סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' מאי 17, 2024 8:32 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 574 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2023 9:52 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
סאבוניס כתב:
הוקיץ' כתב:
אני לא חושב שאבדיה הולך להיפלט מהליגה בקרוב, אבל ללא שיפור בטווח הרחוק זה יכול לקרות. לצורך העניין, הוא לא נראה מאוד שונה ממייקל קיד גילקריסט שאכן נפלט בסופו של דבר.
כלומר, אני חושב שמה שהוא מראה נכון להיום זה מספיק כדי לקבל עוד הזדמנויות, אבל לא מספיק כדי להישאר בליגה עם היכולת הנוכחית.

בין אלה שכן, רשימת השחקנים שקלעו פחות מ-33% משלוש השנה כוללת שחקנים כמו ג'ה, לברון, פוקס, ווסטברוק, סיאקם, בארט, ברוקס, דורט, קלדון ג'ונסון, וגם הרוקיז באנקרו, סמית' ומאתורין (3 מ-6 הבחירות הראשונות, כשגם אייבי באזור). אם נוציא רגע את הרוקיז מהדיון, יש כאן בעיקר סקוררים שמספקים ערך מוסף בתחומים אחרים או מומחי הגנה (ברוקס ודורט) שלא עומדים להיפלט בקרוב מהליגה ולמעשה פותחים בחמישייה של הקבוצות שלהם. כרגע, דני הוא בקטגוריה הזו. לא להיט ונקווה שייצא ממנה, אבל כאמור אפשר לשרוד בה בליגה במשך שנים בתנאי שאתה באמת מצויין הגנתית.

אבל זה העניין - אבדיה מעולם לא הגיע ל-33% משלוש.

ובנוסף, לא מעט מהחבר'ה ברשימה הזו (ג'ה, פוקס, לברון, סיאקם, בארט, קלדון ג'ונסון, באנקרו ומאתורין), מייצרים לעצמם מצבים, כולל לשלוש
בעוד שאבדיה לוקח בעיקר זריקות פנויות. צריך לקחת את האחוזים שלהם בזריקות פנויות ולהשוות.
אי אפשר להשוות אותם כיוון שאינם רול פליירס + אפשר לטעון שהקבוצה שלהם גם ניזוקה פחות מהיכולת שלהם לרווח את המשחק כי הכדור אצלם בחלק גדול מהזמן.
מומחי ההגנה ברוקס ודורט, שהם ברי השוואה, קלעים טובים ממנו, גם אם לא קלעים טובים.

אבדיה בהחלט יכול להשתפר (למרות שהמגמה לא מבטיחה כרגע)
- ואני לגמרי בעדו ומאמין שיש לו מה למכור בליגה הזו, גם כשחקן חמישייה בקבוצה טובה - אבל זה לא יילך להערכתי עם 30% משלוש. מקבל לגמרי דעות אחרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 13, 2023 2:25 am 
Hall of Famer

יואי כתב:
אני לא רואה באבדיה כזו אכזבה, גם כי הוא מאוד מפתיע לטובה בהגנה, וגם כי למרות שהתפוקה ההתקפית שלו מתחת למה שציפיתי, ממה שיוצא לי לראות הוא כן עשה התקדמות מסוימת במה שקשור לסיום משמאל ולשיפור אחוזים קרוב לטבעת (הייתה גם כתבה בוואלה שבדקה את זה סטטיסטית), כלומר הבחור בהחלט לא עומד במקום.

פה מגומלת חלק מהבעיה
הרי הוא בהחלט שיפר השנה את הסיומת בצבע (בעונה השנייה היה קטסטרופלי בזה), עושה יותר דאנקים, וכאמור לכאורה קיבל יותר ביטחון וגב מהקבוצה לאחר הטרייד על האצ'ימורה, כמות הדקות גדלה וכו' - ועדיין האחוזים לשתי נקודות הם בדיוק כמו בשתי העונות שקדמו לכך - 53%.
כלומר, אם חל שיפור בכישורים מסוימים, נראה שבדברים אחרים חלה ירידה (אולי פחות בולטת לעין), למשל בין היתר ירידה בשני אחוז גם מהעונשין וגם לשלוש לעומת העונה הקודמת (חרף שהיה ניתן לצפות להתקדמות בתחומים הללו - שכן נקודת המוצא לא הייתה גבוהה).

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 13, 2023 8:40 pm 
Junior

וגם, הוא לא ממש אול-דיפנס למרות שהוא מגן טוב מהממוצע. הייתי שם אותו בין ה40 שחקני ההגנה הטובים בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 13, 2023 11:07 pm 
Sophomore

picknroll כתב:
וגם, הוא לא ממש אול-דיפנס למרות שהוא מגן טוב מהממוצע. הייתי שם אותו בין ה40 שחקני ההגנה הטובים בליגה.

באול דיפנס יש הרבה עניין של דעה ונרטיב. בעיני זה לא משנה. מסכים שהוא בעשירון העליון של מגינים בליגה וזה מספיק (לא ממש חשוב בעיני עם הוא גם בטופ 5% או 2%, שהם האול דיפנס). לצורך העניין, גם ברוקס ודורט שהוזכרו כאן כנראה לא ייבחרו לאול-דיפנס אבל יש הסכמה רחבה שהם מגינים מצויינים. אבדיה המגן הכי טוב בקבוצה שלו (וזה לא קרוב לדעתי) וגם מגן מגוון שיכול לשמור 2-4, העמדות שהכי חשוב שיהיה לך מה להציע מולן. בסיס מצויין לבנות עליו, אבל כמובן שזה לא מספיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 14, 2023 2:45 am 
Hall of Famer

כמה הערות:
בוושינגטון יש גם את דלון רייט שהוא מגן טוב מאוד.
ברוקס לא יהיה בחמישיית ההגנה? היה נדמה לי שיש סביבו קצת הייפ. הוא מגן אישי נהדר.

לאבדיה יש שילוב מצוין של אינטיליגנציה, זריזות, גובה וחוזק והוא בהחלט שומר ורסטילי ומצוין. אני חושב שבחלק השני של השנה הוא קצת דעך בהגנה, אבל היו שלבים בשנה שבהם הוא כיכב ממש כאחד הבולטים בליגה בסטט'. גם אם הוא רק טופ40 לצורך העניין, זה עדיין מרשים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 14, 2023 3:20 pm 
Hall of Famer

זריזות? הוא אחד האיטיים בליגה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 21, 2023 5:42 pm 
Hall of Famer

https://vod.sport5.co.il/?Vc=9825&Vi=443444#

אחלה ראיון של אבדיה עם שי האוזמן.
הוא באמת עונה תשובות "לעניין", כשמצד אחד לא מלכלך על אף אחד באופן מוגזם (גיא גודס, בראדלי ביל...), אבל מצד שני כן אומר דברים מעניינים ומשתף.

אבל...
1. לשאלה לאן נוכל להגיע באליפות אירופה הבא (2025) - ענה "חצי גמר". לא כדאי לעדכן ציפיות עם המציאות?
2. לשאלה מה לדעתו המעמד שהוא יכול להגיע אליו בליגה ענה "שחקן ראשון או שני בקבוצה", ואז סיכמו שזה משהו שגבולי לאולסטאר, יכול להוביל, שחקן שיעזור לקבוצה אלופה (זה בהמשך הראיון קצת כמדומני).
3. חזר כמה פעמים על הכמות "6 זריקות", בהקשר של (ניסוח חופשי שלי): "הגעתי כמעט לדו-ספרתי עם 6 זריקות, אני מסוגל להרבה יותר".
אז קודם כל הנתון האמיתי עומד על 7.6 זריקות בממוצע למשחק...
וחוץ מזה, אם זרקת כמות נתונה, אבל באחוזים גרועים - אז איך הסקור הסופי שהגעת אליו הוא משהו מעודד למרות כמות הזריקות הנמוכה?!

יהיה מעניין איתו...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 21, 2023 6:52 pm 
Freshman

אני עדיין חושב שהוא פשוט סוג של ילד קצת מפונק וקצת מוגבל בתפיסה שלו, שוב קצת כמו ילד. התשובות שלו לא באמת היו לעומק, לפעמים הוא לא ממש הבין מה שאלו אותו בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 21, 2023 8:16 pm 
Sophomore

ERON89 כתב:
אני עדיין חושב שהוא פשוט סוג של ילד קצת מפונק וקצת מוגבל בתפיסה שלו, שוב קצת כמו ילד. התשובות שלו לא באמת היו לעומק, לפעמים הוא לא ממש הבין מה שאלו אותו בכלל.

אם אתה רוצה לראות תשובות של באמת ילד, תצפה בזה: (גלוך על איביץ')
https://www.facebook.com/watch/?extid=C ... 7171131219

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 21, 2023 10:08 pm 
Hall of Famer

shmueliki כתב:
https://vod.sport5.co.il/?Vc=9825&Vi=443444#

אחלה ראיון של אבדיה עם שי האוזמן.
הוא באמת עונה תשובות "לעניין", כשמצד אחד לא מלכלך על אף אחד באופן מוגזם (גיא גודס, בראדלי ביל...), אבל מצד שני כן אומר דברים מעניינים ומשתף.

אבל...
1. לשאלה לאן נוכל להגיע באליפות אירופה הבא (2025) - ענה "חצי גמר". לא כדאי לעדכן ציפיות עם המציאות?
2. לשאלה מה לדעתו המעמד שהוא יכול להגיע אליו בליגה ענה "שחקן ראשון או שני בקבוצה", ואז סיכמו שזה משהו שגבולי לאולסטאר, יכול להוביל, שחקן שיעזור לקבוצה אלופה (זה בהמשך הראיון קצת כמדומני).
3. חזר כמה פעמים על הכמות "6 זריקות", בהקשר של (ניסוח חופשי שלי): "הגעתי כמעט לדו-ספרתי עם 6 זריקות, אני מסוגל להרבה יותר".
אז קודם כל הנתון האמיתי עומד על 7.6 זריקות בממוצע למשחק...
וחוץ מזה, אם זרקת כמות נתונה, אבל באחוזים גרועים - אז איך הסקור הסופי שהגעת אליו הוא משהו מעודד למרות כמות הזריקות הנמוכה?!

יהיה מעניין איתו...

זה ראיון חמוד וכייפי
אבל הוא לא שאל אותו את השאלה הכי מתבקשת.
איך תהיה שחקן של קבוצה אלופה (או לחילופין שחקן ראשון/שני כמו שהוא שואף להיות)
עם פאקינג פחות מ-30% מהשלוש?! ומה אתה עושה כדי לשפר את זה?

אפשר בקלות להוציא 10 שאלות רק מהנושא הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 22, 2023 2:47 am 
Sophomore

ראיון מצוין ואבדיה גם דיבר בכנות וענה לעניין (בבירור תחת עין פקוחה של הסוכן שלו שיושב מאחורי המצלמה), אבל יש משהו כמעט ילדותי בתנועות הידיים, באינטונציה ובמניירות שלו. זה טיפה מפתיע אחרי 3 שנים ב-NBA. אולי המחסום המנטלי שכולם מדברים עליו, כולל דני עצמו, הוא מחסור בפלפל בין האוזניים. מיוצג אחר של אותו סוכן, נועם יעקב, צעיר ממנו בשלוש וחצי שנים אבל נשמע פלוס-מינוס פי מיליון יותר בשל ומחושל להוביל קבוצה.
מצד שני, ממרום מעמדו כפרויקט לאומי, הוא לא מתבייש לשדר פגיעות ולהודות בחולשות האישיותיות שלו, זה שובה לב ולא מובן מאליו. אני רק אומר, לא יודע אם עוד 300 שלשות ביום הן מה שידחוף אותו הלאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 22, 2023 1:11 pm 
Hall of Famer

זה בדיוק מה שהיה מעניין להבין.
הוא מעיד שם על בעיה מנטלית מסוימת.
מה זו בדיוק הבעיה הזאת? איפה היא באה לידי ביטוי?
מה עוזר לו להרגיש יותר ביטחון? מה מוריד את הביטחון?
הם לא דיברו בכלל על היחסים שלו עם המאמן..

ובהקשר של הזריקה, מה הוא עשה בקיץ שעבר כשעבד על הזריקה? איך קרה שהאחוזים שלו ירדו?
מה הוא מתכנן לקיץ הזה בהקשר הזה? האם ימשיך לעבוד עם הנלן?
האם זה מבחינתו רק עניין של ביטחון או גם של מכניקה?
ואם מכניקה, על מה הוא צריך לעבוד בהקשר הזה?

וגם - מה זה הסיפור הזה של להיות שחקן ראשון או שני?
מה המטרה שלו לעונה הזאת (שהיא קריטית מבחינת חוזה והעתיד שלו בנ.ב.א.)? על מה הפוקוס שלו?
כדי להיות שחקן ראשון או שני, אתה צריך לעבוד על סקילס אחרים מאשר כדי להיות רול פלייר מצטיין...

הוא דיבר על כסף. כמה הוא היה רוצה להרוויח פר עונה ומה לדעתו הדרך להגיע לשם?
מה הוא צריך לשפר? מה הדבר האחד (או שלושת הדברים) שאם ישפר אותו הוא יעשה זינוק במעמד שלו?
איזה שחקן הוא מודל מבחינתו (גם מבחינת החוזה וגם מבחינת הכישורים)?
איך דני אבדיה של עוד שנה-שנתיים נראה?

---
הם לא דיברו על על השינויים הקיץ בוושינגטון והקשר שלו עם ההנהלה החדשה..
האם היו שיחות על חוזה חדש או בכלל לא

---
בעיניי להיות שחקן ראשון או שני זה לא ריאלי בשום צורה.
זה קצת מזכיר את הקיץ שבו דראמונד עבד כדי להיות שחקן מטרה בדטרויט.
אם הוא יעבוד על הדברים הנכונים, דני יכול להיות רול פלייר מצטיין ולשחק תפקיד משמעותי בקבוצה אלופה
ולהרוויח סכומים יפים מאוד של כסף.

אני ממש לא חושב שהכל מנטלי.
אני חושב שיש לו בעיה אמיתית בזריקה
(אם הייתי צריך לנחש, בהתרוממות של הגף לזריקה)

זו עבודה של הסוכן שלו בין השאר ושל המאמנים לאפס אותו על דרך ריאלית למימוש הפוטנציאל שלו ומקסום ההצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 22, 2023 7:10 pm 
Freshman

Att כתב:
זה בדיוק מה שהיה מעניין להבין.
הוא מעיד שם על בעיה מנטלית מסוימת.
מה זו בדיוק הבעיה הזאת? איפה היא באה לידי ביטוי?
מה עוזר לו להרגיש יותר ביטחון? מה מוריד את הביטחון?
הם לא דיברו בכלל על היחסים שלו עם המאמן..

ובהקשר של הזריקה, מה הוא עשה בקיץ שעבר כשעבד על הזריקה? איך קרה שהאחוזים שלו ירדו?
מה הוא מתכנן לקיץ הזה בהקשר הזה? האם ימשיך לעבוד עם הנלן?
האם זה מבחינתו רק עניין של ביטחון או גם של מכניקה?
ואם מכניקה, על מה הוא צריך לעבוד בהקשר הזה?

וגם - מה זה הסיפור הזה של להיות שחקן ראשון או שני?
מה המטרה שלו לעונה הזאת (שהיא קריטית מבחינת חוזה והעתיד שלו בנ.ב.א.)? על מה הפוקוס שלו?
כדי להיות שחקן ראשון או שני, אתה צריך לעבוד על סקילס אחרים מאשר כדי להיות רול פלייר מצטיין...

הוא דיבר על כסף. כמה הוא היה רוצה להרוויח פר עונה ומה לדעתו הדרך להגיע לשם?
מה הוא צריך לשפר? מה הדבר האחד (או שלושת הדברים) שאם ישפר אותו הוא יעשה זינוק במעמד שלו?
איזה שחקן הוא מודל מבחינתו (גם מבחינת החוזה וגם מבחינת הכישורים)?
איך דני אבדיה של עוד שנה-שנתיים נראה?

---
הם לא דיברו על על השינויים הקיץ בוושינגטון והקשר שלו עם ההנהלה החדשה..
האם היו שיחות על חוזה חדש או בכלל לא

---

+1

הצגת שאלות מעולות שגם אני רציתי לשמוע. האוזמן בראיון שכולו פספוס הזדמנות אחד גדול.

אם דני היה נשאל את השאלות האלה הייתי יכול להגיב לך על החלק של התקרה שלו ועד כמה זה ריאלי שהוא יהיה שחקן מוביל כמו שהוא מאמין שהוא יכול.
אחרי שהייתי שומע את התשובות שלו לעומק ומשתכנע מהן.

אבל האוזמן העדיף להתעסק בדברים שוליים כל הראיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 22, 2023 9:41 pm 
Hall of Famer

קשה לי לבקר אותו כי אני פחות מכיר
וגם יש סיכוי די טוב שהייתה צנזורה מסוימת על הראיון
וכל מיני תנאים לקיומו ושחרורו. אבדיה לא מתראיין (משום מה) לערוץ של פיני שעורך את המעקבדיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 22, 2023 11:07 pm 
Hall of Famer

אני די בטוח שהיו נושאים שסוכם מראש שלא ידברו אליהם, ומניח שזה לגיטימי מצד שני הצדדים (אם בלי הסיכום הזה - אין ראיון במתכונת זו, אז גם העיתונאי/הערוץ לא הרוויח דבר מכך).
על המאמנים שלו, האם התאכזב שלא עבר בטרייד מתישהו (או יותר דברים רעים על הקבוצה הנוכחית...), על הקליעה, האם יהיה זמין לנבחרת הקיץ הזה ממש (הבנתי שזה עדיין ממש לא ברור - ולכן זה לכאורה הנושא הכי חם על הפרק...).
חרף זאת, עדיין אני חושב שהיה מעניין לא פחות מראיונות אחרים "מקבילים", וזה לזכות שני הצדדים.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 23, 2023 12:26 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

shmueliki כתב:
אני די בטוח שהיו נושאים שסוכם מראש שלא ידברו אליהם, ומניח שזה לגיטימי מצד שני הצדדים (אם בלי הסיכום הזה - אין ראיון במתכונת זו, אז גם העיתונאי/הערוץ לא הרוויח דבר מכך).
על המאמנים שלו, האם התאכזב שלא עבר בטרייד מתישהו (או יותר דברים רעים על הקבוצה הנוכחית...), על הקליעה, האם יהיה זמין לנבחרת הקיץ הזה ממש (הבנתי שזה עדיין ממש לא ברור - ולכן זה לכאורה הנושא הכי חם על הפרק...).
חרף זאת, עדיין אני חושב שהיה מעניין לא פחות מראיונות אחרים "מקבילים", וזה לזכות שני הצדדים.

אני מבין למה הצוות של אבדייה לא רוצה שהוא ידבר על צוות האימון או אפשרות מעבר לקבוצה אחרת (כי יהיה מי שיתרגם להם שמה בוושינגטון את הראיון) אבל מה הבעיה עם לדבר על הקליעה של דני?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 23, 2023 12:58 am 
Freshman

בדיוק. המסביב גם ככה פחות מעניין אותי לגבי אבדיה. לא הבנתי מה הבעיה לרדת לרזולוציות קטנות בפן המקצועי שלו.
איך הוא עובד על שיפור השימוש ביד שמאל, מה הפעולות שהוא מתכוון לעשות כדי להפוך לשחקן המוביל שהוא מאמין שהוא יכול להיות שם.
לרדת לרזולוציות יותר קטנות מה לא עובד בקליעה שלו כבר כמה שנים. למה הוא בן 22 וזה עדיין נס אם הוא קולע מחצי מרחק. לפרק לגורמים את החסמים המנטליים שהוא מדבר עליהם.
המון נקודות קריטיות שפוספסו בראיון הזה שאין סיבה לא לרצות מראש לדבר עליהם.
אני חושש שהאוזמן (אולי בהוראה של המנכ"ל תומר תורג'מן, שידוע באהבה שלו לקליקבייט) בא לראיון הזה יותר מתוך כוונה לייצר כותרות מאשר תובנות מקצועיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 23, 2023 11:04 am 
Hall of Famer

אני חושב, שבניגוד אליך, הצופה הממוצע של הראיון עם אבדיה הרבה פחות מתעניין ברזולוציות קטנות בפן המקצועי שלו.
שאלה כמו שהצעת - "למה הוא בן 22 וזה עדיין נס אם הוא קולע מחצי מרחק" ברור שתקבל תשובה - "קפוץ לי"
הצעה שהצעת - "לפרק לגורמים את החסמים המנטליים שהוא מדבר עליהם." מן הסתם לא תענה בצורה לא נעימה אבל גם לא תקבל עליה תשובה.
במסגרת ראיונות בערוץ מסחרי, וזה ערוץ הספורט, מה לעשות, אתה לא תקבל את הדברים האלו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 23, 2023 12:12 pm 
Hall of Famer

זה נכון אבל השאלות שהצגתי יכולות להיות חלק ממסגרת של ראיון ידידותי לציבור הרחב.

אבדיה מדבר על להיות חלק מקבוצה אלופה (שאיפה יפה ולגיטימית). בפלייאוף מתמקדים בכוכבים ועוזבים את הרול פליירס שלא יודעים להעניש. יוקיץ' מוציא את הכדור החוצה לאבדיה שפנוי לשלוש ו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 23, 2023 10:46 pm 
Freshman

עמוס לב כתב:
אני חושב, שבניגוד אליך, הצופה הממוצע של הראיון עם אבדיה הרבה פחות מתעניין ברזולוציות קטנות בפן המקצועי שלו.
שאלה כמו שהצעת - "למה הוא בן 22 וזה עדיין נס אם הוא קולע מחצי מרחק" ברור שתקבל תשובה - "קפוץ לי"
הצעה שהצעת - "לפרק לגורמים את החסמים המנטליים שהוא מדבר עליהם." מן הסתם לא תענה בצורה לא נעימה אבל גם לא תקבל עליה תשובה.
במסגרת ראיונות בערוץ מסחרי, וזה ערוץ הספורט, מה לעשות, אתה לא תקבל את הדברים האלו.

למה שלא נקבל ירידה לרזולוציות מקצועיות קצת יותר עמוקות בערוץ מסחרי כמו ערוץ 5?
זה הרי אותו ערוץ מסחרי שנותן להאוזמן טור שבועי שבו הוא מעלה כל מיני גיפים ומנתח מקצועית ולעומק את מכבי אחרי כל משחק יורוליג.
זה אותו ערוץ שמעסיק פרשנים שמתמקדים בפן המקצועי הרבה יותר מבצהוב (בניגוד לאחות מהכדורגל).
למה שלא נצפה לאותו סגנון מקצועי גם בראיון של אבדיה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 23, 2023 11:46 pm 
Junior

בכל זאת אבדיה מעניין (לדעתי בעיקר) את קהל אוהדי הכדורסל הרחב יותר והקז'ואלי יותר.
עד שהם מצליחים לשבת איתו לראיון אחד לא בלתי מוגבל בזמן, אני יכול להבין למה הם לא רוצים לבזבז אותו לדיבורים על טכניקות הקלטה של דרו הנלן, ש95% מקהל היעד לא יודעים מי הוא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 24, 2023 1:28 pm 
Hall of Famer

יש טכניקות שזה באמת פחות מעניין
(למרות שאפשר לזרוק על זה משפט או שניים- בייחוד האם מדובר בבעיה בטכניקה, רק במנטליות או גם וגם
ואם בטכניקה אז מה פחות עובד שם)

ויש ניסיון להבין
איך הוא תופס את זה (לא נראה לי שהוא מפנים את זה שהחלומות שלו תלויים בזה)
מה קרה בעונה שעברה אחרי כל העבודה הקשה בקיץ
מה הוא מתכנן בקיץ הנוכחי שיכול אולי לעבוד טוב יותר
מה השאיפה שלו/יעד לעונה הקרובה

וכו'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 12, 2023 5:46 pm 
Freshman

אהבתי את הירידה לדקויות המקצועיות לשם שינוי. כשהערוץ הזה רוצה, מסתבר שהוא יכול:

https://nba.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=445213

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 12, 2023 7:54 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
כל הדבר הזה הוא תשדיר שירות למתחם קלאץ'. אנחנו אולי יכולים להסיק מזה על מה שדני עובד עליו, אבל לא ממש על אשכרה השיפור שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 12, 2023 8:26 pm 
Freshman

Capricorn כתב:
אהבתי את הירידה לדקויות המקצועיות לשם שינוי. כשהערוץ הזה רוצה, מסתבר שהוא יכול:

https://nba.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=445213

לא רואה פה דקויות אבל כן רואה פה ערימת קשקושים וקלישאות. כתבת יחצ לכל דבר ועניין, מקצועית אי אפשר להבין שום דבר. היחידי שעוד איכשהו מדבר לעניין וגם זה רק פה ושם זה רגב פנאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 574 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: kakon3 ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: