סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' מאי 04, 2024 12:48 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 42 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 1:07 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=409&docID=264737&lang=he

תגובתו של המשתמש ערן מתבקשת....

וחוץ מזה , יש בפיב"א בכלל שריונים? ואם כן , למה שישריינו דווקא את חולון ?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 1:09 pm 
Sophomore

אני ממש מקווה שהפנייה הזו תיענה בשלילה...
כבר רשמתי בעבר שאני בעד ההופעות בצ'מפיונס, אני בהחלט חושב שזה כרגע המפעל הכי מתאים לקבוצה כמו חולון בשביל להמשיך ולהתקדם,
אבל לא בצורה של שיריון.
אין שום סיבה שחולון לא תוכל להעפיל למפעל הזה על בסיס הישגים בליגה באופן די קבוע,
בטח כשחלק גדול מהקבוצות בכלל לא מעוניינות לשחק באירופה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 2:15 pm 
Sophomore

תחושת קיא גדולה עלתה מקיבתי לגרוני ורק במזל הצלחתי לעצרה.
לא מבין מה הנהלת חולון חושבת לעצמה בניסיון האווילי הזה ואיך היא מצפה לקבל איזהשהו כבוד מאוהדים ישרים של הקבוצה אחרי מהלך מכביסטי ירושלמי שכזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 2:28 pm 
Sophomore

ערן כתב:
לא מבין מה הנהלת חולון חושבת לעצמה בניסיון האווילי הזה ואיך היא מצפה לקבל איזהשהו כבוד מאוהדים ישרים של הקבוצה אחרי מהלך מכביסטי ירושלמי שכזה.

בקרוב אצלנו : "מהלך מכביסטי ירושלמי חולוני כזה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 2:33 pm 
Junior

ערן כתב:

אני אעזור לך: היא חושבת לעצמה שזה יכול היה להיות נחמד להתקבע כקבוצה מספר 3 בישראל ועושה מה שהיא יכולה כדי להבטיח את התקציב שדרוש לה לשם כך. היא לא מעוניינת בשום כבוד מאוהדים ישרים כי גם היא, כמו ההנהלות המכביסטיות והירושלמיות, שמה זין על ערכים כמו ספורטיביות ומעדיפה את האינטרס הפרטי שלה.
Equilibrium כתב:

בסוף נישאר רק עם קבוצה צדיקה אחת, שמעולם לא הסכימה לעלות ליגה בלי שהיתה ראויה לכך, ושמקפידה להגן על האוהדים שלה גם כשהם צועקים שואה וסרטן, זורקים חפצים על המגרש וכשהמנהל שלהם מעיף כיסא על אוהד של קבוצה יריבה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 2:36 pm 
Junior

טוב מאוד שיש מחשבה קדימה ומחשבה נכונה.

שלמה אייזיק הוא נקודת האור בקבוצה. מקווה שבשנה הבאה הוא יידע לעשות את ההתאמות גם בצד המקצועי שתהיה הלימה בין הכסף שהוא שם לבין התוצאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 2:45 pm 
Junior

רגע, אז כשהיינו מכבי 2 זה היה בכלל כינוי חיבה, כי אתה מאמין בשריונים ופשוט התבאסת שהקבוצה שלך לא הצליחה למצוא מפעל שישריין אותך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 2:45 pm 
Junior

כל עוד המפעלים באירופה לא מבוססים על השגיות חולון צודקים מאוד ושתהיה להם המון הצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 2:54 pm 
Junior

אותי בכלל משעשעת ההנחה של ההנהלה של חולון שפיב״א, שכל המהות של המפעל שלהם היא זה שהוא מבוסס הישגים, לא תוכל לעמוד בפיתוי של היכל הטוטו חצי מלא במשחק נגד קרשיאקה ותקפוץ על הרעיון של חולון...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 2:55 pm 
Junior

נביא בעירו כתב:
רגע, אז כשהיינו מכבי 2 זה היה בכלל כינוי חיבה, כי אתה מאמין בשריונים ופשוט התבאסת שהקבוצה שלך לא הצליחה למצוא מפעל שישריין אותך?

לי אין עניין להיכנס לדיוני השריונים האהובים עליך כל כך.

אני בהחלט חושב שהשאיפה לשחק באירופה והעובדה שיש מחשבה כמה שנים קדימה היא דבר טוב ושינוי מרענן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 3:06 pm 
Junior

על הכיפאק. גם אין הרבה על מה להתדיין. אני שונא את השריונים ומבין את ההנהלות שהולכות לכיוון הזה. אתה שונא שריונים ובז להם כשמכבי והפועל עושות את זה, אבל אוהב אותם כשהקבוצה שלך עושה את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 3:06 pm 
Sophomore

נביא בעירו כתב:
ערן כתב:

אני אעזור לך: היא חושבת לעצמה שזה יכול היה להיות נחמד להתקבע כקבוצה מספר 3 בישראל ועושה מה שהיא יכולה כדי להבטיח את התקציב שדרוש לה לשם כך. היא לא מעוניינת בשום כבוד מאוהדים ישרים כי גם היא, כמו ההנהלות המכביסטיות והירושלמיות, שמה זין על ערכים כמו ספורטיביות ומעדיפה את האינטרס הפרטי שלה.
Equilibrium כתב:

בסוף נישאר רק עם קבוצה צדיקה אחת, שמעולם לא הסכימה לעלות ליגה בלי שהיתה ראויה לכך, ושמקפידה להגן על האוהדים שלה גם כשהם צועקים שואה וסרטן, זורקים חפצים על המגרש וכשהמנהל שלהם מעיף כיסא על אוהד של קבוצה יריבה...

:co_ol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 3:09 pm 
Junior

נביא בעירו כתב:
על הכיפאק. גם אין הרבה על מה להתדיין. אני שונא את השריונים ומבין את ההנהלות שהולכות לכיוון הזה. אתה שונא שריונים ובז להם כשמכבי והפועל עושות את זה, אבל אוהב אותם כשהקבוצה שלך עושה את זה.

אני נמנע באופן עקבי מלהשתתף בדיוני השריונים. משעמם אותי מוות. לפחות ב-90 אחוז מהמקרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 3:23 pm 
Junior

אתה כבר יודע מה הולך לבוא, נכון?

לאומית כתב:
קח אותנו כדוגמא. נניח לקחנו אליפות. אנחנו רוצים אירופה.
אנחנו לא יכולים לשחק ביורוקאפ כי ירושלים משוריינת שם דה פקטו כבר איזה מאה שנה.
בקיצור, אתם ומכבי זה שני אחים מאותה משפחה, מאמינים באותן שיטות ופועלים יחד יד ביד. הם פשוט האח היותר מוצלח.

לאומית כתב:
לגבי אירופה, שנשתתף ביורוקאפ נדבר. קצת קשה להשוות שמכבי ירושלים משוריינת כבר 200 שנה רצוף.

בכל מקרה, מאחל לך ולחולון כל טוב, בכל מפעל אירופאי אליו תנשרו ואני בטוח שגם אם במקרה ראשי פיב״א יחליטו מסיבה כלשהי שהם לא יכולים להמשיך לקיים את המפעל שלהם בלי האימפריה מחולון, אתם תמשיכו להביא כבוד למדינה ולכדורסל הישראלי כמו שעשיתם השנה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 3:34 pm 
Junior

ההערה השניה אגבית לגמרי.
ההערה הראשונה...נפלט לי, ב-90 אחוז מהדיונים האלה אני לא משתתף, משאיר את הבמה לערן שלא ברור לי עד עכשיו את מי הוא אוהד. בעקרון יש נקודות דמיון רבות בין מכבי לירושלים, דווקא הקטע של השריון פחות מפריע לי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 3:43 pm 
Sophomore

הזכרתי כבר שבא לי להקיא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 5:15 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
כמו שכתבתי כשהפועל השיגו את השיריון שלהם, במצב הנוכחי אין לי שום תלונה ולא יכולה להיות תלונה לחולון על מהלך כזה אם אכן יתבצע. כמובן מינוס התלונה ההכרחית על האחריות שלהם לפיינל פור.

כל מהלך לביטול השיריונים צריך להתחיל בביטול הפיינל פור ובביטול השיריון לעשר שנים של מכבי ביורוליג (במקרה של חולון אפילו ביורוקאפ אין להם דריסת רגל). כל תלונה כלפי קבוצה שמנסה לקחת משהו מהשאריות היא מגוחכת בהקשר הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 6:04 pm 
Hall of Famer

זו לא תלונה , במקרה הזה סתם מצחיק שחולון מקווים שפיב"א , שלא דוגלת בכלל בעיקרון השריונים , תשריין דווקא אותה , קבוצה שבקושי שיחקה באירופה בכל העשורים האחרונים , מחזיקה במאזן די מגוחך העונה , ועוד הבקשה שלה זה לא פחות מל-5 שנים שריון........ לא מצחיק טיפה החשיבות העצמית שהנהלת חולון מפגינה כאן? משהו כמו להפליץ בביוב ולחשוב שאתה בג'קוזי או משהו כזה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 6:07 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
עופר האדום כתב:
במקרה הזה סתם מצחיק שחולון מקווים שפיב"א , שלא דוגלת בכלל בעיקרון השריונים

"לא דוגלת" זה מונח קצת גדול על פיב"א. הוא דווקא מאד דוגלת, רק שמי שהיא דוגלת בלשריין אותו סירב לה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 6:14 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
עופר האדום כתב:
במקרה הזה סתם מצחיק שחולון מקווים שפיב"א , שלא דוגלת בכלל בעיקרון השריונים

"לא דוגלת" זה מונח קצת גדול על פיב"א. הוא דווקא מאד דוגלת, רק שמי שהיא דוגלת בלשריין אותו סירב לה.

בוא נגיד שהיא דוגלת (אולי) בשיריון קבוצות "גדולות" יחסית , בוא נגיד שחולון לא ממש נחשבת אחת כזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 6:21 pm 
Hall of Famer

בקיצור - שיריונים , פליטי מכבי , 3 מתאזרחים......... אפשר לקרוא להם מכבי ג'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 6:30 pm 
מנהל פורום

בהינתן השיריונים כשיטה מובילה במפעלי הכדורסל השונים באירופה קשה להאשים את הקבוצות החל ממכבי עבור דרך הפועל וכלה בחולון
כי ככה משחקים היום כדורסל מחוץ לליגות המקומיות

נביא אתה אולי צוחק על הפועל תל אביב אבל יש לה קייס לטענה של קבוצה מוסרית יותר מאחרות מאחר והיא לא הסכימה לעלות ליגה על בסיס האטרקטיביות שלה אלא רק על המגרש, היא הקבוצה היחידה שהראתה בפועל ערכים מהסוג הזה ולא רואה מה רלוונטי בלכרוך את זה עם אופן ההתמודדות שלה עם אלימות האוהדים שלה. מותר ואפשרי להיות צודק בדבר אחד וטועה בדבר אחר.

אם רוצים להלחם בשיריונים זה חייב לבוא מהליגות המקומיות, הישראלית לא תספיק בשביל נצחון כזה
אם אף ליגה מקומית לא תסכים להכיר בליגות הקונטיננטליות אלא אם יקבלו קבוצות לפי ההשגים שלהם בליגה המקומית וכל קבוצה שתתעלם מההשגים שלה ותשתריין תורחק מהליגה, אז אולי יש סיכוי לנצחון
אולי
הליגה הגרמנית הוכיחה שזה אפשרי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 6:47 pm 
Junior

אני צוחק על הפועל תל אביב, כי הניסיון לשלב מוסר בויכוח הספורטיבי מכבי-הפועל הוא אחד הדברים שהכי הצחיקו אותי מאז ומתמיד ובגלל שאחת העמדות הכי מגוחכות שיש בעולם היא אדם או גוף שמעידים על עצמם שהם מוסריים. הכריכה של עניין האלימות רלוונטית כי היא מראה איך אנשים שבטוחים שהם כל כך נעלים מוסרית כי הם סירבו לעלות ליגה וכי הקבוצה שלהם מספיק מחורבנת כדי שאף אחד לא יציע לה שריון בשום מקום, מסוגלים באותו הזמן להגן על הזכות הבסיסית לצרוח על בנאדם אחר ממרחק של 30 ס״מ שימות מסרטן כי הוא שייך לקבוצה יריבה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 7:28 pm 
מנהל פורום

ואני לא מסכים איתך
מגיע להפועל תל אביב קרידט גדול על הסירוב לעלות ליגה בקומבינה ובלי קשר לזה גינוי על התנהגות הקהל.
שני דברים נפרדים.
כמאמר המשורר החצי לאומי
"את הרע צריך לראות כדי להלחם בו
על הטוב צריך לשמור בכדי להתנחם בו "

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2018 9:13 pm 
Junior

קודם כל כמובן שאוריאל צודק. הניסיון לקשור בין הדברים די פתטי.
דבר שני, יש לי הרבה ביקורת על ההתמודדות של הנהלת הפועל עם הקהל הבעייתי, אבל להגיד שהם תמכו והגנו? נו בחייאת. איזה קשקוש סלפני ודוחה.
גם להגיד שהם הגנו על מנהל הקבוצה זה שקר גס כשבפועל הם גינו אותו ויצאו נגדו ללא שום סייגים ותירוצים על התגרות או משהו בסגנון.
כנראה שאתה לא מרגיש עד כדי כך בנוח עם השריון של קבוצתך (כפי שאתה טוען) אם אתה מרגיש את הצורך לעקוץ את הפועל על הדרך למרות שהנושא כלל לא עלה כאן.

לגופו של עניין, השריונים הם הרעה החולה הכי גדולה של הכדורסל האירופי. בעיני הדבר היחיד שהכדורסל הישראלי צריך לעשות זה להעמיד אולטימטום לקבוצות המשוריינות - ויתור על השריון או הדחה מהליגה.
יחד עם זאת, זה פיתרון שצריך לבוא מגופים רשמיים. קשה לי לבוא בטענות לחולון בעניין הזה ואני לא חושב שהם צריכים להיות יותר צדיקים מהאפיפיור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 42 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], idpwf1 ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה