סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' מאי 03, 2024 8:45 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 137 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: הפועל ירושלים 18/19
הודעהפורסם: ד' דצמבר 20, 2017 11:07 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אפשר להתחיל לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 18/19
הודעהפורסם: ד' דצמבר 20, 2017 11:08 pm 
Sophomore

לא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 20, 2017 11:13 pm 
Junior

תן לנו לעוף מהגביע קודם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 12:36 am 
Junior

כל עוד גיא הראל לא זז מעמדת המנהל המקצועי אני לא רואה טעם באשכול הזה - הוא אשם לא פחות מקציקאריס ושות'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 1:29 am 
Hall of Famer

אם הוא אשם על העונה, הוא גם זכאי לקרדיט על העונה הקודמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 9:32 am 
מנהל פורום

נו ברור שהוא זכאי לקרדיט על זה ששם את היד על פיאניג'אני
העניין שהוא בכלל לא הבין מה קרה בעונה שעברה
גזר לזבוב את הכנפיים ואמר לזבוב "עוף" הזבוב לא עף, גיא הראל הבין מזה שזבוב בלי כנפיים פשוט לא שומע
הפועל הייתה מרחק האסל אחד של ברטי מלהיות מודחת ברבע גמר הליגה, פיינלפור שכל כולו הידוק רוטציה ודייסון שתפס גל
מה המסקנה? יש לנו אחלה קבוצה, רק מה? הכדורסל לא יפה לעין. בוא נביא מאמן שמתמחה בכדורסל התקפי ומהיר ובא לציון גואל. אותו סגל ששיחק מבוקר הגנתי מכוער יקבל את הפילוסוף היווני ונהיה גולדן סטייט באדום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 10:11 am 
Hall of Famer

אני חושב שהעליהום על גיא הראל ממש מוגזם , עם כל זה שהוא עושה טעויות (כמו כולם). מבחינת בניית הקבוצה , אני זוכר מצויין שכל ההחתמות (אומיץ', דיי, אוחיון ופרפרגלו) קיבלו כאן ובמקומות אחרים מחמאות כמעט מקיר לקיר. לא חושב שהיו הרבה אנשים שחשבו למשל שאומיץ' ואוחיון יראו כמו שהם נראים.

בכל מקרה , בתור מנכ"ל שבתקופתו הפועל לקחה שתי אליפויות + עליה לכמעט כל הגמרים המקומיים בארבעת השנים האחרונות , להגיד עליו שהוא נכשל יהיה מוגזם ומצחיק (ולא , התירוץ של "הפועל לקחה אליפויות רק כי מכבי חלשה" לא תקף , בגלל שאם וכאשר מכבי תיקח העונה אליפות , אני מניח שאף אחד לא יגיד "זה לא חוכמה , הם לקחו אליפות רק כי הפועל ירושלים חלשה").

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 10:13 am 
Sophomore

ברור שלא יגידו, כי אין מה להשוות בין מכבי לירושלים, ובטח לא לתלות את הצלחת מכבי בחוסר הצלחת ירושלים, שקטנה ממנה בכל מובן ודרך, בכמה עשורים טובים.
הכדורסל הישראלי סובב סביב מכבי, בין אם תכיר בכך ובין אם לאו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 10:19 am 
Hall of Famer

מה לעשות שבשנים האחרונות הפועל ירושלים היא הקבוצה הכי טובה בארץ , ולא מכבי......... אם הפועל הייתה נראית כמו שהיא הייתה אמורה להראות (או כמו שנה שעברה נניח) , אני גם בספק גדול אם מכבי של השנה הייתה יותר טובה ממנה (שזה דיון היפותטי לחלוטין). בכל מקרה , מבחינתי 2 אליפויות והגעה לכמעט כל הגמרים המקומיים, רבע גמר וחצי גמר יורוקאפ ב-4 שנים, בשום פנים ואופן לא יכול להיחשב ככישלון מקצועי של העומד בראש המערכת המקצועית.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 10:22 am 
Junior

אני למשל בקיץ חשבתי שההחתמה של אומיץ היא טובה. הרי הוא כבר נתן עונה אחת ממש מצויינת בליגה הספרדית וביורוקאפ עם גראן קנאריה הנהדרת של אותה עונה. הוא לא נהיה אפס ביום אחד. גם את ההחתמה של דיי אהבתי בגלל ערימות הכישרון.
2 החלטות שחרצו את גורל העונה הן להחתים את קאציקריס שנכשל בכל מקום בערך, ויותר מכך - לוותר על תותח יורוליג כמו ג'רלס לטובת אותו מאמן כושל (ובשביל מה? בשביל עוד כמה שבועות בתפקיד שלאחריהם יעוף בבושת פנים). גם ההחלטה לשים את הקבוצה בידיים של ליצן הזוי וגונב דעת כמו מודי מאור לא ברורה, אם כי אני באמת לא רואה יותר מידי מאמנים שיוציאו משהו מהסגל החולה הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 10:33 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
הוא לא נהייה אפס ביום אחד, אבל כנראה נהייה אפס בשנתיים. היו פה כמה אנשים שדיברו על הירידה שלו בזמן שהוא הוחתם.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 10:39 am 
Junior

עופר האדום כתב:
אני חושב שהעליהום על גיא הראל ממש מוגזם , עם כל זה שהוא עושה טעויות (כמו כולם). מבחינת בניית הקבוצה , אני זוכר מצויין שכל ההחתמות (אומיץ', דיי, אוחיון ופרפרגלו) קיבלו כאן ובמקומות אחרים מחמאות כמעט מקיר לקיר. לא חושב שהיו הרבה אנשים שחשבו למשל שאומיץ' ואוחיון יראו כמו שהם נראים.

כן, אבל רק גיא הראל מקבל כסף על לעשות את העבודה שלו כמו שצריך, בעוד יתר האנשים הם מנג'רי כורסא.

אני אגב בשונה ממך זוכר הרבה סקפטים גם לגבי ארבע ההחתמות האלו. אישית אני חשבתי שלהביא את אוחיון מצד ירושלים היה דיי מטומטם, וגם מההחתמות האחרות לא התלהבתי.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 11:02 am 
Hall of Famer

אז כנראה היית במיעוט די גורף....... אני זוכר תמונה שונה לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 11:04 am 
Junior

אבימאל כתב:
אם הוא אשם על העונה, הוא גם זכאי לקרדיט על העונה הקודמת.

נו, ואת פרנקו הוא פיטר אחרי עונה לא מוצלחת למרות שהוא הביא אליפות בעונה הקודמת
צריך לזכור שלגיא הראל אחריות רחבה הרבה יותר מרק הצד המקצועי, ודווקא בצד העסקי נראה שירושלים מתנהלת בצורה יוצאת דופן. עדיין לא מכבי, אבל הפער שנסגר בשנים האחרונות הוא דרמטי.
יכול מאד להיות שצריך לחשוב על שינוי בצד המקצועי.
לדעתי חלק מהטעויות המקצועיות התחילו בקיץ, וגם פה היו הרבה סימני שאלה על חלק מההחתמות - על אומיץ', על הגיל המבוגר של רוב השחקנים ועוד.
הטעות הכי ברורה לדעתי היא ההחתמה של אוחיון - נראה שחשבו להחתים אותו כתחליף לבר טימור, בסוף החתימו את שניהם ומצד שני ויתרו על החתמה של סמול פורוורד ישראלי כשהיו הרבה פנויים בקיץ - משעור, דאוסון, בלייזר (אני לא יודע אם הייתה אפשרות לשחרר אותו מחיפה), שמחון. כל אחד מהם היה תורם המון לירושלים והרבה יותר מאוחיון.
כמובן שההחתמה של קציקריס הייתה בדיעבד טעות, אם כי אני לא יודע כמה זו הייתה טעות מראש. מאמן אירופאי בכיר למדי, זה לא שאוברדוביץ' רצה לבוא. מצד שני, כבר בקיץ עלו פה סימני שאלה לגבי היכולת שלו להוביל קבוצות, כשרוב ה"בכירות" שלו נובעת מהיותו מאמן נבחרת רוסיה ויוון.
כמובן שרצף הטעויות מתחילת השנה זועק לשמיים. החל מהשחרור של ג'רלס, דרך הפיטורים של קציקריס בלי להביא מחליף הולם, השארה של מודי מאור בלי עוזר למשך חודש, ההשתהות בהבאת מחליף לג'רלס וגם אז הבאה של שחקן בכמה רמות מתחת. הפועל קרובה מאד למצב שהיא רק עם 4 זרים עד סוף השנה בליגה, אחד מהם (קינזי) בבריאות חלקית ביותר ועוד אחד (רוברטס) פציע למדי.
מעניין שכל זה קורה דווקא אחרי קיץ שבו נשאר מרבית הסגל, אולי ההמשכיות זה לא תמיד כל כך טוב.
הפועל גם בבעיה לגבי השנה הבאה. היא נתקלת בדיוק בבעיה של הנבחרת - הדור הבכיר (אליהוף הלפרין, אוחיון) כבר מבוגר ולא סוחב, הדור שאחר כך פשוט לא ברמה. חוץ מהוואל אף ישראלי היום לא ברמה של להיות שחקן משמעותי ביורוקאפ (אולי אליהו) הבעיה שאין הרבה שחקנים ישראלים אחרים שאפשר לשקול ושכן יהיו רלוונטיים. צריך לדעתי להשאיר את הוואל, אולי את אליהו וטימור. הייתי משחרר את כל הזרים, משאיר אולי את רוברטס. מבחינת ישראלים - הייתי מנסה ללכת על בלייזר או גינת, דאוסון או קולשוב. בגארדים המצב ממש רע, האמת שהגארד הישראלי היחיד ברמת יורוקאפ זה גל מקל, אז לא הייתי פוסל אותו, אבל מהספסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 11:07 am 
Hall of Famer

גם אני זוכר לא מעט סקפטים לגבי ההחתמות האלה, אולי למעט דיי. על אומיץ' כמה וכמה אנשים הצביעו על עונה-עונה וחצי טובות וכל השאר לא משהו ובטח הנפילה מאז שנת היורוקאפ המוצלחת, ואני בכלל לא מדבר על אוחיון שאוהדי מכבי לפחות היו די בקונצנזוס על מה הוא שווה באמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 11:08 am 
מנהל פורום

מישהו יכול לתמצת את ההיסטוריה התעסוקתית של גיא הראל?
לא מצאתי מידע במה הוא עסק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 11:12 am 
Sophomore

אני מצטער שאני מתווכח על הנקודה הזו פעם אחר פעם, אבל אני לא רואה שום פער שנסגר. ירושלים עשתה 2 אליפויות וחצי גמר באירופה, שזה יפה מאוד ויותר מכל קבוצה אחרת בשנים האחרונות, אבל להגיד שהפער נסגר או הצטמצם? נו...
באירופה הקבוצה הזו די כישלון עם עונת הבלחה פעם ב3-4 שנים. כפי שאנחנו רואים, הסטטיסטיקה הזו נשארה זהה. 2 אליפויות זה יותר מאליפות אחת, הבעיה היא שכבר לחצי ליגה יש אליפות אחת, וכולן לקחו אותה בעשור האחרון. מכבי אגב, לקחה בעשור הזה עשרה גביעים בערך. צמצום פערים? אולי תקציבית, מבחינה מקצועית עברה מקבוצה אנדראצ׳יברית סדרתית לקבוצה שמגיעה להישגים פחות או יותר ע״פ גודל התקציב שלה. והייתי טוען פחות אילולא האליפות בשנה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 11:12 am 
Freshman

Shiver כתב:
מישהו יכול לתמצת את ההיסטוריה התעסוקתית של גיא הראל?
לא מצאתי מידע במה הוא עסק.

סוכן שחקנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 11:36 am 
Junior

אני חושב שאחת הבעיות הגדולות של הקבוצה היא שאחרי כל הדיבורים על המשכיות בקיץ, ובסך-הכל הרבה צעדים נכונים בכיוון הזה, מצאנו את עצמנו בלי ארבעת הגורמים הכי משמעותיים בהצלחה ביורוקאפ בעונה שעברה.
הראשון הוא כמובן פיאניג'אני שהיה ברור שהחלפה שלו בקציקאריס עלולה להיות ירידה בעמדת המאמן, אבל אני משער שרובנו לא שיער שתהיה כל-כך דרמטית.
השני זה ג'רלס ששוחרר והמחליף שלו לא התקרב לרמה שלו (למרות שצריך לציין שגם עם ג'רלס הקבוצה לא הבריקה העונה).
השלישי זה קינזי שהיה מאוד משמעותי בתקופה הזו של הטופ 16 עד חצי הגמר בעונה שעברה והעונה נע בין 'לא מזכיר בכלום את קינזי של העונה שעברה' ל'מזכיר בקצת את קינזי של העונה שעברה, אבל עדיין רחוק ממנו'.
והרביעי והאנדרייטד מכולם זה אמארה. אני חושב שרוב הזמן אמארה היה רחוק מלהבריק במדי הפועל, אבל איכשהו יצא שלמשך מרבית הקמפיין האירופאי הוא פשוט היה גבוה מצוין - הוא היה נוכחות הגנתית טובה ומפתיעה, הוא משך ה-מ-ו-ן תשומת לב מההגנות היריבות והוא כנראה גם היה נוכחות מאוד חיובית בחדר ההלבשה. הדיבורים על אמארה כמנהיג שקט כבר הפכו לקלישאה מעט מאוסה, אבל היום כמה שחסר לקבוצה שחקן כזה.
בכל מקרה, עם כמה שהוואל שידרג את הקבוצה בליגה, הוא חתיכת שנמוך במסגרת היורוקאפ לדעתי, המספרים לא מראים את זה, אבל ההבדל באיך שהצבע שלנו נראה הוא תהומי.

יש שיגידו שגם פיטרסון הוא אבדה משמעותית - בעיני הוא היה נראה רוב העונה שעברה כמו שחקן נחמד וחיובי בסופו של דבר, שלחלוטין אפשר יהיה להחליף בשחקן עם סט יכולות מעט יותר מתאים. בפועל המחליף שלו, שהיה נראה כמו שדרוג על הנייר, רק מדגיש את כל המעלות של פיטרסון.

אז יצא שאת כל מי ששווה היה לשמור שחררנו/איבדנו לפציעות, ומי ששמרנו הם חבר'ה שאולי לא היה טעות להשאיר, אבל הם לא היו הסיבה להצלחה של העונה שעברה והשדרוגים בדמותם של אוחיון ופרפרוגלו התגלו כ-לא ממש מה שהיה צריך. מצאנו את עצמנו עם קו אחורי נגרי וקו קדמי שהניתור הנאכי של כולם ביחד בו שווה לניתור של רונלד רוברטס אחד ושמפסיד לנבחרת הפורום במירוץ שליחים.

לעונה הבאה אין ספק שידרשו הרבה מאוד שינויים בסגל - לרמת ההתחלה מחדש בסגנון מה שמכבי עשתה בקיץ, אבל נראה לי שיש עוד הרבה יותר מדי זמן מכדי להתעסק במי בדיוק ומה בדיוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 12:15 pm 
Hall of Famer

דאוסן וג'ו אלכסנדר אני משער שיהיו בירושלים בעונה הבאה (אלכסנדר בתלות במצבו החוזי), דאוסן אולי אפילו עוד העונה.
ואם דיברו פה על "בסגנון מה שמכבי עשתה בקיץ", כנראה הדבר הראשון שירושלים צריכה לעשות זה להתנתק מהרגשות ולהגיד שלום לישראלים מתבגרים שכבר לא יכולים לסחוב אותה, עם כל הכבוד למה שעשו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 12:20 pm 
Junior

ערן כתב:
אני מצטער שאני מתווכח על הנקודה הזו פעם אחר פעם, אבל אני לא רואה שום פער שנסגר. ירושלים עשתה 2 אליפויות וחצי גמר באירופה, שזה יפה מאוד ויותר מכל קבוצה אחרת בשנים האחרונות, אבל להגיד שהפער נסגר או הצטמצם? נו...
באירופה הקבוצה הזו די כישלון עם עונת הבלחה פעם ב3-4 שנים. כפי שאנחנו רואים, הסטטיסטיקה הזו נשארה זהה. 2 אליפויות זה יותר מאליפות אחת, הבעיה היא שכבר לחצי ליגה יש אליפות אחת, וכולן לקחו אותה בעשור האחרון. מכבי אגב, לקחה בעשור הזה עשרה גביעים בערך. צמצום פערים? אולי תקציבית, מבחינה מקצועית עברה מקבוצה אנדראצ׳יברית סדרתית לקבוצה שמגיעה להישגים פחות או יותר ע״פ גודל התקציב שלה. והייתי טוען פחות אילולא האליפות בשנה שעברה.

לא נתכווח מקצועית, לי כאוהד ירושלים 2 אליפויות זה הרבה, בעיקר לאור המאזן עד אז.
אבל ברמה העסקית? רק אולי תקציבית? ומה עם כמות מנויים, אולם? בוא רק נזכיר שכשאורי אלון לקח את הקבוצה היו בערך 1200 מנויים והיום יש קרוב ל-7000. זו סגירת פער מטורפת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 12:20 pm 
Freshman

עופר האדום כתב:

אז תרענן אחורה, ממש לא רוב גורף בעד,

פרפרוגלו - כל מי שעיניו בראשו בשלוש עמודי התרד כשדנו בה אז, הבין שהיא החתמה גרועה עד בינונית, ובהמון כסף מה שעושה אותה גרועה במיוחד.

ויש לי עוד הרבה,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 12:26 pm 
Sophomore

דניאל כתב:
ערן כתב:

לא נתכווח מקצועית, לי כאוהד ירושלים 2 אליפויות זה הרבה, בעיקר לאור המאזן עד אז.
אבל ברמה העסקית? רק אולי תקציבית? ומה עם כמות מנויים, אולם? בוא רק נזכיר שכשאורי אלון לקח את הקבוצה היו בערך 1200 מנויים והיום יש קרוב ל-7000. זו סגירת פער מטורפת.

קןנספט חדש, קבוצה שנמדדת לפי כמה אנשים עושים לה מנוי ולא לפי הישגים מקצועיים.
באמת שאין עוד קבוצה בעולם ששמעתי אוהדים שמשתמשים בטיעון כזה.
אבל זה כנראה צפוי מהאוהדים, שבמילא ההתעסקות בקבוצה היא משנית עבורם בלבד, וההתעסקות בעצמם ובזה שיצטלמו יפה, היא העיקר.
שמים שלטים "אנחנו לא מכבי, אף אחד לא הולך לפני הסוף!", משהו כזה.
כי אם אנשים ילכו לפני הסוף, זה יצטלם לא יפה.
אחר כך חוטפים תבוסה באיזה משחק מול יריבה מולה הצטמצמו הפערים מ50 ל49 אליפויות הפרש, אז דואגים לעודד דקה לסיום כדי לשמוע אחר כך מחמאות בחדשות הספורט על כמה שזה מרגש ומדהים.
אני לא באמת מופתע שתקשורת הספורט הדביקה והסנטימנטלית עדיין לא פיתחה השקפה צינית לעניין, הם אפילו לא יודעים ציניות מהי.

וסליחה על השפה הבוטה, אין לי מצב רוח היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 12:37 pm 
Hall of Famer

ג'רוד אברם כתב:
עופר האדום כתב:

אז תרענן אחורה, ממש לא רוב גורף בעד,

פרפרוגלו - כל מי שעיניו בראשו בשלוש עמודי התרד כשדנו בה אז, הבין שהיא החתמה גרועה עד בינונית, ובהמון כסף מה שעושה אותה גרועה במיוחד.

ויש לי עוד הרבה,

וואלה , לא ממש מצאתי אותך בדיון שם , אבל אולי פספסתי. מה שכן מצאתי :

uriel17 כתב:
מאמן איטלקי הביא לנו את ג'נטילה היווני מביא את פרפרגלו
שומר וריבאונד מצויין, אופי ברזל

red כתב:
החתמה נחמדה

uriel17 כתב:
ככל שאני חושב יותר על ההחתמה הזו אני יותר אוהב אותה
אחד הכורמוזומים בDNA שהרכיב את אולימפיאקוס ופאו הגדולות באליפויות שלה, שהושגו בשיטת פיינלפור
להגיע לפיינל פור בכושר שיא זאת מהות העונה הישראלית
וכיוון שהוא חיית כדורסל אירופאי כמו גם ג'רלס וקינזי במאבק על תואר ביורוקאפ הוא מאוד רלוונטי
רק שישאר בריא
אם הוא נקי מפציעות, הייתי רושם אותו לליגה ולא את קינסי

זה כן אני כתב:
שחקן שאף פעם לא סבלתי. שחקן בינוני עם תווית של שחקן שטוב לקבוצה, למרות שהוא מעולם לא הצדיק את זה בעיניי. מצד שני, הפועל לא ביורוליג אלא ביורוקאפ וכמחליף זמני ו/או מהספסל לקינזי זה יכול להספיק.

shmueliki כתב:
וואו
החתמה נהדרת לטעמי , שמיישרת פתאום את כל הסגל ( בהינתן שקינזי רלוונטי וחוזר נניח בכושר סביר עוד חודש-חודשיים ) ..

נביא בעירו כתב:
בכפוף לכך שהוא לא בנסיגה פיזית משמעותית, אני מסכים שמדובר בהחתמה שעשויה להתברר כמצויינת.

מיכאל כתב:
פרפרוגלו נתן שתי עונות מאכזבות מאוד בברצלונה (אני מתייחס ליורוליג - בליגה כמעט ולא ראיתי אותו). אחוזי הקליעה שלו בירידה (מכל הטווחים), ולא סתם הוא לא מצא קבוצה עד כה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 12:52 pm 
Junior

אני מסכים שחלק משמעותי מההחלטות של ההנהלה שהתבררו בדיעבד כמזעזעות לא בהכרח נראו כאלה מלכתחילה, ולהיפך (ההחלטה לרשום את רוברטס לליגה לפני המשחק עם חולון, למשל, נראתה כאחד הדברים ההזויים וכרגע הוא נראה כמו היחיד בסגל של הפועל שהייתי שוקל להשאיר לעונה הבאה).

מצד שני, הפועל כבר שלוש שנים נראית פחות טוב מהתקציב שלה וזה כתוצאה מהרבה החלטות רעות, בלי קשר לשאלה מתי היה ברור למי שמדובר בהחלטות רעות. לפי כל הדיווחים מי שאחראי על הרוב המוחלט של ההחלטות המקצועיות הוא גיא הראל ולכן הרעיון להביא ג׳נרל מנג׳ר נראה, על פניו, טוב. הבעיה הגדולה היא שאם ג׳נרל מנג׳ר אכן יבוא, זו תהיה פגיעה גדולה באגו של הראל ועשוי להוביל ליצירת מצב כמו במכבי שבו ההנהלה והצוות המקצועי מפולגים ומסוכסכים, כשכל אחד מושך לכיוון מנוגד כדי להוכיח שהוא היחיד שמבין כדורסל..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 137 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Dan, Google [Bot] ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה