי אופטימי.

גם עם הספונסרית בנק יהב וכל מני הכנסות מהיורוקאפ והמנהלת, אתה לא מגיע להרבה יותר מזה.

אני מעריך שאורי אלון שם מכיסו כל שנה לא מעט כדי להגיע לתקציבים המבוקשים, במיוחד השנה. ולא רק מליון או שניים.

הכל ספקולציה כמובן, שכן אין לי את הכוחות הנפשיים להיכנס כאן לחישובי עומק, אבל די קל לראות את זה. אם יש גורמים שלא התחשבתי בהם אפשר לתקן אותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 08, 2017 1:56 pm 
Sophomore

ערן כתב:
כשנקבל פירוט פיננסי של הפועל ירושלים, נוכל לדעת כמה הוא שש להוציא מכיסו וכמה באמת זה קורה. מכיוון שזו חברה פרטית, קשה לדעת.
מה שאני יודע זה שמחיר מנוי בהפועל ירושלים קטן פי 4 בממוצע ממחיר מנוי של מכבי ת"א באותו מיקום אולם. בחלק מהמקומות אפילו יותר.

בתקופת מלחה להפועל ירושלים היה תקציב די יציב של 5 מליון דולר, באולם של 3000 מקומות. האולם גדל ל11 אלף, ומספר המנויים כיום פי 3 ממספר המנויים שהיה אז, אבל התקציב גדל פי קצת יותר מ2.

אני יודע שדני קליין היה צריך לשנורר כל עונה כדי להגיע לתקציב הזה של 5 מליון דולר.

בכתבה הזו של גרינוולד https://sports.walla.co.il/item/1655900 דובר על הכנות למכבי ת"א של 8-9 מליון רק ממנויים וכרטיסים. זו כתבה מ2010 ומאז מחירי הכרטיסים והמנויים עלו, אבל אני די בטוח שגם אז הם לא היו בכלל באיזור החיוג של המחירים בהפועל ירושלים. הרבה יותר. הייתי מעריך את ההכנסה הריאלית של ירושלים מכרטיסים ומנויים על חצי מזה במקרה הכי אופטימי.

גם עם הספונסרית בנק יהב וכל מני הכנסות מהיורוקאפ והמנהלת, אתה לא מגיע להרבה יותר מזה.

אני מעריך שאורי אלון שם מכיסו כל שנה לא מעט כדי להגיע לתקציבים המבוקשים, במיוחד השנה. ולא רק מליון או שניים.

הכל ספקולציה כמובן, שכן אין לי את הכוחות הנפשיים להיכנס כאן לחישובי עומק, אבל די קל לראות את זה. אם יש גורמים שלא התחשבתי בהם אפשר לתקן אותי.

רק תיקון אחד. לפני אורי אלון להפועל ממש לא היה תקציב אורגני ויציב של 5 מיליון. עברנו את הסכום הזה בשנתיים של גאידמק (היינו אז עם בערך 8 מיליון) ובשנתיים של אגאייר היינו יותר סביב 4 מיליון. חוץ מזה בכל שאר השנים היינו עם 2-3 מיליון שכללו את מגדל, טלביזיה, מנויים ושנור של קליין..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 08, 2017 2:06 pm 
Sophomore

גמליאל כתב:
ערן כתב:

רק תיקון אחד. לפני אורי אלון להפועל ממש לא היה תקציב אורגני ויציב של 5 מיליון. עברנו את הסכום הזה בשנתיים של גאידמק (היינו אז עם בערך 8 מיליון) ובשנתיים של אגאייר היינו יותר סביב 4 מיליון. חוץ מזה בכל שאר השנים היינו עם 2-3 מיליון שכללו את מגדל, טלביזיה, מנויים ושנור של קליין..

יכול להיות שאתה צודק, אם אתה אומר כנראה אתה יודע, פשוט אני זוכר בצורה די טובה שבכל תחילת עונה אחרי תקופת גיידמאק הצהירו על תקציב של 5 מליון, וזה היה די יציב לאורך השנים.
בהחלט לא אפול מהכיסא אם הצהרות לחוד ומציאות לחוד, ולא רצו להפחיד את המנויים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 08, 2017 2:40 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
נתחיל מזה שאני חושב שזו ספקולציה מארץ הספקולציות, רועי כהן קרא באיזשהו מקום שאורי אלון התעשר השנה עוד יותר, ובמסורת ה"פרסום ראשון!!!" העלה את זה. אין פה סיכון כי אם זה לא יקרה כולם ישכחו שזה נכתב. זו בדיוק המהות של כל תרבות ה"פרסום ראשון" בתקשורת הספורט.
ואחרי שאמרתי את זה, להמשך, נגיד שזה ריאלי ונכון.
שים לב לסכומים שבהם מדובר. ממש לא סכומים בשמיים, והמעבר ליורוליג יכסה חלק מהם - כמות המנויים תעלה, הכרטיסים יתייקרו, כך גם זכויות השידור. ירושלים לא תגיע לאיזון, אבל המהלך עצמו - יעלה מעט מאד אם בכלל.
הביקורות זה שטויות. יש עליו כבר עכשיו ביקורת על השיריון ביורוקאפ ועל ההליכה עם מכבי בכמה מהלכים בליגה, וזה מעניין לו שערה בזרת (ובצדק). וכמו שאתה רואה ממכבי ביקורת טפשית כזו זה משהו שהוא יבריש הצידה כמו איזה גרגר אבק שנפל לו על החולצה. את מי זה מעניין.

קח בחשבון שגם אם העליה בהכנסות תכסה חלק מההוצאה, יש הוצאה נוספת שהיא העמדה של תקציב יותר גבוה לקבוצה על מנת להתמודד בצורה סבירה עם הטופ של היבשת, שהרי התבזות תגרום לפגיעה בהמשך גם בהכנסות. כלומר אם הפועל עולה היום ליורוליג במסלול ה"רגיל", אפשר להפנות את תוספת ההכנסות שציינת לשדרוג הסגל (לא יודע אם יספיק). ולכן ביחס למקרה הזה יש פה הוצאה נוספת של 4-5 מיליון דולר. אף אחד פה בפורום לא יודע עד כמה זה כסף קטן או לא לאורי אלון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 08, 2017 2:53 pm 
Sophomore

ערן כתב:
גמליאל כתב:
ערן כתב:

יכול להיות שאתה צודק, אם אתה אומר כנראה אתה יודע, פשוט אני זוכר בצורה די טובה שבכל תחילת עונה אחרי תקופת גיידמאק הצהירו על תקציב של 5 מליון, וזה היה די יציב לאורך השנים.
בהחלט לא אפול מהכיסא אם הצהרות לחוד ומציאות לחוד, ולא רצו להפחיד את המנויים.

זה לא מאד סותר את מה שאמרתי. דיברתי על כל השנים מאז 2001 ולא רק על האחרונות.

הכל מהזיכרון, אבל לגבי הזמנים שתיארת גאידמק עזב אותנו בסוף עונת 2008, עונה אח"כ (2009) הייתה לנו סוג של עונה פיננסית של איזה 2M$ עם זרים כמו סניד. בתחילת עונת 2010 הגיע אגאייר ונתן תוספת שלקחה אותנו לדעתי ל-3.5M כנ"ל ב- 2011. מתישהו בעונת 2011 הוא אף הגדיל את אחזקתו בקבוצה והזרים סכום שהיה לכמה שנים ובסופו של דבר לקח אותנו את השנתיים עד תקופת אורי אלון (2012 ו-2013) כשבשנים האלו היינו עם תקציב באיזור ה- 4M (עדיין למשל עם כדיר כשחקן חמישייה מוביל).

ד"א, לאורך רוב התקופה מ-2001 ועד שהגיע אורי אלון גם תקציבים של 2.5-3M הספיקו לנו כדי להיות בבירור הקבוצה השנייה תקציבית בליגה בשער משמעותי (להוציא הפועל ת"א ב-2004, חולון ב- 2008 וחיפה ב-2013). מראה כמה הליגה בכללי התקדמה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 08, 2017 6:43 pm 
Hall of Famer

עוד נקודה שרועי כהן לא שם לב אליה - מודל דרושפאקה עבד ביורוליג הישן, עם 24 קבוצות שהיה בו מקום לויילד קארדים.
ביורוליג החדש אין ויילד קארדים.

בכל אופן היום התפרסמה בספורטנדו תגובה מד משמעית של היורוליג, בנוסח "אם מישהו רוצה להיות ספונסר הוא מוזמן לפנות אלינו. מדובר בספונסרשיפ בלבד ולא יהיה חיבור למקום בליגה. הפועל ירושלים יכולה לעלות ליורוליג באמצעות זכייה ביורוקאפ."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 08, 2017 6:44 pm 
Sophomore

וואו, היורוליג הגיב ישירות לספקולציה עיתונאית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 09, 2017 2:07 am 
Hall of Famer

שאלו אותם, אז ענו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 10, 2017 8:45 pm 
Sophomore

הפועל מודל 2017 כמראה לת''א מודל 2015-16-17 - ערכתי והוספתי מת'רד המחזור, מוזמנים להוסיף:

- אוחיון בתפקיד אוחיון
- הלפרין בתפקיד פניני - מנהיג רק שח הישראלים והברכיים/הגב לא מה שהיו פעם
- אליהו בתפקיד מקל - המקורבים, אוי המקורבים.
- ג'רלס בתפקיד ווימס - רב אם המאמן ובסוף מוצא עצמו בחוץ
- אומיץ' בתפקיד צירבס - גבוה ורך
- דיי בתפקיד מילר - שחקן מוכשר מאד אבל ילדותי וחסר משמעת.
- רוברטס בתפקיד ויקטור ראד - בעיקר הזומביות, ההבדל הוא שהדאנקים של ראד נכנסים לטבעת.
- קינזי בתפקיד דווין סמית' - יום כן יום לא, בתקווה להתעוררות בגמר הגביע.

- קאציקריס בתפקיד אדלשטיין - מנסים לשחק טיקי-טאקה ויוצא להם קקה

- מודי בתפקיד גיא גודס: "אנחנו צריכים להתגבש כקבוצה, אנחנו צריכים לאהוב אחד את השני." מאור 2017/גודס 2015
- מודי בתפקיד רמי הדר: שלושה משחקים (או חודש טוב) שבו השחקנים נלחמים בשבילך,
ואח"כ מתברר ש-20 שנה בלאומית (או 0 משחקים בבוגרים) לא ממש מכינות אותך ליורוליג/יורוקאפ

- הטרויקה של הפועל בתפקיד ההנעלה הצהובה - אם מאמן ששיחק כדורסל משעמם וחסר השראה (בלאט/פיאנג'אני) זכה בהישגים ותארים,
אז אנחנו יודעים יותר טוב (או בעברית: השמש זורחת לנו מהתחת) נחתים שחקנים בלי מנהל מקצועי ובלי קונספט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 10, 2017 9:02 pm 
Sophomore

על אף כל הטעויות שעברנו השנה (קציקאריס, הטעויות הקשות בבחירת השחקנים, שחרור ג'רלס ומינוי מודי מאור למאמן ראשי ללא עוזרים) אני חושב שהקבוצה שלנו יכולה לשחק הרבה יותר טוב אפילו בסגל הזה.

כדי לעשות את זה מודי צריך להפסיק עם החילופים החברתיים, לקצר רוטציה ולייצר בכוח קצת היררכיה בקבוצה הזו ולצאת לקרב עם מה שיש לו. שני השינויים שהכי צועקים לי הם -
- לוקאס במקום אוחיון שלמרות ששומר בהגנה הוא פשוט זוועתי בהתקפה
- ליאור חייב לקבל הרבה יותר דקות על חשבון אוסטין דיי ואני לא מאמין שאני אומר את זה אבל זה בעיקר בגלל ההגנה...

בגדול, הייתי מכוון שהשחקנים הבאים יקבלו ~30 דקות כ"א - דייסון (כמעט היחידי שמסוגל לייצר בהתקפה + יופי של הגנה), לוקאס (הרכז היחידי + יודע לייצר קצת) והאוול (הגבוה היחידי שעושה קולות של הגנה ואגרסיביות). את ההרכבים הייתי מחלק לפי העמדות ככה -
1. לוקאס (30), אוחיון/הלפרין (10)
2. דייסון (20), טימור/הלפרין (20)
3. קינסי/פרפר (25), דייסון (10), יותם (5)
4. ליאור (25), דיי/פרפר (15)
5. האוול (30), אומיץ'/סנטר חדש (10)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 10, 2017 10:30 pm 
Sophomore

אולי שווה לנסות את דיי בעמדה 3, אולי הוא לא יכול לשמור את ה-3 החזקים, אבל אולי הוא יצליח לשמור את ה-3 הנמוכים.
יתרון הגובה שלו בעמדה 3 יהיה עוד יותר משמעותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 11, 2017 12:11 am 
Hall of Famer

em28 כתב:
הפועל מודל 2017 כמראה לת''א מודל 2015-16-17 - ערכתי והוספתי מת'רד המחזור, מוזמנים להוסיף:

- אוחיון בתפקיד אוחיון
- הלפרין בתפקיד פניני - מנהיג רק שח הישראלים והברכיים/הגב לא מה שהיו פעם
- אליהו בתפקיד מקל - המקורבים, אוי המקורבים.
- ג'רלס בתפקיד ווימס - רב אם המאמן ובסוף מוצא עצמו בחוץ
- אומיץ' בתפקיד צירבס - גבוה ורך
- דיי בתפקיד מילר - שחקן מוכשר מאד אבל ילדותי וחסר משמעת.
- רוברטס בתפקיד ויקטור ראד - בעיקר הזומביות, ההבדל הוא שהדאנקים של ראד נכנסים לטבעת.
- קינזי בתפקיד דווין סמית' - יום כן יום לא, בתקווה להתעוררות בגמר הגביע.

- קאציקריס בתפקיד אדלשטיין - מנסים לשחק טיקי-טאקה ויוצא להם קקה

- מודי בתפקיד גיא גודס: "אנחנו צריכים להתגבש כקבוצה, אנחנו צריכים לאהוב אחד את השני." מאור 2017/גודס 2015
- מודי בתפקיד רמי הדר: שלושה משחקים (או חודש טוב) שבו השחקנים נלחמים בשבילך,
ואח"כ מתברר ש-20 שנה בלאומית (או 0 משחקים בבוגרים) לא ממש מכינות אותך ליורוליג/יורוקאפ

- הטרויקה של הפועל בתפקיד ההנעלה הצהובה - אם מאמן ששיחק כדורסל משעמם וחסר השראה (בלאט/פיאנג'אני) זכה בהישגים ותארים,
אז אנחנו יודעים יותר טוב (או בעברית: השמש זורחת לנו מהתחת) נחתים שחקנים בלי מנהל מקצועי ובלי קונספט.

קינזי בתפקיד דווין סמית גם כי מחתימים אותו על חוזה חדש כשהוא נכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 11, 2017 9:24 am 
Hall of Famer

דווקא קינזי נראה במצב גופני סביר לגמרי. הבעיה העיקרית שלו כרגע זה שהוא נמצא בכושר קליעה ממש מחורבן.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 11, 2017 11:19 am 
Junior

קינזי האמת גם את העונה שעברה התחיל רע, אבל הוא לגמרי לא נראה 100% מבחינה גופנית.
עושה הכל יותר לאט, מאבד את השחקן שלו הרבה יותר.
בהקשר מה שכתבת בת'רד אחר - קשה ליי לראות אותו מאט את גלן רייס בעוד שבוע, או לפחות כמו שקינזי של חודש מאי האחרון היה מאט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 11, 2017 9:20 pm 
Sophomore

לי הוא נראה כשחקן שגמר את הקריירה, בסוף הוא גם יתבע את הפועל על טיפול רשלני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 11, 2017 9:37 pm 
Sophomore

http://www.one.co.il/Article/17-18/2,62 ... tml?ref=hp

גורקה מונה לעוזרו של מודי מאור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1650 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 62, 63, 64, 65, 66

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Att, Google [Bot], picknroll, shmueliki, עמוס לב ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: