סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' מאי 03, 2024 1:05 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 205 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 11:52 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
מוזר לתת כל כך הרבה בשביל קיירי. בוסטון עם קיץ נוראי. הביאו מהבחירה הראשונה רק את ג'ייסון טייטום (אולי יהיה שחקן נחמד, ובכל זאת), נתנו לאוליניק ללכת ועכשיו נותנים את איזייה תומאס 2.0, את קראודר ו-בחירה לא מוגנת של הנטס בשביל קיירי.
הם עדיין טובים, יש להם הרבה כישרון אבל זה בהחלט לא קיץ חיובי מבחינתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 11:54 am 
Hall of Famer

כשיהיה זמן נחפש את כל השבחים שפלאש רשם על קיירי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 12:13 pm 
Hall of Famer

idansha כתב:
לא רואה איך אפשר להגן על הטרייד מהכיוון של בוסטון בגלל הבחירה שמסרו
ובמיוחד בגלל שיכלו להשיג את ג׳ימי בהרבה פחות

אבל השיגו את הייוורד בחינם. אז קיירי פלוס הייוורד או בטלר פלוס תומאס?
יש מצב שאיינג נלחץ שאם יחכה חייכה הקאבס ילחצו על הטריגר סטייל אינדיאנה ויקחו חבילה חלשה סטייל אולידיפו רק בשביל שלא יעבור למתחרה הרצינית שלהם במזרח.
דבר אחרון, כן דרפט חזק אבל תמיד יש אופציה לבאסט. אז אתה לא מקבל את קיירי, אתה לא מאריך לתומאס, בוחר רוקי בן 19 שיכול באמת להיות כוכב עוד שנה שנתיים....אתה מאריך את הפרוסס. אולי איינג בסוף נכנע ללחץ של ללכת כעת. אבל קיירי זו תמורה נהדרת וקיירי עובר עם זכויות בירד והוא צעיר. אתה יכול לקבל אותו לשנים הבאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 12:25 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

עמוס לב כתב:
כשיהיה זמן נחפש את כל השבחים שפלאש רשם על קיירי.

הוא עזב את לברון אז אוטומטית הוא כבר לא אחד מהשניים-שלושה רכזים הטובים בליגה ותומאס תפס את מקומו כסופר-דופר-סטאר שבזכותו לברון ינצח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 12:52 pm 
Hall of Famer

לגמרי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 12:53 pm 
Freshman

בתור אוהד בוסטון אני דווקא מרוצה.
it אף פעם לא היה חביב עלי, הוא חלש פיזית וכאשר ההגנות מכסחות הוא הולך לאיבוד.
לקיירי יש 3 שנים בחוזה לאיזייה יש רק שנה אחת ולך תדע אם הוא לא היה בורח או רוצה מקס של 220 מליון בלי שום הצדקה.
קיירי כבר הופיע למספיק משחקים גדולים שאפשר לקוות שיתרומם לרמה הנדרשת.
המחיר אכן גבוה מידי אבל זה הימור שווה. אני לא חושב שבאטלר הוא סקורר ברמה של קיירי. לפול ג׳ורג׳ היתה רק שנה אחת לתת והוא רוצה לשחק במקום אחר אח״כ מה שכולם תמיד בוחרים להתעלם.
אני מקווה לטוב.

סטיבן איי סמית מסביר מצוין למה לברון לא יהיה מייק ואפילו לא יהיה קובי... https://www.youtube.com/watch?v=BFNH5rBYwjw

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 1:01 pm 
Hall of Famer

איך קראודר שמר על דוראנט לאורך השנים? מישהו יודע לומר?
סלטיקס עשו overhaul בקיץ אחד והימרו על הצעירים שלהם. זה מהלך נכון בעיניי, השאלה מה האפסייד שלו.
יהיה מעניין לראות איך ג׳יילן בראון וטאטום יתפתחו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 1:08 pm 
Freshman

בעיני זהו הימור של שתי הקבוצות כי קשה מאד למדוד את האפקט של סטיבנס על השחקנים שעזבו את בוסטון ומה תהיה ההשפעה שלו על אירוינג. למרות זאת אני חושב שקליבלנד עשתה בשכל. הם חייבים להמר שהם יצליחו לזכות באליפות, זה הסיכוי היחידי שלהם לשמור את לברון. תומס נותן להם פחות או יותר (לדעתי יותר) מה שאירוינג נתן, כלומר שחקן יוצר שיאפשר ללברון לנוח (במגרש ומחוצה לו) שאר השחקנים מחזקים נקודות חולשה אצלהם ובנוסף לזה הם עוד קיבלו בחירה. בניגוד למה שאחרים חושבים אני חושב שהם לא היו כל כך רחוקים מגולדן סטייט.

לגבי בוסטון אני תוהה האם איינג' מקווה שעם אירוינג והייוורד הוא יצליח למשוך עוד כוכב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 3:11 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
נדמה לי שפלאש אהב מאוד את אירווינג עוד לפני שלברון הגיע.

בכל אופן - מה הסיכוי של קליבלנד לסחור בבחירה שקיבלו כדי להשתפר בכאן ועכשיו (שזה מה שהם באמת צריכים לעשות)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 3:20 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ראובן כתב:
נדמה לי שפלאש אהב מאוד את אירווינג עוד לפני שלברון הגיע.

בכל אופן - מה הסיכוי של קליבלנד לסחור בבחירה שקיבלו כדי להשתפר בכאן ועכשיו (שזה מה שהם באמת צריכים לעשות)?

שיתנו אותה לברוקלין תמורת ווייטרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 3:24 pm 
Sophomore

אני לא חושב שקליבלנד תסחור בבחירה של הנטס אא"כ הם יחשבו שיש סיכוי טוב שלברון מתכוון להישאר, וכל הסימנים מראים שזה לא יקרה. קליבלנד אולי קיבלה את הטרייד הכי טוב שיכלה לבקש בסיטואציה, אבל בסוף העונה הזו הם עלולים להישאר בלי תומאס ובלי לברון.

מהצד של בוסטון, היתרון הגדול זו היכולת ליצור המשכיות. להייוורד ואירווינג צפויות להיות עוד לא מעט שנים טובות, ושניהם תחת חוזה בשנתיים הקרובות. הורופורד חתום עד גיל 34, שלשחקן גבוה בלי בעיות עד עכשיו זה לגמרי סבבה, בנוסף ג'יילן בראון וטייטום חתומים עקרונית גם על חוזים ארוכי טווח. יש כאן שלד חזק כבר עכשיו עם אפסייד רציני- קיירי והייוורד מגיעים לסיטואציה הרבה יותר מוצלחת מבעבר, וקיירי בא רעב מאוד, וכמובן שהרבה מאוד יקום ויפול על בראון וטייטום.

בוסטון הייתה במצב שבו היא הייתה חייבת להתייצב על ההווה או על העתיד, והתוצאה הסופית היא שלד חתום לטווח ארוך של שחקנים שגם יכולים להוביל בהווה וגם אפשר לצפות שיוכלו להוביל את הקבוצה בעידן שאחרי גולדן סטייט וקליבלנד, וכאמור, איינג' נשאר עם שני הצעירים שנראים המבטיחים ביותר שלו.

בהתחשב במוטיבציה שקיירי מגיע איתה לסיטואציה הכי מוצלחת שהוא יכל לבקש (השחקן המוביל בקבוצת צמרת עמוסת כישרון), בזה שהוא הרבה יותר מתאים מתומאס לשיטה שסטיבנס מנסה ליצור ובעובדה שסוף סוף יש ווקטור ברור ובסה"כ חיובי מאוד, בסיכומו של הקיץ בוסטון התחזקה ואפשרה לעצמה בסיס הרבה יותר יציב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 3:36 pm 
מנהל פורום

פלאש, אתה קצת מגזים
אני חושב שאין עוררין שקיירי השחקן הטוב בטרייד הזה
בהתחשב בחוזה ובגיל שלו, אני חושב שניתן הגיד שהוא השחקן הטוב בטרייד ולא במעט!

זה כבר לא יכול להפוך את הטרייד לטמטום שאתה מייחס לו.
מה שכן, קיירי היה על השולחן והיה ברור שהוא לא יסיים את העונה בקאבס, גם אם היה מתחיל אותה אם לא היו מוצאים טרייד טוב.
איינג' מיצמץ הרבה יותר מידי לטעמי, עם יותר מידי תוספות.

הקאבס הרוויחו קצת שומרים בכנפיים שיכולים לשים גוף על דוראנט (קראודר וג'ף גרין), הרוויחו עתיד (זיזיץ' והבחירה) ויכולים אולי לרצות את לברון ולגרום לו להישאר

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 4:13 pm 
Sophomore

לפני הטרייד הכול היה תלוי במצב הפציעות של גולדן.
אחרי הטרייד זה בדיוק אותו דבר.

המרוויחה הגדולה היא הליגה- יש שתי קבוצות שמאוד מעניין איך יתחברו.

וכן, קיירי הוא ללא ספק מניה מוכחת והשחקן הטוב בטרייד, אחד שכבר ראה וביקר בארץ המובטחת.
אייזאה הוא כלב קטן שאף פעם לא שיחק עם הגדולים על אמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 4:22 pm 
Hall of Famer

מסכים. קיירי סקורר ברמה מעל IT. בטוח שקרי וקליי כעת קצת נושמים לרווחה כי לשמור על קיירי זה קצת סיוט.
קיירי היה על השולחן כמו שכתבו אבל גם עוד עשרים קבוצות הביאו עניין. לקבל את קיירי בשיאו עם מלא שנים קדימה זה הישג יפה. מחיר לא נמוך בכלל , במיוחד אם משווים למה שקיבלו בבולס והפייסרס אבל זה טרייד סביר לסלטיקס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 5:18 pm 
Freshman

האם לדעתכם הטרייד על בראדלי היה מתבצע אם היו יודעים שקיירי על המדף? בזמנו, חשבתי שהטרייד על בראדלי הוא הבעת אמון באיזייאה ובנכונות שלהם לתת לו חוזה מקס (הרי היה קשה לשמור על שניהם). עכשיו הם נותרו עם קו אחורי של קיירי, רוזייר וסמארט, כאשר אף אחד מהם לא עושה את האחרים טובים יותר (בניגוד לרוב הקונטנדריות האחרות, שיש להן אחד כזה). לא יודע כמה הם התקדמו, אפילו בטווח הקצר. יותר מדי נכסים עפו פה על שחקן שרוצה לעזוב, שלא ברור כמה שמשדרג את בוסטון (ארגיובלי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 5:57 pm 
Hall of Famer

תומאס וברדלי לא עושים את האחרים טוב יותר.
ברדלי יקבל חוזה גדול. לכן הועבר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 5:57 pm 
Junior

הטרייד על בראדלי היה קשור לנושאי תקרת שכר, בשביל ההחתמה של היוורד.
אאלט החוזים של קראודר, תומאס וזיזיץ כל כך נמוכים שהחוזה של קיירי יותר גדול.

השאלה המעניינת זה איך הליגה הייתה נראית אם ההכרזה של קיירי הייתה בתחילת יוני במקום תחילת יולי.
האם פשוט היה טרייד קיירי באטלר והשאר היה זהה?
האם בוסטון הייתה פורעת את כל הנכסים והולכת על קיירי היוורד באטלר הורפורד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 6:08 pm 
Hall of Famer

אכן שלושתם יחד עולים 4-5 מיליון פחות. קראתי שאיכשהו זה חוסך לקאבס 29 מיליון במס מותרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 9:25 pm 
Hall of Famer

זה טרייד בעיני שבו 2 הקבוצות הפסידו או יותר מדויק יצרו לעצמן סימני שאלה שלא היו קודם.

קליבלנד זה קל. הם הפסידו. לא בטרייד, אלא הרבה קודם כשקיירי בא והכריז שהוא מעוניין בטרייד. מהרגע הזה היה ברור שהקאבס יחלשו. אם נשים בצד את השאלה איזה קליבלנד יותר טובה - זאת של שנה שעברה או זאת של השנה, אלא ניקח כעובדה שלא הייתה ברירה אלא להעביר את תומאס, אז הקאבס עשו טרייד טוב. בדרך כלל, כמו שסימונס אוהב להגיד, במצב כזה קבוצה מקבלת 30 סנט על הדולר, אולי אפילו 10 סנט על הדולר. הקאבס קיבלו אולי 66 סנט וזה לפני שנדבר על בחירת הדראפט. אבל ויש כמה אבלים.

1. בחירת הדראפט נהדרת ותעזור לקאבס בעידן אחרי לברון, אבל הפוקוס של הקאבס לא יכול להיות מה יהיה אחרי לברון. הם צריכים להתעסק אך ורק בכאן ובעכשיו. חלון לאליפות הוא דבר נדיר באן.בי.איי וכשהוא קיים אתה חייב לרוץ עליו בכל הכוח. אז כל הכבוד לקאבס על הנכס העתידי, אבל כשאני בוחן את הטרייד הזה במשקפיים איך הוא השפיע על סיכויי האליפות של הקאבס, הבחירה לא רלוונטית.

2. אני לא יודע כמה אייזיאה תומאס יוכל להחליף את אירווינג. יש 2 סימני שאלה גדולים בעיני בנוגע לאיש הקטן. דבר ראשון, אני לא סגור על זה, אבל אני חושב שהוא הרבה פחות מתאים מאירווינג לשחק בלי הכדור. אני חושב שהוא קלע ממסירה הרבה פחות טוב מאירווינג. לברון יהיה מרכז ההתקפה איפה שהוא לא ישחק והשחקנים צריכים להתאים את עצמם אליו (היוצא מן הכלל היחידי היה וייד). אני חושב שתומאס יתקשה הרבה יותר מהאיש אותו הוא מחליף. סימן השאלה השני הוא מהי באמת היכולת של תומאס. הוא הוכיח את עצמו כסקורר מוכשר מהרגע שהוא הגיע לליגה. אבל הוא לא הראה בשנים שלו בסאקטאון ובפיניקס את מה שהוא הראה בבוסטון. יש אפשרות סבירה ביותר שסטיבנס מיקסם את היכולות שלו בשיטה של בוסטון והוא לא ייתן בקליבלנד,במערכת שונה לחלוטין ויותר סטנדרטית, את מה שהוא נתן בשנתיים האחרונות.

3. אני מת על קראודר. בדיוק מהשחקנים שאתה שמח שמצליחים. עובד קשה, שומר, מצליח לא בגלל שהוא מוכשר, אלא בגלל שהוא רוצה יותר. אבל הוא מגיע לעמדות בהן בקליבלנד הרבה פחות צריכים אותו. לקליבלנד היה עוזר אם היה מגיע שוטינג גארד נוסף, העמדה החלשה ביותר לטעמי של הקאבס, לא עוד פורוורד.

לגבי בוסטון מבחינה יבשה העסקה יותר מוצאת חן בעיני. בהחלט קיבלו את הכשרון הטוב ביותר. אני גם חושב שהדרך לא בוערת לבוסטון. הם יכולים לגדול איזה עונה עם הצעירים בראון את טאטום שישתלטו על עמדות הפורוורד. אבל מעולם לא אהבתי את האופי של אירווינג. תומאס היה סקורר וההתקפה של הסלטיקס נעה סביבו, אבל אני לא חושב שתומאס שחקן אגואיסט. אירווינג בעיני כן. אני חושב ששחקנים אפילו שמחו לוותר מהמשחק שלהם בשביל תומאס, לא יודע כמה זה יקרה בשביל אירווינג. בסה"כ בוסטון היתה קבוצה שהשיגה יותר מסך החלקים שלה, הרבה בגלל האופי של הקבוצה. האופי הזה נעלם אצל השחקנים ונראה אם סטיבנס יוכל לבנות אותו שוב בקבוצה חדשה. בנוסף, בראדלי וקראודר וגם אוליניק בעיני הם אלו שהביאו את הקשיחות והרוע של בוסטון. זה כבר לא קיים בקבוצה הזאת. וכמובן מה שאמרו כולם, הויתור על הבחירה של הנטס יכול להיגמר בצער גדול בדראפט הבא.

בשורה תחתונה, לדעתי לשתי הקבוצות לא הייתה ברירה אלא לעשות את הטרייד הזה. אבל בעיני בסופו של יום שתי הקבוצות הביאו מחליפים לא מתאימים לסיטואציה מושלמת שהייתה בעבר והן ישלמו על כך.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 10:00 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
עמוס, מה לגבי השאלה שלי לגבי טרייד על הבחירה? או שלא עושים דברים כאלה (זה בכלל אפשרי חוקית?)?

כאילו, אם המטרה היא ליצור קבוצה לאליפות, אז ברור שעדיף להשיג עם זה נכסים. ואם רוצים לשמור על קבוצה ברמה נורמלית גם אחרי העזיבה הקרובה של לברון נשמע לי הגיוני ששחקן סביר שווה כמו בחירה סבירה. ואם ממילא מתפרקים אז מה כבר תעזור בחירת דראפט עכשיו, עדיף להתחיל בטנקינג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 10:08 pm 
Hall of Famer

הם תמיד יכולים למצוא קונה לבחירת דראפט גבוהה. השאלה מה התמורה.
בחירת דראפט שכזאת היא בהחלט נכס גדול. אני במקום הקאבס לא הייתי מוותר עליה, אלא על שחקן שבאמת נותן לי סיכוי אמיתי מול הווריירס. סתם נניח שאנחנו מסכימים שכרמלו הוא כזה, אז טרייד עם הניקס על מלו יכול להיות משהו מעניין. אני חושב שמלו לא יקרב את הקאבס לאליפות, לכן אני אישית הייתי נמנע מטרייד כזה ושומר את הבחירה לימים אחרי לברון, או אם אצליח כן בדרך נס להשאיר את לברון, אז בדיקת אופציות בקיץ הבא על הבחירה, בין אם לשמור אותה עם רוקי מבטיח, או להעביר אותה, כשאז האופציות כנראה יהיו יותר משמעותיות.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 10:22 pm 
Hall of Famer

אתה יכול להעביר בחירה עבור מלו? הבדלי שכר עצומים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 10:37 pm 
Hall of Famer

אתה זורק עוד שחקנים לעסק, אולי מערב קבוצה שלישית. לא יודע אם יש טרייד אקספשן.
אם שני הצדדים רוצים את העסקה, אפשר להיות יצירתיים ולמצוא את הפתרון איך לגרום לכך לעבוד.
ובכל מקרה זאת סתם הייתה הצעה היפותטית כדי להמחיש את הנק' שלי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 10:42 pm 
Junior

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=hfe6gb8
צ'אנינג פריי וטריסטן תומפסון על מלו (שיצטרך אאלט לוותר על טריד קיקר).
פריי חוזה נגמר ולטריסטן יש 3 עונות של 17 מ', שפעם היה יקר אבל עכשו סביר לשחקן ברמתו. יחד עם הבחירה הניקס יקחו את זה.
ניסיתי וורסיות אחרות, עם שאמפרט ואולי צריכים למצוא קבוצה שלישית, כי לא הצלחתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 23, 2017 11:52 pm 
Hall of Famer

רק שעם מלו, עוד פעם קליבלנד תצטרך לשחק עם מיליון כדורים. יותר מדי אגו לדעתי.
מצד שני, צ'אנינג פריי הוא שחקן מיותר לגמרי היום, וטריסטן תומפסון הראה בסדרת הגמר האחרונה שלגמרי אפשר לוותר עליו. סתם, עוד קפיץ שנותן קצת הגנה שלא באמת מספיקה ברמות הכי גבוהות. כך שכן, מלול יהיה שדרוג עליהם.

אני לא מסכים לגמרי עם עמוס שבחירת דראפט טובה (דונצ'יץ' או פורטר ג'וניור) לא תשאיר את לברון כקונטנדר. כבר היו מקרים שבהם בחירת דראפט טובה באמת, נתנה אימפקט כבר בעונה הראשונה (אנתוני דייויס, בלייק גריפין שאמנם היה פצוע בעונה הראשונה, אבל נתן אימפקט מייידי ברגע שעלה על הפרקט). זה בדיוק מסוג הדברים שיכולים יחד עם לברון ,להשאיר את קליבלנד כקונטנדרית עד סוף העשור. וכאן, לדעתי היתה הטעות הגדולה של הסלטיקס. הויתור על הבחירה הזאת, כשגם כך, קראודר וזיזיץ' בכיף משלימים את ההבדל בין קיירי לבין תומאס.

קיירי באופן כללי לא הוכיח את עצמו עד היום כיותר מסטפון מרבורי 2.0 (אייזיאה דווקא כן...) אולי זה עוד יקרה, אבל בעיניי בוסטון כאמור הפסידה משמעותית מהקיץ הזה, כשגם הטרייד בין בראדלי לבין מוריס לא היה חכם במיוחד ורק המזל עם היוורד שיחק לטובתם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 205 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: