סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' מאי 07, 2024 5:00 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 42 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ינואר 30, 2018 9:46 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
מהלך מעניין אחרי הפציעה של בוגי.
בתמורה שיקגו מקבלת את ה-human stretcher, עומר אשיק. התרומה הכי משמעותית שלו השנה הייתה שהוא עזר לקחת את קאזינס לחדר הלבשה אחרי הפציעה.
ושיקגו מקבלת גם בחירת סיבוב ראשון :lol: מה לא יעשו כדי להיפטר מהטורקי...

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 30, 2018 10:03 pm 
Junior

והעסקה נפלה
מירוטיץ יהיה חופשי מוגבל(?) בסוף השנה והמצב הזה נותן לו זכות וטו על טריידים

יש אופציית קבוצה לתת לו 12 מ שנה הבאה
נראה שהוא מעדיף שהיא תממומש וניו אורלינס לא חפצים בכך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 01, 2018 10:14 pm 
Hall of Famer

והעסקה חזרה
קיבלו יחד עם הטורקי את שמיר נלסון וטוני אלן (שכנראה ייחתך).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 01, 2018 10:30 pm 
Junior

אני לא לגמרי מבין את העסקה לשיקגו. הם עושים טנקינג מוצלח יחסית במשחקים האחרונים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 01, 2018 10:32 pm 
Hall of Famer

ומה שמצחיק זה שהם הולכים לשחרר את אלן ונלסון ולשמור את השחקן הגרוע בליגה - אשיק.

בכל מקרה השורה התחתונה הם נותנים בחירת סיבוב ראשון עבור מירוטיץ.
לבולס יהיו 2 בחירות כעת בדרפט הקרוב באיזור 5-15 וזה אחלה.
הפליקנס נותנים לא מעט (סיבוב ראשון) אבל הם רוצים להתחרות ולהיות בפלייאוף. פלוס הם סוף סוף נפטרים מהחוזה של אשיק שלא חשבתי שמישהו ייקח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 01, 2018 11:11 pm 
מנהל פורום

אשיק פרח בבולס ולמעשה הרוויח את החוזה שלו בזכות היכולת בשיקאגו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 01, 2018 11:20 pm 
Hall of Famer

פרח בבולס נראה לי קצת הגזמה. היה סנטר מחליף חביב ומיצב את עצמו כשומר טוב בשנתיים הראשונות שלו בליגה, שבמקרה גם היו כשהבולס היו בטופ של הליגה עם דרק רוז והפנטזיות על אליפות.... את החוזה הגדול הוא קיבל מניו אורלינס ואין לו שום קשר לתקופה בשיקגו. בדרך הוא עבר ביוסטון ונתן אפילו עונה של דאבל דאבל.
הבעיה העיקרית שלו היא התחרות. לפני 6-7 שנים לא היו סנטרים בליגה, אז הוא נראה שחקן לא רע. ב-2018, כשכל קבוצה מחומשת בביג מן, ולא מעט מהם גם קולעים שלשות ומוסרים ומכדררים ועושים הכל, אחד כמו אשיק נראה רע. וזה בלי קשר לכושר הנוכחי הירוד שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 01, 2018 11:26 pm 
Hall of Famer

נראה שהפליקנס הצליחו קצת לסחוט את הבולס בקטנות, בסופו של דבר.
שיקאגו ישלחו לפליקנס בחירת סיבוב שני ויחליפו איתם בחירת סיבוב נוספת.

אבל - בסופו של דבר, הטרייד הזה הגיוני ונכון יותר לבולס.
מירוטיץ׳ אמנם מוכשר אבל הוא יושב על העמדה של הכוכב הצעיר שלהם, כך שהאופציה להשאיר אותו הייתה קלושה.
הם במוד של צבירת בחירות וכשרון צעיר והם קיבלו בחירה שתהיה לכל הפחות על סף הלוטרי.
לא מדהים אבל חביב בהחלט.

הפליקנס לעומת זאת במוד של ״לנצח עכשיו״ כבר מיליון שנה ו... הם לא משהו בזה, בעיקר בגלל המוד הטיפשי הזה.
האם מירוטיץ׳ יכול להיות יותר מסתימה זמנית עבורם לחצי שנה?
וגם אם כן, איך הוא משתלב בהרכב עם קאזינס ודייוויס?
התשובה הפשוטה היא שהוא לא.

אם קאזינס לא חותם שם (כישלון מבחינתם), מירוטיץ׳ אולי יוכל לעבוד ליד AD.
לא יודע כמה הגנה תהיה בסנריו הזה.

הסנריו היחיד שרלוונטי לסוג של הצלחה כלשהי של הקבוצה הזו הוא שקאזינס נשאר ומתאושש מהפציעה.
בחירת הדראפט הזו, גם אם היא לא גבוהה, היא אולי הסיכוי היחיד של הפליקנס לחזק את הקבוצה סביבו וסביב AD.
רק השנה בחירה במקום ה-14 הביאה את מיט׳צל.
במלים אחרות, אני מתקשה אפילו לדמיין איך נראה סנריו אופטימי לפליקנס.

אני חושב שדייוויס הביא את זה על עצמו. הוא מבזבז את הקריירה שלו.
זה היה ברור, כבר בתוך חוזה הרוקי שלו, שהקבוצה הזו לא הולכת לשום מקום, אחרי שורת החלטות ניהוליות גרועה ומאז זה נמשך, פחות או יותר באותו קו. הם אוגרים כשרון אמנם אבל מערימים אותו על עמדות הפנים ומתעקשים לנצח ״היום״ במקום ״מחר״, גם כשאין להם את הכלים לכך. הם צריכים לפתוח, ביחד עם הקינגס, בית ספר לאיך לא בונים קבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 01, 2018 11:28 pm 
מנהל פורום

צודק, העונה שבה הוא עורר מחשבות שהוא סנטר טוב, הייתה בכלל ביוסטון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 01, 2018 11:32 pm 
Hall of Famer

Att כתב:

מירוטיץ׳ אמנם מוכשר אבל הוא יושב על העמדה של הכוכב הצעיר שלהם, כך שהאופציה להשאיר אותו הייתה קלושה.
הם במוד של צבירת בחירות וכשרון צעיר והם קיבלו בחירה שתהיה לכל הפחות על סף הלוטרי.
לא מדהים אבל חביב בהחלט.

הפליקנס לעומת זאת במוד של ״לנצח עכשיו״ כבר מיליון שנה ו... הם לא משהו בזה, בעיקר בגלל המוד הטיפשי הזה.

הסנריו היחיד שרלוונטי לסוג של הצלחה כלשהי של הקבוצה הזו הוא שקאזינס נשאר ומתאושש מהפציעה.
בחירת הדראפט הזו, גם אם היא לא גבוהה, היא אולי הסיכוי היחיד של הפליקנס לחזק את הקבוצה סביבו וסביב AD.

זה היה ברור, כבר בתוך חוזה הרוקי שלו, שהקבוצה הזו לא הולכת לשום מקום, אחרי שורת החלטות ניהוליות גרועה ומאז זה נמשך, פחות או יותר באותו קו. הם אוגרים כשרון אמנם אבל מערימים אותו על עמדות הפנים ומתעקשים לנצח ״היום״ במקום ״מחר״, גם כשאין להם את הכלים לכך. הם צריכים לפתוח, ביחד עם הקינגס, בית ספר לאיך לא בונים קבוצה.

צודק. הם צריכים להיות במוד טנקינג. זה מה שישאיר את דיויס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 01, 2018 11:40 pm 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
אשיק פרח בבולס ולמעשה הרוויח את החוזה שלו בזכות היכולת בשיקאגו

אני לא כל כך מבין איך אשיק קיבל את החוזה שלו.
זה היה החוזה הגדול השני שלו והוא היה אוברפייד גם במהלך רוב החוזה הראשון שלו, במהלכו הוא הועבר (שנייה לפני שהחוזה הופך לגלולה המרה שבגללה ככל הנראה שיקאגו לא השוותה את ההצעה עליו) מיוסטון לפליקנס תמורת, איך לא, בחירת סיבוב ראשון. כלומר, הפליקנס נתנו בחירת סיבוב ראשון בשביל התענוג לשלם לאשיק 14 מיליון דולר בעונתו האחרונה בחוזה. אני הנחתי שהם יבינו מה יש להם ביד, יספגו את ההפסד בטרייד ויחתכו הלאה אבל הם השאירו אותו ללא פחות מ-5 שנים, כחלק מה-core שלהם. זו הייתה החתמה תמוהה מאוד.

בשיקאגו אשיק נראה כמו סנטר הגנתי מצוין (אני אישית חיבבתי אותו אז). הוא איטי מאוד ולא מובילי ולכן הערך שלו כסנטר הגנתי ירד בצורה דרסטית והוא מאוד מאוד מוגבל התקפית, כך שהוא לא מתאים לחלוטין לכדורסל של היום. קצת חבל אבל לפחות הוא עשה לא מעט כסף. אני מניח שנראה אותו אחרי השנה הזו באירופה, אם עדיין בא לו לשחק כדורסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 01, 2018 11:41 pm 
Hall of Famer

satriani כתב:
Att כתב:

לא מדהים אבל חביב בהחלט.

צודק. הם צריכים להיות במוד טנקינג. זה מה שישאיר את דיויס.

לפליקנס היו 9 שנים ״להשאיר״ את דייוויס. הרוב המוחלט (מעשית כולם, אני לא זוכר חריג לכך) של הכוכבים הצעירים נשאר לחוזה שני בקבוצה שבחרה אותו. 9 שנים זה המון זמן לבנות קונטנדרית סביב AD, באיטיות וביסודיות.
כרגע, אחרי 7-8 שנים (נדמה לי), הם עדיין נאבקים על הפלייאוף.
הפליקנס הם ההוכחה הניצחת שהמוד הזה של האצה ורדיפה אחרי הפלייאוף הוא טיפשי, כמעט אף פעם לא עובד ועל הדרך לוקח ממך מחיר כבד ומרסק את האפסייד שלך למינימום.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ה' פברואר 01, 2018 11:48 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 01, 2018 11:46 pm 
Hall of Famer

נכון. אז מה אתה עושה במקומם? לא ממשיך במוד לנצח עכשיו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 01, 2018 11:53 pm 
Hall of Famer

satriani כתב:

כרגע הספינה כבר שקעה.
אני לא מצליח למצוא סנריו סביר שבו דברים מסתדרים לקבוצה הזו.
אבל לא, עם כל הכאב שבדבר, אני לא עושה את הטרייד הזה על מירוטיץ׳ ומנסה להציל את העונה.

אני יושב עם קאזינס ומנסה להבין את כוונותיו ותוך כך, מנסה לקבל הערכה לגבי הפרוגנוזה שלו והסיכוי שיחזור ליכולת שהפגין השנה ואני יושב עם AD ומנסה לגבש תכנית פעולה. ואם איינג׳ מציע לי עסקה שקשה לסרב לה, אני שוקל זאת ברצינות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 01, 2018 11:56 pm 
Hall of Famer

Att כתב:
satriani כתב:

כרגע הספינה כבר שקעה.
אבל לא, עם כל הכאב שבדבר, אני לא עושה את הטרייד הזה על מירוטיץ׳ ומנסה להציל את העונה.

אני יושב עם קאזינס ומנסה להבין את כוונותיו ותוך כך, מנסה לקבל הערכה לגבי הפרוגנוזה שלו והסיכוי שיחזור ליכולת שהפגין השנה ואני יושב עם AD ומנסה לגבש תכנית פעולה. ואם איינג׳ מציע לי עסקה שקשה לסרב לה, אני שוקל זאת ברצינות.

אז להרים ידיים? שוב להיות לוטרי.
ואיך אתה יודע שלא דיברו עם קזינס? אתה יודע שהם יכולים להעביר את מירוטיץ עונה הבאה.
תסתכל על הצד החיובי. הם פאקינג נפטרים מהחוזה של אשיק. זה מלא כסף בקאפ. והם מקבלים שחקן תורם שייתן ספייסינג טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 02, 2018 12:07 am 
Hall of Famer

satriani כתב:
Att כתב:
satriani כתב:

כרגע הספינה כבר שקעה.

ואיך אתה יודע שלא דיברו עם קזינס? אתה יודע שהם יכולים להעביר את מירוטיץ עונה הבאה.
תסתכל על הצד החיובי. הם פאקינג נפטרים מהחוזה של אשיק. זה מלא כסף בקאפ. והם מקבלים שחקן תורם שייתן ספייסינג טוב.

תלוי איך אתה מסתכל על זה.
בעיניי לכוון למקום ה-8 במערב זה להרים ידיים.

אני מבין את צורת המחשבה של הפליקנס ושלך, זו בהחלט עסקה מפתה, אבל החוזה של אשיק הוא לשנה נוספת בלבד. אח״כ יש אופציה לשלם לו 3$ מיליון ולהיפטר ממנו. זה הופך אותו לסוג של נכס בטריידים. וזה לא שהפליקנס יכולים לצאת במרדף אחרי שחקנים חופשיים עם הכסף שהשתחרר להם.
אז כן, הם יכולים להשתמש במירוטיץ׳ בחודשים שנותרו לשחק ולקוות להגיע לפלייאוף (כדי להינגף בסיבוב הראשון על ידי הווריורס) ואולי לקבל בחירת סיבוב שני בשנה הבאה כחוזה נגמר והם יכולים גם לתת לעצמם צ׳אנס לבחור שחקן שיעזור להם ב-9 השנים הקרובות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 02, 2018 12:17 am 
Hall of Famer

אני חושב שזה המקום והחשיבות של ״כללים מנחים״.
אלא אם כן אתה קונטנדרית ויש לך סיכוי ממשי לעשות רעש בפלייאוף, אל תזרוק בחירת סיבוב ראשון כדי להתחזק.
בשלב הזה של השנה מאוד מאוד מפתה לעשות את הצעד הזה.

יוטה נתנו בחירה על היל, יוסטון על לו וויליאמס, וושינגטון על בוג׳אן ויש עוד המון דוגמאות.
מתקשה לחשוב על דוגמא חיובית לקבוצה שהקריבה בחירת סיבוב ראשון באמצע השנה וזה עזר לה, בטווח הקצר והארוך.

יש מעט מאוד שחקנים פנויים ששווים בחירת סיבוב ראשון ומעט מאוד סיטואציות שבהן זה המהלך הנכון לעשות.
קבוצות כמו וושינגטון ופורטלנד עשויות להתאים למודל הזה, שחקן כמו רנדל של הלייקרס יכול אולי אולי להתאים, אבל הנקודה החשובה היא שזו צריכה להיות יותר מהשכרה זמנית ושהשחקן צריך להיות יותר מסתם שחקן משלים. הפיתוי גדול אבל יש מעט מאוד עסקאות כאלו באוויר שיכולות לעשות יותר תועלת מנזק.

מירוטיץ׳ מאוד מפתה עבור הפליקנס. הם במרדף אחרי הפלייאוף, הם אחרי הפציעה של קאזינס שתפסה אותם בהפתעה, הוא נותן עונה גדולה מהספסל, קולע מהשלוש כאילו זה ליי-אפ ומגיע על חוזה סביר. לכאורה, הכל טוב.
אבל בפועל, ההשכרה שלו לא תיתן להם הרבה והיא תעלה להם במחיר עתידי שקשה אולי יותר לכמת אותו אבל הוא משמעותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 02, 2018 12:22 am 
Hall of Famer

Att כתב:
satriani כתב:
Att כתב:
satriani כתב:

כרגע הספינה כבר שקעה.

אני מבין את צורת המחשבה של הפליקנס ושלך, זו בהחלט עסקה מפתה, אבל החוזה של אשיק הוא לשנה נוספת בלבד. אח״כ יש אופציה לשלם לו 3$ מיליון ולהיפטר ממנו. זה הופך אותו לסוג של נכס בטריידים. וזה לא שהפליקנס יכולים לצאת במרדף אחרי שחקנים חופשיים עם הכסף שהשתחרר להם.
אז כן, הם יכולים להשתמש במירוטיץ׳ בחודשים שנותרו לשחק ולקוות להגיע לפלייאוף (כדי להינגף בסיבוב הראשון על ידי הווריורס) ואולי לקבל בחירת סיבוב שני בשנה הבאה כחוזה נגמר והם יכולים גם לתת לעצמם צ׳אנס לבחור שחקן שיעזור להם ב-9 השנים הקרובות.

קודם כל לא הייתי מודע שלאשיק יש 3מיליון אופציה וזה בהחלט טוב לטריידים.
העניין שהם עם קזינס מקום 6 ואני חשבתי שהם יכולים לעבור סיבוב נגד הספרס (בטח ללא קוואי). ואז הם יקבלו בראש מגולדן סטייט.
אז בכל מקרה זה לא מספיק. אני חושב שמירוטיץ זה תוספת טובה לידי דיויס. שחקן עם יד טובה מהשלוש.
המועדון הזה מסונדל עם משכורות עתק לכל מיני שחקנים.
בסוף השאלה האם הוא שווה בחירת אמצע סיבוב ראשון.
יש אגב אופציה שיש דברים שאנחנו לא יודעים. אולי קזינס הודיע שלא ימשיך. אולי הם בונים על כך שהוא לא יקבל הצעות מפתות מהלייקרס/קליפרס בכלל הפציעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 02, 2018 12:33 am 
Hall of Famer

אנשים שוכחים שליד הגבה כבר שיחק סוג של מירוטיץ'- רייאן אנדסון כמובן. התוצאות היו בינוניות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 02, 2018 12:35 am 
Hall of Famer

satriani כתב:
Att כתב:
satriani כתב:
Att כתב:
satriani כתב:

כרגע הספינה כבר שקעה.

קודם כל לא הייתי מודע שלאשיק יש 3מיליון אופציה וזה בהחלט טוב לטריידים.
העניין שהם עם קזינס מקום 6 ואני חשבתי שהם יכולים לעבור סיבוב נגד הספרס (בטח ללא קוואי). ואז הם יקבלו בראש מגולדן סטייט.
אז בכל מקרה זה לא מספיק. אני חושב שמירוטיץ זה תוספת טובה לידי דיויס. שחקן עם יד טובה מהשלוש.
המועדון הזה מסונדל עם משכורות עתק לכל מיני שחקנים.
בסוף השאלה האם הוא שווה בחירת אמצע סיבוב ראשון.
יש אגב אופציה שיש דברים שאנחנו לא יודעים. אולי קזינס הודיע שלא ימשיך. אולי הם בונים על כך שהוא לא יקבל הצעות מפתות מהלייקרס/קליפרס בכלל הפציעה.

לא רואה את הפליקנס עושים ריצה משמעותית בפלייאוף בהרכב.
גם אם הם ממש ירצו, הם לא יצליחו לעבור את יוסטון או ג״ס.
בהינתן פופ, אני לא יודע אם הם עוברים אפילו את ס״א נטולת קוואי.

לגבי השנה הבאה, בוא ניקח את שני הסנריוז -
1) קאזינס ממשיך שנה הבאה --- > מירוטיץ׳ מיותר
2) קאזינס לא ממשיך שנה הבאה ---- > מירוטיץ׳ לצד AD זה שילוב לא מספיק טוב כדי להגיע למשהו, בהתחשב באיך ששאר הסגל נראה. סיכוי סביר שאתה לא מגיע לפלייאוף וסיכוי פחות סביר אבל קיים ש-AD מבקש טרייד.

אף אחד מהסנריוז האלו לא נראה לי חיובי. אם כבר, הייתי מנסה להכין את עצמי לסנריו ה-1 ולהביא את השחקן הכי טוב שאני יכול למצוא בדראפט, כדי שיוכל לשחק עם השניים האלו.

מוכרח להודות שאני צריך לחשוב מה הייתי עושה אילו היו נותנים לי את המפתחות של הפליקנס.
לא מעט סימני שאלה. מצד אחד, יש להם את AD לכמה שנים נוספות ומצד שני, בשלב הזה, איך בדיוק בונים מערימת החוזים הגרועים האלו משהו והאם להתחייב לקאזינס לחוזה חדש זה בכלל חכם? אולי לשלוח את AD בטרייד ולהתחיל מהתחלה זה הדבר החכם ביותר :?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 02, 2018 12:37 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:
אנשים שוכחים שליד הגבה כבר שיחק סוג של מירוטיץ'- רייאן אנדסון כמובן. התוצאות היו בינוניות

כן, בדיוק. גם אם מירוטיץ׳ כרגע מסוכן ממנו, זה פחות או יותר שחזור המודל שהיה.
מירוטיץ׳ הוא לא מה שיסחוב את הפליקנס to the next level.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 02, 2018 12:58 am 
Junior

שחקני ספסל גם מגיעים ל-30 דקות משחק.
לא רואה את זה ככזה מיותר לתת 10% מהשכר לשחקן שישי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 02, 2018 12:58 am 
Hall of Famer

ההבדל יכול להיות מחוץ לפלייאוף או מקום שישי.
וזה שהרוקי שיילקח במקום ה15 ייקח אותם לנקסט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 02, 2018 2:25 am 
Sophomore

לי זה מרגיש שהם סימנו כבר את שנה הבאה, כלומר שהם פועלים כאילו קאזינס לא נפצע והם עצם ממשיכים לבנות את הקבוצה לאט לאט. במצב כזה להביא עוד שחקן תורם זה הגיוני. השאלה היא מה הסיכוי שקאזינס יחזור לעצמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 02, 2018 2:28 am 
Sophomore

ATT, אני לא מבין למה אתה חוזר ואומר שמירוטיץ' מיותר שם. הוא קלאסי כשחקן ספסל איכותי בקבוצת פליאוף,
ויכול לשחק ליד חדגבה וגם ליד קאזינס. שווה את הבחירה או לא, עניין אחר. אבל לא מיותר.
הבולס, לשם שינוי, עשו את הטרייד שהיו צריכים בזמן שהיו צריכים לעשות אותו.

שאלה: איך זה שניו אורלינס יכולה לתת את הבחירה, אחרי שהם לא בחרו גם בדראפט האחרון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 42 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Lakic, picknroll, רוני דיאון ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: