סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' מאי 03, 2024 2:07 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 205 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' אוגוסט 24, 2017 12:05 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
קיירי ששיחק מצוין בסדרות גמר של הליגה כולל הופעה מצוינת של 40 נקודות לא הוכיח את עצמו אבל איזייה תומאס שלא הגיע לשום מקום וגם נעלם קצת בסדרה הכי גבוהה שכן הגיע הוא זה שכן הוכיח את עצמו?
זה שבקיץ הבא איזייה חופשי ולברון חופשי ואולי יעזבו ביחד ולעומתם קיירי חתום עד 2019 לא שווה כלום?
זה שקיירי צעיר בכמעט 3 שנים מתומאס ומתאים יותר להיוורד בגיל גם לא שווה כלום? הוא אפילו לא בשיא עדיין.
קיירי יכול לרוץ עם הצעירים 5-6 שנים.
העיקר אובייקטיביות...

סטיבן איי סמית מסביר מצוין למה לברון לא יהיה מייק ואפילו לא יהיה קובי... https://www.youtube.com/watch?v=BFNH5rBYwjw

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 24, 2017 12:18 am 
Hall of Famer

קיירי הוכיח את עצמו מצוין כסייד-קיק. בשלוש השנים שהוא שיחק ללא לברון, קליבלנד היתה קבוצה מזעזעת. איזייאה לפחות במשך שתי עונות הוכיח שהוא מסוגל לקחת קבוצה לביתיות בפלייאוף כשהוא הכוכב הראשי. אז כן, אייזיאה הוכיח קצת יותר מאשר קיירי, לפחות כשחקן מוביל (קיירי מן הסתם מוכח יותר כשחקן מס' 2).

וכן, ברור שהגיל משנה, וגם אני מסכים שקיירי שחקן טוב יותר במעט מאייזיאה, בגלל סימני השאלה על שניהם (למשל, איך תומאס יסתדר במערכת אחרת ו\או עם לברון? האם קיירי יידע להוביל קבוצה?), אבל ההבדל הזה מתגלם היטב בזיזיץ' וקראודר. בעיניי, בחירת דראפט שיכולה להיות סופרסטאר זה מעל ומעבר.

וכן, קיירי יכול לרוץ 5-6 שנים, אבל כל מה שקנו זה את החוזה שלו, חוזה לשלוש שנים. אלוהים רק יודע איפה הוא יהיה עוד 5. בשלוש השנים האלה, שנות החוזה, גם אייזיאה אמור להיות טוב מאד. שחקנים, גם נמוכים (ע"ע) אייברסון לא באמת מתחילים את הדעיכה בגיל 30 אלא קצת אחר כך. 3 שנים הוא עוד אמור להיות בסדר גמור.
מה שכן יכול בהחלט להיות זה שאיינג' אולי רצה את השלוש השנים הבאות של תומאס, אבל לא רצה את שלוש השנים שאחריהן, שבטח גם יהיו בחוזה פוטנציאלי (נניח 140 מיליון דולר ל 5 שנים). ואז גם אני מאמין שתומאס ידעך מאד

כללו של דבר, אני מאמין שבטווח הקצר, בוסטון הוציאה את עצמה מקונטנדריות, והכתירה את קליבלנד למלכת המזרח לעוד שנה. יש מצב שהטרייד הזה ישתלם לטווח הארוך אם קיירי יאריך חוזה ואם הכל יסתדר, אבל זה ספק גדול - מה שבטוח זה שגם בטווח הארוך קליבלנד הוציאה משהו לא זניח בכלל, בדמות דונצ'יץ', באגלי או פורטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 24, 2017 12:35 am 
Junior

קיירי לחלוטין הוכיח את עצמו כהרבה אבל ממש הרבה יותר ממארבורי. אלא אם האחרון נתן הופעות קלאץ׳ אדירות בפיינלס ואנחנו לא מודעים לזה.
בכלל, חוסר ההערכה לעובדה שקיירי הוכיח שהוא מתפקד ברמה הכי גבוהה כשהכסף על השולחן לא מובן לי לחלוטין. זה בזמן שרוב האנשים כנראה היו מוכנים בשם דני איינג׳ להעביר סוללת בחירות וצעירים תמורת הארדן שבינתיים בעיקר נחנק במאני טיים.
אז אני לא אומר שקיירי שווה יותר מהארדן, אבל קצת כבוד למה שקיירי עשה בשנים האחרונות לא יזיק בכלל כשמנסים לכתוב על הערך שלו.
לדבר על השנים הראשונות והפצועות שלו, ליד אפס כשרון בערך, זה ממש לא רציני. דברו על מה הוא עשה עכשיו בתור גבר בגמר נבא, לא מה עשה בתור ילד.

חייב להגיד שמי שמצפה מג׳ף גרין לעשות משהו כנראה לא ראה אותו בשנתיים האחרונות. בוא נגיד שהוא לא חתם על מינימום בקאבס כדי לרדוף אחרי טבעת. הוא חתם על מינימום כי אפילו באורלנדו החלשה הוא לא הצליח לקבל יותר מדי דקות ואף אחד לא היה מציע לו יותר מזה.

מהכיוון של בוסטון אומרים שאיינג׳ מעריך שהבחירה של הנטס תהיה מחוץ לטופ 5. אם הוא צודק זה הזמן הנכון למכור, לפני שהם ינצחו כמה משחקים ושאר הקבוצות יעריכו גם הן קצת פחות את הבחירה.
לקאבס כרגע אין באמת על מה להעביר את הבחירה כי אין כוכב פנוי לטרייד, אבל מסכים עם עמוס שזה כיוון שצריך להיות מוכן אליו. אם משהו קורה בפליקנס ובוגי יוצא לשוק הטריידים הוא בהחלט שחקן שהייתי מוכן לשלם עליו בבחירה הזו בשביל להגדיל את הסיכויים לאליפות שכנראה לא תחזור עד שלברון ג׳וניור יעשה גם הוא שיבה מתוקשרת הביתה.
מה גם שאני די בטוח שאפשר יהיה לקבל אותו תמורת פחות מזה, משהו כמו 2 בחירות עתידיות ומוגנות של הקאבס.
הייתי מחפש אקטיבית גם טרייד של גארד וגבוה הגנתי תמורת הבחירה הזו. הבעיה בכל העניין היא שהקאבס כנראה לא חושבים כמונו, הם התעקשו לקבל נכס עתידי בטרייד על קיירי, מה שמרמז שהם לא יהיו מוכנים לוותר על הבחירה הזו בשביל השנה הזו.

אגב שוטינג גארד, עמוס, דווח היום שהקאבס ניסו את הווריורס לגבי קליי לפני שסגרו עם הסלטיקס.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 24, 2017 12:39 am 
Hall of Famer

קיירי רמה מעל תומאס. קיירי לא תלוי בשופטים.
קיירי צעיר יותר.
קיירי יושב על חוזה נח ותומאס מצפה למקס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 24, 2017 2:00 am 
Freshman

עמוס, אני מסכים ולא מסכים עמך. אני מסכים שאירוינג שחקן יותר אנוכי מתומאס. וזאת בדיוק הסיבה שתומאס יתרום הרבה יותר לקליבלנד (או לפחות זאת התקוה). תומאס צריך לתת 20 דקות שבהן הוא והחברה מסביבו משתלטים על המשחק. בשאר הזמן לברון יקח את המשחק על עצמו. אירוינג היה אמור לעשות את זה אבל הוא לא טוב מספיק לשלוט לבד במשחק ל 20 דקות שלמות ואנוכי מידי מכדי לשתף את שאר השחקנים. תומאס פחות טוב בלהשתלט על המשחק אבל הרבה יותר נדיב.

בעיני אירוינג הוא (מבחינת אופי) קובי לעניים. שחקן שצריך את כל תצומת הלב לעצמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 24, 2017 2:37 am 
Junior

אתה צודק מאוד בחלק מהדברים. אבל יש כנראה שתי קבוצות בליגה שנותנות לך הרגשה חזקה שהמערכת בכלל והמאמן בפרט יידעו לנתב ולתעל ״קובי לעניים״. בוסטון זו אחת מהן והשניה זו הספרס כמובן.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 24, 2017 3:15 am 
Hall of Famer

קיירי אכן אנוכי ואולי ה"רכז" (הוא לא רכז) המוסר הכי גרוע שראיתי לאחרונה יחד עם רוז. אפשר לחפש ביוטיוב מסירות יפות ואולי למצוא חמש כאלו.
אבל הוא קולע באחוזים טובים את הסקירות הקשות שלו.
להוביל את בוסטון? נחכה ונראה. גיל 25 בבוסטון זה שונה מגיל 21 עם הזבל שהיה לו הקאבס לפני לברון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 24, 2017 3:51 am 
Freshman

צ'ונסי כמו שציינתי יש כאן אלמנט של הימור כמה האפקט של סטיבנס משמעותי. אבל לברון מאפשר לשחקנים שלידו להתבטא כך שאני אופטימי שתומאס ישתלב. דווקא לגבי אירוינג יש לי יותר ספקות. הוא לא מספיק טוב להשתלט על משחק לאורך משחק שלם ואנוכי מידי או טיפש מידי להפעיל את השחקנים האחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 24, 2017 9:28 am 
מנהל פורום

אגב אמרו על הטרייד שזו הפעם הראשונה בהיסטוריה שעבר שחקן בטרייד בין קבוצות שנפגשו בשנה קודם בגמר קונפרנס או בגמר פיינלס.
בנוסף אמרו שזה הטרייד הראשון שבו עוברים משני הצדדים שחקנים של 25+ נקודות בממוצע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 24, 2017 1:20 pm 
Hall of Famer

לדעתי מי שהכי מרוצה מהעסקה הזאת היא גולדן סטייט :mrgreen:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 24, 2017 5:26 pm 
Hall of Famer

אני במקום ג״ס לא הייתי מרוצה בכלל. קליבלנד איכשהו הצליחו לצאת מהמצב ביש שקיירי הכניס אותם אליו (וגם להם חלק גדול מאוד בזה, כמובן) עם שחקן ברמה פחות או יותר שווה לשנה הקרובה + בחירת דראפט גבוהה מאוד. אם לברון יישאר שם מעבר לשנה הקרובה, הם יכולים להמיר אותה לשחקן משמעותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 24, 2017 5:54 pm 
Senior

לדעתי תומאס לא קרוב אפילו ללתת להם מה שאירווינג נתן.
הנעלם הגדול הוא לדעתי רוז (וכמובן ווייד, אם וכאשר)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 24, 2017 8:08 pm 
Junior

בהנחה שזו עסקה לשנה, ובקיץ הבא לברון ו-IT לא יישארו בקאבס, כמה כסף יהיה להם פנוי מתחת לתקרה? יוכלו להחתים פרי אייג'נטס איכותיים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 24, 2017 8:51 pm 
Hall of Famer

שחקנים יכולים לעבור פעמיים בטרייד באותה העונה ?
אם כן אז כמדומני לקליבנד יש כבר פוטנציאלית חבילה מוכנה ( הבחירה של הנטס , הבחירה של קליבלנד עצמה , קראודר על חוזהו החביב , איזה כישרון צעיר שירשים בדמות זיזיץ או סדי אוסמן , ועוד נניח איזה שחקן נוסף על חוזה דו ספרתי בכדי לאזן משכורות ) , ותקנו אותי אם אני טועה - אבל זו חבילה שיכולה במהלך העונה ( כתלות למשל במיקום של הנטס ) להביא להם עוד שחקן בקליבר גבוה .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 24, 2017 10:01 pm 
Junior

הם יכולים להעביר את קראודר בטרייד אחרי ה-22 באוקטובר.
הם לא יכולים להעביר גם את הבחירה של הנטס וגם את שלהם, אחת מהן חייבת להישאר בחזקתם בגלל שהבחירה של 2019 נשלחה לאטלנטה. בגלל ההגנות על הבחירה הזו, הבחירה הבאה שהקאבס יכולים להעביר היא ב-2022.
"איזה כישרון צעיר שירשים" זה משהו שקצת קשה לסמוך עליו. זיזיץ' לפחות בליגת הקיץ לא נראה כמו מישהו שהולך לראות דקות בקאבס השנה, הוא מאוד לא מוכן.

כפי שכתבת, השווי של החבילה הזו מן הסתם מצוי במיקום של הנטס. אם בינואר הקאבס ירצו לסחור בה, השווי שלה יהיה שונה משמעותית אם היא אחרונה בליגה או שיש 7-8 קבוצות חלשות ממנה. גם לא כ"כ בטוח שיהיה שחקן בקליבר גבוה שפנוי לטרייד במהלך העונה. כרגע יש חשוד עיקרי אחד וזה קאזינס עם החוזה שנגמר בקיץ הבא, אבל לך תדע מה יהיה איתו או בקבוצות אחרות במהלך העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 24, 2017 11:36 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
כשיהיה זמן נחפש את כל השבחים שפלאש רשם על קיירי.

אני חוזר ואומר, למקרה שלא הובנתי - קיירי אירווינג השחקן השביעי באיכות בNBA. אחרי לברון דוראנט קארי ווסטברוק הארדן ולאונרד.
הוא עד כדי כך מצוין, ואני הראשון שמעריך אותו עם או בלי לברון, כנראה אין בפורום מי שמעריך אותו כמוני

אלא מה, אדון אייזאה תומאס גם הוא פוינט סקורר מדהים ולדעתי רק 3 מקומות אחורה, אחרי דיוויס וג'ורג'. אירווינג הפוינט מספר 3, אייזאה מספר 4 (כן, לפני ג'ון וול וכריסטופול)

וכן, זו עסקה מטומטמת כי קיירי הכריז שהוא עוזב ובוסטון יכלו לקבל אותו + תוספות על אייזאה לבד. לא היו לקליבלנד ברירות טובות יותר

אני חושב שעמדת הפוינט של הקאבס בסה"כ טובה יותר העונה בפער, אייזאה + רוז אחלה שחקני פלייאוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 25, 2017 12:06 am 
Junior

אני חושב שאנשים פה לא הפנימו את העונה האחרונה של אייזאה.
לקלוע ממוצע 29 נק' בקבוצה שמנצחת לפחות 50 מש' זה סקורר על. זה סופר קשה, בטח ביעילות של אייזאה, ולא עניין של אימון, אלא כשרון.

יש רשימה קצרה מאוד שעשתה את זה ב40 השנים האחרונות: בירד, ג'ורדן, דומיניק, מאלון, רובינסון, שאק, קובי, לברון, אייברסון, מלו, הארדן, קארי דוראנט ואייזאה.
אייזאה הוא כנראה "רק" סקורר ברמה של כרמלו, וזה מאוד מכובד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 25, 2017 4:00 am 
Hall of Famer

לא חושב שמישהו מזלזל בתומאס. אבל קיירי טוב יותר, צעיר יותר ועם חוזה נח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 25, 2017 7:57 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

FLASH כתב:
אייזאה הוא כנראה "רק" סקורר ברמה של כרמלו, וזה מאוד מכובד.

אם כבר אז קיירי לדעתי הוא כמו כרמלו ולא יכול להוביל קבוצה כאופציה מס' 1 להישגים משמעותיים.
הוא לא עושה את האחרים יותר טובים בניגוד לסטף, לברון, הארדן, כריס פול, וול, ווסטברוק (סוג של) וגריפין,
והוא משחק רק בצד אחד של המגרש, בניגוד לקאווי, דוראנט, חד גבה, ג'ורג' ובאטלר.

אה, והוא גם חושב שהעולם שטוח WTF?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 25, 2017 8:39 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
קיירי חושב שהעולם שטוח?

(דווקא מטאפורה יפה לשחקן כדורסל שמתעניין רק בלעלות על פרקט ולשחק כדורסל)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 25, 2017 11:54 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ראובן כתב:
קיירי חושב שהעולם שטוח?

(דווקא מטאפורה יפה לשחקן כדורסל שמתעניין רק בלעלות על פרקט ולשחק כדורסל)

אם אתה רוצה לנטרל אותו תביא לו לשחק עם כדור עם איור של הגלובוס.

נערך לאחרונה על ידי sir charles בתאריך ו' אוגוסט 25, 2017 7:03 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 25, 2017 1:14 pm 
Junior

המגרש הוא שטוח והכדור הוא עגול

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 25, 2017 2:00 pm 
Junior

בסופו של דבר הטרייד הוא בעיקר סוריאליסטי משהו. שתי יריבות צמרת עושות טרייד כזה ? בוסטון מקבלת כוכב נוצץ שכזה ? אנחנו לא רגילים לכאלה מעשי קוסמות. יכולות של 12 במדרג של 1-10 כמו שיש לאירווינג. רוב / כל הכוכבים של בוסטון בעשרות שנים האחרונות תמיד היו קצת דפוקים כאלה. פירס היה אולד סקול, אנטואן ווקר עם הכרס והזריקות מהחמש, רונדו היה [ועדיין] דפוק לגמרי. גארנט וריי אלן גם באו בסוף כבר אפויים ושיחקו כדורסל ישן יותר. פה מקבלים איזה חייזר עם יכולות כדרור ביוניות. נוצץ ומבריק. זה לא מתאים לנו. איפה ויטאלי פוטפנקו ? איפה המפרקים החלודים והמבט הזועף של קנדריק ? איפה כתבת הקיץ על הפוטנציאל של קדריק בראון ? מה אז צריך להפסיק להסתכל דבר ראשון בתוצאות הלילה ולקוות שהנטס הפסידו ? לעזאזל עם איינג'.

לפחות נשארו הלייקרס.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 26, 2017 1:11 am 
Sophomore

לראות שהלייקרס הפסידו הרבה יותר כיף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 26, 2017 8:42 am 
Freshman

יש ידיעות שמדווחות על ממצאים בעייתיים בתוצאה של הבדיקה הרפואית של IT, ושקליבלנד עדיין בודקת את התוצאות והאם תהיה להן השפעה על הטרייד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 205 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: